Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/ - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 11:50   #391
biki383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

planowałam isc do salonu, jednak najpierw probowalam sie doksztalcic poprzez internet,,jak sie okazalo pozniej - wiedzialam wiecej w teorii niz pan ktory mial mi przekłuc brew i jezyk,,na proste moim zdaniem pytania typu jaka dlugosc kolczyka potrzebna,,jak sie mierzy, czy do brwi lepiej sztange czy banan, a do jezyka czy na poczatek nie lepiej ptfe niz tytan, co jest lzejsze, nie potrafil mi odpowiedziec i dalej nie wiem,,poza tym chcial na start zalozyc kolczyki ze stali chirurgicznej..a jak pytalam o rozmiar kolczyka a igly-powiedzial ze jak kolczyk 1,6 mm to venflon 1,7,,a jesli chodzi o odkazanie-powiedzial ze plynami i ultrafioletem-czy to jest wystarczajace? widzialam ze ma jednorazowe venflony, ale co do reszty nie bylam przekonana,,dlatego postanowilam zamowic kolczyki ze strony ktora w ofercie ma opcje : sterylizacja..inne salony sa typowo kosmetyczne, i mimo ze maja autoklaw, dziewczyny wiekszego doswiadczenia jeszcze nie zdobyly, ten pan moze ma, ale te niedociagniecia mnie troszke wystraszyly..jestem w kropce.
biki383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 12:56   #392
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez biki383 Pokaż wiadomość
planowałam isc do salonu, jednak najpierw probowalam sie doksztalcic poprzez internet,,jak sie okazalo pozniej - wiedzialam wiecej w teorii niz pan ktory mial mi przekłuc brew i jezyk,,na proste moim zdaniem pytania typu jaka dlugosc kolczyka potrzebna,,jak sie mierzy, czy do brwi lepiej sztange czy banan, a do jezyka czy na poczatek nie lepiej ptfe niz tytan, co jest lzejsze, nie potrafil mi odpowiedziec i dalej nie wiem,,poza tym chcial na start zalozyc kolczyki ze stali chirurgicznej..a jak pytalam o rozmiar kolczyka a igly-powiedzial ze jak kolczyk 1,6 mm to venflon 1,7,,a jesli chodzi o odkazanie-powiedzial ze plynami i ultrafioletem-czy to jest wystarczajace? widzialam ze ma jednorazowe venflony, ale co do reszty nie bylam przekonana,,dlatego postanowilam zamowic kolczyki ze strony ktora w ofercie ma opcje : sterylizacja..inne salony sa typowo kosmetyczne, i mimo ze maja autoklaw, dziewczyny wiekszego doswiadczenia jeszcze nie zdobyly, ten pan moze ma, ale te niedociagniecia mnie troszke wystraszyly..jestem w kropce.
znajdź salon gdzie piercer będzie miał wiedze i odpowie ci na wszytskie twoje pytania
sterylizacja musi być koniecznie w autoklawie-ten ultrafiolet to mnie zdziwił totalnie-na pierwsze przeklucie najlepiej tytan ,bioplast bądź ptfe
czasem lepiej wybrac sie odrobinę dalej i miec pewnośc ,że zabieg bedzie profeslonajny
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 13:58   #393
biki383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

idac za Twoja rada zaczelam dzwonic po studiach w gdańsku,,i jak sie okazalo jeden pan powiedzial mi ze sie bzdur naczytalam, ze on stali chirurgicznej uzywa od lat i jest ok. akurat te studio zostalo mi polecone. niedlugo beda mnei za jakiegos natreta uwazac,,moze ja przesadzam.
biki383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 14:08   #394
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

nie nie przesadzasz ja też nie-ale branza bywa zatwardziała
nieraz usłyszałam,że my tylko wymyslamy i ,że wpiercingu nie ma większej filozofii
to może jak z pomorza jesteś spróbuj się jakoś z Miskiem54 skontaktować-on coprawda z Koszalina jest ale godny polecenia
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 14:20   #395
biki383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

znalazlam wkoncu studio w ktorym pan wiedzial cos o ptfe poza tym cena nie odstrasza-100,,w innych mowili ze jak mocno chce to moze byc ptfe ale to bedzie wtedy duzo drozej..studio tyle co na zdjeciach wyglada czysto i przestronnie,,maja autoklaw, ale reszta okaze sie na miejscu,,3miasto duze-na pewno wkoncu cos znajde,,dzieki za pomoc
biki383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 23:24   #396
dodaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Mam w mieście chyba dosyć dobrą kosmetyczkę, która również zajmuje się piercingiem, postraszyła mnie oczywiście tym opadnięciem powieki, powiedziała, że u niektórych ten nerw trójdzielny może być dłuższy, dla porównania powiedziała coś o sercu po prawej stronie u niektórych. Czy to możliwe żeby ten nerw nad okiem był u niektórych dłuższy?
dodaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 19:04   #397
martfica
Raczkowanie
 
