Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 2009 cz.6 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 09:01   #4981
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200



Dzisiaj Lili zrobiła kupę ze śluzem. No wykończę się teraz myślę czy nie od pomarańczy, bo ostatnio sporo jadły? vibovit lub nowe płatki, bo kupiłam te Nestle z mniejszą zawartością cukru - Nesquik i cini minis i podjadają sobie po śniadaniu.

Te 3 rzeczy odstawiam i zobaczymy.

Cinka, mój jak ma chrypkę to od razu kładzie się do łózka i leży jakby 40 st. gorączki miał i nie ma sił na nic tak mnie to wqr...
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 11:07   #4982
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Witajcie "Bejbe", ja w domu, byczę się, popijam właśnie drugą kawę
A tak serio, to byłam już w banku, złożyliśmy ten wniosek. Wszystko dałam co trzeba. Jeszcze tylko właściciel ma mi podesłać akt małżeństwa, bo w księdze wieczystej jest panieńskie nazwisko jego żony i bank chce ich akt małżeństwa Na szczęście wystarczy przesłać go meilem.
Teraz czekamy "nawet do 2 tygodni" na decyzję, bo muszą wszystko sobie przeanalizować i sprawdzić nieruchomość. Tyle czasu, to ja zejdę na zawał...

No więc popijam kawę, a potem idę szykować obiad i sprzątać

Seona to ja już nie wiem skąd może być ten śluz. Przecież to może być od wszystkiego A nie mogą Ci zbadać samego śluzu dokładniej??

Moja mała Nin wstała dzisiaj z lekką chrypką. Nie wiem dlaczego... Ale do przedszkola poszła. Mam nadzieję, ze nie będzie z tego nic...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 11:16   #4983
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

niech właśnie zbadają w laboratorium ten śluz, co jest na tej kupie. Mam nadzieję, że wyjdzie z czego to?

Cinka
jeżu kolczasty, już bym chciała żebyście się przeprowadzili

A co z przedszkolem Ninki? Będziesz ją do innego przenosić czy w starym zostaje? Daleko będziecie mieć do starego przedszkola?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Jeszcze 18 postów i trzeba będzie zakładać nowy wątek po 3 latach zakładamy chyba? Cinka, dla nas dwóch? plus niedobitki Gossik, Kurka i może ktoś jeszcze wróci?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:27   #4984
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Seona Nina zostaje w tym samym przedszkolu, bo mamy do niego bardzo blisko i jestem z niego bardzo zadowolona. Gdyby nie jeden blok, który stoi na końcu podwórka, to przedszkole byśmy widzieli z okna. Mamy do niego chyba z 5 minutek drogi, po drodze do pracy. Idąc z tamtąd do pracy mijam nasze przedszkole i obecne miejsce zamieszkania. Bo patrząc od strony przedszkola to mieszkanie jest w drugim kierunku niż obecnie mieszkamy. Do tej pory idąc do pracy musiałam się cofnąć do przedszkola,. a teraz by było po drodze Szkołę podstawową też byśmy mieli tak blisko, i to fajną szkołę, którą chyba teraz rodzice najlepiej oceniają. Ale u nas w mieście szału nie ma bo są 3 państwowe szkoły podstawowe i 2 prywatne podstawówki (I. artystyczna i II. językowa - tą również mamy blisko gdybyśmy zdecydowali się na prywatną)

To Ty zakładasz nowy wątek Możesz już zacząć, to dzisiaj dobijemy do 5000 postów

A i wiadomość mam - wczoraj Tż siostra urodziła maleńkiego Igorka Widziałam foty - jest boski Ale chyba podobny do ojca a nie do niej
Waży 2800 i ma 52 cm - okruszek No ale jak matka była zawsze "szkieletor" to po kim on ma być wielkoludkiem. Tyle że mama wysoka, a szczupła Tak czy siak, ja się już w nim zakochałam. I poza tym, że już od nas dostali prezent główny - zapas pampersów na kilka tygodni, to już mu kupiłam fajowe rajtuzy Nie mogłam się oprzeć, jak je zobaczyłam - takie malusie

