Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 12:06   #1381
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

wiem, wiem nudna jestem z tym gotowaniem... ale muszę to napisać muffinki wytrawne z suszonymi pomidorami, czarnymi oliwkami i kozim serkiem są genialne dziewczyny, dziękuję za inspirację
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:15   #1382
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
wiem, wiem nudna jestem z tym gotowaniem... ale muszę to napisać muffinki wytrawne z suszonymi pomidorami, czarnymi oliwkami i kozim serkiem są genialne dziewczyny, dziękuję za inspirację
Krystle, szkoda, że nie pochwaliłaś się nimi tydzień temu, akurat byłam u bacy po ser (w Bieszczady mam blisko). Ale oczywiście wszystko już zdążyliśmy zjeść...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:20   #1383
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Krystle, szkoda, że nie pochwaliłaś się nimi tydzień temu, akurat byłam u bacy po ser (w Bieszczady mam blisko). Ale oczywiście wszystko już zdążyliśmy zjeść...
dobrze wiedzieć że masz blisko może kiedyś zorganizujemy wspólne zamówienie takiego serka u bacy
za duzo czasu spędzam na wątkach zakupowych
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 14:23   #1384
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Atoja, Viollet, już o tym pomyślałam, trzeba będzie po prostu sprzedać jej jakąś bajeczkę Ja też wściekałabym się, gdyby ktoś zaskoczyłby mnie, nawet z najlepszymi intencjami, nie zważając na mój mało "reprezentacyjny" stan Muszę tylko mojego tatę jakoś zainspirować, bo on tych kobiecych aspektów w ogóle nie łapie, na pewno o tym nie pomyślał Nawet pierścionek, który zamierza mamie z tej okazji podarować, musiałam kupić sama, bo on "się nie zna". Szczerze mówiąc, jest to wszystko trochę uciążliwe, bo moi rodzice mieszkają we Wrocławiu, a ja w Przemyślu i te odległości wiele spraw organizacyjnych naprawdę komplikują...
Może niech powie, że zabiera ją do opery? Wtedy będzie musiała być elegancka a i garnitur u Twojego ojca nie będzie budził zdziwienia.
A potem niech powie, że muszą jeszcze po kogoś pojechać i niech jadą tam gdzie ta zabawa będzie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 14:37   #1385
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Vril, to jest świetne! Chyba wyposażę mojego męża w coś takiego na misję w Afganistanie, podejrzewam, że fantastycznie będzie chronić usta i nos przed pyłem i kurzem. Sobie też sprawię, w końcu może ujarzmię moje włosy (mam długie do pasa, ale nie cierpię ich związywać, dlatego ciągle eksperymentuję z rozmaitymi opaskami).
Si, na misje sie przyda na pewno, wybierz najlepiej taka z powloka UV
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:05   #1386
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć że masz blisko może kiedyś zorganizujemy wspólne zamówienie takiego serka u bacy
za duzo czasu spędzam na wątkach zakupowych
Krystle, a potem co, ser pocztą?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Może niech powie, że zabiera ją do opery? Wtedy będzie musiała być elegancka a i garnitur u Twojego ojca nie będzie budził zdziwienia.
A potem niech powie, że muszą jeszcze po kogoś pojechać i niech jadą tam gdzie ta zabawa będzie
Lemirka, pomysł z operą bardzo dobry, ale znowu problem logistyczny - opera we Wrocławiu, a impreza w Kudowie Zdroju, nie uwierzy przecież, że jadą po kogoś 150 km

