Jak zostać fryzjerką? - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 20:14   #211
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: !!!! FRYZJERKA po kursie a zatrudnienie -HELP!!

Czekolada ja też jestem po studiach wyższych i moja obecna praca za bardzo nie jest dla mnie satysfakcjonująca. narazie chce zrobić kurs I stopnia żeby sprawdzić czy aby fryzjerstwo naprawde tak mnie pociąga jak mi się wydaje
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:04   #212
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: !!!! FRYZJERKA po kursie a zatrudnienie -HELP!!

uhm no i ja wlasnie ale sadze ze szybko bym sie w tym odnalazla tym bardziej ze wynagrodzenie jst satysfakcjonujace.
na jaki kurs sie wybierasz, ile trwa i koztuje?
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:20   #213
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Kursy Fryzjerskie - pytania!!!

ja skończyłam szkołę Gabriel rok temu i jestem bardzo bardzo zadowolona
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 11:44   #214
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: !!!! FRYZJERKA po kursie a zatrudnienie -HELP!!

na początku obawiam się że wynagrodzenie nie jest takie satysfakcjonujące ale mi się marzy coś mojego a wydaje mi się że teraz jest najlepszy czas żeby jeszcze coś zmienić. ja myślałam nad kursem w katowicach I stopnia trwa 2 wekeendy od rana do wieczora a dla mnie to plus bo pracuje w tygodniu. a ty skąd jesteś?

Edytowane przez Misiata
Czas edycji: 2009-02-09 o 11:46
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:30   #215
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: !!!! FRYZJERKA po kursie a zatrudnienie -HELP!!

ja jelenia góra, dzwonilam dzisiaj i dowiadywalam sie o kurs, trwa 150h, chyba 30 na glowkach a reszta na modelkach, poza tm dodatkowo jakies 2 czy 3 beda z loreala w tym czasie, generalnie poiwedziala ze wspolpracuja z kilkoma salonami i czesto od nich maja namiary na wolne miejsca dla fryzjerek, orientuje sie ze na poczatku jest srednio z kasa ale jak mam liczyc za zatrudnia mnie w moim wyuczonym zawodzie za 1400 i mam przez 10 lat tyle zarabiac to mnie szlag trafia i juz wole stac na nogach cale dnie za lepsze pieniadze.
i robic to co lubie.


jastinada z czego jestes zadowolona, z kursu, z zarobkow, pracy jaka wykonujesz czy z czego??

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-02-09 o 14:31
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:51   #216
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: fryzjer - zawód z przyszłością ???

z zarobkami generalnie jest tak, ze na poczatek masz jakas podstawe (najczesciej najnizsza krajowa) plus procent od utargu. czyli im wiecej klientek przyjmiesz i im wiecej (i drozej ) im zrobisz na glowie tym masz większą kasę. wraz ze wzrostem doswiadczenia i ilosci klientek powinnas dostawac wiekszy procent.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:09   #217
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: fryzjer - zawód z przyszłością ???

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
z zarobkami generalnie jest tak, ze na poczatek masz jakas podstawe (najczesciej najnizsza krajowa) plus procent od utargu. czyli im wiecej klientek przyjmiesz i im wiecej (i drozej ) im zrobisz na glowie tym masz większą kasę. wraz ze wzrostem doswiadczenia i ilosci klientek powinnas dostawac wiekszy procent.
no tak, najgorzej chyba jako nowa osoba znalezc sobie klientki, na pocztaku sie tylko pomaga chyba.. Ty dlugo juz pracujesz w zawodzie?? jestes usatysfaksjonowana? balas sie czegos jak zaczynalas??
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 15:16   #218
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
kurs fryzjerski w Nova Centrum Edukacyjne katowice

Cześć
Mam do was pytanie. Czy chodził ktoś do tej szkoły NOVA CENTRUM EDUKACYJNE na kurs fryzjerstwa. Są tam III stopnie kursu. Albo czy coś słyszałyście o szkoleniach zawodowych w tej szkole?
Zastanawiam się nad tym kursem ale chciałabym najpierw was się doradzić
dziękuję za odpowiedź
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:40   #219
clubinka
Przyczajenie
 
Avatar clubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
kurs zawodowy fryzjerski, wizazu

Witam mam takie pytanko odnosnie kursow zawodowych chcialabym zapisac sie na taki kurs fryzjerski i wizazu lecz nie wiem czy one wszystkie sa po licealne bo jesli tak to mala lipa bo nie skonczylam liceum i nie mam zamiaru czy ktos orientuje sie w tych sprawach dodam ze jestem ze slaska i czy sa jakies w poblizu bielska katowic szukalam na stronach ale nic nie pisze czy sa policealne ;/ Pozdrawiam
clubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 17:28   #220
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: kurs zawodowy fryzjerski, wizazu

