Problem z włosami.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 18:55   #1
davelove11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Unhappy

Problem z włosami..


Codziennie rano staram się prostować włosy, zazwyczaj nie mam czasu. Wszystko jest dobrze, do puki nie wyjdę na dwór. Teraz kiedy jest już zimniej, zbliża się zima.. moje włosy puszą się i na głowie mam szopę, nim dojdę do szkoły. Co mogę zrobić, aby włosy były cały czas proste, nie kręciły się i nie puszyły?
davelove11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 13:50   #2
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Problem z włosami..

Cytat:
Napisane przez davelove11 Pokaż wiadomość
Codziennie rano staram się prostować włosy, zazwyczaj nie mam czasu. Wszystko jest dobrze, do puki nie wyjdę na dwór. Teraz kiedy jest już zimniej, zbliża się zima.. moje włosy puszą się i na głowie mam szopę, nim dojdę do szkoły. Co mogę zrobić, aby włosy były cały czas proste, nie kręciły się i nie puszyły?
To przestań i zacznij o nie dbać.
Prostownica daje chwilowy efekt wygładzenia i co z tego, skoro pogoda pokazuje jak jest na prawdę ? Włosy będą się puszyć, bo są zniszczone (jak nie spalone), a to, że się kręcą chyba nie jest takie straszne?
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 21:50   #3
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Problem z włosami..

Prostowanie nie jest rzeczą aż tak straszną i okropną, jeśli odpowiednio o włosy dbasz. Puszą się, bo powietrze jest wilgotne, a włosy spalone i suche. Poczytaj o odpowiedniej pielęgnacji, dobierz dobre odżywki, za jakiś czas będą w lepszym stanie. Jeśli bez prostownicy nie możesz żyć, pamiętaj, żeby zabezpieczać włosy serum przed i po zabiegu. Na pewno jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż lakier po prostowaniu, a i nie będzie aż takiego puchu.

Ale tak jak pisała koleżanka wyżej - przede wszystkim zadbaj o nie, wtedy prostownica nie będzie już tak potrzebna! Jeśli zagwarantujesz im odpowiednie nawilżenie, nie będą aż tak wrażliwe na wilgoć. I uwierz, jak już zarazisz się włosomaniactwem, to za jakiś czas rzucić prostownice w kąt, a włosy będą wyglądać o wiele lepiej, a Ty wraz z nimi.
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!



Edytowane przez bijum
Czas edycji: 2013-11-22 o 21:52
bijum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.