Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-23, 17:53   #121
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Ja również mam poprawkę we wtorek. Nie zdałam polskiego. Kamisia, a Ty jaką lekturą obstawiasz?
Dziewczyny na stronie CKE chciałam przejrzeć matury sierpniowe i była tylko jedna z 2012. Czemu tak jest? Dostęp tylko do jednej?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 19:24   #122
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Hmmm co ja obstawiam? W sumie sama nie wiem Ale chciała bym aby była np. Dżuma lub Lalka. A nie Pan Tadeusz czy znowu Potop!! Chociaż jak by tak pomyślał to chyba mi to bez różnicy bo i tak nie mogę wpasować się w ten klucz.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Tutaj fajną stronkę znalazłam z arkuszami z poprzednich lat, nie wiem czy są arkusze poprawkowe ze wszystkich lat ale na pewno z 2011 roku.
http://www.arkuszmaturalny.pl/wszyst...polskiego.html

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Z tego co udało mi się znaleźć to: sierpień 2013 był Potop i Pan Tadeusz, 2012 Kamizelka, 2011 Lalka, 2010 Potop. A więc teraz wypada na Lalke może? Przynajmniej nie powinno być ani Potopu ani Pana Tadeusza
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 19:27   #123
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

A żadna tu z was nie poprawia matmy we wtorek? :P
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 19:28   #124
mayletka
Rozeznanie
 
Avatar mayletka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zadupie.
Wiadomości: 573
GG do mayletka
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

ja korzystałam z tej strony :http://maturana6.pl/arkusze-maturalne/jezyk-polski przeróbcie te arkusze, nie jest ich znów tak wiele, jeśli nie chcecie pisać całych wypracowań, wypunktujcie tylko to, co powinny, według was, zawierać, a potem sprawdźcie z kluczem to chyba najlepsza metoda, żeby załapać ten dziwny system i kolejna z rad mojej polonistki - podczas czytania ze zrozumieniem, najpierw przeczytajcie raz, żeby mieć ogólny zarys sytuacji, później drugi z większym skupieniem i dopiero przejdźcie do pytań, podkreślajcie w tekście informacje, których potrzebujecie do udzielenia odpowiedzi, o, przy tekście do wypracowania też podkreślajcie i piszcie sobie po marginesach, mnie to bardzo ułatwiło późniejsze sklejanie wypowiedzi nauczyłyście się już funkcji językowych?
__________________

Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i
wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową bransoletką jako prezentem dla prymuski.


instagram||blog
mayletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 19:37   #125
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Jeśli ktoś potrzebowałby korepetycji z angielskiego, to założyłam wątek ---> zajrzyjcie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=775502
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 19:50   #126
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Niby Polski to nasz ojczysty język a jednak ciężko tą mature zdać. Wizaż to jest pierwsze forum na które trafiłam gdzie nikt nie skrytykował mnie przez to, że nie zdałam matury z polskiego. Zawsze były komentarze typu: tylko debil nie zda matury z polskiego, jesteś żałosna itp.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Mnie się akurat z matmy udało. Cudem. Powiem tak, z matmy zawsze byłam noga. I nie to, że czasem czegoś nie rozumiała, ja po prostu nie rozumiałam NIC! Dodam, że mature zdawałam w wieku 23 lat czyli trochę później niż powinnam. Ze względu rodzinnych musiałam przerwać nauke i dopiero teraz skończyłam liceum zaoczne. Więc jak wiadomo miała mniej godzin matematyki niż inny którzy uczą się w dziennej szkole, a co za tym idzie, musiałam baardzo dużo sama się uczyć. Dążę do tego, że z matmy nie umiałam nic, miałam braki. Korepetycje zaczęłam brać w lutym czyli około 4 miesięcy przed matura, plus rozwiązywałam arkusze. No i najważniejsze MR CIUPI !! Gość jest świetny. Ma swoje filmiki na youtube. Są wszystkie lekcje, tłumaczy zadania itp. I głownie dzięki niemu zdałam życzę powodzenia.
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 20:55   #127
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Ja się bałam, że będę w maju poprawiać i polski i matmę, bo Potopu w ogóle nie przeczytałam, tylko streszczenie, a Wesele pomimo, że miałam w prezentacji to średnio mi przypadło, bo nie lubię dramatów No i trochę lałam wody na tym wypracowaniu z Wesela to jakoś udało mi się zdać na wyższy wynik niż się spodziewałam

