Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 18:22   #4621
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
A mi sie podoba typ wlosow i opalenizny u dziewczyny na 1. zdjeciu.
Dla mnie nie ma nic lepszego jak super bronzowa opalenizna i blond dlugie jasne wlosy!Normalnie faceci nie odrywaja wzroku i wogole super uczucie!Kiedys mama bylam tak opalona oraz pasemka rozjasniane na dlugich wlosach mialam.Ale niestety za granica to taki wyglad bardzo duzo kosztuje Irlandia -same odrosty pasemek na dlugie wlosy 150 euro a solarium jakies 7 euro za 10 minut,wiec sobie to narazie daruje :/
Smaruje sie dobrym podkladem + puder + bronzujacy puder i jest ok
oo to strasznie drogo u ciebie u mnie( w brukselii) pasemka jak robie to wynosi mnie to 45e dla mnie to grosze i nie jest drogo solarium zas kosztuje podobnie jak u ciebie ale rowniez stawiam na podklad puder i bronzer zwlaszcza latem
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam wam fotki włosków i mojego dzieła,niestety gożdzikow mi zabraklo
sliczne sa juz twoje wloski i podciecie dalo im nowy ksztalt

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
witam blondynki

pozwolę sobie na mały offtopik, jak myślicie czy ta sukienka nadaje się na bal sylwestrowy? chciałam założyć wysokie buty (13,5 cm) i nie wiem czy wypada, bo tam mogą być starsi ludzie i miejskie vipy np. posłowie czy burmistrz co myslicie?
sukienka swietna przydalaby mi sie taka na moje sylwestrowe party na chacie u znajomych w nastepnym tygodniu cos musze juz kupic w koncu


a ja znowu bylam na zakupach........
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:28   #4622
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wiem coś o tym bo też walczę z rudościami i nawet miesiąc temu byłam u fryzjerki żeby powyciągała jak najwięcej tych rudości i już jest o wiele lepiej resztki które pozostały już muszę sama farbą malaksować i może z czasem znikną
ja mam zamaiar w lutym iść do fryzjera

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oo to strasznie drogo u ciebie u mnie( w brukselii) pasemka jak robie to wynosi mnie to 45e dla mnie to grosze i nie jest drogo solarium zas kosztuje podobnie jak u ciebie ale rowniez stawiam na podklad puder i bronzer zwlaszcza latem


sliczne sa juz twoje wloski i podciecie dalo im nowy ksztalt



sukienka swietna przydalaby mi sie taka na moje sylwestrowe party na chacie u znajomych w nastepnym tygodniu cos musze juz kupic w koncu


a ja znowu bylam na zakupach........
dziękuję kochana
cóż tam znowu nakupowalas?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:31   #4623
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny- tak, szybko mi rosną paznokcie teraz, nawet pani stylistka się zdziwiła, ze taki duży odrost zdradziłam jej że łykam merz spezial podejrzewam, że od tego ..

zrobiłam uzupełnienie i mam teraz srebrno-śnieżny brokat na koncach który jest rozsypany do połowy fajnie to wygląda, jakbym włożyła dłonie do sniegu który został na paznokciach tak zimowo

lece na kolacje w miłym towarzystwie hehe

buziaki Blondynki
Możliwe że od tego tak szybko rosną. pokaż fotki nowych pazurków
pozdrów towarzysza randek

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam wam fotki włosków i mojego dzieła,niestety gożdzikow mi zabraklo
princeska te włosy sa naprawdę niezle. Mi sie podobają. kolor zrobił się teraz taki srebrzysty- mowiłam że szare lada mycie zejdzie- popiel tak ma.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki! dziś robiłam włosy syosem 9-5 i nie jestem zabardzo zadowolona a to dlatego że wyszedł mi odrost jakiś rudawy a robie syosem już po raz trzeci i nie wiem czemu wczesniej wychodził jaśniej na odroście .proszę oceńcie czy bardzo się odznacza czy mogę tak chodzić?
Oj no jest rudo Ta farba ma wyraźnie za słabą wodę dla ciebie jak na odrost.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:41   #4624
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No mi też się już bardziej podoba,mama mi podciela niby tylko cm,a duzo lepiej wygladaja
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:45   #4625
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Oto wysylam link dla wspanialego suplementu diety.A mianowicie SREBRO KOLOIDALNE.Dla wszystkich osob borykajacych sie z przeziebieniami,infekcjam i i innymi dolegliwosciami.Polecam-sama stosuje od 3 lat oraz moji znajomi-ci madrzjsi-reszta sie truje antybiotykami.

