Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 13:53   #1801
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Blond bunny - dokladnie 5/30, 6/30, najlepiej gdyby wyszedl 5/30 z pieknymi pasmami 6/30 ale o tym moge pomarzyc, chyba ze dostane w prezencie 100 euro . Dekolor posiada faze stabilizujaca wiec mysle, ze nie musze od razu miec farby gotowej po sciaganiu. Moge go uzyc do 3 razy (na tyle starcza opakowanie, wiec moze po prostu po pierwszym demakijazu wstawie fote i mi poradzisz co dalej (tj czy dekolor ponownie, czy juz farba)? Zeby nie zniszczyc wlosow (naprawde nie chce juz ciac koncowek a zas 2 cm sa do ciecia) myslalm nad castingiem 801 (taki kolor docelowo bym chciala) albo 910 - ten drugi dlatego, ze ma wlasciwosci lekko rozjasniajace a zakladam, ze po dekolorze duzo barwnika czerwonego mi we wlosach zostanie. Myslalam, ze zeby uzyskac efekt 801 bede musiala uzyc 910 - ale moze sie myle.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 14:37   #1802
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

TLu zrobisz jak zechcesz ale te loreale odpadają...
Albo rozmawiamy o brązie czyli poziom 5 lub 6
albo o blondzie. A te loreale to jasne blondy poziom 8 i 9.
Szczerze to dekolor musiałby ci zaje... wyjść żebyś po nim uzyskała te loreale. Włosy musiały by wyjść żółte-bananowe. Ale to tylko moje zdanie. W praktyce się okaże.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 14:44   #1803
beyOurillUsiOn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Pomozcie

Czesc
Mam pewien problem. Mam blond wlosy sredniej dlugosci. Naturalnie jestem ciemna blondynka. Otoz od dluzszego czasu rozjasniam sobie wlosy. Wczesniej robilam sobie tylko pasemka rozjasniaczem ,ostatnio u fryzjera bylam w lutym i rozjasnialam je cale. Wyszly mi jasniutkie blond. Juz mam dlugie odrosty i chcialam znowu pojsc do fryzjerki i je cale rozjasnic. Tylko nie wiem czy to dobry pomysl ,poniewaz mam bardzo zniszczone wlosy ,rozdwajaja sie ,lamia. :/ A ostatnio zauwazylam ,ze wypadaja. :/ Kompletnie nie wiem co mam robic. ,a nie chce zostac lysa... Mam tylko zamalowac odrosty? Chcialabym miec jeszcze bardziej jasniejszy blond ,a nawet biale. Doradzcie mi.
Dziekuje.

Edytowane przez beyOurillUsiOn
Czas edycji: 2010-07-08 o 14:50
beyOurillUsiOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 14:55   #1804
cannelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 610
Dot.: Pomozcie

Cytat:
Napisane przez beyOurillUsiOn Pokaż wiadomość
Czesc
Mam pewien problem. Mam blond wlosy sredniej dlugosci. Naturalnie jestem ciemna blondynka. Otoz od dluzszego czasu rozjasniam sobie wlosy. Wczesniej robilam sobie tylko pasemka rozjasniaczem ,ostatnio u fryzjera bylam w lutym i rozjasnialam je cale. Wyszly mi jasniutkie blond. Juz mam dlugie odrosty i chcialam znowu pojsc do fryzjerki i je cale rozjasnic. Tylko nie wiem czy to dobry pomysl ,poniewaz mam bardzo zniszczone wlosy ,rozdwajaja sie ,lamia. :/ A ostatnio zauwazylam ,ze wypadaja. :/ Kompletnie nie wiem co mam robic. ,a nie chce zostac lysa... Mam tylko zamalowac odrosty? Chcialabym miec jeszcze bardziej jasniejszy blond ,a nawet biale. Doradzcie mi.
Dziekuje.
Rozjasniaj jedynie odrosty, jesli nie chcesz doszczetnie zniszczyc swoich wlosow
cannelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 15:06   #1805
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Pomozcie