Cytat:
Napisane przez clubinka Pokaż wiadomość
Witam mam takie pytanko odnosnie kursow zawodowych chcialabym zapisac sie na taki kurs fryzjerski i wizazu lecz nie wiem czy one wszystkie sa po licealne bo jesli tak to mala lipa bo nie skonczylam liceum i nie mam zamiaru czy ktos orientuje sie w tych sprawach dodam ze jestem ze slaska i czy sa jakies w poblizu bielska katowic szukalam na stronach ale nic nie pisze czy sa policealne ;/ Pozdrawiam
szukałaś na stronach konkretnych szkół robiących takie kursy ? skoro nie było info o tym czy policealne czy nie to najlepiej do nich zadzwoń lub napisz e-mail i rozwiejesz swoje wszystkie wątpilwości
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:11   #221
Aleksandra 90
Raczkowanie
 
Avatar Aleksandra 90
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 243
Fryzjerstwo-studia?(nie studium)

Witam serdecznie
Mam takie pytanko:Czy istnieją STUDIA Fryzjerskie?? pytam się bo teraz zwątpiłam Pewna fryzjerka powiedziała mi, że nie mam iść na żadne studium po liceum tylko na studia, które są w Toruniu.Czy to prawda? W internecie nie ma żadnej strony o tym kierunku
W sumie to bym się nie zdziwiła jak by się okazało, że to jest bzdura.Kiedyś inna fryzjerka mi powiedziała, że dy pójdę po liceum na studium to nikt mnie po nich nie przyjmie do pracy
__________________
Aleksandra 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 21:33   #222
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fryzjerstwo-studia?(nie studium)

nie slyszalam o studiach fryzjerskich :-0
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:58   #223
evolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjerstwo-studia?(nie studium)

znalazłam coś takiego:
http://www.wsz-lko.pl/studia_fryzjerstwo.html

i jeszcze to, ale to już podyplomowe: http://www.wsnoz.pl/?id=302

Edytowane przez evolka
Czas edycji: 2009-02-26 o 22:02
evolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:13   #224
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Fryzjerstwo-studia?(nie studium)

Cytat:
Napisane przez evolka Pokaż wiadomość
znalazłam coś takiego:
http://www.wsz-lko.pl/studia_fryzjerstwo.html

i jeszcze to, ale to już podyplomowe: http://www.wsnoz.pl/?id=302
fajnie tylko niestety za daleko od mojego miejsca zamieszkania. szkoda że w pobliżu katowic nie ma takich możliwośći
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:24   #225
Aleksandra 90
Raczkowanie
 
Avatar Aleksandra 90
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 243
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Nikt nic nie wie?
__________________
Aleksandra 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:52   #226
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez Aleksandra 90 Pokaż wiadomość
Nikt nic nie wie?
o czym?
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:40   #227
Aleksandra 90
Raczkowanie
 
Avatar Aleksandra 90
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 243
Dot.: jak zostac fryzjerka?