http://szczuplejsza.pl/content/view/437/217/

Jak działa srebro koloidalne?
Opracowania podają, iż srebro koloidalne, działajc jak naturalny antybiotyk, jest w stanie już w ciągu pięciu minut od jego podania zabić aż 650 szczepów bakteryjnych, wirusowych, a także grzybów i pleśni, nie naruszając przy tym naturalnej, "dobrej" flory bakteryjnej organizmu.
Plecam artykol i zakup buteleczki srebra kolidalnego.ja co roku kilka razy bylam chora na grype oraz przeziebienia a zwlaszcza zima !!!masakra normalnie byla. I leki nie pomagaly-trzeba bylo w lozku zostawac nieraz na caly tydzien.Ale od kad moji niemieccy znajomi mi polecili ten specyfik w ogole nie choruje !Odkad to zazywam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 217ag10000.gif (16,5 KB, 0 załadowań)
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:04   #4626
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jestem szok tyle nadrabiania ale udało sie
witam wszystkie blondyny równiez te nowe blond kolezanki.
kochane ale dałyscie czadu.musze powiedzieć ze coraz ładniejsze te blondy na tym wątku.
ja robiłam syoss 9-5 z woda z farby ale chyba kolejny raz wezme 12% weronika jak dobrze pamietam tak zrobiła efekt boski.princesska kolorek masz ładny daj już włoskom odpocząc naprawde zobaczysz wypłuka sie troszke i bedzie ok.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-21 o 19:05
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:17   #4627
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny doradzcie.... co mniej zniszczy mi włosy( dodam ze kolorek moich odrostów to 6,7) farba c12 z woda 12% czy palette deluxe 100 + na to jakas farbka blond?( tak apropo to jaka polecacie?)bo rozjasniacz joanny do całosci z tego co wiem to ma on wode 9% ale to juz chyba ostatecznosc?? (czy rozjasniacz = c12 + woda 12%?????)
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 19:42   #4628
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infatuated milusiaam blond bunny WweronikaWw Adzi07
są mocne to fakt jestem po kursie fryzjerskim i nie zrobiłabym nigdy takich zabiegów jak sobie na czyjejś głowie Rozjaśniacz - 12%, a czy te farby mają taką moc- nie wiem...Nie moge sie doczytaćPoza tym farbke nakładam na plus minus 10 min, chyba że to casting to nie skracam czasuTakże u mnie główną role odgrywa rozjaśniacz. Farba tylko dla nadania kolorku. Po ściąganiu koloru i rozjaśnianiu faktycznie zaczeły sie kruszyć na końcach dlatego obciełam...Dużo.. Ale w tym momencie od roku robie tylko odrosty i nie mam problemów, ani z kruszeniem, ani z wypadaniem, a po obcięciu odrosło mi już sporo Jak chce blond to musze podejmować takie radykalne działania. Wystarczy spojrzeć na mój odrost.... Jaki czarnuch
WweronikaWw jaki masz naturalny kolorek włosków? Piękny śnieżynkowy blondzik Ci wyszedł
Adzi07 Kotka17 Witam i Dziękuje Prócz farbowania dużo odżywiam i staram sie oceniać ich stan zeby nie przegiąc
Skarb90
Dziękuje Pamiętam, że gdy schodziłam stopniowo z pomarańczowych i żółtych odcieni bardzo pomogła mi farba palette C9 srebrzysty blond. Byłam zachwycona wręcz, że taka banalna farbka a taki efekt Pozatym jest słaba bo rozjaśnia o 2 tony
kaguya
Nadzieja jest, ale niestety coś kosztem czegoś Po rozjaśnieniu musiałam dużo obciąć...Ale w tym momencie zapuszczam spowrotem i jestem zadowolona, że uwolniłam sie od czerni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL272447.jpg (35,6 KB, 65 załadowań)
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:43   #4629
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Patrynia:ja tam nic nie doradzam ,bo sama zaczynam wlasnie przygode z farbowaniem sobie wlosow w domu Moze dodaj fotke swojich wlosow

