Tunezja-zbiorczy - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 22:00   #1981
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Obiady nie przemijają, bo na tej wycieczce na Saharę są normalnie posiłki i z tego co pamiętam, to ta wycieczka nie była aż taka droga, no chyba że coś się zmieniło
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:28   #1982
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Owszem są posiłki na tej 2 dniowej wycieczce na pustynie. Ale najpierw płacisz za cały pobyt w hotelu, a później dodatkowo za dwa dni na pustyni , około 300 zł dodatkowe. I chodzi o to że nocki w hotelu przemijają i opłacone obiady... więc wychodzi na to , że podwójnie płacisz za dwa dni. Za hotel (tam gdzie spędzasz większość czasu na danym wyjeździe) + hotel gdzieś na pustyni czy gdzie tam. Ja też miałam okazję, ale nie skorzystałam
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:49   #1983
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

wiem o co chodzi, ale nigdy nie przeliczałabym w ten sposób wycieczki, wspaniałych widoków i przygody... zresztą ja nigdy nie biorę opcji all incl - to może dlatego
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:03   #1984
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
Owszem są posiłki na tej 2 dniowej wycieczce na pustynie. Ale najpierw płacisz za cały pobyt w hotelu, a później dodatkowo za dwa dni na pustyni , około 300 zł dodatkowe. I chodzi o to że nocki w hotelu przemijają i opłacone obiady... więc wychodzi na to , że podwójnie płacisz za dwa dni. Za hotel (tam gdzie spędzasz większość czasu na danym wyjeździe) + hotel gdzieś na pustyni czy gdzie tam. Ja też miałam okazję, ale nie skorzystałam
No cóż, zawsze tak jest, jeśli na allu chcesz się ruszyć z hotelu i coś zobaczyć.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:09   #1985
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Tunezja-zbiorczy

dla mnie ta 2 dniowa wycieczka byla najbardziej niepowtarzalna podczas pobytu w tunezji zwlaszcza oaza gorska i ekstremalna przejazdzka jeepami po pustyni
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj

Edytowane przez ania z wzgórza marzeń
Czas edycji: 2014-03-17 o 21:10 Powód: pomylkowy podwójny post
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 00:06   #1986
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
wiem o co chodzi, ale nigdy nie przeliczałabym w ten sposób wycieczki, wspaniałych widoków i przygody... zresztą ja nigdy nie biorę opcji all incl - to może dlatego
No właśnie miałam na myśli to co powiedziała królewna (up) I w tym cały szkopuł - jeżeli kupujesz opcję all in to niestety - posiłki przemijają a jak wiemy opcja ta nie należy do najtańszych Wątpliwości są w tym przypadku całkiem zrozumiałe
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 00:28   #1987
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

ahsen - to chcesz przez to spędzić cały pobyt w hotelu i nic nie zobaczyć? pytam bez złośliwości, bo w sumie myśląc w ten sposób to trzeba by było siedzieć w hotelu aby nie opuścić posiłku, no i drinków - bo cały czas serwują za darmo... chyba że lubisz taki tryb spędzania wakacji/urlopu, no to wiadomo

a musisz/koniecznie chcesz opcję all?

tak sobie myślę, że to tylko 2 dni, więc można by właśnie przyjąć, że to posiłki hotelowe są serwowane podczas wycieczki ja tak namawiam na tę wyprawę bo jest to świetna sprawa
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 18:25   #1988
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Tunezja-zbiorczy

No faktycznie to kwestia pieniędzy przynajmniej dla mnie była wybrałam wycieczkę do tunis, kartaginy i sidi bou said - mi wystarczyło.
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 17:38   #1989
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
ahsen - to chcesz przez to spędzić cały pobyt w hotelu i nic nie zobaczyć? pytam bez złośliwości, bo w sumie myśląc w ten sposób to trzeba by było siedzieć w hotelu aby nie opuścić posiłku, no i drinków - bo cały czas serwują za darmo... chyba że lubisz taki tryb spędzania wakacji/urlopu, no to wiadomo

a musisz/koniecznie chcesz opcję all?

tak sobie myślę, że to tylko 2 dni, więc można by właśnie przyjąć, że to posiłki hotelowe są serwowane podczas wycieczki ja tak namawiam na tę wyprawę bo jest to świetna sprawa
absolutnie nie jestem fanką zamykania się w 4 ścianach hotelu... Opcja all in to tylko urozmaicenie, które jest dość istotne szczególnie jeśli jest 40 stopni w słońcu a siedząc w basenie ma się ochotę czegoś napić..
a po tym basenie zawsze można sobie gdzieś wyskoczyć, my praktycznie codziennie byliśmy gdzieś na mieście, zwiedzaliśmy historyczne ruiny które świeciły pustkami, bo reszta "allinclusowiczów" była zajęta czym innym

