Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-24, 16:25   #3991
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
To w tk max są czasem azjatyckie kosmetyki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Ja widziałam zarówno w polskim jaki i niemieckim tylko pojedyncze maski płatowe, a te mnie w ogóle nie interesują.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 16:47   #3992
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na powyższych zdjęciach nie widać, bo nie na każdym zdjęciu je widać, to zależy od wysokości i kąta ustawienia kamery i od światła. Jak odchylę głowę do tyłu i wysunę brodę, to też ich nie widać. Jednak normalnie to wygląda to tak jak poniżej i jest to normalna perspektywa w jakiej widzę siebie w lustrze i w jakiej widzą mnie inni. I to już jest z tymi korektorami z paletki Missha i na to jeszcze Paese rozświetlający. Więc jak ktoś ma podobne podkowy, to próżno się łudzić, że nawet najbardziej kryjący korektor świata coś z tym zrobi.
te typowo rozświetlająco nawet mogą podkreślać to wybrzuszenie, ja się zbieram do zabiegu na dolinę i w przyszłym roku na 99% zrobię

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez phobie Pokaż wiadomość
dołączam do zachwytów nad face blurem nie miałam wcześniej nic co by tak dobrze ściągało pory. Nakładam go pod minerały i wygląda naprawdę świetnie, dostałam już od kilku osób komplementy na temat cery, co normalnie się nie zdarza
Zamówiłam próbki po Twojej recenzji, więc wielkie dzięki!

Napiszę jeszcze, że przy okazji tego zamówienia wzięłam też próbki Etude house z serii wonder pore i też jest pory widocznie ściągnięte i cera jakaś taka ładniejsza, chyba aż zamówię pełne opakowania.
co konkretnie? kurczę chyba tez ten blur zamówię
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 16:48   #3993
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak. Ja widziałam zarówno w polskim jaki i niemieckim tylko pojedyncze maski płatowe, a te mnie w ogóle nie interesują.
Ja widziałam trochę kosmetyków Tonymoly i właśnie maski ale ceny Tonymoly średnie, na ebayu lepiej wychodzą.

Dziewczyny, czy tego Faceblura można gdzieś zamówić próbki? Bo na ebayu nie widzę, a kusicie bardzo tymi opiniami
triflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 16:56   #3994
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez phobie Pokaż wiadomość
dołączam do zachwytów nad face blurem nie miałam wcześniej nic co by tak dobrze ściągało pory. Nakładam go pod minerały i wygląda naprawdę świetnie, dostałam już od kilku osób komplementy na temat cery, co normalnie się nie zdarza
Zamówiłam próbki po Twojej recenzji, więc wielkie dzięki!
Cieszę się

Ja kupowałam próbki chyba w roseroseshop, ale już później ich nie widziałam. Widzę na ebayu http://www.ebay.com/itm/ETUDE-HOUSE-...4AAOSwsW9YygtG ale nie wiem jak ten sprzedawca, czy ok.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 17:32   #3995
phobie
Raczkowanie
 
Avatar phobie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 134
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
co konkretnie? kurczę chyba tez ten blur zamówię
Taki zestaw czterech próbek:
https://cosmetic-love.com/collection...4-items-x-3pcs

Z tej samej strony zamawiałam face blur. Paczka szła trzy tygodnie, ale wszystko ok. Płaciłam paypalem.
__________________
park that car, drop that phone, sleep on the floor, dream about me.
phobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 08:43   #3996
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
To w tk max są czasem azjatyckie kosmetyki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdarzają się, tylko trzeba pilnować cen, żeby nie przepłacić Np Maski Etude house były o wiele droższe niz nawet w polskich sklepach internetowych, które i tak mają niezłą przebitkę. Ale widziałam tonik z Wonder Pore w dobrej cenie. Z holika holika peeling z serii leniwego jaja, płyn micelrany z Dr Jart i maski w płacie też - ostatnio coś słabo ale są czasem w dobrej cenie np z Neogen Niektóre azjatyckie kosmetyki kupuję też na Iherb
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 10:52   #3997
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny,

Czy możecie rzucić małą poradą dla początkującej w kwestii azjatyckich kremów BB? Poszukuję kremu, który będzie idealny dla mojej cery: suchej i wrażliwej, chodziłoby mi o taki krem BB który:

- mooocno nawilża
- nie musi mocno kryć (wręcz nie potrzebuję tego)
- może się błyszczeć, świecić, być mokry, nie przeszkadza mi to a wręcz jest mile widziane bo moja buzia jest tak sucha że i tak wszystko co na nią nałożę, robi się matowe po godzinie!
- ma niezbyt jasny kolor w odcieniu żółtawym lub beżowym, może być szarawy ale bez różu

Wszystkie kremy BB które do tej pory testowałam były zbyt "treściwe", za bardzo kryjące i dawały zbyt duży mat. Nawet nakładane w maleńkich ilościach po jakimś czasie wysuszały moją i tak już suchą jak wiór skórę.

