Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 16:01   #1501
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Fryzure wlasnie zmienilam niecale 2 tygodnie temu....ale sam kolor ich mnie demotywuje. Mam jakby pasemka moich naturalnych i tych farbowanych, co powoduje jakby ktos mi popiolu we wlosy nasypal po cale dlugosci.
Wcale źle to nie wygląda. Nie wiem czy to zasługa oświetlenia, ale masz przepiękny kolor skóry.

BTW: ja w okolicach Lublina byłam na tegorocznych wakacjach. Szkoda tylko, że trafiłam na kiepską pogodę.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:02   #1502
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ech, w mojej pracy ciągle robię jakieś błędy i nie ogarniam... no ale to niby trzymiesięczny staż nawet jeśli nie będą chcieli mnie później, będę miałam taki wpis w cv że głowa mała! szukałam pracy 3 tygodnie, bardzo zdołowana... i nagle po tym, jak zdecydowałam się na pracę w tej firmie, zadzwoniły do mnie 3 inne, jedna po drugiej
ja tez zaczynam staz
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:06   #1503
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja też pochodzę z lubelszczyzny, chociaż teraz mieszkam w Warszawie. narzeczony ma rodzinę w opolu lubelskim! znam je dobrze. ludwila - kojarzysz trójkąt lubelski (pwy, k.dolny, nałęczów)?
No proszę, jaki świat jest jednak mały
A Trójkat lubelski oczywiście, że koajrze;p a dlaczego pytasz ?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość

BTW: ja w okolicach Lublina byłam na tegorocznych wakacjach. Szkoda tylko, że trafiłam na kiepską pogodę.

No niestety teraz pogoda się zmieniła i chyba na jakiś czas skończyło nam się słońce tutaj .
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:13   #1504
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Śliczne włosy

EDIT: Wstawiam swoje kłaczki wybaczcie jakość ale ... to tylko nokia w dodatku foto robione "od ręki"
to tak jak moje, też takie złote nitki mam bardzo fajnie to wygląda, oczywiście dużo lepiej by to wyglądało na moich całych naturalkach

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość


A co Tobie kochana? Masz prace wakacyjna czy jak?
praca... od końca maja już pracuje i dopiero we wrześniu przed samym rokiem akademickim może gdzieś pojadę, ale też nie wiadomo, bo tą kasę wolałabym sobie zostawić na studia... także wypocznę chyba w domku
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:13   #1505
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Wcale źle to nie wygląda. Nie wiem czy to zasługa oświetlenia, ale masz przepiękny kolor skóry.

BTW: ja w okolicach Lublina byłam na tegorocznych wakacjach. Szkoda tylko, że trafiłam na kiepską pogodę.

Haha dziekuje jeszcze nikt nie skomplementowal mojej skory na prawde jestem taka blada i bardzo to lubie, no oprocz moich bialych nóg ;p
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:19   #1506
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Haha dziekuje jeszcze nikt nie skomplementowal mojej skory na prawde jestem taka blada i bardzo to lubie, no oprocz moich bialych nóg ;p
Zazdroszczę.

Ja niestety mam ziemisty odcień cery i jestem zakochana w takiej naprawdę porcelanowej skórze.


A! I chyba w końcu dojrzałam do decyzji o zapuszczaniu włosów. w krótkich może i jest mi nawet fajnie, ale w sumie tak długo nie widziałam moich naturalek, że warto je teraz zapuścić.

Kupiłam sobie wczoraj opaskę i dzisiaj cały dzień chodzę z odsłoniętym czołem. Taka mała różnica, a wyglądam jak zupełnie inna osoba.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:29   #1507
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

O nie ja nie moge chodzic z odslonietym czolem , moja twarz wyglada jak ogromny pączek hehe.

Ja mysle, ze kazdy odcien cery jest piekny wtedy, gdy cera jest zadbana
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 16:34   #1508
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
O nie ja nie moge chodzic z odslonietym czolem , moja twarz wyglada jak ogromny pączek hehe.

