Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 15:17   #1201
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej, zastanawiam się nad zakupem słynnego korektora Studio Finish Concealer i chciałabym Was zapytać czy on na prawdę jest warty ceny? chodzi mi o to czy poradzi sobie ze zmianami trądzikowymi? czy nadal prześwitują? jeszcze nie znalazłam do tej pory korektora z pod którego by nic nie przebijało
i drugie pytanie, chodzi o podkłady, czy do cery dojrzałej, mieszanej, szybko przetłuszczającej się w strefie T nadają się jakieś podkłady tej marki czy odpuścić sobie?
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:31   #1202
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pasmal, kolory więcej niż ok! Najbardziej mi sie chyba podoba Lady At Play Miałaś nosa co do niej I teraz mam zakusy na Elegant Accent, też "przez" Ciebie No i znowu myślę o Splurge i Divine Choice
One są w stałej więc nie ma gwałtu

Przy okazji mam pytanie do wszystkich: Jakie są według Was trzy kultowe produkty MAC (tylko kolorówka ale bez podkładów) ze stałej oferty?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:15   #1203
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
One są w stałej więc nie ma gwałtu

Przy okazji mam pytanie do wszystkich: Jakie są według Was trzy kultowe produkty MAC (tylko kolorówka ale bez podkładów) ze stałej oferty?
Wiem, ale cos ostatni w macu mają problem z tymi rzeczami wchodzącymi do stałej, bo najpierw tusz In Extreme Dimension niby w stałej a nie ma i ponoć nie będzie, teraz podkładów nowych już najjasniejszych kolorów nie ma i ponoc panie nie mogą je zamówić jako ze stałej bo jeszcze nie weszły do takowej, wiec kij wie, jak ze szminkami :/

Moje 3 kultowe produkty to:
1. cienie normalne
2. korektor mineralny
3. fluidline
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:43   #1204
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Moje trzy kultowe produkty MAC? Ale konkretne kolory czy produkty?Jeśli produkty to na pewno:
1. Fluidline (kolor? Hmm chyba blacktrack)
2. Róże (peachykeen albo springsheen)
3. Szminki w wykończeniu Amplified
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:51   #1205
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Też się zastanawiałam, czy chodzi o konkretne kolory czy o produkty ogólnie, więc się nie wychylałam .

Póki jednak Pasmal nie sprecyzuje, to od siebie podaję:
PĘDZLE !!! (taki żart, wiem, to poza kategorią, ale dla mnie to najlepsiejsze chyba, co ma MAC, no i jeszcze pęstkę ma super)
A na serio:
1) cienie wszystkich gatunków (prasowane, Paint Poty, Paintsy i pigmenty),
2) róże (chyba najbardziej satyny mi odpowiadają),
3) szminki (cremesheen, amplified, ale też lustre, satyny i maty)

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-04-02 o 19:53
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:53   #1206
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A u mnie:
1. Szminki (różne wykończenia i kolory, wg mnie są najlepsze i nie wysuszają moich ust)
2. Róże (różne wykończenia i kolory)
3. Pędzle, ale jeśli nie można to następne miejsce w kolejności zająłby
4. brązer Matte Bronze
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 22:21   #1207
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