To od nas zależy jak wykorzystamy sobie ten mały luksusik Np u nas dawali też 2ltrowe butelki wody, żebyśmy mieli co pić na mieście, także all in nie jest równoznaczne z 7-dniowym wylegiwaniem się przy basenie
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:13   #1990
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ahsen - no tak, to też jakaś opcja, ale ja z tych co lubią posmakować lokalnych potraw, zresztą nas w sumie mniej wyniosło kupowanie napoi i jedzonka niż opcja all, bo tam jest tanio (z tym, że my mieliśmy HB), ale i tak czasami gdzieś wieczorkiem wyskoczyliśmy.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 12:45   #1991
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Hej
ja planuję na październik , jakos 2gi tydzien ciekawi mnie własnie tez pogoda czy da radę się kąpać i opalać niby ok 27 stopni był ktoś moze w tym terminie?
planuję też 2dniową saharę
ciekawe jakie ceny będą..
teraz lasty latały za 1300/1400zł :O a wy za ile kupiłyście swoje wakacje ? szukam skromnego taniego hotelu z racji iz wydaje zawsze na fakultety i zwiedzanie kraju w hotelu jestem zasadniczo mało przezylam w turcji w 3* w egipcie w 3,5* i podobało mi się
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 17:09   #1992
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Hej
ja planuję na październik , jakos 2gi tydzien ciekawi mnie własnie tez pogoda czy da radę się kąpać i opalać niby ok 27 stopni był ktoś moze w tym terminie?
planuję też 2dniową saharę
ciekawe jakie ceny będą..
teraz lasty latały za 1300/1400zł :O a wy za ile kupiłyście swoje wakacje ? szukam skromnego taniego hotelu z racji iz wydaje zawsze na fakultety i zwiedzanie kraju w hotelu jestem zasadniczo mało przezylam w turcji w 3* w egipcie w 3,5* i podobało mi się
Może być różnie, my miałyśmy z koleżanką 27 st w lutym i 5* za niecałego tysiaka, hotel przegenialny z wypaśnym jedzeniem 24h. Warto polować na takie okazje.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:43   #1993
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Może być różnie, my miałyśmy z koleżanką 27 st w lutym i 5* za niecałego tysiaka, hotel przegenialny z wypaśnym jedzeniem 24h. Warto polować na takie okazje.
w lutym tam jest taka pogoda? szok ! myslalam ze zimno
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 07:47   #1994
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja byłam w zeszłym roku pod koniec kwietnia i nie było szału z pogodą. Wieczorami było bardzo zimno, tak że chodziłam w zakrytych butach, spodniach, swetrze i kurtce skurzanej i nie było mi wcale za ciepło, wręcz jeszcze marzłam. W dzień było ok 25 stopni. Jak nie było wiatru było ok ale jak wiało to za zimno było na opalanie. Woda też chłodna i w basenie hotelowym i w morzu. Na saharze byliśmy pierwszą wycieczką w sezonie, nie było jeszcze tkaich upałów ale powyżej 30 stopni było ( nie wiem jak ludzie jeżdżą tam na wycieczki w lipcu czy sierpniu ).
Fajnie było, że początek sezonu i mało ludzi było w hotelu ale następnym razem jak miałabym jechać to zdecydowanie w maju bo pod koniec naszego pobytu zrobiło się przyjemniej. Temperatura blisko 30 stopni i wieczorami można było w sweterku chodzić a nie w kurtce.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 08:48   #1995
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

kurcze ciekawi mnie jak bedzie od 9.10 do 16.10 czy kupować czy nie? ale chyba mozna sie kapać i opalać nie chce wtopić kasy sama nie wiem co robić
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 14:00   #1996
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja byłam w zeszłym roku na przełomie września i października i pogode miałyśmy przepiękną,ponad 30 stopni, morze cieplutkie.. a ponoć we wrzesień padało i było zimno przez 2 tygodnie ... wiec to naprawde ciezko przewidzieć, najlepiej wyciagnąć szklaną kule

