Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 09:14   #2701
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
cześć kochani czy ktoś z Was może był w salonie fryzjerskim AK.KK na Garbarskiej? Jestem ciekawa waszych opinii. Chciałam sobie ściąć włosy i pofarbować. Mam już wybraną fryzurkę i kolorek, ale nie bardzo wiem do jakiego salonu się wybrać...
Był. Pogrzeb w wątku.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:14   #2702
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
cześć kochani czy ktoś z Was może był w salonie fryzjerskim AK.KK na Garbarskiej? Jestem ciekawa waszych opinii. Chciałam sobie ściąć włosy i pofarbować. Mam już wybraną fryzurkę i kolorek, ale nie bardzo wiem do jakiego salonu się wybrać...
Oszczędzę Ci "grzebania w wątku": byłam 2 razy w AK.KK . Pisałam tutaj o wrażeniach ale powtórzę: zachwycona byłam koloryzacją; moim zdaniem było idealnie; miałam wtedy wyjściowo kolorystyczny melanż i spodziewałam się, że będzie konieczne ściąganie koloru. Tymczasem Pani Katarzyna wyrównała mi kolor bez żadnych inwazyjnych zabiegów, efekt był super. Ponieważ robiłam wtedy też refleksy i było mi później żal je "zamalowywać" przez trzy kolejne miesiące farbowałam (w domu) tylko odrosty i przez ten czas kolor na całej długości tylko nieznacznie tracił intensywność. Kolejną koloryzację u fryzjera robiłam po 4 miesiącach w zakładzie L'Oreala na moim osiedlu .Nie poszłam wtedy do AK.KK, bo chciałam spróbować bliżej i, jak mi się wydawało, taniej. Tymczasem taniej nie było a efekt (mimo tej samej farby!) beznadziejny. Kolor "sprał się po 2 tygodniach, od początku były widoczne miejscami "stare" odrosty i po miesiącu musiałam farbować całą głowę.

Natomiast jeżeli chodzi o strzyżenie w AK.KK.: perfekcyjne ścięcie: włosy długo dobrze się układały. Byłam tylko trochę rozczarowana doborem fryzury. To pewnie dlatego, ze spodziewałam się rewolucyjnej odmiany (pierwszy raz byłam u fryzjera- stylisty. Jednak moja fryzura właściwie niewiele różniła się od moich dotychczasowych. Wprawdzie nie zdecydowałam się na to co doradzała mi frzyzjerka, bo obawiałam się, że nie bedę się dobrze czuła w tej doradzanej" frzyzurze". Ale za to miałam poczucie, że moje włosy są rzeczywiście w "fachowych" rękach. Pani nie tylko doradzała ale też słuchała jakie są moje oczekiwania.

Reasumując- polecam!!!
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 06:11   #2703
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
świetny jest Damian z Trendów ze Starowislnej. Potrafi zdzialac cuda, a glownie specjalizuje sie w grzywkach, przynajmniej ja mam takie wrazenie. Jest mily, ma fach w reku, a do tego szczerze, ale nie chamsko powie Ci, co do Ciebie pasuje, a co nie. Szczerze polecam. chodze do niego juz 3 lata.
Hejka!

Ile kosztuje wizyta u Damiana, chcę ściąć włosy i nałożyć trochę jaśniejszy kolor. W tej chwili to czerń, ale marzy mi się brąz.
Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Edytowane przez agnisia029
Czas edycji: 2010-02-09 o 06:13
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:32   #2704
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam! Czy któraś z Was wie jakie są aktulane terminy u p. Tomka Maruta? Chciałabym się do niego wybrać