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, na misje sie przyda na pewno, wybierz najlepiej taka z powloka UV
Vril, dzięki za wskazówkę, nie wiedziałam, że jest taka opcja. Przemyślę to, aczkolwiek najważniejszy jest maskujący deseń.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:05   #1387
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam dziewczyny, tak czytam i czytam i widzę że nieźle knujecie Taką niespodzinkę jest rzeczywiście ciężko ukryć a tymbardziej zaplanować.A co do tego jakby Twoja mamę wystroić , myślę że najlepszym wyjściem byłoby jej po prostu powiedzieć że spędzą fajny wieczór , może jakiś dancing . W końcu jej dzień, na pewno wszyscy bedą świetnie ubrani, więc Twoja mama powinna czuć się dobrze.
Coś niesamowitego dla mnie jak ludzie po tylu latach potrafią siebie zaskakiwać i kochać, robić sobie przyjemności. Tymbardziej że to zawsze kobiety częściej aranżują takie imprezy. Chciałabym mieć takiego tatę , a kiedyś męża.
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 15:33   #1388
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Coś niesamowitego dla mnie jak ludzie po tylu latach potrafią siebie zaskakiwać i kochać, robić sobie przyjemności. Tymbardziej że to zawsze kobiety częściej aranżują takie imprezy. Chciałabym mieć takiego tatę , a kiedyś męża.
Wiesz, Selene, nawet ja zazdroszczę jej tego, co ją czeka
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:39   #1389
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Hmm... chyba jednak nie bede czekac do jesieni z zakupem buff'a. Przemawia do mnie wizja szerokiej opaski na glowe, tez mam dlugie wlosy i nie lubie jak mi sie paletaja wokol glowy. Szkoda, ze z tych UV zaden wzor do mnie nie przemawia. Poki co mysle nad czerwonym... Obrazki swoja droga, bardziej mysle jak to po zrolowaniu bedzie sie komponowac z reszta moich ubran, wiec pewnie wybiore cos uniwersalnego w kolorze (czerwien, blekit, czern, itp.)

Kamilawu kamuflarz masz np. tutaj
http://grappa.pl/product_info.php/cP...oducts_id/1130
http://cgi.ebay.pl/NEW-UV-BUFF-Multi...d=p3286.c0.m14
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rotko.jpg (32,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glaciares.jpg (43,3 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-16 o 15:44
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:52   #1390
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
No to się dogadałyśmy Dobrze, że nas LadyDaisy poratowała


Lemirka, jak to jak? Tak, żeby nie przyćmić głównej bohaterki
A propos imprez, powiem wam, co mi się szykuje we wrześniu. Mój tato w tajemnicy przed mamą od kilku miesięcy przygotowuje 30. rocznicę ich ślubu. Wynajął pensjonat w Kudowie, zaprosił gości weselnych sprzed 30 lat (no i nowszych członków rodziny i przyjaciół) i w wielkim sekrecie wszystko organizuje. Mama jest niczego nieświadoma, dowie się na miejscu

Super pomysł.
No i jak dziewczyny pisały trzeba mame jakos przygotować.

A propo niespodzianek to mój maż zrobił mi ciasto.Kupił jakieś półprodukty, upiekł i posmarował czekoladą.Jest pyszne.


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Vril, to jest świetne! Chyba wyposażę mojego męża w coś takiego na misję w Afganistanie, podejrzewam, że fantastycznie będzie chronić usta i nos przed pyłem i kurzem. Sobie też sprawię, w końcu może ujarzmię moje włosy (mam długie do pasa, ale nie cierpię ich związywać, dlatego ciągle eksperymentuję z rozmaitymi opaskami).
Mój maż bawi sie w wojsko i tam takie coś bardzo zdaje egzamin.Jest w kolorze zieleni wiec dobrze maskuje twarz.Nie musi sie malować.A jak twój maż jedzie do Afganistanu to też są na pewno w kolorze pantery pustynnej.

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam na EDM

Pozmieniali stronkę, wywalili kity, nawet zalogować się nie da

Strasznie jestem zła na siebie, że wczoraj wieczorem nie zamówiłam kilku Free Sample Kitów - odłożyłam to na rano, bo byłam bardzo zmęczona i masz babo placek

A te ich nowe kity to po prostu beznadziejne są - kolory z góry narzucone, nawet formuły podkładu nie można sobie wybrać (a przecież wiadomo, że u nich formuły tego samego koloru mają różne odcienie).

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrr
Ja też. Nic nie mogę tam znaleść. No i te kity FREE. Śmiechu warte.Myślałam, ze bedzie mozna samemu dobierać kolory róży.A te co oni proponują to albo mam albo nie chce mieć.



