preparat Slimutramine - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 13:25   #1
grubaska0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15

preparat Slimutramine


Czy ktoś stosował odchudzający
preparat Slimutramine??????????
grubaska0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:02   #2
paciulka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj.zachodniopomorskie
Wiadomości: 245
Dot.: preparat Slimutramine

Te własnie jestem ciekawa. na jednej stronie ma same pozytywne opinie.
paciulka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:07   #3
Millerna
Raczkowanie
 
Avatar Millerna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
Dot.: preparat Slimutramine

NIE ZNAM ALE NAZWA KOJARZY SIĘ Z SIBUTRAMINĄ!!! Pochodną amfetaminy... Podobno wycofana a jednak można kupić preparaty z nią jak np meizitang na allegro!!! Podobno po tym straszne rzeczy się dzieją...
Millerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 15:31   #4
grubaska0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: preparat Slimutramine

ja o ty produkcie dowiedziałam się z reklamy w necie i ciężko się cokolwiek dowiedzieć o nim.
to jest link do tego produktu
http://www.healthnewsreporter.pl/
grubaska0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:22   #5
xjustynkax89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: preparat Slimutramine

Uwaga ten preparat to jedno wielkie oszustwo!!! tu przedstawiam dowody: Ktoś wypuścił na rynek dwa specyfiki o nazwach
SLIMUTRAMINE http://73336.slimutramine.pl/
FASTSLIM http://www.schudnijszybko.com/afffs/g01/

Obie strony wyglądają niemal identycznie i mają niemal że takie same nieprawdziwe komentarze!!!! zobaczcie po kolei czym sie rózną hehe Afere widać na kilometr!! obejżyjcie sobie to i broń boże nie zamawiajcie!!
xjustynkax89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:06   #6
beatka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: preparat Slimutramine

to się xjustynkax89 wypociła...

akurat dzięki temu lekowi schudłam 15 kg w 2 miesiące i to przy lekkiej diecie i nikt mi ie wmówi że on nie działa , po drugie to ten dydstrybutor gwarantuje zwrot pieniędzy w razie niepowodzenia kuracji , ciekawe po co miałby oszukiwać ludzi skoro wie że lek jest naprawdę skuteczny ? i ciekawe kto inny da mi gwarancję zwrotu pieniędzy ? i co mnie obchodzą jakieś twoje wywody skoro wiem że lek działa ?
beatka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:24   #7
p12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: preparat Slimutramine

mogłabyś opowiedzieć coś więcej o tym preparacie ,dlaczego nie ma w internecie na temat niego żadnych informacji ? zupełnie jakby istniał tylko na tej stronie internetowej...
p12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 18:32   #8
mariuszmariusz2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: preparat Slimutramine

Uwaga na rynku pojawiły się dwa środki promowane przez 2 prawie identyczne strony...
Slimutramine
FastSlim
Ten drugi sam stosowałem... po skończeniu kuracji stwierdziłem że żadnej różnicy nie ma...
Odradzam stosowanie jednego i drugiego, sam dałem się nabrać na te śmieszne teksty, na tych stronach nie mozna nawet dodać własnego komentarza... Cały czas sa te same tylko daty się zmieniają

UWAGA!!! Nie dajcie się nabrać

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Zwrot pieniędzy to też ściema ale spokojnie wyczytałem na forum że powstaje grupa która ma dobrać się do skóry tym oszustom... Mam tylko nadzieje że w miarę szybko to nastąpi zanim kolejni ludzie dadzą się oszukać...
Nie dajcie się nabrać to po prostu ściema !!!
Testowałem na własnej skórze ;p
mariuszmariusz2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:38   #9
p12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: preparat Slimutramine

niezłe jaja...
p12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:40   #10
mariuszmariusz2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: preparat Slimutramine

Cytat:
Napisane przez p12 Pokaż wiadomość
mogłabyś opowiedzieć coś więcej o tym preparacie ,dlaczego nie ma w internecie na temat niego żadnych informacji ? zupełnie jakby istniał tylko na tej stronie internetowej...
Ponieważ on sumie tak naprawdę istnieje tylko i wyłącznie na tej stronie to nie jest preparat o potwierdzonym działaniu tylko jedna wielka ściema stworzona i promowana w celu nabicia czyjejś kieszeni i tyle...

