GO ON - nowy serial z Matthew Perrym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 10:31   #1
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Lightbulb

GO ON - nowy serial z Matthew Perrym


Cześć, widzę, że nikt jeszcze nie założył wątku, więc ja postanowiłam Obejrzałam już prawie wszystkie odcinki, został mi jeszcze 6-ty i na chwilę obecną ten serial jest świetny! Uwielbiam Matthew od czasów "Friends" i tym razem również mnie nie rozczarował! Humor na poziomie, ciekawa fabuła Ogląda ktoś jeszcze?
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 10:40   #2
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Oglądam. Podoba mi się. Odpowiednia dawka humoru i melancholii.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 13:01   #3
channy
Raczkowanie
 
Avatar channy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Tak mało osób ogląda Go On? Przecież to niesamowity serial! Oglądał ktoś ostatnie odcinki? Zwłaszcza 1x19, gdzie Lauren zaszalała ze Stevenem?
channy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 13:36   #4
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Cytat:
Napisane przez channy Pokaż wiadomość
Tak mało osób ogląda Go On? Przecież to niesamowity serial! Oglądał ktoś ostatnie odcinki? Zwłaszcza 1x19, gdzie Lauren zaszalała ze Stevenem?
Ja!
Mi się bardzo podobała Courteney Cox w 20. odcinbku, fajnie ją "po latach" zobaczyć wraz z Matthewem na ekranie .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 11:17   #5
mon_mon
Raczkowanie
 
Avatar mon_mon
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 145
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Też oglądam ten serial, jestem na bieżąco. To taka miłość od pierwszego odcinka, od razu mnie wciągnęło. Dawno Carrie nie widziałam, mam nadzieję, że nie zniknęła na dobre bo ją lubię. Sceny z Lauren i Stevenem - mega zabawne, wyczułam między nimi dużo chemii, liczę na to, że scenarzyści jeszcze do tego wątku powrócą. Najbardziej lubię sceny między Ryanem i Anne, zbudowali fajną przyjaźń, razem dostarczają dużej dawki humoru a zarazem najwięcej wzruszeń. Ten moment z balonami/obrączkami - jeżu, na samą myśl chce mi się ryczeć.
mon_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:25   #6
channy
Raczkowanie
 
Avatar channy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Ja!
Mi się bardzo podobała Courteney Cox w 20. odcinbku, fajnie ją "po latach" zobaczyć wraz z Matthewem na ekranie .
Małe reunion Ja akurat oglądam sobie teraz na nowo "Przyjaciół" - ależ oni słodcy byli 5 sezon jest cudowny.

Cytat:
Napisane przez mon_mon Pokaż wiadomość
Też oglądam ten serial, jestem na bieżąco. To taka miłość od pierwszego odcinka, od razu mnie wciągnęło. Dawno Carrie nie widziałam, mam nadzieję, że nie zniknęła na dobre bo ją lubię. Sceny z Lauren i Stevenem - mega zabawne, wyczułam między nimi dużo chemii, liczę na to, że scenarzyści jeszcze do tego wątku powrócą. Najbardziej lubię sceny między Ryanem i Anne, zbudowali fajną przyjaźń, razem dostarczają dużej dawki humoru a zarazem najwięcej wzruszeń. Ten moment z balonami/obrączkami - jeżu, na samą myśl chce mi się ryczeć.
Mnie też od razu wciągnęło, ale to dlatego, że kocham Matthew Perry'ego Carrie jest przesłodka. I umie ogarnąć Ryana.

Zgadzam się z pogrubionym. "It may be just hot" mnie rozwaliło Też mam nadzieję, że jeszcze wrócą do tego wątku. Jest między nimi więcej chemii niż między Ryanem i Lauren - których chyba twórcy serialu aspirowali do bycia parą.

Ryan i Anne świetni byli na weselu lesbijek, na którego go zabrała A puszczanie balonów z obrączkami - piękne i głębokie... To nie jest sztampowy sitcom.
channy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:20   #7
mon_mon
Raczkowanie
 
Avatar mon_mon
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 145
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Też uwielbiam Matthew Chandler był zawsze moim ulubieńcem, pozostał mi wielki sentyment i sympatia dla tego aktora.

Cytat:
Napisane przez channy Pokaż wiadomość
Jest między nimi więcej chemii niż między Ryanem i Lauren - których chyba twórcy serialu aspirowali do bycia parą
Rzeczywiście na początku też myślałam, że serial dąży do tego. Taki oklepany motyw "will they, won't they" Później kiedy Lauren zaczęła mieć wątpliwości co do zaręczyn to znowu trochę się przestraszyłam, że zeswatają ją z Ryanem. A to by było takie trochę ni z gruchy ni z pietruchy, bo chociaż są fajnymi przyjaciółmi to nie ma między nimi tej iskry, która się natychmiastowo zrodziła między nią a Stevenem Dlatego jestem bardzo mile zaskoczona, że serial okazał się mniej przewidywalny i za to jeszcze bardziej go lubię.
mon_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 17:43   #8
channy
Raczkowanie
 
Avatar channy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Cytat:
Napisane przez mon_mon Pokaż wiadomość
Też uwielbiam Matthew Chandler był zawsze moim ulubieńcem, pozostał mi wielki sentyment i sympatia dla tego aktora.


