Scent Bar III - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 14:52   #1201
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Czyli tyle ile typowałam mniej więcejn w myślach. Czyli nie zejdę przed kompem, bo spodziewałam się cen powyżej 700 zł za stanik
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:55   #1202
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Oł jeee... Pierogi ruskie żondzom
O tak
Ja to bym mogła je jeść na śniadanie, obiad i kolację

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość


Tylko czemu ten ryz tak sie do palcow klei ?
My do rolowania używałyśmy specjalnej maty, wtedy ryżu nie trzeba dotykać Ale to się sprawdza tylko przy sushi maki, a inne jak się formuje paluchami (choćby nigiri) to faktycznie lepi sie strasznie

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

No kurde, to ja nieźle niedouczona jestem. Była święcie przekonana, że sushi to właśnie surowa ryba...
Idę sie douczyć
Większość osób, które sushi nie jadły jest przekonana, że sushi jest z surową rybą, a tak wcale być nie musi.
Wybór dodatków jest ogrooomny.


Sabbath - życzę żeby operacja Twojego TŻ przebiegła gładko i wszystko było OK.
Mój szwagier ma podobny problem. I siostra drży, że coś mogłoby pójść nie tak, dlatego cały czas nie są do końca zdecydowani.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:08   #1203
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Czyli tyle ile typowałam mniej więcejn w myślach. Czyli nie zejdę przed kompem, bo spodziewałam się cen powyżej 700 zł za stanik
Aż tyle to ja nie zarabiam, żeby pozwolić sobie na bieliznę za 700zł - zreszta nawet takiej nie widziałam. Dla mnie te 300-400zł to bardzo dużo jak na samą bieliznę (i to nie komplet) i ograniczy to maksymalnie resztę moich wydatków w tym i nst miesiącu. Co Polska to Polska, zarobki są, ale małe.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:16   #1204
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dokładnie - leży idealnie i nawet rozmiar mnie bardziej pocieszył, niż gdziekolwiek indziej, bo 75 było za duże (ufff) Dużo to lepsze od Triumpha. A weszłam tylko dlatego, że na szybie nalepiono: "-30%", "-50%", "-70%" i liczyłam, że coś za stówkę kupię.
A tu kuku
Ale na moje obfitości ten sklep jest idealny. Jak będę miała napływ gotówki, napewno tam wrócę - w Triumphie (którego mam "pod ręką") nie ma nic powyżej F, a i mały wybór jest.
A w Lanoro nie dość, że piękna bielizna (majstersztyk i ile kolorów! gdzie indziej to tylko biały i czarny), to jeszcze bardzo sympatyczne ekspedientki. Zawinęłam z 15 sztuk bielizny do przymierzalni, a i jeszcze mi donosiły jakieś
Hmmm...
Ja, co prawda, rozmiar mam standardowy dość i kolorów mi nie trza, bo bieliznę mam tylko czarną, czerwoną i białą, ale i tak zamierzam poszukać na Śląsku sklepu. Mam chysia na punkcie ładnej bielizny (i perfum i butów jak już się przyznałam).

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Sabbath - życzę żeby operacja Twojego TŻ przebiegła gładko i wszystko było OK.
Mój szwagier ma podobny problem. I siostra drży, że coś mogłoby pójść nie tak, dlatego cały czas nie są do końca zdecydowani.
Dla nas to powoli jest wóz, albo przewóz.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:26   #1205
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

Suuuuper On ma w środku takie jakby "półeczki" na ścianach?

Też do takiego dojrzewam, już 3 razy zbierałam się w Obi na kupno poodbnego, ale jak jest promocja, to są same różowe, a różowego nie chcę, bo on ma mi stać w kącie pokoju - beżowo-brązowego... Więc nijak mi ten róż tam nie pasi...