Edytowane przez CatchyKathy
Czas edycji: 2010-02-09 o 13:38
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 14:07   #2705
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Witam! Czy któraś z Was wie jakie są aktulane terminy u p. Tomka Maruta? Chciałabym się do niego wybrać
Nie wiem jakie są terminy ale na pewno kilka miesięcy się czeka. Moim zdaniem nie warto.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 14:26   #2706
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Witam! Czy któraś z Was wie jakie są aktulane terminy u p. Tomka Maruta? Chciałabym się do niego wybrać
Pocztą pantoflową słyszałam, że zrezygnowali z zapisywania na tak odległe terminy. Mieli zapisywać "tylko" miesiąc do przodu...
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:42   #2707
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziekuję Wam za informacje
Może faktycznie nie warto tyle czekać ale zadzwonię, a nuż się zwolni jakieś miejsce ( w co nieco wątpię ). Tym bardziej, że nie farbuję włosów i zależy mi jedynie na nowoczesnym, krótkim (do ucha) cięciu Niestety moja dotychczasowa fryzjerka nie wprowadza w mojej fryzurze żadych innowacji

Słyszałam też wiele pozytywnych opinii o Agnieszce Jaśko, też zadzwonię, popytam

Znajomy polecał mi bodajże p. Jarka z Papilot Planet na Kazimierzu, nie widziałam tu żadnych opinii o nim, może coś wiecie?
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 07:04   #2708
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Pytałam wcześniej o salon "Roman".. naprawdę nie znajdzie się nikt kto tam chodzi?

Może znacie jakiegoś dobrego fryzjera, który robi ładne blondy? Nie chcę mieć żółtka.....ani platyny tylko coś pośredniego
Cena nie gra roli
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:08   #2709
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Oszczędzę Ci "grzebania w wątku": byłam 2 razy w AK.KK . Pisałam tutaj o wrażeniach ale powtórzę: zachwycona byłam koloryzacją; moim zdaniem było idealnie; miałam wtedy wyjściowo kolorystyczny melanż i spodziewałam się, że będzie konieczne ściąganie koloru. Tymczasem Pani Katarzyna wyrównała mi kolor bez żadnych inwazyjnych zabiegów, efekt był super. Ponieważ robiłam wtedy też refleksy i było mi później żal je "zamalowywać" przez trzy kolejne miesiące farbowałam (w domu) tylko odrosty i przez ten czas kolor na całej długości tylko nieznacznie tracił intensywność. Kolejną koloryzację u fryzjera robiłam po 4 miesiącach w zakładzie L'Oreala na moim osiedlu .Nie poszłam wtedy do AK.KK, bo chciałam spróbować bliżej i, jak mi się wydawało, taniej. Tymczasem taniej nie było a efekt (mimo tej samej farby!) beznadziejny. Kolor "sprał się po 2 tygodniach, od początku były widoczne miejscami "stare" odrosty i po miesiącu musiałam farbować całą głowę.

Natomiast jeżeli chodzi o strzyżenie w AK.KK.: perfekcyjne ścięcie: włosy długo dobrze się układały. Byłam tylko trochę rozczarowana doborem fryzury. To pewnie dlatego, ze spodziewałam się rewolucyjnej odmiany (pierwszy raz byłam u fryzjera- stylisty. Jednak moja fryzura właściwie niewiele różniła się od moich dotychczasowych. Wprawdzie nie zdecydowałam się na to co doradzała mi frzyzjerka, bo obawiałam się, że nie bedę się dobrze czuła w tej doradzanej" frzyzurze". Ale za to miałam poczucie, że moje włosy są rzeczywiście w "fachowych" rękach. Pani nie tylko doradzała ale też słuchała jakie są moje oczekiwania.

Reasumując- polecam!!!
Dzięki za wstawkę
Mam jeszcze jedno pytanie: ile kosztuje wizyta... cięcie długich włosów + kolorek...teraz ma czarny, a chciałabym mieć ciepły brąz

Z góry dziękuję
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:41   #2710
amalee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Jakieś 2 tyg. temu dzwoniłam do Tomka Maruta. Terminy są na kwiecień, ale zapisy od marca.
amalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:51   #2711
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez amalee Pokaż wiadomość
Jakieś 2 tyg. temu dzwoniłam do Tomka Maruta. Terminy są na kwiecień, ale zapisy od marca.
Za 2 miesiące moja grzywka będzie przysłaniać całą twarz Zdecydowanie nie będę czekać.
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:28   #2712
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Pytałam wcześniej o salon "Roman".. naprawdę nie znajdzie się nikt kto tam chodzi?

