Co zrobić z kradzieżami avatarów? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 08:58   #61
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Najlepiej żeby każdy sam dbał o niepowtarzalność swojego avatara. Jak zobaczy, że ktoś inny już taki ma, to niech najlepiej swój zmieni. Przecież tych obrazków są w Internecie tysiące, więc nie musi mieć koniecznie tego jednego, na pewno znajdzie sobie inny...

Oczywiście sprawa przedstawia się inaczej z avatarami naszej roboty...
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:02   #62
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Ja tez raz zostałam tu na forum okradziona z mojego
Potem zaczęłam je podpisywać. Ale tak jak Dziewczyny pisały powyżej, niewiele to chyba daje.
Jak mi ukradną moją Ayu to uduszę a nie chce jej psuć podpisem
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 14:50   #63
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Jak zobaczyłam to, najpierw się zdziwiłam, bowiem zobaczyłam "swoją" wypowiedź w wątku, w którym się nie wypowiadałam. Gdy ujrzałam, że nick nie jest mój, a avatar został zniekształcony, zagotowało się we mnie.

http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=221448

Muszę dodać, że avatar przedstawia prawy profil mojej własnej twarzy.



Da się coś z tym zrobić?

EDIT; użytkowniczka zmieniła avatar, niestety nawet nie odpisała na mojego priva. Brak mi słów...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-11-06 o 14:59 Powód: update
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 15:38   #64
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam to, najpierw się zdziwiłam, bowiem zobaczyłam "swoją" wypowiedź w wątku, w którym się nie wypowiadałam. Gdy ujrzałam, że nick nie jest mój, a avatar został zniekształcony, zagotowało się we mnie.

http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=221448

Muszę dodać, że avatar przedstawia prawy profil mojej własnej twarzy.



Da się coś z tym zrobić?

EDIT; użytkowniczka zmieniła avatar, niestety nawet nie odpisała na mojego priva. Brak mi słów...
tu chyba zaszła jakaś pomyłka, bo obecny avatar mam od paru dni :| raczej nikt nie włamał się na moje konto i nie zmienił avatara, więc nie wiem, o co chodzi.

edit: a na priva nie odpisałam szybko bo nie było mnie wtedy na forum. zaraz kiedy weszłam na wizaż odpisałam na twoją wiadomość.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:19   #65
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Nie wiadomo, może ktoś się włamał urojeń nie mam, mama i brat widzieli to samo, więc nie mogło być to pomyłką, a jeszcze kilka razy dokładnie sprawdzałam czy nick się zgadza z avatarem...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:34   #66
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

a masz jakiś dowód na to, że ja miałam ten avatar, np. zrzut ekranu? czy ktoraś Wizażanka może to potwierdzić? bo jeśli nie, to raczej nie ma o czym gadać
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:38   #67
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

W tej chwili żałuję, że nie zrobiłam zrzutu. Jedno jest pewne - bez powodu przecież bym nie pisała, prawda? jest opcja, że to wirusy albo coś, ale na 1005 mój avatar był na twoim profilu. Skoro już go nie ma, a ja niestety nie mam dowodów (mam nauczkę na przyszłość, żeby pamiętać o screenie) to racja - nie mamy o czym rozmawiać. W razie czego ostrzegam, że jeśli kiedykolwiek ktokolwiek ukradnie mi jakikolwiek av, będę śgigać.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 16:44   #68
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

raczej wykluczam możliwość włamania, bo mam Linuxa, a ponoć ciężko jest go shackować. do godziny 16 nie bylo u mnie nikogo w domu, więc nikt nie mógl skorzystać z mojego komputera /a to i tak jest nieprawdopodobne, bo hasło na mój komputer znam tylko ja/ i z premedytacją podwędzić twój avatar. wirusy raczej też nie kradną avatarów

ścigaj sobie, proszę bardzo, ale tylko wtedy, kiedy twoja opinia jest uzasadniona i masz jakichś świadków, bo sądy rzucane ot tak są bardzo krzywdzące.

ja sama kiedyś zostałam okradziona z moich grafik i wiem, jak bardzo takie przypadki potrafią wkurzyć.

eot z mojej strony.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:50   #69
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Nie chodzi o to, że wirusy kradną, lecz, że zaburzają poprawne przeglądanie stron. Nie wyjaśnię tego językiem informatycznym bo tyle zruzumiałam z wykładu brata, gdy go się na ten temat spytałam.