Ja mysle, ze kazdy odcien cery jest piekny wtedy, gdy cera jest zadbana
Ja też jestem posiadaczką okrągłej twarzy. W dodatku mam małe oczy i niskie czoło, ale grzywka już mi się znudziła i zaryzykowałam. ^^

Masz rację, ale mnie niepokoi fakt, że moja skóra ma odcień szaro-oliwkowy, a zimą wręcz zielonkawy.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:36   #1509
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja wlasnie zatesknilam za prosta grzywka, mimo ze mam okragla twarz to jakos mi pasuje....przynajmniej lubie tak myslec hehe
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:52   #1510
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
to tak jak moje, też takie złote nitki mam bardzo fajnie to wygląda, oczywiście dużo lepiej by to wyglądało na moich całych naturalkach
Doczekamy sie naturalek i bedziemy szczycic nitkami. chociaz moich na zdjeciach nie widac
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:11   #1511
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Doczekamy sie naturalek i bedziemy szczycic nitkami. chociaz moich na zdjeciach nie widac
u mnie też nie widać na zdjęciach, może jakby pod słońce zrobić zdjęcie to by było trochę, ale u mnie nie ma ostatnio pogody
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 17:29   #1512
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
u mnie też nie widać na zdjęciach, może jakby pod słońce zrobić zdjęcie to by było trochę, ale u mnie nie ma ostatnio pogody
ale nie wiemy czy pod slonce by sie nie zlaly te wlosy lap troche slonca
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:56   #1513
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ale nie wiemy czy pod slonce by sie nie zlaly te wlosy lap troche slonca
dzięki no możliwe, w ogóle mój kot gdzieś poszedł i trzeci dzień go nie ma i już raczej nie ma szans, że przyjdzie, bo on jeszcze mały był i zginął i chodzę już trzeci dzień i mi smutno do tego jeszcze nie wiem dlaczego, ale strasznie chce mi się pić, wypiłam już kilka szklanek wody i dalej mnie suszy... może to dlatego właśnie, że za dużo wody piję i herbaty... nie wiem, ogólnie u mnie nie za fajnie, a u was? xD
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:08   #1514
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja tez zaczynam staz
ooo, co gdzie jak? pochwal się, jest nas więcej!

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
No proszę, jaki świat jest jednak mały
A Trójkat lubelski oczywiście, że koajrze;p a dlaczego pytasz ?

No niestety teraz pogoda się zmieniła i chyba na jakiś czas skończyło nam się słońce tutaj .
bo stamtąd pochodzę chociaż uwielbiam warszawę, to moje miejsce na ziemi
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:12   #1515
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
dzięki no możliwe, w ogóle mój kot gdzieś poszedł i trzeci dzień go nie ma i już raczej nie ma szans, że przyjdzie, bo on jeszcze mały był i zginął i chodzę już trzeci dzień i mi smutno do tego jeszcze nie wiem dlaczego, ale strasznie chce mi się pić, wypiłam już kilka szklanek wody i dalej mnie suszy... może to dlatego właśnie, że za dużo wody piję i herbaty... nie wiem, ogólnie u mnie nie za fajnie, a u was? xD
to zadno pocieszenie ale u mojej babci 2miesieczny kot wrocil po tygodniu wiec moze jest szansa a mi na odwrot ani sie pic nie chce ani jesc wzielam 500ml wody na rower i wypilam moze dwa lyki
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:21   #1516
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
to zadno pocieszenie ale u mojej babci 2miesieczny kot wrocil po tygodniu wiec moze jest szansa a mi na odwrot ani sie pic nie chce ani jesc wzielam 500ml wody na rower i wypilam moze dwa lyki
to też nie za dobrze nie no wiesz u mnie jest taka dla kota okolica nie za fajna, nie mamy szczęścia do kotów w ogóle, w zeszłym roku 6 miesięczną kotkę zabiło mi auto..a teraz po pół roku wzięliśmy nowego i już się tak przyzwyczaiłam do niego i co... a raczej nie ma już nadziei, bo zawsze przychodził na jedzenia, a u sąsiadów z jednej i z drugiej strony są strasznie duże i agresywne psy, a ja mam psa, z którym ten kot się bawił i wydaje nam się, że on tam przechodził już parę razy i teraz nie wiadomo co się stało z nim...bo był przyzwyczajony do tego, że psy to takie miłe są wszystkie i taki w ogóle nie rozgarnięty był ten kot, ale fajny no i teraz lipa...


