Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 12:24   #391
zakochana x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

taka mozajka to dobry pomysł ) a powiem Wam co ja wymyśliłam na naszą pół-rocznicę
Kupiłam biały kubek, czerwony w środku. Lakierem do paznokci (no cóż, nie miałam jak kupic farb ) namalowałam serce, a pod spodem napisałam datę Do środka powrzucałam michałki - Jego ulubione cukierki ; ) na każdy z nich przykleiłam karteczkę z napisem pt. " Za co go kocham" oj różne rzeczy pisałam Jak to pokazałam, był mile zaskoczony, był w szoku że mam takie fajne pomysły
Może pomogłam
zakochana x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 16:57   #392
rosiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Dziewczyny! W prawdzie jeszcze dużo czasu, ale już powoli zaczynam myśleć nad prezentem dla chłopaka z okazji 18 urodzin. Jestem z nim już długo i biorąc pod uwagę fakt że to jednak 18 urodziny to nie mam kompletnie pomysłu nad prezent. Myślałam o jakimś zegarku i wygrawerowanymi inicjalami i datą z tyłu, ale macie jakieś inne pomysły?

Planuję wydać tak góra 400 zl.
rosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 16:40   #393
malgoska893
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Hej, ja z moim chłopakiem jestem już trochę czasu i kolejne urodziny (uroczystość) przed nami. Jak zwykle ten sam problem ale to wszystko zależy od chłopaka. Mogę podać pomysły na prezent które już mu podarowałam:

-na 18-stkę zrobiłam własnoręcznie taki album, w którym były różne zdjęcia i komentarze oraz teksty, do tego szampan ubrany w śliniaczek doczepiony smoczek i tort. Największe zaskoczenie pojawienie się o północy u niego w domu,
-pasek skórzany (najbardziej trafiony prezent),
-szalik klubu piłkarskiego który lubi oraz wejściówki do aqua parku,
-jazda na gokartach i cos jeszcze ale nie pamietam,
-zrobiona własnoręcznie poduszka w kształcie serca
-włąsnoręcznie zrobiony miś
-ramka ze zdjęciem
-na święta dostał takie ciepłe kapcie i perfumy, w ciekawy sposób zapakowane
to tylko część prezentów ale im jesteśmy dłużej ze sobą tym trudniej coś wymyśleć
malgoska893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:50   #394
dondeed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Hej, za półtora miesiąca gwiazdka. A co za tym idzie rozmyślanie nad prezentami wpadłam na pomysł, aby dać chłopakowi zapalniczke z wygrawerowanym napisem (pali papierosy). Co Wy na to? Dobry prezent na gwiazdke akurat czy nie wypada?
pozdrawiam A!

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Hej, za półtora miesiąca gwiazdka. A co za tym idzie rozmyślanie nad prezentami wpadłam na pomysł, aby dać chłopakowi zapalniczke z wygrawerowanym napisem (pali papierosy). Co Wy na to? Dobry prezent na gwiazdke akurat czy nie wypada?
pozdrawiam A!
dondeed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:44   #395
bajkah
Przyczajenie
 
Avatar bajkah
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 24
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

.

Edytowane przez bajkah
Czas edycji: 2012-05-08 o 22:00
bajkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 09:45   #396
alinakwiatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 36
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Właśnie zamówiłam sishe...http://www.smokeclub.pl/wp135-c-fajk...-p-22-2-2.html
mam nadzieję że mu się spodoba )))))
alinakwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 09:18   #397
bambo2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Hej dziewczyny! pomysłów dałyście wiele aczkolwiek niestety z żadnego nie mogę skorzystac ponieważ są trochę za bardzo osobiste. Spotykam się z chłopakiem dopiero od 2 tygodni i jeszcze nie za bardzo wiem na czym stoje bo nasza relacja jest mało klarowna, na chwile obecną raczej mamy przyjacielskie stosunki. On za pare dni ma urodziny i nie wiem co mu kupic. Nigdy nie miałam z tym problemów w poprzednich związkach ale to nie jest związek wiec mam problem nie chce by było to coś co wskaże,że mi złeży także wszelkiego rodzaju zdjęcia, kubki, koszulki i poduszki odpadaja. Dodatkowo jeszcze nie wiem czym się interesuje poza uprawianiem wszelkiego rodzaju sportów. Jest już w poważnym wieku-30 lat i mieszka sam, myślałam o czymś do domu ale ma dośc bogate wyposażenie.Nie pali więc zapalniczka odpada. Normalnie moim kolegom kupuje alkohol ale to nie jest taki zwyczajny kolega Do swoich treningów też już chyba wszystko ma więc jestem zielona. Pomocy
bambo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 12:18   #398
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

