Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-31, 20:58   #1261
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja polece Pania Anie W. Strefe Ciecia xxxx- bylam na baleyage'u (na czarnych wlosach)i cieciu - wuyszlo naprawde swietnie

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-08-28 o 10:56 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 09:24   #1262
challenging
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez wondiii Pokaż wiadomość
do czekoladka 79:Przypadkiem znalazłam twoje zapytanie o fryzjera który zna się na kręconych włosach. Czy znalazłaś już może takiego? Ja też mam problem z fryzjerami w Warszawie! Nie moge polecić nikogo kto by umiał łądnie obciąć a tym bardziej ułożyć mocno kręcone włosy tzw. spiralki.
Polecam Bartka z salonu w biurowcu na XXXXX - salon Stawscy. Drogo jak diabli, ale dostosowuje fryzurę do natury włosów, w domu robią się same!

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-04 o 10:56 Powód: proszę zapoznać się z zasadami forum
challenging jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:07   #1263
eva777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer Warszawa.

Właśnie dzisiaj wróciłam od fryzjera który zna się na rzeczy. Jestem naprawdę zadowolona i na pewno do Niego wrócę!!!!!!!
Od razu wiedział o co mi chodzi i ściął dokładnie jak prosiłam i oczywiście z Jego wskazówkami.
Tak prawdę mówiąc to pierwszy fryzjer z którym miałam super kontakt, profesjonalny i wyszłam zadowolona co się do tej pory nie zdarzyło )))))

Chłopak ten pracuje w MilekDesigne w Warszawie i ma na imię Franek.

Pozdrawiam Pana Franka i do zobaczenia.

Ewa
eva777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:30   #1264
eva777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam

Mogę polecić Franka z MilekDesigne - Warszawa.
Jestem bardzo Happy bo w końcu jakiś fryzjer rozumiał mnie i wyszłam bardzo zadowolona - strzyżenie. Naprawdę polecam, mi podpasował co się rzadko zdarza

Pozdrawiam
Ewa
eva777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:37   #1265
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez eva777 Pokaż wiadomość
Witam

Mogę polecić Franka z MilekDesigne - Warszawa.
Jestem bardzo Happy bo w końcu jakiś fryzjer rozumiał mnie i wyszłam bardzo zadowolona - strzyżenie. Naprawdę polecam, mi podpasował co się rzadko zdarza

Pozdrawiam
Ewa
Super! bardzo Ci dziekuję za opinię A czy jest szansa żebyś wstawiła swoja fotke po jego stryżeniu taką, żebym mogła zobaczyć jaką fryzurkę zrobił?
A w ogóle to mówiłaś mu co chcesz konkretnie czy on proponował fryzurę? Doradza dobrze czy fryzura pasuje do osoby czy po prostu wykonuje to, o co prosi klientka? Przepraszam za tak wiele pytań ale mam różne "doświadczenia" z fryzjerami...
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 17:59   #1266
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: fryzjer Warszawa

Zdecydowałam się na Strefę Cięcia jestem umówiona na piątek do P.Niny . Postaram się zamieścić nową fryzurę ale dopiero po zmianie koloru włosów
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:18   #1267
papaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: fryzjer Warszawa

Pani Niny nie polecam, ale za to w drugiej Strefie Ciecia idz koniecznie do Emilii albo Dominiki! Naprawde sa swietne! Strzyge sie tam razem z moja mama, siostra i wszystkimi kolezankami i nigdy nie narzekam. Zawsze Ci cos dobierze i kolor i styl ciecia.

Ale niestety nie bylo miejsc na najblizsze dwa dni, a ze za dwa dni wyjezdzam usilnie szukam fryzjera. I natrafilam poprzez inne fora na Studio 'Transgresja'. Slyszeliscie cos o tym? Wrazenie po rozmowie telefonicznej - super! Wiecej szczegolow wam podam jutro jak wroce...
papaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 11:19   #1268
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: fryzjer Warszawa

A co powiecie o salonie fryzjerkim Danuty Gonery - GD Studio w W-wie? Jakie mają ceny? Do kogo warto się zapisać? Przechodzę koło tego salonu i kusi oj, kusi...
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:50   #1269
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: fryzjer Warszawa

Z czystym sumieniem mogę polecić salon Miłek design.