1. Absolutnie genialne, bezkonkurencyjne w wyborze kolorow i jakosci cienie i pigmenty, paint poty, fluidline'y
2. Szminki i blyszczyki, wybor ogromny, ale jakosc juz mniej wyrownana, zdarzaja sie slabsze
2. Roze i produkty do efektow specjalnych, typu kolorowe skinfinishe, rozswietlacze, Strobe Cream i podobne
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 23:36   #1208
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Przy okazji mam pytanie do wszystkich: Jakie są według Was trzy kultowe produkty MAC (tylko kolorówka ale bez podkładów) ze stałej oferty?
1. Pędzle
2. Cienie
3. Fluidline
i róże
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 23:48   #1209
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A wiecie, że mnie pędzle macowe już nie zachwycają? No, poza niezastąpionym 217... Praktycznie wszystkie z czarnym włosiem lub skunksowate mi zostawiają włoski na twarzy, nie znoszę tego. Co z tego, że są dobre, jeśli tak paskudnie się sypią. W zasadzie staram się ich nie używać, przestawiłam się niemal w całości na Real Techniques - są idealne wg mnie, no i w lepszej jednak cenie. Mówię tu o produktach do twarzy, do oczu RT ma raczej średniawe pędzlaki.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:07   #1210
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A wiecie, że mnie pędzle macowe już nie zachwycają? No, poza niezastąpionym 217... Praktycznie wszystkie z czarnym włosiem lub skunksowate mi zostawiają włoski na twarzy, nie znoszę tego. Co z tego, że są dobre, jeśli tak paskudnie się sypią. W zasadzie staram się ich nie używać, przestawiłam się niemal w całości na Real Techniques - są idealne wg mnie, no i w lepszej jednak cenie. Mówię tu o produktach do twarzy, do oczu RT ma raczej średniawe pędzlaki.
Ja mam dwa skunksowate od kilku miesięcy i nie wyleciał ani jeden wlosek Moze miałas jakis felerny egzemplarz
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-04-03 o 10:08
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:49   #1211
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A wiecie, że mnie pędzle macowe już nie zachwycają? No, poza niezastąpionym 217... Praktycznie wszystkie z czarnym włosiem lub skunksowate mi zostawiają włoski na twarzy, nie znoszę tego. Co z tego, że są dobre, jeśli tak paskudnie się sypią. W zasadzie staram się ich nie używać, przestawiłam się niemal w całości na Real Techniques - są idealne wg mnie, no i w lepszej jednak cenie. Mówię tu o produktach do twarzy, do oczu RT ma raczej średniawe pędzlaki.
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja mam dwa skunksowate od kilku miesięcy i nie wyleciał ani jeden wlosek Moze miałas jakis felerny egzemplarz
Mnie też nie wyszedł ani jeden włosek ze skunksów

Dzięki za odzew dotyczący produktów Chodzi mi też o nazwy
Cień - ? (niezastąpiony)
Fluidline - ?
Róż - ? (tu wiadomo kwestia koloru skóry)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 10:55   #1212
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

No to precyzujemy: cień - Creamy Bisque, a fluidline Local Wares i w sumie róże macowe te z uwielbiam, najbardziej Prom Princess.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 11:06   #1213
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Mnie też nie wyszedł ani jeden włosek ze skunksów

Dzięki za odzew dotyczący produktów Chodzi mi też o nazwy
Cień - ? (niezastąpiony)
Fluidline - ?
Róż - ? (tu wiadomo kwestia koloru skóry)
Ale ja mam więcej niż jednego skunksa, i wszystkie linieją. Linieje też kabuki, wszystkie do różu (nawet biały 168, o zgrozo!) i kilka czarnych doocznych, no masakra. Oryginały, kupione w macosalonie, zadbane, zaodżywkowane, no cuda niewidy z nimi wyczyniam i lipa.
Cień - chyba jednak Omega (konturowanie, brwi, gdy jestem szatynką), ale i też Satin Taupe, ostatnio również Ricepaper jako rozświetlacz (no nie mogę się na jeden zdecydować)
fluidline - chyba jednak Blacktrack, ostatnio bez umiaru stosuję go na górną linię wodną i jest pięknie
róż - zawsze Warm Soul, wielka miłość od lat .
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 11:13   #1214
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A wiecie, że mnie pędzle macowe już nie zachwycają? No, poza niezastąpionym 217... Praktycznie wszystkie z czarnym włosiem lub skunksowate mi zostawiają włoski na twarzy, nie znoszę tego. Co z tego, że są dobre, jeśli tak paskudnie się sypią. W zasadzie staram się ich nie używać, przestawiłam się niemal w całości na Real Techniques - są idealne wg mnie, no i w lepszej jednak cenie. Mówię tu o produktach do twarzy, do oczu RT ma raczej średniawe pędzlaki.

dokładnie mam ten sam problem, pozostające włoski na twarzy klientki doprowadzają mnie do szału, podobnie miałam z pędzlem do podkładu z Make Up Forever ten to już reklamowałam i uznali na szczęście
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 11:15   #1215
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

