Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 17:42   #1981
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze znacie jakies miejsce gdzie moge umowic sie na farbowanie do 100zl?
Jak Ursynów Ci po drodze, to może spróbuj tu: Studio Beauty -Kazury 1 lok. 2
Tel.: 0226488775

Wydaje mi się, że do 100 zł byś się zmieściła.
Ja tam nie byłam, ale chodzi moja mama (do Sylwi) i jest zadowolona. Tyle że farbują CeCe. Ja jakoś nie mam zaufania do tych farb.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:13   #1982
eM11
Przyczajenie
 
Avatar eM11
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was była w salonie Bellezza na Saskiej Kępie? w sensie u fryzjera
__________________
Fajne portale

www.kosmetyczka24.com

www.fryzjer24.com
eM11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:10   #1983
tamaryszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam serdecznie,
Jestem tu nowa
Ale mam gorące pytanko... Właśnie naczytałam się na "fryzjerzy.pl" mnóstwa super opinii na temat salonu Soell na ul.Dzikiej. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym salonem?
Mam nadzieję, że dobre...
tamaryszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:29   #1984
ewellina84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witajcie

Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i jedyne, co mogę powiedzieć, to że z dobrym fryzjerem trudniej niż z czymkolwiek.
Nie mam doświadczenia z farbowaniem, za to dość duże w obcinaniu. A jako że fryzjera boję się bardziej niż dentysty, to wybieram bardzo ostrożnie.
Byłam stałą klientką jednego ze stylistów z Montowni na Żelaznej. Jednego z bardziej chwalonych fryzjerów. Cena za obcięcie ponad 100 zł. BYŁAM, bo po kilku wizytach ów stylista stracił wenę. I jak obciął mnie ostatnio, to nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. Anyway, musze z tym cos zrobić, zapisałam się do Pawła w Milek Design. Czy ktoś wie coś o tym fryzjerze? Macie jakieś doświadczenia?

Edytowane przez ewellina84
Czas edycji: 2009-07-22 o 18:31
ewellina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:25   #1985
tamaryszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ewellina84 Pokaż wiadomość
Witajcie

Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i jedyne, co mogę powiedzieć, to że z dobrym fryzjerem trudniej niż z czymkolwiek.
Nie mam doświadczenia z farbowaniem, za to dość duże w obcinaniu. A jako że fryzjera boję się bardziej niż dentysty, to wybieram bardzo ostrożnie.
Byłam stałą klientką jednego ze stylistów z Montowni na Żelaznej. Jednego z bardziej chwalonych fryzjerów. Cena za obcięcie ponad 100 zł. BYŁAM, bo po kilku wizytach ów stylista stracił wenę. I jak obciął mnie ostatnio, to nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. Anyway, musze z tym cos zrobić, zapisałam się do Pawła w Milek Design. Czy ktoś wie coś o tym fryzjerze? Macie jakieś doświadczenia?
Chyba wiem o kim piszesz.... czyżby to Pan J.D. Bo ja właśnie w stosunku do niego mam dokładnie takie samo odczucie. Idzie już na ilość nie na jakość
tamaryszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:52   #1986
ewellina84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Tamaryszka, nie JD. Byłam zadowolona zawsze, teraz nie wiedziałam jak zareagować, bo nawet jakoś bardzo mi nie wymodelował tego czegoś, co wygląda na ucięte jak od garnka.....


A co z tym Pawłem z Miłka?Zna go ktoś?

Edytowane przez ewellina84
Czas edycji: 2009-07-23 o 19:40
ewellina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 23:49   #1987
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Witam a czy ktos był pod mostem Poniatowskiego w arkadzie w Vegastudio? jak wrazenia?
Badz na Górczewskiej 97 w strone Auchan w małym saloniku obok poczty jak wrazenia?pozdrawiam
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 15:19   #1988
morechee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: milek design !!!!!!