Już Ci Fenris powiedziała gdzie masz, potestuj sobie. Część rzeczy Benefitu jest bardzo fajna (na kolorówce dziewczyny zachwycają się m.in. BadGalem, ja z kolei Georgią), ale np. miałam miniaturkę pudru matującego i to był straszny badziew - mat, który nie wytrzymywał 2 godzin, poza tym schodząc robił takie plamo-zacieki na twarzy, niezależnie co było pod nim, a po podkładzie miałam ostry wysyp

Także to chyba dość nierówna w jakości firma (i z tego co czytam na forach, to przewijają się takie opinie) i ja tak trochę ostrożnie podchodzę.
Tak takie co się wysuwają szufladko-półeczki w środku.Róż jest fajny ,ja mam takie kolory w pokoju, że pasuje ale jak ma być to róż jak pięść do nosa pasujący to rzeczywiście lepiej neutralny.

Właśnie wróciłam z Sephory i jest-wielka szafka z Benefitami chyba cały asortyment.Przetestowałam wszystko co chciałam i nie ostudziło to moich zapałów,wręcz przeciwnie.
Testowałam Georgię którą chciałam najbardziej i jest super,nie jest niewidoczna daje dość mocny brzoskwiniowy odcień(który jak wszystkie odcienie pomarańczu bardzo twarzowy.Ją biorą na pewno.Super są jeszcze cienie w kremie(błyszcząco-metaliczne),rozświetlacz w puszku taki wielki z kocicą.BadGal ma szczotkę niczym Diorshow,Benetint ma cudowny intensywnie czerwony kolor ale tak jak sobie wymarzyłam transparentny.Podobają mi się też rozświetlacze w płynie-High Beem i Hollywood Glo.Super paleta cieni Big Beautiful Eyes
Jedyne co mnie zawiodło to Thorrrrb (czy jakoś tak,ten nowy róż) jego rzeczywiście nie widać nawet na mojej jasnej cerze.
Tylko ceny w Sephorze porąbane.W amerykańskim sklepie internetowym Benefit np. Georgia kosztuje 28$ a w Sephorze 140zł!Napewno więc kupię w internecie,szczególnie że przy zakupach za 100$ (a na mniejszej kwocie na pewno się nie skończy)wysyłka międzynarodowa gratis.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:30   #1206
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Burn, od początku usiłuję napisać, że kufer wspaniały.
Przyznaję, że zastanawiałam się nad takim (i zastanawiam nadal ).
Na razie zorganizowałam zastępczo taką półkę z wysuwanymi szufladami, którą trzymam w szafie obok toaletki (co toaletka zapchana flaszkami), ale prawdziwy kufer to byłoby COŚ.
Tylko co ja bym w nim trzymała?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:34   #1207
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Tylko ceny w Sephorze porąbane.W amerykańskim sklepie internetowym Benefit np. Georgia kosztuje 28$ a w Sephorze 140zł!Napewno więc kupię w internecie,szczególnie że przy zakupach za 100$ (a na mniejszej kwocie na pewno się nie skończy)wysyłka międzynarodowa gratis.
burn pewnie sie podczepie pod zamowienie jesli pozwolisz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 15:40   #1208
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Burn, od początku usiłuję napisać, że kufer wspaniały.
Przyznaję, że zastanawiałam się nad takim (i zastanawiam nadal ).
Na razie zorganizowałam zastępczo taką półkę z wysuwanymi szufladami, którą trzymam w szafie obok toaletki (co toaletka zapchana flaszkami), ale prawdziwy kufer to byłoby COŚ.
Tylko co ja bym w nim trzymała?
Dziękuję
Co do zawartości jaką można w umieścić...czyż kupienie go to nie jest świetny pretekst aby zacząć kolekcjonować kolorówkę

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
burn pewnie sie podczepie pod zamowienie jesli pozwolisz
Oczywiście.Dam znać jak będę robić zamówienie.
Poza tym możemy wtedy urządzić zlot testowaczy kolorówki a im więcej rzeczy do oglądania tym lepiej.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:42   #1209
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dziękuję
Co do zawartości jaką można w umieścić...czyż kupienie go to nie jest świetny pretekst aby zacząć kolekcjonować kolorówkę

Nieźle kombinujesz.