Cytat:
Napisane przez beyOurillUsiOn Pokaż wiadomość
Czesc
Mam pewien problem. Mam blond wlosy sredniej dlugosci. Naturalnie jestem ciemna blondynka. Otoz od dluzszego czasu rozjasniam sobie wlosy. Wczesniej robilam sobie tylko pasemka rozjasniaczem ,ostatnio u fryzjera bylam w lutym i rozjasnialam je cale. Wyszly mi jasniutkie blond. Juz mam dlugie odrosty i chcialam znowu pojsc do fryzjerki i je cale rozjasnic. Tylko nie wiem czy to dobry pomysl ,poniewaz mam bardzo zniszczone wlosy ,rozdwajaja sie ,lamia. :/ A ostatnio zauwazylam ,ze wypadaja. :/ Kompletnie nie wiem co mam robic. ,a nie chce zostac lysa... Mam tylko zamalowac odrosty? Chcialabym miec jeszcze bardziej jasniejszy blond ,a nawet biale. Doradzcie mi.
Dziekuje.
wpisz w wyszukiwarkę włosy zniszczone to znajdzie ci pełno wątków o regeneracji... i zastanów się nad farbą blond one sa mniej inwazyjne... może palette... poczytaj forum o farbkach blond https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423983&page=61
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 18:02   #1806
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Eweninka mi wyszedł o ton bardziej marchewa. A teraz jak się po tygodniu sprał to wogóle porażka. Dziewczyny kiedy będę mogła położyć znowu farbę ale żeby nie zamęczyć włosów i skóry???
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 18:56   #1807
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja to dopiero mam problem
Miałam z czarnych rozjasniane 3 balejażami (oczywiście w jakimś tam odstepie czasu) w sumie to mogę powiedzieć, że dwoma bo po tym 1 nie było w ogóle różnicy (krotko trzymane i w ogóle jakoś tak kiepsko).. Jako, że włosy miałam przetrawione czarna farba to rozjaśnianie wychodziło ładniej przy głowie a końce zawsze były ciemniejsze. Obecnie po ostatnim balejażu były nawet nawet ale te rudo - żółte.. Jako, że do cierpliwych nie należę kupiłam sobie rozjaśniacz i walnęłam na t końcówki i teraz to dopiero się zrobiły rude.. Jak to możliwe ??

Wyglądam jak debil.. Co ja mam teraz zrobić? Płukanka coś pomoże?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 20:14   #1808
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
TLu zrobisz jak zechcesz ale te loreale odpadają...
Albo rozmawiamy o brązie czyli poziom 5 lub 6
albo o blondzie. A te loreale to jasne blondy poziom 8 i 9.
Szczerze to dekolor musiałby ci zaje... wyjść żebyś po nim uzyskała te loreale. Włosy musiały by wyjść żółte-bananowe. Ale to tylko moje zdanie. W praktyce się okaże.
No ja sobie upatrzylam te dwie farby w nadzieji, ze rozjasnia co wyjdzie po dekolorze jakis ton czy dwa, a jednoczesnie podzialaja jako toner, ktory zniwelizuje czerwien. Nawet wolalabym 801, ale pomyslalm, ze moze miec za malo niebieskiego pigmentu na czerwone barwniki wlosa.
Nie chce schodzic na poziom 8 czy 9, nie zrozum mnie zle. Boje sie tylko, ze jesli naloze cos na zbyt niskim poziomie to mi zas naladuje ciemnych barwnikow we wlosy. Mowisz, ze to zly pomysl? Jak myslisz co sie stanie po takich castingach nalozonych po demakijazu (ktory pewnie bedzie dosc ciemny, bo nie przetrzymam go)? Jesli to tak bardzo zly pomysl, co moglabys zaproponowac z produktow L'oreal czy Garnier?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:28   #1809
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Nie wiem do jakiego poziomu dojdziesz po tym dekolorze...
Bo jak włosy nadal będą brązowe to te loreale wyjdą ci brązowo rudo...
Nie ma takiej siły żeby farbka jak te z linku wyszła ci za ciemno jeśli nałożysz ją z odpowiednią wodą czyli 6% w tej sytuacji.
Zawsze należy sprawdzić oprócz koloru jaką wodę % ma dana farba sklepowa, często pisze na saszetkach z utleniaczem. Dla ciebie istotne żeby to nie była woda 3% bo taka przyciemni ci włosy, a 6% je wyciągnie do jednego tonu max w górę albo wytonuje na poziomie dekoloru.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:47   #1810
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny kochane, proszę Was bardzo o pomoc .. Chcę zrobić sobie domową dekoloryzację, mam włosy jasny brąz na poziomie 6, mam zamiar na maksa zdekoloryzować włosy i nałożyć na nie farbę Wellaton 12/0. Wiem, że nie wyjdzie mi taki kolor jak na opakowaniu, ale myślicie, czy to dobry pomysł ? Tzn. marzę o blondzie takim na poziomie 10, ew. 9 i zastanawiam się, czy nie wyjdzie mi jajo na głowie. Zaopatrzyłam się już w szampon Joanny niwelujący żółć, ale liczę też na wasze podpowiedzi. W załączniku Wellaton 12/0.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 21:26   #1811
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie wiem do jakiego poziomu dojdziesz po tym dekolorze...
Bo jak włosy nadal będą brązowe to te loreale wyjdą ci brązowo rudo...
Nie ma takiej siły żeby farbka jak te z linku wyszła ci za ciemno jeśli nałożysz ją z odpowiednią wodą czyli 6% w tej sytuacji.
Zawsze należy sprawdzić oprócz koloru jaką wodę % ma dana farba sklepowa, często pisze na saszetkach z utleniaczem. Dla ciebie istotne żeby to nie była woda 3% bo taka przyciemni ci włosy, a 6% je wyciągnie do jednego tonu max w górę albo wytonuje na poziomie dekoloru.
Dziekuje za informacje. Przemysle to sobie i powroce zapytac o wiecej po zdjeciu koloru (czyli pewnie w polowie przyszlego tygodnia), jesli nie masz nic przeciw.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 21:38   #1812
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No tak właśnie mi się wydaje że w świetle dziennym inaczej te gwiazdy wyglądają... znalazłam zdjęcie giselle w świetle dziennym. Dodałam do zdjęć.

