Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 21:52   #1921
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Extra figura zaliczona


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:38   #1922
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Jakie według Was zestawy Ewy najlepiej spalaja tłuszcz?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:23   #1923
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Mam plan ze cwicze 6 razy w tygodniu, no chyba ze mi cos wypadnie to 5 razy Teraz ćwiczę turbo wyzwanie, zaczelam w ogole od końca lipca cwiczyc chodakowska, zrobilam 60 skalpeli i teraz zamierzam zrobic 60 turbo i znowu cos innego zaczac a jak mi sie nie chce to tak sobie mysle zeby chociaz te 15-20 min poćwiczyć i trening miec zaliczony więc włączam sobie 6-minotowki albo secret lub jeszcze inny program którego nie znam i tak o to z planowanych 15-20 min robię nawet caly trening 😉 motywuja mnie takie małe cele a nie np. -10 kg do końca roku, a mam do zrzucenia gdzies z 14 kg jeszcze Nie mam terminu do kiedy, po prostu musze je zrzucic i juz 😀 a ćwiczę bo nie ze waga mi leci, a leci wolno tylko dlatego że czuje sie lepiej i moje cialo sie zmienia, wazne jest też to co się je, trzeba jeść zdrowo Kiedyś jedząc 5 razy w ciągu dnia i mniej i zdrowiej bez ćwiczeń schudłam 13 kg w pół roku ale teraz jestem po porodzie i wszystko mi wisi, starzeje się więc chcę wyglądać też seksownie 😝
Mi za to dzisiaj opadło wszystko do samego dołu... Wystarczy tylko, że się zmierzyłam. Porównałam wymiary z dnia dzisiejszego z tymi, jakie miałam na początku stycznia, gdy nie ćwiczyłam absolutnie nic, jadłam co popadnie i wydawałam się sobie masakrycznie gruba... Różnica jest na prawdę niewielka...
Talia -2
Brzuch -1
Biodra bez zmian...
Udo -0,5
Zaczynam się zastanawiać co tu jest nie tak - czy latem tak bardzo się roztyłam, że dopiero teraz wracam do 'przeciętnych wymiarów', czy po prostu robię coś źle. Gdzieś w okolicy Lipca odstawiłam słodkie i gazowane napoje na rzecz 2litrów niegazowanej wody dziennie i soków warzywnych co jakis czas. Unikam w miarę możliwości fast foodów, od pewnego czasu jadam regularnie 4 niewielkie posiłki dziennie, zaczynając od śniadania do godziny po przebudzeniu, nie jem na noc, przed spaniem... Od prawie 2 miesięcy ćwiczę dywanowy fitness, a z tego co widzę wygląda to tak, jakbym nie robiła absolutnie nic. Czasami jadam słodycze, ale nie w jakiś dużych ilościach. Jedyne co zostało mi z przyjemności w ciągu dnia to kawa lub herbata z łyżeczką cukru... Mój sposób odżywiania też wydaje się ok - nie jadam super tłustych potraw... Zaczynam nawet podejrzewać, że to może tabletki anty, które niedawno zaczęłam brać mi nie służą? Ale z kolei nie wiem, czy to możliwe, żeby niwelowały one wszelkie efekty ćwiczeń... :/ Ostatnio czuje się jak taki napompowany bąbelek, mam wrażenie że podczas 7dniowej przerwy od tabsów było o niebo lepiej.

Mam kryzys. I to taki konkretny... Proszę, doradźcie coś ze swojej strony
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:54   #1924
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Jakie według Was zestawy Ewy najlepiej spalaja tłuszcz?

