Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 21:42   #3091
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kochaneczka, bardzo ładnie wyglądasz w tym kolorku!! naprawdemakijaż na tych drugich zdjęciach super Ci pasuje, mocniejszy hmm..ewentualnie w szarościach a powiedz jakiego podkładu używasz bo dostrzegam w nim żółtawe pigmenty jak lubie

Snow- co one chcą od Twojej pupy? ojj
ja zwykle noszę w26 ale z lee biore w25 bo się rozciągają. Ale i tak jest niezle, nie to co wrangler.. ostatnio w zarze widziałam fajne rurki, ale nie kupowałam jeszcze u nich jeansow - wiecie może jak z rozciagliwością??

Dziewczyny, wchodze do łazienki otwieram górną szafke a tam na samym przodzie stoi EXCELL 9,13 !!!

ten kto ją kupił ma u mnie przerąbane teraz tylko mysle:farbować nie farbować, farbować nie farbować
Naprawdę sama tego Excelka nie kupilas?
Farbuj farbuj ale co z refleksami?

Apropos bardzo ladne pazurki

A ja ocenilam juz podkład KOBO-niech ma

kochaneczka bardzo ladnie Ci odrost rozjasnilo, wg.mnie nie kombinuj juz, naprawde ladnie wygladasz

Czy tu na tym forum sa same chudzielce?
Czy Wy sie kochane ubieracie na dzialach dziecięcych?
Ja to musze sie odchudzac w mig

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-08 o 21:43
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:47   #3092
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czy tu na tym forum sa same chudzielce?
Czy Wy sie kochane ubieracie na dzialach dziecięcych?
Ja to musze sie odchudzac w mig
hehhe musze przyznac, ze pasuja na mnie ciuchy na dzieciecym w h&m tylko spodnie za krotkie, tzn sa tez dobre na dlugosc (rozmiar 170cm) ale wtedy to znowu za duze automatycznie

No dobra blondyny ja lece spaaac
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:49   #3093
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehhe musze przyznac, ze pasuja na mnie ciuchy na dzieciecym w h&m tylko spodnie za krotkie, tzn sa tez dobre na dlugosc (rozmiar 170cm) ale wtedy to znowu za duze automatycznie

No dobra blondyny ja lece spaaac
Chudzina z Ciebie
Ale to dobrze-nie myslisz mierząc-ale grubo wyglądam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:53   #3094
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kochaneczka prosze ładnie wklej jeszcze raz zdjęcie swoich naturalnych włosków, bo zniknęło z wątku, a chciałabym jeszcze raz zobaczyć
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:55   #3095
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Chudzina z Ciebie
Ale to dobrze-nie myslisz mierząc-ale grubo wyglądam
no gdzie, wrecz przeciwnie chce przytyc ale tych pierogow juz nie zniose dluzej

uciekam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:58   #3096
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

moje z bershki się rozciągnęły o rozmiar ale najwieksza masakra jest ze spodniamy z TALLY WEIL, no po prostu dwa wielkie wory się zrobiły i lipa...

zagadka się wyjaśniła Excellkę kupiła mi siostra, wpadła do domu na parę dni..dla siebie też kupiła farbę i pomyslała, że razem sobie włosy zrobimy. Noo szkoda tylko, że nie poinformowałam ją że ja trwam do 20ego bez farbowania nie dam się..niech sobie excellka stoi i się patrzy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:58   #3097
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ale sie dziewczyny rozpisalyscie,bede po malu nadrabiac.
Dalam wczoraj wam po 5-ja nie startuje w konkursie
Jesli dostajecie PW od innych zeby glosowac na te osoby to prosze zglaszac ZP takie osoby sa sprawdzane(klon) i karane.

Wstawiam zdjecie po ,Loreal Casting Creme Gloss 810 perlowy blond.
Wlosy bardzo w dobrym stanie,troche ugasil kolor,gdzie niegdzie wyszly jasno fioletowe refleksy(z czasem sie spierze) Trzymalam na calosci 20 min;myslalam ze wyjdzie ciemniej...

1 zdj;przed
2 po
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-12-22 o 11:23
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 22:04   #3098
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Nie gadam z wami !!
idę się odchudzać i robić miliony brzuszków

co to ma być 25,26?? to ja jestem jakimś grubasem !!!
Na siłe się wciskam w 27 a takie dobre to są 28, jestem gruba

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ale sie dziewczyny rozpisalyscie,bede po malu nadrabiac.
Dalam wczoraj wam po 5-ja nie startuje w konkursie
Jesli dostajecie PW od innych zeby glosowac na te osoby to prosze zglaszac ZP takie osoby sa sprawdzane(klon) i karane.