Nie znam cię więc nie wiem, dlaczego miałabym osądzać cię bez powodu, tak więc powód miałam, ale widocznie zbyt szybko wybuchłam nie znając przyczyny.

Tak więc i z mojej strony EOT.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 18:59   #70
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Agatin, jesli masz pewnośc, że się nie pomyliłas, to może cos tam się dziwnego poczarowało, ale dodam, że widze Narcy nie tylko od paru dni, i z Twoim avkiem na pewno jej nie kojarzę.


__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:24   #71
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Mam pewność widzę, że oskarżenia o kradzież były bezpostawne, muszę system przeinstalować bo dziwne rzeczy mi się z kompem dzieją...

EOT.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 08:51   #72
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

avatar jest chroniony przez prawo autorskie. jesli ktos zamieszcza go w sieci to można mniemac, że godzi sie na jego rozpowszechnianie, jednakże inna osoba z niego korzystająca powinna podać źródło / autora wykorzystywanego avatara.
problem moim zdaniem polega na tym, że w sieci jest mnóstwo avatarów dostepnych dla wszystkich na stronach internetowych, z ktorych można sobie legalnie ściągnąć taki obrazek/zdjęcie/filmik. sądzę, że większośc osob uzywajacych cudzego avatara nie ma świadomości jego oryginalności. co oczywiście nie zwalnia ich z odpowiedzialności
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 12:31   #73
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
avatar jest chroniony przez prawo autorskie. jesli ktos zamieszcza go w sieci to można mniemac, że godzi sie na jego rozpowszechnianie, jednakże inna osoba z niego korzystająca powinna podać źródło / autora wykorzystywanego avatara.
A czy podobnie jest w wypadku autorskich grafik, zamieszczanych w netowych galeriach i podpisanych jedynie nickiem? (Przepraszam, jeśli to głupie pytanie...)
W sumie nie mam wcale pretensji, bo kiedy zobaczyłam swoją pracę wykorzystaną jako avka, to nawet zrobiło mi się miło, że komuś aż tak przypadła do gustu. Serio. I nie uważam, że zostałam okradziona. No, ale warto takie rzeczy wiedzieć.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 15:02   #74
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A czy podobnie jest w wypadku autorskich grafik, zamieszczanych w netowych galeriach i podpisanych jedynie nickiem? (Przepraszam, jeśli to głupie pytanie...)
W sumie nie mam wcale pretensji, bo kiedy zobaczyłam swoją pracę wykorzystaną jako avka, to nawet zrobiło mi się miło, że komuś aż tak przypadła do gustu. Serio. I nie uważam, że zostałam okradziona. No, ale warto takie rzeczy wiedzieć.
tak, każde dzieło (czyli upraszczając: oryginalny "wytwór" umysłu autora) jest chronione prawem autorskim. ważna jest przesłanka oryginalności. jeśli sama stworzyłaś grafikę i podpisałaś ją (chociażby nickiem) to przysługują Ci prawa autorskie. wydaje mi się,że umieszczenie jej w galerii (jeżeli z założenia umieszcza się w niej prace autorskie) stanowi (biorąc pod uwagę specyfikę internetu) zgodę na rozpowszechnianie (chyba, że autor opatrzy je zastrzeżeniem, że nie wyraża na to zgody).jednocześnie umieszczenie jej w galerii z pracami autorskimi można przyjąć za manifestację oryginalności, tzn że Ty jesteś jej autorem a nie że znalazłaś gdzieś obrazek i zamieszczasz go na stronie.Ktoś kto się "posługuje" Twoja pracą powinien podać autora (w tym przypadku nick).
nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 22:44   #75
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez aisne Pokaż wiadomość
Najlepiej żeby każdy sam dbał o niepowtarzalność swojego avatara. Jak zobaczy, że ktoś inny już taki ma, to niech najlepiej swój zmieni.
No i najlepiej by było, żeby na świecie nie było wojen i głodu. Ale niestety są.

