Perfumy Avon. Zapachy Avonu - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-22, 21:57   #3691
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Zamówiłam dzisiaj próbkę Luck i flakon Far Away Gold
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 05:17   #3692
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który wg Was Instinct jest ładniejszy?? Wersja klasyczna czy Forbidden
Ja mam oba-Instinct to mój zapach the best,dokupiłam więc Forbidden,który też jest super ale jednak ja wolę klasyczny
Oba są dosyć świeże,tyle że Forbidden ma bardziej owocową nutkę,takie czerwone owoce plus troszkę cytryny
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 19:19   #3693
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Far Away Gold jest piękna!! Rzeczywiście kojarzy się z klasycznym FA, jest subtelniejsza, ale też czuję różnicę
Szkoda, że nie ma tej przywieszki przy frędzlu


Luck - kojarzy mi się z jakimś avonowym zapachem (który jest lub był), początkowo mi się nie spodobał, ale im dłużej wącham tym bardziej jestem na tak. Rzeczywiście czuć tu pieprz, przez co jest trochę podobny do 60's mod, ale jest jego łagodniejszą, bezpieczniejszą wersją, mniej pieprzną

OO już wiem, bardziej niż z 60's mod przypomina mi Little Gold Dress
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-09-23 o 19:22
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 20:42   #3694
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Mnie się chyba avonowe pachnidła przejadły już.
Mimo, że na początku zapach mi się podoba, to ostatnio nawet już po paru dniach mam dość, po wypsikaniu może 5 ml, miałam tak ostatnio z kilkoma zapachami
Jedynie City Rush i Ultra Sexy obecnie toleruję, zużyję je do końca i więcej raczej nic nie kupię.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 21:31   #3695
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie się chyba avonowe pachnidła przejadły już.
Mimo, że na początku zapach mi się podoba, to ostatnio nawet już po paru dniach mam dość, po wypsikaniu może 5 ml, miałam tak ostatnio z kilkoma zapachami
Jedynie City Rush i Ultra Sexy obecnie toleruję, zużyję je do końca i więcej raczej nic nie kupię.
Może potrzebujesz dłuższej przerwy od zapachów z avonu spróbuj powrocić do nich po czasie

ja bardzo lubię ostatnio zpachy z avon chociaż nie ukrywam, że posiadam też pozycje z górnej półki, ale oststnio wykorzystywane są jedynie na większae wyjścia, na co dzień wolę te z avonu
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 08:07   #3696
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja mam oba-Instinct to mój zapach the best,dokupiłam więc Forbidden,który też jest super ale jednak ja wolę klasyczny
Oba są dosyć świeże,tyle że Forbidden ma bardziej owocową nutkę,takie czerwone owoce plus troszkę cytryny
dziękuję czytałam Twoją opinie w KWC

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Far Away Gold jest piękna!! Rzeczywiście kojarzy się z klasycznym FA, jest subtelniejsza, ale też czuję różnicę
Szkoda, że nie ma tej przywieszki przy frędzlu
weź... nie kuś
a przypomniała mi się taka historia... kiedyś w pracy koleżanka czymś pięknie pachniała... myślę i myślę i wydedukowałam, że to musi być Hypnose więc zapytałam ją, a ona, że to FA a ja dałabym głowę, że to Hypnose było
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy


Edytowane przez aga_tka_2
Czas edycji: 2014-09-24 o 08:11
aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 08:56   #3697
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Hypnose i FA?? Nigdy w zyciu Hypnose do guma do zucia (identycznie pachnie któryś Playboy, chyba Play it rock o ile dobrze pamiętam)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 09:01   #3698
chemica
Raczkowanie
 
Avatar chemica
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 266
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Far Away Gold jest piękna!! Rzeczywiście kojarzy się z klasycznym FA, jest subtelniejsza, ale też czuję różnicę
Szkoda, że nie ma tej przywieszki przy frędzlu
Potwierdzam, zapach jest świetny
__________________
Chemica i jej skromne blogowanie


