Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 09:07   #1921
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cooltoknownothing Pokaż wiadomość
Jutro Trzymać kciuki, mam fryzjerską traumę :P.

Trzymam
Czekam na zdanie relacji
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:32   #1922
razzmatazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, prosze o rade...
Mam dlugie (za polowe plecow) proste wlosy, dosc szybko mi sie przetluszczaja, chcialabym zrobic sobie jakies delikatne fale. Czytalam ze headline robi sie tylko na krotkich wlosach a o taki efekt by mi chodzili.
Czy mozecie polecic jakiegos fryzjera badz zaklad w W-wie gdzie zrobia mi jakies delikatne fale? Waving - tak to sie nazywa? Myslicie, ze na moich dlugich wlosach cos takiego jest wogole mozliwe?
razzmatazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:53   #1923
cooltoknownothing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
Trzymam
Czekam na zdanie relacji
To od razu powiem, nie trzymaj bo nie dotarłam . Zadzwoniłam się odwołać żeby się uczyć do egz. - a teraz zamiast się uczyć martwię się, kiedy i gdzie pójdę do fryzjera -_-
Wiesz może, kiedy p. Beata wraca z tego urlopu? Bo w pon jest ostatni raz, ale byłam zbyt przejęta własną głupotą żeby spytać, kiedy wraca.

Jestem załamana, bo MUSZĘ już pójść do fryzjera, więc najpewniej w poniedziałek po południu (bo tylko wtedy tak naprawdę mogę) wyląduję tam gdzie zawsze i wyjdę z płaczem . Pomocy!
cooltoknownothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:58   #1924
kagura
Przyczajenie
 
Avatar kagura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

P. Beata ma urlop od 23czerwca z tego co sie dowiedzialam pewnie na 2 tygodnie (o ile dobrze zapamietalam-.-'), takze w pon powinnas jeszcze zdazyc sie jeszcze u niej obciacsama zapisalam sie na sobote, mam nadzieje,ze bedzie dobrze ostatnim razem odratowala moje wlosy cudownie i z masakry na glowie zrobila sliczna fryzure^^ pozdrawiam

Edytowane przez kagura
Czas edycji: 2009-06-18 o 11:59
kagura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:46   #1925
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cooltoknownothing Pokaż wiadomość
To od razu powiem, nie trzymaj bo nie dotarłam . Zadzwoniłam się odwołać żeby się uczyć do egz. - a teraz zamiast się uczyć martwię się, kiedy i gdzie pójdę do fryzjera -_-
Wiesz może, kiedy p. Beata wraca z tego urlopu? Bo w pon jest ostatni raz, ale byłam zbyt przejęta własną głupotą żeby spytać, kiedy wraca.

Jestem załamana, bo MUSZĘ już pójść do fryzjera, więc najpewniej w poniedziałek po południu (bo tylko wtedy tak naprawdę mogę) wyląduję tam gdzie zawsze i wyjdę z płaczem . Pomocy!
Szkoda, ale wiadomo, że egzaminy są ważniejsze
P. Beata wraca 17 lipca. Chciałam dziś z marszu refleksy zrobić, ale jednak przekonała mnie, żeby poczekać, więc odezwę się do niej w połowie lipca, jak już wróci...
A nie możesz pójść w sobotę?? albo jutro wyjątkowo jest do 17 chyba?
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:27   #1926
cooltoknownothing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No właśnie powiedziała, że w sobotę ma "komplecik", o jutrze nic nie wspominała.
No a w pon mogę dopiero po południu więc niestety też odpada

No nic, kiedyś jeszcze na pewno ją odwiedzę, szkoda tylko, ze nie teraz.
cooltoknownothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:41   #1927
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dorinko i jak Twoja wizyta w JLD?

