Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-22, 13:19   #1
Sherly
Raczkowanie
 
Avatar Sherly
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 68
GG do Sherly

Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)


Cześć wam wszystkim
Jestem z pewnym chłopakiem w związku od paru tygodni. Poznaliśmy się przez Internet, a że mieszka stosunkowo blisko (bo 30 minut drogi pociągiem to przecież nie jest drugi koniec Polski) to przenieśliśmy tę znajomość "na real". On jest sportowcem (a dokładniej pływakiem), więc często gdzieś wyjeżdża na zawody, obozy pływackie, codziennie ma parę godzin treningów. Do tego dochodzi nauka, czas dla znajomych, dla jego samotnej mamy i zespołu w którym jest frontmanem. Ogółem rzecz biorąc, dla mnie zostaje mu trochę mało czasu, ale pomimo to piszemy ze sobą chociaż te 2 godzinki dziennie przez FB.

Czas zazwyczaj mamy jedynie w weekendy, więc spotykamy się ten raz na tydzień (lub na dwa tygodnie, jeśli coś wypadnie). Teraz on wyjeżdża na obóz i mistrzostwa Polski, więc miesiąc nie będziemy się widzieć. Później mam go na cały sierpień dla siebie, po czym on przenosi się do Poznania (5h drogi) i pomimo, że twierdzi, iż będzie mnie odwiedzał w weekendy to i tak mam wątpliwości...
Patrząc na inne pary, które spotykają się niemalże codziennie czuję się nieco dziwnie. Czy to inni widują się ZA DUŻO? A może to my ZA MAŁO? A co wy o tym sądzicie? Jesteście z grupy tych, którzy dnia bez ukochanego nie przeżyją, czy raczej z tych "związków na odległość" i jak z tym sobie radzicie?


(no to się rozpisałam... )
__________________
Przelewam smutki na papier.
Sherly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:27   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Cytat:
Napisane przez Sherly Pokaż wiadomość
Cześć wam wszystkim
Jestem z pewnym chłopakiem w związku od paru tygodni. Poznaliśmy się przez Internet, a że mieszka stosunkowo blisko (bo 30 minut drogi pociągiem to przecież nie jest drugi koniec Polski) to przenieśliśmy tę znajomość "na real". On jest sportowcem (a dokładniej pływakiem), więc często gdzieś wyjeżdża na zawody, obozy pływackie, codziennie ma parę godzin treningów. Do tego dochodzi nauka, czas dla znajomych, dla jego samotnej mamy i zespołu w którym jest frontmanem. Ogółem rzecz biorąc, dla mnie zostaje mu trochę mało czasu, ale pomimo to piszemy ze sobą chociaż te 2 godzinki dziennie przez FB.

Czas zazwyczaj mamy jedynie w weekendy, więc spotykamy się ten raz na tydzień (lub na dwa tygodnie, jeśli coś wypadnie). Teraz on wyjeżdża na obóz i mistrzostwa Polski, więc miesiąc nie będziemy się widzieć. Później mam go na cały sierpień dla siebie, po czym on przenosi się do Poznania (5h drogi) i pomimo, że twierdzi, iż będzie mnie odwiedzał w weekendy to i tak mam wątpliwości...
Patrząc na inne pary, które spotykają się niemalże codziennie czuję się nieco dziwnie. Czy to inni widują się ZA DUŻO? A może to my ZA MAŁO? A co wy o tym sądzicie? Jesteście z grupy tych, którzy dnia bez ukochanego nie przeżyją, czy raczej z tych "związków na odległość" i jak z tym sobie radzicie?


(no to się rozpisałam... )
Ale co Ci dadzą odpowiedzi na to pytanie? Coś zmienią w Twojej sytuacji? Przecież masz w otoczeniu jakieś pary, wiesz mniej więcej jak jest. Jedni się widują codziennie, inni raz na parę tygodni (i pewnie znajdą się tu osoby, który z dumą stwierdzą, że "można? można!"). Czasami uczucie (chyba częściej) przez coś takiego usycha, czasami przetrwa. Tylko jak długo, bo to perspektywa paru najbliższych lat raczej, co?

