mam dosc :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 21:27   #1
Iva28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1

mam dosc :(


moze mnie tu wysmiejecie, ale strasznie boje sie rodzicow, k**wa mam 28 lat i boje sie im mowic o swoich zamiarach o tym co sie dzieje w moim zyciu bo mam wrazenie ze ich zawiode albo ze im sie to nie spodoba. moi rodzice nigy krzywdy mi nie zrobili, duzo mi pomogli a ja boje sie ich jak ognia. mam juz tego dosc. balam sie powiedziec ze jestem w ciazy, ucieszyli sie. pozniej ze sie wyprowadzam tez nie mieli pretensji a ja nadal sie boje k**wa ocipieje wrrrrrrrrrrrrrr
Iva28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:17   #2
kolorowapanna3
Wtajemniczenie
 
Avatar kolorowapanna3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 546
Dot.: mam dosc :(

Ale o czym Ty chcesz im mówić? To jakieś poważne sprawy? Wszystkiego wiedzieć nie muszą, masz w końcu 28 lat, a jeśli normalnie przyjęli i ciążę i Twoją wyprowadzkę, to znaczy, że nie ma się czego bać. Spróbuj znaleźć przyczynę swojego strachu, to powinno pomóc
kolorowapanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 19:07   #3
futrzak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: mam dosc :(

W takim wypadku musisz miec chyba bardzo rodzicow takich autorytarnych i stawiajacych ci wysokie wymagania?...mysle ze wyprowadzka na pewno pozwoli ci sie jakos troche odciac przynajmniej, nabrac do tego dystansu...mysle tez ze dziecko bedzie takim przelomem u ciebie ze moze przestaniesz o tym myslec...sama w swojej glowie musisz cos zmienic...zmienic to ze tak na prawde sama za siebie juz odpowiadasz w tym momencie tym bardziej ze bedziesz miala dziecko musisz myslec o tym jaki jemu dac autorytet a nie o tym czy nie zawodzisz rodzicow. mysle ze powinnas zaczac robic cos dla siebie co tobie sprawi przyjemnosc bo myslenie co sprawi im przyjemnosc to gonitwa za szczurem nigdy nie osiagniesz zadowolenia bo zawsze bedziesz miala poczucie jakies, ze cos moze robisz nie tak. zacznij siebie zadowalac a wtedy moze zauwazysz ze twoi rodzice tez sie ciesza moze zle ich oceniasz powodzenia
futrzak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.