Sunie ślubne Pronovias 20011 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 20:16   #1
laurita25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8

Sunie ślubne Pronovias 2011


Cześć dziewczyny...rozglądając się za sukniami ślubnymi marki Pronovias jestem nimi oczarowana, jak również zamierzam zakupić, Co sądzie o tym modelu ? [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/laurecka/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]Bądż macie może jakieś inne ciekawe propozycje,interesują mnie suknie które będą potrafiły utrzymać obfity biust jak również będę niepowtarzalne .. http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=alfa

Edytowane przez laurita25
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:24
laurita25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 06:49   #2
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

czesc.

Ja kupilam suknie Pronovias Fiona. http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=17.fiona
ale widzialam dzieczyne ktore przymierzała tą suknie co podoba sie Tobie i poiwem Ci ze wygladala PIEKNIE. tylko ona chyba jest baaaardzo droga nie pamietam czy dokladnie ten model czy podobny. Nie wiem skąd jestes ale ja kupowalam w warszawie i Pani ktora pomagała mi wybierac byla bardzo mila powiedzialam co chce a ona przynosila mi sukienki.
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:40   #3
glam thingo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 2011

Suknia jest piękna, bierz ją!! Materiał, falbany, jakość wykonania, no po prostu nic dodać nic ująć. Dla mnie prawdziwa klasa. A dekolt w kształcie litery V jest idealny przy obfitym biuście i wysmukla sylwetkę. Moja przyjaciółka teraz szuka sukni, a ja szukałam rok temu i powiem Ci, że niewiele sukni podobało mi się jak ta. Muszę ją pokazać mojej przyjaciółce.
glam thingo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:24   #4
laurita25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Suknia którą pokazałaś jest tez śliczna , aczkolwiek nie dla mnie ,ze wzgledu na biust ,poniewaz jak znam siebie nie czułabym się w niej komfortowo.Jestem ze Szczecina. Wiem ceny tych sukien zaczynaja sie od 4 tys do 8tys badz 11 000 tys jak mnie poinformowano . Ze mna jest tak, jezeli cos mi sie podoba cena nie gra roli wazne by w tym najwazniejszym dniu wygladac wyjatkowo i czuc sie tak, a sadze ze w tych sukniach jest to mozliwe. Za miesiac wybieram sie na przymiarki sukni...Mam nadzieje ze bedzie dobrz lezec.
laurita25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:31   #5
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Suknia jest prześliczna, ale wybór zależy też od tego, jaką masz figurę. Jeśli oprócz tego, że masz duży biust masz też wyciętą talię i krągłe bioderka, to nie zastanawiałabym się - doskonały wybór. Jeśli natomiast jesteś bezbiodrowym stworzeniem, jak ja, to może trochę wisieć.

Swoją drogą, pronovias rządzi! Ja jestem na etapie szycia tej
http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=37.marisa
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:45   #6
laurita25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Akurat mam to szczescie ze mam biodra i zaznaczona talie....:P Twoja tez wyglada rewelacyjnie, hym...ale mam pytanie szyjesz ja z salonu na swoja wlasna miare czy poprostu u krawcowej ?

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

anetka111 Twój wybór sukni jest również super . Dla te suknie maja swój własny styl, urok, wyrafinowany smak... kurcze poprostu opisac sie nie da... są wyjątkowe...Jestem ze Szczecina ,poinformowalam sie juz wstepnie w salonie jakie sa ceny a wiec zaczynaja sie od 4tys do 8 tys a niektore modele osiagaja cene do 11 tys...ale sadze ze warto wydac te pieniadze na takie suknie...

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

glam thingo Uwazam tez ze suknia jest pierwsza klasa, ale jak to bywa z sukniami wszedzie pelno, ale by znalezc cos konkretnego to juz ciezka sprawa...lecz ja juz sadze ze wybralam i bedzie to wlasnie ta...jezeli twoja przyjaciolka gustuje w styla a la hiszpanskim to sadze ze bedzie jej sie podobala .Choc maja tez modele z gorsetowa gora... ktore sa tez przepiekne aczkolwiek nie sa tez dla kazdego .Najwazniejsze by czuc sie komfortowo w swojej sukni sluben
laurita25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:09   #7
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Suknia jest śliczna, nie powiedziałabym że nie powtarzalna bo w samym Pronovis są trzy prawie takie same suknie jeśli gorset jest dobrze usztywniany powinna trzymać ładnie biust. Ja sama mam 75 E/F i będe miała suknię bez ramiączek (doczepiane w razie co kazałam sobie dorobić ) Gorset jest sztywny i ma dobrze ustawione fiszbiny, suknia nie ma prawa się zsunąć
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 16:58   #8
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Cytat:
Napisane przez laurita25 Pokaż wiadomość
Twoja tez wyglada rewelacyjnie, hym...ale mam pytanie szyjesz ja z salonu na swoja wlasna miare czy poprostu u krawcowej ?
Szyję w salonie w Katowicach. Zamówiłam już pod koniec zeszłego roku, bo nie miałam pewności, że będzie w nowej kolekcji...i dzięki temu zaoszczędziłam trochę pieniążków, także same plusy
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:14   #9
laurita25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