Wstawiam zdjecie po ,Loreal Casting Creme Gloss 810 perlowy blond.
Wlosy bardzo w dobrym stanie,troche ugasil kolor,gdzie niegdzie wyszly jasno fioletowe refleksy(z czasem sie spierze) Trzymalam na calosci 20 min;myslalam ze wyjdzie ciemniej...

1 zdj;przed
2 po
ładny kolorek
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:06   #3099
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja tez sie odchudzam

kaska222 ten loreal nadal wlosom inny odcien, taki perlowy wlasnie, bardzo ladnie wyglada
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:09   #3100
mysiapysia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hej blondyneczkimoze mi cos doradzicie,bo czytam was od dluzszego czasu i sama juz nie wiem jak dojsc do wymarzonego blondu.mam juz dosc chodzenia do fryzjera,siedzenia tam po 11godzin,wydawania kupy kasy a efekt oplakany.wstawie fotki moich aktualnych wlosow,schodzilam z czarnego,jestem po dwoch wizytach u fryzjera(dekoloryzacja,pa semka,kapiel rozjasniajaca) teraz chcialabym pokombinowac w domu.nie wiem czy zrobic palette E20 i na to stockholm czy to wogole by wyszlo czy majiblond 901s,czy to wogole ma sens.jesli ktoras z was chcialaby pomoc bede wdzieczna.pozdrawiam
PC060437.jpg

PC060441.jpg

PC060449.jpg

PC070453.jpg

PC070463.jpg

PC070466.jpg
mysiapysia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:10   #3101
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam,

bardzo dziękuję za wybranie naszej oferty i dokonanie zakupu.

UWAGA: Mamy niestety problem z kolorem 901S. Na stanie nie posiadamy już żadnej sztuki - wyprzedał się. Prawdopodobnie kolor ten będzie wycofany (a szkoda, bo to chodliwy kolor) przez L'oreal Polska - niestety nie nadszedł w ostatniej dostawie (jak większość kolorów Majiblond).

Oczywiście wina leży po naszej stronie, a zatem jeśli będzie Pan chciał odstąpić od zakupu (i skorzystać z oferty naszej konkurencji), to oczywiście to uszanujemy. Uszanujemy każdą Pana decyzję.


Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Pozdrawiam serdecznie, zapraszam na zakupy w przyszłości i życzę miłej nocy




a ja juz zamowilam i wplacilam pieniadze????
to co teraz jak napisze,ze jednak nie chce to mi odesla kase???

BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 22:16   #3102
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Witam,

bardzo dziękuję za wybranie naszej oferty i dokonanie zakupu.

UWAGA: Mamy niestety problem z kolorem 901S. Na stanie nie posiadamy już żadnej sztuki - wyprzedał się. Prawdopodobnie kolor ten będzie wycofany (a szkoda, bo to chodliwy kolor) przez L'oreal Polska - niestety nie nadszedł w ostatniej dostawie (jak większość kolorów Majiblond).

Oczywiście wina leży po naszej stronie, a zatem jeśli będzie Pan chciał odstąpić od zakupu (i skorzystać z oferty naszej konkurencji), to oczywiście to uszanujemy. Uszanujemy każdą Pana decyzję.


Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Pozdrawiam serdecznie, zapraszam na zakupy w przyszłości i życzę miłej nocy




a ja juz zamowilam i wplacilam pieniadze????
to co teraz jak napisze,ze jednak nie chce to mi odesla kase???

No powinni odeslac. Tylko pewnie musisz im napisac ze prosisz o zwrot wpłaconych pieniedzy.
Kurka, to prawdopodobnie bedzie wycofany? Szkoda, bo bardzo ladny jest ten odcien
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:27   #3103
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
No powinni odeslac. Tylko pewnie musisz im napisac ze prosisz o zwrot wpłaconych pieniedzy.
Kurka, to prawdopodobnie bedzie wycofany? Szkoda, bo bardzo ladny jest ten odcien
Napisałam,że zalezalo mi na tym konkretnym odcieniu i ,że prosilabym o zwrot pieniazkow

zobaczymy co odpisza,ale nie chce tak kupowac w ciemno....
dziś mam jakiś pechowy dzień ...
pojde jutro do tego fryzjerskiego,ale tam nie ma gdzie parkować,a ja nie umiem parkować (tzn umiem parkować,ale nie umiem wyjeżdżać z parkingu ) dziś stanelam kilometr od domu,bo u mnie na parkingach o 22 już nie ma miejsca
ale mam zły dzień
i jeszcze okres ... wszystko mnie wkurza i jeszcze jestem gruba
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:27   #3104
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