Z nim od 1.04.2012
chemica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 10:21   #3699
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hypnose i FA?? Nigdy w zyciu Hypnose do guma do zucia (identycznie pachnie któryś Playboy, chyba Play it rock o ile dobrze pamiętam)
no dla mnie te zapachy w ogóle nie mają ze sobą nic wspólnego ale na koleżance FA pachniały jak klon H.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 11:24   #3700
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

testuję dziś Amber Lacroix ale z próbasa bo szkoda mi póki co otwierać całej flachy.Początek rześki ale i dość mandarynkowo słodki . Jednak ta rześkość ze mnie bardzo szybko umyka i zapach układa się w słodkiego cieplucha.Ewidentnie czuję jaśmin i różę ale nie nachalną,jest jakby w tle jaśminu co mnie akurat cieszy bo róża przyprawia mnie o bóle głowy.Ta faza muszę przyznać jest dość intensywna i najładniejsza z całej trójki .Ostatecznie wybija się żywica przełamana karmelkiem ale jest to najmniej ciekawy etap jak dla mnie ponieważ bardziej czuję unoszący się w pokoju zapach świecy Yankee Candle niż tą ostatnią fazę na nadgarstku mimo iż dosłownie przytykam nos do niego.Może lepiej by się zapach ułożył psiknięty z flachy na zgięciu łokcia (tam jest cieplej niż na nadgarstku) Może jutro spróbuję przelać próbasy do małego atomka i zrobię ponowne testy.
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 13:06   #3701
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Testuje dziś na sobie Always i muszę powiedzieć, że to niezłe perfumy. Na początku czuję kiwi i coś na kształt niedojrzałego mango. Do tego dochodza zielone nuty i chyba odrobina lilii. Zapach jest słodki dzięki owocom ale jednocześnie świeży i zielony. Fajny.

Mam jeszcze na przegubie dłoni Ultra Sexy i nie podoba mi się. Wyczuwam różę z bardzo słodkim syropem na kaszel.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 14:26   #3702
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Testuje dziś na sobie Always i muszę powiedzieć, że to niezłe perfumy. Na początku czuję kiwi i coś na kształt niedojrzałego mango. Do tego dochodza zielone nuty i chyba odrobina lilii. Zapach jest słodki dzięki owocom ale jednocześnie świeży i zielony. Fajny.

Mam jeszcze na przegubie dłoni Ultra Sexy i nie podoba mi się. Wyczuwam różę z bardzo słodkim syropem na kaszel.
Z trylogii Avon najbardziej podobają mi się Tomorrow i Today. Mam też Forever, ale jeszcze zafoliowane i kupione w ciemno więc nie wiem jak pachną
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 15:08   #3703
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie się chyba avonowe pachnidła przejadły już..
mi szczerze to troszkę też tzn.od lat używam w 99% Avon,ale ostatnio zaczęłam testować markowe perfumy z próbek i coraz więcej mi zapada w nos pewnie niedługo zamiast 3 flach avonu wezmę jedną droższą-muszę tylko troszkę flaszek powykończać,a nawet mi to dobrze idzie,niedługo 3 puste butelki pójdą w kosz
Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
dziękuję czytałam Twoją opinie w KWC
o jak miło,serio? a ja zapomniałam nawet że tam pisałam

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hypnose i FA?? Nigdy w zyciu Hypnose do guma do zucia (identycznie pachnie któryś Playboy, chyba Play it rock o ile dobrze pamiętam)
o tak,Play it Rock to mój ulubiony Playboy i podobny do Hypnose
Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
testuję dziś Amber Lacroix ale z próbasa bo szkoda mi póki co otwierać całej flachy.Początek rześki ale i dość mandarynkowo słodki . Jednak ta rześkość ze mnie bardzo szybko umyka i zapach układa się w słodkiego cieplucha.Ewidentnie czuję jaśmin i różę ale nie nachalną,jest jakby w tle jaśminu co mnie akurat cieszy bo róża przyprawia mnie o bóle głowy.Ta faza muszę przyznać jest dość intensywna i najładniejsza z całej trójki .Ostatecznie wybija się żywica przełamana karmelkiem ale jest to najmniej ciekawy etap jak dla mnie ponieważ bardziej czuję unoszący się w pokoju zapach świecy Yankee Candle niż tą ostatnią fazę na nadgarstku mimo iż dosłownie przytykam nos do niego.Może lepiej by się zapach ułożył psiknięty z flachy na zgięciu łokcia (tam jest cieplej niż na nadgarstku) Może jutro spróbuję przelać próbasy do małego atomka i zrobię ponowne testy.
ciekawa opinia,dzięki,będę pewnie najpierw próbkę testować
Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Testuje dziś na sobie Always i muszę powiedzieć, że to niezłe perfumy. Na początku czuję kiwi i coś na kształt niedojrzałego mango. Do tego dochodza zielone nuty i chyba odrobina lilii. Zapach jest słodki dzięki owocom ale jednocześnie świeży i zielony. Fajny.

