Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ??? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-09, 22:37   #241
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Nie chodzi o jablko Jablko to tylko jablko Chodzi o zasade Jak mowie ze czegos nie bede robic to znaczy nie robie tego
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 07:13   #242
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

czesc

hiacynt w sumie to sama sobie nic nie zrobilam
brzuch boli z przytrucia a wszystko inne to zakwasy po wtorkowym w-fie jeszcze bo 1.5 godizny non stop gralam w unihokeja a tam trzeba naprawde syzbko biegac no i efekty sa

i przez brzusio nie ide dzis do skzolki bo jeszcze nie najlepiej sie cuzje , ale jakos specjalnie to mnie to nie martwi

o a ja tez soie zaraz pocyztam ta stronke o zdrowym zywieniu bo lubie cyztac takie rzeczy
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 08:53   #243
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Witam
Nie mam w domu neta więc tylko czasem zerknąc na forum w pracy
Wczoraj juz byłam grzeczna ...hmmm patrząc na ten tydzień to jestem lżejsza o conajmiej : 5 drożdzówek, 3 tabliczki czekolady, niedzielny deser ... ale jestem dumna
Izumi mam prośbe czy mogłabyś napisać tak przykładowo jadłospis twojej diety na pare dni ... wiem że moge poszperac na forym ale niestety mam ostatnio problem z netem
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 09:12   #244
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

agatha c Nie wymyślałam żadnych specjalnych jadłospisów jadłam na co miałam ochotę Przykładowo. Na śniadanie jadłam jogurcik, kilka "tekturek", lub ze 2 kromeczki ciemnego pieczywa z białym serem i pomidorem. Na zagrzke jakieś jabłuszko or sth. Na obiad zazwyczaj jadłam co mamusia zrobiła Np. rybka, ziemniaczki i kapucha ;D! Albo schaboszczak Później znów jakiś owocek i jakaś kanapeczka na kolację Naprawdę jadłam co chciałam. Tylko trzymałam się w tym 1200kcal
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 09:22   #245
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

A ja znow wczoraj cwiczylam 40 minut. A najlepsze jest to ze nic mnie nie boli oprocz reki (jednej!!) chociaz nie cwiczylam zadnych bicepsow tricepsow czy czegos tam innego A dzisiaj jeszcze bez sniadanka, bo pranie mnie zajelo, ale juz pedze to nadrobic. Milego dnia
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 09:44   #246
shady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 15
GG do shady
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???


ano wlasnie widze ze jestescie dosc zorganizowane jesli chodzi o odchudzanie.....i cwiczycie ja tego niecierpie......dla mnie jedyna forma wysilku fizycznego to basen na ktory zapisze sie jak sie zrobi cieplo
__________________
z pozdrowieniami Ania
shady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 09:47   #247
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

shady mozesz mi wierzyc ja tez nie cierpie cwiczyc, zmuszam sie do tego. Juz po 10 minutach mam dosyc, ale staram sie nie poddawac... I na razie jakos wychodzi
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 12:10   #248
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

aajjii to szybko wraacaj do zrdrowia szybciutko
agatha c no gratuluje Widzicie odchudzanie nie boli To troche trudne ale można A ogolnie to mam taka sama bluzkę jak Ty na avatarze Kolekcja Reserved lato 2005 prawda?

shady jestesmy zorganizowane bo widzisz hmm chcialabym byc konsekwentna w tym co robie. Szkoda mi czasu i nerwow na takie odchudzanie na pol gwizdka - po kazdej wsunietej czekoladzie stekanie ze sie odchudzam a sie obzeram jaka to jestem be i wogóle. To by mnie tylko sfrustrowalo. Po drugie postanowilam sie nie mierzyc i nie wazyc przez miesiac. 6 kwietnia dopiero sprawdze ile mi sie udalo osiągnac. MUSZE MIEC EFEKTY bo onaczej sie zniechece i to rzuce i juz tak zostane z balonowym brzuchem na zawsze. A co do cwiczen to przez cale liceum mialam lewe zwolnienie z wf bo nienawidzilam cwiczc. Tez lubilam tylko basen. Ale teraz wprawilam juz sie troche. Dalej nie lubie cwiczen silowyh i nie wyorazam sibie siebie na silowni. Poprostu wybieram sobie zestawy z płyt takie zeby bylo w nich jak najwiecej z tańca. Ten tydzien caly mi zszedl na zestawach tanecznych i fat burningu (to takie tylko machanie rekami i nogami na rozne sposoby). Dopiero od przyszlego tygodnie zaczynam serie Tamilyy Webb ktora da se jakos strawic
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:38   #249
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

ufff... za mnią juz 2 zajecia z aerobiku. teraz ide pocwiczyc w domku troszke.:P zgrzeszyłam dzisiaj- zjedłam jedno Merci. ale tylkooo jedno. powstrzymalam sie i ani jednego wiecej. na obiadek pierozki z serkiem białym. na kolacje zjem sałatke z pamaranczy, kiwi i jabłka nawet przekonałam sie co do herbaty pu-erh smakuje mi.
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:47   #250
shady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 15
GG do shady
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???