BLOND_PRINCESSKA
buahho
t
dzieki
mysia-zazdroszcze szybkiego porostu ,jak bede wPL to
zrobie zapas vitapil
blond bunny-sliczne pazurki,najbardziej niebieskie mi sie podobaja.
Zawsze mnie zastanawialo jak osoby z przedluzonymi pazurkami robia domowe czynnosci,czy mycie glowy
Caskada jak sadze jestes w moim wieku, patrzac na zdjecia Twoje to czuje sie przy Tobie staro
Yattamanka ladnie wygladasz w warkoczu
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:32   #3105
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysiapysia28 Pokaż wiadomość
Hej blondyneczkimoze mi cos doradzicie,bo czytam was od dluzszego czasu i sama juz nie wiem jak dojsc do wymarzonego blondu.mam juz dosc chodzenia do fryzjera,siedzenia tam po 11godzin,wydawania kupy kasy a efekt oplakany.wstawie fotki moich aktualnych wlosow,schodzilam z czarnego,jestem po dwoch wizytach u fryzjera(dekoloryzacja,pa semka,kapiel rozjasniajaca) teraz chcialabym pokombinowac w domu.nie wiem czy zrobic palette E20 i na to stockholm czy to wogole by wyszlo czy majiblond 901s,czy to wogole ma sens.jesli ktoras z was chcialaby pomoc bede wdzieczna
mi się wydaje,że:
1. Masz już dość zniszczone włosy
2. Masz dość ciemny kolor
3. Masz dość ciemny odrost

więc może być problem,ale ja specjalistka nie jestem więc Ci za dużo nie powiem,ale ... ja bym nie kombinowala
a jak ja to mowie ( najwieksza kombinatorka swiata ) to tak niestety jest ... a zalezy Ci na tym,żeby szybko dojsc do blondu czy jestes cierpliwa?? nie wiem moze jakies pasemka??
i porzadne maski jeśli chcesz mieć jakiekolwiek włosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:42   #3106
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie gadam z wami !!
idę się odchudzać i robić miliony brzuszków

co to ma być 25,26?? to ja jestem jakimś grubasem !!!
Na siłe się wciskam w 27 a takie dobre to są 28, jestem gruba
Przestań to jaki się rozmiar nosi bez podawania innych wymiarów nie jest wyznacznikiem czy się jest grubym Ja noszę rozmiar 29 w porywach do 30 nawet (czyli jeszcze większy niż Ty, a wszyscy naokoło mi ciągle trują żebym przytyła bo jestem chudzizna - szczupła owszem - zgodzę się - po prostu jestem wysoka. Ostatnio w sklepie babka jak powiedziałam jej jaki chce rozmiar to się śmiała i mówiła na mnie szczypiorek
Na całokształt trzeba spojrzeć - zresztą Ty już wstawiałaś kilka razy zdjęcia i nie wyglądasz na grubasa więc nie pitol

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Witam,

bardzo dziękuję za wybranie naszej oferty i dokonanie zakupu.

UWAGA: Mamy niestety problem z kolorem 901S. Na stanie nie posiadamy już żadnej sztuki - wyprzedał się. Prawdopodobnie kolor ten będzie wycofany (a szkoda, bo to chodliwy kolor) przez L'oreal Polska - niestety nie nadszedł w ostatniej dostawie (jak większość kolorów Majiblond).

Oczywiście wina leży po naszej stronie, a zatem jeśli będzie Pan chciał odstąpić od zakupu (i skorzystać z oferty naszej konkurencji), to oczywiście to uszanujemy. Uszanujemy każdą Pana decyzję.


Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Pozdrawiam serdecznie, zapraszam na zakupy w przyszłości i życzę miłej nocy




a ja juz zamowilam i wplacilam pieniadze????
to co teraz jak napisze,ze jednak nie chce to mi odesla kase???

