Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 13:18   #4471
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mnie też zapychają, ale tylko w niektórych przypadkach. Pewno liczy się też pozostały skład i efekt po. A tutaj nic, wręcz buzia mi wyładniała, taka transparentna się zrobiła i przejrzysta, co mnie straaasznie zadziwiło (najpierw testowałam dwie duże próbki przez ponad miesiąc). W efekcie idzie do mnie z Korei pełnowymiarowe opakowanie

Lauressa nie znam Nic, a nic.

Anula, polecam się na przyszłość, w sensie, gdyby coś z moich zbiorów Cię zainteresowało. Zmykam na siłkę
lauressa nie znasz???
boszesz ty mój....
to jest błąd, który trzeba bezzwlocznie naprawić ja mam żółty ryjek, ale wyslę Ci próbkę cobyś obmacała mam najbardziej kryjącą formułę ethereal, kolor soft golden
http://www.lauress.com/base/foundati...thereal-2.html

dziękuję - będę pamiętać o propozycji

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44583232]
Cedrowy- dobry pomysł; zdaje się, że dodają do olejków do skóry suchej, więc powinien zapobiec ewentualnemu wysuszeniu

A to z zieloną herbatą pachnie obłędnie, bo jest w pudełeczku tylko (bez folii), więc wywąchałam trochę... [/QUOTE]
kobieto - Ty mnie nie kuś
znowu mam zapas mydeł....
tylko z solą!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-01-13 o 13:48
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:38   #4472
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Suchą i alergiczną Więc sądzę, że ta seria do cery suchej bardziej nada się dla normalnych, mieszanych, coś takiego.
Jeśli chodzi o te tradycyjne to pozostałe dwie wersje nie są dla mnie, bo lawendowa może podrażnić i spowodować jeszcze większe buraki na policzkach, a w różanych odrzuca mnie zapach, też możliwość uczulenia i wazelina. Te kremy "mój krem" z numerkami są jeszcze, ich nigdy nie próbowałam, bo nie ma ich stacjonarnie. Używałaś jakiegoś?
Tradycyjny tłusty przy próbie użycia mnie podrażnił, więc też nie jest dla mnie
Wiesz, za każdym razem jak u nich byłam, dostawałam po kilka próbek kremów z numerkami, tyle że z miejsca oddawałam je mamie, bo wydawały mi się zbyt ciężkie i nie za bardzo mogę się wypowiedzieć.
Może następnym razem zmuszę się do kilkukrotnego użycia, żeby mieć jakąś ich wizję
A co do kremu nr 4, to używałam go tylko do ust, bo bałam się zapchania - faktycznie kremik jest masełkowy, tłusty i szybko się roztapia pod wpływem ciepła, więc być może byś go polubiła
Jak mi się skończy K+K, pojadę tam i jak dostanę jakieś próbki, będę o Tobie pamiętać

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dokładnie tak - pomarańczowy make me bio to cudeńko nad cudeńkami
może on ma jakis klej, że makijaże tak na na nim leżą?
Anula, jaką to cudo ma konsystencję?
Pisz pisz
Nawilża skórę czy czuć dziwne ściągnięcie, którego zawsze się w kremach boję?
Właśnie o nim czytam i opis wygląda imponująco

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Przyznam, że ostatnio porzuciłam minerały na rzecz kremu BB. Lepiej wygląda buzia i nie świecę się.
Jakich BB używasz?
Apropos kremów BB - wiem, że to wątek o pielęgnacji naturalnej, ale raz dostałam BB cream Garniera do cery mieszanej i nie używam, więc mogę oddać - krem nówka nieśmigana w opakowaniu.
Może macie kogoś, kto używa i by chciał...

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Dziewczyny widze, ze piszecie o Fitomedzie, a ja wlasnie przed Swietami zrobilam sobie prezent i zamowilam dosc duza paczke od nich i jestem w trakcie sumiennego uzywania.
Mam Peeling z korundem i krem z kwasem mlekowym (nr.7)- bo mam cere sucha, delikatna i staram sie rozjasnic przebarwienia.
Siostrze krem plotlusty, a mamie Krem nr.4 bo ma bardzo sucha skore.
Do tego zele myjace, toniki i mgielki.
Zaszalalam troche, ale tak ciezko ich dostac, ze postanowilam sprobowac raz, a dobrze
Ceny na prawde sa bardzo dobre, a na temat tych kosmetykow od dawna slysze pochwaly.
I jak K+K Ci się podoba?
Nie jest zbyt inwazyjny dla suchej cery?