ja wyszłam baaardzo zadowolona. Zajmowała się mną bardzo miła dziewczyna. Jak najbardziej profesjonalnie, była nawet milsza niż normalni fryzjerzy w 'lepszych' salonach. Robiłam kolor plus podcięcie końcówek i grzywki. Kolor wyszedł przeeeeeeeeepiękny, bardzo mi się podoba. Mam z natury średnie blond włosy, ostatnio rozjaśniane do bardzo bardzo jasnego blondu. Chciałam wrócić do naturalnego koloru włosów, więc zależało mi na koloryzacji zbliżonej kolorem do odrostów, przy tym ciekawej , na jak najmniejszym zniszczeniu włosów (oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że farba będzie mi się niestety wypłukiwała, ale innej rady nie było). Dziewczyna dobrała mi odpowiedni kolor farby, później oczywiście wszystko zostało skonsultowane z Panią Agnieszką - szkoleniowiec, która doradziła kilka tricków i w efekcie zrobiono mi mieszankę 3 kolorów z palety Luo, a włosy wyglądają tak jak na poniższym zdjęciu (niestety nie mogę zgrać zdjęć z własnego aparatu) - jest to kolorek ciemniejszy niż mój naturalny, ale będzie się z pewnością systematycznie wypłukiwał.
Podsumowując - nigdy nie miałam tak dobrze i efektownie pomalowanych włosów!!! a korzystam z usług droższych fryzjerów

edit.: może jeszcze dodam, że przykrywałyśmy blond z poziomu 11 farbką z poziomu 8.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13ed6b2b10ee56f420e5778207c82e71.jpg (15,1 KB, 94 załadowań)
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2009-06-18 o 22:44
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 23:10   #1928
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
Szkoda, ale wiadomo, że egzaminy są ważniejsze
P. Beata wraca 17 lipca. Chciałam dziś z marszu refleksy zrobić, ale jednak przekonała mnie, żeby poczekać, więc odezwę się do niej w połowie lipca, jak już wróci...
A nie możesz pójść w sobotę?? albo jutro wyjątkowo jest do 17 chyba?
Gosiu, mogę spytać, skąd masz takie dokładne informacje o p.Beacie? Wszystkie godziny pracy, z kim pracuje, gdzie się przenosi (z dokładnym opisem miejsca) i kiedy, a nawet, że nad stroną internetową mieli popracować...

Ja odwiedziłam ostatnio salon Joico Effect Studio Urody przy ul.Waliców. Z obsługi jestem bardzo zadowolona, natomiast z samej usługi już nie bardzo. Robiłam regenerację Joico, która miała odżywić moje włosy i pozostawić je lśniącymi na dłuższy czas, tymczasem efekt zniknął po pierwszym myciu A zapłaciłam za to + skrócenie końcówek 120zł, co i tak już było podobno z jakąś zniżką za pierwszą wizytę.
__________________
Przygarnę Meharees



Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2009-06-18 o 23:27
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 08:38   #1929
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dorinko i jak Twoja wizyta w JLD?

ja wyszłam baaardzo zadowolona. Zajmowała się mną bardzo miła dziewczyna. Jak najbardziej profesjonalnie, była nawet milsza niż normalni fryzjerzy w 'lepszych' salonach. Robiłam kolor plus podcięcie końcówek i grzywki. Kolor wyszedł przeeeeeeeeepiękny, bardzo mi się podoba. Mam z natury średnie blond włosy, ostatnio rozjaśniane do bardzo bardzo jasnego blondu. Chciałam wrócić do naturalnego koloru włosów, więc zależało mi na koloryzacji zbliżonej kolorem do odrostów, przy tym ciekawej , na jak najmniejszym zniszczeniu włosów (oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że farba będzie mi się niestety wypłukiwała, ale innej rady nie było). Dziewczyna dobrała mi odpowiedni kolor farby, później oczywiście wszystko zostało skonsultowane z Panią Agnieszką - szkoleniowiec, która doradziła kilka tricków i w efekcie zrobiono mi mieszankę 3 kolorów z palety Luo, a włosy wyglądają tak jak na poniższym zdjęciu (niestety nie mogę zgrać zdjęć z własnego aparatu) - jest to kolorek ciemniejszy niż mój naturalny, ale będzie się z pewnością systematycznie wypłukiwał.
Podsumowując - nigdy nie miałam tak dobrze i efektownie pomalowanych włosów!!! a korzystam z usług droższych fryzjerów

edit.: może jeszcze dodam, że przykrywałyśmy blond z poziomu 11 farbką z poziomu 8.