Nie wierzycie zobaczcie stronkę FastSlim prawie to samo... tez piękne komentarze (nie można dodać swojego... czyżby strach???)
Ja dałem się nabrać a Wy jeśli nie macie za dużo to nie dajcie się nabić w butelkę.
mariuszmariusz2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 19:18   #11
adamek38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: preparat Slimutramine

JA RÓWNIEŻ POTWIERDZAM DZIAŁANIE Slimutramine bo schudłem po nim i nie rozumiem takich DZIWNYCH komentarzy paru osób .

MOŻE ODPOWIECIE W TAKIM RAZIE DLACZEGO PRODUCENT DAJE GWARANCJĘ ZWROTU PIENIĘDZY W PRZYPADKU NIEDZIAŁANIA LEKU ?
BO PIERWSZY RAZ SŁYSZĘ ŻEBY KOMUŚ SIĘ COŚ PODOBNEGO OPŁACAŁO .

Edytowane przez adamek38
Czas edycji: 2011-03-03 o 19:20
adamek38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 21:07   #12
mariuszmariusz2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: preparat Slimutramine

Ojej no ciekawe... najpierw spróbuj odesłać i dostać z powrotem pieniądze to pogadamy... Bo ja już to przerobiłem... Ja i jeszcze spora grupa ludzi... Wystarczy poczytać tematy na temat preparatu FastSlim... A to jest ten sam syf...

A skoro nie rozumiesz wpisów takich jak moje to znaczy, że tego nie próbowałeś...
mariuszmariusz2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 08:58   #13
marta_83_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: preparat Slimutramine

SIBUTRAMINA owszem, jest wycofana, ale nie ma nic wspólnego (poza brzmieniem) z suplementem Slimutramine, który nie zawiera nic nielegalnego. Sama korzystałam przez jakiś czas na próbę wspólnie z przyjaciółką i efekt był rewelacyjny! Ale ile ludzi tyle opinii, jak ktoś się będzie zapychał pączkami to nic mu nie pomoże

pozdrawiam
marta_83_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 13:59   #14
betta28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: preparat Slimutramine

Proszę o podanie strony gdzie kupiłaś produkt?
Pozdrawiam.
betta28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 15:46   #15
marta_83_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: preparat Slimutramine

Witam.

http://73336.slimutramine.pl/

ten sam link jest podany w tym artykule, chyba tylko tam można go zamówić. Jedno co mogę powiedzieć, to widać, że ta druga stronka jest żywcem skopiowana z tej, szkoda tylko, że ktoś wyciął numer telefonu - pewnie zbiera kasę, a nawet nie ma z kim pogadać... Ze sprzedawcami Slimutramine jest normalny kontakt i nie było żadnych problemów, zamówienie potwierdzone telefonicznie, wszystko na swoim miejscu. Kto chce spróbować, niech spróbuje. Tylko żaden środek nie działa magicznie, trzeba mu trochę pomóc

pozdrawiam i życzę powodzenia w dążeniu do szczupłej (i zdrowiej) sylwetki, czy to ze wspomaganiem, czy tylko siłą woli!
marta_83_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:31   #16
halinka 129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: preparat Slimutramine

Bardzo fajny preparat, stosuje od miesiąca i widzę efekty.
halinka 129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:58   #17
wikii666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: preparat Slimutramine

Próbowałam wielu preparatów wspomagających odchudzanie, wiele z nich to po prostu oszustwo. Slimutramine + trochę silnej woli= 6 kilo mniej
Oczywiście cudów nie ma trzeba zaciskać zęby i ćwiczyć. Ale z tym preparatem na pewno jest łatwiej.Naprawdę polecam.
wikii666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 20:44   #18
neomi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: preparat Slimutramine

Własnie kupilam ten suplement diety narazie nie jestem w stanie powiedziec czy dziala czy nie bo dzis jest 2 dzien jak go zazywam czytajac to forum jak niektorzy porownuja go do innych lekow troche sie przestraszylam ale wpisalam w google skad tego leku i znalazlam ta strone http://www.szybkieodchudzanie.pl/26,...ry-select.html lek co prawda nazywa sie inaczej ale skad ma ten sam i stosowanie rowniez, mysle mam nadzieje ze lek ten nie ma nic wspolnego z Sibutramina bo wtedy nie bylo by za ciekawie. ale wierze ze skoro zostal on wycofany ze sprzedarzy to nie mozna go juz kupic. jezeli ktos znajdzie cos to chetnie poczytam.
neomi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:06   #19
harysia
Przyczajenie
 