Zdecydowanie nie polecam! Byłam u p. Basi na czesaniu ślubnym - próbnym na moje szczęście. Umówiłam się z samego rana, żeby była wypoczęta i żeby nie było ciśnień. Sprytna taktyka nie pomogła, bo p. Basia to nabzdyczona, zimna kobieta, której nie chciało się nawet spojrzeć na mnie dłużej, żeby ocenić jaka fryzura będzie pasowała do mojego kształtu głowy i rodzaju włosów. Natychmiast zaproponowała "delikatne fale", po czym.....zrobiła mi drobne loczki. Z natapirowanych i sztywnych loczków ukształtowała mi niezgrabny, ciężki sagan, który powiększył moją głowę jakieś 2 razy. Nawet nie zapytała się czy jestem zadowolona czy nie, niespecjalnie ją to widać obchodziło. Po 2 h od wyjścia od niej, z fryzury zaczęły mi regularnie wypadać wsuwki - przez cały dzień - 8 h pracy biurowej - wypadło mi ich ok 10. To ciekawe ile i jak szybko wypadłoby mi na weselu! Wieczorem, podczas demontażu nieapetycznej konstrukcji zaczęłam wyjmować wsuwki i szpilki...Jedną, dwie,10,20,30.......nalic zyłam ich w sumie 45 + 10 które mi wypadły to daje razem 55 wsuwek w lekkich i niezbyt bujnych z natury włosach! . Aaaa, plus jeszcze tzw wypełniacz - sporych rozmiarów gąbka. Aż zrobiłam temu bagażowi zdjęcie i wysłałam przyjaciółkom. Nie dziwne że czułam się z tym fatalnie i wszystko wypadało! Pierwszy raz miałam wrażenie totalnie wyrzuconych pieniędzy - za całą przyjemność zapłaciłam jedyne 250 zł (200 zł czesanie, 50 zł kapsuła).
Na szczęście drugi fryzjer zrobił mi zgrabną fryzurkę pasującą do mnie i moich wlosów, a wykorzystał do tego w sumie jakieś 10 wsuwek. I zapłaciłam sporo mniej. Z makijażystką też się obyło bez przygód.
Uff, wyżaliłam się i mi lepiej!
morechee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:01   #1989
lipa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja w W-wie poleciłabym "Babiniec" przy Pieknej
Chodzę tam od ponad roku i jestem zadowolona za każdym razem
Bardzo specyficzne miejsce ....takie inne...ale mi się podoba
Nawet męza udało się zaciągnąć co jest ogromnym sukcesem
Mimo że to podobno miejsce dla bab i facetów tak niechętnie tam wpuszczają
Ale .....jak mówie- ja jestem bynajniej zawsze na cacy zrobiona ....
Gorąco polecam
Moze trudno tam trafic , bo to tylko z polecenia....także ja moge polecić
I mam nadzieje ze nie beda mi tego miały za złe Baby ....
889-274-906 jakby ktoś miał ochote
lipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 08:59   #1990
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

natomiast ja bym poleciła salon Rotor na Chmielniej. Tanio, miło i profesjonalnie . Chodzę tam od roku i ani razu nie wyszłam jeszcze choć trochę nawet niezadowolona.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:16   #1991
Martuniat
Raczkowanie
 
Avatar Martuniat
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja w nieco desperackim geście, zapisałam się na jutro na cięcie do Atelier Stylissimo przy ONZ. Mam już tragedie na głowie i włosy nie chcą się kręcić, trzeba coś z nimi zrobić.. Szczerze powiem- stresuje się bo to jest mój pierwszy kontakt z tymi fryzjerami i tym salonem, ale jak się naczytałam jakiś tam pozytywnych opinii o nich, to się trochę przekonałam... Przynajmniej na tyle, żeby się tam wybrać. A teraz się stesuje, bo boję się, że zrobią mi masakre na głowie, o co nie trudno przy kręconych.. ech.
Martuniat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 17:51   #1992
JoannaEl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny

Jestem właśnie przed wizytą u fryzjera...Wacham się gdzie iśc, przez 4 lata owiedzałam regularnie Kristofa na Krochmalnej, ale rok temu wyszlam stamtad z placzem. Traumatyczne wspomnienia, z tej wizyty wspominam pozytywnie jedynie to ze odkrylam ze neinajgorzej mi w grzywce... Natomiast od tamtego czasu może coś sie zmieniło? Byłyście u Kristofa ostatnio? Przestał latac od jednego fotela do drugiego w ciagu 15 minut strzygąc 3 dziewczyny?
W sumie zaryzykowałabym gdyby opinie sie polepszyly, bo dlugo tam chodzilam do niego...
5 miesiecy temu wybralam sie do Leszka CZajki, naturalnie do jednego z jego fryzjerow. Byłam u Marcina. Wyszlam ogolnie zadowolona natomiast wlosy nie ukladaly mi sie same tak fajnie jak kiedys...
CHialabym zrobic sobie jakas lekka fryzurke z fajna grzywką a nie odcieta od linijki...
Moze kojarzycie kogos fajnego w warszawie u leszka czy kogokolwiek?

