Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 08:36   #2491
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: co mi doradzicie??..sciaganie koloru...pomocy

Mam jeszcze pytanie do dziewczyn, które również używały tego produktu - czy któraś z Was rozjaśniała potem włosy? Chcę zrobić pasemka bo jednak ten jasny brąz mnie nie satysfakcjonuje tylko obawiam się trochę. Fryzjerki z mojego miasta nic nie wiedzą na jego temat i żadna się nie chce wypowiadać w tej kwestii. Byłabym wdzięczna za pomoc
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 08:44   #2492
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Jak przejść z czarnego koloru włosów do średniego brązu?

Cytat:
Napisane przez Madziolek123 Pokaż wiadomość
Hej. mam nadzieję, że mi pomożecie, bo mam trudny do rozwiązania problem... ;/ od 2 lat maluje włosy na czarny kolor (różnymi farbami, co wynikało z mojej niewiedzy-także pallet 2 czy 3 razy) co misiąc, dwa. Moje naturalne włosy mają kolor ciemny blond, a gdy robią mi się odrosty są siwe... Chciałabym wrócić do mojego naturalnego koloru, albo chociaż zejść do brązu. Żadna z was nie była w takiej sytuacji? Obcinanie włosów i chodzenie przez pewien czas z "marchewą" na głowie odpada. Pomóżcie. Z góry dziękuje ;*
Nałóż dekoloryzator firmy Elgon, nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej, nadaje się jeśli nie chcesz drastycznej przemiany a tylko mieć włosy o jeden, dwa tony jaśniejsze. Potrzymaj pół godziny a potem nałóż farbę w odcieniu o ton jaśniejszą od koloru, który chciałabyś mieć. Farbę możesz nałożyć nawet tego samego dnia. Powodzenia
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 13:59   #2493
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a ja mam takie pytanie:
czy któraś z Was miała dekoloryzację u fryzjera takim specyfikiem, który ma konsystencję białego proszku? bo właśnie dzisiaj zaproponowała mi takie rozwiązanie moja fryzjerka i mówi, że rozjaśnianie w ten sposób o kilka tonów jest nieszkodliwe i nieinwazyjne dla włosów
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 04:50   #2494
e2w6a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Zamienić ciemne włosy na jasne... nie tracac jasnych; (

Witam,

Ja mam pytanie poniewaz zawsze gdy robie pasmka najasniejsze mi zawsze wypadaja czy mozna je "odratowac" tak by nie stracily koloru? martwi mnie to bo wlosów mam coraz mniej i kolor zostaje ciemny. A do tego szybko rosna i te odrosty okropne( wiem na to nie lekarstwa). Wracajac do temetu uzywam odzywek, dobrych szapmonów ale biale "gumy" i tak sie skruszaja.
e2w6a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 20:28   #2495
ewelka111505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witajcie.Dziewczyny pomózncie bo juz sama nie wiem co mam robic.Robilam sobie w marcu dekoloryzacje Elgonem...z czarnych nic mi nie zeszlo..jedynie na odroctach mialam brąz,wiec potraktowałam włosy rozjaśniaczem Joanny.Fajnie miałam rude.później Garnier coloor 100% intensywna czerwien i bylo ok.Ale moj horror zaczol sie gdy pojawiły sie odrosty.Co farbowałam włosy to one były jaśnijsze od pozostałych.Teraz zdecydowałam sie ufarbować na brąz orzechowy z Joanny z mysla ze wyrówna mi sie kolor..ale nie..odrosty nadal sa jasniejsze od pozostałych włosów..i przebijaja rudościa..Błagam macie jakies pomysły...bo juz jestem w takiej rozpaczy ze mysle zeby znowu farbnąc sie na czarny i miec spokój....POMOCY!!!
pozdrawiam
ewelka111505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 08:35   #2496
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie:
czy któraś z Was miała dekoloryzację u fryzjera takim specyfikiem, który ma konsystencję białego proszku? bo właśnie dzisiaj zaproponowała mi takie rozwiązanie moja fryzjerka i mówi, że rozjaśnianie w ten sposób o kilka tonów jest nieszkodliwe i nieinwazyjne dla włosów
Mnie fryzjer też takie coś proponował. Ja miałam bardzo ciemnobrązowe włosy przechodzące na końcówkach już w czarne. Fryzjer powiedział, że po tej nieinwazyjnej dekoloryzacji włosy rozjaśnią mi się max o 2 tony i to jest zależne od włosów, używanej farby i okresu od kiedy się farbuje. W moim przypadku najlepszym rezultatem byłby widoczny brąz (do tej pory każdy mówił że mam czarne włosy). Zdecydowałam się na normalna dekoloryzacje bo chciałam bardziej widocznych efektów. Decyzja należy do Ciebie jaki kolor chcesz osiągnąć ale na pewno ta dekoloryzacja dużo mniej niszczy włosy.
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 11:19   #2497
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1303 Pokaż wiadomość
Mnie fryzjer też takie coś proponował. Ja miałam bardzo ciemnobrązowe włosy przechodzące na końcówkach już w czarne. Fryzjer powiedział, że po tej nieinwazyjnej dekoloryzacji włosy rozjaśnią mi się max o 2 tony i to jest zależne od włosów, używanej farby i okresu od kiedy się farbuje. W moim przypadku najlepszym rezultatem byłby widoczny brąz (do tej pory każdy mówił że mam czarne włosy). Zdecydowałam się na normalna dekoloryzacje bo chciałam bardziej widocznych efektów. Decyzja należy do Ciebie jaki kolor chcesz osiągnąć ale na pewno ta dekoloryzacja dużo mniej niszczy włosy.
No właśnie mnie też fryzjerka pytała jakie farby używałam i jak powiedziałam, że castinga i safirę, to powiedziała, że nie ma problemu. Chodzi mi przejście w średni brąz z ciemnego[czarnego]brązu, więc chyba się zdecyduję.
Dziękuję za odpowiedź
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 15:42   #2498
Gwiazdeczka80
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazdeczka80
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 154
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja farbujac 4 lata na czarno i po 6 balejazach rozjasniajacych mam blond wloski tak najlepiej jest dojsc,wlosy przezywaja mniejszy szok.wiec lepiej warto troche sie pomeczyc i dluzej czekac i byc naprawde zadowolona))
Gwiazdeczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 07:10   #2499
Madziolek123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: niebo... ;)
Wiadomości: 518
GG do Madziolek123
Dot.: Jak przejść z czarnego koloru włosów do średniego brązu?

