Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 20:47   #3301
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Witam wszystkie nowe dziewczyny Ja sobie wczoraj zakokosowalam wloski i znów sa miekkie i blyszczace-uwielbiam ten kokos no
Ostatnio nie mam sil za bardzo pisac,bo zmagam sie z choroba ale mam nadzieje,ze nie wplynie to zle na moje wloski Co do szamponetek to ja jestem na nie...Tzn. nie uzywalam nigdy ale uzywajac jej czulabym sie,jakbym ulegla farbowaniu wiec u mnie nie ma mowy o zadnych szamponetkach
PS fajne macie te wloski dziewczyny
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:51   #3302
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Piękne ! Jakie proste ! Kurcze powiem Ci że też mam tak obcięte mniej więcej włoski i jeszcze ze 3 cm farby No i powykręcane w kazda strone wiec bez prostownicy nie rozpuszcze...

mysia m masz racje czytałam wczoraj całe forum o Amli i niektórym nie to że zielenieją włosy a przyciemnia ale Ambla z Jaśminem jest dla blondynek więc nic sie nie powinno dziać Ja sie troche czaje na
Bhringraj .
Ale ja tez nie mam takich prostych z natury ProstownicaWczęsniej wrzucałam inne zdjęcia tak objawia sie prawdziwa natura moich włosów
Apropo fryzjerki- ja trafiłam w końcu na taką moją idealną i jestem mega zadowolona. Jak mówię 2 cm to nie obcina 5. W dodatku motywowała mnie do wracania do naturalanych, a wczoraj powiedziała, że są miękkie bardzo lśnią i mam śliczny kolor Czuję sie bardzo podbudowana
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:59   #3303
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Ale ja tez nie mam takich prostych z natury ProstownicaWczęsniej wrzucałam inne zdjęcia tak objawia sie prawdziwa natura moich włosów
Apropo fryzjerki- ja trafiłam w końcu na taką moją idealną i jestem mega zadowolona. Jak mówię 2 cm to nie obcina 5. W dodatku motywowała mnie do wracania do naturalanych, a wczoraj powiedziała, że są miękkie bardzo lśnią i mam śliczny kolor Czuję sie bardzo podbudowana
Jak byłam podcinać włosy w, hmm, styczniu (?) to mi fryzjerka powiedziała patrząc na odrosty, że nie farbowałaby takiego jaśniutkiego blondu jak mój I to tak sama z siebie. Więc widocznie różnie to z fryzjerami bywa - Ci "dobrzy" też istnieją
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:29   #3304
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Na Krupniczej w bramie gdzieś, a sklepik sie nazywa "Naturalny Sklepik". Dziewczyny pisaly że Amle tam można dostać więc podejzewam ze inne olejki może też bo podobno fajnie zaopatrzony
Aha wiem już o który chodzi, ale nigdy tam nie byłam czas się wybrać
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:35   #3305
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

A ja tam tyle razy przechodziłam i nie widziałam sklepiku. Ale teraz to boje sie troche tej Amli ;P Że naprawde cała prześmierdne nią hehehhe
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:45   #3306
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Jak byłam podcinać włosy w, hmm, styczniu (?) to mi fryzjerka powiedziała patrząc na odrosty, że nie farbowałaby takiego jaśniutkiego blondu jak mój I to tak sama z siebie. Więc widocznie różnie to z fryzjerami bywa - Ci "dobrzy" też istnieją
co do tego, że istnieją "dobrzy" fryzjerzy to nie mam żadnych wątpliwości tylko ja jeszcze nie trafiłam na tego idealnego ta, u której dzisiaj byłam była dla mnie naprawdę miła, też mnie podbudowała mówiąc o stanie moich włosów, dużo o niej powiedzieć nie mogę bo byłam tylko podciąć końcówki i nigdy wcześniej nie miałam z nia kontaktu. tak sobie myślę, że może to i dobrze, że podcięła mi trochę więcej niż chciałam, bo tak jak pisałyście wyjdzie to na dobre moim włosom tylko dłużej będę musiała zapuszczać ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

po ponad 8h zmyłam rycynę i kokos i jakoś dziwnie mi się puszą teraz włosy hmm ciekawe dlaczego, wcześniej tak nie miałam, ale zobaczymy jak będzie następnym razem

a co do szamponetek, ja będę zmuszona ich użyć czasami, np na mega ważne wesele, na którym nie mogę się pokazać z odrostami na pół głowy, które będę miała na bank w czerwcu, ale gdyby nie takie wydarzenia to na pewno bym nawet nie popatrzyła na nie w żadnym sklepie
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 22:16   #3307
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

ja też mam wesele w czerwcu ... i tez użyję wtedy szamponetki

a za rok swoje ... mam nadzieję, że dam radę zapuścić jakoś te włosy naturalne do odpowiedniej długości ... ale coraz bardziej sie boję...

