Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 18:51   #4381
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Dobry podkład nawilżający - pomocy!

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
podkład YR z krokoszem jest podobno nawilzajacy
Mam i polecam do tego w koncu dostalam podklad który choć brałam pod wpływem chwili to idealnie wpasowuje mi się w kolor mojej skóry co do tej pory było wyczynem z innymi kosmetykami w tym kremami bb... nie musze nic mieszac,wyrownywac itd

ale kremy bb też uzywalam i jesli chodzi o nawilzenie to tez polecam
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 00:52   #4382
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Dobry podkład nawilżający - pomocy!

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Pharmaceris nawilżajacy jest bardzo dobry
Ale podstawą nawilżania jest dobry krem - niekoniecznie nawilżający, często lepiej sprawdza się krem treściwszy, np. półtłusty (ostatnio moim faworytem jest krem tradycyjny półtłusty z fitomedu, ale dopasowanie kremu to sprawa indywidualna)
Zgadzam sie.
Jesli chodzi o nawilzanie suchej cery, to odkrylam ostatnio rewelacyjny krem z Biochemii Urody. Krem regenerujacy z kwasem liponowym.
REWELACYJNIE nawilzyl mi moja sucha cere, absolutnie nie zapchal , nie podraznil. Jest moim wybawieniem.

A jesli chodzi o podklad , to ostatnio zaczelam uzywac YSL Touch Eclat , nowosc. Nie podkresla suchych skorek, ladnie nawilza, srednio kryje, dlugo sie trzyma. Jest lekki i nie tworzy maski. Polecam go.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:21   #4383
Nagasuka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

http://www.picsa.pl/wejdz/MisiaczeK
Nagasuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 18:57   #4384
Ayeshka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A na ktory podklad byscie postawily w przypadku cery bardzo wrazliwej zaczerwienionej w okolicach nos,czolo,policzki ?
I co sadzicie o Nowym podkladzie od Clinique ktory zmniejsza pory ?? czy nadaje sie on takze do skory wrazliwej bardzo? http://www.ofeminin.pl/pielegnacja/n...97c508830.html
"
Pore Refining Solutions Instant Perfecting Makeup Clinique




Podkład w płynie, który zapewnia natychmiastowy i utrzymujący się w miarę stosowania efekt niemal całkowitego krycia rozszerzonych porów.

Ten rewolucyjny podkład zawiera ten sam silny kompleks złuszczający, który można znaleźć również w Pore Refining Solutions Correcting Serum marki Clinique. Pore Refining Solutions Instant Perfecting Makeup natychmiast optycznie zmniejsza pory, jednocześnie minimalizując z czasem ich widoczność w miarę stosowania. Lekka, przepuszczająca powietrze formuła gładko i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej wyraźnie nieskazitelny wygląd.

JAK TO DZIAŁA:
Natychmiastowe wygładzenie i krycie.
Zaawansowane kuliste dyfuzory optyczne oraz materiały rozpraszające światło chwytają światło i rozpraszają je, natychmiast łagodząc i rozmywając rozszerzone pory.

Poprawia kondycję skóry i minimalizuje pory.
Wyciąg z alg Padina Pavonica oraz szałwia muszkatołowa działają razem, wzmacniając powierzchnię porów, dzięki czemu pory wydają się mniejsze.
Kwas salicylowy delikatnie usuwa martwe i zszarzałe komórki naskórka, które gromadzą się wokół krawędzi porów. Oczyszcza pory i zapobiega ich rozciąganiu, które sprawia, że pory wyglądają na większe niż w rzeczywistości.
Wyciąg z listownicy cukrowej zmniejsza wydzielanie sebum, które może powodować rozciąganie się porów.

Pore Refining Solutions Instant Perfecting Makeup zapewnia skórze uczucie komfortu i równomierne krycie bez zatykania porów. Podkład zapewnia naturalne, matowe wykończenie i nieskazitelny wygląd, jednocześnie natychmiast i w miarę stosowania minimalizując widoczność porów. Dostępny w 6 odcieniach od jasnego do ciemnego dla typów skóry 2, 3 i 4.

