Retix C a blizny potrądzikowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 17:22   #1
barbidula011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2

Retix C a blizny potrądzikowe


Witam serdecznie

Od dawna szukam sposobu na moje blizny potrądzikowe i ostatnio pewna pani kosmetyczka zaproponowała mi zabieg Retix C, jednak jak szukałam o tym zabiegu czegoś więcej na internecie, to nie było ani słowa o tym, że to pomaga na blizny, było raczej więcej o odmłodzeniu skóry, a tego akurat mi nie potrzeba. Proszę o informacje, czy zabieg Retix C może spłycić blizny potrądzikowe, czy lepszy rezultat dałoby 5 zabiegów mikrodermabrazji z kwasem hialuronowym?
barbidula011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:28   #2
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Retix C a blizny potrądzikowe

Witaj,
nie wiem jak głębokie są Twoje blizny potrądzikowe, ale znam zabieg Retix C. To dobra, skuteczna terapia złuszczająca. Faktycznie, polecana głównie jako odmładzająca, ale bardzo ładnie pobudza procesy naprawcze skóry, więc przy niewielkich bliznach może przynieść całkiem zadowalające efekty. Musisz być jednak przygotowana na pewne dolegliwości: skóra złuszcza się przez kilka dni płatami i jest bardzo wrażliwa - nawet podstawowe zabiegi pielęgnacyjne są dość bolesne.
Podobne dzialanie ma zabieg RetisesCT Sesdermy
Jeżeli blizny są głębsze, połączyłabym kurację złuszczającą z mezoterapią mikroigłową (oczywiście z zachowaniem optymalnych odstępów czasu między zabiegami).
Oba zabiegi są dosyć inwazyjne, więc dobrze wybierz gabinet, gdzie chcesz je wykonać. Bez skrępowania pytaj o kursy, certyfikaty itd.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 21:50   #3
barbidula011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Retix C a blizny potrądzikowe

Bardzo dziekuje za odpowiedz, poczytalam sobie opinie na temat salonu do ktorego chcialam sie wybrac i sie okazalo ze tragedia, tak wiec zrezygnuje tym razem, poszukam gdzies indziej.
barbidula011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-18 22:50:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.