Może znacie jakiegoś dobrego fryzjera, który robi ładne blondy? Nie chcę mieć żółtka.....ani platyny tylko coś pośredniego
Cena nie gra roli
Strzyżenie średniej długości włosów kosztuje ok 50-60 zł, ale oni sobie liczą osobno za mycie i modelowanie, więc musisz uważać co i ile Ci dają na głowę i jakimi urządzeniami Cię traktują Najlepiej pójść i wypytać szczegółowo.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:33   #2713
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dzięki za odpowiedź
Kiedyś się tam czesałam (mycie+prostowanie) i podcinałam grzywkę = 61 zł zapłaciłam
Nie wiedziałam, że liczą osobno te czynności Mycie i modelowanie wydaje mi się standardem przy strzyżeniu
Idę pod koniec lutego na farbowanie... więc lepiej zapytam o cenę całości... żeby nie zdziwić się na końcu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:49   #2714
agnes206
Raczkowanie
 
Avatar agnes206
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 36
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny wiem że na forum jest na pewno gdzieś odp. dla mnie ale z braku czasu na przeszukiwanie wątku po prostu zadam pytanie. Zazwyczaj chodzę do Pani Basi z Kiss ale nie mam teraz czasu czekać 2 tygodnie na termin a zmian jakiś wielkich też na głowie nie planuję,więc postanowiłam że wybiorę się do innego salonu.
Zastanawiam się nad wizytą w Studio Effect na ul.Kapelanka kogo ztamtąd byście mi poleciły
Ewentualnie jakiś inny salon w okolicy Ruczaju?
Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
agnes206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:26   #2715
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Na Ruczaju znam taki, którego zdecydowanie nie polecam...., ale to nie na ten wątek pewnie
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:53   #2716
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
Dzięki za wstawkę
Mam jeszcze jedno pytanie: ile kosztuje wizyta... cięcie długich włosów + kolorek...teraz ma czarny, a chciałabym mieć ciepły brąz

Z góry dziękuję
Cennik jest na stronie AK.KK- nie obawiaj się niespodzianek, niczego nie doliczają. Ja za strzyżenie (półdługie tzn. za ucho)+ farba+refleksy zapłaciłam chyba 240 zł . Nie wiem czy jest możliwe zejście z czerni do brązu? może będzie potrzebne ściąganie koloru? Chociaż ja przed farbowaniem miejscami miałam ciemny brąz a farbowałam na miedziany złoty blond i jak już pisałam udało się bez drkoloryzacji.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 06:43   #2717
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez agnes206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że na forum jest na pewno gdzieś odp. dla mnie ale z braku czasu na przeszukiwanie wątku po prostu zadam pytanie. Zazwyczaj chodzę do Pani Basi z Kiss ale nie mam teraz czasu czekać 2 tygodnie na termin a zmian jakiś wielkich też na głowie nie planuję,więc postanowiłam że wybiorę się do innego salonu.
Zastanawiam się nad wizytą w Studio Effect na ul.Kapelanka kogo ztamtąd byście mi poleciły
Ewentualnie jakiś inny salon w okolicy Ruczaju?
Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
Hej, polecam Kaizen Hair w Pasażu Ruczaj - tylko nie idź do chłopaka - on trochę partaczy, za to dziewczyny strzygą super, no i ceny są przyzwoite
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 17:08   #2718
Beata Joanna
Przyczajenie
 