Szukam zatem czegoś wodnistego, kremowego, takiego żeby tą moją cerę trochę nawodniło... znajdę takie coś??

Z góry dzięki za sugestie.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 12:54   #3998
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Czy możecie rzucić małą poradą dla początkującej w kwestii azjatyckich kremów BB? Poszukuję kremu, który będzie idealny dla mojej cery: suchej i wrażliwej, chodziłoby mi o taki krem BB który:

- mooocno nawilża
- nie musi mocno kryć (wręcz nie potrzebuję tego)
- może się błyszczeć, świecić, być mokry, nie przeszkadza mi to a wręcz jest mile widziane bo moja buzia jest tak sucha że i tak wszystko co na nią nałożę, robi się matowe po godzinie!
- ma niezbyt jasny kolor w odcieniu żółtawym lub beżowym, może być szarawy ale bez różu

Wszystkie kremy BB które do tej pory testowałam były zbyt "treściwe", za bardzo kryjące i dawały zbyt duży mat. Nawet nakładane w maleńkich ilościach po jakimś czasie wysuszały moją i tak już suchą jak wiór skórę.

Szukam zatem czegoś wodnistego, kremowego, takiego żeby tą moją cerę trochę nawodniło... znajdę takie coś??

Z góry dzięki za sugestie.
Objerzyj sobie na yt filmik Magdaleny Łach ona tam mówi o BB z Lioele takim wodnistym jakimś tak zapamiętałam, moze to coś dla Ciebie?
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 13:28   #3999
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy ktoras z Was zamawiala ostatnio z ebay kremy bb? Ile czekalyscie na dostawe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 14:20   #4000
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
Objerzyj sobie na yt filmik Magdaleny Łach ona tam mówi o BB z Lioele takim wodnistym jakimś tak zapamiętałam, moze to coś dla Ciebie?
Dzięki wielkie! Zaraz poszukam
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 14:29   #4001
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was zamawiala ostatnio z ebay kremy bb? Ile czekalyscie na dostawe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytanie bez sensu-przy każdej aukcji jest wpisany czas dostawy....
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 14:42   #4002
mokosyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kupiłam Missha Perfect Cover po długich rozważaniach i niestety jestem koszmarnie zawiedziona. U mnie się absolutnie nie sprawdził ten krem, strasznie podkreśla suche skórki, a i mam wrażenie, że bardzo przesusza mi cere. No i ogólnie nie wygląda on zbyt dobrze na twarzy... Może znacie jakiś krem BB, który naprawdę ładnie ożywia cerę, może coś bardziej rozświetlającego.. Missha niestety idzie do śmieci.
mokosyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 14:45   #4003
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Pytanie bez sensu-przy każdej aukcji jest wpisany czas dostawy....
No wiem, wiem, ale sie niecierpliwie 10 kwietnia wyslano paczke z Korei i szacowana data dostawy to 20 kwietnia - 24 maja, wiec spora roznica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 14:47   #4004
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nadal nie rozumiem w czym problem? idzie najzwyklejszą pocztą, jak CI zależało na czasie mogłaś dopłacic i miałabys szybciej, mogłaś kupic u sprzeawcy ktory wysyła szybciej...a już pytanie po zakupie jest...musztardą po obiedzie
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 15:26   #4005
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mokosyl Pokaż wiadomość
Kupiłam Missha Perfect Cover po długich rozważaniach i niestety jestem koszmarnie zawiedziona. U mnie się absolutnie nie sprawdził ten krem, strasznie podkreśla suche skórki, a i mam wrażenie, że bardzo przesusza mi cere. No i ogólnie nie wygląda on zbyt dobrze na twarzy... Może znacie jakiś krem BB, który naprawdę ładnie ożywia cerę, może coś bardziej rozświetlającego.. Missha niestety idzie do śmieci.
O mam podobne doświadczenie z tym kremem. Jeśli masz mieszaną cerę to polecam wypróbować ze Skin79 taki w brązowej tubce o taki http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...-spf35-pa.html
nawet widziałam że teraz będzie w jakimś boxie kolor lepszy i w ogóle na twzry wyglada o wiele, wiele lepiej.
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 15:45   #4006