Cześć U mnie też pełen sukces !!! Wreszcie, że tak powiem, ja robiłam podobnie z 11 blondu zeszłam do 8 też luo color
Wiesz, że chyba się widziałyśmy, siedziałaś na pierwszym stanowisku wchodząc po lewej stronie, tyłem ????
I wyszłaś około 13 ?????

Jesli tak to ta gapiąca się na Twoje włosy to byłam ja, z mega odrostem i jasnymi włosami, a po Tobie usiadłam do tej samej fryzjerki, i też super
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 09:21   #1930
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cooltoknownothing Pokaż wiadomość
No właśnie powiedziała, że w sobotę ma "komplecik", o jutrze nic nie wspominała.
No a w pon mogę dopiero po południu więc niestety też odpada

No nic, kiedyś jeszcze na pewno ją odwiedzę, szkoda tylko, ze nie teraz.
No to rzeczywiście niedobrze... Szkoda... W takim razie odzywaj się, jeżeli znajdziesz innego cudotwórce

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

KasiaxQ - bo jestem wścibska (?)
zawsze o wszystko pytam a do fryzjera chodzę co dwa tygodnie, a przeszkadza Ci to, że dużo wiem o moim fryzjerze?
W końcu fryzjera i ginekologa się nie zmienia ;]

Edytowane przez gosiak0071
Czas edycji: 2009-06-19 o 09:22
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 09:32   #1931
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
KasiaxQ - bo jestem wścibska (?)
zawsze o wszystko pytam a do fryzjera chodzę co dwa tygodnie, a przeszkadza Ci to, że dużo wiem o moim fryzjerze?
W końcu fryzjera i ginekologa się nie zmienia ;]
Nie, no, czemu miałoby mi przeszkadzać. Pytam wprost, bo też jestem wścibska, a dużo jest na Wizażu osób, które wpadają tu tylko po to, żeby zachwalać albo mocno odradzać jakiegoś fryzjera lub innych usługodawców. Do tej pory nie znałam nikogo, kto pamięta tak dokładnie wszystkie informacje związane z jego fryzjerem. Ale skoro mówisz, że jesteś wścibska i chodzisz tam co 2 tygodnie, to na pewno tak jest.


A ja chciałam spytać dziewczyny, które były w JLD - w którym dokładnie?
I dajcie koniecznie znać, jak wyglądają włosy po kilku myciach.
__________________
Przygarnę Meharees



Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2009-06-19 o 09:33
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 10:07   #1932
eM11
Przyczajenie
 
Avatar eM11
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W JLD w Blue City robią cuda z włosami...
__________________
Fajne portale

www.kosmetyczka24.com

www.fryzjer24.com
eM11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 14:23   #1933
ollenka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja bylam u p. Kingi w Strefie Ciec.. i pisze relacje tak jak obiecalam
wiec jak doszlam to mialam wlosy za ramiona, z wieelkim odrostem i od polowy wlosow pozostalosc trwalej czyli wlosy niemal zolte i zniszczone.. no i chcialam baleyage ale p. Kinga powiedziala ze mi odradza bo mam grube i geste wlosy a po baleyagu sie bardzo niszcza.. wiec powiedzialam ze niech zrobi co uwaza, wiec stwierdzila ze na calosc wlosow nalozy jeden kolor i zrobi lekkie refleksy, oczywiscie nie bylam zdecydowana na kolor wiec p. Kinga pokazala mi palete i doradzila mi w jakim kolorze ona mnie widzi, powiem ze kolor wyszedl bardzo ladny(ciemny braz z bardzo ladnym polyskiem), a pozniej kolor refleksow rowniez mi polecila( bo ja zawsze taka niezdecydowana jestem), no i tez ladny(jasny mahon jakis taki, nie znam sie na tym za bardzo), wiec z koloru wlosow jestem strasznie zadowolona
a co do ciecia no to oczywiscie mialam swoj typ i myslalam ze pokaze zdjecia ale okazalo sie ze panie nie maja tam kompa wiec sie troszke zmartwilam..no ale poogladalam troche gazetki i wytlumaczylam o co mi mnie wiecej chodzi, no i tutaj tez bez pudla, obciela mnie bardzo fajnie, zrobilam sobie grzywke na boczek, i tak jak chcialam p. Kinga pocieniowala i wlosy tak zebym nie miala ich tyle objetosciowo( bo mialam naprawde niezla szope)
oprocz tego lojalnie powiedziala na wstepie ze wlosy sa zniszczone i moze nie wyjsc rownomiernie taki sam kolor( ale wyszedl)
podsumowujac polecam oprocz tego czulam zainteresowanie ze strony p. Kingi, widzialam ze sie zastanawia zanim cos zrobi a nie wszystko na odwal, i oprocz tego caly czas milo sobie gadalysmy wiec jestem zdecydowanie na tak
ollenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 14:53   #1934
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez emptyline Pokaż wiadomość
nie wiem czy to przeczytasz, ale ja u niego byłam i jestem zachwycona.
Ja widziałam efekty działania pana Andrzeja z salonu Miłek Design na koleżance - krótka fryzurka, bardzo dobrze dobrana do rodzaju włosów i kształtu twarzy, czy kolor był farbowany czy jej własny, o to nie pytałam., ale widać, ze facet zna siena swoim rzemiośle.