A ja bym tak właśnie kupiła dobry alkohol. Kup po prostu lepszy niż kolegom To będzie niezobowiązujące w żadnym stopniu, ale też na pewno się nie obrazi i nie pomyśli, że mogłaś się wysilić. 2 tygodnie to dla mnie zdecydowanie za mało, żeby dawać sobie bardziej osobiste prezenty, takie będziesz mu robić jak poznacie się lepiej.
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 12:27   #399
Maadziaara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Hej dziewczyny
mam pytanie ,mój chłopak pali ,a ja wpałam na pomysł żeby zrobić mu paczke papierosów ale z każdym innym ,jednym słowem (chce włożyć do paczki 24 papierosy kazdy inny .Fajny pomysł?
Maadziaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 18:43   #400
owocowa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 19
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

http://www.ebay.pl/itm/RaRe-pArTY-rO...ht_4338wt_1139 takie okulary kupuje mojemu chłopakowi na urodzinki może któraś chciała by takie to taniej by wyszła przesyłka i same okulary ok 10Euro
owocowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 14:08   #401
magdziunek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

A mi udało się ostatnio znaleźć super prezent

Można wkręcić chłopaka, że wygrał 100 000 zł haha

A ta złość jak się dowie, że to nie prawda

Zobaczcie sobie :

http://allegro.pl/pomysl-na-prezent-...329899934.html
magdziunek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 16:23   #402
Agnieszka060
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Hey ja również nie mam pomysłu na prezent. Już niedługo urodziny mojego chłopaka i szukam czegoś oryginalnego.
Było już mnóstwo prezentów tych kupionych jak i tych własnoręcznie robionych:
-poduszka serducho, misiek, pudełko (a w nim kartki,zdjęcia, wiersze, kolorowe piórka, karnety na niezapomnianą noc i inne różności )
-paski do spodni, portfel, ciuchy
-zegarek
-gitara
-perfumy
-Mp4
-ramka ze zdjęciem
-kolorowa patelnia xD (to jak wyruszył na studia)
-łańcuszek
-rakieta do tenisa
Często dostawał różne liściki, chowałam je pod poduszką, w samochodzie, gdzie się dało (kupił sobie tablice korkową i wszystkie moje dzieła się na niej znajdują)
W tamtym roku udało mi się dotrzeć do większości jego znajomych,każdy napisał kilka słów od siebie na małych karteczkach,mieliśmy niezły ubaw czytając to w jego urodziny
Myślałam teraz żeby upiec torta ale boje się,że nic z tego nie wyjdzie
Albo kupić mu zestaw do pokera? Fajny prezent czy taki sobie?
Ogólnie to on interesuje sie sportem, muzyką, jezdzi konno, zdecydowanie nie lubi siedzieć w jednym miejscu
Agnieszka060 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 22:20   #403
milka2205
Raczkowanie
 
Avatar milka2205
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 74
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

pomyślałam, że może się komuś przydadzą pomysły które wykorzystałam na kolejne okazje...i tak:
dzień chłopaka T-shirt, taka mała maskotka aniołek do auta co by zawsze go pilnował i było coś jeszcze ale już nie pamiętam ;p
pierwsza rocznica zamówiłam na allegro taki brelok do kluczy tabliczka na któryej można zamieścić zdjęcie i dedykację(..okazał się bardzo trafiony! ) i zrobiłam własnoręcznie poduszkę w kształcie serca z wyszytym napisem na zawsze razem i naszym zdjęciem. może nie była profesjonalnie wykonana ale własnoręcznie
święta bożonarodzeniowetu dostał koszulę, porządny skórzany portfel co by się nie zepsuł tak szybko jak ostatnio i trzyma jak narazie do dzisiaj i było coś jeszcze ale nie pamiętam co ;p
walentynki zrobiłam pudełko wyklejone serduszkami z czerwonego papieru a w pudełku kubek czarny z serii zalej mnie gorącą wodą a pokaże się zdjęcie. oczywiście nasze zdjęcie. kartka walentynkowa i perfum pierre cardin emotion...boże jaki cudny;*...całość obsypałam kawałkami czerwonej papierowej serwetki a na kżdym kawałku było napisane kocham Cię i na zamknięciu przyklejony napis z papieru czerwonego I <3 you.
święta wielkanocnez tego prezentu była chyba największa radocha. mianowicie głośniki do auta ale to wiedział już wcześniej że dostanie więc żeby go zaskoczyć kupiłam też radio samochodowe...montował od razu! ;D a te szczęśliwe oczka przy tym...bezcenne ;*
urodzinkitutaj też postanowiłam na prezent związany z autem...kupiłam pokrowce samochodowe w kolorze auta..oczywiście zakładaliśmy w ten sam dzień co dostał ;D...do pokrowców dokupiłam bluzkę, koszulę i bokserki..