Więc historia moich włosów w skrócie.
Pomijając fakt że miałam czarne, bordo, czekoladę i niechcący zamiast rudego amarantowe... to:

3 lata temu z rudych schodziłam do blondu 3 krotnie balaygami, moja fryzjerka wyjechała i poszłam do innej która zrobiła mi tak gęsty balayage rozjaśniaczem że musiałam z włosów do lędźwi ściąć na boba...istne siano

Teraz włosy odrosły trochę, więc w sumie może końcówki są jeszcze nie takie jak powinny (ok 7-10cm)
I odkąd doszłam do koloru blond z tych rudych to cały czas robię balayage rozjaśniaczem kallos na wodzie 9% i poza tym jak chciałam je zrównać z nieco ciemniejszym dołem to robiłam szamponetkę joanny multi effect - piaskowy blond.
Teraz już jej nie robię, ale po rozjaśnianiu u fryzjerki zapieniamy farbę nr 8 (beżowy blond) bodajże z wodą 6 % i trzymamy 5 minut, dzięki temu mam równe kolory na dole i na górze.
Jednak chciałabym zamiast rozjaśniacza używać farby chyba całość, najlepiej z jaśniejszymi refleksami.
Naturalne moje włosy są teraz jakby mysie ale na zdjęciach jest kitka moich włosów ściętych na komunię bez lampy i z lampą. To by było chyba coś jak ma irfit czyli Sredni blond farba Essential Color od Schwarzkopf. Tak mi się wydaje. Kolor wygląda na ciepły ale mysi wygląda mi na zimny...
Swoje naturalne włosy mam błyszczące, ale teraz są matowe
Co byście zaradziły drogie wizażanki, bo ja boję się już iść do fryzjera, moja obecna mi nic nie doradza...
__________________


LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 08:13   #1813
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
Ok. To ja spróbuje może inaczej sprecyzować zapytanie
Pytanie i prośba do mysia m lub kogoś kto miał z tym doczynienia