Byłam u P.Andrzeja. Miałam tragicznie spieprzony balejaż (nie będę się wgłębiać w szczegóły ), poszłam do salonu i poprosiłam o fryzjera, którego specjalnością są blondy. I przyszedł Pan Andrzej

Powiedziałam jaki kolor chciałabym osiągnąć (przyniosłam zdjęcia a potem jeszcze na palecie pokazałam) i muszę przyznać, że efekt jest świetny. Mam teraz kolor bardzo zblizony do swojego naturalnego ze słonecznymi refleksami

Fakt, troszkę uszczuplił się mój budżet , ale już po tylu złych doświadczeniach z fryzjerami wiem, że na włosach nie ma co oszczędzać. Wolę wydać więcej, ale przynajmniej mam pewność, że będę się dobrze czuła i wyjdzie to, co chciałam osiągnąć.
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 03:04   #1270
papaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: fryzjer Warszawa

No to ja wam powiem ze salon transgresja poczatkowo mnei przerazil. Nigdzie w necie onimnic nie ma, trafic jest dosc trudno bo nazwa na szyldzie brzmi 'studio fryzur color' a w srodku zadnych lusksosow. Salon wielkosci kawalerki. ALE ZA TO JAKA FACHOWOSC!!! Salon prowadzi Pan Tomek z zona i atmosfera jest naprawde rodzinna chociaz p. tomek miewa rozne uszczypliwe i dosc przerazajace uwagi ale sa one naprawde dosc zabawne Najpierw zajmuje sie Twoimi wlosami - patrzy na ich stan, doradza fryzure, przekonuje i mowi w czym bedzie dobrze - trwa to jakies 20-30 minut ale warto. Pozniej wykonuje fantastyczny balejaz, tylko trzeba uwazac zeby byl zrobiony od nasady glowy bo uzywa do tego takiejspecjalnej dosc grubej podkladki i przez to nie zawsze dokladnie sie zaczyna od czubka wlosa. A nastepnie tnie I ja jestem slicznie obcieta i naprawde zadowolona. Na poczatku bylam dosc przerazona bo znacznie mi skrocil wlosy (20cm!!!) ale nowa fryzura mnie zachwyca! Dodam ze bylam z kolezanka ktora skusila sie na taka prosta gruba grzywke na czolo i wyglada naprawde oszlamiajaco! Nie powiem zeby salon byl tani (balejaz 1 kolor + ciecie = 180 zl, a samo ciecie dlugich wlosow 70) ale uwazam ze warto! Namiary na PW.
papaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 18:08   #1271
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry Fryzjer Warszawa.

Cytat:
Napisane przez eva777 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj wróciłam od fryzjera który zna się na rzeczy. Jestem naprawdę zadowolona i na pewno do Niego wrócę!!!!!!!
Od razu wiedział o co mi chodzi i ściął dokładnie jak prosiłam i oczywiście z Jego wskazówkami.
Tak prawdę mówiąc to pierwszy fryzjer z którym miałam super kontakt, profesjonalny i wyszłam zadowolona co się do tej pory nie zdarzyło )))))

Chłopak ten pracuje w MilekDesigne w Warszawie i ma na imię Franek.

Pozdrawiam Pana Franka i do zobaczenia.

Ewa
Podpisuję sie dokładnie pod każdym Twoim słowem!!! Jest rewelacyjny Dodam tylko że mam bardzo fajny, nowy kolorek włosów Wszystkim polecam Franka z Milekdesign
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 08:37   #1272
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: fryzjer Warszawa

Postanowiłam wypróbować umiejętności kogoś innego, dałam się skusić i zapisałam do salonu Danuty Gonery - GD Studio. Liczę na ostatnie, jak dla mnie krótkie cięcie tego lata (czytaj coś ala J. Brodzik z czasów Kasi i Tomka). Mam falujące włosy, więc nie każde strzyżenie mi odpowiada. Do zobaczenia po strzyżeniu, trzymajcie kciuki
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:06   #1273
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: fryzjer Warszawa