teraz w lipcu czekają imieninki...i tu już mała koncepcja ale wena twórcza co by tu jeszcze wymyślić powoli się kończy..przejrzałam wszelkie wątki dotyczące prezentów ale jakoś mi one do niego nie pasują... najchętniej zrobiłabym coś w co włożę swoje serducho...no ale co?
czekam na wszelkie propozycję z Waszej strony i mam nadzieję że tym wpisem podsunęłam Wam pomysł na prezent
milka2205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:03   #404
natujka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez magdziunek11 Pokaż wiadomość
A mi udało się ostatnio znaleźć super prezent

Można wkręcić chłopaka, że wygrał 100 000 zł haha

A ta złość jak się dowie, że to nie prawda

Zobaczcie sobie :

http://allegro.pl/pomysl-na-prezent-...329899934.html

Moim zdaniem bez sensu. Może i zrobi to nim wrażenie na początku ale to późniejsze rozczarowanie...nie pasuje mi to na prezent dla chłopaka.

Sama wpadłam na pomysł żeby na urodziny mojemu chłopakowi kupić podwójne wejściówki do Aquaparku na 2 godziny. Myślę że pomysł mógłby się spodobać, ale to trochę za mało.. potrzebuje jeszcze jakiegoś dopełnienia Co myślicie?

milka2205 Twoje pomysły są dość interesujące i muszę je sobie gdzieś zapisać bo na pewno kiedyś niektóre z nich wykorzystam

Edytowane przez natujka
Czas edycji: 2012-06-26 o 11:23
natujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 10:30   #405
milka2205
Raczkowanie
 
Avatar milka2205
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 74
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez natujka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bez sensu. Może i zrobi to nim wrażenie na początku ale to późniejsze rozczarowanie...nie pasuje mi to na prezent dla chłopaka.

Sama wpadłam na pomysł żeby na urodziny mojemu chłopakowi kupić podwójne wejściówki do Aquaparku na 2 godziny. Myślę że pomysł mógłby się spodobać, ale to trochę za mało.. potrzebuje jeszcze jakiegoś dopełnienia Co myślicie?

milka2205 Twoje pomysły są dość interesujące i muszę je sobie gdzieś zapisać bo na pewno kiedyś niektóre z nich wykorzystam
Te wejściówki do Aquaparku to świetny pomysł a już napewno wtedy kiedy w pobliżu gdzieś się taki znajduje...bo u nas to z takimi atrakcjami nie bardzo

