Jaka fryzurka by mi pasowała? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 16:07   #1
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76

Jaka fryzurka by mi pasowała?


Chcę zmienić fryzurę jednak nie mam zielonego pojęcia jaka ona może być. Macie jakies propozycje??
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:04   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Hmmm masz takie puszyste włosy ni to proste ni kręcone... Opowiedz coś o pielęgnacji swoich włosów?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:24   #3
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Nigdy nie farbowałam włosów, ani zbyt nie niszczyłam niczym. Mam takie gęste i grube włosy po mamie. Często też podcinałam. Jeśli je wyprostowałam prostownicą to po 10 minutach już nie było żadnego efektu. Suszę naturalnie, nie suszarką. Dołączę jeszcze fotkę z ,,prostymi'' włosami zaraz po prostowaniu.

Tutaj jeszcze jedna fotka

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-01-30 o 22:33 Powód: post pod postem
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:31   #4
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Ok myjesz włosy jak rozumiem wieczorem?
Nie przetłuszczają ci się zbytnio u nasady?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:39   #5
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

myję wieczorem, zgadza się.
Co do przetłuszczania się u nasady to zdarza się , ale rzadko.
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:47   #6
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

No właśnie jak tak widzę to włosy strasznie trudne do ogarnęcia.. Długie i puszą się. Wolałabyś je zakręcić czy wyprostować? Bo teraz to ni loki ni proste, może warto iść w stronę kręcenia ich? Tyle że tu zaczynają się schody - mycie włosów rano, suszarka z dyfuzorem itp ;p Bo nawet jak je podetniesz to nic nie da, nadal się będą w ten sposób puszyć. Próbowałaś jedwabi do włosów?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:53   #7
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Jak zrobiłam jedwabiem to wyglądały na przetłuszczone, niestety mi nie słuzy. Rano nie mogę myć, ponieważ mi nie wyschną tak szybko. Masz może jakieś rady np. dotyczące żeby jakąś grzywkę zrobić, albo zcieniować je, czy wystopniować, dokąd ściąć. Wolałabym radę bardziej w tym stylu.
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 18:00   #8
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Ale niestety ja ci nie poręczę za grzywkę ściąć, zetniesz, ale kto wie czy ci się z grzywki nie zrobi taki puch jak z końcówkami.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:10   #9
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

To co byś zrobiła na moim miejscu, żeby jednak troszkę odmienić fryz?
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:27   #10
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Nie robiłabym grzywki na pewno. Ale podcięłabym włosy, bo aktualnie masz płasko płasko płasko i w połowie zaczynają ci się pukle. Wystopniowałabym włosy i to by była już spora zmiana. Produkty do włosów kręconych, zamiast prostować, pomóc w kręceniu się i nawilżaniu...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:31   #11
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Bardzo dziękuje za radę
Pozdrawiam
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 21:24   #12
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

nie wiem czy tylko mi się wydaje, ale chyba masz przesuszone włosy? ja postarałabym się je dobrze nawilżyć, może jakaś dobra odżywka?
czeszesz włosy gdy są suche?
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 22:24   #13
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Tylko grzywka! Może coś w stylu Christiny Ricci, która ma podobny kształt twarzy?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 22:36   #14
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Ja bym proponowała wycieniowanie włosków i taka delikatna grzywka na cale czoło.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:48   #15
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Tak czeszę włosy i są mokre i gdy są suche. A ma to jakies znaczenie?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Tylko grzywka! Może coś w stylu Christiny Ricci, która ma podobny kształt twarzy?
Co do tej grzywki, czy będzie mi na pewno pasowała?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Ja bym proponowała wycieniowanie włosków i taka delikatna grzywka na cale czoło.
A masz moze jakies propozycje( zdjęcia) tej grzywki???
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:59   #16
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Moim zdaniem masz włosy podatne na kręcenie i w tą też stronę radziłabym Ci iść, bo w prostych jakoś mi nie pasujesz
Wejdź na wątek dla kręconowłosych https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382142 , jest to skarbnica wiedzy na temat pielęgnacji kręconych włosków. Poczytaj sobie wszystko w pierwszym poście
Co do podcięcia, to ja bym je pocieniowała, żeby nie było takiego efektu "hełmu", żeby zaczęły się lepiej układać
Po za tym wydaję mi się, że po myciu, czeszesz je na sucho? I nie używasz nic do stylizacji loków? Zajrzyj na tą stronę, na prawdę warto

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Tylko grzywka! Może coś w stylu Christiny Ricci, która ma podobny kształt twarzy?
moim zdaniem w grzywce będzie wyglądać tragicznie! Przecież ma włosy puszyste z tendencją do falowania, więc jak będzie wyglądać "spuszona" grzywka?