Ja tam ich lubię i z radochą używam ich produktów... nawet jak wsadzą jakiś PEG, to raczej nie złamie to mojego życia, ale jak u nich będę, to zapytam czy PEGi zostaną, czy może będą chcieli je czymś zastąpić, bo Wizażanki są żądne tej wiedzy
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2014-01-13 o 13:41
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:42   #4473
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja tam ich lubię i z radochą używam ich produktów... nawet jak wsadzą jakiś PEG, to raczej nie złamie to mojego życia, ale jak u nich będę, to zapytam czy PEGi zostaną, czy może będą chcieli je czymś zastąpić, bo Wizażanki są rządne tej wiedzy
Na moje szczęście te produkty, które mnie zaciekawiły pegów nie mają, ani innych najbardziej szkodliwych substancji. Zastanawia mnie tylko, czy te składy podane stronie są prawdziwe, czy nie odbiegają od rzeczywistych. Czasami można się niestety przejechać.

Zapytaj, podpuszczaj, a moze wyrośnie nam super marka, mają zadatki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:44   #4474
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Tradycyjny tłusty przy próbie użycia mnie podrażnił, więc też nie jest dla mnie
Wiesz, za każdym razem jak u nich byłam, dostawałam po kilka próbek kremów z numerkami, tyle że z miejsca oddawałam je mamie, bo wydawały mi się zbyt ciężkie i nie za bardzo mogę się wypowiedzieć.
Może następnym razem zmuszę się do kilkukrotnego użycia, żeby mieć jakąś ich wizję
A co do kremu nr 4, to używałam go tylko do ust, bo bałam się zapchania - faktycznie kremik jest masełkowy, tłusty i szybko się roztapia pod wpływem ciepła, więc być może byś go polubiła
Jak mi się skończy K+K, pojadę tam i jak dostanę jakieś próbki, będę o Tobie pamiętać



Anula, jaką to cudo ma konsystencję?
Pisz pisz
Nawilża skórę czy czuć dziwne ściągnięcie, którego zawsze się w kremach boję?
Właśnie o nim czytam i opis wygląda imponująco



Jakich BB używasz?
Apropos kremów BB - wiem, że to wątek o pielęgnacji naturalnej, ale raz dostałam BB cream Garniera do cery mieszanej i nie używam, więc mogę oddać - krem nówka nieśmigana w opakowaniu.
Może macie kogoś, kto używa i by chciał...



I jak K+K Ci się podoba?
Nie jest zbyt inwazyjny dla suchej cery?

Ja tam ich lubię i z radochą używam ich produktów... nawet jak wsadzą jakiś PEG, to raczej nie złamie to mojego życia, ale jak u nich będę, to zapytam czy PEGi zostaną, czy może będą chcieli je czymś zastąpić, bo Wizażanki są żądne tej wiedzy
Podoba mi sie, buzia jest gladka, czuc troche mrowienie. Bardzo uwazam bo mam wrazliwe naczynka wiec nie pocieram za bardzo.
Nie zauwazylam jeszcze efektu rozjasnienia przebarownie, ale uzylam go 4 razy. Dolozylam teraz za mocniejsza kawalerie, zaczelam uzywac Acne derm na te przebarwienia wiec licze na widoczne efekty
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:47   #4475
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Anula, jaką to cudo ma konsystencję?
Pisz pisz
Nawilża skórę czy czuć dziwne ściągnięcie, którego zawsze się w kremach boję?
Właśnie o nim czytam i opis wygląda imponująco
Dość gęsty, ale mięciutki, jak ciepłe masło. przez pierwszych kilka użyć czułam lekkie napięcie skóry (nie ściągnięcie), ale teraz już tego nie ma. Pięknie tonuje ryjka, nawilża i odżywia.
Tutaj moja bardziej szczegółowa recenzja
http://www.naturalnazakupoholiczka.b...ke-me-bio.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:38   #4476
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
A możesz coś jeszcze polecić tego typu?
W żelu Santaverde przeszkadzał mi zapach i to na tyle, aby zrezygnować z zakupu .
obecnie zużywam santaverde właśnie (ten do twarzy i do ciała), mam też końcówkę żelu nawilżającego phenome (ale on z tych glicerynowatych, trochę klejących, jak mgiełka), w kolejce czeka żel z wit c, który masz, primer, którego masz próbkę i ten nowy pukka
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dokładnie tak - pomarańczowy make me bio to cudeńko nad cudeńkami
może on ma jakis klej, że makijaże tak na na nim leżą?
nie wiem co w tym kremie powoduje takie rzeczy, ale myślę, że zasłużył na miano mojego hitu
Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
kusicie
chyba spróbuję jak skończę divine light.

Dziewczyny może będziecie wiedzieć ... zamówiłam kilka próbek serum z mącznicy z JMO ... Czy kod z boku to data ważności? Mój kod to 9259-1 Sprawdzałam na stronie checkcosmetic tyle, że bez -1 bo nie wchodzi i wyszło:
Date of manufacture:
17 of September, 2009
It looks like your product was manufactured more than 2 years ago


To znaczy, że jest nie ważne czy to nie ten kod
nigdy nie sprawdzałam numerków na próbkach jmo, ale też mam pytanie z nimi związane... czy serum z zieloną herbatą śmierdoli zawsze czy właśnie trafiła mi się jakaś stara próbka

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Naprawdę? A jak to pachnie, bo czaję się na ten żelik?