Mam jeszcze na przegubie dłoni Ultra Sexy i nie podoba mi się. Wyczuwam różę z bardzo słodkim syropem na kaszel.
Always muszę sobie próbkę zamówić bo mam starą z przed lat i coś mi śmierdzi
Ultra Sexy też nie lubię,dla mnie to chemiczne słodycze
Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Z trylogii Avon najbardziej podobają mi się Tomorrow i Today. Mam też Forever, ale jeszcze zafoliowane i kupione w ciemno więc nie wiem jak pachną
Ja lubię Tomorrow i wycofane Romantic Voyage Forever mam i też lubię,są dosyć trwałe i pachną mi jak kwiatowy proszek do prania
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 16:10   #3704
pinkgirl8602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 158
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

dziś mi przyszły wody :Premiere Luxe EDP oraz Instinct for Her EDP.

Po testach nadgarstkowych Premiere jest to 100% strzał w 10 idealna na jesień słodka,elegancka, ciężka. Instict for her o wiele lżejsze , świeższe na razie muszę się do nich przekonać. Dzisiaj noszę Premiere Luxe i mogę szczerze polecić na tak brzydką pogodę idealne ,ciepłe i rozgrzewające przy okazji mega kobiece.
-->>Instinct niestety nie przypadł mi do gustu schowam głęboko do szafki dla mnie mało co w nim czuć. Przebija "coś" zielonego i świeżego i tylko ten moment wychwytuje. Potem przestaje wyczuwać je. Może latem okazały by się trafniejszym wyborem przy 30 stopniowych upałach.

Edytowane przez pinkgirl8602
Czas edycji: 2014-09-26 o 13:01
pinkgirl8602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 22:14   #3705
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez pinkgirl8602 Pokaż wiadomość
dziś mi przyszły wody :Premiere Luxe EDP oraz Instinct for Her EDP.

Po testach nadgarstkowych Premiere jest to 100% strzał w 10 idealna na jesień słodka,elegancka, ciężka. Instict for her o wiele lżejsze , świeższe na razie muszę się do nich przekonać. Dzisiaj noszę Premiere Luxe i mogę szczerze polecić na tak brzydką pogodę idealne ,ciepłe i rozgrzewające przy okazji mega kobiece.
-->>Instinct niestety nie przypadł mi do gustu schowam głęboko do szafki dla mnie mało co w nim czuć. Przebija "coś" zielonego i świeżego i tylko ten moment wychwytuje. Potem przestaje wyczuwać je. Może latem okazały by się trafniejszym wyborem przy 30 stopniowych upałach.

testowałaś później premiere luxe ? i jak się zapach rozwija ? czy ciągle pozostaje słodki ? bardzo proszę o opinię gdyż BARDZO zastanawiam się nad zakupem tej pozycji
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 08:26   #3706
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
testowałaś później premiere luxe ? i jak się zapach rozwija ? czy ciągle pozostaje słodki ? bardzo proszę o opinię gdyż BARDZO zastanawiam się nad zakupem tej pozycji
Pytanie nie do mnie, ale że je mam to pozwolę sobie odpowiedziec.
Wg mnie Premiere Luxe świetnie sprawdzą się jesienią i zimą, od początku do końca słodkie i pralinkowo-pomarańczowe, dość ciężkie a przy tym (jak na Avon) zadziwiająco trwałe i nieźle chyba jest z projekcją. Mam od świąt Bożego Narodzenia ale z racji że ostatnio męczą mnie słodkości (choć generalnie tylko takie perfumy posiadam) to używałam ich sporadycznie. Dla wielbicielek słodkości perfumy idealne, jednak przy codziennym i nieprzerwanym używaniu mogą troszkę zmęczyć. W moim przypadku to zapach na wyjście, na wieczór i tylko na miesiące zimne, myślę że już teraz zaczyna się fajna pora na nie. Będą świetnym dopełnieniem małej czarnej ale i puszystego sweterka. Jakość jak na Avon świetna i przypuszczam, ze mało kto wpadłby że to właśnie Avon. Nietuzinkowy zapach za bardzo małe pieniadze (polecam zakup na aukcjach- w granicach 30 zł). Jeśli zapach Ci się podoba to polecam, a nawet jeśli ich nie znasz to te 30 zł różnicy duzej Ci w portfelu nie zrobi
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 21:55   #3707
beti2682
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Moje perfumiki Avon:
Incandessence
TTA Diamond
Far Away
Celebre
Jet Femme Holiday
Parisian Chic
City Rush Glamour
Pur Blanca Elegance
Avon Luck
Far Away Gold
Rare Gold
Moja kolekcja trochę się ostatnio zmniejszyła. Jestem Perfumoholiczką

