Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 15:40   #1681
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Właśnie sobie zdałam sprawę, że nawet nie mam czasu popatrzeć na nogi ostatnio nic z nimi nie robiłam. Lato się skończyło, więc problem nóg zniknął, bo za zimno by je pokazywać
Mam podobnie.Czasami tylko maściuje i peelinguje. Ale takie nie ruszanie też jest dla nich korzystne, przynajmiej dla moich

Ale trzeba postanowić,że peeling i maść raz w tyg, bo teraz choć problem mniejszy i nie pokazujemy ich ,kiedyś lato nadejdzie.

Arancia jasne,że to oznacza!
Choć ja się odezwałam pierwsza,ale poprostu za duużo ciszy
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 20:43   #1682
LittleE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam!

Zgłaszam się, kolejna "dłubiąca". Przebrnęłam przez wątek i zaczynam walkę! Jutro uderzam po ciężką altylerię - postanowiłam spróbować Pilarixu i może tego cudownego toniku. Zobaczymy co zdziała Pilarix. Mam Cepan, choć z innej okazji.
Naprawdę lubię swoje nogi i zrobiłam im krzywdę więc zabieram się do pracy.
Pillingi jak do tej pory mało mi pomagały. Ale też nie byłam super systematyczna, więc...
Trzymajcie kciuki! Ja trzymam za Was! Będę zdawać relację z frontu.

(... i uff... jak miło wiedzieć, że nie tylko ja tak poharatałam sobie nogi...)
LittleE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 10:54   #1683
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

A witamy! witamy! W kupie raźniej
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 21:32   #1684
LittleE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

yh... ale wyjechałam z tą "aLtyrelią"
no cóż. powiem wam, że jestem po pierwszym dniu kuracji i już mam co opowiadać!
przyznaję, od paru dni, może tygodnia staram się trzymać łapki z daleka.
wczoraj z głębokim postanowieniem poprawy zaplanowałam zdobyć pilarix, ALE podkusiło mnie sprawdzenie porad tonikowych...
mam na półce SVR Lysanel Active Lotion - nie chciałam kremu bo nie mam aż takich problemów, chciałam tylko pozbyć się zaskórników...
no... i... postanowiłam że przetrę nim też nóżki w tych zbliznowaconych miejscach (a mam jedno takie co sobie niedawno meeeega zrobiłam )
i wiecie, że już dzisiaj widzę poprawę!!!! serio-serio! trochę zbladły i spłaszczyły się! o rany! chyba się uda!
sorry, ale musiałam się podzielić radością. oby nie za wcześnie!
LittleE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:24   #1685
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

No dobra. Czytam i czytam poprzednie strony, i jakoś nic nie mogę wywnioskować.
Problem mam taki (pewnie jak i wy);
Mam lat 17. od około roku straszny problem z włoskami. Maszynka odpada, mam je już tak moce, że nawet po przejechaniu maszynką nadal odstają czarne końcówki włoska...;/ Więc wzięłam się za depilator i...
a) Pojawiły się czerwone krostki, tam gdzie były włoski
b) oczywiście także włoski wrastające.

No więc zabrałam się za rózne kremy nawilżające. Nic nie pomogło.
Peeling- nic nie pomógł
Więc zaczęłam te włoski po prostu wydłubywać- powstawały czerwone krostki etc

Później znowu mama zaproponowała, żebym częściej używała depilatora, to mi osłabną włoski i nie będzie tych krostek. I nic. nie pomogło.
No to przeszłam na maści z jakimiś witaminami, nadal nic.

No to od kogoś usłyszałam; zostaw, nie wyrywaj jakiś czas to zejdzie... Ponieważ pogoda jest jaka jest, nie depilowałam już z miesiąc (A FE!;/). Krosty jak były, tak są.

Mam strasznego fioła na tym punkcie. Jest to dla mnie strasznie problematyczbe, ponieważ kocham pływać, a z takim czymś na basenie sie nie pokaże...
No i oczywiście bikini- porażka. Włosy tak mocne, że po depilacji woskiem oczywiście same krosty, a jak krosty zeszły (po tygodniu) to też były już nowe włoski ( po TYGODNIU! normalnie wszyscy mówią że po wosku 3 tyg- u mnie tydzień i są już nowe)

Błagam o pomoc!
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:05   #1686
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witaj!