Pytanie, czy Tobie odpowiada związek na pewną odległość, z człowiekiem, który jako sportowiec na pewno przez najbliższe lata nie będzie miał dla Ciebie tyle czasu, ile mają faceci z "normalną" pracą. Albo to akceptujesz, albo nie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-06-22 o 13:29
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:38   #3
Sherly
Raczkowanie
 
Avatar Sherly
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 68
GG do Sherly
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale co Ci dadzą odpowiedzi na to pytanie? Coś zmienią w Twojej sytuacji?
Pytam z czystej ciekawości, jak to wygląda w wypadku innych par
__________________
Przelewam smutki na papier.
Sherly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:43   #4
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Ja sobie nie wyobrażam widywać się codziennie,zgłupiałabym albo udusiła się od nadmiaru towarzystwa. Nie patrz na innych,Tobie odpowiada widywanie się co tydzień i to wystarczy. Są ludzie,którzy potrzebują dużo przestrzeni i czasu,który chcą spędzić sami ze sobą,to normalne. Perspektywę przyszłości z Twoim TŻ jednak uważnie bym przemyślała,zastanów się,czy zapewni Ci tyle czasu,ile potrzebujesz.
__________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
The cost of not following your heart is spending the rest of your life wishing you had.
Bieganie i ćwiczenia moją nową miłością.
Książki przeczytane od 07.2014: 40

Edytowane przez Olvnia
Czas edycji: 2014-06-22 o 13:44
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:48   #5
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Hm, dla mnie na dłuższą metę pewnie takie spotkania to byłoby za mało... w moim przypadku widzimy się codziennie - mieszkamy razem
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:50   #6
Sherly
Raczkowanie
 
Avatar Sherly
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 68
GG do Sherly
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Cytat:
Napisane przez Olvnia Pokaż wiadomość
Perspektywę przyszłości z Twoim TŻ jednak uważnie bym przemyślała,zastanów się,czy zapewni Ci tyle czasu,ile potrzebujesz.
Jestem niemalże pewna, że będą z tym problemy. Nie wyobrażam sobie jednak, że mam się rozstać z wspaniałym facetem tylko dlatego, że jest sportowcem i poświęca na to dużo czasu.
__________________
Przelewam smutki na papier.
Sherly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:54   #7
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

spotkania 2 razy na tydzień czasem 3 - rzadko się zdarza! A razem 7 lat
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 14:18   #8
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Odpowiedzi wizażanek nic Ci nie dadzą, bo wszystko zależy od tego jak TY się z tym czujesz.


Dla mnie sytuacja którą opisała Fiołkowa Królewna to by był jakiś koszmar - 7 lat w związku i widywać się 2 razy w tygodniu.


Ja z moim byłam pół roku i widywaliśmy się 4-6 razy w tygodniu a później ze sobą zamieszkaliśmy więc widujemy się codziennie i to mi odpowiada. Ale dla Fiołkowej Królewny właśnie TO by mogło być okropne

Ludzie są różni, mają różne potrzeby. Sama musisz zobaczyć, czy to się u Ciebie sprawdzi.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 14:37   #9
exspirans
Raczkowanie
 
Avatar exspirans
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 156
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Jetem z chłopakiem od +/-9 miesiecy, w roku szkolnym widujemy sie raz, dwa na tydzien. Aktualnie nie widujemy sie w ogole, jest za granicą, także zobaczymy się pod koniec wakacji
__________________
Nie obiecuj kiedy jesteś szczęśliwa, nie odpowiadaj kiedy jesteś wściekła, nie decyduj kiedy jesteś smutna.

Nie rób priorytetu z kogoś, kto ma Cię tylko za opcję.


exspirans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 15:07   #10
Agusia1306
Raczkowanie
 
Avatar Agusia1306
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 126
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Chyba nie ma takiego wyznacznika "za dużo, za mało"
Skoro jesteście szczęśliwi to jest ok jak jest My widzimy się raz na 2 lub 3 tygodnie i nie ma tragedii
__________________
He is the only reason, why I know what love is
Agusia1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:13   #11
trojja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