Z matematyki największy kłopot mam z zadaniami zamkniętymi Ja słyszałam tylko o Matemaksie
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 21:04   #128
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Wydaje mi się ,że właśnie zamknięte zadania najłatwiejsze są no, ale każdy ma inaczej. Mówie Ci, obacz Mr Ciupi na youtube. super facet
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:48   #129
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Też bym bardzo chciała Dżumę, ale się nie napalam, bo w maju byłam przekonana, że będzie Dżuma i nic z tego. W ogóle zastanawia mnie to co decyduje, że taka lektura bedzie na egzaminie. Muszę Wam powiedzieć, że zauważyłam dziwną zależność tzn. Dżumy i Wertera ani razu nie było na maturze (a autorzy tych lektur są spoza Polski - niemiec i francuz). Myślicie, że coś jest na rzeczy czy tylko ja przesadzam?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:54   #130
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Ja też zauważyłam, że w kółko powtarzają się te same lektury i prawdo podobnie tym razem też Dżumy nie będzie
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:57   #131
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

A szkoda, bo mogliby dać w końcu coś innego. Ja tylko się modlę, żeby nie było znowu Potopu, Pana Tadeusza czy Dziadów czy ogólnie jakiegoś dramatu, bo ich nie cierpie.
Byłam kilka razy na korkach i obstawiała coś z literatury wojennej. Wy dziewczyny, które nie poprawiają polskiego to co obstawiacie?
Myślicie, że dadzą coś trochę łatwiejszego z uwagi na to, że jest to sierpień?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 22:05   #132
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Myślę, że nie ma co się nakręcać Co będzie to będzie... ale chyba sama w to nie wierze... bo denerwuje się jak nie wiem

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Moja polonistka mówiła mi, że w sierpniu jest zazwyczaj łatwiej, aczkolwiek inna nauczycielka mówiła, żeby lepiej się dobrze przygotować bo będzie ciężko. A ja osobiście sądzę, że matura majowa nie różni się od tej sierpniowej, ale może się mylę.
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:05   #133
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Świętoszek chyba był kiedyś na maturze, a Molier też nie z Polski

Ja mam nadzieję, że będzie jakaś łatwa ta poprawka, bo nie chcę 3. raz pisać
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:08   #134
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Ja jak teraz nie zdam poprawki to się chyba poddaję i nie podchodzę za rok w maju.
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:09   #135
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Świętoszek chyba był kiedyś na maturze, a Molier też nie z Polski

Ja mam nadzieję, że będzie jakaś łatwa ta poprawka, bo nie chcę 3. raz pisać
No to masz rację, bo przeglądałam kiedyś arkusze i faktycznie raz coś było, ale TYLKO raz utwór poety nie z Polski.

Ja tam wcześniej się denerwowałam, a teraz stwierdziłam, że co będzie to będzie. Przestało mi już zależeć nawet.
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:13   #136
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Mi chyba też przestało zależeć, miałam dużo zapału w maju a dziś już nie...
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:17   #137
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