Ale ja nie chcę kolekcjonować kolorówki!!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:44   #1210
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar III

tak sobie rozmawiacie o kolorówce to i ja się wtrącę z pytaniem:


mam pytanie do specjalistek od kolorówki, chcę sobie kupić Meteoryty Guerlaina, czy Waszym zdaniem te odcienie bardzo się różnią?
ja nie bardzo widzę różnicę
nie wiem, czy 01, czy 02?
poradźcie , bo muszę sobie jakąś przyjemnośc zrobić, czytaj: coś kupić, a na perfumy już nie mam ochoty, cieszę się tymi, które mam
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:48   #1211
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar III

A ja właśnie powoli zbliżam się do finiszu 4 godzin z 12-tką 13-latków buhających estrogenami i testosteronem dzięki synowi, który "zorganizował" imprę urodzinową

Stwierdzam, że jednak jestem twardy babiszon

Tylko mój małż wywędrował z psicą na działkę już wczoraj, żeby nie było niepotrzebnych spięć rodzinnych - to się nazywa poświęcenie


Takuśna - moim zdaniem 01 wogóle nie widać na facjacie bierz spokojnie 02
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .

Edytowane przez Katty_p13
Czas edycji: 2008-04-13 o 15:50 Powód: sprostowanie
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 15:58   #1212
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Nieźle kombinujesz.

Ale ja nie chcę kolekcjonować kolorówki!!
Dobra,to ja się podejmuję kolekcjonować za Ciebie

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
tak sobie rozmawiacie o kolorówce to i ja się wtrącę z pytaniem:


mam pytanie do specjalistek od kolorówki, chcę sobie kupić Meteoryty Guerlaina, czy Waszym zdaniem te odcienie bardzo się różnią?
ja nie bardzo widzę różnicę
nie wiem, czy 01, czy 02?
poradźcie , bo muszę sobie jakąś przyjemnośc zrobić, czytaj: coś kupić, a na perfumy już nie mam ochoty, cieszę się tymi, które mam
Bardziej widoczne będą 02 ale wielkiej różnicy między nimi nie ma.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 16:05   #1213
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Bardziej widoczne będą 02 ale wielkiej różnicy między nimi nie ma.

pomyliłam, 02 nie brałam pod uwagę, myślaam o 01 i 03
ale jeśli też nie widzisz dużej różnicy, to chyba zaryzykuję 03
sama nie wiem, czemu je chcę.... chyba opakowanie mi się podoba
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 16:54   #1214
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
tak sobie rozmawiacie o kolorówce to i ja się wtrącę z pytaniem:


mam pytanie do specjalistek od kolorówki, chcę sobie kupić Meteoryty Guerlaina, czy Waszym zdaniem te odcienie bardzo się różnią?
ja nie bardzo widzę różnicę
nie wiem, czy 01, czy 02?
poradźcie , bo muszę sobie jakąś przyjemnośc zrobić, czytaj: coś kupić, a na perfumy już nie mam ochoty, cieszę się tymi, które mam
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
pomyliłam, 02 nie brałam pod uwagę, myślaam o 01 i 03
ale jeśli też nie widzisz dużej różnicy, to chyba zaryzykuję 03
sama nie wiem, czemu je chcę.... chyba opakowanie mi się podoba

Taka, bierz 03 Beige Chic ladnie ociepla koloryt skory i lekko ja wyrownaja.
Pink Fresh beda zbyt rozowe dla Ciebe, zreszta Mythic tez moga sie okazac za mocno rozowo - pastelowe. Moje Mythic dopiero okazaly sie wlasciwe jak wyjelam z nich wszystkie rozowe kuleczki i dodalam pare zielonych. Inaczej w wersji podstawowej tez byly za rozowe.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 16:55   #1215
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
no. Już myślałam, że to tylko ja tak mam
Nie
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Już "nie będę"...
No i dlaczego mnie okłamujesz ?
Cytat:
Szkoooda... Ale oczywiście rozumiem
Jeśli się zdecyduję i przejdę ichną inicjację (religijną! ) i będę pamiętać to obiecuję, że napiszę Ci na PW Może być ?
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Czasem jeszcze można się czegoś brzydzić... Ośmiornicę jadłam (gumowe to jak nie wiem), ale jakoś ślimaka nie jestem w stanie przełknąć.
Annmarie, ja to oczywiście rozumiem Ale po prostu nie trafia do mnie czasownik "boję się" użyty w tym kontekście Widok i smak jakiegoś jedzenia może być obrzydliwy, albo coś w tym stylu Ale nie spróbować czegoś ze strachu... ? Ok, przyjmuję ich punkt widzenia, ale nie uznaję za własny

