Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 10:43   #1501
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

:/ zdecydowanie nie pasują:/ bedą sie odznaczać, syntetyk nie złapie farby:/
Miska ale ty masz jeszcze te słowiany, tylko one proste sa a ty chcesz kręcone teraz kupic?
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:06   #1502
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
:/ zdecydowanie nie pasują:/ bedą sie odznaczać, syntetyk nie złapie farby:/
Miska ale ty masz jeszcze te słowiany, tylko one proste sa a ty chcesz kręcone teraz kupic?
słowiany mam, lecz one sa dziewicze kolor jasny blond ( najjaśniejszy)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:08   #1503
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

tu nie ma czegoś takiego jak usuń post?
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2012-01-20 o 11:10
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:15   #1504
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Wy mnie chyba dziewczyny pobijecie
za te moje niezdecydowane wpisy
Ale... moze ktos mi doradzi...

Dostalam wlasnie zdjecia ze sklepu K8..
a na nich porowanie 3 odcieni nad ktorymi sie zastanawiam
a mianowicie

613, 22, 613/16

ten ostatni odcieni podobno nie jest taki ciemny w rzeczywistosci jak na zdjeciach..

ktory wedlug Was bedzie strzalem w 10-tke dla mnie?
613/16 na ta chwile jest ok, ale za 10 dni bede farbowac wlosy aby wyrownac kolor i pozbyc sie tych ciemniejszych pasemek...

Nie wiem czy uda mi sie pokryc odrazu pasemka czy dopiero przy 2 farbowaniu..
Jednak raczej bede chciala dojsc do jednolitego jasnego blondu...

pomozcie, bo chce wkoncu zamowic wloski

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k8.jpg (155,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k81.jpg (151,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (46,0 KB, 41 załadowań)
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:27   #1505
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja mysle ze najlepsze będą te posrodku. z prawej za ciemne, a z lewej za jasne.
jeszcze niech sie dziewczyny wypowiedza, a juz zdecydowana na 100 na włoski u nich?
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:40   #1506
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja mysle ze najlepsze będą te posrodku. z prawej za ciemne, a z lewej za jasne.
jeszcze niech sie dziewczyny wypowiedza, a juz zdecydowana na 100 na włoski u nich?
No tez tak mysle ze te po srodku beda ok... tylko ze na tym zdjeciu sa ladne a na niektorych zdjeciach w necie kolor 22 jest taki zoltawy troche...
mam nadzieje ze aparat zabardzo nierozjasnil koloru... (gdyz sam sklep doradzil mi 613 gdyz 22 moze byc zaciemny do tych moich jasniejszych pasemek)
Wiec straaaaaasznie trudno mi zdecydowac...
A czy u nich chyba tak.. cena wydaje sie ok 230 zl za 135 g- spineczki
Ja myslalalam zeby kupic jakies bardziej geste moze ale 220 g w doczepianych to nie wiem czy mi sie na glowie zmieszcza no i maja tylko 2 kolory..
myslalam tez o jakis z zagranicznych stronek bo sie pojawiaja po 160 g i pewnie taka ilosc jest idealna, no ale malo opinii(oprocz foxow) no i nie wiem jakbybylo z ewentualna wymiana..
wiec mysle ze sproboje jakas polska firme, ktora mi wysle wloski zagranice..
K8 wydaja mi sie ok, bardzo mila i cierpliwa obsluga, zadaje duzo pytan i dostaje wyczerpujace odpowiedzi..
myslalam tez o Cosmoshopie ( ale wloski cenowo i wagowo tak jak w K8 ale niestety nie potrafie sie z nimi mailowo dobrze porozumiec , dostaje tylko lakoniczne odpowiedzi... wiec dlatego chyba wygrywa u mnie k8)
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:06   #1507
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Kochaniutkie poradzcie co robić.Kupiłam drugie w życiu włoski na taśmie.Pierwsze były od Sandriki i były ok.Te kupiłam u włosynaturalne.Pytałam w czasie trwania aukcji czy aby nie mieszanką synktetyk+naturalne,uzysk ałam odpowiedz negatywną.Waga włosków 100-130g i długość 50-55cm.Otrzymałam włoski w wybranym odcieniu 613 naturalne z brązowymi klamerkami.I teraz szok długość 45cm no jak liczyć te nieliczne wyroski to można na siłę powiedzieć47cm ale waga włosków z taśmą i klamerkami to AŻ 058g opakowanie+tekturka 0,26g.Jestem w trakcie sporu.Sprzedawca mi proponuje inną aukcję gdzie jest długość 50-55cm i waga 100-135g wraz z dopłatą 74zł.Oczywiście taka wymiana jest możliwa po wystawieniu pozytywnego komentarza.Nie wiem co robić.Włoski są wyjątkowo liche i wyłażą.Sprzedający jest krótko na allegro ale może to jego kolejne konto.Nie wiem jak to sprawdzić.Podaję numer aukcj 2037774777 Proszę szybko poradzcie co robić.
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 14:25   #1508
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Kochaniutkie poradzcie co robić.Kupiłam drugie w życiu włoski na taśmie.Pierwsze były od Sandriki i były ok.Te kupiłam u włosynaturalne.Pytałam w czasie trwania aukcji czy aby nie mieszanką synktetyk+naturalne,uzysk ałam odpowiedz negatywną.Waga włosków 100-130g i długość 50-55cm.Otrzymałam włoski w wybranym odcieniu 613 naturalne z brązowymi klamerkami.I teraz szok długość 45cm no jak liczyć te nieliczne wyroski to można na siłę powiedzieć47cm ale waga włosków z taśmą i klamerkami to AŻ 058g opakowanie+tekturka 0,26g.Jestem w trakcie sporu.Sprzedawca mi proponuje inną aukcję gdzie jest długość 50-55cm i waga 100-135g wraz z dopłatą 74zł.Oczywiście taka wymiana jest możliwa po wystawieniu pozytywnego komentarza.Nie wiem co robić.Włoski są wyjątkowo liche i wyłażą.Sprzedający jest krótko na allegro ale może to jego kolejne konto.Nie wiem jak to sprawdzić.Podaję numer aukcj 2037774777 Proszę szybko poradzcie co robić.
kupiłas takie ??
tu jest napisane, że waga OD 60 - do 100gr !! czyli dostałas towar zgodny z opisem, odeślij je i poproś zwrot pieniędzy - jak można podawać taką rozbieżność wagową, jak się można na to złapać..