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2014-08-28 o 14:01
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 21:39   #1997
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja byłam w zeszłym roku na przełomie września i października i pogode miałyśmy przepiękną,ponad 30 stopni, morze cieplutkie.. a ponoć we wrzesień padało i było zimno przez 2 tygodnie ... wiec to naprawde ciezko przewidzieć, najlepiej wyciagnąć szklaną kule
ponoc te deszcze są przelotne. a potem po poludniu znow wylazi slonce. znalazlam prognoze na pazdziernik i niby 25stopni w ceniu woda 23 jak beda za tysiaka lasty... to i tak sie chyba oplaca bo w pl juz zimno i na 2 dniową saharę koniecznie chce!
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 20:07   #1998
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Tunezja-zbiorczy

ja byłam na przełomie lipca/sierpnia i ze dwa dni to były takie chłodne (strasznie wietrzne), że w bikini było mi za zimno
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 09:32   #1999
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Tunezja-zbiorczy

W zeszłym roku w pod koniec czerwca noce były chłodne. Trzeba było zakładać sweter, ew. jakąś bluzę. A w dzień zdarzało się, że po wyjściu z wody człowiek się trząsł Także bywa różnie. Lepiej zawsze mieć ze sobą coś cieplejszego.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 19:42   #2000
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja byłam w zeszłym roku w połowie września i pogodę miałam piękną w jeden dzień wieczorem lekko kropiło. A w dzień pięknie , upalnie .
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 07:02   #2001
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

no to moze od drugiego tyg pazdziernika nie bedzie jednak tak zle
na saharze bylyscie? chyba się skuszę 2 dni i tyle mozna zoabczyc
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:14   #2002
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Tunezja-zbiorczy

My jutro na Dżerbę lecimy Ktoś cosik, co można tam zwiedzić?

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
no to moze od drugiego tyg pazdziernika nie bedzie jednak tak zle
na saharze bylyscie? chyba się skuszę 2 dni i tyle mozna zoabczyc
Ja byłam na wycieczce na Saharze Szczerze polecam Droga męcząca, ale naprawdę warto się wybrać.
Przejazd trasą Dakar to najlepsze wspomnienie
My oprócz tego wykupiliśmy sobie jazdę po pustyni quadami Też fajna sprawa choć w porównaniu z wycieczką na wielbłądach wycieczka na quadach jest za krótka
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:35   #2003
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
My jutro na Dżerbę lecimy Ktoś cosik, co można tam zwiedzić?