Dokładnie tak - piszesz, napisz, że wpłaciłaś już pieniądze, ale w związku z zaistniałą sytuacją prosisz o ich zwrot ponieważ zależało Ci na tym konkretnym odcieniu. I już

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Yattamanka ladnie wygladasz w warkoczu
Dziekuję, śmiałam się, że wyglądam jak taka dziewczyneczka

A co do Twoich włosków.. mówisz, że myślałaś , że będą ciemniejsze.. Hmm, ja jak robiłam swoje tez tak myślałam
Muszę powiedzieć, że ten casting mi się już zupełnie wypłukał ale ja mam takie jasne włosy - może u Ciebie efekt dłużej się utrzyma
Trochę myszowaty ten kolorek - ale pewnie jeszcze będzie się zmieniał wraz z wypłukiwaniem.

Kurcze fajne mają te kolory na opakowaniach - szkoda, że na włosach tak nie wychodzą

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ale sie dziewczyny rozpisalyscie,bede po malu nadrabiac.
Dalam wczoraj wam po 5-ja nie startuje w konkursie
Jesli dostajecie PW od innych zeby glosowac na te osoby to prosze zglaszac ZP takie osoby sa sprawdzane(klon) i karane.
Co to ZP ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:43   #3107
mysiapysia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi się wydaje,że:
1. Masz już dość zniszczone włosy
2. Masz dość ciemny kolor
3. Masz dość ciemny odrost

więc może być problem,ale ja specjalistka nie jestem więc Ci za dużo nie powiem,ale ... ja bym nie kombinowala
a jak ja to mowie ( najwieksza kombinatorka swiata ) to tak niestety jest ... a zalezy Ci na tym,żeby szybko dojsc do blondu czy jestes cierpliwa?? nie wiem moze jakies pasemka??
i porzadne maski jeśli chcesz mieć jakiekolwiek włosy
Dziekuje Princesska
zalezy mi na tym by pozbyc sie rudosci,chcialabym jakis chlodny kolor,nie musi byc super jasny,ale chcialabym na swieta wygladac jak czlowiekdbam i odzywiam wlosy,zaczelam olejowac,myc metoda omo,do pasemek nie mam raczej cierpliwosci
mysiapysia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:44   #3108
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przestań to jaki się rozmiar nosi bez podawania innych wymiarów nie jest wyznacznikiem czy się jest grubym Ja noszę rozmiar 29 w porywach do 30 nawet (czyli jeszcze większy niż Ty, a wszyscy naokoło mi ciągle trują żebym przytyła bo jestem chudzizna - szczupła owszem - zgodzę się - po prostu jestem wysoka. Ostatnio w sklepie babka jak powiedziałam jej jaki chce rozmiar to się śmiała i mówiła na mnie szczypiorek
Na całokształt trzeba spojrzeć - zresztą Ty już wstawiałaś kilka razy zdjęcia i nie wyglądasz na grubasa więc nie pitol



Dokładnie tak - piszesz, napisz, że wpłaciłaś już pieniądze, ale w związku z zaistniałą sytuacją prosisz o ich zwrot ponieważ zależało Ci na tym konkretnym odcieniu. I już

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------



Dziekuję, śmiałam się, że wyglądam jak taka dziewczyneczka

A co do Twoich włosków.. mówisz, że myślałaś , że będą ciemniejsze.. Hmm, ja jak robiłam swoje tez tak myślałam
Muszę powiedzieć, że ten casting mi się już zupełnie wypłukał ale ja mam takie jasne włosy - może u Ciebie efekt dłużej się utrzyma
Trochę myszowaty ten kolorek - ale pewnie jeszcze będzie się zmieniał wraz z wypłukiwaniem.

Kurcze fajne mają te kolory na opakowaniach - szkoda, że na włosach tak nie wychodzą

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



Co to ZP ?

zły post
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:49   #3109
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
zły post
Dziękuję za oświecenie


Dziewczyny !!!

Zdjęłam klipy i jest bez sensu Wolę siebie w długich włosach - zdecydowanie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 22:50   #3110
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yata ale ja jestem niska mam 164 cm
wiec dupa i mam brzuszka
a ważę tak 55 kg,kiedyś ważyłam 49 i bylo mi z tym dobrze

MysiaPysia jak chcesz to próbuj ta E20 jest chyba najmocniejsza,bo ma ten proszek rozjaśniający,musiałabyś jakieś 50 minut na odroście potrzymać i potem dać na calosc,ale dla pewności poczekaj na Blond Bunny ona bardziej się na tym zna albo z jakis rozjasniajacych fryzjerskich no nie wiem, ja dopiero zaczynam przygode zee swoim blondzikiem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:51   #3111
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

wlasnie znalazlam jakis kosmetyk prostujacy loreal- zerknijcie http://aukcjewp.wp.pl/x-tenso-mleczk...355498209.html
sa 3 etapy, dwa jeszcze trzeba dokupic, ale nie chce mi sie w to wierzyc skoro keratyna mi nie pomogla to to chyba wcale
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:52
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:54   #3112
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysiapysia28 Pokaż wiadomość
Dziekuje Princesska
zalezy mi na tym by pozbyc sie rudosci,chcialabym jakis chlodny kolor,nie musi byc super jasny,ale chcialabym na swieta wygladac jak czlowiekdbam i odzywiam wlosy,zaczelam olejowac,myc metoda omo,do pasemek nie mam raczej cierpliwosci
To może na początek mniej inwazyjnie - fioletowy szampon??

