Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 10:23   #181
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyyyyny czy u Was też deszczowe chmury?

Maff, ja z drogeryjnych bardzo lubie MaxFactora - Panstick, ma naprawdę niezle krycie
ojj tego to u mnie na pewno nie bedzie ;/
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 10:24   #182
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

kafetka witaj
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 10:34   #183
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

witam się leniwie

dzisiaj przychodzi do mnie koleżanka na makijaż... kurde nie wiem nawet od czego zacząć
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 10:37   #184
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Ja zmalowałam kobaltowy makijaż pigmentem KOBO, ale dramat. Na bazie się roluje, tworzy prześwity i zgrubienia. Bez bazy na sam podkład jest nieco lepiej, ale nadal źle, nie mam do niego sił
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 10:58   #185
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
moje też
i na dodatek facetka od niemca mi go jeszcze bardziej zniemczyła i mówi do mnie Wabiś
A u mnie jest tak, że 4 pierwsze litery mojego imienia, to jest moje nazwisko.

Kiedyś, jak mnie Panowie policjanci spisywali, to im tak powiedziałam, bo mi się nie chciało 5 raz powtarzać nazwiska, to jeden główkował nad tym kilka minut.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:05   #186
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A u mnie jest tak, że 4 pierwsze litery mojego imienia, to jest moje nazwisko.

Kiedyś, jak mnie Panowie policjanci spisywali, to im tak powiedziałam, bo mi się nie chciało 5 raz powtarzać nazwiska, to jeden główkował nad tym kilka minut.
u mnie podoba sytuacja, też pan policjant pytał się kilka razy o nazwisko, aż zaczęło mnie to drażnić
ale to jakiś totalny młot musiał być, bo gdy podawałam mu datę urodzenia zaczynając od dnia, miesiąca i roku, 11.05.95 to ten się mnie zapytał dla pewności czy urodziłam się 11 listopada
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:09   #187
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
u mnie podoba sytuacja, też pan policjant pytał się kilka razy o nazwisko, aż zaczęło mnie to drażnić
ale to jakiś totalny młot musiał być, bo gdy podawałam mu datę urodzenia zaczynając od dnia, miesiąca i roku, 11.05.95 to ten się mnie zapytał dla pewności czy urodziłam się 11 listopada
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 11:15   #188
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Zostawić Was ba noc i już 3 strony naskrobiecie

Patalus normalnie jestem w szoku! Wyglądasz o wiele dojrzalej. Mnie ostatnio na Piastonalia bez pokazania dowodu nie chcieli wpuścić

kafetka witaj
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:21   #189
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Zostawić Was ba noc i już 3 strony naskrobiecie

Patalus normalnie jestem w szoku! Wyglądasz o wiele dojrzalej. Mnie ostatnio na Piastonalia bez pokazania dowodu nie chcieli wpuścić

kafetka witaj
oj, jeszcze się będę chciała kiedyś odmłodzić
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:24   #190
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Witam
U mnie nowy post - o różu Elf. Lubię go
Nie spamujcie już tyle ;P
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:32   #191
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Dziewczyny, planuje kupić swoją pierwszą paletkę sleek. Myślałam o Au Naturel, ale może macie jakieś inne pomysły? Może storm?
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 11:39   #192
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam ale wyglądam i czuję się staro i nikt mnie nie pyta o dowód... <płacze w kącie>
Jestem trochę lat od Ciebie młodsza, ale.. No właśnie: o dowód nikt mnie nie pytał od lat (ba, nawet przed 18 nikt się mnie pytać nie chciał; jeszcze dodam, że nie malowałam się wtedy mocno) A dzisiaj gdy ktoś prosi mnie o dowód to powoduje ogromną radość . Czuję się staro, mimo że stara nie jestem.
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
ale Twój wiek mi się już gdzieś przewinął
mi też, a jak nie wiek, to fakt, że liceum
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:14   #193
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, planuje kupić swoją pierwszą paletkę sleek. Myślałam o Au Naturel, ale może macie jakieś inne pomysły? Może storm?
Ja wczoraj stwierdziłam, że chyba troszeczkę żałuję, że kupiłam najpierw au naturel a potem storm, Storm jest o wiele lepsza Można wyczarować cudne makijaże, jest kilka genialnych połączeń i ma 2 śliczne matowe brązy (jeden jasny drugi ciemny) więc da się typowego dzienniaka stworzyć - wczoraj miałam na oku to połączenie na wyjście (+ biały cień w kąciku z Au Naturel) i bardzo mi się podobało Taki delikatny, klasyczny makijaż. Ma jasne złoto, ciemniejsze złoto i perłowy brąz, więc brązowy dzienniak też idealnie. A reszta może być np. wieczorowa. Też ładnie wygląda połączenie tych dwóch ciekawych kolorów z prawej u góry - różami tego nie nazwę, zresztą sama zobacz, swatchy jest multum Uwielbiam tą paletkę, kompletne must have. Tym matowym brązem ze Storma czasami zaznaczam brwi. Au Naturel też jest ładna, ale tamten matowy brąz wpada bardziej w śliwkę. I ma kilka jasnych, prawie niewidocznych na oku kolorów To tylko moje zdanie Storm polecam gorąco