No i wpadałam, choć nie potrzebuję żadnego kremu. Anula Twój blog mnie doprowadzi do ruiny! Bo oczywiście tam znalazłam recenzję rzeczonego Skusiła mnie tak wizja ładnej i mało świecącej strefy T Rozumiem, że jak go stosujecie, to filtra już nie nakładacie?
mam jeszcze próbkę żelu w saszetce, mogę wysłać
filtrów kremowych w ogóle nie używam, wystarczają mi te w proszkowych podkładach

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a a jakie minerały polecacie, co by nie robiły ciasta, nie powodowały efektu bombki i ładnie wygładzały twarz? Co mnie coś zachwyci przez chwilę, to potem, długofalowo się nie sprawdza.
a jakie minerały testowałaś do tej pory? i czy którekolwiek Ci pasowały?

zrobiłam trochę przypadkowych zakupów
wpadłam do rossmana a tam wyzbywają się starych opakowań żelu bdream...półlitrowe flaszki za 2,60...wzięłam wszystkie, jakie stały na półce , wracając do domu okazało się, że wyrósł mi koło bloku nowiutki sklep z produktami dla kosmetyczek a w nim pełny asortyment masek bielendy...nie wyszłam z pustymi rękami. dla mamy kupiłam też lakier do włosów co go susabee polecała...no i po co ja wychodziłam z domu
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:47   #4477
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

poczuwam się do odpowiedzialności..... podesłać Ci próbkę?
minerały trzymają się na nim jak zabetonowane
ja nie stosuję filtrów......
Powstrzymywałam się długo, ale po tylu cudnych opisach śmiem o jedną jeśli coś tam jeszcze zostało czym możesz się podzielić.



Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Naprawdę? A jak to pachnie, bo czaję się na ten żelik?



No i wpadałam, choć nie potrzebuję żadnego kremu. Anula Twój blog mnie doprowadzi do ruiny! Bo oczywiście tam znalazłam recenzję rzeczonego Skusiła mnie tak wizja ładnej i mało świecącej strefy T Rozumiem, że jak go stosujecie, to filtra już nie nakładacie?
yyyy, akurat tego zapachu nie potrafię za dobrze opisać. Pachnie lekko kwaskowo. Nie jakoś dusząco, ani brzydko. Już przy drugim podejściu zaczął mnie ten aromat tak męczyć, że nie wyobrażałam sobie, abym dała radę zużyć całe opakowanie.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Tak mi głupio z tą jedną próbką, bo to koszta i czas, ale jakbyś była tak miła, to tutaj się złamię i bardzo mocno poproszę Kurczę, a chciałam trzymać się zasady, co by nie gromadzić próbek... Do tej pory się udawało Silna wola, nie ma co...

Przyznam, że ostatnio porzuciłam minerały na rzecz kremu BB. Lepiej wygląda buzia i nie świecę się.

Filtry stosuję także w kratkę, głownie wtedy, gdy mnie sumienie ruszy albo wiem, że będę długo na słońcu. Mam tyle dobra naturalnego, że kiedy to stosować jak ciągle tylko filtry i filtry...
Jakie minerałki miałaś? Może należało jeszcze próbować? Przez półtora roku bawiłam się prochami i wróciłam do form płynnych. Ostatnio znów nałożyłam minerałki. Nic nie daje takiego efektu.... Szkoda tylko, że to nie jest rozwiązanie na cały dzień
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 15:21   #4478
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Moja reklamacja maseczki Phenome została rozpatrzona pozytywnie, ale w tym sensie, że zwrócą mi pieniądze, a nie, że przyślą nowy produkt- reklamację rozpatrzyła apteka, nie Phenome (ale musiałam do nich sama zadzwonić, bo termin już dawno minął, a oni milczeli...), a to dlatego, że pani ponownie stwierdziła, że firma wycofuje się z mało opłacalnego dla nich rynku. Ja na to, że sklep internetowy nadal działa, bo niedawno dostałam maila o jakiejś promocji, a ona mówi, że sprowadzają towar z zagranicy. Więc ja stwierdziłam, że to nie może być prawdą, gdyż sklepy stacjonarne nadal istnieją i w jednym z nich została powzięta informacja o tym, iż mało tego, że firma zostaje, to jeszcze planuje ekspansję na rynki azjatyckie. Panią lekko przytkało i stwierdziła, że będzie u nich jeszcze ich przedstawiciel, to się dokładnie wypyta, ale w pierwszej rozmowie ze mną, gdy zgłaszałam reklamację wygadała się, że to oni rezygnują z Phenome, bo "współpraca jest trudna", ale zaraz potem dodała, że właściwie to firma wycofuje się z Polski. W efekcie dalej nie wiem, jak to jest naprawdę- i z firmą i z moją maseczką, bo jeśli to Phenome nie chciało uznać reklamacji i apteka wzięła to na siebie, to brawa dla apteki i jednoczesne ostrzeżenie przed sposobem załatwiania, a raczej niezałatwiania reklamacji przez Phenome- mnie interesował pełnowartościowy produkt, bo akurat bardzo mi pasuje, ale teraz podchodzę do nich z rezerwą i waham się od nich cokolwiek kupić, bo trafiła mi się ewidentnie śmierdząca maska i jeśli to się powtórzy, to co wtedy będzie, nawet jeśli zostaną w Polsce