Co do serów - to zgadzam się w 100%. Można się nieźle nabrać Jedna z najpaskudniejszych rzeczy jakie jadłam w życiu to słodki ser norweski... Paskudztwo!

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
A ja właśnie powoli zbliżam się do finiszu 4 godzin z 12-tką 13-latków buhających estrogenami i testosteronem dzięki synowi, który "zorganizował" imprę urodzinową

Stwierdzam, że jednak jestem twardy babiszon
Dzielna dziewczyna!
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:00   #1216
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Taka, bierz 03 Beige Chic ladnie ociepla koloryt skory i lekko ja wyrownaja.
Pink Fresh beda zbyt rozowe dla Ciebe, zreszta Mythic tez moga sie okazac za mocno rozowo - pastelowe. Moje Mythic dopiero okazaly sie wlasciwe jak wyjelam z nich wszystkie rozowe kuleczki i dodalam pare zielonych. Inaczej w wersji podstawowej tez byly za rozowe.
Contax, specjalistko , pani w Quality powiedziała mi przed chwilą to samo
właśnie wróciłam z Q, niestety akurat Beige Chic nie było, ale zamówiłam, cena po zniżce będzie prawie tala jak na allegro, obok w Marionnaud prawie o 20zł droższe
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:16   #1217
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Ja też w końcu zakupiłam meteoryty Też nie mogłam się zdecydować bo różnicy w kolorze nie widzę Wziełam 01 z myślą, że jak będą za rózowe to zrobię jak Contax - wyciagnę pinkowe kulki i będę ich uzywała do polików
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:24   #1218
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
tak sobie rozmawiacie o kolorówce to i ja się wtrącę z pytaniem:


mam pytanie do specjalistek od kolorówki, chcę sobie kupić Meteoryty Guerlaina, czy Waszym zdaniem te odcienie bardzo się różnią?
ja nie bardzo widzę różnicę
nie wiem, czy 01, czy 02?
poradźcie , bo muszę sobie jakąś przyjemnośc zrobić, czytaj: coś kupić, a na perfumy już nie mam ochoty, cieszę się tymi, które mam
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Taka, bierz 03 Beige Chic ladnie ociepla koloryt skory i lekko ja wyrownaja.
Pink Fresh beda zbyt rozowe dla Ciebe, zreszta Mythic tez moga sie okazac za mocno rozowo - pastelowe. Moje Mythic dopiero okazaly sie wlasciwe jak wyjelam z nich wszystkie rozowe kuleczki i dodalam pare zielonych. Inaczej w wersji podstawowej tez byly za rozowe.
Zgadzam się z Contax i od razu wyznam, że sama choruję na Beige Chic.
A najzabawniejsze jest to, że miałam już swoje beżowe kuleczki parę lat temu i pozbyłam się ich, bo uznałam, że nie będę używać...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:48   #1219
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Contax, specjalistko , pani w Quality powiedziała mi przed chwilą to samo
właśnie wróciłam z Q, niestety akurat Beige Chic nie było, ale zamówiłam, cena po zniżce będzie prawie tala jak na allegro, obok w Marionnaud prawie o 20zł droższe

w razie co wiesz, gdzie pytac

Beige Chic sa najbardziej popularne z klasycznych Meteorytow i dosc trudno je kupic. Ale wg mnie warto w nie zainwestowac