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Dzisiaj w Biedronce kupiłam sobie zestaw świeczek zapachowych (leżą w tych koszach z różnymi rzeczami, które są w ofercie miesiąca, czy tygodnia). W opakowaniu jest 12 świeczek, wyglądają jak te małe podgrzewacze, ale są dwa razy większe. Kupiłam zapach jabłko z cynamonem. Cudnie pachnie Zapaliłam 2 świeczki, jedną w przedpokoju, jedną w pokoju i pachnie mi w całym domu, polecam Wam 12 szt. kosztuje niecałe 8 zł
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 18:31   #4985
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

ja czytam, ino nie piszę :P
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 19:51   #4986
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
ja czytam, ino nie piszę :P
no wiecie co...
Seona, ona chce mieć z nami do czynienia...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Ahhh, no i dzisiaj wzięłam się za moje kwiatki w domu, które były nieco umierające, albo i może bardziej niż nieco... Znaczy, podlewam je oczywiście ale albo mają już za małe doniczki, albo ubyło im nie wiadomo jak ziemi, albo trzeba podciąć pędy (np. paprotkom). Tak więc kupiłam dzisiaj ziemię, kupiłam 3 donice, bo zamierzam wszystkie kwiaty poprzesadzać do ładnych glinianych. Niestety kupiłam tylko 3, bo ceny mnie przeraziły więc będę je przekładać do nowych doniczek stopniowo Zaczynam od tych najpotrzebniejszych, a już nie wspomnę, że jeden z kwiatów stoi od półtora roku w wodzie, zapuszcza korzenie. Już ma więcej korzeni niż wody w słoiczku więc czas na niego Kupiłam sobie też 2 nowe kwiatki, jeden taki ozdobny jakiś bambusik w Biedronce, a jeden zwykły bluszcz, bo chcę żeby coś szybko rosło
Koleżanka dała mi 3 storczyki i chyba jutro dla nich kupię doniczki i korę bo na razie są w jakiś dziwnych przezroczystych doniczkach Chciałabym mieć w domu dużo kwiatów. Lubię kwiaty, bo z nimi jest ciepło i przytulnie ale niekoniecznie lubię się nimi opiekować
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:06   #4987
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

heloł donoszę żę w końcu (!) zaliczyyłam sesję

na nic więcej nie mam siły, więc musicie wybaczyć, ale nowy wątek musi być!

Seona, a co z brzuszkiem? twardy? nie myślałaś o badaniach w kierunku celiakii? (ale w sumie jak robiliście morfologie i nie m anemii to chyba nie ma sensu...)
u nas jeszcze był mały śluz a poźniej rew przy salmonelli, ale to razem z biegunkami, więc raczej odpada

Cinka, ale super, strasznie Ci zazdroszczę...

jest tu jakaś baba z wawy?
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 21:49   #4988
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

kuroikaze gratulacje za skończoną sesję Ale zaraz, zaraz... czy Ty się nie broniłaś już..? Znowu coś studiujesz? Ja chyba nie nadążam albo już nie pamiętam

Mam jakiś nawrót chęci palenia dzisiaj Co chwilę wstaję i idę w stronę kuchni... I cały dzień o tym myślę. A nie miałam czegoś takiego. Prawie miesiąc minął mojego "niepalenia" i chyba mam pierwszy kryzys z tym związany
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 09:07   #4989
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200


Seona myślę, że podjęłaś dobrą decyzję w związku z powrotem do pracy. A jeśli chodzi o kupki, coś się polepszyło, czy nadal śluzowate?
Cinka trzymam mocno kciuki za wytrwałość, papierosy to złoooo, nie daj się
Kuroikaze za sesję!. Ja też już po
Zafundowałam sobie w środę zabieg keratynowy na włosy, licząc, że będę miała w końcu proste. Do niedzieli nie mogę nic robić z włosami- spinać, związywać, zakładać za ucho i nie dopuścić do zamoczenia. Maskara, człowiek nawet nie może się normalnie umyć Efekty zobaczę dopiero w niedzielę, ale raczej prościutkie nie będą
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 09:15   #4990
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200



Kuro, super, że już po sesji!! u nas jeszcze nie. Wczoraj na konsultacje przyszło duuużo ludzi, jakieś poprawki mąż robi itp.

Nie myślałam nawet nad celiaklią to dopiero pierwsze takie brzydkie kupy w naszym życiu. Wcześniej było wszystko ok.

Cinka, ja Ci qrw zapalę weź, tak ładnie Ci szło i zmarnowałabyś to?

Zakładaj Ty wątek, ja dzisiaj nie mam kiedy i w najlbiższych dniach też nie, bo mąż coś tam ma w pracy a teściowa i moja mama chore.

Jaki tytuł? Wierszowany czy zwykły? Ja gdzieś miałam jakieś olśnienie i wymyśliłam, ale teraz tylko pamiętam "i zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki"
Albo wymyśl jakiś fajny, może macie jakieś propozycje?

Rumiankowa, hej napisz jak dziewczyny?