A ktoras z Was robila juz kapiel rozjasniajaca,bo czytalam na forum oraz na google jak radzilyscie,ale znalazlam kilka roznych sposobow,wiec juz sama nie wiem,ide zaraz myc wlosy i sie zastanawiam nad ta kapiela czy zaryzykowac.
Myslalam zeby wymieszac proszek niebieski z rozjasniacza + ta wode z rozjasniacza oraz odzywke do tego i nalozyc na glowe na te rudosci po nieudanym farbowaniu na blond aby rozjasnic,ale sie boje zeby mi skory glowy nie popalilo Doradzcie prosze cos DOdaje fotke mojich wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1169.jpg (78,3 KB, 19 załadowań)
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:47   #4630
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dina156 jaki odrost ciemny szok.....włoski masz bardzo ładny kolor.Blond jak marzenie!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:48   #4631
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Diana piekny kolor Tych twoich blond wlosow.Ja wlasnie zaczynam eksperymentowac z farbami ,ale chyba mam latwiej bo moj naturalny kolor to sredni blond-kiedys mialam naturalne jasniutkie.Poszukam fotki jak mialam ok 14 lat jakie jasniutkie mialam naturalne to dodam.Nie uwierzycie!

No wiec dodaje fotke gdy mialam 14 lat-moje naturalne wlosy-niczym nie farbowane ani nie rozjasniane!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4222ad199b.jpg (9,9 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez rosetta
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:02
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 19:53   #4632
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
infatuated milusiaam blond bunny WweronikaWw Adzi07
są mocne to fakt jestem po kursie fryzjerskim i nie zrobiłabym nigdy takich zabiegów jak sobie na czyjejś głowie Rozjaśniacz - 12%, a czy te farby mają taką moc- nie wiem...Nie moge sie doczytaćPoza tym farbke nakładam na plus minus 10 min, chyba że to casting to nie skracam czasuTakże u mnie główną role odgrywa rozjaśniacz. Farba tylko dla nadania kolorku. Po ściąganiu koloru i rozjaśnianiu faktycznie zaczeły sie kruszyć na końcach dlatego obciełam...Dużo.. Ale w tym momencie od roku robie tylko odrosty i nie mam problemów, ani z kruszeniem, ani z wypadaniem, a po obcięciu odrosło mi już sporo Jak chce blond to musze podejmować takie radykalne działania. Wystarczy spojrzeć na mój odrost.... Jaki czarnuch
WweronikaWw jaki masz naturalny kolorek włosków? Piękny śnieżynkowy blondzik Ci wyszedł
Adzi07 Kotka17 Witam i Dziękuje Prócz farbowania dużo odżywiam i staram sie oceniać ich stan zeby nie przegiąc
Skarb90
Dziękuje Pamiętam, że gdy schodziłam stopniowo z pomarańczowych i żółtych odcieni bardzo pomogła mi farba palette C9 srebrzysty blond. Byłam zachwycona wręcz, że taka banalna farbka a taki efekt Pozatym jest słaba bo rozjaśnia o 2 tony
kaguya
Nadzieja jest, ale niestety coś kosztem czegoś Po rozjaśnieniu musiałam dużo obciąć...Ale w tym momencie zapuszczam spowrotem i jestem zadowolona, że uwolniłam sie od czerni
rzeczywiście ciemny

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Patrynia:ja tam nic nie doradzam ,bo sama zaczynam wlasnie przygode z farbowaniem sobie wlosow w domu Moze dodaj fotke swojich wlosow

A ktoras z Was robila juz kapiel rozjasniajaca,bo czytalam na forum oraz na google jak radzilyscie,ale znalazlam kilka roznych sposobow,wiec juz sama nie wiem,ide zaraz myc wlosy i sie zastanawiam nad ta kapiela czy zaryzykowac.
Myslalam zeby wymieszac proszek niebieski z rozjasniacza + ta wode z rozjasniacza oraz odzywke do tego i nalozyc na glowe na te rudosci po nieudanym farbowaniu na blond aby rozjasnic,ale sie boje zeby mi skory glowy nie popalilo Doradzcie prosze cos DOdaje fotke mojich wlosow
ja robiłam kąpiel i wcześniej chyba Mysia
link w moim podpisie do fotek,ale Ty masz jaśniejsze wlosy niz ja mialam przed kapiela ....
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:53   #4633
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