No to ja musiałabym z 10 pędzli zareklamować. A może powinnam? Teraz to już za późno, mają ślady użytkowania.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 14:31   #1216
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to ja musiałabym z 10 pędzli zareklamować. A może powinnam? Teraz to już za późno, mają ślady użytkowania.
A może to kwestia pielęgnacjo Jak/czym czyścisz?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 14:46   #1217
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Spośród całkiem sporej liczby MACowych pędzli zjawisko gubienia włosia pojawia mi się sporadycznie tylko w 109 i 224. Pozostałe zasadniczo włosia nie gubią, a już na pewno nic nie zostawiają na twarzy (zresztą nawet 109 i 224 włosiem po twarzy mi nie sieją ).
Najbardziej eksploatuję dooczne 217-tki i one nie tyle gubią włosie, ile ono się wykrusza, ale to bardziej od czyszczenia i wycierania w chusteczkę.

Z drugiej strony pędzle RT, ale tylko te do twarzy, uważam za równie dobre.

Co do wyboru konkretnych kolorów moich ulubieńców cieniowych, szminkowych itp., to baaardzo trudno się zdecydować, ale po analizie tego, co mi najszybciej ubywa i co mi się nigdy nie nudzi , powiem że:
1) róż - Azalea Blossom,
2) szminka - Snob,
3) Paint Pot - Painterly,
4) fluidline - Blacktrack,
5) cień - Yogurt, Scene, Blanc Type.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 14:58   #1218
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A może to kwestia pielęgnacjo Jak/czym czyścisz?
Najpierw zużyłam kilka opakowań macowego płynu do pędzli, potem był płyn do Beauty Blendera i ichnie mydełko, teraz przeszłam na delikatne szampony do włosów, te dla dzieci, typu Hipp czy Skarb Matki. Te z naturalnego włosia dostają też co któreś mycie porcję odżywki. Nic się nie zmienia, od początku mi tak lecą. Może trafiłam na jakieś felerne egzemplarze.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 16:30   #1219
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A wiecie, że mnie pędzle macowe już nie zachwycają? No, poza niezastąpionym 217... Praktycznie wszystkie z czarnym włosiem lub skunksowate mi zostawiają włoski na twarzy, nie znoszę tego. Co z tego, że są dobre, jeśli tak paskudnie się sypią. W zasadzie staram się ich nie używać, przestawiłam się niemal w całości na Real Techniques - są idealne wg mnie, no i w lepszej jednak cenie. Mówię tu o produktach do twarzy, do oczu RT ma raczej średniawe pędzlaki.
moje gubią włosie tak sporadycznie, że ledwo to zauważam. Dzieje mis ię tak z tymi najbardziej puchatymi bo np 138 albo 168 nie gubią prawie wcale

Cień - ? bisque, shroom, stars n rockets, parfait amour (z limitek niezastąpiony Sweet&Punchy)
Fluidline - Blacktrack
Róż - uniwersalne Springsheen i Peachykeen, Style jest super (z limitek Hipness <3
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 16:46   #1220
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej to i ja dodam 3 grosze

cienie
róże
pomadki

a tak z innej beczki, chociaż już o tym było: o co kaman z tym gratisowym makijażem o wartości 150 zł - tak samo w Douglasie proponują to jako odrębną usługę. Jaki to ma sens, skoro przychodząc do sklepu można na miejscu i za darmo zostać pomalowanym. Zwłaszcza jak się przyjdzie o w miarę wczesnej godzinie.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 17:43   #1221
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