A idziecie później do jakiejś szkoły czy do pracy? Bo mi w sumie matura i tak nie potrzebna, bo idę do policealnej (do której i tak chyba wypadałoby się już zapisać ), no ale... :P
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:19   #138
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Ja mam już złożone papiery na Bezpieczeństwo Wewnętrzne - służby specjalne i policyjne. Tylko muszę donieść mature O ile ją w ogóle zdam. Ale tak czy inaczej moje plany się pozmieniały i czy zdam maturę czy nie to i tak nie idę na studia narazie. Wyjeżdzam na rok za granice zarobić na ślub
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:22   #139
201805170915
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 491
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez mayletka Pokaż wiadomość
ja korzystałam z tej strony :http://maturana6.pl/arkusze-maturalne/jezyk-polski przeróbcie te arkusze, nie jest ich znów tak wiele, jeśli nie chcecie pisać całych wypracowań, wypunktujcie tylko to, co powinny, według was, zawierać, a potem sprawdźcie z kluczem to chyba najlepsza metoda, żeby załapać ten dziwny system i kolejna z rad mojej polonistki - podczas czytania ze zrozumieniem, najpierw przeczytajcie raz, żeby mieć ogólny zarys sytuacji, później drugi z większym skupieniem i dopiero przejdźcie do pytań, podkreślajcie w tekście informacje, których potrzebujecie do udzielenia odpowiedzi, o, przy tekście do wypracowania też podkreślajcie i piszcie sobie po marginesach, mnie to bardzo ułatwiło późniejsze sklejanie wypowiedzi nauczyłyście się już funkcji językowych?
Ja nauczyłam się czegoś takiego, że czytam tekst i z każdego zdania, lub z dwóch wyciągam wniosek, tak samo w przypadku np.wiersza 1-2 wers= 1 wniosek np. 'zadowolenie błysnęło w bogusławowych oczach, wroga upokorzył, dumny kark zgiął' w moim wypracowaniu było takim wnioskiem- 'Bogusław lubował się w poniżaniu innych ludzi, co pokazuje jego okrucieństwo i brak empatii'
Później tylko pozbierać te wnioski, wstęp + zakończenie i mamy wypracowanie A muszę Wam powiedzieć, że 'Potop' był jedyną lekturą, którą olałam i nie przeczytałam nawet streszczenia No a dzięki temu, że nic nie umiałam, skupiłam się na analizie tekstu i miałam 76% z matury Lepiej mniej wiedzieć o lekturze, bo zdarzyło mi się w szkole, że byłam obkuta z 'Ludzi bezdomnych'...a z wypracowania pała Bo nie skupiłam się na analizie tekstu, tylko na tym, co wiedziałam w ogóle o lekturze
201805170915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 22:25   #140
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Pokaż wiadomość
Ja nauczyłam się czegoś takiego, że czytam tekst i z każdego zdania, lub z dwóch wyciągam wniosek, tak samo w przypadku np.wiersza 1-2 wers= 1 wniosek np. 'zadowolenie błysnęło w bogusławowych oczach, wroga upokorzył, dumny kark zgiął' w moim wypracowaniu było takim wnioskiem- 'Bogusław lubował się w poniżaniu innych ludzi, co pokazuje jego okrucieństwo i brak empatii'
Później tylko pozbierać te wnioski, wstęp + zakończenie i mamy wypracowanie A muszę Wam powiedzieć, że 'Potop' był jedyną lekturą, którą olałam i nie przeczytałam nawet streszczenia No a dzięki temu, że nic nie umiałam, skupiłam się na analizie tekstu i miałam 76% z matury Lepiej mniej wiedzieć o lekturze, bo zdarzyło mi się w szkole, że byłam obkuta z 'Ludzi bezdomnych'...a z wypracowania pała Bo nie skupiłam się na analizie tekstu, tylko na tym, co wiedziałam w ogóle o lekturze
Super rada
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 22:46   #141
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Skeleton_ dobra rada, spróbuje tak zrobić. Jednak taki sposób byłby dla mnie dobry do czasu póki nie dadzą mi dramatów, bo jak nic nie wiem o dramacie to czytając dialog za nic go nie rozumiem. Nawet jak znam treść trochę to i tak z rozumiem to trochę kiepsko.

Mogliby dać w końcu tą Dżumę,Wertera czy nawet Zbrodnie i karę czy Ludzie bezdomnych, bo tych lektur ani razu nie było albo były tylko raz, bo to już się robi powoli nudne jak dają w kółko to samo.