HopeMAGDA Niom...Nieszczęście..Dobr ze, że zmiana koloru włosów to nie zmiana płci Dziękuje
rosetta PokaPoka Życze powodzenia, bo wiem jak trudno zejść z odcieni rudości...Proponuje stopniowo, bez pośpiechu, jak to było w moim przypadku
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:05   #4634
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja tez jestem blondi fotka z ostatniego farbowanka syoss 9-5 zdj.dla nowych dziewczyn tak sobie myśle ze to juz chyba moja farbka kolor na maxa mi sie podoba nie ma zbyt dużej szarości której trzeba sie pozbywac czestym płukaniem poprostu fajniutki kolorek


Myśle tylko o dodaniu nastepnym razem wody 12%
zeby odrost był idealny,teraz nie jest żle ale wiadomo,
zawsze trzeba spróbowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syoss 17 12.jpg (126,5 KB, 48 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:08
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:10   #4635
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

w sumie moje wlosy nie sa az tak rude.taki odcien blondu maja rudawybo farbie-mialo byc jasny blond a wyszlo co wyszlo.A z ta kapiela chodzi o to jak ja mam nalozyc?czy na cale wlosy czy na same odrosty i na jak dlugo oraz czy ok jest polaczeni skladnikow: proszek niebieski +woda utleniona od rozjasniacza+odzywka do wlosow.i czy nie wyzre mi skory glowy jak sie zetknie to wszystko ile tego proszku dac i wody utlenionej w kremie ile lyzeczek malych np do herbaty ?

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

HOPE-normalnie bopski ten Twoj kolor mozesz byc z siebie dumna .Ja wlasnie do czegos takiego daze ciekawe czy mi kiedys wyjdze .A syoss 9-5 oczywiscie z woda 12 % kladlas?
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:22   #4636
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

NIE woda chyba 9%taka jest z tą farbka.mam zamiar przy nastepnym farbowaniu dodac mocniejsza wode 12% moge cie pocieszyc ze ja miałam tez rudawe schodziłam sama z ciemnego koloru,dla mnie ratunkiem była farbka wellaton 12/1 duzo mi rozjasniła.moze jakas fotke znajde.


Mam jakaś fotke rudeeee
I jeszcze garnier 111 ale po nim miałam mocno siwe
chyba ta fotka jest po 111.wypłukiwało sie ale było i nawet
niebieskawo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy 1.jpg (17,4 KB, 39 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:28
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:28   #4637
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Arrow Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Rosseta ja robiłam kapiel rozjasniajaca bez oxydantu
ze dwa razy i na pewno mi sie rozjaśniły włoski robiłam to na czarnych wlosach

Dina no jestes niesamowita ale mi rozjasniacz to nawet na wodzie 3 % rozjasnia włosy o 3-4 tony tylko wiadomo czas trzymania to półtorej godziny co najmniej
Wiec moze nastepnym razem sprobuj z mniejsza woda np 9 przetrzymac dłuzej.Dla dobra wloskow ja tez bym robiła tylko odrosty gdybym zeszła z tej rudosci koloru naprawde zazdroszcze


Ja juz nie wiem co mam robic na te rude pasemka ,mam ten sam problem co princeska jednak ja duzo mniej farbowałam ,bo jakos sie boje
PRINCESKA ładny masz juz kolor ,tych rudych pasemek nie widac,wyglada jakbys miała balejaz bez z popielatym blondem jest ładnie ,nie kombinuj

HOPEMAGDA niesamowity kolor taki jak moje clipy ,co ja bym dała ,zeby juz miec włosy jak moje clipy Mowisz ,ze wellaton taki dobry na rudzielca?

a moze ta pallete c9 ,tylko pewnie bede miała siwe włosy
ta c12 tez była w sumie niezła...jak tak sobie mysle z biegiem czasu ach kobiety i co ja mam zrobic

JESZCZE mam pytanie ,czy któras z was uzywała tego kremu rozjasniajacego WELLI ? to jest farba ? rozjasniacz ? co to jest ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-c.html&next=1

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:34
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:37   #4638
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mi wellaton duzo pomógł na rudości,ja osobiście go polecam,troche zółkł ale juz nie było rudo a zółte zawsze predzej rozjasnic
ja uzyłam kilka razy wellatonu i 111 garniera
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:39
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:39   #4639
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Mi wellaton duzo pomógł na rudości,ja osobiście go polecam,troche zółkł ale juz nie było rudo a zółte zaszw predzej rozjasnic
Ty swoj naturalny masz średni blond o ile dobrze pamietam tak??
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 20:45   #4640
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ja tez jestem blondi fotka z ostatniego farbowanka syoss 9-5 zdj.dla nowych dziewczyn tak sobie myśle ze to juz chyba moja farbka kolor na maxa mi sie podoba nie ma zbyt dużej szarości której trzeba sie pozbywac czestym płukaniem poprostu fajniutki kolorek