a jak te to odsyłaj jako niezgodne z opisem i z umowa i cały zwrot kosztów mają zwrócić.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2012-01-20 o 14:27
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:33   #1509
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Kochaniutkie poradzcie co robić.Kupiłam drugie w życiu włoski na taśmie.Pierwsze były od Sandriki i były ok.Te kupiłam u włosynaturalne.Pytałam w czasie trwania aukcji czy aby nie mieszanką synktetyk+naturalne,uzysk ałam odpowiedz negatywną.Waga włosków 100-130g i długość 50-55cm.Otrzymałam włoski w wybranym odcieniu 613 naturalne z brązowymi klamerkami.I teraz szok długość 45cm no jak liczyć te nieliczne wyroski to można na siłę powiedzieć47cm ale waga włosków z taśmą i klamerkami to AŻ 058g opakowanie+tekturka 0,26g.Jestem w trakcie sporu.Sprzedawca mi proponuje inną aukcję gdzie jest długość 50-55cm i waga 100-135g wraz z dopłatą 74zł.Oczywiście taka wymiana jest możliwa po wystawieniu pozytywnego komentarza.Nie wiem co robić.Włoski są wyjątkowo liche i wyłażą.Sprzedający jest krótko na allegro ale może to jego kolejne konto.Nie wiem jak to sprawdzić.Podaję numer aukcj 2037774777 Proszę szybko poradzcie co robić.
hmmm ja nigdy bym nie kupiła włosów u uzytkownika który ma 2 komentarze, bez przesady!-
na twoim miejscu wystawiłabym negatywa i oddała włosy/ towar niezgodny z umowa, pozytywny komentarz??? >>> za co : abyu nie popsuc statystk?? masz 10 dni na zwrot.
BTW dlaczego kupiłas akutart u tego sprzedwacy? nie wolałas zdac sie na włoski jakie sie przewijaja na watku; np. doczepiane.pl, grzech hair, longi ... i jeszcze inne????
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:55   #1510
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Kochaniutkie poradzcie co robić.Kupiłam drugie w życiu włoski na taśmie.Pierwsze były od Sandriki i były ok.Te kupiłam u włosynaturalne.Pytałam w czasie trwania aukcji czy aby nie mieszanką synktetyk+naturalne,uzysk ałam odpowiedz negatywną.Waga włosków 100-130g i długość 50-55cm.Otrzymałam włoski w wybranym odcieniu 613 naturalne z brązowymi klamerkami.I teraz szok długość 45cm no jak liczyć te nieliczne wyroski to można na siłę powiedzieć47cm ale waga włosków z taśmą i klamerkami to AŻ 058g opakowanie+tekturka 0,26g.Jestem w trakcie sporu.Sprzedawca mi proponuje inną aukcję gdzie jest długość 50-55cm i waga 100-135g wraz z dopłatą 74zł.Oczywiście taka wymiana jest możliwa po wystawieniu pozytywnego komentarza.Nie wiem co robić.Włoski są wyjątkowo liche i wyłażą.Sprzedający jest krótko na allegro ale może to jego kolejne konto.Nie wiem jak to sprawdzić.Podaję numer aukcj 2037774777 Proszę szybko poradzcie co robić.
Kochana,
nie zastanawiaj sie i odsylaj wlosy skoro Ci sie nie podobaja...
I kup takie ktore beda OK, przedwszystkim u sprawdzonego sprzedawcy.
Ja tez chce dzisiaj kupic wloski, ale zanim sie zdecydowalam to z tydzien albo wiecej czytalam forum zasypywalam pytaniami kochane wizazanki oraz cierpliwych potencjalnych sprzedawcow...bo nie chcialam kupic od pierwszej lepszej osoby wloskow...
p.s moge Cie prosic o fotke tych Twoich wloskow?
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 17:27   #1511
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Dziewczyny proszę o pomoc.
Chcę kupić treskę - clip in.