Cena: 120 PLN / 30 ML.


Na youtube znalazlam SWIETNY FILMIK w ktorym facet pokazuje JAK I CZYM NAJLEPIEJ nakladac podklad,lub puder w przypadku cery z widocznymi rozszerzonymi porami http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=...=endscreennymi

Edytowane przez Ayeshka
Czas edycji: 2013-01-06 o 23:30
Ayeshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 00:43   #4385
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Dobry podkład nawilżający - pomocy!

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie.
Jesli chodzi o nawilzanie suchej cery, to odkrylam ostatnio rewelacyjny krem z Biochemii Urody. Krem regenerujacy z kwasem liponowym.
REWELACYJNIE nawilzyl mi moja sucha cere, absolutnie nie zapchal , nie podraznil. Jest moim wybawieniem.

A jesli chodzi o podklad , to ostatnio zaczelam uzywac YSL Touch Eclat , nowosc. Nie podkresla suchych skorek, ladnie nawilza, srednio kryje, dlugo sie trzyma. Jest lekki i nie tworzy maski. Polecam go.
Jednak co człowiek to opinia
Ja tego podkładu nie znoszę i żałuje wydanych pieniędzy, mam cerę sucha i ten podkład wygląda u mnie po prostu źle .
Z wyższej półki mogę polecić bobbi brown - extra tinted moisturizer to coś tylko i wyłącznie dla cer przesuszonych ale to krem tonujący - chociaż podkłady nawilżające tez w tej firmie można znaleźć i są ok .
Oraz mac face and body niby nie jest przeznaczny dla cer suchych ale jest na bazie wody i naprawdę wyglada bardzo dobrze.
Z tańszych to jedyne co mi do głowy przychodzi to maybelline bb cream - ładnie sie prezentuje .
Zaznaczam jednak,ze ja jestem strasznie wysuszony wiór i mało, który u mnie podkład wygląda ok - większość sobie leży na twarzy i paskudnie wszystko podkreśla ( pomimo dobrej pielęgnacji)
No i chanel vitalumiere jest ok gdyby nie te ciemne kolory.

Z pielęgnacji mogę polecić krem apteczny oilatum nie jest bardzo drogi a naprawdę jest świetny - jedyny który daje radę !

Edytowane przez FiziMizi
Czas edycji: 2013-01-07 o 00:49
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:06   #4386
martin2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
problem z makijażem proszę o pomoc

Cześć dziewczyny! Mam nadzieję że mi pomożecie, mam problem z podkładem.Ale zacznę od początku. Z góry przepraszam że tak się rozpiszę.
Moja cera jest cerą mieszana, mam troszkę rozszerzone pory koło nosa, czasem wyskakują mi drobne niespodzianki na brodzie ale w pozostałych miejscach jest w porządku. Zanim przystąpię do makijażu zawsze nakładam krem nawilżający, czekam ok 15-20 minut i zaczynam nakładać podkład (za pomocą pędzla, ok 1-1,5 pompki). Jak go nałożę i przypudruje to wygląda strasznie nienaturalnie, kiedy podejdę bliziutko i spojrzę do lustra wygląda jakbym miała na twarzy taką "kaszkę". Dosłownie po kilku godzinach lub nawet godzinie zaczyna wchodzić w pory, zmarszczki wokół ust, z niektórych miejsc się całkiem ściera i go nie ma,a w miejscu niedoskonałośc robi się taka "skorupa" i przez to wszelkie krostki są jeszcze bardziej podkreślone. Wieczorem to już go wcale nie mam.