Rzeczywiście na początku też myślałam, że serial dąży do tego. Taki oklepany motyw "will they, won't they" Później kiedy Lauren zaczęła mieć wątpliwości co do zaręczyn to znowu trochę się przestraszyłam, że zeswatają ją z Ryanem. A to by było takie trochę ni z gruchy ni z pietruchy, bo chociaż są fajnymi przyjaciółmi to nie ma między nimi tej iskry, która się natychmiastowo zrodziła między nią a Stevenem Dlatego jestem bardzo mile zaskoczona, że serial okazał się mniej przewidywalny i za to jeszcze bardziej go lubię.
Uwielbiam Chandlera i jego sarkastyczne powiedzenia

Ja tak samo. Albo jak próbował ją pocałować u niej w domu i Wyatt się pojawił. Są świetnymi przyjaciółmi - akcja ze stekiem w łazience z 1x19 potwierdza to A ze Stevenem cudownym duetem byli. Algorytm pana K działa w 100% Szkoda, że Simone tak szybko zniknęła. Lubię tę aktorkę i miała ciekawą postacią według mnie. Mam nadzieję, że jeszcze Janie kiedyś się pojawi, bo zawsze jej pojawienia się nagłe, utwierdzały mnie w przekonaniu, że musieli być super parą z Ryanem. Choc w pewnym momencie, myślałam, że Ryan się nagle dowie czegoś, że zdradzała go albo coś, że idealizuje ją teraz trochę. Ale na razie nic takiego się nie wydarzyło.
channy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:15   #9
channy
Raczkowanie
 
Avatar channy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Jej, mam nadzieję, że Carrie nie zniknie z obsady po ostatnim odcinku! Ale to było słodkie, uwielbiam ich. Poprawka: Ryan jest słodki
channy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 11:51   #10
mon_mon
Raczkowanie
 
Avatar mon_mon
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 145
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Cytat:
Napisane przez channy Pokaż wiadomość
Są świetnymi przyjaciółmi - akcja ze stekiem w łazience z 1x19 potwierdza to
Hehehe zapomniałam o tej scenie, super była

Cytat:
Napisane przez channy Pokaż wiadomość
Jej, mam nadzieję, że Carrie nie zniknie z obsady po ostatnim odcinku! Ale to było słodkie, uwielbiam ich. Poprawka: Ryan jest słodki
Też mam taką nadzieję. Ciekawa jestem na jaki krok się teraz zdecyduje Ryan, jak to powiedziała Carrie piłeczka jest po jego stronie.

Mój ulubiony moment ostatniego odcinka: Steven panikujący na widok Lauren, urocze
mon_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 21:30   #11
channy
Raczkowanie
 
Avatar channy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Cytat:
Napisane przez mon_mon Pokaż wiadomość
Hehehe zapomniałam o tej scenie, super była


Też mam taką nadzieję. Ciekawa jestem na jaki krok się teraz zdecyduje Ryan, jak to powiedziała Carrie piłeczka jest po jego stronie.

Mój ulubiony moment ostatniego odcinka: Steven panikujący na widok Lauren, urocze
O tak I wygląd 'nieseksowny' wyglądający jeszcze lepiej

Odcinek 22 był najpiękniejszym i najbardziej wzruszającym odcinkiem całego sezonu. Momenty z rozsypywania popiołu nad jeziorem, to autentyczne rozsypywanie oraz sceny ze ślubu sprawiły, że naprawdę (po raz kolejny) wczułam się w postać Ryana. Brak mi słów. Mam nadzieję, że będzie II sezon i będą jeszcze sceny z Janie. Lubię jak ją pokazują z Ryanem. Mieli fantastyczny związek!

Edytowane przez channy
Czas edycji: 2013-04-11 o 21:54
channy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 17:17   #12
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Ja rowniez oglada, mimo ze nie ogladalam wczesniej przyjaciol :P Fajny serial, bardzo smieszny
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 12:30   #13
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Dobry finał, dobrze podsumowujący sezon.
Mam nadzieję, że Go on dostanie zamówienie na drugi sezon .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 17:14   #14
channy
Raczkowanie
 
Avatar channy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
Ja rowniez oglada, mimo ze nie ogladalam wczesniej przyjaciol :P Fajny serial, bardzo smieszny
I z morałem

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Dobry finał, dobrze podsumowujący sezon.
Mam nadzieję, że Go on dostanie zamówienie na drugi sezon .
Ja też Musi zostać przedłużony!
channy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 11:18   #15
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: GO ON - nowy serial z Matthew Perrym

Go On był przeuroczą, lekką komedią z kochanym Matthew Perry i co? Anulowany
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.