magdaef hym a nie masz wątpliwosci czy bedzie to ten sam material i czy bedzie dokladnie wygladala jak ta ktora sobie upatrzylas? chyba ze jest to godny zaufania salon... to co innego
laurita25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:25   #10
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Szyję w Madonnie, więc raczej jestem pewna efektu Model, który mierzyłam - mimo, że to była chyba 40stka, a ja noszę 34 - był super!
Nie zaryzykowałabym chyba szycia "ze zdjęcia" u krawcowej...przy tym modelu materiał jest bardzo ważny.
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:47   #11
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

laurita25- w Warszawie w grudniu ta suknia kosztowala 6tys.


magdaef-tez przymierzalam ta suknie jest Piękna.

Macie racje PRONOVIAS rzadzi, przymierzalam tez inne w salonach i juz miaam kupowac ale bylam umowiona do madonny na przymiarke i mama wlasciwie zmusila mnie do pojechania bo juz mialam swoja wymarzona. Ale jestem mamie wdzieczna, material tych sukienek i wykonanie jest wart swojej ceny. tylko trzeba 6 miesiecy wczesniej zamawiac, bo teraz kolezanka pojechala zeby na lipca zamowic i nie przyjeli zamowienia.
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 14:14   #12
Madzia0805
Raczkowanie
 
Avatar Madzia0805
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 202
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Magdaef również jestem zauroczona tym modelem sukni. Wybieram się do Krakowa, żeby zobaczyć jak wygląda na żywo. Możesz mi napisać jaka jest cena tej sukni?
__________________
EmJot
Madzia0805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:10   #13
laurita25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

anetka111 dzieki za informacje o cenie ,wysoka jest ,dla mnie jest to nie istotne gdyz jezeli cos mi sie spodoba to kupuje ,na poczatku kwietnia bede szla poprzymierzac ,gdyz teraz nie mam na to czasu a slub mam w pazdzierniku wiec mam nadzieje ze bedzie mozna zamowic . Napisze wam wtedy ile kosztuja one w salonie w szczecinie. Tak tez sadze, materialy maja o wiele lepsze z pewnoscia niz te nasze polskie, hm... te nasze polskie suknie jakas nie przypadaja mi do gustu... jak rowniez jakosc co niektorych . Jezeli chce sie porzadnie wygladac, niestety, taka prawda trzeba inwestowac .
laurita25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:29   #14
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Cytat:
Napisane przez Madzia0805 Pokaż wiadomość
Magdaef również jestem zauroczona tym modelem sukni. Wybieram się do Krakowa, żeby zobaczyć jak wygląda na żywo. Możesz mi napisać jaka jest cena tej sukni?
Dzięki! Ja płaciłam w Katowicach 3300. Z tym, że spacjalnie zamawiałam wcześniej, żeby załapać się na promocję końcoworoczną. Spotkałam się z wypowiedzią na forum, że obecnie kosztuje 4000-4100...Trochę dużo :/ Ale szczerze powiedziawszy, warta jest tego!
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:07   #15
domi11033a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Ja też zamówiłam sobie suknię alfa, jest pięka. Tylko droga. Ale warto. W Łodzi, zapłaciłam za nią 4900 plus welon w gratisie
domi11033a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:09   #16
Madzia0805
Raczkowanie
 
Avatar Madzia0805
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 202
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Trudno pojadę w przyszłym tygodniu do Madonny w Krakowie - muszę ja przymierzyć
__________________
EmJot
Madzia0805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 17:05   #17
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

A powiedźcie, dodatki też planujecie kupić w Madonnie i sugerować się radami pań z salonu? Bo ja z jednej strony myślę sobie, że one się na tym znają i wiedzą, co jak łączyć...ale z drugiej nie chciałabym chyba zdawać się na czyjś gust.