czy jest tutaj ktoś kto farbował na czarno i moze mi powiedzieć czy koor z czasem się zmywa? tak powiedzmy po pół roku?
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 23:27   #3308
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

To chyba duzo od farby zalezy... Ja farbowalam brazowym wellatonem ktory na blond wlosach wyszedl czarniutki i nic a nic sie nie wyplukal a nawet dekoloryzacja nie do kona go zalatwila...Ale chyba duzo zalezy tez od wlosa..
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 05:41   #3309
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
czy jest tutaj ktoś kto farbował na czarno i moze mi powiedzieć czy koor z czasem się zmywa? tak powiedzmy po pół roku?

farbowalam po raz ostatni w lipcu i niestety nadal są czarne jak smoła :P
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 08:19   #3310
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
To chyba duzo od farby zalezy... Ja farbowalam brazowym wellatonem ktory na blond wlosach wyszedl czarniutki i nic a nic sie nie wyplukal a nawet dekoloryzacja nie do kona go zalatwila...Ale chyba duzo zalezy tez od wlosa..
To prawda. Czy farba się wypłuka czy nie zależy od włosa i agresywności farby - im głębiej wniknie tym trudniej ją będzie wypłukać. Ale podobno ziołowe szampony o prostym składzie ładnie wypłukują kolor
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:07   #3311
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

nie mogłam dobrze uchwycić, ale coś tam widać
robiłam bez lampy.
Spróbuje zapuścić naturalne do linii brody i wtedy zdecyduje co dalej bo na razie ciągle się waham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitlaaaaaaaed-10 copy.jpg (39,9 KB, 99 załadowań)
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 15:19   #3312
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
nie mogłam dobrze uchwycić, ale coś tam widać
robiłam bez lampy.
Spróbuje zapuścić naturalne do linii brody i wtedy zdecyduje co dalej bo na razie ciągle się waham

widac fajnie masz, bo tez Ci sie odrost mocno nie odroznia
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 17:55   #3313
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

U mojej koleżanki farba czarna (chyba z Garniera) bardzo ładnie się spierała, po około roku prawie jej nie widać, tylko że ona naturalne ma brąz...

Ja nie trafiłam jeszcze na tak "dobrego" fryzjera, który chwaliłby naturalne włosy, ale wcale się nie dziwię - farbowanie to ich zarobek.

ARRASANDO widać odrost i farba wygląda bardzo naturalnie
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:08   #3314
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Załączam fotki-moje włosy bez prostowania,czyli masakryczne fale dunaju oraz odrościk
Arrasando pytalam o Twój nick,ponieważ piosenka i płyta pewnej artystki tak sie nazywa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0052.jpg (26,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0054.jpg (14,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0055.jpg (19,1 KB, 47 załadowań)
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:16   #3315
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny dziękuje za porady i wsparcie

Muffka- dzięki za parę miłych slow o moim kolorku... zawsze myślałam, że po farbowaniu nie mam co marzyc o ciekawym kolorze...

AngelkaMorelka-to fakt, że włosy odpłacą nam swym blaskiem. Kupiłam Amlę z Jaśminem dla blondynek( patrz na fotki). Kolor olejku jest taki jasno zielonkawy, ale nie barwi.

jo4nna- chyba się przemęczę tak jak mówisz. Nie mam zamiary iść do fryzjerki i wyjść od niej z pozornie pięknym blondem... bo np. nie powstrzymałam się namowom itd.... To by było bez sensu.

mysiam- jesteś specem od szamponetek, niemniej jednak postanowiłam nie tknąć tego dziadostwa.. hih

karolcia2106- masz włosy jak u modelki. KLASA KLASA KLASA! Niech laseczki z kłaczkami jak wypalona trzcina pójdą się schować i niech nie chodzą z wypalonym od farby łbem po ulicach...

xyolax- chyba masz rację co do tego, że po szamponiarkę warto sięgnąć jak kroi się jakieś wyjście lub impreza...

Yattamanka- widzę, że zdecydowanie nie polecasz szamponetek...A ciekawa jestem jak Twój odrościk, jest widoczny?

agaa91- czy Twoja fryzjerka czasem nie namawiała Cię na jakąś szamponetkę? Mam nadzieję, że nie uległaś.. hihi

Sikoreczka111- trzymam kciuki, pewnie po skrzypowicie masz turbo- porost? Myślę, że spokojnie dasz radę zapuścić swoje cudne naturalne do wesela. Ale wiesz... turbo program: oleje, skrzypowitki, bellisy oraz inne dopalacze ziołowe!