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-14 o 13:21
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:49   #4479
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

nigdy nie sprawdzałam numerków na próbkach jmo, ale też mam pytanie z nimi związane... czy serum z zieloną herbatą śmierdoli zawsze czy właśnie trafiła mi się jakaś stara próbka

kody z próbki kremu mandarynkowego i serum z wit. C są ok, tylko to serum z mącznicą .... nie wiem czy wpisuje dobry kod (opuszczam -1 bo wtedy nic nie wyszukuje) i dlatego mam wątpilowści, kupiłam sporo tych próbek i szkoda jeśli są po terminie może napisze do sklepu ...
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:52   #4480
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Promolcia, a jak działa tonik Santaverde, masz ten do normalnej i tłustej? Próbowałam znaleźć Twoją opinię, ale bez rezultatu. Dzisiaj wrzuciłam do koszyka różaną Martinę, ale jeśli napiszesz super recenzję to nie wiem co się stanie...

Anula_ga, rozmarynowy działa; patrzę teraz na ściągawkę i cedrowy opisali następująco:
- łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych,
- stosuje się do pielęgnacji skóry, zwalcza trądzik,
- działa pobudzająco i tonizująco na organizm, redukuje stresy i napięcia.
Jeśli nie zadziała dobrze na skórę głowy, to przynajmniej przyjmiesz to z luzem

Muszę pochwalić sklep feelunique, zrobiłam tam zakupy tylko raz, poprosiłam o próbki kosmetyków The Organic Pharmacy, ale odpisali, że nie mają czasu na szukanie próbek ze względu na dużą ilość zamówień. A dzisiaj listonosz przyniósł mi paczuszkę z próbkami, widzę, że nie wszystkie są bez zarzutu, no ale postarali się.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:55   #4481
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Zrobiłam też zdjęcie, ale oczywiście zapomniałam dołączyć...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01714.jpg (136,5 KB, 46 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 16:10   #4482
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Promolcia, a jak działa tonik Santaverde, masz ten do normalnej i tłustej? Próbowałam znaleźć Twoją opinię, ale bez rezultatu. Dzisiaj wrzuciłam do koszyka różaną Martinę, ale jeśli napiszesz super recenzję to nie wiem co się stanie...

Anula_ga, rozmarynowy działa; patrzę teraz na ściągawkę i cedrowy opisali następująco:
- łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych,
- stosuje się do pielęgnacji skóry, zwalcza trądzik,
- działa pobudzająco i tonizująco na organizm, redukuje stresy i napięcia.
Jeśli nie zadziała dobrze na skórę głowy, to przynajmniej przyjmiesz to z luzem

Muszę pochwalić sklep feelunique, zrobiłam tam zakupy tylko raz, poprosiłam o próbki kosmetyków The Organic Pharmacy, ale odpisali, że nie mają czasu na szukanie próbek ze względu na dużą ilość zamówień. A dzisiaj listonosz przyniósł mi paczuszkę z próbkami, widzę, że nie wszystkie są bez zarzutu, no ale postarali się.
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zrobiłam też zdjęcie, ale oczywiście zapomniałam dołączyć...
Ja miałam ten olej http://www.bioarp.pl/pl/p/Cedrowy-olej-do-masazu-stop-do-suchej-skory/60 i zużyłam do skórek- fajnie nawilżał i nie wysuszał ich wcale
Sporo tych próbek, jak na jedno zamówienie - szkoda, że nie zorientowali się, że chcesz tylko naturalne; ja ostatnio analizowałam składy kosmetyków Nourish i wypadły obiecująco...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-13 o 16:14
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:21   #4483
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
obecnie zużywam santaverde właśnie (ten do twarzy i do ciała), mam też końcówkę żelu nawilżającego phenome (ale on z tych glicerynowatych, trochę klejących, jak mgiełka), w kolejce czeka żel z wit c, który masz, primer, którego masz próbkę i ten nowy pukka

nie wiem co w tym kremie powoduje takie rzeczy, ale myślę, że zasłużył na miano mojego hitu

nigdy nie sprawdzałam numerków na próbkach jmo, ale też mam pytanie z nimi związane... czy serum z zieloną herbatą śmierdoli zawsze czy właśnie trafiła mi się jakaś stara próbka


mam jeszcze próbkę żelu w saszetce, mogę wysłać
filtrów kremowych w ogóle nie używam, wystarczają mi te w proszkowych podkładach


a jakie minerały testowałaś do tej pory? i czy którekolwiek Ci pasowały?