My jesteśmy razem prawie półtora roku, a widzimy sie raz na dwa tygodnie, czasem raz w tygodniu. Czasami zdarza się na noc, ale tylko jak nie ma moich rodziców w domu Oni oczywiście wiedzą, ale wiadomo że lepiej mieć w nocy trochę prywatności No i tak pewnie będzie przez kolejne 4 lata, bo muszę skończyć studia. A przynajmniej powinnam
trojja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 17:30   #12
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Mieszkamy razem.
Wcześniej raz w tyg, ale chodziliśmy razem do jednej klasy, więc i tak się widzieliśmy codziennie.
W wakacje co 2-3 dni.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:37   #13
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Mieszkamy razem wiec bardzo często ;-)



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:39   #14
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Codziennie.
Co nie zmienia faktu, ze dla jednego codziennie to bedzie malo, a dla drugiego raz w tygodniu to bedzie za czesto
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:49   #15
Sherly
Raczkowanie
 
Avatar Sherly
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 68
GG do Sherly
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Mi w sumie spotkanie raz na tydzień pasuje. Boję się tylko, że dla TŻ takie tłuczenie się w każdy weekend przez 5h pociągiem będzie uciążliwe, w końcu mu się znudzi, albo... znajdzie sobie jakąś inną, na miejscu.

Dodam, że taka sytuacja ma potrwać przez 3 lata. W wakacje, święta, itp. także będzie tu do mnie przyjeżdżać (a przynajmniej tak mówi). On ogółem patrzy optymistycznie w przyszłość, zapowiada mi, że będzie wpadał do mnie na stancję w Koszalinie na noce... Może to tylko ja tak histeryzuję >_<
__________________
Przelewam smutki na papier.

Edytowane przez Sherly
Czas edycji: 2014-06-22 o 17:53
Sherly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:04   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Cytat:
Napisane przez Sherly Pokaż wiadomość
Mi w sumie spotkanie raz na tydzień pasuje. Boję się tylko, że dla TŻ takie tłuczenie się w każdy weekend przez 5h pociągiem będzie uciążliwe, w końcu mu się znudzi, albo... znajdzie sobie jakąś inną, na miejscu.

Dodam, że taka sytuacja ma potrwać przez 3 lata. W wakacje, święta, itp. także będzie tu do mnie przyjeżdżać (a przynajmniej tak mówi). On ogółem patrzy optymistycznie w przyszłość, zapowiada mi, że będzie wpadał do mnie na stancję w Koszalinie na noce... Może to tylko ja tak histeryzuję >_<
Plus nie ufasz mu. Przecież i tak będzie co ma być. Moja siostra (sama sportowiec) była w związku ze sportowcem. Udało im się jakoś to godzić 2 lata. Potem się rozeszło. Bez dramatów, po prostu uczucie zamieniło się w kolegowanie, nie mieli dla siebie za dużo czasu. Zdarza się. Ale serio: nie przewidzisz, ale ufać musisz, inaczej to nie ma sensu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:10   #17
Sherly
Raczkowanie
 
Avatar Sherly
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 68
GG do Sherly
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Ufam, ale to jeszcze nie ten etap w związku w którym to zaufanie jest bezgraniczne Napisałam w pierwszym poście, że razem jesteśmy dopiero od paru tygodni, także wszystko jest świeże i nie czuję się jak "wybranka życia", której nie można wymienić na inną.
__________________
Przelewam smutki na papier.
Sherly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:10   #18
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Jak byliśmy parą kilka tygodni, to widywaliśmy się raz w tygodniu, bo mieszkaliśmy w różnych miastach. Podejrzewam, że jakbyśmy byli razem na miejscu, to pewnie ze 2x w tygodniu, bo jednak nie widziałoby mi się olewać szkołę kosztem chłopaka. Obecnie codziennie, bo mieszkamy razem. Jak byliśmy na odległość to raz w miesiącu (przez 2 dni), a czasem i raz na 2 miesiące, jak czas nie pozwalał. Ja wytrzymałam, a mam koleżankę, która twierdziła, że jak 2 dni faceta nie widzi, to jej się płakać chce Jak widać, co człowiek, to przypadek.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:27   #19
delilach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 187
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Jak były poprzednie wakacje to spędzaliśmy razem mnóstwo czasu, ale to dlatego, ze i on i ja go mieliśmy