To nieco utopijne z tym: Jak zobaczy, że ktoś inny już taki ma, to niech najlepiej swój zmieni
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 19:56   #76
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
tak, każde dzieło (czyli upraszczając: oryginalny "wytwór" umysłu autora) jest chronione prawem autorskim. ważna jest przesłanka oryginalności. jeśli sama stworzyłaś grafikę i podpisałaś ją (chociażby nickiem) to przysługują Ci prawa autorskie. wydaje mi się,że umieszczenie jej w galerii (jeżeli z założenia umieszcza się w niej prace autorskie) stanowi (biorąc pod uwagę specyfikę internetu) zgodę na rozpowszechnianie (chyba, że autor opatrzy je zastrzeżeniem, że nie wyraża na to zgody).jednocześnie umieszczenie jej w galerii z pracami autorskimi można przyjąć za manifestację oryginalności, tzn że Ty jesteś jej autorem a nie że znalazłaś gdzieś obrazek i zamieszczasz go na stronie.Ktoś kto się "posługuje" Twoja pracą powinien podać autora (w tym przypadku nick).
nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi
Dziękuję

No to wychodzi na to, że raz już kiedyś naprawdę mnie okradziono. I nie chodzi o tego avka, o którego jak już wspomniałam wcale nie mam żalu. Ale mniejsza z tym, bo to Wizażu nie dotyczy.

PS. Czyżbyś była fanką JRRT?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 18:48   #77
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Ja podpisałam swój av
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 15:13   #78
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
PS. Czyżbyś była fanką JRRT?
myślalam, że nikt aż tak się w JRTT nie wgryzl bo większosć poza filomową trylogię nie wychodzi
fanką jeszcze nie, ale duuuużym sympatykiem na pewno
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:49   #79
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Podnosze watek.

Czy cos sie wyjasnilo w sprawie karania za uzywanie skradzionych avow?

Obecnie mecze sie z uzytkowniczka, ktora przywlaszczyla sobie moj av, ktorego sama "ozywilam". Do tego, aby byla pewnosc, ze to moja praca, odpowiednia note umiescilam w podpisie, ktora widnieje juz od kilku ladnych miesiecy. Do tego jestem z tym avem utozsamiana nie tylko na ginekologii. To juz druga osoba, ktora skopiowala tego ava w przeciagu 2 tygodni, ale tylko jedna robi problem. Wszystko w avie sie zgadza. Nawet czestotliwosc z jaka mruga osobka na avie.

Wiem, ze na pewno ta osoba musiala przeczytac moja PW, gdyz odkad ja wyslalam logowala sie na wizazu juz pare razy.
http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=273945

Wiem, ze kopiowanie tresci i fotografii jak i prac na wizazu jest karane. Co wiec z pracami nad avami? Jakby nie patrzec to i nad tym czlowiek siedzial czasem nawet pare godzin by z tego cos fajnego wyszlo.

Kurcze, juz mam dosc podkradania mi rzeczy. Nie dosc, ze sa to avy to jeszcze obmyslone przeze mnie zlote mysli...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 22:45   #80
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Podnosze watek.

Czy cos sie wyjasnilo w sprawie karania za uzywanie skradzionych avow?

Obecnie mecze sie z uzytkowniczka, ktora przywlaszczyla sobie moj av, ktorego sama "ozywilam". Do tego, aby byla pewnosc, ze to moja praca, odpowiednia note umiescilam w podpisie, ktora widnieje juz od kilku ladnych miesiecy. Do tego jestem z tym avem utozsamiana nie tylko na ginekologii. To juz druga osoba, ktora skopiowala tego ava w przeciagu 2 tygodni, ale tylko jedna robi problem. Wszystko w avie sie zgadza. Nawet czestotliwosc z jaka mruga osobka na avie.

Wiem, ze na pewno ta osoba musiala przeczytac moja PW, gdyz odkad ja wyslalam logowala sie na wizazu juz pare razy.
http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=273945

Wiem, ze kopiowanie tresci i fotografii jak i prac na wizazu jest karane. Co wiec z pracami nad avami? Jakby nie patrzec to i nad tym czlowiek siedzial czasem nawet pare godzin by z tego cos fajnego wyszlo.