A co do moich pomysłów cieszę się, że pomogłam niektóre z nich ściągnęłam i troszkę sama 'dopracowałam' tylko że już mi tych pomysłów niestety brakuje
milka2205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:30   #406
Asza05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Ja dla mojego ukochanego, po miesiącu bycia razem, na urodziny zrobiłam serię zdjęć zmontowanych w pokaz slajdów. Na każdym zdjęciu trzymałam kartkę a3 z wypisanymi osobistymi życzeniami ; ) Bardzo mu się spodobało, był ogromnie z tego powodu zaskoczony, zwłaszcza że to były niebanalne życzenia i w dodatku dopiero po miesiącu związku. Baardzo wam taki sposób polecam
Asza05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 06:47   #407
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Ja uważam ze to nie jest zły pomysł. Jesli tylko masz odpowiednią gotówke to spokojnie mozesz własnie pomysleć o takim prezencie. Ale one chyba też az tyle nie kosztuje ?
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:45   #408
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Ja swojemu kupiłam komplet pościeli w króliczki playboy'a
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 19:17   #409
19sheri93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Witajcie, mam mały problem a mianowicie: Niedługo są urodziny mojego chłopaka (kończy lat 18) i wpadłam na pomysł by kupić mu taki sterowany pilotem samochodzik (lubi motoryzację) konkretnie http://www.toys4boys.pl/mikro-maszyny-item3266.html . Dodam, że sam stwierdził, że chciałby taki mieć ale nie wiem czy to jest dobry prezent na urodziny... Do tego zrobię breloczek z fimo z jego postacią z gry (ewentualnie figurkę do postawienia na biurko) oraz kartkę urodzinową + jakieś słodkości (uwielbia czekoladę). Czy to jest dobry pomysł na prezent?
19sheri93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 14:53   #410
Makumba_bdg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez arowww Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!! Mój facet ma w piatek urodziny. Chciałabym mu cos zrobic sama, bo kupowanie gotowych rzeczy jest jakies takie nudne, a wsadze w to całe swojee serducho to napewno doceni to bardziej niz bym kupiła. Macie moze jakies pomysły na prezent, czasu mało wiec musi to by cos w miare prostego i szybkiego!! Prosze o pomoc
Nie wiem, czy któraś z forumowiczek już wymieniła, ale mam sposób na fajny oryginalny prezent dla chłopaka
Ja swojemu M. (chwilowo mieszkamy 400km od siebie) na ostatnie urodziny zrobiłam taką niespodziankę: przyjechałam do jego mieszkania, kiedy on był w pracy. Wysprzątałam wszystko na błysk. Upiekłam tort i położyłam go w kuchni. W salonie nakryłam stół tak, jakby miał gościć prezydenta A w sypialni... Zamówiłam 30 balonów z helem, które poukładałam w całym pokoju, a z wstążek przy balonikach zwisały moje zdjęcia, na których trzymałam kartki a4 z literami (następująco: W-S-Z-Y-S-T-K-I-E-G-O N-A-J-L-E-P-S-Z-E-G-O S-K-A-R-B-I-E!). Dodatkowo M. dostał do tego "książeczkę voucherową" a w niej... kupony na wspólne wyjście do kina (on wybiera film), kupony na masaż wykonany przeze mnie, kupon na dzień bez marudzenia, 100 buziaków, itp. Było też kilka czerwonych kuponów - tych bardziej HOT ;> A na nich: dzisiaj ty rządzisz; dzień lodzika itp ) Mój facet był w 7 niebie! To tani, oryginalny i bardzo osobisty prezent ) POLECAM!
Makumba_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:14   #411
buuuuu
Raczkowanie
 
Avatar buuuuu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cześć Kobitki Jako, że już niedługo (dokładnie za miesiąc) jest Nasza 1 rocznica mam odwieczny problem z doborem prezentu dla mojego mężczyzny. Zarys prezentu już mam ale potrzebuje Waszej pomocy Chodzi o to, że chciałabym zrobić dla niego kalendarz, ale taki nietypowy, którego rok zaczynałby się dniem naszej rocznicy i kończyłby się rok później tego samego dnia. Chciałabym, żeby to wyglądało w ten sposób, że On codziennie odsłaniałby jedno okienko i czytał jakiś tekścik np za co go kocham lub oglądał np jakieś nasze zdjątko. Tylko teraz pytanie do Was dotyczące tego jak wykonać taki kalendarz ? Jakieś pomysły ? Coś ? Cokolwiek ?
buuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:15   #412
Ombre1002
Raczkowanie
 
Avatar Ombre1002
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 75
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Dziewczyny pomóżcie, co kupić chłopakowi na 26 urodziny? Lubi sport, dokładnie pływanie ale wszystko do tego już ma. Nie chce kupować mu śmiesznych pierdółek bo sama tego nie lubię. Coś praktycznego. Kupiłam mu już zegarek, portfel, perfumy. Kwota: 50- 350zł. Proooszę o pomoc. Myślałam o jakichś wrażeniach typu przejażdzka ferrari czy cos, ale mieszkamy w malym miasteczku wiec sam dojazd bylby klopotliwy.
Ombre1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 16:15:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.