Przeniesienie do innej szkoły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 06:37   #1
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna

Przeniesienie do innej szkoły


Otóż jestem w 1 klasie LO i chciałabym zmienić od przyszłego roku szkołę, ze wzgledu na to, iż owa nie spełnia moich oczekiwań - mam obowiązkową maturę z języka polskiego i matematyki, a nauczyciele totalnie olewają zajęcia. Generalnie po całym roku nauki, nie wiem nic - nie pisałam żadnych wypracowań, co na maturze jest bardzo istotne... Jeżeli chodzi o matematykę, cóż... Sprawdziany nie są dopasowane do poziomi nauczania (albo zbyt trudne, albo wręcz banalne)...
Szkoła ma niby bardzo dobrą opinię, lecz nie mam pojęcia komu ją zawdzięcza. Nie tylko ja narzekam na to liceum, na którym tak bardzo się zawiodłam.
Zaczęłam się poważnie bać o swoją przyszłość, więc postanowiłam zmienić szkołę. Czy któraś z Wizażanek wie na czym polega takie przeniesienie, jak wygląda?
Pozdrawiam
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 07:58   #2
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Przeniesienie do innej szkoły

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
Otóż jestem w 1 klasie LO i chciałabym zmienić od przyszłego roku szkołę, ze wzgledu na to, iż owa nie spełnia moich oczekiwań - mam obowiązkową maturę z języka polskiego i matematyki, a nauczyciele totalnie olewają zajęcia. Generalnie po całym roku nauki, nie wiem nic - nie pisałam żadnych wypracowań, co na maturze jest bardzo istotne... Jeżeli chodzi o matematykę, cóż... Sprawdziany nie są dopasowane do poziomi nauczania (albo zbyt trudne, albo wręcz banalne)...
Szkoła ma niby bardzo dobrą opinię, lecz nie mam pojęcia komu ją zawdzięcza. Nie tylko ja narzekam na to liceum, na którym tak bardzo się zawiodłam.
Zaczęłam się poważnie bać o swoją przyszłość, więc postanowiłam zmienić szkołę. Czy któraś z Wizażanek wie na czym polega takie przeniesienie, jak wygląda?
Pozdrawiam
Ja się przeniosłam po trzech tygodniach od rozpoczęcia nauki, więc nie wiem nic o ewentualnych różnicach programowych etc, ale napiszę Ci, co musiałam załatwić.
Najpierw pojechałam do "nowej" szkoły, dowiedzieć się, czy w ogóle zechcą mnie przyjąć. Rozmawiałam z dyrektorem, który nie robił żadnych problemów, przydzielił mnie nawet do klasy, w której chciałam być Później pojechałam do "starej" szkoły zabrać swoje papiery i poinformować o zmianie. Tu z kolei dyrektor robił lekki problem, zadawał masę pytań, chyba niezbyt uśmiechała mu się moja zmiana (to była szkoła prywatna). Ale musiał się zgodzić, i następnego dnia poszłam na lekcję do swojego nowego liceum. I uważam to za jedną z lepszych swoich decyzji

Pozdrawiam i powodzenia.
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 20:04   #3
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Przeniesienie do innej szkoły

Dziękuję
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 13:41   #4
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Przeniesienie do innej szkoły

Ja również się przeniosłam w 1 klasie LO Napisałam podanie o przyjęcie do tamtej szkoły z informacjami o średniej, ilości pkt z egzaminu i powodem przeniesienia oraz o tym,że dostałam się tam już wcześniej, ale wybrałam inną szkołę, czego teraz żałuję. Dyrektor był skłonny mnie przyjąć, ale musiałam jeszcze napisać test z matematyki i języka polskiego potwierdzający umiejętności. Nie było dużo załatwiania A po papiery w mojej starej szkole był mój tata, bo ja stchórzyłam, zresztą on i tak by musiał to załatwiać osobiście
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.