zrobiłam trochę przypadkowych zakupów
wpadłam do rossmana a tam wyzbywają się starych opakowań żelu bdream...półlitrowe flaszki za 2,60...wzięłam wszystkie, jakie stały na półce , wracając do domu okazało się, że wyrósł mi koło bloku nowiutki sklep z produktami dla kosmetyczek a w nim pełny asortyment masek bielendy...nie wyszłam z pustymi rękami. dla mamy kupiłam też lakier do włosów co go susabee polecała...no i po co ja wychodziłam z domu
Mokrym psem? Jeżeli tak to moje "pachną " tak samo ,winny jest olej z wiesiołka

Widziałyście nową kasetkę Zao w promocji i można tam upchnąć co sie chce a wkłady są o wiele tansze
Te promocje naprawdę mnie wykonczą
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:31   #4484
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Powstrzymywałam się długo, ale po tylu cudnych opisach śmiem o jedną jeśli coś tam jeszcze zostało czym możesz się podzielić.
zobaczę kochana czy cos jeszcze wyskrobię, ale bedziesz chyba musiała poczekać aż mazidła mi zrealizują zamówienie, bo kupiłam tam pojemniczki na próbki kremów.
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Promolcia, a jak działa tonik Santaverde, masz ten do normalnej i tłustej? Próbowałam znaleźć Twoją opinię, ale bez rezultatu. Dzisiaj wrzuciłam do koszyka różaną Martinę, ale jeśli napiszesz super recenzję to nie wiem co się stanie...

Anula_ga, rozmarynowy działa; patrzę teraz na ściągawkę i cedrowy opisali następująco:
- łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych,
- stosuje się do pielęgnacji skóry, zwalcza trądzik,
- działa pobudzająco i tonizująco na organizm, redukuje stresy i napięcia.
Jeśli nie zadziała dobrze na skórę głowy, to przynajmniej przyjmiesz to z luzem

Muszę pochwalić sklep feelunique, zrobiłam tam zakupy tylko raz, poprosiłam o próbki kosmetyków The Organic Pharmacy, ale odpisali, że nie mają czasu na szukanie próbek ze względu na dużą ilość zamówień. A dzisiaj listonosz przyniósł mi paczuszkę z próbkami, widzę, że nie wszystkie są bez zarzutu, no ale postarali się.

W opisie eterycznego olejku cedrowego jest info, że zwalcza łupież i nadmierne wydzielanie sebum więc jestem dobrej myśli.

zakupki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:39   #4485
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mokrym psem? Jeżeli tak to moje "pachną " tak samo ,winny jest olej z wiesiołka

Widziałyście nową kasetkę Zao w promocji i można tam upchnąć co sie chce a wkłady są o wiele tansze
Te promocje naprawdę mnie wykonczą
Elysambre też ma taką magnetyczną kasetkę, ale jest metaliczno- brązowa z pięknym, kwiatowym motywem- pewnie też będzie trwalsza , a paleta do makijażu również niczego sobie...
http://cosmetic-candy.com/discovered...ral-cosmetics/

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-13 o 19:23
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:49   #4486
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog 771.jpg (175,3 KB, 49 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:55   #4487
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.
Co za cudowności Dezodoranty w kremie bardzo mnie ciekawią, może to byłaby dobra alternatywa dla mnie, gdzie jestem uczulona na każdy naturalny dezodorant. Nawet po czystym ałunie miałam problemy. Moje pachy tolerują tylko zwykłe antyperspiranty
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:56   #4488
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.