Turbo spalanie


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 18:17   #1925
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Stonka a jak dlugo cwiczysz? Pamietaj tez ze sylwetka sie zmienia korystnie, mimo ze cm i waga slabo leca Zmierzylas sie i ok, teraz cwicz, zdrowo jedz i zmierz sie za miesiac, wtedy zobaczysz Jeśli tym razem bedzie kiepsko to do lekarza Moze byc to wina właśnie tabletek albo cos z tarczyca itd. Daj sobie szanse do końca roku, nie poddawaj sie i nie mow nikomu ze sie odchudzasz tylko czekaj cierpliwie az ktoś zauważy wtedy będziesz mieć pewność że to działa Ja tak zrobiłam i co chwilę słyszę że schudłam i to od osób które nie mieszkają ze mną bo mąż to mnie widzi codziennie i może dla poprawy humoru powiedzieć mi że schudłam Pomyśl sobie ile to pracy kosztuje, ćwiczenia, unikanie niezdrowych rzeczy Jedz słodycze raz w tygodniu, np. na jakiejś imprezie, żeby inni widzieli że ona je słodkie a chudnie;-) ja tak robie W.domu nic nie mam i mnie nie ciagnie tylko kawe slodze. W ogole jak cwicze to nie mam ochoty na.slodkie Pamietaj ze nie od razu bedziesz szczupla Kosztuje to duzo pracy i ja sobie postanowilam ze bede cwiczyc nawet jak bede miec te 58 kg co 2-3 dni po to zeby miec ladna sylwetke a nie byc tylko szczupla Schudne i niepozwole juz sobie przytyc, nawet jesli bede w drugiej ciąży Zaloz sobie ze odchudzasz sie juz ostatni raz, nawet niech trwa to rok, dwa ale juz do końca życia bede szczupla ;-) niestety ja mam skłonności do tycia więc zdaję sobie sprawę z tego że musze uważac na to co jem juz zawsze :-( oczywiście od czasu do czasu można sobie na coś pozwolić :-D
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 18:54   #1926
Marta556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Lubię Ewkę jest naturalna a jej skalpel daje w kość

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Zestaw każdy będzie dobry byle ciało dało radę, ale najważniejsza jest rygorystyczna dieta bez tego nie ma efektów

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Najlepiej dieta daje radę
Marta556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 18:56   #1927
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Marta556 Pokaż wiadomość
Lubię Ewkę jest naturalna a jej skalpel daje w kość

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Zestaw każdy będzie dobry byle ciało dało radę, ale najważniejsza jest rygorystyczna dieta bez tego nie ma efektów
Bez przesady. Ja bym wyrzuciła słowo "dieta" w ogóle. Cały pic polega na tym żeby zmienić złe nawyki na dobre.

Sama przyznam, że przez 3 miesiące ćwiczeń z Ewka zdarzały mi się grzeszki a waga i cm leciały.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 07:20   #1928
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Stonka a jak dlugo cwiczysz? Pamietaj tez ze sylwetka sie zmienia korystnie, mimo ze cm i waga slabo leca Zmierzylas sie i ok, teraz cwicz, zdrowo jedz i zmierz sie za miesiac, wtedy zobaczysz Jeśli tym razem bedzie kiepsko to do lekarza Moze byc to wina właśnie tabletek albo cos z tarczyca itd. Daj sobie szanse do końca roku, nie poddawaj sie i nie mow nikomu ze sie odchudzasz tylko czekaj cierpliwie az ktoś zauważy wtedy będziesz mieć pewność że to działa Ja tak zrobiłam i co chwilę słyszę że schudłam i to od osób które nie mieszkają ze mną bo mąż to mnie widzi codziennie i może dla poprawy humoru powiedzieć mi że schudłam Pomyśl sobie ile to pracy kosztuje, ćwiczenia, unikanie niezdrowych rzeczy Jedz słodycze raz w tygodniu, np. na jakiejś imprezie, żeby inni widzieli że ona je słodkie a chudnie;-) ja tak robie W.domu nic nie mam i mnie nie ciagnie tylko kawe slodze. W ogole jak cwicze to nie mam ochoty na.slodkie Pamietaj ze nie od razu bedziesz szczupla Kosztuje to duzo pracy i ja sobie postanowilam ze bede cwiczyc nawet jak bede miec te 58 kg co 2-3 dni po to zeby miec ladna sylwetke a nie byc tylko szczupla Schudne i niepozwole juz sobie przytyc, nawet jesli bede w drugiej ciąży Zaloz sobie ze odchudzasz sie juz ostatni raz, nawet niech trwa to rok, dwa ale juz do końca życia bede szczupla ;-) niestety ja mam skłonności do tycia więc zdaję sobie sprawę z tego że musze uważac na to co jem juz zawsze :-( oczywiście od czasu do czasu można sobie na coś pozwolić :-D
Ćwiczę od początku września, 4-5 razy w tygodniu po ok 40minut. Głównie zestawy Ewki, ale zdarza mi się też z innymi trenerami. Rozwiązanie, które proponujesz wydaje się być dobre, tylko boję się, że jeśli to wina tabletek, to przez ten miesiąc jeszcze bardziej przytyję i cały wysiłek pójdzie na marne Takie wrażenie mam też teraz, że poza kształtną pupą przez prawie 2 miesiące nie osiągnęłam nic. Masz fajne, rozsądne podejście Niestety to niewykonalne, żebym w domu nie miała słodyczy, bo mój tż to straszny łasuch. Jednak o dziwo w domu nie jem ich praktycznie w ogóle, czasami jakiś kawałek czekolady, albo ciastko. Bardziej kusi w pracy. Może faktycznie za szybko chcę wszystko osiągnąć i wywieram na sobie presję... Chyba pora troszkę wyluzować.
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 07:57   #1929
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