Byłam w MiłekDesign u Franka. POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM!!! Bardzo uważnie wysłuchał co bym chciała, doradził czy będzie pasowało zarówno cięcie jak i kolorek a potem to wszystko pięknie wykonał Od teraz już tylko będe chodzić do Franka! Poza tym jest przesympatyczny i wesoły
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 13:13   #1274
olafiorka
Przyczajenie
 
Avatar olafiorka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: montownia fryzur - Wawa

Witam! Bylam w Montowni pare dni temu. Atmosfera w salonie ok, kilka razy zaproponowano cos do picia. Pan Maciek bardzo mily, doradzil farbe, zapytal jak ukladam wlosy. Ale z ciecia jestem bardzo niezadowolona. Wlosy sie nie ukladaja, mam obcieta cienka grzywke, do tego zostawion dluzsze kosmyki (ze starego ciecia) wyglada to serio jakbym sama obcinala. Chyba zrobie zjecia. a w tym tygodniu ide cos z tym zrobic bo mam dosc tych sopli a ze spinkami chodzic nie bede. Jesli chodzi o moje wymagania to nie zalezy mi na masazu glowy czy ciala tylko na cieciu.Do tego wlosy zostaly pokrecone i milaly sie trzymac do dnia nastepnego dnia. nastepnego dnia wygladay do niczego, musialam rozczesac i mialam taka fryzure na weselu!!!!!
Jesli chodzi o moje wymagania to chyba duzo wymagam a zazwyczaj obcinam sie u osoby od Jagi. Kosztuje i mniej (to moj znajomy) ale ZAWSZE jestem zadowolona.
135.00 wyrzucone w bloto. W najblizszej przyszlosci wybieram sie do salou w UK bo tu mieszkam na stale. Chce wyprobowac Toni ang Guy
http://www.toniandguy.com/
olafiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 18:16   #1275
Sydzia
Rozeznanie
 
Avatar Sydzia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 770
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam, przeczytałam prawie cały wątek i mam straszny zamęt w głowie... Od września przeprowadzam się do Warszawy i pierwsze kroki chcę skierować właśnie do fryzjera. Mam włosy średniej długości, przesuszone (z natury), falowane i sterczące we wszystkie strony - jednym słowem: siano W moim mieście żaden fryzjer nie umiał sobie z nimi poradzić, a nie chcę ich ścinać na krótko. Szukam fryzjera, który umiałby mi doradzić, bo sama już nie mam pomysłu na fryzurę... Najlepiej w cenie do 80 zł za samo ścięcie (farbowanie mnie nie interesuje). Z góry dziękuję za rady i pozdrawiam forumowiczki
__________________
Anioły są naiwne i zawsze myślą, że to całe zło ominie właśnie je...
Sydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:38   #1276
kingitto
Przyczajenie
 
Avatar kingitto
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do kingitto
Dot.: stylista maciej wróblewski