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was zamawiala ostatnio z ebay kremy bb? Ile czekalyscie na dostawe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zamawiam co prawda kremów BB, ale paczki z Korei dochodzą z reguły w takim czasie, jak jest napisane przy zamówieniu. Moje ostatnie zamówienia od różnych sprzedawców przychodziły raczej w początkowych dnia zadeklarowanego czasu dostawy. Jak chcesz wiedzieć dokładnie i mieć przesyłkę śledzoną, to tak jak pisze LilyVanDerWoodsen, płacisz i masz.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 20:00   #4007
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mokosyl Pokaż wiadomość
Kupiłam Missha Perfect Cover po długich rozważaniach i niestety jestem koszmarnie zawiedziona. U mnie się absolutnie nie sprawdził ten krem, strasznie podkreśla suche skórki, a i mam wrażenie, że bardzo przesusza mi cere. No i ogólnie nie wygląda on zbyt dobrze na twarzy... Może znacie jakiś krem BB, który naprawdę ładnie ożywia cerę, może coś bardziej rozświetlającego.. Missha niestety idzie do śmieci.
Jaki numer zamawiałaś ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 20:53   #4008
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
No wiem, wiem, ale sie niecierpliwie 10 kwietnia wyslano paczke z Korei i szacowana data dostawy to 20 kwietnia - 24 maja, wiec spora roznica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie już niedługo będzie u Ciebie, co prawda nie zamawiam na ebayu, ale doskonale Cię rozumiem też zawsze się denerwuję i czekam z niecierpliwością jak paczka idzie z zagranicy i nie jest rejestrowana
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 22:45   #4009
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
Pewnie już niedługo będzie u Ciebie, co prawda nie zamawiam na ebayu, ale doskonale Cię rozumiem też zawsze się denerwuję i czekam z niecierpliwością jak paczka idzie z zagranicy i nie jest rejestrowana
To ja teraz mam rejestrowaną, i jak dla mnie jest o wiele gorzej, co chwila sprawdzam czy się zmienia status Ostatnio mi szła 20 dni, mam nadzieję że tym razem też się uwina w tyle, nie dłużej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 07:05   #4010
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
O mam podobne doświadczenie z tym kremem. Jeśli masz mieszaną cerę to polecam wypróbować ze Skin79 taki w brązowej tubce o taki http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...-spf35-pa.html
nawet widziałam że teraz będzie w jakimś boxie kolor lepszy i w ogóle na twzry wyglada o wiele, wiele lepiej.
A masz porównanie tego kremu ze Skin 79 pink?
Miałam próbkę różowego i wydawał mi się dość fajny ale tego co wkleiłaś nie widziałam a cena zachęcająca.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 09:42   #4011
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Nadal nie rozumiem w czym problem? idzie najzwyklejszą pocztą, jak CI zależało na czasie mogłaś dopłacic i miałabys szybciej, mogłaś kupic u sprzeawcy ktory wysyła szybciej...a już pytanie po zakupie jest...musztardą po obiedzie
Ale żadnego problemu nie ma , przecież wiem, że dostawy nie przyśpieszę, ale z takich zakupów z Dalekiego Wschodu zamawiałam dotychczas jedynie na ali z Chin, Korea to co innego, dlatego pomyślałam, że to nic złego zapytać Chodziło mi tylko o to, czy paczki dochodzą najczęściej na początku deklarowanego terminu czy na sam koniec. Orientacyjnie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie zamawiam co prawda kremów BB, ale paczki z Korei dochodzą z reguły w takim czasie, jak jest napisane przy zamówieniu. Moje ostatnie zamówienia od różnych sprzedawców przychodziły raczej w początkowych dnia zadeklarowanego czasu dostawy. Jak chcesz wiedzieć dokładnie i mieć przesyłkę śledzoną, to tak jak pisze LilyVanDerWoodsen, płacisz i masz.
O, dzięki za rzeczową odpowiedź


Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
Pewnie już niedługo będzie u Ciebie, co prawda nie zamawiam na ebayu, ale doskonale Cię rozumiem też zawsze się denerwuję i czekam z niecierpliwością jak paczka idzie z zagranicy i nie jest rejestrowana
Dziękuję
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 10:51   #4012
Aga Sz
Przyczajenie
 