Jeszcze jeden dzień pracy i urlopik.W środe witaj Polsko.Juz nie moge sie doczekać.Jutro w pracy będe pewnie zła jak osa.Zawsze tak mam przed urlopem. Zła bede, ze muszę jeszcze iść do pracy.



Wczoraj ogladalismy film Pacyfikator- familijny .Fajny.
Ogladałm też Kochaj i tańcz.Dla mnie super.Zresztą ja kocham filmy o tańcu.Nawet Tancerzy ogladałam chociaż fabuła do kitu.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:57   #1391
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Lemirka, pomysł z operą bardzo dobry, ale znowu problem logistyczny - opera we Wrocławiu, a impreza w Kudowie Zdroju, nie uwierzy przecież, że jadą po kogoś 150 km
No to faktycznie mogłoby nie przejść. A może powiedzieć, że jadą w góry - wziąć bez jej wiedzy jakieś eleganckie ciuszki - a jak zajadą do hotelu kazać jej się przebrać - zawiązać oczy i zaprowadzić na salę?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 15:59   #1392
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

mąż pojechał na dworzec po teściową, dziecię śpi, a ja siedzę z winkiem i czytam wizaż... chwilo trwaj
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:20   #1393
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dzięki, Vril. Właśnie na ebay upatrzyłam już jednokolorowy khaki. Sobie wezmę czarny. Ale ten czerwony, który pokazałaś, też jest śliczny

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No to faktycznie mogłoby nie przejść. A może powiedzieć, że jadą w góry - wziąć bez jej wiedzy jakieś eleganckie ciuszki - a jak zajadą do hotelu kazać jej się przebrać - zawiązać oczy i zaprowadzić na salę?
Dobre sobie! Ojciec miałby ją spakować? To się nie uda Ja będę natomiast jechała od razu na miejsce. Ale spoko, na pewno coś się wymyśli, nie dopuszczę, że pojawiła się na tej imprezie w dresach.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:59   #1394
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Tez juz kupilam Zielona mapke na eBay z filtrem UV. Jak mi sie spodoba ta szmatka to sie szarpne na jakis fajniejszy wzor
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:39   #1395
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Sobie też sprawię, w końcu może ujarzmię moje włosy (mam długie do pasa, ale nie cierpię ich związywać, dlatego ciągle eksperymentuję z rozmaitymi opaskami).
Włosy do pasa? Wow Podziwiam, że masz do nich cierpliwość Ja mam do połowy pleców i już nie zapuszczam, tylko utrzymuję je w tej długości, bo by mnie chyba chol... wzięła


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
co do grzywki- pewnie znowu za jakiś czas ciachnę zawsze sama sobie obcinam. ale teraz mam mocne postanowienie zapuścić ją tak,żebym mogła ją związać (łatwiej mi wtedy na desce, bo jak jestem cała mokra to ta grzywka strasznie się układa bo mi się kręci )

lustro do robienia zdjęć na NK

ja mam dośc ciemną cerę, lubię jak widać mocniejszy róż bo mi w tym dobrze new shoes kocham i używam namiętnie, rano wieczorem w dzień i w ogóle non stop i wszędzie wcale nie wyglada za czerwono, a naturalnie stworzony dla mnie

spotkałam też kumpelę, która jest w tej chwili tak samo sama jak ja (w sensie ze nie ma z kim pogadać) i postanowiłyśmy sobie, że będziemy się wspierać wzajemnie umówiłam sie z nią na pogaduchy w tygodniu. Poza tym usłyszałam sporo miłych komplementów od Panów, co niesamowicie poprawiło mi humor i bardzo dobrze mi zrobiło, pomoglo mojemu podkruszonemu ego
Sama obcinasz? Masa talentów się tu przewija przez forum jak nie kulinarne, to mejkapowe, to znowu krawieckie, i jeszcze fryzjerskie ja porobiłabym sobie schodki jak nic

Lustro mnie rozwaliło ostatnio masa ludzi siedzi na tej stronce ciągle jakieś opisy na gg widzę...