a tak po za tematem, to mój naturalny kolor włosów wygląda dokładnie tak samo jak dziewczyny, która robi tutoriale z fryzurami na YT wstawiam wam linka :

http://www.youtube.com/watch?v=GfCCj...ature=g-user-u
niektóre niby proste robi takie te fryzury, ale bardzo fajne mi się bardzo podobają

Edytowane przez spiritusmovens
Czas edycji: 2012-07-26 o 18:31
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:32   #1517
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
to też nie za dobrze nie no wiesz u mnie jest taka dla kota okolica nie za fajna, nie mamy szczęścia do kotów w ogóle, w zeszłym roku 6 miesięczną kotkę zabiło mi auto..a teraz po pół roku wzięliśmy nowego i już się tak przyzwyczaiłam do niego i co... a raczej nie ma już nadziei, bo zawsze przychodził na jedzenia, a u sąsiadów z jednej i z drugiej strony są strasznie duże i agresywne psy, a ja mam psa, z którym ten kot się bawił i wydaje nam się, że on tam przechodził już parę razy i teraz nie wiadomo co się stało z nim...bo był przyzwyczajony do tego, że psy to takie miłe są wszystkie i taki w ogóle nie rozgarnięty był ten kot, ale fajny no i teraz lipa...


a tak po za tematem, to mój naturalny kolor włosów wygląda dokładnie tak samo jak dziewczyny, która robi tutoriale z fryzurami na YT wstawiam wam linka :

http://www.youtube.com/watch?v=GfCCj...ature=g-user-u
niektóre niby proste robi takie te fryzury, ale bardzo fajne mi się bardzo podobają
Fajne te włosy co do kotka nie smuc sie ja tam wierze ze wroci
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:37   #1518
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
dzięki no możliwe, w ogóle mój kot gdzieś poszedł i trzeci dzień go nie ma i już raczej nie ma szans, że przyjdzie, bo on jeszcze mały był i zginął i chodzę już trzeci dzień i mi smutno do tego jeszcze nie wiem dlaczego, ale strasznie chce mi się pić, wypiłam już kilka szklanek wody i dalej mnie suszy... może to dlatego właśnie, że za dużo wody piję i herbaty... nie wiem, ogólnie u mnie nie za fajnie, a u was? xD
przykro mi
ja mam kota od 14 lat, ale jest w domu caly czas takze bezpiecznie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ooo, co gdzie jak? pochwal się, jest nas więcej!
akurat u mnie bez rewelacji i nie moja dzialka bo urzad pracy hehe
takze po 3 miesiacach sie pozegnam z tym miejscem

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a tak po za tematem, to mój naturalny kolor włosów wygląda dokładnie tak samo jak dziewczyny, która robi tutoriale z fryzurami na YT wstawiam wam linka :

http://www.youtube.com/watch?v=GfCCj...ature=g-user-u
niektóre niby proste robi takie te fryzury, ale bardzo fajne mi się bardzo podobają
ogladalam ja jak jeszcze mialam wlosy z ktorych mozna bylo cos zrobic
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:40   #1519
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
przykro mi
ja mam kota od 14 lat, ale jest w domu caly czas takze bezpiecznie



akurat u mnie bez rewelacji i nie moja dzialka bo urzad pracy hehe
takze po 3 miesiacach sie pozegnam z tym miejscem

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------



ogladalam ja jak jeszcze mialam wlosy z ktorych mozna bylo cos zrobic
haha ja do niektórych mam jeszcze za krótkie ale jeszcze pół roku i będą okej

no mi też jest przykro może się jeszcze znajdzie, ale naprawdę ja już na t
o nie liczę...

a staż, wiesz zawsze to coś przynajmniej się naoglądasz ile osób nie ma pracy...masakra