Myśle tylko o dodaniu nastepnym razem wody 12%
zeby odrost był idealny,teraz nie jest żle ale wiadomo,
zawsze trzeba spróbowac

ładne masz włoski Madziu (zresztą moja imienniczka )

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
w sumie moje wlosy nie sa az tak rude.taki odcien blondu maja rudawybo farbie-mialo byc jasny blond a wyszlo co wyszlo.A z ta kapiela chodzi o to jak ja mam nalozyc?czy na cale wlosy czy na same odrosty i na jak dlugo oraz czy ok jest polaczeni skladnikow: proszek niebieski +woda utleniona od rozjasniacza+odzywka do wlosow.i czy nie wyzre mi skory glowy jak sie zetknie to wszystko ile tego proszku dac i wody utlenionej w kremie ile lyzeczek malych np do herbaty ?

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

HOPE-normalnie bopski ten Twoj kolor mozesz byc z siebie dumna .Ja wlasnie do czegos takiego daze ciekawe czy mi kiedys wyjdze .A syoss 9-5 oczywiscie z woda 12 % kladlas?
jeszcze dolewa się wody
naprawde nie mozesz sama poszukac? o kapieli rozjasniajacej jest nawet osobny watek

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Rosseta ja robiłam kapiel rozjasniajaca bez oxydantu
ze dwa razy i na pewno mi sie rozjaśniły włoski robiłam to na czarnych wlosach

Dina no jestes niesamowita ale mi rozjasniacz to nawet na wodzie 3 % rozjasnia włosy o 3-4 tony tylko wiadomo czas trzymania to półtorej godziny co najmniej
Wiec moze nastepnym razem sprobuj z mniejsza woda np 9 przetrzymac dłuzej.Dla dobra wloskow ja tez bym robiła tylko odrosty gdybym zeszła z tej rudosci koloru naprawde zazdroszcze


Ja juz nie wiem co mam robic na te rude pasemka ,mam ten sam problem co princeska jednak ja duzo mniej farbowałam ,bo jakos sie boje
PRINCESKA ładny masz juz kolor ,tych rudych pasemek nie widac,wyglada jakbys miała balejaz bez z popielatym blondem jest ładnie ,nie kombinuj

HOPEMAGDA niesamowity kolor taki jak moje clipy ,co ja bym dała ,zeby juz miec włosy jak moje clipy Mowisz ,ze wellaton taki dobry na rudzielca?

a moze ta pallete c9 ,tylko pewnie bede miała siwe włosy
ta c12 tez była w sumie niezła...jak tak sobie mysle z biegiem czasu ach kobiety i co ja mam zrobic

JESZCZE mam pytanie ,czy któras z was uzywała tego kremu rozjasniajacego WELLI ? to jest farba ? rozjasniacz ? co to jest ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-c.html&next=1
Dziękuję
teraz tak pisalas o tych farbkach to az mi sie zachcialo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:49   #4641
musicaloowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Unhappy p o m o c y - kolor włosów

Witam potrzebuję pomocy!
Pofarbowałam włosy farbą palette skandynawski blond, żałuję bo wyszly za jasne.Powinny być o jeden lub dwa tony ciemniejsze. musze zmienic ten kolor natychmiast, co robić???
musicaloowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:51   #4642
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

taki mam odrost kolor myszowaty a poziom hmm niewiem
Malenka prośba do bunny jaki mam poziom naturalków?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (142,4 KB, 46 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-21 o 21:01
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:54   #4643
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

DZIĘKUJE!!!!!Imienn iczka super....bardzo lubie swoje imie a najbardziej lubie Vanessa moja córka ma tak na imie.


Zaraz zmykam jestem padnieta ten snieg mnie wykończy
tyle odgarniania ze szook,jeszcze dostałam @masakra
teraz wolne dopiero w wigilie na nocke troszke odpoczne
no i bede na wizazu na bierzaco heehe.