Avatar Beata Joanna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej Ja też sie w najbliższym czasie wybieram do fryzjera i nie chciałabym wyjśc z salonu z płaczem Mam obecnie średniej długości rozjaśniane włosy blond i chce zmienic na jakiś cieplejszy kolor Też blond ale na coś innego Poleci ktoś z doświadczenia kogoś kto fajnie farbuje? i w miare niedrogo Do 100-130
Beata Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:44   #2719
Gosia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Witam tak jak napisałam byłam na kolorze i mam świetny kolor z tyłu i z boku mam ciemniejsze a do góry mam pasemka w 2 kolorach jaśniejszych ładnie to wygląda faktycznie strzyżenie teraz jest bardziej widocznie a zapłaciłam za ten kolor 240 zł pozdrawiam.
Gosia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 20:15   #2720
muchia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Kraków - salon TREND

HELLOki
powiedzcie mi kochane czy kojarzycie moze salon fryzjerski Trend w centrum. Dostalam na urodziny talon na wizyte w tym salonie i chcialabym sie o nim czegos wiecej dowiedziec. Jakie styliste czy fryzjera polecacie?? idzie wiosna - czas cos z soba zrobic
caluski i z gory dzieki za info
muchia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 07:46   #2721
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Cennik jest na stronie AK.KK- nie obawiaj się niespodzianek, niczego nie doliczają. Ja za strzyżenie (półdługie tzn. za ucho)+ farba+refleksy zapłaciłam chyba 240 zł . Nie wiem czy jest możliwe zejście z czerni do brązu? może będzie potrzebne ściąganie koloru? Chociaż ja przed farbowaniem miejscami miałam ciemny brąz a farbowałam na miedziany złoty blond i jak już pisałam udało się bez drkoloryzacji.
Wielkie dzięki za informację
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:04   #2722
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Cytat:
Napisane przez Gosia64 Pokaż wiadomość
Witam tak jak napisałam byłam na kolorze i mam świetny kolor z tyłu i z boku mam ciemniejsze a do góry mam pasemka w 2 kolorach jaśniejszych ładnie to wygląda faktycznie strzyżenie teraz jest bardziej widocznie a zapłaciłam za ten kolor 240 zł pozdrawiam.
Hej!
Bardzo Ci dziękuję za informację! Mam nadzieję, że kolorek będzie się długo trzymał. Chyba się zdecyduję na tego Maniewskiego...chociaż dopiero w marcu - zmiana na wiosnę) Gosiu, a Ty byłaś u samego Maniewskiego, czy u któregoś z jego fryzjerów?
Pozdrawiam
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:08   #2723
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Kraków - salon TREND

Cytat:
Napisane przez muchia Pokaż wiadomość
HELLOki
powiedzcie mi kochane czy kojarzycie moze salon fryzjerski Trend w centrum. Dostalam na urodziny talon na wizyte w tym salonie i chcialabym sie o nim czegos wiecej dowiedziec. Jakie styliste czy fryzjera polecacie?? idzie wiosna - czas cos z soba zrobic
caluski i z gory dzieki za info
Chodzi może o Trendy? Jeśli tak, to polecam ten na roku Świętokrzyskiej i Mazowieckiej, a zwłaszcza panią Agnieszkę - blondynkę ( jeśli już wróciła z macierzyńskiego) oraz panią Lidkę i Danusię. Z tych trzech fryzjerek jestem zawsze zadowolona i zazwyczaj tam wracam po kolejnych eksperymentach.
Pozdrawiam!
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 12:53   #2724
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny, pomocy ! - starałam się przeczytać parę stron wątku, ale jest tyle stron że nie jestem w stanie, poza tym mam mętlik w głowie
chodzi mi o nadanie włosom efektu słonecznych refleksów (nie chcę efektu balejażu !), co sądzicie o takiej usłudze ? Czy może któraś z Was korzystała z tego i może przy okazji polecić dobry salon fryzjerski w Krakowie ?
wiem że JLD ma w swojej ofercie sunlight, ale nie wiem w końcu na co się zdecydować. Do 200zł mogę wydać
a wg tej stronki -> http://www.kissparis.pl/cennik.php - refleksy kosztują 60zł? (mam włosy długie). To dobra cena? Nie za mało? Nigdy nie farbowałam włosów więc się nie orientuję
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-02-13 o 12:59
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:11   #2725
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Byłam ostatnio w salonie na Rakowickiej w godzinach porannych i wyszłam kompletnie odmieniona Z rzadkich, kręconych włosów po pas mam gęste i proste za ucho, asymetryczne. Cena faktycznie dość wysoka, ale nie mam zastrzeżeń co do fryzury czy obsługi, wszystko super. Niestety, po powrocie do domu nie udało mi się zrobić dobrych zdjęć, bo było zbyt pochmurno i nie wyszły.