Osobiście strzygę się u Miłka juz dosć długo - najpierw u pani Iwony, teraz zaglądam do pani Martyny - która jest jedną z niewielu znanych mi fryzjerów płci obojga, która rozumie, co się do niej mówi i strzyże tak, jak sobie zyczy klient a nie tak, jak jej podpowiada artystyczna wizja.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 14:54   #1935
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Gosiu, mogę spytać, skąd masz takie dokładne informacje o p.Beacie? Wszystkie godziny pracy, z kim pracuje, gdzie się przenosi (z dokładnym opisem miejsca) i kiedy, a nawet, że nad stroną internetową mieli popracować..
Przepraszam, że się wtrącę
Może dlatego, że p. Beata bardzo poważnie traktuje swoich klientów i o wszystkim ich informuje Mi również dała dokładne namiary na nowy salon, opowiedziała jak to będzie wyglądać, jak pracować, kto w nim jeszcze będzie pracował i nawet poinformowała później telefonicznie. Kiedy idzie na urlop i kiedy wraca (tyle, że ja szybko pozapominałam)
A przy okazji to sama im doradzałam aby popracowali nad stroną bo to jednak ważne Także te informacje również świadczą o fryzjerze moim zdaniem
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:57   #1936
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny, szukam dobrego fryzjera do zrobienia grzywki na bok... waham się jeszcze i strasznie boję, bo nigdy nie miałam grzywki. Przeczytałam wątek i ciężko się zdecydować... może robiłyście gdzieś grzywkę i byłyście naprawdę zadowolone?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:56   #1937
ulusulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
GG do ulusulus
Dot.: Trwała w Warszawie!! Gdzie? Za ile?

Ja też nie mogę znaleźć dobrego fryzjera od trwałej w Warszawie... =(
ulusulus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:57   #1938
aleksandra77
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra77
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, proszę o rady ))
Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem ścięcia włosów, nie jest to jednak prosta zabawa, ponieważ mam długie, kręcone (nie od nasady) i wcale nie takie bujne włosy... nie każdy fryzjer potrafi ładnie ściąć kręcusy... czy są tu jakieś posiadaczki szczęśliwie obciętych naturalnie kręconych włosów???
aleksandra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 08:45   #1939
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę
Może dlatego, że p. Beata bardzo poważnie traktuje swoich klientów i o wszystkim ich informuje Mi również dała dokładne namiary na nowy salon, opowiedziała jak to będzie wyglądać, jak pracować, kto w nim jeszcze będzie pracował i nawet poinformowała później telefonicznie. Kiedy idzie na urlop i kiedy wraca (tyle, że ja szybko pozapominałam)
A przy okazji to sama im doradzałam aby popracowali nad stroną bo to jednak ważne Także te informacje również świadczą o fryzjerze moim zdaniem
No dokładnie, ale zawsze ktoś będzie uważał, że całe życie to jeden wielki spisek hehehe

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, szukam dobrego fryzjera do zrobienia grzywki na bok... waham się jeszcze i strasznie boję, bo nigdy nie miałam grzywki. Przeczytałam wątek i ciężko się zdecydować... może robiłyście gdzieś grzywkę i byłyście naprawdę zadowolone?

