Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 13:36   #2311
kasia_p5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

usuwam

Edytowane przez kasia_p5
Czas edycji: 2013-05-18 o 21:30
kasia_p5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:09   #2312
martea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem po wizycie u Doroty Wodzińskiej. Dla mnie super - całkowita przemiana.
martea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:56   #2313
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez martea Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie u Doroty Wodzińskiej. Dla mnie super - całkowita przemiana.
A jak cenowo??
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 07:30   #2314
martea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cenowo OK jak dla mnie, miałam robione na głowie dosyć dużo - kąpiel odbarwiająca, koloryzacja, odżywka+lampa, strzyżenie - razem 280 zł. Włosy średnie - teraz już krótkie. Osoby, które były tylko podciąć włosy płaciły 50 zł. Moja znajoma zapłaciła za kolor z refleksem+strzyżenie (włosy za ucho) 200 zł.
Jestem bardzo zadowolona, ale jeszcze trochę w szoku, bo zmiana jest duża. W kwestii włosów zdałam się na Panią Dorotę, która jest sympatyczną osobą, ale "wrażliwych" ostrzegam, że ma dosyć "cięte" poczucie humoru i odnośnie włosów jest trochę autorytarna. Jak patrzyłam na fryzury innych klientek - bardzo fajnie dobrane do urody i wieku - raczej odmładzające, niż dodające lat.
martea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:00   #2315
moni2785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem już po wizycie w salonie w ząbkach( Awangarda). No i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z czystym sumieniem polecam p. Agnieszkę jeżeli chodzi o kolor bo cięcia nie robiłam więc się nie wypowiadam. Co prawda nie jest to kolor o jaki mi chodziło ale powiem jedno na pewno jest fajniejszy niż to co chciałam mieć wg. swojego mniemania.
moni2785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:08   #2316
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny nie orientujecie się ile biorą w Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej w Wawie? Tak około? Bo moja wyszkowska fryzjerka to mi z włosów siano zrobiła (Salon Agnes w Wyszkowie - szefowa) Wiem, że biorą sporo, ale wolę "raz a porządnie, a nie kilka razy, ale byle jak" - to dewiza mojej rodziny. Chodzi mi o trwałą ondulację. Bo podcinać to będę u swojej, bo z tym to przynajmniej sobie jako tako radzi

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-02-13 o 16:11
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 19:18   #2317
j1-ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ojjj to współczuję, ja kilka lat temu niestety też miałam "kontakt" z szefową wyszkowskiego salonu AGNES - strzyżenie porażka!!! Następnego dnia ratowałam fryzurę w salonie HEST w wawie.
j1-ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 08:11   #2318
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
dziewczyny nie orientujecie się ile biorą w Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej w Wawie? Tak około? Bo moja wyszkowska fryzjerka to mi z włosów siano zrobiła (Salon Agnes w Wyszkowie - szefowa) Wiem, że biorą sporo, ale wolę "raz a porządnie, a nie kilka razy, ale byle jak" - to dewiza mojej rodziny. Chodzi mi o trwałą ondulację. Bo podcinać to będę u swojej, bo z tym to przynajmniej sobie jako tako radzi
nie mam pewnosci, ale watpie zeby w APH robili trwala, to raczej nie miesci sie w ich "filozofii"

najlepiej zadzwon i zapytaj
__________________
scarface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:19   #2319
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny a czy któras z was była w: 22STUDIO22 na ulicy czerniakowskiej 22 ? i moze podzielic sie z opinia o tym salonie?
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 12:10   #2320
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez scarface Pokaż wiadomość
nie mam pewnosci, ale watpie zeby w APH robili trwala, to raczej nie miesci sie w ich "filozofii"

najlepiej zadzwon i zapytaj
trwałą robią, bo czytałam o tym co robią A o cenę zapytam telefonicznie.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 10:07   #2321
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Umówiłam się w końcu na wizytę do Doroty Wodzińskiej, ale mam niejako mieszane uczucia. Cała rozmowa trwała bardzo krótko, wystarczyło podać swoje dane i tyle. A każda klientka ma inne wymagania, ja chcę samo strzyżenie, ale jakbym była na koloryzację, to przecież siedziałabym tam bardzo długo, i skąd wiadomo kiedy umówić następną osobę. Przy moich wcześniejszych wizytach proszono o takie informacje.
Nigdy chyba tak nie przeżywałam wizyty u fryzjera. Za duży wybór, mieszane opinie o każdym fryzjerze. Zawrót głowy. A to powinna być sama przyjemność.
xiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 10:11   #2322
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