Avatar Aga Sz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mokosyl Pokaż wiadomość
Kupiłam Missha Perfect Cover po długich rozważaniach i niestety jestem koszmarnie zawiedziona. U mnie się absolutnie nie sprawdził ten krem, strasznie podkreśla suche skórki, a i mam wrażenie, że bardzo przesusza mi cere. No i ogólnie nie wygląda on zbyt dobrze na twarzy... Może znacie jakiś krem BB, który naprawdę ładnie ożywia cerę, może coś bardziej rozświetlającego.. Missha niestety idzie do śmieci.
Przesusza? Jestem w szoku, bo wg mnie to jeden z bardziej nawilżających bb jakie stosowałam. No ale widać co skóra to inna
__________________
wymiana kosmetyków
Aga Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 12:52   #4013
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
A masz porównanie tego kremu ze Skin 79 pink?
Miałam próbkę różowego i wydawał mi się dość fajny ale tego co wkleiłaś nie widziałam a cena zachęcająca.
niestety nie mam takiego porównania
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 13:08   #4014
mokosyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Przesusza Już dawno nic na moją cere tak źle nie wpłynęło jak ten krem. Niestety, szukam teraz czegoś bardziej nawilżającego i rozświetlającego ale nie zachęca mnie to, że większość właśnie mówi, że Missha to jeden z najbardziej nawilżających bb... Może mi z bb nie po drodze.
mokosyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 15:10   #4015
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mokosyl Pokaż wiadomość
Przesusza Już dawno nic na moją cere tak źle nie wpłynęło jak ten krem. Niestety, szukam teraz czegoś bardziej nawilżającego i rozświetlającego ale nie zachęca mnie to, że większość właśnie mówi, że Missha to jeden z najbardziej nawilżających bb... Może mi z bb nie po drodze.
A stosujesz jakieś inne kremy nawilżające ? Czym myjesz twarz ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 15:59   #4016
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Ale żadnego problemu nie ma , przecież wiem, że dostawy nie przyśpieszę, ale z takich zakupów z Dalekiego Wschodu zamawiałam dotychczas jedynie na ali z Chin, Korea to co innego, dlatego pomyślałam, że to nic złego zapytać Chodziło mi tylko o to, czy paczki dochodzą najczęściej na początku deklarowanego terminu czy na sam koniec. Orientacyjnie.


O, dzięki za rzeczową odpowiedź
Dzisiaj na przykład dostałam korektor The Saem zamówiony na ebayu u ibuybeauti 17 kwietnia, który miał przyjść dopiero pomiędzy 5 maja a 6 czerwca. Chyba nigdy nie zdarzyło się, żeby mi coś przyszło po deklarowanym terminie. Ale z tym też trzeba się liczyć, jak i z tym, że czasem paczki giną.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 21:44   #4017
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
A stosujesz jakieś inne kremy nawilżające ? Czym myjesz twarz ?
O tak, demakijaż przy azjatyckich BB musi być konkretny, one mają dłuuugie składy , które trzeba dłuugo zmywać najlepiej tak jak azjatki napierw demakijaż olejowy a potem mycie twarz jakąś przyjemną piankę.
Nie wiem czy widziałyście, że Hada Labo pojawiło się w Rossmanie - pianka do mycia twarzy z tej serii przyjemna, polecam ją
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 06:54   #4018
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A co myślicie o olejach myjących z Isany? Ja teraz mam ten z serii Med, ma kremową konsystencję i nie zajeżdża zjojczałą rybą jak ten żółty
Używam go z silikonową szczoteczką. Trzymam chwilę na twarzy. Czasem jeszcze przejadę jakimś myjadłem z pilingiem. Myślicie, że nie starczy?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 11:05   #4019
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
A co myślicie o olejach myjących z Isany? Ja teraz mam ten z serii Med, ma kremową konsystencję i nie zajeżdża zjojczałą rybą jak ten żółty
Używam go z silikonową szczoteczką. Trzymam chwilę na twarzy. Czasem jeszcze przejadę jakimś myjadłem z pilingiem. Myślicie, że nie starczy?
Musisz ten olejek czymś zmyć Wg azjatyckiej pielęgnacji olejek to demakijaż a po nim jest mycie buzi, jakimś środkiem do tego przeznaczonym - pianką, żelem, lekkim peelingiem. Bardzo fajny jest żel peeling z Tołpy do kupinia w Biedronce
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 11:41   #4020
mokosyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zmywam płynem micelarnym i olejkiem z Bielendy.
mokosyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.