Który krem BB wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 17:24   #1
erin_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5

Który krem BB wybrać?


Hej,
Ostatnio postanowiłam że wypróbuję krem BB Skin79.
Zbliżam się do 30 a moja buzia pozostawia wiele do życzenia.
Mam cerę bardzo wrażliwą i skłonną do przesuszania. Ze strefy T jedynie nos mi się świeci i najczęściej to z niego schodzi mi skóra.
Często mam buzię pełną wyprysków i bez korektora ani rusz. Mam też lekkie blizny po pryszczach.
Szukam kremu BB który trochę podleczy te pobojowisko i zarazem mocno będzie kryć. Najbardziej zależy mi na porządnym kryciu.
Czytałam wpisy na różnych blogach i wciąż nie jestem pewna na jaki się zdecydować zwłaszcza że co jakiś czas pojawiają się nowości.
Który polecacie?
erin_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 17:54   #2
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Który krem BB wybrać?

Cytat:
Napisane przez erin_pl Pokaż wiadomość
Hej,
Ostatnio postanowiłam że wypróbuję krem BB Skin79.
Zbliżam się do 30 a moja buzia pozostawia wiele do życzenia.
Mam cerę bardzo wrażliwą i skłonną do przesuszania. Ze strefy T jedynie nos mi się świeci i najczęściej to z niego schodzi mi skóra.
Często mam buzię pełną wyprysków i bez korektora ani rusz. Mam też lekkie blizny po pryszczach.
Szukam kremu BB który trochę podleczy te pobojowisko i zarazem mocno będzie kryć. Najbardziej zależy mi na porządnym kryciu.
Czytałam wpisy na różnych blogach i wciąż nie jestem pewna na jaki się zdecydować zwłaszcza że co jakiś czas pojawiają się nowości.
Który polecacie?
Wszystko zależy od tego jaki masz kolor i typ cery. Polecam porządny reasearch - na blogach jest dużo recenzji ze swatchami. Ja sama tak robię zanim cokolwiek zamówię Poza tym lepiej najpierw kupić próbki (np. na allegro) zanim się wyda kasę na całe opakowanie, bo dla jednej osoby konkretny BB może być super podczas gdy u innej będzie wyglądał masakrycznie. Ja np. ze Skin79 miałam ślimakowy BB (białe opakowanie) i kolor nie pasował mi zupełnie - bardzo różowa tonacja, ale dużo osób w sieci go poleca. Dlatego próbki polecam!

A tak od siebie dodam, że BB nie wyleczy Ci wyprysków (może co najwyżej je załagodzić ale ich nie zlikwiduje w pojedynkę, to jest kosmetyk kolorowy) a niewłaściwie zmywany może pogorszyć stan cery i zapchać, dlatego warto zaprzyjaźnić się od razu z olejami lub preparatami typowo do zmywania BB
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:11   #3
erin_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Dot.: Który krem BB wybrać?

Tak się zapędziłam że zapomniałam napisać. Należę do osób o bladej cerze, ale ani trupiej ani porcelanowej, po prostu jasnej. Większość podkładów z którymi miałam do czynienia miała w sobie za dużo żółtych odcieni co sprawiało że wyglądałam nienaturalnie, jakbym była chora lub pomarańczowiałam Z popularnych np. Revlon CS 110 był dobry gdyby nie tak jasny. Zależy mi na dobrym kryciu i nie mam nic przeciwko różowym tonom. Doskonale wiem że nie wyleczy mi wyprysków dlatego użyłam słowa "podleczy" jako że coś tam lekko pomoże
erin_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-08 21:11:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.