a tak z innej beczki, chociaż już o tym było: o co kaman z tym gratisowym makijażem o wartości 150 zł - tak samo w Douglasie proponują to jako odrębną usługę. Jaki to ma sens, skoro przychodząc do sklepu można na miejscu i za darmo zostać pomalowanym. Zwłaszcza jak się przyjdzie o w miarę wczesnej godzinie.
Jak to Gosiu, przeciez za darmo nikt już nie pomaluje klientki w macu, aby zostać pomalowaną trzeba wydac jakaś kwote pieniędzy,tak mi przynajmniej wynika z tego co tu wyczytałam na wątku.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:15   #1222
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak to Gosiu, przeciez za darmo nikt już nie pomaluje klientki w macu, aby zostać pomalowaną trzeba wydac jakaś kwote pieniędzy,tak mi przynajmniej wynika z tego co tu wyczytałam na wątku.
no właśnie ja wielokrotnie byłam za darmo w macu malowana :/
i zwykle robię głupka z siebie prosząc np. o podkład (+ róz+ rozświetlacz) tylko na jednej stronie twarzy - bo chcę mieć porównanie. Ale raczej tak kojarzę, że oni chętnie malują i to bez ograniczeń typu, że tylko podkład+ róż, reszty nie pomalują. Oczywiście ja zwykle uciekam na tym etapie, bo mam awersję do gmerania mi bezpośrednio przy oku muszę to zbadać następnym razem. No ogólnie jak pamiętam to pracownicy są strasznie wyrywni prezentować wszelkie kosmetyki na mej twarzy (może jestem taka paskudna albo tak ubogo wyglądająca teraz mnie t
aka myśl naszła
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:18   #1223
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Tak, no jasne, ale to nie jest pelny makijaz przeciez. Rzeczywiscie rwą sie, zeby na twarzy pokazywac produkty, nawet kilka, ale to nie to samo.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 20:21   #1224
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Najpierw zużyłam kilka opakowań macowego płynu do pędzli, potem był płyn do Beauty Blendera i ichnie mydełko, teraz przeszłam na delikatne szampony do włosów, te dla dzieci, typu Hipp czy Skarb Matki. Te z naturalnego włosia dostają też co któreś mycie porcję odżywki. Nic się nie zmienia, od początku mi tak lecą. Może trafiłam na jakieś felerne egzemplarze.
To chyba jedyne wytłumaczenie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej to i ja dodam 3 grosze

cienie
róże
pomadki

a tak z innej beczki, chociaż już o tym było: o co kaman z tym gratisowym makijażem o wartości 150 zł - tak samo w Douglasie proponują to jako odrębną usługę. Jaki to ma sens, skoro przychodząc do sklepu można na miejscu i za darmo zostać pomalowanym. Zwłaszcza jak się przyjdzie o w miarę wczesnej godzinie.
Cennik MACa poniżej - ma nadzieję, że coś widać

Czekacie na róże z Extra Dimension? Ja bym chciała, żeby Fashion Sets była w PL :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5537.jpg (30,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5538.jpg (35,1 KB, 34 załadowań)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 05:33   #1225
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tak, no jasne, ale to nie jest pelny makijaz przeciez. Rzeczywiscie rwą sie, zeby na twarzy pokazywac produkty, nawet kilka, ale to nie to samo.
no to rzeczywiście, chyba problem w moim rozumieniu słowa pełny makijaż
Ale tak czy owak jakoś nie mogę sobie darować, żeby ta usługa miała wartość 150 zł
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 07:54   #1226
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

pomylka - zły wątek
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-04-04 o 07:55
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:54   #1227
Sweet strawberry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ten najnowszy tusz MAC'a jest dostępny w jakiś kolorach oprócz czarnego?
Sweet strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 09:39   #1228
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Pozostając w temacie - czy jest w ofercie tusz delikatny, najlepiej odżywczy/z odżywką? Nie spotkałam takiego w salonie, ale może wiecie o czymś więcej
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:01   #1229
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No to ja musiałabym z 10 pędzli zareklamować. A może powinnam? Teraz to już za późno, mają ślady użytkowania.
Moje pędzle z MAC gubią włosy ale może faktycznie bardziej się łamią od ciągłego czyszczenia, z kolei z Make Up Forever to już po prostu wypadały "garściami" więc reklamację mi uznali.
Jeśli chcesz je reklamować czemu nie, może faktycznie trafiły Ci się felerne egzemplarze, zresztą w salonie sami ocenią.
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 12:48   #1230
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dorzucę sie z trzema najlepszymi.

Jak produkty to:
- Blot prasowany
- Cienie te normalne, najbardziej wykończenia - velvet, mate, veluxe pearl, satin.
- Róże do policzkow.

Jak kolory to
- Cień Sketch
- Róż Taupe
- Pomadka Fleshpot
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.