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Nałóż dekoloryzator firmy Elgon, nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej, nadaje się jeśli nie chcesz drastycznej przemiany a tylko mieć włosy o jeden, dwa tony jaśniejsze. Potrzymaj pół godziny a potem nałóż farbę w odcieniu o ton jaśniejszą od koloru, który chciałabyś mieć. Farbę możesz nałożyć nawet tego samego dnia. Powodzenia

a ty używałaś tego sposobu?
Madziolek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 11:12   #2500
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Jak przejść z czarnego koloru włosów do średniego brązu?

Tak, nie polecałabym gdybym nie była pewna na 100% efektu.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 14:37   #2501
czekoladencja
Rozeznanie
 
Avatar czekoladencja
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin ♥
Wiadomości: 509
Z Ciemnego Brązu Na Blond

Witam Mam troche ekstermalny pomysł. Chciałabym przejść z ciemnego brązu na blond... Co o tym myślicie? Najgorsze jest to, że chciałabym to uczynić za pomocą.... szamponetki. Myślicie że da rade? Co zrobić wcześniej? Jakiś rozjaśniacz? Prosze o rade
__________________
w a k a c j e <3333

"bo jak śmierć potężna jest miłość...
wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią nie zatopią jej rzeki "
czekoladencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 14:39   #2502
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Z Ciemnego Brązu Na Blond

dobre pytanie, tez o tym myslalam, ale ja myslalam o balejazu rozjasniajacym wlosy, dodam ze tez mam ciemne, czekoladowe czekam z niecierpliwoscia moze ktos cos napisze
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 14:49   #2503
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Z Ciemnego Brązu Na Blond

Ojej...ryzykowny pomysł
Za pomocą szamponetki napewno nie przejdziesz, ponieważ szamponetki nie zawierają utlenicza, nie rozjaśniają więc włosów.
Z brązu na blond to tylko u dobrego fryzjera, który prawdopodobnie będzie musiał zrobić dekoloryzacje, a i tak nie masz pewnosci, że otrzymany blond nie będzie pomarańczowy. Gra niewarta świeczki, bo bardzo prawdopodobne, żetwoje włosy zamienią sie w słomę pod wpływem takiej chemii pomysł mgosiekm z balejażem jest juz dużo lepszy. Ogólnie to polecam uzyć wyszukiwarki - temat był juz wałkowany setki razy.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 15:18   #2504
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Z Ciemnego Brązu Na Blond