Dodam że starałam się go dokładniej rozcierać, nakładałam nawet mniejszą ilość podkładu, zmieniałam kremu i podkłady, ale zawsze jest to samo.
Nie wydaje mi się żeby to była wina pielęgnacji, ponieważ kilka razy miałam wykonywany profesjonalny makijaż (np na wesela lub sesję) i wtedy mam idealną cerę, nieskazitelną do samego zmycia) a sama nie potrafię tego osiągnąć.
Teraz zastanawiam się nad bazą pod podkład, co na ten temat sądzicie, może to mi pomoże?
Proszę o wasze opinię
martin2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:40   #4387
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: problem z makijażem proszę o pomoc

Na twarzy im mniej tym lepiej. Myślę, że masz jakiś kiczowaty podkład (jaka firma?). Poza tym wklepuj go w twarz palcami, a nie pędzlem. Pod wpływem ciepła skóry lepiej się wtopi. Możesz też użyć beautyblendera.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 18:45   #4388
martin2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: problem z makijażem proszę o pomoc

Jeden Givenchy, drugi Kanebo. Przy użyciu Beauty Blendera robią mi się plamy, nie potrafię bo używać tak myślę...
martin2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 19:14   #4389
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: problem z makijażem proszę o pomoc

A masz lekki krem? Długo czekasz po nałożeniu kremu. Lekki krem pod podkład powinien wchłonąć się od razu.
Nie wiem jakie masz dokładnie podkłady, ale może spróbuj delikatniejszego np. Clinique Superfit albo bb creamu (np. Skin79 Triple Functions - różowy). Jak jest lekki podkład to nie powinnaś mieć plam ani przy beautyblenderze ani przy rozprowadzaniu palcami.

Stawiam na za ciężki krem lub za ciężki podkład do Twojej cery.
Na pewno po dobrym podkładzie nie powinna się robić "skorupa". Może masz przeterminowany? Na prawdę spróbuj z lżejszym.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:59   #4390
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Też mam cerę mieszaną. Mam rozszerzone pory w okolicach nosa, więc znam problem.

Podejrzewam, że Twój podkład jest za ciężki dla Ciebie. Dodatkowo jak za ciężki, to może zapchać Twoją buzię, co nie byłoby takie fartowne. W sumie jest zima i z ciężkich podkładów, które używałam i mnie nie zapchał był Revlon CS. Spróbuj go. Na pewno Ci nic w pory nie wejdzie, bo ma piękny silikon w sobie (nie wiem jak nowa formuła). Ślęczał na twarzy bardzo długo, zero poprawek w ciągu dnia. Mam uczulenie na większość podkładów, używam obecnie minerałów, ale to był jedyny po którym nic mi się nie działo. Tyle tylko, że mega krycia to ja nie potrzebuję.

Krem - jakiego używasz? Możesz podać? Koniecznie też stosuj 2 razy w tygodniu (a czasem i 3!) maseczkę oczyszczającą, zwężającą pory. Od kiedy regularnie używam nie mam kłopotu z porami. I ogólnie cera miła, przyjemna, bazy pod makijaż nie używam. Skóra oddycha i ogólnie miło jest.

Ja od siebie minerałki polecam, ja używam z Annabelle Minerals - wersja matująca. Podkreśla suche skórki, z tego co słyszałam kryjąca jest niby ideałem bo tego nie robi. Na pewno porów widocznych mieć nie będziesz ani placków. Niektóre dziewczyny narzekają na trwałość, u niektórych niby się zważył (u mnie nie miało to miejsca). Trwałość - mokry pędzel flat top i jedziesz. Cały dzień się wtedy trzyma.
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 10:07   #4391
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=Ayeshka;38484404]A na ktory podklad byscie postawily w przypadku cery bardzo wrazliwej zaczerwienionej w okolicach nos,czolo,policzki ?
I co sadzicie o Nowym podkladzie od Clinique ktory zmniejsza pory ?? czy nadaje sie on takze do skory wrazliwej bardzo? http://www.ofeminin.pl/pielegnacja/n...97c508830.html
"
Pore Refining Solutions Instant Perfecting Makeup Clinique