Przyszłam punktualnie i od razu poszłam do obejrzenia stanu włosów "przed", ustalenia "co i jak" i zaraz potem do mycia. W trakcie mycia młoda fryzjerka ze mną rozmawiała, nie nalała mi wody do oczu ani uszu, myła włosy sprawnie i bardzo delikatnie, prawie nic nie czułam. Jakiś czas spędziłam z intensywną maską w saunie, a potem długo byłam strzyżona, układana i suszona. Spędziłam w salonie 2 godziny na fotelach, bez minuty oczekiwania! Co chwilę różne osoby się mnie pytały, czy czegoś nie potrzebuję do picia, czy temperatura jest ok itp. Ogólna atmosfera była przyjazna, bez pośpiechu czy zblazowania - po prostu młodzi, energiczni ludzie. Ilość klientów była na styk w stosunku do pracowników, którzy świetnie się uzupełniali i wymieniali. Podglądałam, co robią innym ludziom i zauważyłam, że bardzo dokładnie strzygli i farbowali, oglądając włosy ze wszystkich stron.

Nie miałam pomysłu na siebie, więc oddałam się w ręce stylisty i nie żałuję. Dokładnie mi pokazał, w jaki sposób mam samodzielnie układać i suszyć wlosy. Brzmiało to tak prosto... Wytłumaczył, dlaczego poleca mi taką fryzurę na początek, a nie inną i przedstawił różne wersje na przyszłość. Pytał, czy mi to pasuje, słuchał moich sugestii, nie robił niczego na siłę. Rozmawiał ze mną także na luźne tematy. I miał piękne oczy

Lubiłam firmę Kadus, którą wcześniej prowadzili. Obecnie mają kosmetyki nieznanej mi włoskiej firmy, o podobnej nazwie. Nie podrażniły mojej wrażliwej skóry głowy ani nie były zbyt intensywnie perfumowane.

Mam nadzieję, że będę potrafiła sama zapanować nad nową fryzurą. Całe życie miałam długie włosy, ileż można wyglądać tak samo...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-02-13 o 13:12
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 15:35   #2726
Gosia64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Witam Ja nie byłam u Samego P. Maniewskiego ciężko się do niego zapisać byłam u Kamila ale z tego co widziałam to wszyscy świetnie pracują Pozdrawiam
Gosia64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:01   #2727
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w salonie na Rakowickiej w godzinach porannych i wyszłam kompletnie odmieniona Z rzadkich, kręconych włosów po pas mam gęste i proste za ucho, asymetryczne. Cena faktycznie dość wysoka, ale nie mam zastrzeżeń co do fryzury czy obsługi, wszystko super. Niestety, po powrocie do domu nie udało mi się zrobić dobrych zdjęć, bo było zbyt pochmurno i nie wyszły.

Przyszłam punktualnie i od razu poszłam do obejrzenia stanu włosów "przed", ustalenia "co i jak" i zaraz potem do mycia. W trakcie mycia młoda fryzjerka ze mną rozmawiała, nie nalała mi wody do oczu ani uszu, myła włosy sprawnie i bardzo delikatnie, prawie nic nie czułam. Jakiś czas spędziłam z intensywną maską w saunie, a potem długo byłam strzyżona, układana i suszona. Spędziłam w salonie 2 godziny na fotelach, bez minuty oczekiwania! Co chwilę różne osoby się mnie pytały, czy czegoś nie potrzebuję do picia, czy temperatura jest ok itp. Ogólna atmosfera była przyjazna, bez pośpiechu czy zblazowania - po prostu młodzi, energiczni ludzie. Ilość klientów była na styk w stosunku do pracowników, którzy świetnie się uzupełniali i wymieniali. Podglądałam, co robią innym ludziom i zauważyłam, że bardzo dokładnie strzygli i farbowali, oglądając włosy ze wszystkich stron.