Szamponetki w ogóle nie rozjaśniają włosów
A z ciemnego brązu nie dojdziesz do blondu za jednym razem, raczej 2-3 podejścia z rozjaśniaczem, inaczej włosy będą w bardzo kiepskim stanie.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:03   #2505
czekoladencja
Rozeznanie
 
Avatar czekoladencja
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin ♥
Wiadomości: 509
Dot.: Z Ciemnego Brązu Na Blond

up
__________________
w a k a c j e <3333

"bo jak śmierć potężna jest miłość...
wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią nie zatopią jej rzeki "
czekoladencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 07:32   #2506
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Z Ciemnego Brązu Na Blond

Cytat:
Napisane przez czekoladencja Pokaż wiadomość
Witam Mam troche ekstermalny pomysł. Chciałabym przejść z ciemnego brązu na blond... Co o tym myślicie? Najgorsze jest to, że chciałabym to uczynić za pomocą.... szamponetki. Myślicie że da rade? Co zrobić wcześniej? Jakiś rozjaśniacz? Prosze o rade
Ja przeszłam z ciemnego brazu na blond i od roku jestem zadowoloną blondynka
Najlepiej zrobic to rozjasniaczem np.z londy przeznaczonym do rozjasniania calych włoskow(ładnie odbarwia włosy)teraz uzywam estetiq system z 12% woda bo londy nigdzie nie moge dostac.Z brazu schodziłam pasemkami,teraz juz mam cale wloski rozjasnione,no i zawsze farbuje sie w domu bez pomocy fryzjera.Aha jak juz zoztaniesz blondynka to uzywaj dobrych odzywek do włoskow zeby wygladały zdrowo
Powodzenia
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 07:45   #2507
czekoladencja
Rozeznanie
 
Avatar czekoladencja
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin ♥
Wiadomości: 509
Dot.: Z Ciemnego Brązu Na Blond

Dzieki za pomoc Wiecie chciałabym przejść na blond i chyba już powoli dociera do mnie, że za pomocą szamponetek nie dam rady. W każdym razie chetnie wybiore sie do fryzjera Pozdr;*
__________________
w a k a c j e <3333

"bo jak śmierć potężna jest miłość...
wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią nie zatopią jej rzeki "
czekoladencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:06   #2508
Lilibet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

cześć Wam, mam pytanko : )
obecnie mam czarny kolor włosów, naturalny to ciemny brąz, a chciałabym teraz zmienić sobie kolor na czerwień. jak mogłabym to zrobić? : )
pozdrawiam
Lilibet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 09:48   #2509
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
No właśnie mnie też fryzjerka pytała jakie farby używałam i jak powiedziałam, że castinga i safirę, to powiedziała, że nie ma problemu. Chodzi mi przejście w średni brąz z ciemnego[czarnego]brązu, więc chyba się zdecyduję.
Dziękuję za odpowiedź
W takim razie spokojnie możesz iść na lekka dekoloryzację, powinno obyć się bez problemów!A tak na marginesie to ja tez farbowałam Safirą i muszę powiedzieć, że dość porządnie się wżera we włosy
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 12:41   #2510
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Lilibet Pokaż wiadomość
cześć Wam, mam pytanko : )
obecnie mam czarny kolor włosów, naturalny to ciemny brąz, a chciałabym teraz zmienić sobie kolor na czerwień. jak mogłabym to zrobić? : )
pozdrawiam
1)Podobnie jak Miriam19 możesz poddać się lekkiej dekoloryzacji, która rozjaśni ci włosy do brązu i na ten brąz powinna czerwień złapać bez problemu.

2) Jak masz silne włosy możesz pokombinować też sama z rozjaśniaczami. Jak nalożysz rozjaśniacz to od razu ci wyjdzie żółto-pomarańczowo-czerwony kolor na włosach. Nakładasz na to czerwoną farbę i masz w godzinę czerwone włosy!