DOBANOC BLONDASKI!!!!!!!!!!!!!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-21 o 21:02
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:03   #4644
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

HopeMAGDA przepiękny ten kolorek.. Chyba następnym razem wypróbuje syos.. Bo teraz mam już zakupiony zestaw

milusiaam może masz racje, że tak bedzie lepiejW zimie pod czapką i tak nikt nie bedzie zaglądał Próbowałam wczesniej rozjasniacza z 9, ale delikatne żółteczko zostawało...Ale można raz tak a raz tak Nie martw sie, w swoim czasie bedziesz miała upragniony blondzik Trzymam kciuki!
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:08   #4645
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hej blondyny, matko ale skrobiecie A ja dopiero wrocilam z pracy a konkretniej z zakupow po pracy iii wlasnie przed chwila przyjechala do nas nasz nowa lodowka Tak sie ciesze!!!

I TZ kupil mi merz special boo ha-pantoten skonczylam 2dni temu Tylko, ze ja nie wiedzialam ze go sie bierze po 2x na dobe musze dokupic sobie jeszcze jedno opakowanie przynajmniej bo co mi po miesiacu brania przeciez to za malo na jakiekolwiek efekty..

Agatka no teraz to widze te refleksy Faktycznie na odrostach ten efekt jest najlepszy, bo dlugosci jeszcze duuzo za jasne, zeby mozna bylo tak spokojnie je dostrzec Ale jest pieknie

Infatuated ach ta to ciagle randkuje Zazdroszczeee tez bym poszla na jakies rande vous A wloski masz sliczne, takie zlociste z tymi perlowymi niteczkami Cudo!!

Bunny to farbowanie to chyba najlepsze dotychczas co? Patrz no akurat na swieta Ci sie trafilo

Princesska mi sie kolor bardzo podoba I na moje oko to te rude pasma teraz sa troche mniej widoczne jednak I wloski jakby odzyly a to tylko przeciez 1cm poszedl

Hopemagda no Tobie to farbowanie tez sie baaardzo udalo, kurde dziewczyny grudzien nam sprzyja

Dina Twoje wloski tez robia wrazenie Ale jak czytam co z nimi robisz to az mi sie wlosy na glowie jeza

Weronika no slicznie

Ja dziewczyny dzis tez nie zdazylam zdj strzelic, jestem taka zabiegana przez te swieta Ale UWAGA dzis bylam ostatni dzien w pracy przed swietami Takze jutro juz na pewno i ja sie pochwale farbowaniem

A jeszcze chcialam dodac ze jak ja widze solarke w tlenionych wlosach to az mnie mierzi cale szczescie, ze to juz dawno z mody wyszlo choc jeszcze do tej pory widac jakies pozostalosci czasem na ulicach
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:08   #4646
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princesska.Chodzi o to ze szukalam tego i na wizazu i na google juz pisalam wyzej ze szukalam,ale wiele przepisow znalazlam na to i nie wiem ktory jest sprawdzony
.Mniejsza z tym,ide zaraz cos sama upichce -jakas kapiel rozjasniajaca .Umieram z ciekawosci bo wczesniej nigdy takiej kapieli nie robilam.cos tam na mieszam,zobaczymy co wyjdzie oby mi wlosy nie wypadly albo nie popalilo skory glowy No to do pozniej dziewczeta albo do jutra
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:19   #4647
musicaloowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

a mi nikt nie chce pomoc?
musicaloowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:22   #4648
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny malowała któraś włoski profesjonalnym rozjasniaczem z firmy leo?? Ponoc jest bez amoniaku i swietnie "wybiela" włoski, i ani nie wypadają, ani sie nie krusza....???

http://allegro.pl/leo-rozjasniacz-su...367134326.html

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez musicaloowa Pokaż wiadomość
a mi nikt nie chce pomoc?
a jaki jest twój naturalny kolor? i jaki wyszedł teraz...? moze zamiescisz jakies zdj??
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:27   #4649
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Marka rozjasniacza ,nie jest, az tak wazna. bez amoniaku rozjasniacz a jakis rozjasniacz zawiera amoniak? amoniak to chyba w oxy jest ?

Ja mam rozjasniacz kallosa polecam

rosseta wysle ci PW ,z przepisem jaki ja robilam
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:30   #4650
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Marka rozjasniacza ,nie jest, az tak wazna. bez amoniaku rozjasniacz a jakis rozjasniacz zawiera amoniak? amoniak to chyba w oxy jest ?

Ja mam rozjasniacz kallosa polecam

rosseta wysle ci PW ,z przepisem jaki ja robilam
a jaki masz swoj naturalny kolor włosów?malujesz tylko rozjasniacze czy tez farbke dajesz na to??
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.