Ciekawa jestem tych dezodorantów, a także szamponu, bo dałam go na prezent i na razie nic nie wiem o tym, jak się sprawuje, a miniaturki mydełek boskie- nie mam pojęcia, od którego mam zacząć, więc na razie tylko je podziwiam...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:04   #4489
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.
Piekne zakupy
Ja dostalam od tego porzeczkowego hydrolatu rumien na twarzy-ale dopiero w polowie butelki. Nic mnie w zyciu nie uczulilo, wiec bardzo sie zdziwilam. Zrobilam przerwe, probowalam go stosowac by rozrabiac peeling, spryskujac twarz i jako tonik i zawsze ta sama reakcja
Mam nadzieje, ze to tylko moja osobista reakcja i Ty bedziesz miala wiecej szczescia.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 17:13   #4490
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
lauressa nie znasz???
boszesz ty mój....
to jest błąd, który trzeba bezzwlocznie naprawić ja mam żółty ryjek, ale wyslę Ci próbkę cobyś obmacała mam najbardziej kryjącą formułę ethereal, kolor soft golden
http://www.lauress.com/base/foundati...thereal-2.html
No, wstyd się przyznać... Dziękuję Jestem beżowa, powinno się sprawdzić.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Jakich BB używasz?
Tego:
http://bestmakeup.pl/podklady/263-dr...alm-45-ml.html


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

a jakie minerały testowałaś do tej pory? i czy którekolwiek Ci pasowały?
Everyday Minerals, Lily Lolo, Bare Minerals i dużo w próbkach, których nazw nie pomnę. Jeden mnie podrażnił, bo zawierał tlenek bizmutu (Bismuth Oxychloride), tylko nie pamiętam który to. Ogólnie na początku było ok, ale potem coraz gorzej - szybka migracja z buzi, efekt ciasta lub świecenia, ciemnienie (bardzo często). Lubię minerały, ale teraz potrzebowałam odmiany.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.
Ale cuda Koniecznie daj znać, jak te deo w kremie, bo to ciekawe.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:14   #4491
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zobaczę kochana czy cos jeszcze wyskrobię, ale bedziesz chyba musiała poczekać aż mazidła mi zrealizują zamówienie, bo kupiłam tam pojemniczki na próbki kremów.


W opisie eterycznego olejku cedrowego jest info, że zwalcza łupież i nadmierne wydzielanie sebum więc jestem dobrej myśli.

zakupki
Nie ma sprawy. Poczekam


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.

Mini mydełka - coś dla mnie. Muszę poszukać, czy mają je normalnie w ofercie. Na ten porzeczkowy też się czaiłam. Ostatnio próbuję zamawiać jak najmniej. O ile z pielęgnacją mi wychodzi, to z kolorówką (głównie nienaturalną) już gorzej...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:12   #4492
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44576734]Cudności nakupiłaś
Szukałam kiedyś podobnego mydła z solą z MM i znalazłam tylko trzy całkiem naturalne, ale skład już nie całkiem identyczny, a z dostępnością u nas też nie najlepiej http://www.iherb.com/One-with-Nature...-oz-200-g/5787
http://www.sensitiveshop.nl/index.ph...N#.UtMXYfvAat9
http://www.makeupalley.com/product/s...aculous_Source
Mam to pierwsze, ale jeszcze nie używałam- ciekawe, czy mnie wysuszy jak zwykle...[/QUOTE]
Powodzenia z tym mydelkiem

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Extra nabytki
Tonik od jakiegoś czasu jest na mojej wish liście, a teraz dopisuję jeszcze balsam Acure. I czekam z niecierpliwością na recenzje
Dzieki-beda recenzje

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Zazdrosc.... Mialam te mydelka. Sa ok. Giovanni ma fajny zapach i jest duze choc i tak wole Nubian Heritage shea. Mialas moze zele pod prysznic z Nubian?
Nie,nie mialam nic z tej firmy

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a a jakie minerały polecacie, co by nie robiły ciasta, nie powodowały efektu bombki i ładnie wygładzały twarz? Co mnie coś zachwyci przez chwilę, to potem, długofalowo się nie sprawdza.
Lumiere
A co do podrazniania to Bare Minerals mial Bismuth w skladzie i mnie tez podraznil.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zrobiłam też zdjęcie, ale oczywiście zapomniałam dołączyć...
Fajne nabytki

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.
Super zakupy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:22   #4493
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziękuję Dziewczynki - jak tylko cos przetestuje z ostatnich zkaupów na pewno podzielę się z Wami wrażeniami
Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Piekne zakupy
Ja dostalam od tego porzeczkowego hydrolatu rumien na twarzy-ale dopiero w polowie butelki. Nic mnie w zyciu nie uczulilo, wiec bardzo sie zdziwilam. Zrobilam przerwe, probowalam go stosowac by rozrabiac peeling, spryskujac twarz i jako tonik i zawsze ta sama reakcja
Mam nadzieje, ze to tylko moja osobista reakcja i Ty bedziesz miala wiecej szczescia.
to mój kolejny hydrolat porzeczkowy, znamy sie nie od dziś mnie początkowo lekko piekł, ale bardzo dobrze mi służył
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy. Poczekam





Mini mydełka - coś dla mnie. Muszę poszukać, czy mają je normalnie w ofercie. Na ten porzeczkowy też się czaiłam. Ostatnio próbuję zamawiać jak najmniej. O ile z pielęgnacją mi wychodzi, to z kolorówką (głównie nienaturalną) już gorzej...
nie musisz czekać - znalazłam pudełko po soczewkach mam nadzieję, że się nie obrazisz za takie opakowanie próbki
daj adres na pw to jutro wyslę .
Zestaw 4 mini mydełek jest dostępny na maurelii
http://maurelii.pl/pl/p/Zestaw-4-mydel-25g/165
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 20:09   #4494
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zrobiłam też zdjęcie, ale oczywiście zapomniałam dołączyć...
Śliczne próbeczki...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.
Co to za cudowności A te Savonillkowe deo wygladają cudnie!!! Ciekawe jak działają? One są w formie kremu??? Coś niesamowitego...a jak zapachy???