Kurcze, juz mam dosc podkradania mi rzeczy. Nie dosc, ze sa to avy to jeszcze obmyslone przeze mnie zlote mysli...
hmm, z jednej strony powinnas byc dumna, ze Twoja praca sie spodobala. ale z drugiej, nie dziwie sie, ze jestes wkurzona

sama jak zobaczylam jakis czas temu, profil z tym avatarem to sie zbulwersowalam. ja naprawde nie rozumiem, jak ktos moze specjalnie ustawic sobie taki sam avatar. szczegolnie gdy ma go osoba wyrozniajaca sie wsrod uzytkownikow-moderator

napisalam do tej dziewczynki PW, mysle, ze ustapi, bo ja ustapic nie zamierzam. mam zwyczaj kojarzyc po avatarze, nie chce miec metliku w glowie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 14:48   #81
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
hmm, z jednej strony powinnas byc dumna, ze Twoja praca sie spodobala. ale z drugiej, nie dziwie sie, ze jestes wkurzona

sama jak zobaczylam jakis czas temu, profil z tym avatarem to sie zbulwersowalam. ja naprawde nie rozumiem, jak ktos moze specjalnie ustawic sobie taki sam avatar. szczegolnie gdy ma go osoba wyrozniajaca sie wsrod uzytkownikow-moderator

napisalam do tej dziewczynki PW, mysle, ze ustapi, bo ja ustapic nie zamierzam. mam zwyczaj kojarzyc po avatarze, nie chce miec metliku w glowie
Dziekuje, ze chociaz Ty sie za mna wstawilas.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 15:06   #82
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Podnosze watek.

Czy cos sie wyjasnilo w sprawie karania za uzywanie skradzionych avow?

Obecnie mecze sie z uzytkowniczka, ktora przywlaszczyla sobie moj av, ktorego sama "ozywilam". Do tego, aby byla pewnosc, ze to moja praca, odpowiednia note umiescilam w podpisie, ktora widnieje juz od kilku ladnych miesiecy. Do tego jestem z tym avem utozsamiana nie tylko na ginekologii. To juz druga osoba, ktora skopiowala tego ava w przeciagu 2 tygodni, ale tylko jedna robi problem. Wszystko w avie sie zgadza. Nawet czestotliwosc z jaka mruga osobka na avie.

Wiem, ze na pewno ta osoba musiala przeczytac moja PW, gdyz odkad ja wyslalam logowala sie na wizazu juz pare razy.
http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=273945

Wiem, ze kopiowanie tresci i fotografii jak i prac na wizazu jest karane. Co wiec z pracami nad avami? Jakby nie patrzec to i nad tym czlowiek siedzial czasem nawet pare godzin by z tego cos fajnego wyszlo.

Kurcze, juz mam dosc podkradania mi rzeczy. Nie dosc, ze sa to avy to jeszcze obmyslone przeze mnie zlote mysli...
Usunąłem jej avatara.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 15:11   #83
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Usunąłem jej avatara.
Dziekuje zlosiu

Jak zwykle mozna na Ciebie liczyc.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 10:37   #84
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

mi pani odpisała ale jak to twój??

i chyba nie zamierza go zmienić??

chyba nic nie moge na to poradzić....


z g... sie nie dyskutuje>>>>>>>>>
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:13   #85
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

nie chcę kablować ale coś mi świta, że taki sam avatar jak ta pani: https://wizaz.pl/forum/member.php?u=201567 miała kiedyś Anul3k i chyba robiła go własnoręcznie...
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:49   #86
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Kermit ?
Mój ulubiony Anulowy avatar.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:36   #87
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=106340


Część mojego avatarka...
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:41   #88
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
No ten akurat jest podobny, ale nie identyczny...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:43   #89
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Wydaje mi się, że można tak zrobić PrtSc... Nie znam się za bardzo na tym.

A jest podobny, bo to tylko fragment.
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:12   #90
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Co zrobić z kradzieżami avatarów?

Wiesz, swego czasu byla taka sytuacja, ze jedna z wizazanek znalazla na wizazu av, ktory byl zdjeciem, ktre mam teraz w avie, ale "laleczka" nie mrugala. Dla mnie byl to juz inny av i w zwiazku z tym nie upieralam sie , by osoba go majaca zmienila go na inny...

Poza tym w avie B_a_b_y kolo kozek jest czerwona kreska, co sugerowaloby, ze zostalo zrobione powiekszenie z innego (podobnego) zdjecia, na ktorym byc moze, ze bylo jeszcze cos narysowane.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.