Avatar martfica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 40
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Wiele pytań, mało odpowiedzi.. :P Ponawiam więc czyjeś pytanie o godny polecenia salon w Katowicach, mam nadzieję że ktoś takowy zna i mi podpowie
martfica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 11:47   #398
andzia0444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brwi prosze o jakies wiadomosci

Mam pytanko do Was. Ja zamierzam przebić brew za jakies 2 tygodnie i ide do salonu ale strasznie sie boje ze bedzie mnie bolec lub cos nie wyjdzie opowiedzcie mi jak to przebicie przebiega. Będę wdzięczna
andzia0444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:31   #399
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w brwi prosze o jakies wiadomosci

jeśli to profesjonalne studio to nie ma się czego obawiać. ból to kwestia indywidualna. a przekłucie trwa dosłownie chwile.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:46   #400
andzia0444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Ok dziękuje a mogą być jakieś poważne komplikacje ??
np. jakby mi koleżanka przebiła
andzia0444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:50   #401
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Kolczyk w brwi prosze o jakies wiadomosci

samo przekłucie przebiega to mniej-więcej tak:
już po wysterylizowaniu kolczyka piercer bierze sterylną igłę i sadza 'pacjenta' na krzesełku i przygotowuje miejsce do przekłucia. Mój zaznacza sobie miejsce robienia dziurek jakimś mazakiem, żeby było dokładnie. Przekłuwane miejsce chwyta specjalnymi szczypcami. Igłę wbija bardzo szybko, bo wtedy ból czuje się krócej. Potem kolczyk umieszcza się w igle (wenflonie, na przykład) i umieszcza się go w przekłutym miejscu podczas usuwania igły. Wszystko trwa dość szybko i nie boli aż tak bardzo, choć to zależy już od osoby. Nie polecam znieczulenia, bo kiedy zejdzie, to dopiero zacznie boleć Niektórzy piercerzy odcinają też tę końcówkę igły, za którą trzymali podczas przekłuwania, żeby nie wlazła przypadkiem do oka przy przekłuwaniu brwi. Potem już tylko nakręca się kuleczkę i czasami jeszcze przemywa miejsce jakimś specjalnym płynem i tyle. Potem tylko trzeba płacić

Komplikacje jakie mogą wystąpić to: infekcje, odrzucenie kolczyka (ciało zacznie odrzucać obce ciało do momentu, kiedy kolczyk całkiem wyjdzie spod skóry), uszkodzenie nerwu (nie pamiętam jaki, ale mamy tam jakiś nerw na brwi), mogą też wystąpić takie zgrubienia skóry przy dziurkach (nie pamiętam nazwy, ale jest to po prostu ciało obrastające wystającą część pręcika - mam coś takiego przy labrecie w brodzie) i jeszcze inne, więc lepiej niech koleżanka trzyma się jak najdalej
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...