a ja oczywiscie zezarlam maly talerzyk frytek wlasnej roboty ociekajace tluszczem........ja chyba nie dam rady chyba powinnam isc na odwyk tak jak menele od alpag i palcze od fajek
__________________
z pozdrowieniami Ania
shady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:50   #251
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

ja też miałam na obiad pierozki a teraz mnie po nich brzuch boli a tak wogóle to ile kcal mogą mieć takie pierożki i wogóle są dozwolone w diecie?
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 14:51   #252
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Alez mialam kryzys... Myslalam, ze za chwile pojde do sklepu i wezme wszystko co wpadnie mi w rece. Ale zjadlam 2 mandarynki i na szczescie na razie nie mam juz takich mysli
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:58   #253
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

kasia 1552 jesli to byly pierozki z serem to 237 kcal/100g To chyba nie tak znow wiele. Mysle, ze mozesz spokojnie sie rozgrzeszyc
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 15:42   #254
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

mysle, ze pierogi z serem w nieduzych ilosciach mozna od czasu do czasu zjesc.
czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 15:49   #255
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

to były tzw. "ruskie" pierogi
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 16:24   #256
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

kasia 1552 jak ruskie to jeszcze lepiej bo to tylko 167 kcal/100g
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 16:32   #257
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Wg mojej madrej ksiazeczki 6 sztuk rusków to 250 kalorii Wiec hmm chyba nie musisz miec do siebie przesadnie duzych pretensji

A ja dzisiaj dałam ognia Pozarlam 4 male nalesniczki z twarogiem na obiad. I to jeszcze z bialej mąki Bo ciemnej oczywiscie w sklepie nie bylo <ryczy> To daje jakieś 400 kalorii Ale zaraz wezme sie w garscia i porzadnie poćwiczę I bedzie cacy . A i oglaszam wszem i wobec ze jutro odchudzajaca sie Hiacynth idzie na obiad z ojcem do Hammurabiego (czytaj 1000 kalorii na jeden posilek minimum ). Ale ojciec przyjezdza raz w miesiacu wiec trzeba to uczcić Znaczy czeka mnie podwojna porcja aerobów i warzywno owocowa niedziela
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:01   #258
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

dziękuje za tą informacje o pierogach już nie mam wyrzutów sumienia ja jestem właśnie po ćwiczeniach na brzuch, uda i pupe
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:38   #259
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Hiacynth :/ Będziemy się gniewać! Nie wiesz za co prawda? Za te naleśniczki Twe! 400kcal na obiad to dobrze! Więc nie widzę powodów dla których miałabyś być tak załamana! NIO >:-/ Nie życzę sobie tego więcej! Zrozumiano?!

A co do pierożków, to niektórzy mówią, że nie wolno, inni że od czasu do czasu, a ja mówie... jak mam ochotę to jem Efekt? Chudnę sobie dalej I co? Nie widzę powodów by ich nie jeść !

Tylko mi tu zaraz nie wkręcajcie że musze miec dobrą przemianę materii czy coś, bo BYNAJMNIEJ TAK NIE JEST! Gdyby tak było nie byłabym grubasem przez 20 lat życia i nie miałabym zielonego pojęcia o odchudzaniu :P A tak to mam za sobą wszystkie tanie i nieskuteczne metody <wstyd> ... dlatego tak bardzo staram się wam pomóc .... w miarę możliwości znaczy się

Pozdrawiam cieplutko!
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 21:13   #260
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

IZUMI ja nie dlatego krece nosem ze obiad 400 kalorii tylko dlatego ze cztery male nalesniczki tyle kalorii. Jakbym miala ciemna mąke to by mi wyszlo ledwie 250 i moglabym dopchac duzoe innych zdrowych rzeczy np deser z owocow do obiadu. A tak 400 kalorii przez gupie nalesniki Ale nie bedzoe nasteonego razu znajde gdzies ciemną mąke
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 21:44   #261
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Hiacynth dzien 3 ++++ (odejmuje ze nalesniki z białej mąki i zrobienie tylko po polowie treningow na brzuch i pupe Tamilyy Webb)