O tym czy istnieją studia fryzjerskie.Pisałam o tym wczesniej.Mój wątek został tu przeniesiony.
__________________
Aleksandra 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:50   #228
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Czekolada83 zapisałaś się na ten kurs? Bo jestem bardzo Ciekawa ja chyba się zdecyduje
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 14:19   #229
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Metod na zostanie fryzjerem jest pare. Droga zwyczajna szkoła zawodowa +praktyki=czeladnik (po 6latch pracy w zawodzie możesz zrobić tytuł mistrza). Droga inna to szkoła policealna o profilu technik usług fryzjerskich, ale musisz liczyć się z tym że sama szkoła nie da ci nic poza papierkiem, także konieczne będzie znalezienie praktyk, aby zdobyć doświadczenie i wprawę = tytuł technika usług fryzjerskich. Droga niezwyczajna dla bogatych to akademie fryzjerskie np. Pani Babicz, albo Akademia B&K, ale tę drugą odradzam miałem z tym stycznoć i raczej to wielka ściema i wciskani ludzią ze po 8 tyg. mogą zostaś jakimiś exstra stylistami.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandra 90 Pokaż wiadomość
O tym czy istnieją studia fryzjerskie.Pisałam o tym wczesniej.Mój wątek został tu przeniesiony.
Są w Białymstoku Wyższa Szkoła Kosmetologi i Ochrony Zdrowia w Białymstoku kierunek Kosmetologia w stylizacji i pielęgnacji włosów.
Są dość drogie
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 19:41   #230
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Witajcie ja mam taki problem .....potrafie wykonywac wiele rzeczy ,.... robic baleyage , przedluzac wlosy metoda microrings , farbowac , mieszac kolory by wyszly odpowiednie w zaleznosci od wyjsciowego kolorku , obcinac modne asymetryczne ciecia , laczyc oxydanty , wody , robic dekoloryzacje itd ...... czyli w zasdzie wszystko , ale chcialabym ukonczyc jakis kurs albo cos podobnego co dalo by mi jakis " papierek " do wyko nywania tego zawodu ...... bo jak narazie to umiem to wszystko robic ....nawet trwale prostowanie wlosow , znam produkty itd ale nie mam papierka mieszkam niedaleko katowic , czy ktos wie moze gdzie bym mogla odbyc jakiesz szkolenia ?? dodam ze mam skonczona zasadnicza szkole zawodowa , ale niesttey w kierunku handlowym a nie fryzjerskim co moge zrobic by zostac fryzjerka ??
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 10:40   #231
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
Witajcie ja mam taki problem .....potrafie wykonywac wiele rzeczy ,.... robic baleyage , przedluzac wlosy metoda microrings , farbowac , mieszac kolory by wyszly odpowiednie w zaleznosci od wyjsciowego kolorku , obcinac modne asymetryczne ciecia , laczyc oxydanty , wody , robic dekoloryzacje itd ...... czyli w zasdzie wszystko , ale chcialabym ukonczyc jakis kurs albo cos podobnego co dalo by mi jakis " papierek " do wyko nywania tego zawodu ...... bo jak narazie to umiem to wszystko robic ....nawet trwale prostowanie wlosow , znam produkty itd ale nie mam papierka mieszkam niedaleko katowic , czy ktos wie moze gdzie bym mogla odbyc jakiesz szkolenia ?? dodam ze mam skonczona zasadnicza szkole zawodowa , ale niesttey w kierunku handlowym a nie fryzjerskim co moge zrobic by zostac fryzjerka ??
najtańszym wyjścuiem jest policealna szkoła fryzjerska, owocująca egzaminem technicznym. W innych przypadkach takich jak kursy itp... to dla pracodawcy nie za bardzo wartościowe. A to czy umiesz to robić powinno być poparte opiną twojego pracodawcy, czasem nawet bez papierków znajdziesz pracę, jeżeli masz własnych klientów i opinie.
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 19:03   #232
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez milypanicz Pokaż wiadomość
najtańszym wyjścuiem jest policealna szkoła fryzjerska, owocująca egzaminem technicznym. W innych przypadkach takich jak kursy itp... to dla pracodawcy nie za bardzo wartościowe. A to czy umiesz to robić powinno być poparte opiną twojego pracodawcy, czasem nawet bez papierków znajdziesz pracę, jeżeli masz własnych klientów i opinie.

wlasnie tak jak piszesz .....klientki wracaja do mnie bo sa bardzo zadowolone , dziewczyna ktorej ostatnio przedluzalam wloski dzwoni do mnie co dwa tygodnie i mowi jaka jest bardzo zadowolona , .... jak je pielegnuje itd.... radzi sie , pyta , i rozmawiamy i za kazdym razem podkresa kiedy sie umowimy na podniesienie pasemek ........ , i podkresla jak bardzo jest zadowolona , taki sam przypadek mam z klientka ktora robila baleyage z 3 kolorkow na farbkach Pieree Blanchee ........ i do tego jeszcze zageszczala wloski rowniez za kazdym razem powraca do mnie ......
jednak policealne studium odpada ....... bo mam skonczona zasadnicza szkole i niestety nie mam matury ani liceum , chcialabym ukonczyc jakies kursy i bym potem mogla podejsc do egzaminu w Cechu Rzemiosl.... i zdobyc tytul czeladnika
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 12:26   #233
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
wlasnie tak jak piszesz .....klientki wracaja do mnie bo sa bardzo zadowolone , dziewczyna ktorej ostatnio przedluzalam wloski dzwoni do mnie co dwa tygodnie i mowi jaka jest bardzo zadowolona , .... jak je pielegnuje itd.... radzi sie , pyta , i rozmawiamy i za kazdym razem podkresa kiedy sie umowimy na podniesienie pasemek ........ , i podkresla jak bardzo jest zadowolona , taki sam przypadek mam z klientka ktora robila baleyage z 3 kolorkow na farbkach Pieree Blanchee ........ i do tego jeszcze zageszczala wloski rowniez za kazdym razem powraca do mnie ......
jednak policealne studium odpada ....... bo mam skonczona zasadnicza szkole i niestety nie mam matury ani liceum , chcialabym ukonczyc jakies kursy i bym potem mogla podejsc do egzaminu w Cechu Rzemiosl.... i zdobyc tytul czeladnika
a gdzie sie tego wszystkiego nauczylas i skad masz klientki??