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata ale ja jestem niska mam 164 cm
wiec dupa i mam brzuszka
a ważę tak 55 kg,kiedyś ważyłam 49 i bylo mi z tym dobrze
A tam i tak nie wierze każda kobieta na siebie narzeka
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:59   #3113
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziękuję za oświecenie


Dziewczyny !!!

Zdjęłam klipy i jest bez sensu Wolę siebie w długich włosach - zdecydowanie
ja też wole siebie w dlugich,ale niestety moje clipy calkowicie roznia sie od moich wlosow
jak dojde do jakiegos fajnego koloru to moze kupie jakies porzadne

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wlasnie znalazlam jakis kosmetyk prostujacy loreal- zerknijcie http://aukcjewp.wp.pl/x-tenso-mleczk...355498209.html
sa 3 etapy, dwa jeszcze trzeba dokupic, ale nie chce mi sie w to wierzyc skoro keratyna mi nie pomogla to to chyba wcale
ee ja takigoś czegoś nie chce,wole prostownice
te wynalazki jakies takie dziwne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:04   #3114
mysiapysia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yattamanka uzywam fioletowego szamponu i odzywki.
Princesska a tobie ta e20 nie zniszczyla mocno wlosow?moj naturalny kolor jest na poziomie 7 tak mi fryzjerka powiedziala
mysiapysia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:08   #3115
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysiapysia28 Pokaż wiadomość
Yattamanka uzywam fioletowego szamponu i odzywki.
Princesska a tobie ta e20 nie zniszczyla mocno wlosow?moj naturalny kolor jest na poziomie 7 tak mi fryzjerka powiedziala
mi to nic nie niszczy włosków az się dziwię,są normalne,miękkie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:10   #3116
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysiapysia28 Pokaż wiadomość
Yattamanka uzywam fioletowego szamponu i odzywki.
Princesska a tobie ta e20 nie zniszczyla mocno wlosow?moj naturalny kolor jest na poziomie 7 tak mi fryzjerka powiedziala
i nie daje sobie rady?
według mnie zamiast e20 lepiej by położyć coś lżejszego zarówno ze względu na to co już przeszły jak i na to że masz już dosyć jasne a zależy Ci bardziej na zgaszeniu rudego.
Sam Stockholm chyba by sobie z tym nie poradził :/
Wstrzymaj się z decyzją może expertki coś lepszego zaproponują

Uciekam lulu -
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:12   #3117
mysiapysia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi to nic nie niszczy włosków az się dziwię,są normalne,miękkie
to tylko pozazdroscic,a jakich kosmetykow uzywasz do pielegnacji?
a Twoje ostatnie loki jak marzenie
mysiapysia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:12   #3118
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

buahot dziadostwo to prostowanie i tyle, ja bym tego nie zamawiała

Dziewczyny co Wy gadacie ze ktoras gruba?
Zreszta rozmiar nie ma nic do rzeczy Yatamanka chudzina ma 29, tak samo ja grubina

A mi sie powoli maski koncza
Trzeba bedzie zrobić zapas

mysiapysia mi sie wydaje ze masz mocno zniszczone wlosy. Ja bym ich nie farbowala a obciela kilka cm, a jak musisz pofarbować to farbuj i obetnij moze 10 cm? Bo te "konce" są w bardzo kiepskim stanie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:13   #3119
mysiapysia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
i nie daje sobie rady?
według mnie zamiast e20 lepiej by położyć coś lżejszego zarówno ze względu na to co już przeszły jak i na to że masz już dosyć jasne a zależy Ci bardziej na zgaszeniu rudego.
Sam Stockholm chyba by sobie z tym nie poradził :/
Wstrzymaj się z decyzją może expertki coś lepszego zaproponują

Uciekam lulu -
Dziekuje za poradykolorowych snow
mysiapysia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:13   #3120
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

no mi tez sie wydaje ze to jakis badziew
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.