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja też w końcu zakupiłam meteoryty Też nie mogłam się zdecydować bo różnicy w kolorze nie widzę Wziełam 01 z myślą, że jak będą za rózowe to zrobię jak Contax - wyciagnę pinkowe kulki i będę ich uzywała do polików

Tymeno, jestem bardzo ciekawa, czy bedziesz z nich zadowolona
mam nadzieje, ze tak


Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Contax i od razu wyznam, że sama choruję na Beige Chic.
A najzabawniejsze jest to, że miałam już swoje beżowe kuleczki parę lat temu i pozbyłam się ich, bo uznałam, że nie będę używać...

Joasiu, pamietam Twoje rozczarowanie 03 i przyznam szczerze, ze bylam zdziwiona, ze poscilas je w swiat.

Co prawda Meteoryty to czysty gadzet, bez ktorego swobodnie mozna sie obejsc tylko po co jak sa takie fajne
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 18:51   #1220
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Proszę powiedzcie mi , że Shaal Nur po 156+przesyłka/100ml to wcale nie jest dobra cena i że wcale nie muszę ich mieć, a nawet nie mam na nie ochoty
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:53   #1221
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Proszę powiedzcie mi , że Shaal Nur po 156+przesyłka/100ml to wcale nie jest dobra cena i że wcale nie muszę ich mieć, a nawet nie mam na nie ochoty
na truskawie jest za 160 wiec jest to dobra cena ale nie jakas szalona okazja


mnie jakos meteoryty poki co nie ruszaja, zdecydowanie wole sypkie pryzmy, a i na prasowane sie zaczajam.

kurcze potrzebuje jakiegos zapachu, prostego, nieskomplikowanego,wesole go, nie ulepa,po ktorym chce sie zyc. znacie taki??
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 18:55   #1222
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Ja się cieszę, że na truskawie, nie ma najjaśniejszych odcieni Pryzm sypkich Nie jestem chora przynajmniej
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:03   #1223
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja tak samo, ale na forum można dowiedzieć się dużo nowych rzeczy
To bez surowego rybska to nie moj wymysl zeby nie bylo
Te ze zdjecia to nie moj wyrob, tylko wroclawskiego sushi baru.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
O tak
My do rolowania używałyśmy specjalnej maty, wtedy ryżu nie trzeba dotykać Ale to się sprawdza tylko przy sushi maki, a inne jak się formuje paluchami (choćby nigiri) to faktycznie lepi sie strasznie
Ja tez uzywam maty tylko na mate dajesz 'glonowy papier', a na ten papier trzeba ryz nalozyc i wtedy sie do paluchow czepia jak dziki... Samodzielnie robilam tylko maki.



Meteoryty mam Beige Chic- i sa cudowne Mam ochote jeszcze na Mythic.
Zaraz po zakupie bylam niezadowolona i uwazalam, ze to wywalone w bloto pieniadze, a teraz sobie makjazu bez nich nie wyobrazam
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:04   #1224
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Co prawda Meteoryty to czysty gadzet, bez ktorego swobodnie mozna sie obejsc tylko po co jak sa takie fajne
co Ty wygadujesz
ja już czuję, że są niezbędne
siłą się powstrzymuję od kliknięcia na allegro, zmuszam się, żeby poczekać do wtorku
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:05   #1225
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
na truskawie jest za 160 wiec jest to dobra cena ale nie jakas szalona okazja
Właśnie polazłam obadać i na tą chwilę nawet po 155,50(nie ma to jak tani dolar)
i oczywiście zupełnie nie wiem kiedy kliknął mi się błyszczyk Estee Lauder
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:10   #1226
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
na truskawie jest za 160 wiec jest to dobra cena ale nie jakas szalona okazja


mnie jakos meteoryty poki co nie ruszaja, zdecydowanie wole sypkie pryzmy, a i na prasowane sie zaczajam.