dziewczyny a jak radzicie sobie z brakiem sily? ja czasami nawet jak mam checi, ledwo daje rade cwiczyc. Jestem bardzo zmeczona po pracy i w weekndy fajnie i efektywnie mi sie cwiczy, a w tygodniu czuje sie jakbym wszystko przez mgle widziala i nie byla calkowicie przy rzeczy. Sama nie wiem, czy to takie otepienie jesienne i brak slonca, czy co. Dodam, ze lubie cwiczyc Chcialbym cwiczyc 5 razy w tyg. ale widze, ze maksymalnie moge dac rade 3- w przeciwnym wypadku moja kondycja calkowicie siada. Ja nawet potem zle spie, jestem rozdrazniona.
Wczoraj to samo, cwiczylym do 19 godz, i potem usnac nie moglam....
Ktos ma podobny Problem?
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 07:58   #1930
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez StonkaaZiemniaczana Pokaż wiadomość
Ćwiczę od początku września, 4-5 razy w tygodniu po ok 40minut. Głównie zestawy Ewki, ale zdarza mi się też z innymi trenerami. Rozwiązanie, które proponujesz wydaje się być dobre, tylko boję się, że jeśli to wina tabletek, to przez ten miesiąc jeszcze bardziej przytyję i cały wysiłek pójdzie na marne Takie wrażenie mam też teraz, że poza kształtną pupą przez prawie 2 miesiące nie osiągnęłam nic. Masz fajne, rozsądne podejście Niestety to niewykonalne, żebym w domu nie miała słodyczy, bo mój tż to straszny łasuch. Jednak o dziwo w domu nie jem ich praktycznie w ogóle, czasami jakiś kawałek czekolady, albo ciastko. Bardziej kusi w pracy. Może faktycznie za szybko chcę wszystko osiągnąć i wywieram na sobie presję... Chyba pora troszkę wyluzować.
To jak cos to niech lekarz zmieni Ci tabletki, moze z innymi bedzie lepiej a musisz je brac?
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 08:01   #1931
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Jakie według Was zestawy Ewy najlepiej spalaja tłuszcz?
Killer i Turbo wyzwanie

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
To jak cos to niech lekarz zmieni Ci tabletki, moze z innymi bedzie lepiej a musisz je brac?

milena, ten avator- to twoje zdjecie? Piekny brzuszek!!!
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 08:10   #1932
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Killer i Turbo wyzwanie