Chardon- zapach Amli nie jest taki zły. Przeciwnie: zapach wydaje się być egzotyczny, głęboki, słodkawy i eteryczny.

discodiva- z jakiego kolorku schodzisz, prosimy o wklejenie foteczek

exquise- z jakim czepkiem śpisz po olejowaniu? Jestem ciekawa

trihomones- życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia: na pewno zwalczysz chorobę i Twoje włosy staną się witalne i ładniejsze!

karolcia2106- ho ho! Gratuluje uznania od Twojej fryzjerki. Motywacja od fryzjera to jest to! A jaki masz naturalny kolorek?

Archiwalna- pokaż Twoje włoski. Może doradzimy Ci co z Twoimi czarnymi jak smoła...

Exquise- to racja, że fryzjerzy traktują farbowanie jak czysty biznes. Moja to nawet mówi, że farbowanie nie niszczy, że ona stawia na pielęgnację i wszystko jest ok. A z drugiej strony, jak kiedyś robiłam sobie odrosty to przyszła do salonu taka 20 letnia laseczka. Miała naturalny taki ciemny blond. fryzjerka tak się podniecała jej kolorem, że taki śliczny, że naturalny. rzeczywiście nawet sama wstałam zobaczyć jej włosy. Wtedy poczułam taką zazdrość, bo mój naturalny kolor był podobny, Wkurzyło mnie to że babeczka robi mi farbę, zachwala to, po czym nagle wychwala pod niebiosa te naturalne włosy. Sama sobie zaprzeczyła. Wiecie co?? Zapytałam ją, czy warto wracać do naturalnych? Że myślę tym... ale się waham ird. A ona do mnie, że musiałabym zapuszczam przez 4 lata i że miałabym brzydki kolor Oczywiście wzięłam to do siebie i pokornie po 2 miesiącach wróciłam na robienie odrostów.

Ale na szczęście znalazłam Was i dowiedziałam się, że wcale zapuszczanie nie trwa 4 lat i dziewczyny, które mają swoje obojętnie jakie odcienie naturalnych włosów są śliczne i pełne klasy i wdzięku. Na gołe oko widać, że mają lśniące pozbawione schemizowania włosy.

Sorki ze się rozpisałam
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:17   #3316
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Czas na nasze dopalacze!
Oleje czekają!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gg.jpg (24,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rr.jpg (34,3 KB, 23 załadowań)
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:41   #3317
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

MikiCziki - szamponetki jakiejś konkretnej firmy mi nie polecała, mówiła tylko żebym co jakiś czas użyła szamponetki od 4-8 myć żebym nie łaziła z odrostami na pół głowy, ale nie powiedziała jakiej firmy ponoć są bezpieczne dla włosów w przeciwieństwie do farb/rozjaśniaczy, coś w tym jest skoro wypłukuje sie w 100%, chociaż na pewno w jakiś sposób działa na włosy. czy uległam? w jakimś sensie tak, bo dzisiaj kupiłam sobie szamponetke Joanny - Naturalny Blond (chciałam słodkie cappuccino, ale w żadnej drogerii akurat tego kolorku nie było), ale nie zamierzam jej używać regularnie, tylko okazyjnie, gdy zajdzie potrzeba ale jak tylko zauważę, że negatywnie działa na włosy to odstawiam je na zawsze
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:54   #3318
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Rzeczywiście to jest rozwiązanie! A powiedz moja Droga.. Naturalny Blond czy słodkie cappucino wygląda lepiej na rozjaśnionych włosach. Mam za tydzień mały bankiecik i będę się źle czuła z moim odrostem. Chyba też się skuszę ten jeden jedyny raz na szamponetkę. A może wrzucisz foteczkę po szamponetce z efektem końcowym? Wpadne jutro do Natury i jeśli będzie słodkie cappucino i naturalny blond, to który brać w ciemno????? Ach, muszę jakoś wyglądać... a jeszcze walentynki! Pytam, bo NIGDY nie miałam doczynienia z szamponetką i naprawdę nie mam pojecia czego się spodziewać, gdy położe to na moje rozjaśnione kudły

Pozdrawiam!
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:10   #3319
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

a nie czasem AROMATYCZNE cappuccino? ;>
mi osobiście o wiele bardziej podobał się kolor po tym cappuccino niż bo naturalnym blondzie, ale oba kolory wyszły ładnie
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 20:12   #3320
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Rzeczywiście to jest rozwiązanie! A powiedz moja Droga.. Naturalny Blond czy słodkie cappucino wygląda lepiej na rozjaśnionych włosach. Mam za tydzień mały bankiecik i będę się źle czuła z moim odrostem. Chyba też się skuszę ten jeden jedyny raz na szamponetkę. A może wrzucisz foteczkę po szamponetce z efektem końcowym? Wpadne jutro do Natury i jeśli będzie słodkie cappucino i naturalny blond, to który brać w ciemno????? Ach, muszę jakoś wyglądać... a jeszcze walentynki! Pytam, bo NIGDY nie miałam doczynienia z szamponetką i naprawdę nie mam pojecia czego się spodziewać, gdy położe to na moje rozjaśnione kudły

