Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :( - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 13:39   #2311
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cześc tez jestem posiadaczką chudych nożek a uwielbiam legginy nosic chciałabym jw pogrubić jest to u mnie genetyczne moja mama również ma i jej rodzeństwo .. ale niestety to mój kompleks . Jakie sposoby macie?chetnie bym poczytała porad waszych.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:20   #2312
louve14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Mam kompleks chudych nóg, nienawidze ich. Mam je po babci, pamiętam jak byłam mała to się zawsze przyglądałam jej chudym odnóżą, a sie okazało że mam takie same. Mój facet chce żebym chodziła w legginsach i kieckach, ale ja się nie czuję dobrze w swoim ciele.
louve14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 22:03   #2313
amenti90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez iwannabeyourfriend Pokaż wiadomość
tak patrze na wasze zdjecia i mysle: co wy wiecie o chudych nogach
zeby nie rzucac slow na wiatr, wrzucam zdjecie swoich odnozy... a, i mam 16 lat
Ja mam 23 i też mam takie chude... ale jestem niska 157 :x jak będe mieć zdjęcia to umieszczę..
amenti90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 09:17   #2314
OgnistaHanka
Przyczajenie
 
Avatar OgnistaHanka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 18
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

dziewczyny, jak zdecyduje sie na kroj alladynek czy pumpy to wtedy pogrubicie nogi. spodniczki bombki, rozkloszowane.
OgnistaHanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 18:48   #2315
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Hej

Ostatnio zdecydowałam się na pierwsze buty na obcasie. Zaszalałam, bo na pierwszy raz obcas ma 11cm, jednak jest gruby, więc stabilny, dobrze się w nich chodzi.
Cieszyłam się jak głupia, zawsze chciałam takie buty, w stylu grunge, aż do dziś, kiedy sąsiadka powiedziała co wiedziała " Boże, jakie buty! Ty chuda jak patyk, źle wyglądasz w tych butach".
Owszem, jestem szczupła, mierzę ok 164cm wzrostu, ale nie wydaje mi się, bym była przesadnie chuda. Ćwiczę w domu, by rozbudować nieco mięśnie, ale też bez przesady, bo wyrośnięty czworogłowy nijak mi się u kobiety podoba.
Buty są duże, masywne, czy za duże jak do moich patyków. Mniejszych bym nie włożyła, 38 to było minimum
Oczywiście są to botki an jesień, więc do spodni, ale wrzucam fotki w każdej możliwej kombinacji.
Proszę o szczere opinie
Pozdrawiam
( wybaczcie za jakość zdjęć )

Edytowane przez paulla777
Czas edycji: 2015-09-01 o 12:24
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:24   #2316
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez paulla777 Pokaż wiadomość
Hej

Ostatnio zdecydowałam się na pierwsze buty na obcasie. Zaszalałam, bo na pierwszy raz obcas ma 11cm, jednak jest gruby, więc stabilny, dobrze się w nich chodzi.
Cieszyłam się jak głupia, zawsze chciałam takie buty, w stylu grunge, aż do dziś, kiedy sąsiadka powiedziała co wiedziała " Boże, jakie buty! Ty chuda jak patyk, źle wyglądasz w tych butach".
Owszem, jestem szczupła, mierzę ok 164cm wzrostu, ale nie wydaje mi się, bym była przesadnie chuda. Ćwiczę w domu, by rozbudować nieco mięśnie, ale też bez przesady, bo wyrośnięty czworogłowy nijak mi się u kobiety podoba.
Buty są duże, masywne, czy za duże jak do moich patyków. Mniejszych bym nie włożyła, 38 to było minimum
Oczywiście są to botki an jesień, więc do spodni, ale wrzucam fotki w każdej możliwej kombinacji.
Proszę o szczere opinie
Pozdrawiam
( wybaczcie za jakość zdjęć )

http://tufotki.pl/XSw2b
Mi się nie podobają, jesteś szczupła a one takie za masywne, ja jestem chudzielec i też nosze obcasy, ale troche mniej masywne, moja opinia może nie być obiektywna bo mi sie takie buty ogólnie nie podobają, ale jak Ty się dobrze czujesz to chodź i się nie przejmuj sąsiadkami
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 22:20   #2317
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Dzięki Liczę na szczere opinie .

No właśnie buty są masywne i zastanawiam się czy nie za masywne do mojej budowy. Podobają mi się bardzo, ale ja przez to właśnie mogę mieć skrzywiony obraz tego jak naprawdę w nich wygladam, bo w rzeczywistości mogę wyglądać dla innych komicznie. Czekam na więcej opinii
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 00:04   #2318
bezik81
Przyczajenie
 
Avatar bezik81
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Patrze na zdjęcia i zastanawiam się,czy kazda dobrze zrozumiala temat.
Chodzi o naprawdę chude nogi a nie szczuple czy mega szczuple.
U mnie problem jest, nieprawda,ze lydki szybko się buduja-bo ida jako ostatnie w całej masie*wiedza to doskonale np.kulturysci.A nie sztuka dolozyc miesni bo daje to efekt jak Madonna:zylakowata,miesis ta ale nie grubsza.
Wiekszosc dziewczyn pozamieszczala chyba swoje zdjęcia żeby się dowartosciowac.
A temat brzmi>jak zatuszować te nasze ohydnie chude nogi(u mnie z mega wystającymi kolanami).Chyba mam w rodzinie komara,bo moje nogi przypominają wloski......
Trzeba ubierać wszystko,co zakazane dla nog krótkich>skracać optycznie,nosic poszarpane Jeansy,Boyfrendy.Klasyczn e gajerki ew.bez kombinacji typu 7/15 czy zwężane ku dołowi a także kroj dzwonow.Spodniczki...?nie wiem,czy chce swiatu pokazywać kolana.Nie każdy jest tak scisle zainteresowany anatomia,by ogladac kosci kolan
Dlugosc spodnic:najlepiej styl boho....długie ale zamaszyste,bo te plasko-opinające to katastrofa.
Do spodni buty"scinajace"nogi:wszel kie podwijane nogawki,buty za kostke.
bezik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 12:44   #2319
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez paulla777 Pokaż wiadomość
Dzięki Liczę na szczere opinie .

No właśnie buty są masywne i zastanawiam się czy nie za masywne do mojej budowy. Podobają mi się bardzo, ale ja przez to właśnie mogę mieć skrzywiony obraz tego jak naprawdę w nich wygladam, bo w rzeczywistości mogę wyglądać dla innych komicznie. Czekam na więcej opinii
Moim zdaniem wyglądasz w tych butach całkiem ok. Twoje nogi są szczupłe, a nie chude.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 16:06   #2320
Felis pardina
Raczkowanie
 
Avatar Felis pardina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 262
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

...

Edytowane przez Felis pardina
Czas edycji: 2016-04-17 o 06:15
Felis pardina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 17:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.