cena w APH mnie nie powaliła - 260 maksymalnie za moją długość
Jutro umawiam się na koniec kwietnia.. na ostatnią środę kwietnia - wtedy mam krótko na uczelni i mogę spokojnie pojechać.
Zdam relację. A jeszcze jedno - robią trwałą - nazywają to trwałym stylingiem.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 20:33   #2323
lila_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam
chciałabym zapytać czy ktoś może orientuje się, gdzie w Warszawie można zrobić styling u fryzjera który naprawdę dobrze się na tym zna? Jeśli jest ktoś kto robił ten zabieg, był zadowolony z efektu i może polecić fryzjera to proszę o odpowiedź.
Czy styling faktycznie nie niszczy bardzo włosów? Ile się utrzymuje? Chcę zrobić coś z włosami bo mam już dość codziennego układania które zabiera dużo czasu. Szukałam już informacji na ten temat ale zdania są różne. Bardzo proszę kogoś kto wypróbował to na swoich włosach o opinię czy warto a jeśli tak to u kogo można zrobić ten zabieg tak, żeby potem nie żałować.
lila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:18   #2324
bibik_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,

Ja polecam salon na merliniego 4 na warszawiance. Chodzę tam do łukasza na kolor i na cięcie i jestem zadowolona. Trafiłam tam bo chodzę tam do kosmetyczki ani na różne zabiegi i mogę polecić to miejsce.
bibik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 19:06   #2325
patrycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny mam dylemat i potrzebuje rady. Niedawno przeprowadziłam się do warszawy i musiałam rozstać się z moim fryzjerem.
Błagam polećcie mi fryzjera który dobrze farbuje, potrafi dobrać odpowiedni odcień, pracuje na dobrych kosmetykach (strzyżenie mnie nie interesuje). Z góry ogromne dzięki!
patrycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 19:24   #2326
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem po wizycie u Doroty Wodzińskiej. Wyjaśniłam jej o co mi chodzi i właśnie to dostałam. Jestem bardzo zadowolona. Mega metamorfoza. Na pewno tam wrócę. Pani Dorota strzyże jakby od niechcenia, ale efekty są niesamowite.
xiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:58   #2327
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: milek design !!!!!!

Tak z ciekawości pytam:
jak to mozliwe, że po dekoloryzacji włosy są tak cudownie odżywione? Przecież jest to zabieg, który bardzo niszczy włosy...


Cytat:
Napisane przez micoona Pokaż wiadomość
Ja ostatnio sprytna jestem i chodzę do młodszej asystentki czy też stażystki Kasi Juszczyk. Za cięcie długich włosów płacę 55 zł, Kasia naprawdę strzyże mnie tak, że nie mam zastrzeżeni i na długo mam spokój (a to ważne, bo ja nie cierpię do fryzjera chodzić) a dodatkowo jest przemiła. Chodzę do niej ja, chodzi moja córka i mama. Trzy pokolenia bab są z niej zadowolone a kieszeni to aż tak nie boli.
Zdecydowanie polecam, w przeciwieństwie do Franka. Naprawdę mimo iz Kasia niby się uczy (ale robi dokładnie to samo co inni styliści a po Franku to ona mnie poprawiała) to jest napewno nie gorsza a myślę, że lepsza od Franka, Iwony czy Basi. Polecam tez właścicieli oraz Andrzeja i Pawła. ...ale ja sama będę chodzic do Kasi

Bardzo ważne dla osób które położą sobie jak moja córka farbę w kolorze Tycjan na blond włosach a potem drą szaty...kilka miesięcy temu kiedy młoda tak zaszalała właśnie Kasia uratowała jej długie włosy. Dekoloryzacja trwała troche, kosztowała 200 zł, ale obleśna czerwień jak u Wiśniewskiego zniknęła jak zły sen, pojawił się piekny, naturalny kolor włosów w odcieni karmelowym, do tego włosy były cudownie odżywione.
Sama się zastanawiałam czy nie zaszaleć, nie isć potem na dekoloryzację by miec taki sliczby kolor włosów i z takim połyskiem.
Także jesli któraś zaeksperymentuje i okaże się, ze nowy kolr powoduje łzy ale niestety ie radości polecam Miłków do pozbycia się niechcianego koloru na głowie.
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:09   #2328
amaryjane
Raczkowanie
 
Avatar amaryjane
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej.
Byłam wczoraj u p. Beaty ze Strefy Cięcia na Andersa. Poszłam tam bez żadnej wizji i liczyłam na inwencję fryzjerki. No i się zawiodłam.