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------




milena, ten avator- to twoje zdjecie? Piekny brzuszek!!!
Niestety nie ale bym chciala mieć taki 😜
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 09:04   #1933
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak radzicie sobie z brakiem sily? ja czasami nawet jak mam checi, ledwo daje rade cwiczyc. Jestem bardzo zmeczona po pracy i w weekndy fajnie i efektywnie mi sie cwiczy, a w tygodniu czuje sie jakbym wszystko przez mgle widziala i nie byla calkowicie przy rzeczy. Sama nie wiem, czy to takie otepienie jesienne i brak slonca, czy co. Dodam, ze lubie cwiczyc Chcialbym cwiczyc 5 razy w tyg. ale widze, ze maksymalnie moge dac rade 3- w przeciwnym wypadku moja kondycja calkowicie siada. Ja nawet potem zle spie, jestem rozdrazniona.
Wczoraj to samo, cwiczylym do 19 godz, i potem usnac nie moglam....
Ktos ma podobny Problem?
Może póki nie ma śniegu albo deszczu to biegaj albo rower? Przy okazji mózg się będzie dotlenial
Może taka zmiana otoczenia lepiej zrobi. Polecalabym jakieś kontrolne badania, może czegoś Ci brakuje.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:22   #1934
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak radzicie sobie z brakiem sily? ja czasami nawet jak mam checi, ledwo daje rade cwiczyc. (...) Ja nawet potem zle spie, jestem rozdrazniona.
Wczoraj to samo, cwiczylym do 19 godz, i potem usnac nie moglam....
Ktos ma podobny Problem?
Może coś ze sposobem odżywiania? Za mało witamin, albo coś. Albo po prostu zbyt mało spożywanych kalorii Nie jest przypadkiem tak, że tylko w weekend masz czas, żeby zjeść porządny, wartościowy posiłek?

Ja zawsze ćwiczę między 19 a 20 i dzięki temu wręcz lepiej mi się śpi. Myślę, że to może być po prostu indywidualna predyspozycja Twojego organizmu.

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
To jak cos to niech lekarz zmieni Ci tabletki, moze z innymi bedzie lepiej a musisz je brac?
Niestety muszę, a raczej powinnam jeśli chcę zażegnać pewne problemy zdrowotne Więc mam do wyboru, albo albo. Rozważam zmianę, ale to dopiero drugie opakowanie, a organizm przystosowuje się do hormonów ok 3miesiące, więc może lepiej się wstrzymać...
Hm nie wiem co jest grane, ale gdy rano się zmierzyłam miałam ok -1cm niemal w każdym miejscu w stosunku do tego co było wczoraj po południu. Jak to możliwe?
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:53   #1935
bogurzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 70
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
(...)
Hm nie wiem co jest grane, ale gdy rano się zmierzyłam miałam ok -1cm niemal w każdym miejscu w stosunku do tego co było wczoraj po południu. Jak to możliwe?
To chyba dobrze, że cm lecą w dół? Może też woda Ci zeszła z organizmu. Ja np. przez całe wakacje byłam spuchnięta jak balon od upałów i nie mieściłam się w spodnie, ateraz normalnie - na luzie zakładam

Moja przygoda z Chodakowską zaczęła się od skalpela ale teraz dużo bardziej lubię turbo spalanie to taki trening przy którym czuje, że ćwiczę. Tylko głupi bląd zrobiłam, że wgl się nie mierzyłam. Widzę zmiany wizualne, ale może to tylko mi się wydaje...
bogurzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 20:12   #1936
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez bogurzka Pokaż wiadomość
To chyba dobrze, że cm lecą w dół? Może też woda Ci zeszła z organizmu. Ja np. przez całe wakacje byłam spuchnięta jak balon od upałów i nie mieściłam się w spodnie, ateraz normalnie - na luzie zakładam

Moja przygoda z Chodakowską zaczęła się od skalpela ale teraz dużo bardziej lubię turbo spalanie to taki trening przy którym czuje, że ćwiczę. Tylko głupi bląd zrobiłam, że wgl się nie mierzyłam. Widzę zmiany wizualne, ale może to tylko mi się wydaje...
No jasne, że to dobrze ale zastanawiam się jak to możliwe w ciągu jednej nocy Czary jakieś. Wody chyba nie powinnam zatrzymywać bo regularnie się filtruje - 2 litry dziennie Chyba, że to te tabletki funduja mi takie skoki w ciągu dnia.