Edytowane przez lioele
Czas edycji: 2014-08-23 o 22:48
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 14:16   #142
201805170915
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 491
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Skeleton_ dobra rada, spróbuje tak zrobić. Jednak taki sposób byłby dla mnie dobry do czasu póki nie dadzą mi dramatów, bo jak nic nie wiem o dramacie to czytając dialog za nic go nie rozumiem. Nawet jak znam treść trochę to i tak z rozumiem to trochę kiepsko.

Mogliby dać w końcu tą Dżumę,Wertera czy nawet Zbrodnie i karę czy Ludzie bezdomnych, bo tych lektur ani razu nie było albo były tylko raz, bo to już się robi powoli nudne jak dają w kółko to samo.
Wesele miałam w prezentacji, ale fragment z matury był dla mnie tak nieczytelny, że wzięłam Potop, mimo, że nic o nim nie wiedziałam ale myślałam, że się popłaczę nad tym arkuszem
Albo nawet by Wam Lalkę mogli dać, to całkiem fajna książka i łatwa w odbiorze
201805170915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 00:34   #143
ashley808
Raczkowanie
 
Avatar ashley808
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 63
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
A żadna tu z was nie poprawia matmy we wtorek? :P
ja zdaje i to za kilka godzin, bedzie niezle strzelanko, nie mialam motywacji zeby sie zaczac uczyc i teraz na spontanie cos ogarniam, ogolnie brakowalo mi punkta i troche sie zalamalam..wiem, ze teraz bedzie cud jak sie uda
ashley808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 08:54   #144
Catss
Zakorzenienie
 
Avatar Catss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 424
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Za wszystkie poprawiające dziewczyny trzymamy mocno kciuki!
__________________



Wróżka - Zębuszka


Catss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 09:39   #145
aiwlys111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Odpowiedzi od godz. 15:00
http://www.edulandia.pl/edulandia/1,...olo_15_00.html

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

http://www.edulandia.pl/edulandia/1,...olo_15_00.html
aiwlys111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 10:09   #146
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez kamisia2508 Pokaż wiadomość
Ja mam już złożone papiery na Bezpieczeństwo Wewnętrzne - służby specjalne i policyjne. Tylko muszę donieść mature O ile ją w ogóle zdam. Ale tak czy inaczej moje plany się pozmieniały i czy zdam maturę czy nie to i tak nie idę na studia narazie. Wyjeżdzam na rok za granice zarobić na ślub
O, na ślub? A dokąd wyjeżdżasz?

Wiem, że trochę późno, ale powodzenia dziewczyny!
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:08   #147
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Hej, nie wiecie może gdzie znajdę odpowiedzi z j.polskiego? Nie ma nigdzie. z matematyki i angielskiego są.
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:15   #148
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Cytat:
Napisane przez kamisia2508 Pokaż wiadomość
Hej, nie wiecie może gdzie znajdę odpowiedzi z j.polskiego? Nie ma nigdzie. z matematyki i angielskiego są.
I jakie tematy były?

Wysłane za pomocą Tapatalk 2
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:20   #149
kamisia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Granica. A drugie to kawałek Pana Tadeusza i kawałek czegoś tam. Nie pamiętam, taka zestresowana byłam. I chyba przez ten stres znowu oblałam. A odpowiedzi jak nie było tak nie ma.

Edytowane przez kamisia2508
Czas edycji: 2014-08-26 o 17:22
kamisia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:26   #150
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

Granica to spoko. będzie dobrze. :P

ja znalazłam odpowiedzi do zamkniętych tylko, ale widziałam, że matemaks dodaje odpowiedzi to potem zobaczę. No i mam nadzieję, że otwarte zrobiłam na min. 10Pkt bo mi kiepsko zamknięte poszły.

Wysłane za pomocą Tapatalk 2
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 20:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.