Witam,
Nie polecam!! Jakieś miesiąc temu wybrałam się do tego salonu ufarbować dość duży odrost baleyagu. Fryzjer - Jonatan, powiedział, że baleyage to obciach i zaproponował mi koloryzacje jednym kolorem. Zgodziłam się ale uprzedziłam, że nienawidzę ciemnych włosów...że nie mogą być ciemniejsze niż mam....
Napisze w skrócie... chłopak farbował mi je 3 razy... w rezultacie wyszłam z płaczem z włosami zielonkawo ciemno brązowymi... zapłaciłam tylko za obcięcie (120zł) które było wykonane w ciągu 5 min na odwal się. Po tygodniu ten strasznie ciemny kolor zmył się a na włosach miałam pomarańczowy odrost a reszta włosów była jak poprzedni mój baleyage tylko lekko zielonkawy... wyglądałam jak papuga...Po miesiącu poszłam na poprawe farbowania do Pani Sylwii... zaproponowała dekoloryzacje i ponowne farbowanie na jaki chce kolor lub baleyage który rozjaśni włosy ale nadal zostaną jeszcze te "papugowate" kolory ... wybrałam 2 obcję ponieważ szkoda mi było włosów, dekoloryzacji pewnie moje włosy by nie przeżyły bo 4 farbowania w ciagu miesiąca to i tak za dużo. Za tą poprawkę zapłaciłam 350 zł po długim targowaniu ponieważ chcieli mnie skasować 450 zł (350 za farbowanie i 100 zł za "modelowanie" czyli wysuszenie włosów na szczotce.!!!!!!-nigdzie sie z czymś takim nie spotkałam żeby płacić za suszenie!!!!!..)
Reasumując mam nadal beznadziejny kolor choć lepszy niż przed poprawką bo przynajmniej nie wstydzę sie na ulicy pokazać!!!!
Włosy były 4 razy farbowane, mam szczotę na głowie i musze moje długo zapuszczane włosy podciąć przynajmniej 5 cm!!!!!!!! do tego musze za to zapłacić.
Wydałam w tym salonie 470 zł - mam zniszczone po 4 farbowaniach włosy i muszę iść jeszcze do innego fryzjera i wydać znowu kase na obcięcie szczoty która mi zrobili!
Salon przereklamowany.
Niemiła obsługa, nieszanująca czasu innych...
kingitto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 21:22   #1277
kingitto
Przyczajenie
 
Avatar kingitto
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do kingitto
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Odradzam Pana Jonatana salon M. Wróblewski na Widok!!!
kingitto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 12:32   #1278
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Gdzie najlepsze warkoczyki?

Poszukuję studia lub osoby, która dobrze robi warkoczyki syntetyczne, najlepiej w centrum Polski =) Macie jakieś sprawdzone miejsca?
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:48   #1279
gosh775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: stylista maciej wróblewski

Dzieki za odpowiedz jednak zdazylam sie juz przekonac na wlasnej skorze...a raczej wlosach...120zl za ciecie-takie ciecie ze z gestych wlosow i dosyc dlugich zostaly mi 5 na krzyz,przylizujace sie do glowy,krotkie do ramion(mimo ze prosilam o nie skracanie dlugosci) rowniez nie polecam-przereklamowany salon.Teraz mam nauczke,ze lepiej tnie fryzjer nawet nieznany i z malej miejscowosci a polecany przez wiele osob,niz przereklamowany co polega sie tylko na jego slawnym nazwisku...
gosh775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 10:35   #1280
kora555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer Warszawa

Co sądzicie o Filipie Galasie ,czy warto się do niego umówić ..?zastanawiam sie jeszcze nad Miłek Desing a może AHP Pani Maryla. Kristofa z xxxxxxxxxx już przerabiałam ,więcej nie pójdę.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-26 o 16:51
kora555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:10   #1281
innocence1661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: świetny fryzjer w stolicy - polecam!!! :-)

Pani Agnieszka z denique na mokotowie jest naprawde dobra^^ własnie od niej wrocilam i jestem w 100% zadowolona. Obcieła mnie dokładnie tak jak chciałam. The best.. bede chodzic juz tylko do niej polecam.. niestety jedyny minus to to ze zaplacilam 125zł

Edytowane przez innocence1661
Czas edycji: 2008-08-29 o 19:08
innocence1661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:40   #1282
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Byłam w APH u Krzysztofa i jestem bardzo zadowolona Mam bardzo słabe (delikatne jak powiedział Krzysztof), kręcone włosy. Codziennie układają się inaczej i potrzebowałam fryzury, która zawsze wyglądałaby ładnie. Prawdziwym wyzwaniem była grzywka (mam wysokie czoło). Teraz mam fryzurkę, która mnie nie postarza (wcześniejsza to robiła), jest lekka i ładnie się układa. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wybiorę się tam następny raz
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 07:57   #1283
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: fryzjer Warszawa