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez vanessa29 Pokaż wiadomość
Tak czeszę włosy i są mokre i gdy są suche. A ma to jakies znaczenie?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------


Co do tej grzywki, czy będzie mi na pewno pasowała?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------


A masz moze jakies propozycje( zdjęcia) tej grzywki???
Moim zdaniem grzywka z Twoimi włosami nie będzie dobrze wyglądała, masz włosy puszyste, kręcone, to jak Ci się ta grzywka skręci i spuszy to jak będziesz wyglądała? Moim zdaniem musisz zacząć od odpowiedniej pielęgnacji, żadnego prostowania, tylko iść w stronę kręcenia
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:15   #17
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Mam jeszcze pytanie co do szamponu jakiego używam. Jest to Schwarzkopf Glis Kur do włosów matowych i łamliwych. Czy jest on odpowiedni dla moich włosów? Mam też odżywkę z tej samej serii.
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:44   #18
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Cytat:
Napisane przez vanessa29 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie co do szamponu jakiego używam. Jest to Schwarzkopf Glis Kur do włosów matowych i łamliwych. Czy jest on odpowiedni dla moich włosów? Mam też odżywkę z tej samej serii.
Poczytaj wątek dla kręconowłosych, musisz odpowiednio zadbać o swoje włosy Dziewczyny polecają tam dietę bezsilikonową, ja obecnie też ją stosuję i sobie chwalę
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 11:41   #19
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

od siebie dodam jeszcze, że lepiej jest nie czesać suchych włosów. wtedy właśnie się tak 'napuszają' ..lepiej rozczesać tylko jak są mokre, a suche ewentualnie przeczesać palcami
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 15:23   #20
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Cytat:
moim zdaniem w grzywce będzie wyglądać tragicznie! Przecież ma włosy puszyste z tendencją do falowania, więc jak będzie wyglądać "spuszona" grzywka?
Zdanie mam identyczne ;]
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:13   #21
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Dziękuję Wam wszystkich za rady. Teraz już wiem, że grzywka na pewno odpada, muszę sobie nawilżyć włosy i pocieniować. Dziękuje jeszcze raz bardzo mi pomogłyście. Zajrzę też tam na tą stronkę dla kconowłosych jak jedna z was radziła. Pozdrawiam
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:39   #22
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

mogłabyś sobie zrobić grzwykę,ale wtedy w grę wchodziłoby codziennie prostowanie..co zniszczyłoby Ci włosy zapewne.
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:46   #23
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
moim zdaniem w grzywce będzie wyglądać tragicznie! Przecież ma włosy puszyste z tendencją do falowania, więc jak będzie wyglądać "spuszona" grzywka?
Wybaczcie dziewczyny, ale nie przekonacie mnie do tego, że autorka wątku wyglądałaby dobrze w fryzurze z odsłoniętym czołem. Puszenie puszeniem, ale grzywkę można bez problemu wyprostować, a jeśli zainwestujemy w porządną prostownicę i kosmetyki chroniące przez wysoką temperaturą, włosy nie mają prawa się zniszczyć!

No, ale jak zauważyłam większość dziewczyn zakładająca wątki na tym podforum wcale nie chce żadnych zmian. No, bo co to za metamorfoza - nawilżenie włosów? Dziewczyny narzekają na źle dobrane fryzury, ale nie chcą obcinać włosów, skarżą się na nudne i niemodne ubrania, ale szkoda im pieniędzy na kupno nowych rzeczy.


No i potem ciągną się takie wątki, które mają po 5 stron, a jedyną zmianą jest podcięcie końcówek włosów autorki o 2 cm.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

CoffeeWithMilk - a to, że Ty masz kręcone włosy, nie oznacza od razu, że wszystkim innym też będą pasować.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:21   #24
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny, ale nie przekonacie mnie do tego, że autorka wątku wyglądałaby dobrze w fryzurze z odsłoniętym czołem. Puszenie puszeniem, ale grzywkę można bez problemu wyprostować, a jeśli zainwestujemy w porządną prostownicę i kosmetyki chroniące przez wysoką temperaturą, włosy nie mają prawa się zniszczyć!