ja mam grzywkę na bok i jestem baaardzo z niej zadowolona zresztą tak samo jak z całej fryzurki
polecam p.Beatę z Cherry na Bielanach, ale ona będzie dopiero 17 lipca dostępna ;/
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 09:02   #1940
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę
Pewnie, rozumiem

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
No dokładnie, ale zawsze ktoś będzie uważał, że całe życie to jeden wielki spisek hehehe
Odnoszenie cudzego życia do Twoich opinii o fryzjerce, to chyba lekka przesada.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 23:23   #1941
menzurka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny czy któraś z was była może w salonie "In harmony" i może powiedzieć coś na jego temat?
menzurka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 02:09   #1942
angelita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Przejżałam prawie cały wątek ale i tak mam pytanie? Kogo bardziej polecacie na strzyżenie p. Pawła czy Kristoffa? Ktoś był ostatnio u nich i wie czy się nie "popsuli" ;P ?
angelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:46   #1943
mercyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

U Kristoffa byłam raz w życiu i powiem jedno , ten facet nie ma nic wspólnego z fryzjeremPorażka, tragedia , włosy moje dochodziły do siebie rok, spalił je i fatalnie obciął.
Nie polecam.
Polecam salony Leszka Czajki.
mercyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 07:03   #1944
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

I ja bylam wczoraj u Pawla...po raz drugi na kolor. I to jest chyba jedyna osoba jaka znam, ktora swietnie koloryzuje. Za pierwszym razem - 2 miesiace temu kolor trzymal sie super i poszlam tylko dlatego ze mialam odrosty i nie ukladaly mi sie juz wlosy.

A co do cięcia, to rzeczywiscie nie jest on jakis rewelacyjny.
Ale zly tez nie.
Umylam wlosy dzisiaj rano..i nie jestem jakas powalona cieciem. Ale najlepiej wszystko widac po tygodniu, jak wlosy sie przyzwyczaja.


U mnie sprawdza sie zasada, ze niestety nie kazdy fryzjer jest super i w koloryzacji i cieciu, o stylizacji nie wspomne. Trzeba miec 2 fryzjerow...niestety. Ja tak robię. Ale Pawła Wam polecam na kolor z czystym sumieniem. Mialam dziwne kolory na wlosach, a zrobil mi jeden w 2 h.
Zaplacilam 180 PLN za krotkie wlosy




Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
No więc byłam dziś u Pana Pawła
I mam trochę mieszane uczucia... Ale generalnie chyba jestem zadowolona.
A konkretniej - jeśli chodzi o kolor, to podoba mi się bardzo. Jest taki jak chciałam Co do cięcia to za dużo powiedzieć nie mogę, bo tylko podcinałam końcówki, no i tą moją nieszczęsną grzywkę. I to właśnie przez nią mam mieszane uczucia, bo nie jest dokładnie taka jak chciałam. W sumie została taka jak była, tylko że jest krótsza. Albo może ja nie potrafię wytłumaczyć jaka ma być, bo jak dotąd, to jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi dobrze mojej grzywki ;]
Podsumowują - kolor jak najbardziej na tak, cięcie - moja grzywka na nie.
Zobaczymy jeszcze jak będzie po myciu...
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 15:08   #1945
magda84
Raczkowanie
 
Avatar magda84
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 112
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez menzurka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy któraś z was była może w salonie "In harmony" i może powiedzieć coś na jego temat?
Ja byłam. Około miesiąca temu. Nie pamiętam imienia Pani fryzjerki. Pamiętam tylko, że była naturalną blondynką.

Strzyżenie - bardzo dobrze wykonane, włoski cały czas mi się ładnie układają; poprosiłam o podcięcię i wycieniowanie moich długich włosów, oraz prostą grzywkę;

Kolor - tu niestety była porażka, dobrze że to był kolor nie trwały; włosy mi nie równo złapały kolor, przy skórze były rude a wręcz pomarańczowe, a reszta brązoworuda; kolor się wyrównał dopiero po 2 tygodniach jak się szampon zaczął zmywać.
Problem byl taki, że miałam wcześniej włosy robione farbą, plus pojawiły się odrosty. Na odrostach złapał kolor mocniej. Moim zdaniem dobra fryzjerka powinna wiedzieć jak sobie z taką sytuacją poradzić.