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
wlasnie tak jak piszesz .....klientki wracaja do mnie bo sa bardzo zadowolone , dziewczyna ktorej ostatnio przedluzalam wloski dzwoni do mnie co dwa tygodnie i mowi jaka jest bardzo zadowolona , .... jak je pielegnuje itd.... radzi sie , pyta , i rozmawiamy i za kazdym razem podkresa kiedy sie umowimy na podniesienie pasemek ........ , i podkresla jak bardzo jest zadowolona , taki sam przypadek mam z klientka ktora robila baleyage z 3 kolorkow na farbkach Pieree Blanchee ........ i do tego jeszcze zageszczala wloski rowniez za kazdym razem powraca do mnie ......
jednak policealne studium odpada ....... bo mam skonczona zasadnicza szkole i niestety nie mam matury ani liceum , chcialabym ukonczyc jakies kursy i bym potem mogla podejsc do egzaminu w Cechu Rzemiosl.... i zdobyc tytul czeladnika
gdzie sie tego wszystkiego nauczylas i skad wzielas klientki??
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 12:06   #234
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Szybkim sposobem na zrobienie czeladnika jest Polsko-Włoska szkoła /akademia/ fryzjerstwa GABRIEL w Kaliszu. Ja mam tam właśnie zrobiłam egzamin czeladniczy.
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:07   #235
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
a gdzie sie tego wszystkiego nauczylas i skad masz klientki??

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------


gdzie sie tego wszystkiego nauczylas i skad wzielas klientki??


zawsze mialam do tego jakies "tam" zacięcie ....przez miesiac chodziam codziennie kiedys do zakladu i przygladalam sie , bo znajomi mieli kiedys zaklad fryzjerski no i przez miesiac chodzilam sobie jakby na male "doszkalanie" ......a pozatym potem metoda prób ..... na sobie .....zreszta potem kolejne godziny spedzilam na teorii i poznawaniu produktow , na polapaniu adresow hurtowni itd.....
klientki to nie problem .... gdy raz zrobisz dobrze "cos" to same do Ciebie wracaja i polecaja innym
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:46   #236
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
zawsze mialam do tego jakies "tam" zacięcie ....przez miesiac chodziam codziennie kiedys do zakladu i przygladalam sie , bo znajomi mieli kiedys zaklad fryzjerski no i przez miesiac chodzilam sobie jakby na male "doszkalanie" ......a pozatym potem metoda prób ..... na sobie .....zreszta potem kolejne godziny spedzilam na teorii i poznawaniu produktow , na polapaniu adresow hurtowni itd.....
klientki to nie problem .... gdy raz zrobisz dobrze "cos" to same do Ciebie wracaja i polecaja innym
ja zaczynam kurs w nast tygodniu, bardzo chcialabym zeby dobrze poszlo i zebym oszlifowala to co potrafie.. zaciecie tez zaawsze mialam ale nie myslalam o tym zeby zajac sie tym na codzien..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:36   #237
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: jak zostac fryzjerka?

a jesli moge wiedziec gdzie sa takie kursy jak Ty zaczynasz ...?? i jak sie ksztaltuja w cenach ? ile godzin tygodniowo sa zajecia ? bo wlasnie mi tez by zalezalo zeby miec jakis papierek w reku
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:48   #238
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: jak zostac fryzjerka?

ten na ktory ja ide to 150h za 3000, grafik do rozlozenia wg mozliwosci, wszystko praktyka na glowkach i zywych modelkach, w prywatnej szkole bede robila.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:53   #239
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: jak zostac fryzjerka?

a gdzie sa takie kursy ?? i moglabys mi podac namiary na te prywatne kursy jakies ?? ja znalazlam ostatnio tez prywatny w szkole Profesja w Katowicach i tam trwalo to rok , po 35 godz miesiecznie i kosztwalo 180 zl za miesiac ...razy 10 miesiecy to wychodzilo 1800 zl , ale praktyki na glowkach bylo mniej bo tylko polowa zajec chyba byla praktyczna a reszta w teorii byla ...
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:23   #240
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
a gdzie sa takie kursy ?? i moglabys mi podac namiary na te prywatne kursy jakies ?? ja znalazlam ostatnio tez prywatny w szkole Profesja w Katowicach i tam trwalo to rok , po 35 godz miesiecznie i kosztwalo 180 zl za miesiac ...razy 10 miesiecy to wychodzilo 1800 zl , ale praktyki na glowkach bylo mniej bo tylko polowa zajec chyba byla praktyczna a reszta w teorii byla ...
to lokalizacja w polsce nie ma znaczenia? ja z dolnego slaska jestem kurs jest intensywny i progr jest taki ze 1 zajecia to teoria + mycie glowy i masaz, na to ok 4h jest i pozniej kazde kolejne to glowki, ciecie od tych z najdluzszych wlosow az do sciecia na tyle ze juz nic sie z glowek zrobic nie da, sukcesywne skracanie w miedzyczasie koloryzacje wszystkie metody a po glowkach zywe modelki na kazdych zajeciach.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 16:15:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.