Przejście z czarnego na czerwony to najmniejszy problem, bo czarna farba jest robiona na czerwonych pigmentach i rozjaśnia się właśnie do czerwonego koloru a nie wbrew logice do brązu!
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 13:13   #2511
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mam pytanie!
mam 16 lat ale wlosy farbuje juz bardzo dlugo. Na glowie mialam juz blond braz fiolet () rudy i teraz czarny. Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Niedawno mialam braz, ale cos mnie podkusilo zeby zrobic sobie czarne. No i stalo sie. Kupilam farbe i moje wlosy sa koloru kruczo-czarnego :x wygadam okropnie!
Chcialabym dekoloryzowac moje wlosy (u fryzjera oczywiscie). I mam pytanie. boje sie ze moje wlosy tego nie wytrzymaja, wkoncu caly czas farbowane sa. Kiedy moge poddac sie temu zabiegowi? (oczywiscie dodam ze chcialabym jak najszybciej!).
PS Aa nie dodalam ze mimo tego wszystkiego moje wlosy sa dosc grube i dobrze znosza koloryzacje.
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 13:52   #2512
ona24
Zadomowienie
 
Avatar ona24
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 256
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Miałam robiona dekoloryzację u fryzjera jakies 3 miesiące temu. Przed dekoloryzacja tez miałam grube zdrowe włosy, a teraz to co z nich mi zostalo to masakra, tak są zniszczone, więc nie polecam nikomu dekoloryzacji
ona24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:14   #2513
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
DOKOLORYZATOR LOREAL - używał ktoś?

Witam I jak w tytule-proszę o radę w tej sprawie.
Mój naturalny odcień włosów to ciemny brąz-średni szatyn, pewnego dnia coś mnie podkusiło i zafarbowałam włosy na heban, od tej pory niestety jestem zmuszona używać tego koloru, bo odrosty mnie dobijają, a żadna inna (jasniejsza) farba nie jest w stanie pokryć tego hebanu. Dodam jeszcze, że od kilku miesięcy strasznie wypadaja mi włosy i nie chcę ich już katować farbowaniem, postanowiłam więc doprowadzić włosy do naturalnego koloru i dać im święty spokój przynajmniej z farbowaniem, bo zaczęłam własnie kurację Nerilem. Zainteresował mnie ostatnio dekoloryzator Loreala, z tym, że kosztuje ok 50 zl i dlatego wolę wczęsniej zasięgnąc rad Wizażanek, które może juz go używały
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:57   #2514
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: DOKOLORYZATOR LOREAL - używał ktoś?

cena dobijająca... ale ja polecam z całego serca! Tyle że po zdekoloryzowaniu i tak będziesz musiała zafarbować swoje włosy na kolor podobny do naturalnego
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 17:13   #2515
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: DOKOLORYZATOR LOREAL - używał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
cena dobijająca... ale ja polecam z całego serca! Tyle że po zdekoloryzowaniu i tak będziesz musiała zafarbować swoje włosy na kolor podobny do naturalnego
Czyli że to cuś nie "zmyje" tego koloru, a po prostu rozjaśni mi włosy... i bedę miała takie jasne i dopiero potem farbować? O matko, nie wiem czy one to przezyją. I jak dobrać później kolor, przecież jak zafarbuję na brąz, to i tak wyjdzie inny kolor ... chyba...
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:36   #2516
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: DOKOLORYZATOR LOREAL - używał ktoś?

Hmm, Marto, zawsze możesz pójść do fryzjera... On pomoże
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:05   #2517
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a z jakiego koloru 'schodzilas' ?
eh ja chyba wole miec zniszczone niz czarne wlosy!
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 07:41   #2518
ona24
Zadomowienie
 
Avatar ona24
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 256
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez fanka-al Pokaż wiadomość
a z jakiego koloru 'schodzilas' ?
eh ja chyba wole miec zniszczone niz czarne wlosy!

Z czarnego, farbowałam włosy przez kilka lat na czarno i kolor nie chciał zejść, więc siedziałam u fryzjera 5 godzin. To wszystko zalezy od włosów, od farby i od kiedy się farbuje na ten kolor. Mam nadzieje, że w twoim przypadku będzie lepiej. Zyczę powodzenia
ona24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 11:40   #2519
Andzia Kaka
Raczkowanie
 
Avatar Andzia Kaka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Koroszczyn
Wiadomości: 118
GG do Andzia Kaka
Smile Dekoloryzacja

Hello !!! Rozpoczęłam ten wątek, bo chciałabym się dowiedzieć coś o dekoloryzacji. Tzn czy warto robić ją, ile kosztuje i czy włosy nie wypadają po niej Jeśli wiecie coś na temat dekoloryzacji to piszcie PLIS






Załącznik 1535325

Edytowane przez Andzia Kaka
Czas edycji: 2008-06-14 o 14:36
Andzia Kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 15:34   #2520
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziekuje, napisze po wszystkim
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.