Wiem co czujesz, bo ja też się nie zmierzyłam na początku - dopiero wczoraj po prawie dwóch miesiącach ćwiczeń Ale od tej pory będę kontrolować postępy

Dzisiaj mam za sobą Turbo Spalanie - wypocilam się na dobry początek weekendu
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 22:39   #1937
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Nie miałam dziś sił na killera. Zrobiłam ok 7 minut i zmieniłam na Mel B cardio, brzuch, pośladki i nogi, włączyłam też jakieś dwa układy zumby i tyle na dzisiaj
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 11:59   #1938
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Niech te zajęcia na 8 się skończą. Proszę
Dzisiaj udało mi się wygospodarować czas pierwszy raz w tygodniu I zazwyczaj kiedy mam zajęcia na 8, to kończę o 20 albo o 18 i jak przychodzę do domu to ćwiczenia są jedną z ostatnich rzeczy, o których marzę Mam nadzieję, że będę mogła zapisać się do klubu fitness jeśli finanse mi na to pozwolą, bo, cytując klasyka, tak być to nie będzie

I cieszę się, że tyle jest Was tutaj
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 15:10   #1939
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Mogę dołączyć?

W poniedziałek zaczęłam ćwiczyć, wybór padł na skalpel chodakowskiej. Stwierdziłam, że nie ma szans na zrobienie całego i dałam radę tylko 20 minut. We wtorek dotrwałam do 30. Środy i czwartki mam dość napięte, wracam około 20 do mieszkania, więc odpuściłam treningi. W piątek przeszłam już cały skalpel, teraz też jestem tuż po zrobieniu treningu. Cholera, ale to daje satysfakcję Samo ćwiczenie może nie należy do najprzyjemniejszych doznań na świecie, ale dotrwanie do końca jest fantastycznym uczuciem
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 16:53   #1940
Lilithbb
Raczkowanie
 
Avatar Lilithbb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rajcza
Wiadomości: 85
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Ja najbardziej lubię extra figura
__________________
blog gofry przepisy na gofry
Lilithbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 17:32   #1941
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Lilithbb Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię extra figura

Ja tez


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 18:52   #1942
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Dziś dzień wolny Byliśmy na imprezie i już mi sie nie chce 😝
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 20:45   #1943
StonkaaZiemniaczana
Raczkowanie
 
Avatar StonkaaZiemniaczana
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Szafa w przedpokoju
Wiadomości: 386
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Niech te zajęcia na 8 się skończą. Proszę
Dzisiaj udało mi się wygospodarować czas pierwszy raz w tygodniu I zazwyczaj kiedy mam zajęcia na 8, to kończę o 20 albo o 18 i jak przychodzę do domu to ćwiczenia są jedną z ostatnich rzeczy, o których marzę Mam nadzieję, że będę mogła zapisać się do klubu fitness jeśli finanse mi na to pozwolą, bo, cytując klasyka, tak być to nie będzie

I cieszę się, że tyle jest Was tutaj
Ojej to faktycznie żywioly sprzysiegly się przeciwko Tobie Tez bym pewnie nie ćwiczyła przy takim trybie dnia...




Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?