Wiecie co, napisałam na Fejsie do Pani z Luvos, w sprawie kremu z glinka..poprosiłam o wysłanie próbek kremu, oczywiscie za opłatą, aby sobie potestować. Napisali mi, że próbki Luvos są bezpłatne i oni mi je wyślą na własny koszt! Miło z ich strony.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 20:41   #4495
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Śliczne próbeczki...

Co to za cudowności A te Savonillkowe deo wygladają cudnie!!! Ciekawe jak działają? One są w formie kremu??? Coś niesamowitego...a jak zapachy???

Wiecie co, napisałam na Fejsie do Pani z Luvos, w sprawie kremu z glinka..poprosiłam o wysłanie próbek kremu, oczywiscie za opłatą, aby sobie potestować. Napisali mi, że próbki Luvos są bezpłatne i oni mi je wyślą na własny koszt! Miło z ich strony.
deo są w kremie konsystencja trochę przypomina luźniejszą, gotową maseczkę z glinką.
macałam tylko deo miętowe - pachnie przyjemnie, słodką miętą w słoiczku jest to zielono-ziemista pasta, ale po rozsmarowaniu na ręku jest przezroczysta.

super z luvos
chyba założę sobie fejsa, bo ostatnio dużo przyjemności mnie omija przez niemanie facebooka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 20:50   #4496
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
deo są w kremie Konsystencja trochę przypomina luźniejszą, gotową maseczkę z glinką.
Macałam tylko deo miętowe - pachnie przyjemnie, słodką miętą W słoiczku jest to zielono-ziemista pasta, ale po rozsmarowaniu na ręku jest przezroczysta.

Super z luvos
chyba założę sobie fejsa, bo ostatnio dużo przyjemności mnie omija przez niemanie facebooka :d
koniecznie!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:02   #4497
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44586626]Ja miałam ten olej http://www.bioarp.pl/pl/p/Cedrowy-olej-do-masazu-stop-do-suchej-skory/60 i zużyłam do skórek- fajnie nawilżał i nie wysuszał ich wcale
Sporo tych próbek, jak na jedno zamówienie - szkoda, że nie zorientowali się, że chcesz tylko naturalne; ja ostatnio analizowałam składy kosmetyków Nourish i wypadły obiecująco...[/QUOTE]

To muszę zdobyć zaktualizowaną ulotkę.
No szkoda... ale wiesz... liczą się chęci.
No właśnie z tego kremu Nourish najbardziej się ucieszyłam.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.
Super. Uwielbiam takie zapachy, a cynamon to już

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Wiecie co, napisałam na Fejsie do Pani z Luvos, w sprawie kremu z glinka..poprosiłam o wysłanie próbek kremu, oczywiscie za opłatą, aby sobie potestować. Napisali mi, że próbki Luvos są bezpłatne i oni mi je wyślą na własny koszt! Miło z ich strony.
Gratulacje dla Pani
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:15   #4498
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczynki - jak tylko cos przetestuje z ostatnich zkaupów na pewno podzielę się z Wami wrażeniami

to mój kolejny hydrolat porzeczkowy, znamy sie nie od dziś mnie początkowo lekko piekł, ale bardzo dobrze mi służył

nie musisz czekać - znalazłam pudełko po soczewkach mam nadzieję, że się nie obrazisz za takie opakowanie próbki
daj adres na pw to jutro wyslę .
Zestaw 4 mini mydełek jest dostępny na maurelii
http://maurelii.pl/pl/p/Zestaw-4-mydel-25g/165
No pewnie, że nie. Już wysyłam.
Ooo to szykuje się małe zamówienie jeśli krem da radę. W końcu należy mi się jakaś nagroda za postanowienie rzucenia palenia.... po prawie 15 latach nałogu.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
deo są w kremie konsystencja trochę przypomina luźniejszą, gotową maseczkę z glinką.
macałam tylko deo miętowe - pachnie przyjemnie, słodką miętą w słoiczku jest to zielono-ziemista pasta, ale po rozsmarowaniu na ręku jest przezroczysta.