Czy jest szansa zrobić farbę blond żeby z włosów ze zdjęcia 1 i 2 (moje obecne)
zrobić włoski ze zdjęcia nr 3 lub 4 (wiem że się różnią kolorami ale obie opcje mi się podobają)
jakimi kolorami farb one to robią? Jakie to odcienie blondu?
Albo jakim sposobem że odrosty tak ładnie przechodzą w resztę włosów? Czy jest to w ogóle możliwe do osiągnięcia u mnie?
Proszę o pomoc : cmok::c mok:
Te gwiazdki mają włoski w chłodnym odcieniu, o ton ciemniejsze niż Ty masz. Bo u nich kolor jest srebrnozłoty, ale w chłodnej tonacji na poziomie 10, a u Ciebie rozjaśniaczowa 12, lekko cytrynowożółta. Poza tym one mają jak na mój gust- mix tonów plus balejaż farbą, wiec nie ma widocznych odrostów. Myśle, że powinnas użyc czegos z poziomu 9 o odcieniu bezowym. Powinny się leciutko ocieplic, przyciemnienie szybko wypłucze sie do 10. A potem zrób refleksy w złocistobezowym odcieniu, które zmieszaja sie z reszta włosó i będa ją rozjaśniac wizualnie.

Cytat:
Napisane przez Kingulina2901 Pokaż wiadomość
Bo zalezy mi zeby w koncu mieć ładny kolor .
Ale za późno, dziś z rana wzięłam się już i pofarbowałam tym miodkiem. Nie wyszło źle-włosy już prawie całkowicie się zrównały . Nie jest bardzo rudo bo na całości trzymałam dość krótko. Teraz mam zamiar trochę je zregenerować i w przyszłym tygodniu znów coś z nimi zrobić.
I powiedzcie mi czy to będzie dobry pomysł aby położyć na nie szamponetke, żeby ich aż tak nie zniszczyć- myślałam o Joannie Piaskowym albo Perłowym blondzie, żeby chociaż trochę zniwelować tą rudość. A 2 opcja to Joanna Naturia Srebrny pył. Czy może jeszcze coś innego?
O to zaszalałas. Teraz musisz uzbroic się w cierpliwosc i poczekac az rude trochę się wypłucze, bo jak nałozysz inną farbę, to efekt moze byc okropny, jakies błotko itp. A potem spróbuj perłowego blondu. Powinien ochłodzic lekko całosc. Intensywnie wychłodzi Ci to tylko popiel. Ale nie teraz, bo nałozenie popielu na miodowy- żółty pigment plus niebieski z popielka =zielony.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 08:15   #1814
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Eweninka mi wyszedł o ton bardziej marchewa. A teraz jak się po tygodniu sprał to wogóle porażka. Dziewczyny kiedy będę mogła położyć znowu farbę ale żeby nie zamęczyć włosów i skóry???

A mnie właśnie jak się spiera, to jest idealny . Nie ma w ogóle żadnych rudości . Kolor wyrównał się . Wstawiłabym zdjęcie, ale z telefonu są przekłamane, a aparatu znaleźć nie mogę
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:14   #1815
d22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A czy ktoś z was używał na jasne włosy farby 7.11 Majirel?
d22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:25   #1816
Kingulina2901
Raczkowanie
 
Avatar Kingulina2901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 131
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

O to zaszalałas. Teraz musisz uzbroic się w cierpliwosc i poczekac az rude trochę się wypłucze, bo jak nałozysz inną farbę, to efekt moze byc okropny, jakies błotko itp. A potem spróbuj perłowego blondu. Powinien ochłodzic lekko całosc. Intensywnie wychłodzi Ci to tylko popiel. Ale nie teraz, bo nałozenie popielu na miodowy- żółty pigment plus niebieski z popielka =zielony.

Czyli za ile mniej więcej mam spróbowac z tą popielą? Za tydzien? Dłużej? ;>
__________________
21.11.2008 <33

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...


Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010


Kingulina2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 12:36   #1817
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kingulina, najlepiej miesiąc, czyli ze 4 tygodnie dla nałozenia czystego popielu. Mam nadzieję, ze to wystarczy..

Jeśli bys natomiast chciała szybciej, za tydzien czy 2, to uzyj odcienia perłowego. Wyrówna kolory i leciutko zgasi, ale na wielką zmianę bym się nie nastawiała.