W poniedziałek zaczęłam ćwiczyć, wybór padł na skalpel chodakowskiej. Stwierdziłam, że nie ma szans na zrobienie całego i dałam radę tylko 20 minut. We wtorek dotrwałam do 30. Środy i czwartki mam dość napięte, wracam około 20 do mieszkania, więc odpuściłam treningi. W piątek przeszłam już cały skalpel, teraz też jestem tuż po zrobieniu treningu. Cholera, ale to daje satysfakcję Samo ćwiczenie może nie należy do najprzyjemniejszych doznań na świecie, ale dotrwanie do końca jest fantastycznym uczuciem

Witamy! Niewiele z nas na samym początku było w stanie zrobić cały trening Ewki, ale najważniejsze to się nie poddawać i robić tyle, ile możemy Nawet jeśli przy każdym kolejnym treningu miała być to tylko minutka dłużej.




Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Dziś dzień wolny Byliśmy na imprezie i już mi sie nie chce 😝
U mnie również wolne Sprzątanie plus opieka nad dzieciakami szwagierek - dały mi trochę w kość wiec można uznać ze fitness tez miałam
StonkaaZiemniaczana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 21:35   #1944
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez StonkaaZiemniaczana Pokaż wiadomość
Witamy! Niewiele z nas na samym początku było w stanie zrobić cały trening Ewki, ale najważniejsze to się nie poddawać i robić tyle, ile możemy Nawet jeśli przy każdym kolejnym treningu miała być to tylko minutka dłużej.
No właśnie tak też swierdziłam, że lepiej zacząć powolutku. No bo co mi z tego, że już pierwszego dnia zrobię wszystko, a następnego ranka nie będę w stanie wstać z łóżka?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 13:01   #1945
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Witajcie ponownie,

niestety nie mogłam być z Wami obecna z powodów osobistych, ale teraz mam nadzieję, że moje wyzwanie uda się zrealizować. Zamówiłam na bebio.pl piłkę+metamorfozę oraz matę. Czy robiłyście M21? Jak wrażenia?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 18:55   #1946
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

hejka
ja się mało odzywam.. a w zasadzie wcale ale staram się ćwiczyć, co najmniej 3-4 razy w tygodniu.... od jutra postanowiłam jeszcze bardziej zmodyfikować moją dietę bo na razie efekt nie zadowala mnie... po 1,5 mies ćwiczeń zjechało z wagi tylko 1,5 kg...w obwodach tez nie za dużo raczej. może popełniłam błąd na początku ćwicząc codziennie?
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 19:48   #1947
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
hejka
ja się mało odzywam.. a w zasadzie wcale ale staram się ćwiczyć, co najmniej 3-4 razy w tygodniu.... od jutra postanowiłam jeszcze bardziej zmodyfikować moją dietę bo na razie efekt nie zadowala mnie... po 1,5 mies ćwiczeń zjechało z wagi tylko 1,5 kg...w obwodach tez nie za dużo raczej. może popełniłam błąd na początku ćwicząc codziennie?
Ja ćwiczę 3 miesiace i tylko -4 kg (60 skalpeli i 10 turbo wyzwania) wiec nie jest u Ciebie zle Indywidualna sprawa ale zawsze do przodu

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Turbo wyzwanie pocwiczone Dziewczyny poradzcie cos na scierajace sie łokcie...😩
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 12:21   #1948
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Hejo U mnie wczoraj trening Turbo Spalnie i posladki z Mel B Dzis mam w planach Secret ale jeszcze zobaczymy
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 16:02   #1949
Lilithbb
Raczkowanie
 
Avatar Lilithbb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rajcza
Wiadomości: 85
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Dziś poleciał body express - pierwszy raz a wszystko zrobiłam bez problemu polecam
__________________
blog gofry przepisy na gofry
Lilithbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 16:18   #1950
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę 3 miesiace i tylko -4 kg (60 skalpeli i 10 turbo wyzwania) wiec nie jest u Ciebie zle Indywidualna sprawa ale zawsze do przodu

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Turbo wyzwanie pocwiczone Dziewczyny poradzcie cos na scierajace sie łokcie...😩
no staram się nie poddawać
muszę schudnąć bo już patrzeć na sibie nie mogę
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.