I teraz widzę na allegro:
clip in 50 cm - 20 zł - 3 klipsy - szerokość pasemka 14 cm
clip in 55 cm - 12 zł - 5 klipsów - szerokość pasemka 22 cm

Dlaczego te szersze, gdzie jest 5 klipsów są tańsze? Nie powinny być droższe? Czy są tańsze bo lepsze są takie które mają mniej klipsów?

Proszę o pomoc bo zupełnie się na tym nie znam, będę wdzięczna!
Jakie powinnam kupić. Trudno się zakłada? Bo czytałam że odstają.. te spinki mają zatrzaski? Czy to takie grzebyczki które wsuwa się we włosy? ..

PS - znacie sklep w Warszawie gdzie można osobiście kupić clip - in?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 17:44   #1512
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc.
Chcę kupić treskę - clip in.

I teraz widzę na allegro:
clip in 50 cm - 20 zł - 3 klipsy - szerokość pasemka 14 cm
clip in 55 cm - 12 zł - 5 klipsów - szerokość pasemka 22 cm

Dlaczego te szersze, gdzie jest 5 klipsów są tańsze? Nie powinny być droższe? Czy są tańsze bo lepsze są takie które mają mniej klipsów?


na szybko to pasemko 3 klipsowe jest z "lepszego" wg sprzedawcy syntetyku.
Nie lepiej naturalne?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 18:45   #1513
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

ja dzisiaj siedzę w LongHair i powiem Wam... jestem super zadowolona. jakie one cudne są :love! coś czuję, że będę mieć nowe ulubione włoski.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 09:55   #1514
YeM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
GG do YeM
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc.
Chcę kupić treskę - clip in.

I teraz widzę na allegro:
clip in 50 cm - 20 zł - 3 klipsy - szerokość pasemka 14 cm
clip in 55 cm - 12 zł - 5 klipsów - szerokość pasemka 22 cm

Dlaczego te szersze, gdzie jest 5 klipsów są tańsze? Nie powinny być droższe? Czy są tańsze bo lepsze są takie które mają mniej klipsów?

Proszę o pomoc bo zupełnie się na tym nie znam, będę wdzięczna!
Jakie powinnam kupić. Trudno się zakłada? Bo czytałam że odstają.. te spinki mają zatrzaski? Czy to takie grzebyczki które wsuwa się we włosy? ..

PS - znacie sklep w Warszawie gdzie można osobiście kupić clip - in?
nie lepiej naturalne?
long hair ma hurtownie na ul. Grzybowskiej 37A lok. 33(budynek ABE)

mozna zrobic u nich zakpy na allegro i odebrac osobiscie, albo poprostu tam pojechac. Zobacz sobie oferte na allegro http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5295245
YeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:37   #1515
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez YeM Pokaż wiadomość
nie lepiej naturalne?
long hair ma hurtownie na ul. Grzybowskiej 37A lok. 33(budynek ABE)

mozna zrobic u nich zakpy na allegro i odebrac osobiscie, albo poprostu tam pojechac. Zobacz sobie oferte na allegro http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5295245
ojej teraz nie wiem czy zamawiać longi czy doczepiane pogubiłam się która jakie ma i jak się sprawują .. ja chcę kupić czarne
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 12:31   #1516
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kupiłas takie ??
tu jest napisane, że waga OD 60 - do 100gr !! czyli dostałas towar zgodny z opisem, odeślij je i poproś zwrot pieniędzy - jak można podawać taką rozbieżność wagową, jak się można na to złapać..