Pozdrawiam wakacyjnie
JoannaEl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:01   #1993
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No niestety Kristof nadal lata od fotela do fotela i chyba tak już zostanie... Ja byłam dwa i pół miesiąca temu - chyba pisałam o tym tutaj. Krzywdy mi nie zrobił, ale ochów achóch też nie ma. W sumie mam wrażenie, że dałam się wmanipulować w opcję najłatwiejszą do wykonania i najmniej czasochłonną. Poszłabym jeszcze raz i tym razem mocniej forsowała swoją wizję, bo włosy się dobrze układają, kolor też całkiem ładny. Włosy niezniszcznone, ale... Byłam u niego drugi raz (poprzedni ze 4 lata temu) i drugi raz nawiązał do mojej cery. Tym razem polecał mi gorąco usługi p. Chlebus. Dodam że moja cera jest już podleczona i lepiej nie będzie. No ale skąd on miał to wiedzieć, skoro nie jest dermatologiem. No w każdym razie niebardzo mam ochotę narażać się na kolejne nawiązanie do mojej cery, więc chyba wizyty nie powtórzę...
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 12:44   #1994
madziarka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: milek design !!!!!!

Witam,
bylam w Milek Design dwa razy. Pierwszy raz weszlam majac wlosy za łopatki jakies 10 cm blond bez grzywki. Bylam zapisana do Basi. Powiedzialam ze chce lekka zmiane ale nie scinac zbytnio wlosów. Hmm to co zobaczylam po wyjsciu !!! wlosy ulozone wprawdzie lekko powykrecane siegaly ledwo za ramiona, koloru braz z przejasnieniami na czubku glowy i grzywka! Było to wprawdzie jakies dwa, moze nawet 3 lata temu co do zaplaty to pamietam do tej pory 330 zł! bylam w ciezkim szoku. Zachecona wprowadzonymi zabiegami regeneracyjnymi wybralam się kolejny raz do Milek tym razem padło na p. Iwone. Efekt zadowalający, wloski sciete z wielka precyzja, co do regeneracji powiem szczerze bardzo średnia, kolor ciekawie dobrany cena okolo 250 zł. Hmm tak więc uogolniajac fryzury bez szału, kolory bardzo szybko się zmywaja (mam wlosy przetluszczajace się i musze myc je codziennie) cena mysle ze bardziej za wyrobiona juz marke MD niz za jakosc fryzur.
madziarka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:32   #1995
lipa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
No niestety Kristof nadal lata od fotela do fotela i chyba tak już zostanie... Ja byłam dwa i pół miesiąca temu - chyba pisałam o tym tutaj. Krzywdy mi nie zrobił, ale ochów achóch też nie ma. W sumie mam wrażenie, że dałam się wmanipulować w opcję najłatwiejszą do wykonania i najmniej czasochłonną. Poszłabym jeszcze raz i tym razem mocniej forsowała swoją wizję, bo włosy się dobrze układają, kolor też całkiem ładny. Włosy niezniszcznone, ale... Byłam u niego drugi raz (poprzedni ze 4 lata temu) i drugi raz nawiązał do mojej cery. Tym razem polecał mi gorąco usługi p. Chlebus. Dodam że moja cera jest już podleczona i lepiej nie będzie. No ale skąd on miał to wiedzieć, skoro nie jest dermatologiem. No w każdym razie niebardzo mam ochotę narażać się na kolejne nawiązanie do mojej cery, więc chyba wizyty nie powtórzę...
Ja tam byłam 2 razy ....
Raz .....garnek na głowie taki że przełknęłam jakoś i czekałam grzecznie aż odrośnie....
Za drugim razem poszłam i powiedziałam że nie chce gara....wygolonych włosów i co .....
Dostałam tego samego gara co poprzednio , tylko już tak krótkiego że sie załamałam
Poszłam następnego dnia doczepiać włosy , bo mnie tak orżnął
Już nie mówiac że nie miał dla mnie czasu , i zrobił gara w 3 minuty...
Ja nie polecam !!!!
lipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:55   #1996
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja na dniach wybieram się do p. Beatki
Dzisiaj idę się umówić, już nie mogę się doczekać.
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:21   #1997
Martuniat
Raczkowanie
 