Moje nogi również nie są świetnym stanie, nie wiem jakim sposobem mam depilować. Wiem jedno- do wyrywania nie wróce! Gole maszynką, choć na drugi dzien-kłujące nieprzyjemne włosy, których już pokazać się nie da. Chyba kupie męską golarke elektryczną z trzema głowicami. Tylko chciałabym trafić na dobrą, bo 200zł to nie mało pieniędzy i nie chce tego wydać w błoto. A co do krostek jutro musze kupić znów masć z wit A i paste cynkową i ponowić kuracje.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 06:18   #1687
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

zabciajs polecam philipsa-dla mnie jest bomba

shironi ja na Twoim miejscu poszlabym najpierw do dermatologa, przepisze Ci jakies masci z antybiotykami i problem napewno ustopi a potem mozesz sie sama podratowac naszymi sposobami
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 09:03   #1688
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dusiu kochana, a jaki masz model tego philipsa? I czy łapie takie malutkie włoski, bo to ważne bo mi odrastają w tempie błyskawicznym:/
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2009-11-12 o 16:25
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 14:21   #1689
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

oj modelu Ci nie powiem bo opakowanie poszlo w kosz a na maszynce nie pisze HQ 6400 czy jakoś tak, jest troche starsza dlatego po promocji kupilam za 100 włoski łapie wszystkie co do jednego, ale skóra nie jest tak idealnie gladka jak po zwyklej maszynce ale w zamian mozesz golic nia nozki i 3 razy na dzien bo nie podraznia dla mnie dodatkowym plusem jest to ze moge to zrobic"na sucho" bez zadnych pianek i paprania


edit: znalazlam na siecie http://www.agito.pl/golarki-meskie/p....0.337561.html mam dokladnie taka

Edytowane przez dusiaaa
Czas edycji: 2009-11-10 o 14:23
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:17   #1690
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam. Dawno się nie odzywałam bo jakoś czasu nie było. No i najważniejsze nie było czasu na grzebanie przy nogach i co...? Wszystko się goi - samo. Bez zadnych drogich maści, pilingów, zabiegów itd. Najlepsze wyjscie to zostawić nogi w spokoju a że teraz jest taka a nie inna pogoda to nawet da się zrobić. Chodzę w długich spodniach, nie korci mnie by coś wycisnać, zadrapać itd. Golę nogi tylko raz w tygodniu, na weekendy. I jestem strasznie zadowolona bo chociaż przebarwień jeszcze troche jest to są nieporównywalnie mniejsze niż były wcześniej.
Więc dziewczyny najlepszy i najtańszy sposób na podreperowanie nóg to naprawdę danie im świętego spokoju.
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:58   #1691
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pchee Pokaż wiadomość
Więc dziewczyny najlepszy i najtańszy sposób na podreperowanie nóg to naprawdę danie im świętego spokoju.
Potwierdzam

Nawet jak mi teraz wrastają włoski to ich nie ruszam. Nawet ich nie widzę bo nie oglądam nóg. Myślę że inni ludzie też nie będą zwracali uwagę na pare wrośniętych, prawie niewidocznych włosków. Tylko my wyolbrzymiamy sprawę. Najważniejsze żeby stanów zapalnych i krostek nie było. A w tym celu sprawdza się spirytus salicylowy od razu po depilacji.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 11:10   #1692
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

No dziewczyny bez peelingów to chyba wrośniętych włosów się nie pozbędziecie. Oby wam sie stany zapalne nie porobiły z nich.
Ja staram się czasami robić peeling jak sobie przypomne. I ok 1-2 razy w tyg smaruje się oliwką dla dzieci.

Ale mam zamiar wrócić do pasty cynkowej i to wcale drogie nie jest- 1.70 a starcza na ok 2 tyg,może tydzień.No ale to 1.70! I maść z wit A to wydatek kolejnych 2 zł a ona starcza na dłuużej

A i zgadzam się NIE DŁUBAĆ Choć nie powiem,że czasem mi sie zdarzy ale staram sie nie oglądać nóg, najgorzej przy goleniu bo wtedy wszystko widać. I też golę tylko 1 raz w tygodniu.