Pozdrawiam!
słodkiego cappuccino na włosach nigdy nie miałam, ale kiedys jedna z dziewczyn wrzucała tutaj zdjęcia z efektem tej szmaponetki jutro koło południa mam zamiar wypróbować tą szamponetkę, to zdjęcia mogę wrzucić
ja kiedyś stosowałam szamponetki, jakieś 4 lata temu i zawsze mi się zmywały, więc o to się nie powinnaś martwić, cudów się też nie spodziewaj, szamponetka labo chwyci albo nie, zależy od Twojego rodzaju włosa. też mam rozjaśniane włosy więc jutro jak wrzucę fotki to będziesz mogła mniej więcej zobaczyć jak to działa
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:16   #3321
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

MikiCziki cieszę się, że do nas dołączyłaś, bo takich przemiłych słów już dawno nie słyszałam Dziękuję Ci bardzo serdecznie Moje włosy jak u modelki- takie słwoa można usłyszeć tylko w tym wątku
Co do koloru to mój naturalny to właśnie ten ze zdjęcia, końce jeszcze są minimalnie w farbie, ale to zupełne ostatni
Życzę wytrwałości, bo naturalny kolor masz bardzo ładny Co do olejów tak wiele o nich słyszałam, ale do jakoś nie mogę się przełamać na pierwszy raz, bo zupełnie nie wiem jak to dobrze zrobić i pewnie nie mogłabym domyć włosów
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:21   #3322
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
słodkiego cappuccino na włosach nigdy nie miałam, ale kiedys jedna z dziewczyn wrzucała tutaj zdjęcia z efektem tej szmaponetki jutro koło południa mam zamiar wypróbować tą szamponetkę, to zdjęcia mogę wrzucić
ja kiedyś stosowałam szamponetki, jakieś 4 lata temu i zawsze mi się zmywały, więc o to się nie powinnaś martwić, cudów się też nie spodziewaj, szamponetka labo chwyci albo nie, zależy od Twojego rodzaju włosa. też mam rozjaśniane włosy więc jutro jak wrzucę fotki to będziesz mogła mniej więcej zobaczyć jak to działa
Tak, ja wrzucałam i Skarb90
Jeśli chodzi o aromatyczne cappuccino, bo o słodkim cappuccino pierwsze słyszę
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:51   #3323
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Tak, ja wrzucałam i Skarb90
Jeśli chodzi o aromatyczne cappuccino, bo o słodkim cappuccino pierwsze słyszę
tak, masz rację przepraszam, wydawało mi się, że w nazwie jest "słodkie"
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:01   #3324
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

MIKICZIKI użyłam słowa czepek, bo tak mówię na moją czapeczkę robioną na drutach, w której śpię z olejkiem na głowie

Zapuszczanie naturalnych może i trwa 4 lata jeśli chce się mieć długie włosy, mi spokojnie starczą do ramion naturalne Za tydzień stuknie mi rok i 5 m-cy bez farbowania

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

PATISHA87 takie fale dunaju również posiadam Ładny odrost, nie rzucający się w oczy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:18   #3325
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Exquise i jak sobie radzisz z tymi falami? Ja niestety prostownicą
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:47   #3326
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
tak, masz rację przepraszam, wydawało mi się, że w nazwie jest "słodkie"


mogło Ci się wydawać , bo ja kiedyś myliłam nazwę i pisałam SŁODKIE
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:06   #3327
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
tak, masz rację przepraszam, wydawało mi się, że w nazwie jest "słodkie"
nic nie szkodzi
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:42   #3328
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Pół roku!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (92,4 KB, 40 załadowań)
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:50   #3329
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Exquise i jak sobie radzisz z tymi falami? Ja niestety prostownicą
Też mam takie fale dunaju Powiem Wam ze strasznie lubie je upinac bo ladnie wygladaja, ale kiedy chce je rozpuscic to tez faktycznie je prostuje bo do mojej twarzy okraglej wygladam nie korzystnie w falach Jednak probuje nie prostowac wloskow czesciej niz raz w tygodniu zeby ich nie zniszczyc... Ale jak mialam dlugie wloski takie za lokcie to we wakacje czesto ukladalam troszke te fale i wygladaly bardzo ladnie Ahh zeby wloski znow szybciutko takie urosly.. bo takie krotkie do ramion jak mam teraz są do du....
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:51   #3330
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
Pół roku!
elegancki odrost
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.