Cena:300 zł, plus próbki gratis

Podsumowanie: Na samo strzyżenie wrócę, ale patrząc na ceny w salonie nie tak szybko.
magda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:57   #1946
pauletta84
Przyczajenie
 
Avatar pauletta84
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
szukam, metamorfoza Warszawa, pomóżcie

Witam wszystkie wizażanki, jestem tu nowa i mam nadzieję że pytam w odpowiednim miejscu. Przeglądałam już zmiany wyglądu po waszych radach i są świetne ale ja już próbowałam różnych fryzur i kolorów włosów itp. Ale nie jestem zadowolona do końca. Chciałabym jakąś drastyczną zmianę i to najlepiej pod okiem specjalistów. Szukałam ofert w Internecie ale niestety nie znalazłam nic ciekawego co dotyczy Warszawy i okolicL a kosztowałoby poniżej 2000zł. Dokładnie jestem pod wrażeniem tych metamorfoz: http://www.kobieta.byc.pl/articles.php?did=27&id=38 82 Szukam oferty gdzie ktoś zrobi to tak profesjonalnie jak tu. Będę wdzięczna za wszystkie pomocne linkiJ lub wiadomości na maila pauletta84@op.pl
pauletta84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 12:43   #1947
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ja po poście ollenki87 postanowiłam iść do Strefy Cięcia na Elektoralną do p. Kingi. Zachęcona dobrą opinią i "myślącą" fryzjerką oraz przystępną ceną.
Co prawda koloru nie będę robić, bo mam kręcone a do tego zniszczone włosy więc najpierw je trzeba trochę wyratować, ale mam zamiar je w końcu wycieniować, bo teraz mam straszną szopę. Zobaczymy jak będzie. Zdam relację po środzie bo wtedy mam wizytę
Trzymajcie kciuki
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 18:51   #1948
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
a ja po poście ollenki87 postanowiłam iść do Strefy Cięcia na Elektoralną do p. Kingi. Zachęcona dobrą opinią i "myślącą" fryzjerką oraz przystępną ceną.
Co prawda koloru nie będę robić, bo mam kręcone a do tego zniszczone włosy więc najpierw je trzeba trochę wyratować, ale mam zamiar je w końcu wycieniować, bo teraz mam straszną szopę. Zobaczymy jak będzie. Zdam relację po środzie bo wtedy mam wizytę
Trzymajcie kciuki
będzie dobrze ja byłam u Kingi i byłam zadowolona
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 09:21   #1949
PiotrIDPA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Wink Nowa Fryzura

Zapragnąłem w końcu zmienić fryzurę na jakąś bardziej wyjściową. Zazwyczaj obcinała mnie koleżanka albo w przypadkowo napotkanym zakładzie za każdym razem inny fryzjer. Wyglądałem najczęściej jak chłopak z BMW a to zaczęło mi przeszkadzać. Włosy odrosły i chciałbym z nimi zrobić COŚ. Mam nadzieję, że znajdą się osoby chętne podzielić się ze mną swoją wiedzą o miejscach w Warszawie w których zajmą się moją fryzyurą z pasją i zanim obetną zaproponują coś do mojej buzi pasuje i odradzą zdecydowanie niefortunne wybory.
PiotrIDPA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:16   #1950
aleksandra77
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra77
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
a ja po poście ollenki87 postanowiłam iść do Strefy Cięcia na Elektoralną do p. Kingi. Zachęcona dobrą opinią i "myślącą" fryzjerką oraz przystępną ceną.
Co prawda koloru nie będę robić, bo mam kręcone a do tego zniszczone włosy więc najpierw je trzeba trochę wyratować, ale mam zamiar je w końcu wycieniować, bo teraz mam straszną szopę. Zobaczymy jak będzie. Zdam relację po środzie bo wtedy mam wizytę
Trzymajcie kciuki
Ja trzymam kciuki mocno sama mam kręcone dość zniszczone i noszę się z zamiarem zmiany fryzury w celu jej odżywienia tak więc czekam na wieści.
pozwodzenia
aleksandra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.