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Fajne te włosy co do kotka nie smuc sie ja tam wierze ze wroci
ehh zobaczymy, ale wydaje mi się, że już nie ma szans
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 21:17   #1520
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Haha dziekuje jeszcze nikt nie skomplementowal mojej skory na prawde jestem taka blada i bardzo to lubie, no oprocz moich bialych nóg ;p
tez lubię bladość, sama jestem bledziochem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 07:37   #1521
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja z bladą cerą wyglądam jakbym była chora więc w wakacje wyglądam najkorzystniej ;p wpadłam wczoraj do biblioteki i wyporzyczyłam sobie dwie książki do poczytania, bo mi nudno w tym domu. W dodatku z TŻ się prawie dwa tyg nie widziałam, bo mieliśmy spięcia i nawet nie chciałam go oglądać, ale co tam;p wkurzają mnie moje włosy tzn te farbowańce paskudne i chodzi za mną ten doczepiany kuc tak sobie myślę, że może na wesele go kupię i założę, jakiś fajny splot na nim zrobię i może być fajnie, co Wy na to?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 08:23   #1522
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja z bladą cerą wyglądam jakbym była chora więc w wakacje wyglądam najkorzystniej ;p wpadłam wczoraj do biblioteki i wyporzyczyłam sobie dwie książki do poczytania, bo mi nudno w tym domu. W dodatku z TŻ się prawie dwa tyg nie widziałam, bo mieliśmy spięcia i nawet nie chciałam go oglądać, ale co tam;p wkurzają mnie moje włosy tzn te farbowańce paskudne i chodzi za mną ten doczepiany kuc tak sobie myślę, że może na wesele go kupię i założę, jakiś fajny splot na nim zrobię i może być fajnie, co Wy na to?
W sumie - dlaczego nie Ja bym sie nie zdecydowala tylko dla tego, ze znajac moje szczescie pewnie by mi odpadl w srodku uroczystosci Pamietam, ze kiedys kupilam sobie dopinke, ale w sloncu bylo widac, ze sztuczne. Chyba mialam ja na sobie raz a potem po latach nieuzywania wyrzucilam.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:12   #1523
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć!
Biała skóra wygląda zjawiskowo, jeśli jest ZADBANA bez pryszczy ,rozstępów, pajączków, wrośniętych włosków itd itp. czyli to nie o mnie...

przyznam się, że wczoraj wypróbowałam popiel na jednym pasemku ale nic nie wyszło (sloneczny blond mi wyszedl) wiec.. prawde mowiac CIESZE SIE JAK CHOLERA pewnie moje naturalki sa nie do przebicia! no i grzywkę mam krótką
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:40   #1524
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja mam kiepską skórę na nogach. Na łydkach są widoczne kropeczki po depilacji (bez względu na metodę - zawsze się pojawiają), mam mnóstwo siniaków niewiadomego pochodzenia i pojawiają się pierwsze pęknięte żyłki.

Jak się opalę to wyglądają lepiej, ale przy skłonności do powstawania żylaków powinno się unikać nagrzewania.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 10:45   #1525
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mam zupelnie tam samo ;o
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:18   #1526
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

na łydkach tragedia - no chyba że depilatorem pojadę wtedy mam spokoj, choc potem wloski wrastaja, ale lepsze to niz pryszcze po golarce czy ciągle odrastające wloski (czarne, bo mam białe nogi wiec kontrast jest uuuuuu)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 11:46   #1527
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Mam zupelnie tam samo ;o
i ja

z tym ze na to inne osoby raczej nie zwracaja uwagi, w koncu malo kto sie przyglada naszym nogom z odlegosci 10 cm hehe
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:08   #1528
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Żylaki można usunąć tylko poprzez zabieg, prawda? Przeraża mnie to, bo kiedyś na pewno będę musiała się takiemu zabiegowi poddać.

Moja mama ma to samo i właśnie podjęła decyzję, że jeszcze w tym roku zapisze się na usuwanie żylaków.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:15   #1529
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Żylaki można usunąć tylko poprzez zabieg, prawda? Przeraża mnie to, bo kiedyś na pewno będę musiała się takiemu zabiegowi poddać.

Moja mama ma to samo i właśnie podjęła decyzję, że jeszcze w tym roku zapisze się na usuwanie żylaków.
mi tez to grozi bo w mojej rodzinie wiekszosc ma taki problem
ale wiadomo, mozna sie postarac troszke im zapobiegac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:44   #1530
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziwczyny ide do Was z pytaniem moja siostra ma identyczny kolor wlosow jak moje pojawily sie juz siwe i chce pomalowac i teraz pytanie czy odpowiedni jaki bedzie odpowiedni kolor zeby nie bylo roznicy? ona mysli o ciemnym blondzie ale wiadomo ze wychodzi zawsze za ciemny Jakies pomysly?
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.