Dusiu!
Kupie sobie taką! Bo mam dość maszynek,gdzie nogi po niej są bardziej zaczerwienione.I podrazniam te moje ranki. I mam nadzieje , że będe się mogła golić nawet 2 razy dziennie i że wyłapie wszystkie te małe odrastające kłaczki. Brrr niecierpie ich!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2009-11-11 o 11:11
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 11:41   #1693
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

z tymi wrosnietymi wloskami jest róznie, u mnie te ktore sa tuz przy powierzchni skory tworza jakby takie sine plamki (nie stan zapalny), a te co tkwia glebiej sa zupelnie niewidoczne ...mi peelingi szkodza, odkad przestalam zdzierac skore wszystko goi sie szybciej no i moja masc z mocznikiem 30% dziala cuda

zabciajs przy regularnym stosowaniu (tzn jak wloski sa krotsze) goli bardzo dokladnie i bez podraznien gorzej jak sie troche "zapuszcze" wtedy poprostu zajmuje to wiecej czasu, ale dla mnie to i tak wybawienie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:20   #1694
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Jak widać każdy ma inaczej, inną skóre, sytuacje itd.
Właśnie o coś takiego mi chodzi co moge uzywać często Oby działała również na mnie
Nie moge się doczekać, zamówie chyba przez internet.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:58   #1695
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

w wakacje uzywalam jej codziennie i moge potwierdzic-zero podraznien, zero nowych wrosnietych wloskow ) skoro peelingi Ci pomagaja to zrob go przed goleniem a potem na nozki jakis tresciwie nawilzajacy basamik i nogi powinny byc w miare gladziutkie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:09   #1696
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ojj nie wyobrażam sobie jakiegoś balsamu po goleniu-wszystko piecze. Nawet oliwka dla dzieci.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:22   #1697
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

uuu az tak masz delikatna skore?? przy zwyklej maszynce to rozumiem bo jednak zdziera tez naskorek ale przy tej nie powinno byc problemu bo nie zahacza skory tylko wloski ktore podcina ) ale nawet gdyby tak bylo balsam mozna zaaplikowac pozniej
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:38   #1698
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Własnie, sądze że przy tej golarce będzie lepiej Skóra zostanie nienaruszona.
Zbieram pieniążki i kupuje, już dawno to postanowiłam ,ale potrzebowałam jakiejś konkretnej opini żeby nie wydać pieniędzy w błoto jak to bywało z damskimi golarkami które nie łapały praktycznie w ogóle włosów.
A ta maść z mocznikiem to np ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...gowaceniem.htm

To kremy na rogowacenie? I co skóra po tym ma się złuszzać ? To tak jak peeling.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:42   #1699
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

cos w tym stylu ale ja mam robiony na recepte i place za niego 5 zl skora sie lekko zluszcza, plamki jasnieja, dodatkowo jest lepiej nawilzona i wloski moga sie przebic bez problemu ten oxedermil jakos mi nie podszedl

troche tak jak peeling ale...moj dermatolog powiedzial ze....podczas klasycznego peelingu mechanicznegho na skorze powstaja mikrouszkodzenia do ktorych z latwoscia dostaja sie bakterie ktore dodatkowo rozsiewamy tarciem, przez to tworza sie nowe stany zapalne. dlatego mocznik jest lepszy bo delikatnie zluszcza naskorek nie uszkadzajac go

Edytowane przez dusiaaa
Czas edycji: 2009-11-11 o 19:45
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 14:41   #1700
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dusia kupiłam golareczke Cudnie,nie moge się doczekać kiedy mi ją przyslą Taka ze mnie niecierpliwa, że pozyczyłam kaske od tatusia

Kurcze jak zagoje świeze jeszcze ranki, (czyli długo to pewnie potrwa) pójde może do dermy po jakąś taką maść.
Choć pasta cynkowa też złuszcza.
Ide posmarować nóżki maśćią z wit A Niech się goją.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 15:39   #1701
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

mnie pasta cynkowa denerwowala, za tepe to dla mnie;/ masc z wit A jest ok ale i tak uwazam ze moje nogi najlepiej goja sie po moczniku heheh mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z golarki, nie chcialabym sie pozniej czuc winna ze Ci ja doradzilam
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:21   #1702
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
mnie pasta cynkowa denerwowala, za tepe to dla mnie;/ masc z wit A jest ok ale i tak uwazam ze moje nogi najlepiej goja sie po moczniku heheh mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z golarki, nie chcialabym sie pozniej czuc winna ze Ci ja doradzilam
Mi tam pasta cynkowa nie przeszkadza