a jak te to odsyłaj jako niezgodne z opisem i z umowa i cały zwrot kosztów mają zwrócić.
Mądrość przychodzi z czasem.Ja wybierając tą aukcję myślałam,że jak ktoś dopiero zaczyna to jeszcze nie nauczył się oszukiwać.Moja aukcja jest pośrodku tych które mi dałaś to HIT EUROPEJSKIE NATURALNE WŁOSY clip in 50 cm 100g.Nie wiem jak wklejać tak jak to robisz Ty.
Włoski dzisiaj odesłałam poleconym.Z ciekawości zważyłam z tą kopertą nawet w której były i na wadze pocztowej było 94g.Teraz czekam co będzie dalej.Obawiam się,żeby mi nie przysłali mieszanki syntetyku i natury,bo chciałam włoski trochę podmalować i nie wiem czy je będę umiała rozpoznać.Może masz na to jakąś radę?
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 13:05   #1517
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
ojej teraz nie wiem czy zamawiać longi czy doczepiane pogubiłam się która jakie ma i jak się sprawują .. ja chcę kupić czarne
mam czarne longi, na razie są super
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 14:14   #1518
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
aGrAwA_26 a te włoski co masz od http://www.grzechhair.com/ >> to równiez były lsniace? jak z e skretem? czy było podatne, czy nie bardzo?
dzisiaj np wyszłam na mżawkę i porobiły się fale na końcach (jak to w przypadku włosów indyjskich jest), czego bardzo nie lubię ale w każdych naturalnych takie coś miałam
widzę kitkę 86cm 100gr w promocji hmm
lśniące są, to fakt, ja zafarbowałam je na czarno teraz i jeszcze bardziej się błyszczą. Nie wiem naprawdę jak z kręceniem, bo nie noszę loków, nie za bardzo je lubię

a widziałyście te? marzenie heh
http://www.grzechhair.com/wlosy-slow...52g-p-206.html
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2012-01-21 o 14:29
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 15:01   #1519
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Mądrość przychodzi z czasem.Ja wybierając tą aukcję myślałam,że jak ktoś dopiero zaczyna to jeszcze nie nauczył się oszukiwać.Moja aukcja jest pośrodku tych które mi dałaś to HIT EUROPEJSKIE NATURALNE WŁOSY clip in 50 cm 100g.Nie wiem jak wklejać tak jak to robisz Ty.
Włoski dzisiaj odesłałam poleconym.Z ciekawości zważyłam z tą kopertą nawet w której były i na wadze pocztowej było 94g.Teraz czekam co będzie dalej.Obawiam się,żeby mi nie przysłali mieszanki syntetyku i natury,bo chciałam włoski trochę podmalować i nie wiem czy je będę umiała rozpoznać.Może masz na to jakąś radę?
moja rada - zwrot kasy
nie bierz od nich włosów
i nie bój sie negatywa czy neutrala, zeby następne osoby nie dały się tak łatwo oszukać. Towar nieużywany zakupiony via net masz prawo odesłać bez podania przyczyny.

Włosy najlepiej sie sprawdza podpalając je, zobacz jak pali się Twój włos, np zdjęty z grzebienia syntetyk smierdzi plastikiem nie palonym białkiem.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 15:44   #1520
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
mam czarne longi, na razie są super
wstawiałaś już zdjęcia? bo już się pogubiłam wkleisz link do tych które kupowałaś?
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 17:34   #1521
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
ojej teraz nie wiem czy zamawiać longi czy doczepiane pogubiłam się która jakie ma i jak się sprawują .. ja chcę kupić czarne
Ja mam doczepiane.pl ciemny brąz 120 gram i polecam
Nie chce mi sie szukać gdzie dodawałam zdjecia, więc dodaje jeszcze raz:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pl.jpg (65,6 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0545.jpg (121,5 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0548.jpg (89,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0552.jpg (106,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg proste.jpg (40,1 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg proste1.jpg (37,1 KB, 141 załadowań)

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-01-21 o 17:35
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:51   #1522
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Ja mam doczepiane.pl ciemny brąz 120 gram i polecam
Nie chce mi sie szukać gdzie dodawałam zdjecia, więc dodaje jeszcze raz:
Bardzo ładnie wyglądają te włoski
jaka to długość? wygląda na jakieś 50cm
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:57   #1523
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
moja rada - zwrot kasy
nie bierz od nich włosów
i nie bój sie negatywa czy neutrala, zeby następne osoby nie dały się tak łatwo oszukać. Towar nieużywany zakupiony via net masz prawo odesłać bez podania przyczyny.