...
ten podkład może nasilić Ci problem wrażliwości skóry i zaczerwien,poniewaz zawiera salicylany,powieżchniowo złuszcza naskórek.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Na twarzy im mniej tym lepiej. Myślę, że masz jakiś kiczowaty podkład (jaka firma?). Poza tym wklepuj go w twarz palcami, a nie pędzlem. Pod wpływem ciepła skóry lepiej się wtopi. Możesz też użyć beautyblendera.
...
dokładnie,niektóre cery nie znoszą pędzli...powierzchniowego mikrozłuszczania i rozcierania na skórze,,lepiej podkład wtedy wklepywac,tak jakbys steplowała twarz,bez zbytniego rozcierania<namawiam serdecznie do opanowania bblendera jednak> lub ewentualnie oklepywanie palcami.
Poza tym to tez pewnie kwestia rodzju kremu i podkładu....absolutnie żaden fluid Givenchy ani żaden Kanebo mi nigdy sie nie spodobał..własciwie jak dla mnie są beznadziejne
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 10:20   #4392
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja używam beautyblendera na mokro i jest rewelacja.

Ktoś pytał o podkład do zaczerwienionej, naczynkowej twarzy - świetny jest Clinique Redness Solutions.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 15:54   #4393
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A ja uważam, że jeśli jest problem z podkładem, to należy użyć bazy pod makijaż- w końcu po to ona jest.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 16:22   #4394
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A ja uważam, że jeśli jest problem z podkładem, to należy użyć bazy pod makijaż- w końcu po to ona jest.
Baza niby wyrównuje i ułatwia rozprowadzanie, ale po co tyle warstw? Autorka posta może użyć bazy, ale lepiej, żeby znalazła po prostu odpowiedni podkład.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 16:27   #4395
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A ja uważam, że jeśli jest problem z podkładem, to należy użyć bazy pod makijaż- w końcu po to ona jest.
...
silikony dzien w dzien ? ze skórą skłonną do podrażnien i problematczną,odpada..zwł aszcza,że w wiekszosci podkładów jednak ten silikon jest..znam tylko jedną dobrą niesylikonową baze,za to kosztuje majątek.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-01-09 o 20:40
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:28   #4396
martin2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć dziewczyny!
A więc poszłam dzisiaj do Sephory i trafiłam na przemiłą panią, którą poinformowałam o moim problemie i znalazła wyjście. Okazało się, że (wstyd się przyznać...) mając cerę mieszaną używałam podkładu do cery suchej/b. suchej. Dlatego po nałożeniu na tłuste partie robiła się "kaszka" poniewać się nie stapiał z moją cerą.
Dostałam sporą próbkę i faktycznie ogromna różnica, kiedy nałozyłam nowy podkład na drugi dzień.
Pani poradziła też żeby nie używać żadnych baz sylikonowych na codzień bo duże prawdoodobieństwo że mnie zapcha.
Dzięki za wasze podpowiedzi
martin2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:22   #4397
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez martin2406 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
A więc poszłam dzisiaj do Sephory i trafiłam na przemiłą panią, którą poinformowałam o moim problemie i znalazła wyjście. Okazało się, że (wstyd się przyznać...) mając cerę mieszaną używałam podkładu do cery suchej/b. suchej. Dlatego po nałożeniu na tłuste partie robiła się "kaszka" poniewać się nie stapiał z moją cerą.
Dostałam sporą próbkę i faktycznie ogromna różnica, kiedy nałozyłam nowy podkład na drugi dzień.
Pani poradziła też żeby nie używać żadnych baz sylikonowych na codzień bo duże prawdoodobieństwo że mnie zapcha.
Dzięki za wasze podpowiedzi
A jaki podkład dostałaś ? Fajnie, że się wyjaśniło, choć dziwne, że podkłady aż tak się zachowywały...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 12:01   #4398
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja wczoraj przetestowalam po dlugim czasie podklad Revlon. zmieszalam sobie z BB cremem i musze przyznac ze nie powchodzil mi w pory! (niekotre nawet mi sie wazyly na twarzy z BB)ostatnio kazdy mi wlazil dzisiaj przetestuje go samego i zobacze ile jest wart
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:02   #4399
oliwka_zawszemodnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Idealny podkład