Avatar harysia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: preparat Slimutramine

zastanawiam się, bo mam kilka kg do zrzucenia, a teraz sobie o nim czytam, bo lubię wiedzieć co mam zażywać. podkręcenie metabolizmu brzmi dobrze, bo ja mam z nim problem - niski poziom estrogenów niestety nie pomaga w utrzymaniu zgrabnej sylwetki, a siedzę w pracy od rana do nocy i nie mam czasu na siłownię i na jogging wieczorami na razie jest za ciemno.
w składzie jest chrom - kiedyś brałam go, tak oddzielnie - faktycznie blokuje łaknienie na łakocie.

koleżanka już zamówiła, a ja popatrzę jak na niej to działa i się podzielę wynikami
harysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 17:01   #20
susan7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: preparat Slimutramine

hej wam wszystkim,
Ja również zakupiłam ten preparat i stosuję go od 3 dni. Na razie nic niepokojącego się ze mną nie dzieje.
Mam pytanie do tych co brali: co macie na myśli przez lekką dietę podczas brania preparatu?
Ja jestem bardzo zdeterminowana, żeby schudnąć.
Jem porządne śniadanie (kanapka z warzywkami, wędliną, serkiem), obiad lekkostrawny (wrap z warzywami, ryż brązowy z warzywami, sałatka z kurczaka) i tyle....kolacji nie jem. Dodatkowo ćwiczę codziennie ok.45min (rower stacjonarny plus ćwiczenia na brzuch/uda). I zażywam ten preparat.
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy dobrze robię, by uzyskać efekty? Czy powinnam jeszcze coś zmienić?
Mam 15kg nadwagi - za każde 1kg oddam wiele...
Niestety spory nabytek po ciąży.
Walczyłam sama długie miesiące, ale waga stoi jak zaklęta.
Proszę o porady.
susan7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 13:48   #21
Little_Sue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: preparat Slimutramine

Mam je i łykam. Jednak długo zastanawiałam się nad zakupem tych tabletek, bo obecnie w sprzedaży jest wiele preparatów, (niby) dzięki którym szybko i trwale mamy stracić na wadze. Niestety większość z nich to jedno wielkie oszustwo. Każde moje odchudzanie kończy się niepowodzeniem. Do tego łzy, nerwy i stracone pieniądze - często niemałe,eh. Jedynie co mnie przekonalo do zakupu tych tabletek to to, ze w przypadku niezadowolenia sprzedawca deklaruje się , ze zwróci pieniądze, które wydaliśmy na ten produkt. Tylko tyle.
Tak wiec, kupiłam je i mimo tego, ze nie ważę jeszcze tyle ile bym chciała to, jestem zadowolona z efektów. W ciągu 2 tygodni schudłam 4kg a jadłam wszystko tak, jak do tej pory. Pewnie, gdybym więcej się ruszała, to efekty byłyby lepsze, ale... wierze (czytając opinie o tych tabletkach), ze wkrótce osiągnę wagę, o której marzę, i ze utrzymam ja. Dlatego, pewnie, na jednym opakowaniu się nie skończy.

Ciekawa jestem opinii osób, które odstawiły już te tabletki., czy nadal ich samopoczucie było równie dobre i czy ich waga się nie zmieniła.
Czy, któraś z Was zakończyła już odchudzanie z Slimutramine?
Little_Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:31   #22
xjustynkax89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: preparat Slimutramine

Cytat:
Napisane przez mariuszmariusz2121 Pokaż wiadomość
Uwaga na rynku pojawiły się dwa środki promowane przez 2 prawie identyczne strony...
Slimutramine
FastSlim
Ten drugi sam stosowałem... po skończeniu kuracji stwierdziłem że żadnej różnicy nie ma...
Odradzam stosowanie jednego i drugiego, sam dałem się nabrać na te śmieszne teksty, na tych stronach nie mozna nawet dodać własnego komentarza... Cały czas sa te same tylko daty się zmieniają