4 posilki (pozno wstalam)
wypite nawet w nadmiarze
40 minut na zmiane skakaki i hula hop
polowa treningu na brzuch i pupe Tamily Webb (nie dałam rady wiecej i tak bede miec zakwasy jutro ) ale bedzie lepiej w koncu to byl moj pierwszy raz

strasznie mi sie chce jesc teraz ale bede twarda
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 08:13   #262
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

czesc dziewczyny

ja juz ejstem po sniadanku
- owsianka z miodem i 1 wasa z bialym serkiem i rzodkiewka

naszzescie cuzje si ejuz zupelnie dobrze i moge jesc prawie wszystko . no ale oczywiscie z wyjatkiem slodyczy bo do konca miesiaca nie mam zamiaru ich tknac , a moze uda mi sie do wakacji chcialabym , sprobuje jak najdluzej wytrwac

wczoraj mimo wszystko troszke pocwicyzlam o 22 bo jak bym 2 dizne miala wogole nei cwiczyc to juz mi ni epasilo i po prostu musiala hehe
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:47   #263
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Wczoraj znow zmusilam sie do cwiczen Ale strasznie ciezko mi to przychodzi Mam takie pytanie... wazycie sie?? Bo ja nie moge sie powstrzymac i robie to codziennie, ale jak do tej pory nie schudlam nawet 0.5 kg
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:08   #264
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Ja sie nie waże bo bym w kompleksy popadła jakbym zoabczyla ze nic nie chudne a Ciebie jak ta waga tak kusi to wynies ją gdzies... np. do piwnicy i nie bedzie ci sie chcialo po nią chodzic i sie nie bedziesz ważyła
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:28   #265
laurynka
Rozeznanie
 
Avatar laurynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 589
Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Hej dziewczyny ;]
Widzę, że wczorajszy dzień na większości nie obył się bez wpadek lub wpadeczek :P heheh
U mnie natomiast było masakrycznie... alkohol, ciasto, jajecznica o 12 w nocy :/ masakraaa...

Nie wiem... jakoś odchodzą mi siły do odchudzania .. eh najgorsze, że tyle razy już się odchudzałam i za każdym razem jest to samo :| Nie potrafię wytrzymać.. więc pewnie problem siedzi gdzieś tam w główce.

Ale Wy kobietki radzicie sobie świetnie jestem z Was dumna ! i naprawdę Was wszystkie podziwiam.

Pozdrawiam serdecznie ;]
laurynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:30   #266
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Cytat:
Napisane przez laurynka
Hej dziewczyny ;]
Widzę, że wczorajszy dzień na większości nie obył się bez wpadek lub wpadeczek :P heheh
U mnie natomiast było masakrycznie... alkohol, ciasto, jajecznica o 12 w nocy :/ masakraaa...

Nie wiem... jakoś odchodzą mi siły do odchudzania .. eh najgorsze, że tyle razy już się odchudzałam i za każdym razem jest to samo :| Nie potrafię wytrzymać.. więc pewnie problem siedzi gdzieś tam w główce.

Ale Wy kobietki radzicie sobie świetnie jestem z Was dumna ! i naprawdę Was wszystkie podziwiam.

Pozdrawiam serdecznie ;]
Ja wczoraj byłam na diecie owocowej, wiec przez cały dzien na owocach byłam dziwie sie sobie ze wytrzymałam... za to dzisiaj z rana sie dorwałam do śniadania a teraz sie ledwo ruszam, ale za jakies 30 min biore sie za ćwiczonka i tez mam czasem takie napady ze mi sie o północy przypomni ze mi sie jesc chce to jest najgorsze bo jak jestem głodna to juz nie zasne Buziaki
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 19:46   #267
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

Ja dzis dalam plame na potege najadam sie slodyczy na caly przyszly meisiac Ale robie to swiadomie z powodu wizyty ojca
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191705 = wątek ciuchowy i progress

do RUN WARSAW pozostało 98 dni - biegnę na 10 km
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 20:25   #268
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

tak sobie wpadlam na ten watek i patrze i widze rezygnacje!? ja nie wiem, ja mam tyle zapalu do diety, tak mi sie chce wszystkiego z tym zwiazanego, cwiczen, nie jedzenia po 19...marzy mi sie takie cialko super...no ale choroba mnie ogranicza....hahaha smiesznie to brzmi, ogranicza w ograniczaniu jedzenia dobre dziewczyny, nie marudzic nie dolowac sie tylko cwiczyc i dietowac! wakacje za pasem, TZ-ow pelen wybor na plazach, a wy co? marudy jedne, alkohol i jajecznice beda robic....do roboty!
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:15   #269
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

wczorajsza noc i dzisiejszy dzień MASAKRA a wszystko przez tą #@$%$#@$$#$!!! fuche no jak mam nie jeść jak musze mieć siły na siedzenie przy kompie do 3 w nocy i dzisiaj czeka mnie to samo ... na szczęście oddaje ją w poniedziałek potem tylko poprawki i kaska do raczki a wtedy to już nie ma zmiłuj się poza dietą ćwiczenia (fajne sobie tu na forum pościągałam ).... ogólnie sumując ten tydzień jestem zadowolona jak by nie patrzeć w tym tygodniu zjadłam mniej niż w poprzednim
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:17   #270
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Re: Kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03.06 ???

hiacynth masz racje co do bluzeczki wychodzi na to że mamy identyczne ja do tego mam spodnie różowe z Reservet w których teraz nie potrafie się dopiąć
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.