Włosy najlepiej sie sprawdza podpalając je, zobacz jak pali się Twój włos, np zdjęty z grzebienia syntetyk smierdzi plastikiem nie palonym białkiem.
Dziękuję za podpowiedzi,będę pisać jak posuwa się mój spór.
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:02   #1524
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedzi,będę pisać jak posuwa się mój spór.
nie spór, tylko odsyłaj i oczekuj zwrotu pieniędzy ( bez kosztów wysyłki, tylko reklamacja jest z kosztami) , masz do tego prawo, gdy minie 2 tyg to już nie będziesz mogła zwrócić. napisz maila do sprzedawcy z podstawą prawną, ze odstępujesz od umowy i oczekujesz na zwrot pieniędzy.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:21   #1525
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

witajcie, ja wczoraj robiłam 'pranie" swoich rapunzeli i cameronów (w lutym będą miały 1 roki... jeszcze od Tż w prezencie dostałam>>>kolejne kłaczki ( widział jak siedze na necie i ogladam je namiętnie, i częstoi pisze na gg )- http://www.grzechhair.com/wlosy-dzie...0cm-p-183.html
porobiłam fotki ,zaraz wam powklejam


tylko niestety nie trafił w moje gusta w 100% bo... one są na taśmie: no i czeka mnie zszywanie:/
myślałam o nich / taśma/ ale bardziej skłaniałam sie do włosów na clipach- tylko 45 cm to za mało:/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
w taśmach znalazłam kilka jasnych- prawie białych kłaczków: ale podpalałam i smierdza białekiem wiec naturalne

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-22 o 12:00
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:25   #1526
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
wstawiałaś już zdjęcia? bo już się pogubiłam wkleisz link do tych które kupowałaś?
zdjęcia wstawię dzisiaj, cierpię na chroniczny brak czasu

http://www.sklep.longhair.pl/1-tasma...m/produkt.html
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:28   #1527
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

są to włoski na taśmie, kolor 1b bardzo ciemny brąz / swoje farbowałam w sobotę castingiem- Brąz/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04359 (540 x 960).jpg (59,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04360 (960 x 540).jpg (57,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04361 (960 x 540).jpg (78,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04362 (960 x 540).jpg (50,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04363 (540 x 960).jpg (79,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04366 (960 x 540).jpg (85,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04368 (960 x 540).jpg (73,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04378 (960 x 540).jpg (50,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04379 (540 x 960).jpg (50,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04374 (960 x 540).jpg (65,7 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-22 o 18:38
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:30   #1528
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

na zdjęciu gdzie sa zmierzone, widać dokładnie siwego kłaczka :/
musze powyrywać, jest ich kilka
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:35   #1529
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

tutaj jeszcze wszystkie moje : od lewej: rapunzele, camerony, grzechHair
----------------------------------
pojedyncza tasma- wydaje sie troch e cienka,ale w całości prezenyuja sie ok
-----------------
koncówki sa ciut jasniejsze od reszty- co rowniez starałam sie ukazac na zdjeciu
=======
ostatnia fotka to kosmetyki jakich używam do pielegnacji / mgiełke chi bardzo rzadko/ przewaznie tylkoszampon+odżywka+jedw ab - drugi raz dopiero przed myciem je naolejowałam, ale tylko końcówki.
Taśma jest szyta podwójnie.
Nie wim czy ucinac taśme i przerabiac>> mysle aby zszyc cała tasmie / + 4 spinki/ i miec jako kucyka, długiego. jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04384 (960 x 540).jpg (52,6 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04385 (540 x 960).jpg (61,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04388 (960 x 540).jpg (57,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04380 (540 x 960).jpg (125,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04379 (540 x 960).jpg (50,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04371 (960 x 540).jpg (88,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04390 (960 x 540).jpg (72,5 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:41
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:54   #1530
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

jako kucyk prezentuje sie mniej wiecej tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6207177X,www-kimkardashianfans-com.jpg (45,5 KB, 58 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.