UWAGA!!! Nie dajcie się nabrać

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Zwrot pieniędzy to też ściema ale spokojnie wyczytałem na forum że powstaje grupa która ma dobrać się do skóry tym oszustom... Mam tylko nadzieje że w miarę szybko to nastąpi zanim kolejni ludzie dadzą się oszukać...
Nie dajcie się nabrać to po prostu ściema !!!
Testowałem na własnej skórze ;p
Zgadzam sie z tobą że to jedno wielkie oszustwo ;/ ktoś próbuje się na tym wzbogacić ale nie ujdzie mu to na sucho. Jeden produkt wycofano " fastslim" dlatego na miejsce tego wprowadzono drugi "slimutramine" ale najśmieszniejsze w tym jest to, że ktoś za to odpowiedzialny wcale sie nie wysilił tylko żywcem skopiował treść wycofanego produktu na nowy heh ŻAL.PL
I nie wierzcie w opinie, że to działa!! zapewniam was, że wcale tak nie jest!!
xjustynkax89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 15:09   #23
grubaska0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: preparat Slimutramine

chyba się skuszę
grubaska0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:32   #24
docia31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: preparat Slimutramine

a ja kupiłam te tabletki wczoraj i kuracja niby na 3 miesiace, a jest ich 2x60 sztuk, a łykajac 2 dziennie, daje nam 2 miesiace, wiec o co chodzi no nic, czy sa skuteczne, napisze za jakies 2 tygodnie
docia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:11   #25
madalenkakf
Raczkowanie
 
Avatar madalenkakf
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 36
GG do madalenkakf
Dot.: preparat Slimutramine

Hej.
Nie wiem czy zauważyłyście, ale większość osób, które tu napisały pochlebne opinie o tym preparacie mają na swoim koncie tylko po 1 wiadomości, dodatkowo, data założenia ich kont pokrywa się z datą wysłania tej właśnie opinii. Zbieg okoliczności? Jakoś wątpię. Widzę że od tej pory i na wizażu trzeba uważać na fałszywe opinie.
madalenkakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:32   #26
Millerna
Raczkowanie
 
Avatar Millerna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
Dot.: preparat Slimutramine

Słuszna uwaga!
Nie sądzę, aby to był przypadek. I ja na waszym miejscu nie brałabym tego świństwa... Nie istnieją żadne cudowne suplementy, a hasło - gwarancja zwrotu pieniędzy to jedynie chwyt reklamowy... Nikt wam żadnych pieniędzy nie odda.
Ja musiałam kilka razy się przejechać na oszustach żeby się przekonać:/
Millerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:42   #27
susan7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: preparat Slimutramine

hej dziewczyny.
Dziś mija tydzień od kiedy biorę Slimutramine.....schudłam 1kg jedynie, ale nie sądzę, żeby to była tego niby cudownego środka...bo mam również niezłą dietę...tzn jem śniadanie, na obiad sałatkę i tyle...nic więcej, zero kolacji...na kolację serwuję sobie godzinny trening w postaci rowerka i brzuszków i ćwiczeń na pupę, więc raczej to działa a nie ten cały slimutramine.
Masakra jak dałam się nabrać..to już lepiej kupić sobie Bio CLA w aptece i ćwiczyć - ponoć wtedy są rezultaty...a to nie dość że kosztowało, to jeszcze nic nie dało...
aż boję się myśleć, co jest rzeczywiście w środku tych tabletek, bo coś nie wierzę że to jagody acai i inne...może jest tam zwykła wit C, albo coś w tym stylu...to nic nie daje...
ten 1kg spadł tylko dzięki mojej restrykcyjnej diecie i ćwiczeniom
aj masakra jakaś

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

a dodam jeszcze, że zależało mi na schudnięciu w szybkim czasie, a tu taka niemiła niespodzianka.....
nie dajcie się nabrać...
zawsze najpierw poczytajcie czyjeś opinie, a potem kupcie..........
susan7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 22:20   #28
johasiaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: preparat Slimutramine

Kupiłam dwa opakowania po 6o tabletek (tak przynajmniej pisało na opakowaniach) w promocyjnej cenie i... okazało się, że w jednym opakowaniu były tylko 42 tabletki! Mało się wydawało, musiałam przeliczyć!
Stosuję drugi tydzień, schudłam może z 1-2 kilo, ale jem rozsądniej i to zapewne dlatego Nie kupiłabym tego ponownie ;/ To kosztuje stanowczo za dużo, a do tego oszukali mnie w ilości... Także już na samym początku straciłam wiarę w to heh...
Nie wierzcie w zwrot pieniędzy! Niby jak się im to udowodni?! Jak dzwonili, żeby potwierdzić adres, to nie pytali się przecież ile ważę itp. To ściema. A te komentarze na ich stronce... przez nich wykreowane, dodawanie komentarzy oczywiście zablokowane. Samo to daje wiele do myślenia. Nie ma co się łudzić. Nabrałam się...