Edytowane przez Sasame
Czas edycji: 2009-01-02 o 12:56
Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 13:14   #402
andzia0444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Aha rozumiem Ale koleżanka to jest wprawiona bardzo przebijala juz nos pepek warge jezyk i to wszytko przebijala i sobie i komuś tylko nie podjela sie brwi ale juz jest gotowa To mogła by sie podjac? jest juz troche doswiadczona Ale dziekuje bardzo za opisanie przebicia teraz juz wiem co mnie czeka
andzia0444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:26   #403
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez andzia0444 Pokaż wiadomość
Ok dziękuje a mogą być jakieś poważne komplikacje ??
np. jakby mi koleżanka przebiła
koleżanka zapewne nie ma pojećia co to jest sterylność, nie ma odpowiedniego doświadczenia etc. wiec trzymaj się od niej z daleka i wybierz się do profesjonalnego studia.
Cytat:
Napisane przez Sasame Pokaż wiadomość
samo przekłucie przebiega to mniej-więcej tak:
już po wysterylizowaniu kolczyka piercer bierze sterylną igłę i sadza 'pacjenta' na krzesełku i przygotowuje miejsce do przekłucia. Mój zaznacza sobie miejsce robienia dziurek jakimś mazakiem, żeby było dokładnie. Przekłuwane miejsce chwyta specjalnymi szczypcami. Igłę wbija bardzo szybko, bo wtedy ból czuje się krócej. Potem kolczyk umieszcza się w igle (wenflonie, na przykład) i umieszcza się go w przekłutym miejscu podczas usuwania igły. Wszystko trwa dość szybko i nie boli aż tak bardzo, choć to zależy już od osoby. Nie polecam znieczulenia, bo kiedy zejdzie, to dopiero zacznie boleć Niektórzy piercerzy odcinają też tę końcówkę igły, za którą trzymali podczas przekłuwania, żeby nie wlazła przypadkiem do oka przy przekłuwaniu brwi. Potem już tylko nakręca się kuleczkę i czasami jeszcze przemywa miejsce jakimś specjalnym płynem i tyle. Potem tylko trzeba płacić
trzeba szybko przebić, żeby nie było żadnych sińców etc, a nie po to by zmniejszyć ból.
po pierwsze: igła tego typu nazywa się wenflonem. po drugie: igły nie da rady przyciąć, odciąć etc. ucina się plastik nie igłę. żeby się w to wszystko nie bawić używa się np. igły iniekcyjnej.
po wykonaniu zabiegu miejsce powinno być zdezynfekowane.
Cytat:
Napisane przez andzia0444 Pokaż wiadomość
Aha rozumiem Ale koleżanka to jest wprawiona bardzo przebijala juz nos pepek warge jezyk i to wszytko przebijala i sobie i komuś tylko nie podjela sie brwi ale juz jest gotowa To mogła by sie podjac? jest juz troche doswiadczona Ale dziekuje bardzo za opisanie przebicia teraz juz wiem co mnie czeka
inaczej. kłucie u koleżanki=ryzyko zarażenia się hiv etc, wiec chyba nie warto
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead

Edytowane przez snide
Czas edycji: 2009-01-02 o 13:28
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:52   #404
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

napisałam jak nazywa się taka igła, jeśli nie zauważyłaś faktem jest to, że przy szybkim przekłuwaniu ból odczuwa się krócej, więc niepotrzebnie mnie poprawiasz. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z siniakami spowodowanymi długim wprowadzaniem igły. Jedynie przy zbyt mocnym zaciśnięciu szczypiec. Igłę da się przeciąć - w końcu to nie jakiś mocny kawał żelaza.

andsia04444: a nie lepiej odłożyć trochę pieniędzy i zrobić wszystko bezpiecznie, w odpowiednich do tego warunkach?
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:52   #405
Malwincia044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Ja jakoś sobie przebiłam
nos
wargę
chrząstkę
język
pępek i jakoś zyję ;]] OCZYWIŚCIE SAMA;]]

Edytowane przez Malwincia044
Czas edycji: 2009-01-02 o 16:53 Powód: bo musialam cos dopisać
Malwincia044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:02   #406
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

nie ma się czym chwalić
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:04   #407
Malwincia044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
nie ma się czym chwalić

To jej nie namawiajcie żę ma do salonu,każdy może jej prebić,dramat robicie i jakimiś Hivami straszycie.
Malwincia044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:25   #408
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez Malwincia044 Pokaż wiadomość
To jej nie namawiajcie żę ma do salonu,każdy może jej prebić,dramat robicie i jakimiś Hivami straszycie.
to chyba na prawdę nie masz pojęcia, co można sobie zrobić przekłuwając sobie ciało samemu. Nie mówię już o uszkodzeniu nerwów, ale sprawom natury estetycznej.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:30   #409
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

jeśli kłuć się to tylko w salonie/u profesjonalisty, a nie u małolaty [ew. samodzielnie], która myśli, że body piercing to żadna sztuka i sama się kolczykuje ryzykując życie.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 19:20   #410
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Dodaję trochę zdjęć ludzi, którzy sami robili sobie kolczyki, bądź też robili im je ich znajomi.