Ja byłam na wycieczce na Saharze Szczerze polecam Droga męcząca, ale naprawdę warto się wybrać.
Przejazd trasą Dakar to najlepsze wspomnienie
My oprócz tego wykupiliśmy sobie jazdę po pustyni quadami Też fajna sprawa choć w porównaniu z wycieczką na wielbłądach wycieczka na quadach jest za krótka
oo dzięki za info a gdzie kupiliscie i jaki koszt? wlasnie ja marze o wielbłądach, tyle wycieczkuje c o roku gdzies a nigdy jakos na nich nie jechałam wlasnie sie obawiam tego ze taka męcząca..
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:43   #2004
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
oo dzięki za info a gdzie kupiliscie i jaki koszt? wlasnie ja marze o wielbłądach, tyle wycieczkuje c o roku gdzies a nigdy jakos na nich nie jechałam wlasnie sie obawiam tego ze taka męcząca..
Wykupowaliśmy od rezydenta Kosztu nie pamiętam niestety, bo to było trzy lata temu Pamiętam za to, że sama opłata za wycieczkę, to kropla w morzu, bo za wjazd do sadu daktylowego była opłata, za przejazd jeeepami opłata, za quady i wielbłądy to wiadomo, bo tutaj każdy wybiera dobrowolnie, czy chce wybrać się w podróż na pustynię, czy w tym czasie posiedzi w barze obok i przeczeka aż grupa wróci. Jednak opłaty za przejazdy np. jeepami nas zdziwiły bo nikt podczas wykupowania wycieczki nie wspominał, że będą jakieś dodatkowe koszta. Nie wiem, co by zrobili, gdyby ktoś nie chciał jechać tymi jeepami
Wycieczka sama w sobie męcząca, ale naprawdę warto jechać! Fajne jest to, że nocuje się w hotelu, można się wyspać, choć pobudki są bardzo wczesne, z tego co pamiętam drugiego dnia budzono nas o 3:00
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 10:12   #2005
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Wykupowaliśmy od rezydenta Kosztu nie pamiętam niestety, bo to było trzy lata temu Pamiętam za to, że sama opłata za wycieczkę, to kropla w morzu, bo za wjazd do sadu daktylowego była opłata, za przejazd jeeepami opłata, za quady i wielbłądy to wiadomo, bo tutaj każdy wybiera dobrowolnie, czy chce wybrać się w podróż na pustynię, czy w tym czasie posiedzi w barze obok i przeczeka aż grupa wróci. Jednak opłaty za przejazdy np. jeepami nas zdziwiły bo nikt podczas wykupowania wycieczki nie wspominał, że będą jakieś dodatkowe koszta. Nie wiem, co by zrobili, gdyby ktoś nie chciał jechać tymi jeepami
Wycieczka sama w sobie męcząca, ale naprawdę warto jechać! Fajne jest to, że nocuje się w hotelu, można się wyspać, choć pobudki są bardzo wczesne, z tego co pamiętam drugiego dnia budzono nas o 3:00
o 3.00 dla mnie to środek nocy haha :d nie no postanowione na bank skorzystamy, własnie znalazłam lokalne biuro prowadzone przez polaków sahel voyaes i wdze ze koszt ok 200 dinarów ale mają wpisane co ile dodatkowo kosztuje oczywiscie nie obowiązkowo. jade na tydzien, z czego 6 dni bo wiadomo lot i powrót i 2 dni sahara i do miast jeszcze chce pojezdzic i sie opalac odpoczne bardzo ale nie lubie tylko na plazy nudze sie juz na 2 dzien i wychodze z załozenia ze leciec do innego kraju i widziec tylko basen to zenada i szkoda kasy
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 10:56   #2006
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
o 3.00 dla mnie to środek nocy haha :d nie no postanowione na bank skorzystamy, własnie znalazłam lokalne biuro prowadzone przez polaków sahel voyaes i wdze ze koszt ok 200 dinarów ale mają wpisane co ile dodatkowo kosztuje oczywiscie nie obowiązkowo. jade na tydzien, z czego 6 dni bo wiadomo lot i powrót i 2 dni sahara i do miast jeszcze chce pojezdzic i sie opalac odpoczne bardzo ale nie lubie tylko na plazy nudze sie juz na 2 dzien i wychodze z załozenia ze leciec do innego kraju i widziec tylko basen to zenada i szkoda kasy
Nic mi nie mów Ja też z trudem się podnosiłam Ale naprawdę warto zainwestować w tę wycieczkę
My w tym roku lecimy na Dżerbę i też zastanawiamy się, czy nie wykupić sobie wycieczki na Saharę
A gdzie dokładne lecisz??
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:04   #2007
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów Ja też z trudem się podnosiłam Ale naprawdę warto zainwestować w tę wycieczkę
My w tym roku lecimy na Dżerbę i też zastanawiamy się, czy nie wykupić sobie wycieczki na Saharę
A gdzie dokładne lecisz??
czekam na lasty. bo teraz 3 dni przed spadały 4* lub 5 * do 1200 z all in wiec mysle ze w moim terminie ok 9.10 będą też a wy kiedy? patrze na plaze jak będzie spoko w hotelu i jak nie będzie 239039290 km od lotniska to będę brać a wy macie cos upatrzone ?
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:20   #2008
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
czekam na lasty. bo teraz 3 dni przed spadały 4* lub 5 * do 1200 z all in wiec mysle ze w moim terminie ok 9.10 będą też a wy kiedy? patrze na plaze jak będzie spoko w hotelu i jak nie będzie 239039290 km od lotniska to będę brać a wy macie cos upatrzone ?
My na Dżerbę i to już jutro Właśnie się dowiedzieliśmy, że zmienili nam godziny wylotu i zamiast o 20:45 lecimy o 12:15
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:30   #2009
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
My na Dżerbę i to już jutro Właśnie się dowiedzieliśmy, że zmienili nam godziny wylotu i zamiast o 20:45 lecimy o 12:15
super zazdroszze a moge zapytac z jakim biurem i ile placiliscie moze tez bede sie za djerba rozglądac
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:38   #2010
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
super zazdroszze a moge zapytac z jakim biurem i ile placiliscie moze tez bede sie za djerba rozglądac
Do mnie jeszcze jakoś nie dociera, że to już jutro
Lecimy z Sun&Fun Do wyboru na ten kierunek był jeszcze Exim, ale wybraliśmy SF bo już raz z tym biurem byliśmy i byliśmy z niego zadowoleni
Płaciliśmy 2800 zł na dwa tygodnie, oczywiście All.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.