Edytowane przez johasiaw
Czas edycji: 2011-03-15 o 22:22
johasiaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:50   #29
civiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: preparat Slimutramine

Witam są tacy którzy i tak nie będą wierzyli w to co napiszę a mianowicie stosowałam Slimutramine i niestety nie schudłam ani grama wręcz przeciwnie 1.5 kg więcej na sobie mam Jestem okropnie zła na siebie bo znajomi mówili zastanów się zanim zamówisz ale chciałam jednak spróbować Przyznam się również do tego że jadam 3-4 razy dziennie i po 18 już nic więcej oprócz herbatki bez cukru lub wody i moja waga stała w miejscu ponad rok a gdy zaczęłam stosować ten specyfik i dziś minął miesiąc ja ważę więcej o 1.5 kg masakra Być może dla co niektórych jest to wcale nie dużo ale dla mnie wielka zmiana>
Nie jestem zadowolona z tych tabletek mam nadzieję że nie będziecie tacy naiwni i nie zamówicie tego preparatu.
Lepiej iść do lekarza i niech on spróbuje Wam pomóc tak jak mi kiedyś
civiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 07:29   #30
Moniek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Talking Dot.: preparat Slimutramine

cześć wszystkim!!!
Mam 25 lat i już grubo ponad rok temu urodziłam synka .Nie mogłam się przyzwyczaić do swojej sylwetki ,gdyż 5 lat wcześniej w ciąży z córką przytyłam 32kg . Byłam zrozpaczona ,bo po wielu próbach i katowaniu się nie mogłam schudnąć , a jak pare kilo zrzuciłam to za chwile spowrotem wracały.
Po ciąży z synem przytyłam tylko 10 kg ,ale bardzo pragnęłam trochę schudnąć więc stwierdziłam ze muszę ostro wziąć się do pracy dopóki organizm jest świeżo po porodzie .Pomyślałam że może szybciej i lepiej uda mi się pozbyć tego niechcianego pakunku.
Przez przypadek zobaczyłam reklamę SLIMUTRAMINE-wtedy kosztowały jakieś niecałe 50zł,przeczytałam artykuł i postanowiłam je zakupić .Szybciutko przyszły i zaraz zabrałam się za spożywanie ich . I byłam w strasznym szoku ponieważ pierwszą rzeczą jaką zauważyłam to więcej energii . zaczełam trochę ćwiczyć -przyznaję się że nie dużo ,ale za to często jezdziłam na rowerze no i po miesiącu stosowania 14kg mniej!!!!!!!!!!!!!!!!! bez wyrzeczen bo jadłam wszystko co wczesniej i takie same posiłki jak reszta domowników .Byłam bardzo szczęśliwa bo zaczełam sie wspaniale czuc i nareście mogłam kupic sobie spodnie ktore mi sie podobały a nie takie w które sie mieszcze.
Obecnie się zdarzyło że mam 5 miesięcznego synka (kochany aniolek mamusi)i chodząc z nim w ciąży przytyłam 15kg.Właśnie przestał być karmiony piersią i zaczynam znowu kurację odchudzającą.Myśle że i tym razem mi pomoże .
Dzięki niej czuję się szczęsliwsza i atrakcyjniejsza .Chociaż mój mąż powtarza mi że podobam mu taka jaka jestem i bedzie mnie kochał bez wzgledu na to ile waże to dla siebie chcę schudnąc -a swoją drogą nadal jest miłe gdy faceci się za tobą aglądają nie wiedząc że masz 3 dzieci bo nie wyglądasz jabys była chociaż po jednym porodzie.
Pozdrawiam i serdecznie polecam
A jeszcze jedno te tabletki nie są na żadnym narkotyku ponieważ w innym wypadku bym sie uzależnila ,ale tak się nie stalo nawet nie chodzilam naspidowana hehehe
Pozdrawiam zainteresowanych
Moniek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.