super z luvos
chyba założę sobie fejsa, bo ostatnio dużo przyjemności mnie omija przez niemanie facebooka
Jeszcze by brakowało, gdyby takie pachy zostawały.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 23:02   #4499
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Promolcia, a jak działa tonik Santaverde, masz ten do normalnej i tłustej? Próbowałam znaleźć Twoją opinię, ale bez rezultatu. Dzisiaj wrzuciłam do koszyka różaną Martinę, ale jeśli napiszesz super recenzję to nie wiem co się stanie...
yyyy...nie będę Cię nadmiernie kusić...
mam tonik klasyczny
preferuję toniki bezglicerynowe, najlepiej też by nie miały alkoholu
ten spełnia moje wymagania, pachnie aloesem, dobrze odświeża i lekko nawilża, opakowanie ma świetny rozpylacz...
tonik martiny pod względem składu wygląda zachęcająco, jest dwa razy tańszy niż sanatverde - może najpierw spróbuj tańszego

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zrobiłam też zdjęcie, ale oczywiście zapomniałam dołączyć...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe skarby
- mydełko pomarańczowo-cynamonowe i mgiełka do włosów phenome od Jadzi
- hydrolaty z BU
- cuda z maurelii: dwa dezodoranty w kremie (miętowy i cytrynowy), szampon phytema i prezent od sklepu - zestaw mini mydełek dostałam jeszcze odżywkę do paznokci, ale na razie nie mam pewności co do składu, więc wstrzymałam się z jej wstawieniem tutaj

Jeszcze nic nie wąchałam, nie macałam, nie miałam czasu.

ależ ta Pani z Maurelli Was rozpieszcza

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No pewnie, że nie. Już wysyłam.
Ooo to szykuje się małe zamówienie jeśli krem da radę. W końcu należy mi się jakaś nagroda za postanowienie rzucenia palenia.... po prawie 15 latach nałogu.

nagroda oczywiście, że się należy !!!
jak Ci idzie ?? na pewno nie jest łatwo...
ja też się próbuję wziąć za siebie...mam już małe sukcesy na koncie...najgorsze są te cholerne słodycze...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 01:06   #4500
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mokrym psem? Jeżeli tak to moje "pachną " tak samo ,winny jest olej z wiesiołka

Widziałyście nową kasetkę Zao w promocji i można tam upchnąć co sie chce a wkłady są o wiele tansze
Te promocje naprawdę mnie wykonczą
Chceeeeeeeee taka! Gdzies jeszcze mozna kupic inne bambusowe?

---------- Dopisano o 02:49 ---------- Poprzedni post napisano o 02:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No pewnie, że nie. Już wysyłam.
Ooo to szykuje się małe zamówienie jeśli krem da radę. W końcu należy mi się jakaś nagroda za postanowienie rzucenia palenia.... po prawie 15 latach nałogu.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



Jeszcze by brakowało, gdyby takie pachy zostawały.
Gratuluje z calego serca z powodu rzucenia palenia! Mozna sobie uzywac wszystkich kosmetykow swiata ale to i tak nie pomoze jesli niszczy sie skore od samego srodka...

---------- Dopisano o 02:58 ---------- Poprzedni post napisano o 02:49 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja swego czasu sie na niego czailam, ale w koncu nie kupilam zadnego filtra
czytalam wtedy opinie i jest podobno bardzo lekki, nie klei sie. przypuszczam, ze wchlonie sie do matu, wiec chyba nie do konca dla ciebie...
A moglabys mi napisac gdzie czytalas te opinie? Chetnie czegos sie dowiem wiecej bo tutaj dziewczyny chyba nie stosowaly Kimberly Sawyer. Ogladalam ostatnio na youtube dziewczyne ktora jest dosc selektywna w wyborze kosmetykow i wlasnie zachwalala. Zalezy mi nad czyms odrobine lepkim ale jednoczesnie dobrze przywierajcym. Btw. dostalm dzis wyplate. Zakupilam szybko upatrzone serum matujace i poki co jest wlasnie takie - tworzy taka lepka warstwe. Szkoda tylko ze nie ma filtrow...

---------- Dopisano o 03:06 ---------- Poprzedni post napisano o 02:58 ----------

Dziewczyny mam powazny problem. Kupilam dzis aloes w Holland&Barrett. Wszystko super tylko zignorowalam alkohol w skladzie ;(. Przyszlam do domu, zmylam makijaz, nalozylam to cudo obficie na twarz i...splakalam sie jak po krojeniu cebuli!!! No normalne ze to az tak wali po oczach? Chyba nie powinno Co robic? Reklamowac? To ten z ekstraktami http://m.hollandandbarrett.com/pages...3388&cpid=3378 Z drugiej strony po minucie od nalozenia bylo ok i skora sie uspokoila. Czy ten aloes nie ma przypadkiem koszmarnego skladu?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2014-01-14 o 06:14
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.