Hahah napisałam wczoraj pod adres główny Carmexa i wyraziłam swój głęboki żal w związku z niezrealizowaną współpracą, nieodpisywaniem mi na e-maile i generalnym mnie olaniem to już dzisiaj mam odpowiedź z przeprosinami i że wyślą jakieś nowości do testów I dobrze

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2012-06-07 o 12:18
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:16   #194
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cześć
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, planuje kupić swoją pierwszą paletkę sleek. Myślałam o Au Naturel, ale może macie jakieś inne pomysły? Może storm?
Ja mam tylko au naturel i mi srednio pasuje, chociaz co tam ja zrobilam z nimi moze ze 3 makijaze, to nie moge Ci konkretnie powiedziec
zalezy jakie kolory lubisz. Przymierzam sie do matow, bo jakos ostatnio polubilam bardzo maty

Czy ktoś z Was ma nowe paletki Sleek te matowe ?
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:30   #195
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

w końcu się zebrałam i napisałam post o włosach...
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:34   #196
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;34560701]Ja wczoraj stwierdziłam, że chyba troszeczkę żałuję, że kupiłam najpierw au naturel a potem storm, Storm jest o wiele lepsza Można wyczarować cudne makijaże, jest kilka genialnych połączeń i ma 2 śliczne matowe brązy (jeden jasny drugi ciemny) więc da się typowego dzienniaka stworzyć - wczoraj miałam na oku to połączenie na wyjście (+ biały cień w kąciku z Au Naturel) i bardzo mi się podobało Taki delikatny, klasyczny makijaż. Ma jasne złoto, ciemniejsze złoto i perłowy brąz, więc brązowy dzienniak też idealnie. A reszta może być np. wieczorowa. Też ładnie wygląda połączenie tych dwóch ciekawych kolorów z prawej u góry - różami tego nie nazwę, zresztą sama zobacz, swatchy jest multum Uwielbiam tą paletkę, kompletne must have. Tym matowym brązem ze Storma czasami zaznaczam brwi. Au Naturel też jest ładna, ale tamten matowy brąz wpada bardziej w śliwkę. I ma kilka jasnych, prawie niewidocznych na oku kolorów To tylko moje zdanie Storm polecam gorąco
[/QUOTE]

Ooo. Takiej odpowiedzi potrzebowałam
Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja mam tylko au naturel i mi srednio pasuje, chociaz co tam ja zrobilam z nimi moze ze 3 makijaze, to nie moge Ci konkretnie powiedziec
zalezy jakie kolory lubisz. Przymierzam sie do matow, bo jakos ostatnio polubilam bardzo maty
No właśnie czytałam że wiele dziewczyn żadko mimo wszystko używa au naturel.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:40   #197
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Ooo. Takiej odpowiedzi potrzebowałam

No właśnie czytałam że wiele dziewczyn żadko mimo wszystko używa au naturel.
No właśnie i tak jak basiago też żałuję trochę , że kupiłam najpierw au naturel, bo teraz widzę, że inne paletki są o wiele lepsze niż ta.
Karmelowa poczytałam właśnie masz piękne włosy chciałabym mieć takie długie
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:41   #198
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Witam się