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Teraz wezmę: Incandessence Flame, Herve Leger Intrigue, Rare Sapphires, Today, Avon Instinct, Christian Lacroix Ambre, Premiere Luxe Gold Blush i Forever. Co myślicie o tych zapachach ?
beti2682 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 22:21   #3708
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Do mojej kolekcji dołączył Far Away Gold - jest dla mnie bardzo, bardzo ciężki; będę go używać jedynie zimą. Początkowe nuty mnie meczą, później robi się bardziej znośny, jednak nie wiem, jakie nuty czuję.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 09:28   #3709
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Testowałam wczoraj Little Pink Dress i rzeczywiście ma w sobie dużo z Light Blue, ale najbardziej przypomina mi Daliligt, niemal kopia.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 19:50   #3710
pinkgirl8602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 158
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Testowałam w dniu wczorajszym Premiere Luxe i dziś. Na począteku zapach jest dość ostry i intensywny. Słodki i elegancki. Po pewnym czasie staje się "puchaty" i przyjemnie osiada na skórze. Mogę polecić, na mojej skórze jest to przyjemna a nie nachalna słodycz. Dość trwały więc to ogromny plus. Pasuje idealnie na okres jesień-zima.
pinkgirl8602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:58   #3711
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

A czy to normalne, że na allegro sprzedają Premiere Luxe bez kartonika?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 20:51   #3712
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale że je mam to pozwolę sobie odpowiedziec.
Wg mnie Premiere Luxe świetnie sprawdzą się jesienią i zimą, od początku do końca słodkie i pralinkowo-pomarańczowe, dość ciężkie a przy tym (jak na Avon) zadziwiająco trwałe i nieźle chyba jest z projekcją. Mam od świąt Bożego Narodzenia ale z racji że ostatnio męczą mnie słodkości (choć generalnie tylko takie perfumy posiadam) to używałam ich sporadycznie. Dla wielbicielek słodkości perfumy idealne, jednak przy codziennym i nieprzerwanym używaniu mogą troszkę zmęczyć. W moim przypadku to zapach na wyjście, na wieczór i tylko na miesiące zimne, myślę że już teraz zaczyna się fajna pora na nie. Będą świetnym dopełnieniem małej czarnej ale i puszystego sweterka. Jakość jak na Avon świetna i przypuszczam, ze mało kto wpadłby że to właśnie Avon. Nietuzinkowy zapach za bardzo małe pieniadze (polecam zakup na aukcjach- w granicach 30 zł). Jeśli zapach Ci się podoba to polecam, a nawet jeśli ich nie znasz to te 30 zł różnicy duzej Ci w portfelu nie zrobi
dziękuję za WYCZERPUJĄCĄ opinię na ich temat przekonałaś mnie i je kupię i tak jak radzisz poszukam na allegro

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkgirl8602 Pokaż wiadomość
Testowałam w dniu wczorajszym Premiere Luxe i dziś. Na począteku zapach jest dość ostry i intensywny. Słodki i elegancki. Po pewnym czasie staje się "puchaty" i przyjemnie osiada na skórze. Mogę polecić, na mojej skórze jest to przyjemna a nie nachalna słodycz. Dość trwały więc to ogromny plus. Pasuje idealnie na okres jesień-zima.
kolejna opinia, która utwierdziła mnie, że kupuję te perfumy


ps. ciekawa jestem skąd takie niskie ceny na allegro przzecież w katalogu są dużo droższe, czy w ogóle opłaca się osobą sprzedawać za tak zaniżone ceny ? dla nas (kupujących) to oczywiście na PLUS
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 07:13   #3713
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość

ps. ciekawa jestem skąd takie niskie ceny na allegro przzecież w katalogu są dużo droższe, czy w ogóle opłaca się osobą sprzedawać za tak zaniżone ceny ? dla nas (kupujących) to oczywiście na PLUS
Odwieczne pytanie
Nie mam pojęcia skąd takie ceny i TAKIE ILOŚCI. Największy upust jaki da się wypracować to 40 % a tu często-gęsto na All jeszcze poniżej tego upustu są perfumy sprzedawane więc czarna magia.Kiedyś słyszałam że są to wody których termin zbliża się już ku końcowi lub wręcz że miały być przeznaczone do utylizacji z powodu nie spełnienia wszystkich norm.Tak czy siak nie kupiłabym tych z All no ale każdy decyduje sam za siebie.Pozdro
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 09:34   #3714
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
Odwieczne pytanie
Nie mam pojęcia skąd takie ceny i TAKIE ILOŚCI. Największy upust jaki da się wypracować to 40 % a tu często-gęsto na All jeszcze poniżej tego upustu są perfumy sprzedawane więc czarna magia.Kiedyś słyszałam że są to wody których termin zbliża się już ku końcowi lub wręcz że miały być przeznaczone do utylizacji z powodu nie spełnienia wszystkich norm.Tak czy siak nie kupiłabym tych z All no ale każdy decyduje sam za siebie.Pozdro
Ja kupowałam kilka/kilkanaście razy na allegro perfumy z avon, zazwyczaj te droższe (Trylogię), która kiedyś wcale albo prawie wcale nie bywała w cenie promocyjnej w katalogu i stwierdzam, że żadnej różnicy miedzy tymi z all a tymi z katalogu nie zauważyłam
Teraz kiedy Tomorrow czy Today można kupić z katalogu za 60 zł. lub mniej to nie opłaca mi się na all kupować.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 10:33   #3715
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam kilka/kilkanaście razy na allegro perfumy z avon, zazwyczaj te droższe (Trylogię), która kiedyś wcale albo prawie wcale nie bywała w cenie promocyjnej w katalogu i stwierdzam, że żadnej różnicy miedzy tymi z all a tymi z katalogu nie zauważyłam
Teraz kiedy Tomorrow czy Today można kupić z katalogu za 60 zł. lub mniej to nie opłaca mi się na all kupować.
Niektórzy sprzedają bez zysku tylko po to aby być w Klubie Róży i osiągnąć w jej strukturach wysoki poziom.Wychodzą na czysto a dostają jakieś nagrody itp ale sporo z tym zachodu... Jak pisałam najwyższy upust jaki można wypracować to 40 % i trzeba się przy tym niezle nagimnastykować a tu ceny jeszcze poniżej 40 % ceny katalogowej ...więc skąd te ceny na All? Żeby 50-tkę Far Away sprzedawać po 12 albo 20 zł? I od groma tych sztuk mieć na stanie do sprzedaży ?No way Toć to poniżej jakichkolwiek kosztów .
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 17:21   #3716
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

PARISIAN CHIC to mój nowy zapach. Piękny, i długo się trzyma !!!
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:32   #3717
mistrz gitary
Przyczajenie
 
Avatar mistrz gitary
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Istanbul
Wiadomości: 3
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Czy Absynthe został wycofany ze sprzedaży?... szukam i szukam i nigdzie nie mogę go dostać, nawet na allegro...

Szkoda, bo kochałam ten zapach. Widziałam że z serii Lacroixowych wchodzi nowy - Ambre, ktoś już używał? Zastanawiam się czy nie jest słodkim ulepkiem?...
mistrz gitary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 15:24   #3718
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
PARISIAN CHIC to mój nowy zapach. Piękny, i długo się trzyma !!!
z początku byłam nim zachwycona, ale niestety po kilu dniach stosowania odstawiłam i tak sobie stoi na toaletce gdyż pachnie mi jak bańki albo jak pisała jedna z dziewczyn na kwc karteczką zapachową z pamiętnika, a początkowo sie z nią nie zgadzałam niestety miała rację. Chyba zrobię z niego odświeżacz powietrza w sypialni.
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 18:22   #3719
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Czy któryś z zapachów Avonu jest taki typowo kwiatowy, letni i stosunkowo długo się utrzymuje?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 20:24   #3720
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czy któryś z zapachów Avonu jest taki typowo kwiatowy, letni i stosunkowo długo się utrzymuje?

wg mnie celebre na mnie nawet długo się utrzymuje jak na wodę toaletową
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 13:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.