Witam mam 15 lat i próbuję znaleźć dobry podkład maskujący ostatnio używałam produktów z gamy AA ale nie spełniły moich oczekiwań .Teraz zastanawiam się nad matującym kremem BB z Garniera proszę o poradę mam cerę tłustą z nielicznymi wypryskami
oliwka_zawszemodnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 19:08   #4400
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: Idealny podkład

Masz 15 lat i jeszcze wiele, wiele lat prób i testów, podejść do różnych podkładów, zanim znajdziesz ten idealny.
Polecam Ci poszukać czegoś konkretnie skierowanego do nastolatek, kiedyś były podkłady under twenty z eris, możesz poszukać.
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:24   #4401
tutysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Idealny podkład

Polecam krem BB z Nivea
tutysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 00:31   #4402
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny szukam coś podobnego do konsystencji i krycia jak Bourjois Healthy mix, ten nie do końca mi pasuje, powoduje powstawanie zaskórników...
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 08:09   #4403
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam coś podobnego do konsystencji i krycia jak Bourjois Healthy mix, ten nie do końca mi pasuje, powoduje powstawanie zaskórników...
Też ostatnio złapały mnie takie przemyślenia. Szukam właśnie czegoś w podobie.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:23   #4404
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Bourjois Healthy Mix Serum Ultra Lekkimoze ten, mam obydwa i sa podobne do siebie


wczoraj testowalam Revlon i musze przyznac ze nie wlazi w pory kiedys uzywalam jednego podkladu i jak mi sie skonczyl kupowalam drugi teraz mam ich okolo 7
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:14   #4405
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Idealny podkład

podkład mineralny np. Lumiere, Meow, Lilly Lolo - nie obciążają dodatkowo cery i wyglądają naturalnie , dodatkowo mają bardzo ładne krycie, które można stopniować.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:21   #4406
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Idealny podkład

Litości... wyszukiwarka i KWC.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:38   #4407
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Bourjois Healthy Mix Serum Ultra Lekkimoze ten, mam obydwa i sa podobne do siebie
Moim zdaniem są bardzo różne,serum jest takie bardziej lekkie i słabiej kryjące,nie nadające się na zimę,bo healthy mix jakoś tak delikatnie otula twarz.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 21:56   #4408
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Rimmel, ten podkład w słoiczku jest taki naturalny właśnie L'oreal lumi też daje ładny efekt i max factor 3 w 1
Rimmel mnie uczulił.
Lumi mam próbkę więc przetesuję
A Max zmacam.
Dzięki
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 10:10   #4409
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Rimmel w sloiczku jest baardzo matujacy, a Lumi swieci sie jak...wiecie co
a co do Bourjoisow to mam wlasnie odmmienne zdanie.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 10:20   #4410
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam Chce sobie kupic podklad Bourjois Healthy Mix na lato ale zastanawiam sie ktory odcien wybrac. W moim mieście nie ma nigdzie szafy tej firmy wiec jestem zmuszona zamowic go na allegro. Zastanawiam sie nad odcieniem 53 (light beige) a 54 (beige). Czy ma ktoras jakis z tych odcieni i moglaby wstawić jakies swatche? Wiadomo że latem czlowiek jest bardziej opalony wiec za jasnego odcienia nie ma co brać ale nie chce też za ciemnego zebym musiala smarowac cala szyje i dekolt bo sie bedzie odznaczało. Jesli jest ktos kto widział te oba odcienie na żywo i jest w stanie mi porówać czy duza jest roznica miedzy tymi dwoma odcieniami to bede bardzo wdzieczna Czekam na jakiekolwiek wskazowki.
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.