Selka, coś nie pisała dawno?

Wiecie że nadal nie załatwiliśmy tych żaluzji? mieszkamy tak po studencku. Już mi brakuje tych firanek.

Cinka, ja mam tylko skrzydłowiaty, fiołki i szeflery. Ale uważam, że za dużo, mąż nie lubi kwiatków. chciałabym po jednym kwiatku na parapecie, a mam po 3 a w sypialni 4 ale okna mam duże ja się na wiosnę wezmę za kwiatki, na balkonie robię takie rzeczy.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Selka, wykrakalam Cię
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 15:57   #4991
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Seona nie, ja nie zakładam nowego wątku, bo mi się zwyczajnie nie chce. Ja już kiedyś zakładałam. Nie chce mi się bawić we wstawianie miliona dzieci. Poza tym szczerze mówiąc już teraz jest to dla mnie zbędne Bo nie widzę potrzeby i związku z kimś, kto był tu ostatni raz wieki temu... Moje dziecko zaraz skończy 4 lata, a ja nadal mam pisać o kimś kto był tu raptem kilka razy po urodzeniu i koniec... Nie, nie... ja nie biorę się za kolejny wątek..., bo zwyczajnie wiele rzeczy bym chętnie pominęła, a ktoś może się czuć urażony jak tu wpadnie
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 16:51   #4992
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

cinka, ok to ja założę jak skończymy. A lista to wogóle zbędna rzecz, teraz to już wogóle trzeba by 90% wywalić, uzupełniać co chwila, jak ktoś przyjdzie itp.

Gossik, jak te korzonki się objawiają, gdzie to boli? Bo moją teściową coś poszczykło, ale dzisiaj już ok, i tak ją bolało od krzyża po półdupek.
Ani siedzieć, ani leżeć.

Mąż wziął Patrycję i pojechali do teściowej a ja sobie wysprzątałam trochę i odgruzowałam mieszkanie. Boshe, ile ja mam pierdół
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 17:16   #4993
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Jak ja nienawidzę graciarni w mieszkaniu. Mój Tż to taki chomik, wszystko mu się przyda Ale ja sukcesywnie to wszystko wynoszę albo jemu każę wynieść Więc generalnie w mieszkaniu mam pustki
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:20   #4994
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cinka, to chyba mamy tych samych mężów mój to tak zbiera, wszystkiego żal mu wyrzucić. Sama po cichu wywalam mu przede wszystkim stare skarpety, majtki, tshirty, spodnie itp. tyle tego ma, że nawet się nie orientuje Dzisiaj wywaliłam mu 15 kufli po piwie- 10 zostawiłam Cała duża szafka w kuchni zajęta była, bo zbiera wszystko do pudła i na poddasze. Zostawiłam takie ładniejsze (moim zdaniem) i zmieściły sie na jednej półce W tej szafce będę trzymać leki, bo Lili już dostaje tu gdzie są teraz a nie chce mi się już jej zaklejać.

Oglądałam dzisiaj na tvn player nowy odcinek ppd i wzięło mnie na generalne porządki

Jeszcze jak z poddasza wystawię na balkon stolik i krzesła wiklinowe, szklany stolik kawowy wniesiemy do dużego pokoju to i poddasze nie będzie zagracone
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:17   #4995
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

hej Laseczki
ja też Was podczytuje ale weny brak
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:24   #4996
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

kurko, ja jestem 100 km od Wawy na wschód :P

u nas OK, Gosia szaleje w przedszkolu, Dorotka za 5 dni skończy roczek
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:28   #4997
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Seona ja również rozpoczęłam wiosenne porządki Niby u nas w domu nikt nie jest chomikiem, a rośnie góra niepotrzebnych dupereli. Cały zeszły tydzień sprzątam pokój Bartka, efekt- 5 worów na śmieci i 2 do piwnicy
A to dopiero początek
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:30   #4998
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Czemu weny nie macie to ja i Cinka nie jesteśmy dla Was natchnieniem ?!?

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Ja zaraz się biorę za czyszczenie lamp.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:33   #4999
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

A u mnie relaks z książką
Mąż zasnął u Bartka na podłodze, Hania już od 19:00 smacznie śpi, mieszkanie ogarnięte, błooogość
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 20:42   #5000
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Założyłam tak na szybko wybaczcie listę i załącznik w drugim poście ale nie miałam żadnego lepszego zdjęcia na kompie

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post39536346

teraz tam się przenosimy: aż się łza w oku kręci zamykam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg the-end2.jpg (77,1 KB, 6 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.