No, ale jak zauważyłam większość dziewczyn zakładająca wątki na tym podforum wcale nie chce żadnych zmian. No, bo co to za metamorfoza - nawilżenie włosów? Dziewczyny narzekają na źle dobrane fryzury, ale nie chcą obcinać włosów, skarżą się na nudne i niemodne ubrania, ale szkoda im pieniędzy na kupno nowych rzeczy.


No i potem ciągną się takie wątki, które mają po 5 stron, a jedyną zmianą jest podcięcie końcówek włosów autorki o 2 cm.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

CoffeeWithMilk - a to, że Ty masz kręcone włosy, nie oznacza od razu, że wszystkim innym też będą pasować.
a czy zadbanie o te włosy, żeby się zaczęły porządnie kręcić nie jest zmianą? Nie będzie miała już napuszonych włosów, tylko ładne loki...

A dziewczyna ma kręcone włosy, widać to na każdym zdjęciu, więc nie wiem o co chodzi? Polecasz jej grzywkę, a z nią tylko sobie narobi kłopotu, wyprostuję, wyjdzie na dwór, na wilgotne powietrze i co? I jej się grzywka skręci, spuszy i jak ona będzie wyglądać?
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:39   #25
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

przede wszystkim musisz je scieniowac na dole bo masz ich za duzo tam tak ze robi ci sie trojkat z włosów na głowie co wyglada koszmarnie
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:15   #26
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Nie będzie miała już napuszonych włosów, tylko ładne loki...
Ale ze spuszonych włosów nie wyjdą od razu piękne loki. Trudno, żeby włosy trochę nie falowały, skoro są suszone naturalnie…
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:21   #27
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Ale ze spuszonych włosów nie wyjdą od razu piękne loki. Trudno, żeby włosy trochę nie falowały, skoro są suszone naturalnie…
od razu nie wyjdą, ale po czasie na pewno, a z obciętą napuszoną grzywką nie zrobi nic... Jeżeli nie masz takich włosów jak autorka wątku nie doradzaj jej, żeby zrobiła grzywkę, bo naprawdę dziewczyna nie wyjdzie na tym dobrze... Wiem, z własnego doświadczenia, a na ostatnim zdjęciu widać wyraźnie, że ma kręcone włosy.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

a autorka jeszcze pisze, że jak wyprostowała włosy prostownicą, to po 10 minutach już nie było żadnego efektu, więc czym niby miałaby prostować grzywkę??
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:08   #28
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
od razu nie wyjdą, ale po czasie na pewno, a z obciętą napuszoną grzywką nie zrobi nic... Jeżeli nie masz takich włosów jak autorka wątku nie doradzaj jej, żeby zrobiła grzywkę, bo naprawdę dziewczyna nie wyjdzie na tym dobrze... Wiem, z własnego doświadczenia, a na ostatnim zdjęciu widać wyraźnie, że ma kręcone włosy.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

a autorka jeszcze pisze, że jak wyprostowała włosy prostownicą, to po 10 minutach już nie było żadnego efektu, więc czym niby miałaby prostować grzywkę??
ja tez uwazam ze grzywka to zły pomysł, włosy dostana troche wilgoci na dworze iod razu sie spuszcza i nici z wyprostowanej grzywy
ale autorka musi nawilzyc dobzre włosy- niech kupi sobei jakies dobre odzywki do kreconych wlosow i pozwoli po umyciu im wyschnąc naturalnie nie przeczesując pozniej- napewno efekt jakis bedzie
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:14   #29
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Czyli tak, jeśli chodzi o grzywkę to 100% nie. Mam sobie nawilżyć włosy i zcienować końcówki. A do tego nie czesać ich po wyschnięciu, no i tu jest mały problem, bo mi się bardzo plączą one i jakbym nie czesała ich cały dzień to zrobiłyby mi się kołtony....dlatego nie często czeszę,a mycie+nałożenie odżywki na włosy zajmuje mi ok. 2 godzin.
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:19   #30
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Jaka fryzurka by mi pasowała?

Nie rób grzywki!
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.