Ja też wolę mocniejsze róże na lato, bo bardzo łatwo się opalam i ogólnie mam dość ciemną cerę jak na Słowiankę pokochałam Cookie Sheet (wycofany ), Salon Fun, Sprung nawet Back to school jest teraz za jasny. Chyba zamówię sobie ten Berry Blush kit... Acha nie zamówię, bo PayPala nie uznają teraz a wiedzma86 ma tylko PP, karty nie ma żadna z nas i

A co do spotkania z kumpelą - fajnie, że na siebie trafiłyście i że będziecie się wspierać No i te komplementy... same plusy wyniknęły z faktu, że ruszyłaś się z domu (co - wiem z autopsji - czasem bywa najtrudniejsze)


Jutro znowu jadę na chińskie...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:59   #1396
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ale namieszali na EDM , doszło pierwsze zamówienie i Nacieszyłam sie strasznie , ale chyba nawet trafiłam z kolorkiem, podoba mi się bardzo. Nie wiem czemu blush mi zostawia plamy, może dlatego że nie mam pędzla do blusha, albo za tlusta skóra , ponieawaz dotąd stosowałam i.d i tuz przed podkladem nakładałam kremik. Jak kremu nie nałożyłam miałam przesuszoną skórę.

Szkoda że namieszali tyle na EDM, ja wiem dlaczego....

Tyle tych kitów nazamawiałyście że EDM z torbami by poszło
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:10   #1397
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Włosy do pasa? Wow Podziwiam, że masz do nich cierpliwość Ja mam do połowy pleców i już nie zapuszczam, tylko utrzymuję je w tej długości, bo by mnie chyba chol... wzięła
Uwielbiam mieć długie włosy. Wiadomo, że jest z nimi trochę zachodu - moja fryzjerka chyba nie lubi, kiedy przychodzę A suszy mi dwoma suszarami naraz
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:15   #1398
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dziewczyny Cathy wstawiła filmik z makijażem na swój blog i wiadomością
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-08-16 o 18:18
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:20   #1399
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Szkoda że namieszali tyle na EDM, ja wiem dlaczego....

Tyle tych kitów nazamawiałyście że EDM z torbami by poszło
W sporej mierze dzięki Wizażankom poczuli się zbyt pewnie na rynku... a teraz się grubo zdziwią przyznaję im, że pędzle i róże mają obłędne i nie zdradzę ich, ale na pewno już nie będę tak szaleć...

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Uwielbiam mieć długie włosy. Wiadomo, że jest z nimi trochę zachodu - moja fryzjerka chyba nie lubi, kiedy przychodzę A suszy mi dwoma suszarami naraz
Hehe mnie też czasem suszą dwie kobitki naraz ale to raczej z nudów


Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny Cathy wstawiła filmik z makijażem na swój blog i wiadomością
O, już biegnę zobaczyć
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 18:25   #1400
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny Cathy wstawiła filmik z makijażem na swój blog i wiadomością
OMG!OMG!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:31   #1401
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cathy przypuszczam, że to czytasz więc piszę: podziwiam za lekkość mówienia do kamery moja trema wygląda znacznie gorzej, uwierz i miło usłyszeć (poznać) Twój głos. Mam nadzieję, że na koncercie było fajnie i że już się tam sprawy prostują, wracaj do nas! To na pewno będzie miła (? ) odskocznia od codzienności.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:33   #1402
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja też już zobaczyłam jak to miło usłyszeć kogoś na żywo
Czekamy na Ciebie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:46   #1403
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

omg ależ ona szybko mówi, podziwiam

Kasiu, tęsknimy za Toba i trzymamy wszystkie kciuki miło było Cię poznać dzięki temu filmikowi piękna z Ciebie kobieta, masz niesamowity urok

Violl w liceum odbcinałam koleżankom włosy. Duzo czasu spedzilam w dziecinstwie w zakladzie fryzjerskim u mojej cioci dwa domy dalej, wiec wiesz
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-16 o 18:58
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:52   #1404
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cathy jestem miłośniczką Twojego bloga (mała wazelinka ) głowa i dziób do góry..zycie niestety czasem przynosi nam rózne niespodzianki, miłe i mniej miłe ale wtedy spotykasz takie osoby jak tutaj, pełne zyczliwosci i ciepla, które tak jak ja życzą Ci wszystkiego dobrego i trzymaj sie dziewczyno..i wracaj do nas szybko..aaa ! wielki szacunek dla filmiku z youtube i brawo za odwage wyszlo naprawde extra
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 19:08   #1405
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Widziałam filmik.
Do szczęscia tylko brakuje mi poznania Kasi na żywo.