Nie miałam pomysłu na siebie, więc oddałam się w ręce stylisty i nie żałuję. Dokładnie mi pokazał, w jaki sposób mam samodzielnie układać i suszyć wlosy. Brzmiało to tak prosto... Wytłumaczył, dlaczego poleca mi taką fryzurę na początek, a nie inną i przedstawił różne wersje na przyszłość. Pytał, czy mi to pasuje, słuchał moich sugestii, nie robił niczego na siłę. Rozmawiał ze mną także na luźne tematy. I miał piękne oczy

Lubiłam firmę Kadus, którą wcześniej prowadzili. Obecnie mają kosmetyki nieznanej mi włoskiej firmy, o podobnej nazwie. Nie podrażniły mojej wrażliwej skóry głowy ani nie były zbyt intensywnie perfumowane.

Mam nadzieję, że będę potrafiła sama zapanować nad nową fryzurą. Całe życie miałam długie włosy, ileż można wyglądać tak samo...
Hej!
Malla, rozumiem, że tylko ścinałaś włosy bez robienia kolorku. A ile zapłaciłaś za te wszystkie przyjemności?
Pozdrawiam
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:11   #2728
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Samo strzyżenie włosów długich kosztuje 100-150 zł.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 10:30   #2729
kukukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Nie polecam franckprovost. nie ma tam w ogóle ruchu, co niby jest +, panie robią sobie fryzury, do mnie podeszła jedna, która zaproponowała mi fryzurę do włosów b. kręconych, albo do włosów prostych, kiedy mam delikatnie kręcone, takie co po 2 rozczesaniach prostują się. zrobiła mi tę do kręconych, nałożyła mnóstwo różnych preparatów, suszyła z dyfuzorem, więc miałam śliczne loczki...przez minutę. wyszłam, zerknęłam w odbicie jakiejś wystawy, już nic nie było, a to miała być fryzura na wesele na kilka godzin. ogólnie podcięła mi tylko, tak, że mogę je wiązać w kucyk, i tylko tyle, po rozpuszczeniu są nijakie, po prostu wycieniowane, na dodatek strasznie szarpała, okropnie!!! Muszę odłożyć kasę na Klaudiusza,bo ta mi praktycznie nic nie zrobiła poza wyrównaniem i pocieniowaniem. ogólnie cała ta "fryzura" to były loczki + jakaś imitacja irokeza,taki mini irokez, który potem wyglądał jak pasek suchych poczochranych włosów zapiętych do tylu, musiałam sama się czesać na wesele, bo włosy nie wytrzymały minuty. sypał śnieg, jak ciągle sypie, mogła to przewidziec, zwiazać mi je jakoś... patrzyłam z zazdrością jak jedna z fryzjerek czesze drugą, która w tym momencie siedziała i robiła sobie manicure, zrobiła jej niesamowitą fryzurę, tak samo kolejna fryzjerka, która szła na jakąś imprezę przyszła do nich i ją prześlicznie uczesały. nie dajcie się robić pani Alicji tam!! inne mają ciekawsze pomysły.
a i masaż był całkiem przyjemny,chociaż kark od zlewu bolał mnie niesamowicie,ale to dlatego,że niska jestem.
ogólnie - 2/5 nie z panią Alicją, która minuty nawet nie poświęci na przedyskutowanie Twojej fryzury...
dobrze, że zniżka studencka jest 20%, to jest plus.
kukukukuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:21   #2730
baq_baq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej,

Wie ktoś, gdzie teraz pracuje Damian - wcześniej był fryzjerem w FreeStyleStudio na Stradomskiej ...?
baq_baq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.