Teraz jestem w zwiazku na odległość, chłopak musiał się wyprowadzić z powodu pracy. Widujemy się tylko w weekendy i mi to odpowiada, bo w tygodniu poza obowiązkami, mamy tez czas dla siebie

W wakacje na pewno na jakis czas wyniosę się do niego, może poszukam tam pracy więc będziemy widywać się właściwie cały czas (nie licząc godzin spędzonych w pracy). Jestem pewna, ze też będzie super bo lubimy spędzać ze sobą czas, i nigdy się nie nudzimy

Nie wyobrażam sobie być w związku i nie widywać się przez dwa tygodnie. Przez krótki okres czasu niestety też byliśmy do tego zmuszeni i strasznie tęskniłam, także ja wolę widywać się częściej.
delilach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 18:34   #20
MAJTA
Raczkowanie
 
Avatar MAJTA
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 42
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Ja jestem w związku na odległość, trójmiasto - Poznań, raz na 2 tyg, czasami weekend razem, teraz był długi weekend razem.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MAJTA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:38   #21
Sherly
Raczkowanie
 
Avatar Sherly
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 68
GG do Sherly
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Cytat:
Napisane przez MAJTA Pokaż wiadomość
Ja jestem w związku na odległość, trójmiasto - Poznań, raz na 2 tyg, czasami weekend razem, teraz był długi weekend razem.
No właśnie, ja będę w podobnej sytuacji. Nawet odległość podobna, tylko ja bardziej na zachód. Mam nadzieję że tak wytrwam i za was też trzymam kciuki
__________________
Przelewam smutki na papier.
Sherly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:04   #22
MAJTA
Raczkowanie
 
Avatar MAJTA
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 42
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Cytat:
Napisane przez Sherly Pokaż wiadomość
No właśnie, ja będę w podobnej sytuacji. Nawet odległość podobna, tylko ja bardziej na zachód. Mam nadzieję że tak wytrwam i za was też trzymam kciuki


Również będe trzymać co ma być to będzie, a co ma przetrwać to przetrwa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MAJTA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:22   #23
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Cytat:
Napisane przez Sherly Pokaż wiadomość
Cześć wam wszystkim
Jestem z pewnym chłopakiem w związku od paru tygodni. (...)
Czas zazwyczaj mamy jedynie w weekendy, więc spotykamy się ten raz na tydzień (lub na dwa tygodnie, jeśli coś wypadnie).
To ile razy sie widzieliscie? Przeciez to obcy chlopak dla Ciebie. Jaki sens go TZtem zwac?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:26   #24
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Związek na odległość niestety rządzi się swoimi prawami. Ja ze swoim TŻ mieszkam, także nie mogę się wypowiadać w tej kwestii.

Ale powiem tak- jeżeli widzisz, że facet naprawdę się stara, dąży do spotkań, kontaktu z Tobą, przyjeżdza w wolnych chwilach to nie rozmyślaj i daj Wam szansę W przeciwnym wypadku- odpuść.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:55   #25
Sherly
Raczkowanie
 
Avatar Sherly
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 68
GG do Sherly
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46992765]To ile razy sie widzieliscie? Przeciez to obcy chlopak dla Ciebie. Jaki sens go TZtem zwac?[/QUOTE]
Jesteśmy ze sobą od paru tygodni, co nie oznacza, że nie znaliśmy się wcześniej
__________________
Przelewam smutki na papier.
Sherly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 22:04   #26
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Cytat:
Napisane przez Sherly Pokaż wiadomość
Mi w sumie spotkanie raz na tydzień pasuje. Boję się tylko, że dla TŻ takie tłuczenie się w każdy weekend przez 5h pociągiem będzie uciążliwe, w końcu mu się znudzi, albo... znajdzie sobie jakąś inną, na miejscu.