Kasiu mam nadzieje, że za zakrętem bedzie już tylko prosta droga.

Od razu wiedziałam,że kolczyki od Pastereczki.Cudowne
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:08   #1406
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Widziałam filmik.
Do szczęscia tylko brakuje mi poznania Kasi na żywo.

Kasiu mam nadzieje, że za zakrętem bedzie już tylko prosta droga.

Od razu wiedziałam,że kolczyki od Pastereczki.Cudowne
Ja tez oglądałam z przyjemnością filmik Cathy ma urok niezwykły, cosik czuję, że dzięki nałogowi, uzależnieniu wizażowo minerałowym powroci szybciej troszkę...

Nie mogę Ci na PW odpisac bo mnie coś na prywatnych wyrzuca z wizazu więc: naszyjnik który wybrałaś podoba mi się, jest tani, pasuje do sukienki itd, a jutro zrobie do niego kolczyki i już

wczoraj fajny makijaz zrobilam- pawie oko, nie wiem dlaczego wielokolorowe wychodzą mi ładnie, no i lauraess formula minimalist... znakomita
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:11   #1407
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja tez oglądałam z przyjemnością filmik Cathy ma urok niezwykły, cosik czuję, że dzięki nałogowi, uzależnieniu wizażowo minerałowym powroci szybciej troszkę...

Nie mogę Ci na PW odpisac bo mnie coś na prywatnych wyrzuca z wizazu więc: naszyjnik który wybrałaś podoba mi się, jest tani, pasuje do sukienki itd, a jutro zrobie do niego kolczyki i już

wczoraj fajny makijaz zrobilam- pawie oko, nie wiem dlaczego wielokolorowe wychodzą mi ładnie, no i lauraess formula minimalist... znakomita
A moze jeszcze branzoletkę?
Jak za dużo prosze to bij
Ide kupić ten naszyjnik.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:13   #1408
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastereczko, skoro masz jakieś problemy z prywatnymi wiadomościami, podpowiedz mi proszę, skąd / od kogo mogę wziąć twoje dane do przelewu (chciałabym zapłacić za zamówienie SN).
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:16   #1409
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wczoraj fajny makijaz zrobilam- pawie oko, nie wiem dlaczego wielokolorowe wychodzą mi ładnie, no i lauraess formula minimalist... znakomita
Poka poka


Właśnie się zastanawiam, po kiego diabła wchodziłam na wątek o naturalnej pielęgnacji od 2 tyg biadolę, że nie mam za co wykupić koszyka na BU, a dziś stworzyłam sobie jeszcze takowy na Naturalnym Pięknie i Mazidłach... i jeszcze lodóweczka czeka w obserwowanych na All


EDIT: Pastereczko przyłączam się do prośby Kamiliwu
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-16 o 20:21
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:17   #1410
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja tez oglądałam z przyjemnością filmik Cathy ma urok niezwykły, cosik czuję, że dzięki nałogowi, uzależnieniu wizażowo minerałowym powroci szybciej troszkę...

Nie mogę Ci na PW odpisac bo mnie coś na prywatnych wyrzuca z wizazu więc: naszyjnik który wybrałaś podoba mi się, jest tani, pasuje do sukienki itd, a jutro zrobie do niego kolczyki i już

wczoraj fajny makijaz zrobilam- pawie oko, nie wiem dlaczego wielokolorowe wychodzą mi ładnie, no i lauraess formula minimalist... znakomita
Kochana - a gdzie w końcu będzie można zobaczyć Twoją biżuterię co???
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.