To ja się chyba muszę postarzyć... Urodzona w 1995??????? Are you kidding me? Teraz to się czuję staro.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:42   #199
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Ja mam au naturel i lubię- i w sumie używam z niej głównie górnego rzędu. Przecież oto chodzi, aby zrobić nią delikatny makijaż (choć z użyciem dolnego rzędu może być i mocny)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 12:46   #200
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
No właśnie i tak jak basiago też żałuję trochę , że kupiłam najpierw au naturel, bo teraz widzę, że inne paletki są o wiele lepsze niż ta.
Karmelowa poczytałam właśnie masz piękne włosy chciałabym mieć takie długie
Dzięki chciałabym mieć duużo dłuższe i zdrowsze ale moje włosy ani nie chcą za szybko rosnąć ani nie pomagają mi w poprawie ich wyglądu muszę zmienić pielęgnację
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:50   #201
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Jeżeli chodzi o Sleeka to ja mam tylko Au Naturel i bardzo ją lubię, ale ja sie maluję raczej w stonowanych barwach.
Cień Bark używam do brwi, jest niezastąpiony


I dyskusja wiekowa widzę.. to ja się wogóle czuję jak wapniak.. rocznik '83 się kłania
Chociaż się z moim małżonkiem szanownym śmiejemy, że my mentalne nastoletnie szajbusy jestemy
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:57   #202
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ja mam au naturel i lubię- i w sumie używam z niej głównie górnego rzędu. Przecież oto chodzi, aby zrobić nią delikatny makijaż (choć z użyciem dolnego rzędu może być i mocny)
No to chyba ja nie umiem nimi operować, bo albo za dużo albo za mało. No i do mojej tonacji to nie wiem czy to pasuje :/ czasem mam wrażenie, że wyglądam na zmęczoną, czyli źle maluję ...
Cytat:
Napisane przez karmelowaa Pokaż wiadomość
Dzięki chciałabym mieć duużo dłuższe i zdrowsze ale moje włosy ani nie chcą za szybko rosnąć ani nie pomagają mi w poprawie ich wyglądu muszę zmienić pielęgnację
Ja to nie wiem już co mam z moimi zrobić, czasem są cudowne, pieknie się układają, a po kolejnym myciu jakaś porażka, matowe, suche no nie wiem :/
Nie stosowałam do tej pory żadnych olejów, jedynie maskę z biovax. No i teraz używam szamponów Apteczka Babuni z Joanny, no i powiem, że dobrze oczyszczają włosy to nie można im zarzucić. Moje się strasznie plączą i ciągle wypadają garściami juz mam dosc
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:03   #203
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Też bym w życiu nie powiedziała, że Patalus ma 17 lat A co z tą strażą? Technikum jakieś czy cóż to?

Kurde, jutro nad ranem jadę na ćwiczenia terenowe w góry i jestem w kompletnej rozsypce.
Tzn. nie wiem, co zabrać, nie wiem, jak się przygotować. Słyszałam od grupy, która wczoraj wróciła, że prowadzący są straszni, oceniają NOTATKI na terenówce Czyli mamy łazić z notesikami I czepiają się wszystkiego.
Poza tym są 6-osobowe pokoje, i jak się okazuje moje znajome już się w szósteczkę zebrały, więc nie wiem, z kim mam mieszkać Wiem, że to raczej drobnostki, ale mam ochotę siedzieć i płakać.