kurcze potrzebuje jakiegos zapachu, prostego, nieskomplikowanego,wesole go, nie ulepa,po ktorym chce sie zyc. znacie taki??
polecam Funny,Baby Doll,Chance,Euphorię Blossom,Envy Me,Bright Crystal.Wszystkei są w tym typie.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:15   #1227
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Tymeno, jestem bardzo ciekawa, czy bedziesz z nich zadowolona
mam nadzieje, ze tak

Teraz zaczynam się zastanawiać czy nie powinnam brać Chic. Wogóle mam ostatnio zwątpienie czy oby na pewno jestem typem zimnym jak to mi się wydaje

Zawsze myślałam, że w chłodnych odcieniach różu będzie mi dobrze a teraz już trzecią wpadkę zaliczam Okazuje się, ze róże w odcieniach pomarańczowo-koralowych o wiele ładniej współgrają z moją karnacją.

Ech, strasznie to skompliwane
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:19   #1228
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Proszę powiedzcie mi , że Shaal Nur po 156+przesyłka/100ml to wcale nie jest dobra cena i że wcale nie muszę ich mieć, a nawet nie mam na nie ochoty
Nie masz na nie ochoty?

Wiesz, że najlepszym sposobem zwalczenia pokusy jest jej ulec?

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
tak sobie rozmawiacie o kolorówce to i ja się wtrącę z pytaniem:


mam pytanie do specjalistek od kolorówki, chcę sobie kupić Meteoryty Guerlaina, czy Waszym zdaniem te odcienie bardzo się różnią?
ja nie bardzo widzę różnicę
nie wiem, czy 01, czy 02?
poradźcie , bo muszę sobie jakąś przyjemnośc zrobić, czytaj: coś kupić, a na perfumy już nie mam ochoty, cieszę się tymi, które mam
Takuśna, Contax ma rację.
Jesteś złota - to znaczy masz złoty odcień włosów i skóry, Beige Chić będzie dla Ciebie wymarzone.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dobra,to ja się podejmuję kolekcjonować za Ciebie
Dziękuję Burn. Kamień spadł mi z serca.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja się cieszę, że na truskawie, nie ma najjaśniejszych odcieni Pryzm sypkich Nie jestem chora przynajmniej
Ja kupiłam ostatnio Soft White i chyba jestem rozczarowana.

Jak na razie najlepszy mój puder to Poudre Majeur Lancome, ale tylko na leciutki podkład. Na kryjącym robi maskę.
W ogóle zaczyna mi wyglądać na to, że kryjący podkład (na przykład Clinique Repairwear) najlepiej wygląda bez pudru w ogóle.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:23   #1229
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
polecam Funny,Baby Doll,Chance,Euphorię Blossom,Envy Me,Bright Crystal.Wszystkei są w tym typie.
Baby Doll mialam i sie ozbylam, Chance w ogole na sobie nie czuje Envy Me ma dla mnie jakas drazniaca nutke, BC- jak sie nim psiknelam mialam wrazenie ze cala sie kleje:/, ale Funny i Euphorii przyjrze sie blizej jeszcze raz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:23   #1230
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
co Ty wygadujesz
ja już czuję, że są niezbędne
siłą się powstrzymuję od kliknięcia na allegro, zmuszam się, żeby poczekać do wtorku



Nie kupuja na allegro, jak dojda do Ciebie to polowa bedzie pokruszona szkoda kuleczek narazac na taki szwank


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Teraz zaczynam się zastanawiać czy nie powinnam brać Chic. Wogóle mam ostatnio zwątpienie czy oby na pewno jestem typem zimnym jak to mi się wydaje

Zawsze myślałam, że w chłodnych odcieniach różu będzie mi dobrze a teraz już trzecią wpadkę zaliczam Okazuje się, ze róże w odcieniach pomarańczowo-koralowych o wiele ładniej współgrają z moją karnacją.

Ech, strasznie to skompliwane

Etam, nie jest tak zle. Bedziesz miala pretekst, zeby kupic sobie wlasnie jeszcze
Beige Chic Poza tym w tym sezonie maja byc podobno limitowane brazujace Meteoryty
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.