Avatar Martuniat
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
A ja na dniach wybieram się do p. Beatki
Dzisiaj idę się umówić, już nie mogę się doczekać.
Koniecznie napisz jak już będziesz po wizycie, jestem bardzo ciekawa efektu. Też poważnie roważałam panią Beatkę, bo w sumie wiele osób ją polecało, ale stanęło na Marcie ze Stylissimo.. Marta się rozchorowała i idę w przyszłym tygodniu..
Martuniat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:54   #1998
aleksandra77
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra77
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć Dziewczyny,
Miałam się odezwać zaraz po cięciu , ale a to urlop a to coś.
Sytuacje znacie, miałam długie natrualnie kręcone, z racji cieżkości nie od nasady, dość zniszczone włosy. U fryzjera nie byłam wieki, aż wstyd się przyznać ile :/
Ale po tej wizycie wyszłam tak zachwycona, że do tej pory się częściej w lusterku przeglądam (a minął miesiąc) :p
Mam wycieniowane włosy (ścięte ok 10 cm, o ile nie więcej), zaczesuje je teraz na bok, bez robienia niczego co rano budze się z piękną fryzurą z włosów kręconych już od nasady, postaram się wrzucić fotki. Cięcie rewelacyjne, wykonane w nietypowy sposób (do góry nogami ), migiem ale b. dokładnie, salon bardzo ładny, Panie przygotowujące do cięcia b. miłe, fryzjer/stylista prawdziwy profesjonalista. Serdecznie polecam ! A mowa o MIO Studio i mistrzu fryzjerstwa o imieniu Pierre ))
aleksandra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 21:07   #1999
ewellina84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja byłam u wspomnianego wcześniej Pawła w Miłku i powiem szczerze....takiej rewelacji jeszcze nie miałam na głowie. Najpierw dokładnie wyjaśnił mi co chciałby zrobić, włosy ciął po małym kosmyku, są delikatnie wycieniowane, dobrane idelanie do kształtu twarzy. Po prostu rewelacja, polecam wszystkim. Jak poszłam do pracy to było tylko jedno wooooow i "daj namiary". Naprawdę polecam.
ewellina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 21:44   #2000
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
natomiast ja bym poleciła salon Rotor na Chmielniej. Tanio, miło i profesjonalnie . Chodzę tam od roku i ani razu nie wyszłam jeszcze choć trochę nawet niezadowolona.
A jak cenowo?
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:45   #2001
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Martuniat Pokaż wiadomość
Koniecznie napisz jak już będziesz po wizycie, jestem bardzo ciekawa efektu. Też poważnie roważałam panią Beatkę, bo w sumie wiele osób ją polecało, ale stanęło na Marcie ze Stylissimo.. Marta się rozchorowała i idę w przyszłym tygodniu..
Właśnie wróciłam od p.Beatki
Jestem zachwycona
Włosy cieniowane brzytwą, są lekkie, puszyste, ale nie puszące się Starałyśmy się zachować kształt poprzedniej fryzury, stąd właśnie brzytwa... Zobaczymy jak włosy będą się zachowywały po umyciu, ponieważ pierwszy raz doświadczyły brzytwy.

Ale teraz są cudowne
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:41   #2002
marystrawberry
Raczkowanie
 
Avatar marystrawberry
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 96
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ja zapisałam się do P.Beaty na piatek-farba + strzyżenie .. również 'po' zdam relację z efektów wizyty
marystrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:12   #2003
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witam dziewczyny!
coprawda jestem z Krakowa, ale w akcie desperacji napiszę i tutaj, bo już się tak nakręciłam na wymyśloną fryzurkę, że z rosądkiem ciężko

Chodzi mi o małe loczki, sprężynki, powiedzmy że afro (załączki przedstawiają co mam na myśli). No i w Krk cięzko znaleźć kogoś, kto mi to zrobi. Właściwie podzwoniłam już wszędzie, gdzie miałabym odwagę pójść, zostały mi dwa miejsca. Teraz zastanawiam się, czy urlopowegho czasu w stolicy nie wykorzystać też na zrobienie fryzury.
Czy któraś ma doświadczenia w takich szaleństwach (bo to w końcu trwała i dość niepewna)? Jeśli nie, to może znacie kogoś, kto w ogóle w robieniu twałej jest dobry? Z góry dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg istock_000007212687xsmall.jpg (24,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pic_of_long_curly_hair.jpg (22,8 KB, 16 załadowań)
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:49   #2004
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny mam pytanie czy może któraś z was polecić mi dobrego i miarę taniego fryzjera z Bielan i okolicy?? Imam pytanie czy któraś z was była w "Galerii fryzur" w Łomiankach u Pani Ewy Szelągiewicz??
Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:12   #2005
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Natalcia862 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie czy może któraś z was polecić mi dobrego i miarę taniego fryzjera z Bielan i okolicy?? Imam pytanie czy któraś z was była w "Galerii fryzur" w Łomiankach u Pani Ewy Szelągiewicz??