Eee tam winna, chociaż Ty mi doradziłaś Kiedyś na wątku założonym przeze mnie też mi radziłaś taką golarke, ale nie mogłaś znaleź identycznego modelu,pamiętasz? Ja ostatnio się kapłam, że Ty to Ty
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2009-11-12 o 16:22
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:58   #1703
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Kurde ja tez chce taka masc za 5 zeta :P a ja chyba uzbieram kase na laser przynajmniej jesli chodzi o bikini, 400zl juz mam :P bo kurcze mam dosyc tego ;p
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 17:33   #1704
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Hej Mulen!
Ja też marzyłam o laserze, ale słysząc więcej negatywów zrezygnowałam i kłopot z głowy nie musze pieniązków zbierać, bo cięzko byłoby z tym osobie bzrobotnej.
Golarka elektryczna mam nadzieje okarze sie moim zbawieniem Moge golić codziennie byleby nie było podrażnień itd.
Nie moge sie doczekać tej mojej golareczki
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:22   #1705
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

zabcijas, co do laseru to ja tez slyszałam dużo negatywnych opinii. Ale podobno jak się ma włosy super czarne i grube (patrz ja ;/) to wtedy dziala...
Mam nadzieję, bo sobie na 18-stke jak prezent zażyczyłam laser
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 01:01   #1706
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Zabciajs a co takiego negatywnego slyszalas? Ja jak na razie wiekszosc pozytywow, a dosc sporo sie naczytalam
Nie martw sie, u mnie ze zbieraniem kasy tez nie jest latwo, studiuje dziennie i co jakis czas promocja w markecie wpadnie, wiec tak odkladam ta kase. Tylko jakos ostatnio mnie nie chca i slabo idzie :P
Ale w grudniu swieta, w lutym urodziny, takze tu troche, tam troche i w koncu bedzie
W sumie wiadomo, ze tam opalonej skory nie mam(blada jak sciana), a przy tym czarne kudly to mysle, ze powinno byc dobrze

Edytowane przez Mulen
Czas edycji: 2009-11-13 o 01:03
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 06:13   #1707
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

zabciajs powaznie? nie pamietam :P
na laser tez skladam, wlasciwie kase juz mam ale czekam az zalecze nogi calkowicie az nie zostana nawet blizny klaczyska mam czarne i grube, nawet moj brat takich nie ma :/ wiec powinno zadzialac)
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:18   #1708
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

dziewczyny zamierzam zacząć depilację depilatorem ; p i uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc proszę Was, czy możecie mi powiedzieć jak dbać o skórę nóg i nie tylko tak aby nie powstawały na niej po depilacji, żadne stany zapalne i jak się uchronić przed wrastającymi włoskami ;> Czy peeling i nawilżanie wystarczą ? Może jakieś sprawdzone triki ?
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:31   #1709
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Stosowałyśmy triki i tak oto tak czy siak wylądowałyśmy w wątku o takim ładnym tytule: BLIZNY PO DEPILACJI.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
Zabciajs a co takiego negatywnego slyszalas?
W sumie wiadomo, ze tam opalonej skory nie mam(blada jak sciana), a przy tym czarne kudly to mysle, ze powinno byc dobrze
Ja też jestem blada jak ściana Włosy również czarne, tylko przy tym wrażliwa skóra. Po zadrapaniach itd zostają ślady.
A ja się naczytałam wiele o poparzeniach itd.
Ja czekam na przesyłke z golarką elektryczną i wolę się pomęczyć chwilke na dzień niż ryzykować. Ale wam życze by się udało
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 11:11   #1710
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Aa Eee moja skora to w ogole wrazliwa nie jest :P moge ja meczyc, dreczyc i nic jej nie ma, oprocz oczywiscie wrostow :P ale zadnych podraznien nigdy nie mialam, a katowalam bikini maszynka, depilatorem i plastrami :P takze mam nadzieje, ze laser da dobry efekt Juz 30 ide na pierwszy zabieg Wiecie jak sie ciesze
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.