Dodam, że taka sytuacja ma potrwać przez 3 lata. W wakacje, święta, itp. także będzie tu do mnie przyjeżdżać (a przynajmniej tak mówi). On ogółem patrzy optymistycznie w przyszłość, zapowiada mi, że będzie wpadał do mnie na stancję w Koszalinie na noce... Może to tylko ja tak histeryzuję >_<
Nie myśl za dużo, bo Cię głowa rozboli Ja przez 3 lata byłam na dużo większą odległość niż Ty i dalej jestem z Tym samym facetem. Przede wszystkim, to zaufaj mu, bo tez tego związek na odległość nie ma szansy przetrwać. Musisz się pogodzić z tym, że będzie wychodzić na imprezy bez Ciebie itp. Jeśli facet jest wart zachodu (co wyjdzie w praniu), to myślę, że warto starać się o taką relację. Jak Wy sami nie będziecie wierzyć, to nikt w Was nie uwierzy Nam wszyscy w koło gadali, że to się nie uda (potem już sobie odpuścili, jak miesiące mijały), a my tego nie słuchaliśmy i udało nam się. A widywalismy się dużo rzadziej niż Wy.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 22:09   #27
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;46995970]Nie myśl za dużo, bo Cię głowa rozboli Ja przez 3 lata byłam na dużo większą odległość niż Ty i dalej jestem z Tym samym facetem. Przede wszystkim, to zaufaj mu, bo tez tego związek na odległość nie ma szansy przetrwać. Musisz się pogodzić z tym, że będzie wychodzić na imprezy bez Ciebie itp. Jeśli facet jest wart zachodu (co wyjdzie w praniu), to myślę, że warto starać się o taką relację. Jak Wy sami nie będziecie wierzyć, to nikt w Was nie uwierzy Nam wszyscy w koło gadali, że to się nie uda (potem już sobie odpuścili, jak miesiące mijały), a my tego nie słuchaliśmy i udało nam się. A widywalismy się dużo rzadziej niż Wy.[/QUOTE]

No właśnie nie ma sensu wszystkiego ciągle analizować. Ja w swoich poprzednich związkach widywałam się z facetami codziennie/co dwa dni/co weekend (ale na cały weekend), z jednym nawet mieszkałam więc miałam go na codzień wszystkie się porozpadały, a teraz jest w związku na odległość (i to dość sporą, bo ja mieszkam w południowej Polsce, a on w Londynie) i widujemy się tak co miesiąc na jakiś tydzień. Co prawda za kilka tygodni będziemy ze sobą całe 3 miesiące, ale generalnie zapowiada się, że przez najbliższe 2 lata będziemy żyć w systemie- miesiąc niewidzenia- tydzień ze sobą.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:17   #28
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Widujemy się codziennie, mieszkamy razem od pół roku (za niecały rok ślub ).

Przez pół roku dzieliła nas odległość ok. 300 km, widywaliśmy się co tydzień na niecałe weekendy (często jechaliśmy chociaż na ten 1 dzień).
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:35   #29
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

Rozni sa ludzie i rozne sa ich potrzeby. Przez 5 lat widywalismy sie z moim juz prawie mezem (slub w najblizsza sobote!) srednio raz w tygodniu w weekend. Mieszkalismy 70 km od siebie. Najczesciej to on przyjezdzal do mnie, ale czasem tez ja do niego. Zawsze nocowalismy u swoich rodzin. Czasem to byly spotkania od piatku do niedzieli, czasem sobota i niedziela, czasem tylko jeden z tych dni, a czesto bywalo i tak, ze sie przez jakies bardziej zajete weekendy nie widzielismy. Na wakacje zawsze caly jego urlop spedzalismy razem (ja bylam studentka i nie pracowalam). Bylo mi dobrze w takim ukladzie, ja z tych co to potrzebuja duzo wlasnej przestrzeni i czasu dla siebie. Teraz od 4 miesiecy mieszkamy razem, wiec widujemy sie codziennie. I zapewne trudno by mi bylo przestawic sie teraz na rzadsze spotkania Ale uwazam, ze jest to realne, taki zwiazek na odleglosc U nas sie sprawdzil, nigdy nie rozdzieralismy szat z tego powodu. Teraz Tz zmienil prace i przeprowadzil sie do mojego miasta, wynajmujemy mieszkanie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:54   #30
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Jak często widujecie się ze swoim TŻ? :)

ja studiuje dziennie. dodatkowy język.
on pracował i w różne dni miał wolne. samotna matka

różnica w kilometrach około 60.

efekt? nie udało się. bo za rzadko się widywaliśmy. zwykle właśnie wychodziło raz w tygodniu, bardzo rzadko kiedy dwa.

ale pewnie nie to chciałas usłyszec
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-23 09:59:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.