Nie dokładnie chyba przeczytałaś wątek albo nie chciało Ci się, co?

Ja mogę polecić Ci p.Beatę z salonu Cherry. Salon mieści się pobliżu basenu na Conrada... Jest profesjonalistką, a salon nie zdziera z klientów
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:57   #2006
Natalcia862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czytałam ale nie cały wątek przyznaje się:P i bardzo dziękuje za odpowiedz
Natalcia862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:42   #2007
ania170de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny czy mogłaby mi któraś podać namiary na ta Panią Beate z salonu Cherry chodzi mi o adres i telefon,wiem że pewnie już był podawany na forum ale nie mam czasu żeby je całe przeczytać,może że znacie jakiegoś dobrego fryzjera godnego polecenia .Z góry dziękuje za odpowiedz
ania170de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:30   #2008
evura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ania170de Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogłaby mi któraś podać namiary na ta Panią Beate z salonu Cherry chodzi mi o adres i telefon,wiem że pewnie już był podawany na forum ale nie mam czasu żeby je całe przeczytać,może że znacie jakiegoś dobrego fryzjera godnego polecenia .Z góry dziękuje za odpowiedz
Również prosiłabym o jakiś telefon do salonu Cherry albo linka do strony internetowej. Przepatrzyłam wątek, ale niestety nie znalazłam numeru telefonu ani tylko ulicę. Po dwoch godzinach szukania to juz zaczynam watpic w jakiekolwek swoje umiejętności wyszukiwania . Z góry dziękuje za pomoc !!
evura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:48   #2009
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Natalcia862 Pokaż wiadomość
Czytałam ale nie cały wątek przyznaje się:P i bardzo dziękuje za odpowiedz
ha ha wiedziałam

Cytat:
Napisane przez ania170de Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogłaby mi któraś podać namiary na ta Panią Beate z salonu Cherry chodzi mi o adres i telefon,wiem że pewnie już był podawany na forum ale nie mam czasu żeby je całe przeczytać,może że znacie jakiegoś dobrego fryzjera godnego polecenia .Z góry dziękuje za odpowiedz
Cytat:
Napisane przez evura Pokaż wiadomość
Również prosiłabym o jakiś telefon do salonu Cherry albo linka do strony internetowej. Przepatrzyłam wątek, ale niestety nie znalazłam numeru telefonu ani tylko ulicę. Po dwoch godzinach szukania to juz zaczynam watpic w jakiekolwek swoje umiejętności wyszukiwania . Z góry dziękuje za pomoc !!
Salon znajduje się na ul. M. Dąbrowskiej w blaszaku, w którym jest podobno bardzo znany i dobry szewc, sklep meblowy, Bank PKO i Przychodnia Rehabilitacyjna. W pobliżu jest kościół, basen...
Do salonu wchodzi się wejściem do banku pierwszym razem jak tam szłam, to szukałam wejścia dobre 10 minut
Mam nadzieję, że Kobitka wybaczy mi, że upublicznie nr 512 831 070.

Jak już się umówicie i będziecie po zabiegu, to oczekujemy na zdanie relacji
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 12:16   #2010
tamaryszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ewellina84 Pokaż wiadomość
A ja byłam u wspomnianego wcześniej Pawła w Miłku i powiem szczerze....takiej rewelacji jeszcze nie miałam na głowie. Najpierw dokładnie wyjaśnił mi co chciałby zrobić, włosy ciął po małym kosmyku, są delikatnie wycieniowane, dobrane idelanie do kształtu twarzy. Po prostu rewelacja, polecam wszystkim. Jak poszłam do pracy to było tylko jedno wooooow i "daj namiary". Naprawdę polecam.
Ewellina, a jaki masz rodzaj włosków - cienkie, grube?
Ja mam niestety grube, do tego dużo i jeszcze z tendencją do puszenia się
A mam wielką ochotę ściąć włosy na krótko. Jak sądzisz ten Paweł z Milka poradzi sobie z takimi kudłami?
tamaryszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.