Kolor jest ładny i dobrze dobrany, natomiast samo ścięcie pozostawia wiele do życzenia. Jest równe, owszem, ale potrzebowałam fryzury, której nie muszę układać (do tej pory albo włosy same schły albo tylko je suszyłam, nic nie musiałam układać). A teraz bez tego ani rusz :/ Już po wyjściu byłam średnio zadowolona, a dziś po umyciu jestem rozczarowana, bo nie obejdzie się bez wcześniejszego wstawania rano…

Dodam, że włosy mam w dość dobrej kondycji – jest ich dużo, są grube, leciutko falujące, ale trudne do układania. A teraz wyglądam jakbym miała ich duuużo mniej i do tego każdy się wykręca w inną stronę Jedyny plus ścięcia to ładnie zrobiona grzywka. Może więc owa fryzjerka umie ścinać tylko proste, cienkie włosy... Ja tam na pewno więcej nie pójdę.
amaryjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:54   #2329
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja polecam salon Danuty Gonery na ul Widok, szczególnie Panią Renatkę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 19:16   #2330
Dooomiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny!Czy długo czeka się na wizytę u polecanej Pani Doroty Wodzińskiej?
Dooomiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 08:16   #2331
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zapisałam się na piątek do Pawla z Miłek Design. Mam ciemne włosy do ramion. Chcę mniej więcej coś takiego jak w linku. Tylko nie wiem jaki kolor. Ale oddam się Panu Pawłowi.
https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...ood_large.jpeg
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 01:43   #2332
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny a czy mogły byście polecic jakis salon fryzjerski na Sadybie??? Na powsińskiej i okolicach?
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:59   #2333
Ameliowa Malwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.:Dobry fryzjer w Warszawie

Błażej z colour box. Ale musicie poszperać w necie żeby go znaleźć. Rewelacja jeśli macie duże problemy z włosami..
Ameliowa Malwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:04   #2334
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej nie jestem z warszawy, ale będę na weekand i niedaleko miejsca mego zatrzymania jest taki salon fryzjerski ... to jest na Manteuffla, któraś slyszala o nim coś? Mam kręcone włosy także nie moge sie pojsc ostrzyc do byle kogo bo muszą być dobrze ścięte żeby sie dobrze ukladały.... mam nadzieje ze któraś coś słyszała...
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:48   #2335
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny uważajcie na salon fryzjerski 22studio22 masakra moja koleżanka tam była na balejazu i poprostu jak przyszła to wogóle nie było widać że była u fryzjera, włosy zamiast blondu wyszły jak żółte siano pozatym wróciła z mokrą głowa bo podobno tak lepiej dla głowy to tak dla tych co się tam wybierali,sama chciałam tam isć ale zrezygnowałam. jutro ide do Salonu pielęgnacji Urody na powsińską ciekawe jakie włosy beda po wizycie...
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:57   #2336
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KOSMETYCZKA5 Pokaż wiadomość
Color Box już nie isnieje - Błażej wyniósł się ok. rok temu.
Wiem, bo chodzę do Nefretete 100 metrów od jego byłego salonu na Żytnią.
Po Błażeju powstała bardzo gustowna Fajna Cafe.
Pan Błażej z Color Box pracuje obecnie w salonie ul. Żytnia 13 lok. 35
tel. do salonu 22 86243 44
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:09   #2337
kajunia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witam,
ja mam na głowie loczki oczywiście zaden fryzjer mi ich dobrze nie obcina poza tym cały czas mam taka sama fryzurkę tylko ze raz dłuższa a raz krótsza. W zwiazkuz tym ze nie raz wydawałąm ciężkie pieniądze na fryzjera a potem wychodziła z fryzura z która wchodziłąm do salonu " przed metamorfozą" dziś napisałąm do MILEKDESIGN czy ktoś z nich podejmie sie obięcia kędziorków tak zebym wygladała cuuudnieee zobaczymy co mi odpisza
__________________
Kajunia
kajunia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:23   #2338
Ameliowa Malwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jak nie jest, jak jest. http://www.colourbox.pl/
Ameliowa Malwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:44   #2339
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ja wiernie będę się chwaliła wizytą u Beatki z Cherry
co prawda byłam tylko na podcięciu, ale i tak jestem zachwycona..babka ma rękę... teraz włoski układają się posłuszniej niż wcześniej
no i zaopatrzyłam się w kreatynkę, na której pracują w Cherry... (teraz mają tam kosmetyki CHI, do sprzedaży)
no cóż jak zawsze jestem zachwycona i mam nadzieje ze to się nie zmieni ;P

była tam też moja szwagierka - ciężki orzech do zgyzienia, jedna wielka maruda, aż momentami było mi wstyd ma grube i gęste włosy, były wszystkie powiedzmy że równe po łotatki i wymyślila sobie jakaś dziwną fryzure niby boba z wydłuzonym tyłem? Beata miała inną wizję i na szczęście dala się przekonać Beatce i wyszła z tak wielkim uśmiechem z jakim jej w życiu chyba nie widziałam wszystkie lustra, witryny i szyby były jej heheheheheh
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 22:15   #2340
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wróciłam od Pawła z MiłekDesign. Na razie jestem zadowolona
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.