W sumie mozna jeszcze inaczej.. odczekac ze 2 tygodnie, myc myc i myc. A potem nałozyc neutralny zmieszany z popielem pół na pół. Neutralny obroni Cię przed ufoludkami Neutralny, czyli bez przecinka. Nastepnym razem (kolejne farbowanie, odrosty itd) juz czysty popielaty.

3cia możliwosc- nałozyc neutralny po 2 tygodniach i na drugi dzien albo jeszcze tego samego popielaty. Ale co za duzo to niezdrowo, wiec ja bym Cie namawiała jednak do opcji 2giej.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 14:16   #1818
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wstawiam zdjęcia po dzisiejszym myciu joanna..
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 14:25   #1819
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

widzę, że było kilka problemów, co nałożyć na to, żeby wyszedł taki czy taki odcień. Otóż:
ODCIENIE ŻÓŁTE - niwelujemy fioletem, czyli odcieniem opalizującym, nr.2 (czyli 10.2,9.2,8.2 itp)
ODCIENIE POMARAŃCZOWE - niebieskim, czyli popielatym, nr.1
ODCIENIE CZERWONE - zielonym, czyli metalicznym, nr.7
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 14:31   #1820
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ODCIENIE POMARAŃCZOWE - niebieskim, czyli popielatym, nr.1


a jaka farbe proponujesz na te pomarańcze:P ??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 16:13   #1821
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witajcie blondyneczki

siedzę właśnie z wellatonem 12.1 na główce . Za jakieś 20 min przeciągam po całości. A po spłukaniu wellatonu nałożę gołębi popiel z joanny dla ochłodzenia

Tym razem robię to sama, ciekawe czy wyjdzie

załączam fotki odrostu (zdjęcie robione na dworze na słońcu-kolor przekłamany) chodziło mi głównie o odrost

później wrzucę zdjęcia efektu
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 16:49   #1822
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
witajcie blondyneczki

siedzę właśnie z wellatonem 12.1 na główce . Za jakieś 20 min przeciągam po całości. A po spłukaniu wellatonu nałożę gołębi popiel z joanny dla ochłodzenia

Tym razem robię to sama, ciekawe czy wyjdzie

załączam fotki odrostu (zdjęcie robione na dworze na słońcu-kolor przekłamany) chodziło mi głównie o odrost

później wrzucę zdjęcia efektu


ciekawa jestem efektu...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 18:31   #1823
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny, słyszałam, żeby nie nakładać farby z 12% wodą na skórę, w takim razie jak pokryć włosy na samym czubku ? Czy mam nieaktualne informacje ? :P
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 19:20   #1824
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ODCIENIE POMARAŃCZOWE - niebieskim, czyli popielatym, nr.1


a jaka farbe proponujesz na te pomarańcze:P ??

często chwali się garnier 111, więc może tym spróbuj
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 08:18   #1825
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cóż dziewczynki, dostałam nauczkę by sama nie bawić się w ochładzanie koloru włoski mam szare jak popiołek w dodatku wellaton nie poradził sobie z moim odrostem wyszło rudawo, a część włosów (pozostałości po ciemnych pasemkach) teraz się uwidoczniły przez ten popiel.
czeka mnie tydzień szorowania główki przeciwłupieżowym, może coś puści
gdybym tym razem nie nakładała gołębiego popielu to miałabym po wellatonie śliczny perłowy blondzik

no trudno
sprać to się spierze, ale będę tak musiała iść do pracy dzisiaj
hihi oto efekty:
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 08:27   #1826
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka061987 bardzo ładnie Ci wyszło, ten popiel nie jest aż taki bardzo siwy, więc jest ok. Ja tylko nie lubię wellatonu za to, że odrost po dwóch tygodniach żółknie i trzeba myć codziennie głowę żeby to jakoś wyglądało teraz kupiłam loreal excellence 01 no i w tym tygodniu farbuję zobaczymy zobaczymy co to z tego wyjdzie

aha i masz rację sam wellaton by Ci wystarczył bo daje lekko chłodny odcień taki perłowy.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 16:36   #1827
ewsienka
Przyczajenie
 
Avatar ewsienka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: tam, gdzie wszystko jest możliwe.
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam dziewczyny!

Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Chciałabym ocieplić mój kolor włosów, ponieważ są dla mnie za białe. chciałabym uzyskać taki słoneczny, bardziej naturalny ciepły blond. Zastanawiałam się nad tymi nowymi farbami castinga: 1013 Jasny Piaskowy Blond lub 1021 Jasny Perłowy Blond. Ale nie wiem czy to jest dobry pomysł i czy nie rozjaśnią mi one jeszcze bardziej włosów.
Co o tym sądzicie? Może mogłbyście mi coś podpowiedzieć? Bo ja się na tym za bardzo nie znam :/

Dołączam 2 zdjęcia moich włosów oraz 2 zdjęcia włosów o kolorze jaki chciałabym uzyskać.
__________________
demony i ja,
tytoń i kofeina.
ewsienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:26   #1828
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Pomóżcie.. jak pisałam wcześniej miałam czarne włosy.. zachciało mi się coś zmienić i balejażami u fryzjera były rozjaśniane.. Tyle, że włosy przy końcówkach zawsze były ciemniejsze.. Nie mogłam znieść tych marchewkowych końcówek i zafundowałam im rozjasniacz tyle, że wyszło bardzo źle wyglądały jak żółtko od jajka.. Myje je teraz tym szamponem fioletowym joanny i jest kapkę lepiej ale i tak wyglądają miernie (zdjęcia) - na czubku są fajne jasne a gdzie nie gdzie końcówki tragedia..

Strasznie jestem niecierpliwa i myślę sobie, że może bym spróbowała je potraktować palette tym xxl color czysta platyna - złapie mi to? (boje się żeby znów mi jakaś żółć nie wyszła) Jak myślicie? Dodatkowo nie wiem też czy jak się zdecyduje nałożyć na całość? A może macie jakieś inne sugestie? Pliz straszne są ;(

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 20:12
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:01   #1829
aleksandrabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witajcie Dziewczyny!

jakiś czas temu (3-4tygodnie temu) postanowiłam zrobić sobie dekoloryzację z czarnych włosów na blond - oczywiście fryzjerka uprzedziła mnie, że efekt jaki otrzymam to na pewno nie będzie jasny blond a nawet ciemny blond - że z trudem wrócę do koloru swojego (czyli jasny szatyn/ciemny blond- mysi ;-))

jednak moje kochane włosy okazały się bardzo podatne na dekoloryzator i wyszedł mi jaśniutki rudy, w niektórych miejscach nawet miodowy blond. na to połozyli mi ciemny blond farbe by wyrównać koloryt i tak wyszłam z salonu bardzo zadowolona. ale teraz słońce rozjaśnia mi moje odrosty naturalne do takiego słomkowego koloru i chciałabym ogólnie rozjaśnić te rudości i miody do blondu - takiego beżowego, coś pośrodku ciepłego i zimnego - takiego słomianego lekko.

jaką farbę polecacie ? żeby od razu trochę ściągnęła te rudości, które już w miarę wypłowiały. dziękuję z góry :-*

ps. to ja na moim avatarze - mam taki kolor wlaśnie - tylko końcówki trochę rude, bo tam było więcej warstw ciemnej farby.

Edytowane przez aleksandrabe
Czas edycji: 2010-07-11 o 19:02
aleksandrabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 22:42   #1830
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej wszystkim blondwłosym dziewczętom. Wkońcu odważyłam się przyciemnić moje bardzo jasne blond włoski farbowane dotychczas Prosalonem. Użyłam Garnier Nutrisse 80 jasny naturalny blond i efekt końcowy mi się nawet podoba. Włoski są bardzo naturalnego koloru, równo pokryte, myłam je kilka razy i kolor nie spłukuje się. Mam jednak pytanko do Was kochane kolor wyszedł troszkę myszowaty, szczególnie na końcach ma taką szarą poświatę-jakiej farby(choć wolałabym jakiś szampon koloryzujacy lub te farbki bez amoniaku) użyć aby trochę ocieplić ten odcień. Wydawało mi się że wybierając kolor "naturalny" efekt końcowy będzie ciepły, a nawet obawiałam że wyjdą rude. Napewno duży wpływ miało to że na końcach nazbierało się wiele różnych farb z poprzednich eksperymentów.
Poradźcie proszę
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.