Ogwiazko cieszę się, że Krzysztof z APH spełnił Twoje oczekiwania. Skusiłam się ostatnio na Studio D. Gonery i efekt niby podobny, ale zdecydowanie z niższej półki. Byłam u Pani Ani, z polecenia miałam wybrać się do Pana Zbyszka, ale był na urlopie, a mi, duszy niecierpliwej, zależało na strzyżeniu (krótkie włosy uzależniaja ) Ceny co prawda blisko połowę niższe, obsługa sympatyczna, Pani Ania wysłuchała mnie, doradziła, opowiedziała o strukturze moich włosów, ale ostatecznie nie do końca udało się jej osiągnąć to coś. Raził mnie fakt, że chciano posadzić mnie na niesprzątniętym fotelu po poprzedniej klientce (włosy były na siedzisku) i brak możliwości pozostawienia rzeczy osobistych - siedziałam na kolanach z torbą...
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:19   #1284
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: fryzjer Warszawa

Szukam odpowiedniego fryzjera w Wawie. Moje wymagania: najlepiej na mokotowie, sadybie czy wilanowie lub w dalszej okolicy np. centrum. Chodzi o strzyżenia (jakaś fajna młodzieżowa fryzurka) i żeby ceny nie były wygórowane. Może ktoś coś doradzi? To bardzo pilne.
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:26   #1285
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: fryzjer Warszawa

Weraxx, proponuje MilekDesign i oczywiscie Franka Strzyzenie w zaleznosci od długosci włosków wg. cennika od 75-85zł ale lepiej spytaj o cene jak bedziesz sie umawiala. Ja jestem zachwycona strzyzeniem Franka. Polecam!!!
Aha, salon miesci sie na xxxxxxx, to jest centrum blisko xxxxxxx i xxxxxxx.
__________________



Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-29 o 14:51 Powód: prosze zapoznac si zasadami tego forum,nazw ulic nie podajemy na watkach tylko PW.
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:44   #1286
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: fryzjer Warszawa

A co myślicie o ARTSHAPE na xxxxxx w centrum?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-29 o 14:51
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 22:54   #1287
frank fryzjer
Przyczajenie
 
Avatar frank fryzjer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Weraxx, proponuje MilekDesign i oczywiscie Franka Strzyzenie w zaleznosci od długosci włosków wg. cennika od 75-85zł ale lepiej spytaj o cene jak bedziesz sie umawiala. Ja jestem zachwycona strzyzeniem Franka. Polecam!!!
Aha, salon miesci sie na xxxxxxx, to jest centrum blisko xxxxxxx i xxxxxxx.



dziekuje bardzo za tak mile opinie, pozdrawiam serdecznie

Franek
frank fryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:49   #1288
szagnes77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam! Ja polecam fryzjera xxxstudio urody Adamanti - pani Ada - obetniesz się jak chcesz i do tego wizażystka umaluje cię za darmo. Super. Miło, sympatycznie, ładnie i podają nie tylko kawę i herbatę ale cole, fante, sprita - co chcesz. Możesz też zostawić swoje zdjęcie i wziąć udział w konkursie i wygrać metamorfozę. A i do tego nie jest drogo.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-31 o 17:34 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
szagnes77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 18:12   #1289
jolkao2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer Warszawa.

witaj. moge ci polecic bardzo dobra fryzjerke, ktora pracuje w salonie w galerii ursynow. salon nazywa sie mayube a dziewczyna ma na imie jola. bylam u niej w tygodniu robila mi balejaz i ciecie. z szarej myszki zrobila ze mnie krolewne. naprawde dziewczyna ma spryt w rekach. wyszlam bardzo zadowolona z salonu i napewno do niej wroce. kazdy od razu zauwazyl u mnie zmiane oczywiscie na lepsze
jolkao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 18:20   #1290
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Dobry Fryzjer Warszawa.

Cytat:
Napisane przez jolkao2 Pokaż wiadomość
witaj. moge ci polecic bardzo dobra fryzjerke, ktora pracuje w salonie w galerii ursynow. salon nazywa sie mayube a dziewczyna ma na imie jola. bylam u niej w tygodniu robila mi balejaz i ciecie. z szarej myszki zrobila ze mnie krolewne. naprawde dziewczyna ma spryt w rekach. wyszlam bardzo zadowolona z salonu i napewno do niej wroce. kazdy od razu zauwazyl u mnie zmiane oczywiscie na lepsze
Cóż za zbieżność imion- Twojego i tej "polecanej fryzjerki"
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.