http://i255.photobucket.com/albums/h...s/fd9465a4.png
http://i255.photobucket.com/albums/h...s/37e672e7.png
http://i255.photobucket.com/albums/h...a01c335cdc.jpg
http://i255.photobucket.com/albums/h...ots/vomit1.jpg
http://i255.photobucket.com/albums/h...IMG_1655_1.jpg
http://i255.photobucket.com/albums/h...ts/2lmqk2r.jpg
http://i255.photobucket.com/albums/h...iots/lolol.jpg
http://i255.photobucket.com/albums/h.../idiots/no.jpg
http://i255.photobucket.com/albums/h...ts/2ykbe6o.jpg
http://i255.photobucket.com/albums/h...ts/25qt748.jpg

Mam nadzieję, że to odstraszy przynajmniej część dzieciaków od samodzielnego przekłuwania. Akurat tutaj większość to infekcje, bo nie mam zbyt dużo czasu na przeszukiwanie pewnego livejournala, ale zarówno często jak infekcje zdarzają się kolczyki krzywo, lub źle założone (tu na przykład bridge u tej blondynki). Nie oszczędzajcie na kolczykowaniu, bo to to samo, co oszczędzanie na własnym zdrowiu i urodzie.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:45   #411
Malwincia044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Cool Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

przeszłam kurs body percingu,to chyba mam pojęcie
Malwincia044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:52   #412
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Jasne Mojemu bratu też przekłuwał brew kolega 'po kursie piercingu' i teraz chodzi z blizną nad okiem. Zdania nie zmienię. Jedynym odpowiednim miejscem do przekłuwania ciała jest salon, gdzie mają odpowiednie przyrządy (np. autoklaw do sterylizacji, choć są jeszcze salony, w których ich nie ma, ale te salony dysponują kolczykami już wysterylizowanymi, w specjalnych opakowaniach). Jednak każdy i tak zrobi co chce. Ja bym jednak wolała zapłacić więcej i mieć niemal 100% pewności, że nie będę potem mieć problemów.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:57   #413
Malwincia044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

nie każe ci wierzyć ;/ i nie interere mnie twoje zdanie ;]]] ja na tym bije kasenie ty więc ;]]]
Malwincia044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 20:19   #414
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez Malwincia044 Pokaż wiadomość
przeszłam kurs body percingu,to chyba mam pojęcie
Cytat:
Napisane przez Malwincia044 Pokaż wiadomość
nie każe ci wierzyć ;/ i nie interere mnie twoje zdanie ;]]] ja na tym bije kasenie ty więc ;]]]
masz dopiero 16 lat, a już jesteś po kursie, do tego zarabiasz kłując
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 20:37   #415
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

offtop
jestem przerazona tym co sie dzieje w watkach piercingowych
chamstwo,nieparlamentarne slownictwo,ataki,wypowied zi nawet nie na poziomie budki z piwem ale gorsze-opanujcie sie

nawciskalam sie dzis dosc 'zlego posta'-innym tez radze dostrzec taka ikonke
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 22:01   #416
DonLansman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

hejka ludzie.. troszke poczytałem o roznych waszych opiniach wiec zamiast do kolezanki udałem sie do kosmetyczki ;p zaplacilem 65 zł (mialem swoj kolczyk) normalnie 80 kosztuje.. jestem super zadowolony z niego ;Dbrew prawie nie spuchła, nic nie ropieje no i wygląda extra (kolczyk z grotami) na solarium naprawde moge isc dopiero za conajmniej miesiac???
DonLansman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 22:24   #417
katstrofa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

zacznij używać samoopalacza rozwiąże twój problem masz . masz jeszcze jakieś głupie pytania??
katstrofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:09   #418
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Czemu od razu głupie? Pytanie jak każde inne :|
DonLansman - Naprawdę nie możesz iść do solarium Poczekaj aż Ci się wszystko wygoi.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 16:10   #419
DonLansman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
Czemu od razu głupie? Pytanie jak każde inne :|
DonLansman - Naprawdę nie możesz iść do solarium Poczekaj aż Ci się wszystko wygoi.
hmm samoopalacza nie bede uzywał bo nie jestem głupi -.- robią sie po nim pomaranczowe plamy itp... no trudno poczekam te kilka dni ;p ale z drugiej strony to nie wiem co ma mi sie goic.. opuchlizny nie ma, zadnych sincow czy strupow tez nie widac....
DonLansman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:12   #420
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

to, że nie ma sińców, strupów, ani opuchlizny oznacza tylko tyle, że ktoś wykonał dobrze robotę, a nie że nic się nie musi goić. Trzeba czekać przynajmniej miesiąc od przekłucia zanim się pójdzie na solarium, inaczej będziesz miał problem.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.