No, to się wyżaliłam...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:04   #204
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Zmalowałam kolejny nagłówek Teraz czekam na opinię. Aż mi się samej chce zmian, ale jeszcze poczekam.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:07   #205
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem już co mam z moimi zrobić, czasem są cudowne, pieknie się układają, a po kolejnym myciu jakaś porażka, matowe, suche no nie wiem :/
Nie stosowałam do tej pory żadnych olejów, jedynie maskę z biovax. No i teraz używam szamponów Apteczka Babuni z Joanny, no i powiem, że dobrze oczyszczają włosy to nie można im zarzucić. Moje się strasznie plączą i ciągle wypadają garściami juz mam dosc
Moje układać to się układają zawsze. Chyba że pójdę z mokrymi spać to jest źle rano..
Polecam spróbować stosować oleje bo naprawdę pomagają włosom. Zacznij może od takich które masz w domu: lniany, oliwa z oliwek itp. jeśli nie masz to polecam na początek olej kokosowy lub olejki Alterry.
Co do plączących się włosów, to też miałam problem. Nie mogłam ich rozczesać po umyciu. Teraz po każdym myciu nakładam balsam Joanny z Apteczki Babuni i odrazu da się rozczesać polecam
Jakiś czas temu też bardzo wypadały mi włosy. Brałam skrzyp i pokrzywę - niestety nie pomogło. Kupiłam olejek Himalaya ale też mało pomógł. Wybrałam się do dermatologa, dostałam wcierkę i używam jej już 2-3 tyg. i widzę duużą poprawę. Kiedyś podczas mycia włosów wypadało mi strasznie dużo, teraz tylko kilka
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:21   #206
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karmelowaa Pokaż wiadomość
Moje układać to się układają zawsze. Chyba że pójdę z mokrymi spać to jest źle rano..
Polecam spróbować stosować oleje bo naprawdę pomagają włosom. Zacznij może od takich które masz w domu: lniany, oliwa z oliwek itp. jeśli nie masz to polecam na początek olej kokosowy lub olejki Alterry.
Co do plączących się włosów, to też miałam problem. Nie mogłam ich rozczesać po umyciu. Teraz po każdym myciu nakładam balsam Joanny z Apteczki Babuni i odrazu da się rozczesać polecam
Jakiś czas temu też bardzo wypadały mi włosy. Brałam skrzyp i pokrzywę - niestety nie pomogło. Kupiłam olejek Himalaya ale też mało pomógł. Wybrałam się do dermatologa, dostałam wcierkę i używam jej już 2-3 tyg. i widzę duużą poprawę. Kiedyś podczas mycia włosów wypadało mi strasznie dużo, teraz tylko kilka
Też polecam ten balsam
Mam jeszcze starą wersję, już na wykończeniu na pewno kupię nową
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:22   #207
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;34560701]

Hahah napisałam wczoraj pod adres główny Carmexa i wyraziłam swój głęboki żal w związku z niezrealizowaną współpracą, nieodpisywaniem mi na e-maile i generalnym mnie olaniem to już dzisiaj mam odpowiedź z przeprosinami i że wyślą jakieś nowości do testów I dobrze [/QUOTE]


To może i ja się spytam co z tą przesyłką, wyrażę złość na pocztę i napiszę ogólnie, że recenzja nie została napisana ponieważ produkt nie dotarł?
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:22   #208
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
To może i ja się spytam co z tą przesyłką, wyrażę złość na pocztę i napiszę ogólnie, że recenzja nie została napisana ponieważ produkt nie dotarł?
Nie zaszkodzi spróbować
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:23   #209
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ja zmalowałam kobaltowy makijaż pigmentem KOBO, ale dramat. Na bazie się roluje, tworzy prześwity i zgrubienia. Bez bazy na sam podkład jest nieco lepiej, ale nadal źle, nie mam do niego sił
nic mi nie mow ja mam ten cornflower i jak kolor piekny tak ni cholery nie potrafie z nim pracowac , zrobilam nim kreske z duraline to w ciagu dnia osypal sie pod oczy i wygladalam jakby mnie ktos pobil :/ masakra:/

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja mam tylko au naturel i mi srednio pasuje, chociaz co tam ja zrobilam z nimi moze ze 3 makijaze, to nie moge Ci konkretnie powiedziec
zalezy jakie kolory lubisz. Przymierzam sie do matow, bo jakos ostatnio polubilam bardzo maty

Czy ktoś z Was ma nowe paletki Sleek te matowe ?
ja mam :d obie sa na blogu ze swatchami


ide robic porzadki w szafie , pozniej bedziemy robic porzadki w jednym pokoju i bedzie tam moja toaletka wkoncu moze
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:29   #210
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja z nazwiskiem też miewam problemy.
Bo w połączeniu z moim imieniem, to brzmi co najmniej śmiesznie.

A ja dziś ubrałam sukienkę, którą upolowałam w lumpeksie. Kocham lumpeksy.
A ja nigdy nic w lumpku nie umiem wyszukać, robiłam ze 4 podejścia i jakoś się chyba nie nadaję na dobrego szperacza, w misz maszu się całkiem gubię A szkoda, bo znam osoby, które po mistrzowsku wyszukają perełki, przeważnie z metką i to za grosik
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.