Mam ślub we wrześniu, więc w tym modelu sukni bez jakiegoś wdzianka się raczej nie obędzie (mam już nawet jedno upatrzone, cieniutkie, które moim zdaniem nie przyćmi sukni). Mimo to Panie sugerują mi tylko długaśny welon, którym mogę okryć ramiona, bo "na tą suknię się nic nie nosi"...Co myślicie, zdać się na profesjonalistki?
Wstępnie planuję kupić jednak wdzianko, krótki welon lub jakiś kwiat i zrezygnować z naszyjnika. Myślę, że to wcale nie będzie foux pas

Edytowane przez magdaef
Czas edycji: 2011-02-25 o 17:06 Powód: literówka ;)
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 21:14   #18
toliveistodie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

s

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
czesc.

Ja kupilam suknie Pronovias Fiona. http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=17.fiona
ale widzialam dzieczyne ktore przymierzała tą suknie co podoba sie Tobie i poiwem Ci ze wygladala PIEKNIE. tylko ona chyba jest baaaardzo droga nie pamietam czy dokladnie ten model czy podobny. Nie wiem skąd jestes ale ja kupowalam w warszawie i Pani ktora pomagała mi wybierac byla bardzo mila powiedzialam co chce a ona przynosila mi sukienki.
ja tez ją mam - jakie dodatki do niej planujesz?
toliveistodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 21:59   #19
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

toliveistodie- czesc. napewno welon dlugi z koronka. I tak jak doradzala mi Pani w salonie dlugie kolczyki ale zeby to byly kamyki Svarovskiego(nie wiem czy dobrze napisalam) zeby nie mienily sie na kolor tylko zwykle i jakas bransoletka ale niekoniecznie bo boje sie ze moge ja zaciągnać. na szyje nic ze wzgledu na to ramiaczko. myslalam juz o kwiatach chcialam kalie ale... nie wiem.

A Ty juz cos myslalas o dodatkach. Fajnie ze ktos tez ma taka sukienke bedziemy mogly sie powymieniac bo ja ogolnie duzo czytam i mam mnostwo pomyslow. kiedy masz slub?
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 21:29   #20
toliveistodie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

ja mam ślub 13.08
do sukienki będę miała długi welon mgiełkę
prawie na pewno te buty - http://allegro.pl/niezwykle-buty-slu...443580029.html (jeszcze się zastanawiam bo wysokie - mierzylam je, ale pieknie będą wysmuklać i zrobię się wyższa
nie mam pojecia jakie kwiaty i fryzurę ( chociaż już wiem że na pewno nie rozpuszczone bo w sierpniu nie da rady a ja mam długie włosy
toliveistodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:16   #21
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Cytat:
Napisane przez toliveistodie Pokaż wiadomość
prawie na pewno te buty - http://allegro.pl/niezwykle-buty-slu...443580029.html (jeszcze się zastanawiam bo wysokie - mierzylam je, ale pieknie będą wysmuklać i zrobię się wyższa
Toliveistodie, planujemy te same buciki! Mówisz, że mierzyłaś - są wygodne?
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:36   #22
fala5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

A jaka jest cena sukni Fiona?
fala5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 18:16   #23
toliveistodie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Toliveistodie, planujemy te same buciki! Mówisz, że mierzyłaś - są wygodne?
Mierzyłam - bardzo podobały się mojemu TŻ - czy są wygodne to zależy czy jesteś przyzwyczajona do 10 cm obcasów - one są naprawdę wysokie - ślicznie wyglądają na nodze, ale zaczelam sie zastanawiać czy rzeczywiście dam radę wytrzymać na weselu (zapewne do białego rana)

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez fala5 Pokaż wiadomość
A jaka jest cena sukni Fiona?
ja zapłaciłam 3300 - welon gratis
toliveistodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:10   #24
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

toliveistodie- ja mam 6 sierpnia chcialam warkocza na bok ale niestety na ten bok co idzie ramiaczko od sukienki wiec jakis fajny koczek, i wlosy tez mam dlugie. kolezanka powiedziala ze fajne bylyby loczki ale mi w polowie wesele jak bedzie goraco wlosy sie wyprostuja i co beda takie brzydkie. ja bede miala welon hiszpański z delikatna koronka. buty sa sliczne ale ja musze miec niskie, i chce miec niskie zle sie czuje na wysokim obcasie, nie mam pomyslu na buty. bizuterie juz znalazlam ale niestety mama powiedziala ze brzydka wiec poszukuje dalej. jak cos Ci wpadnie to wrzucaj na forum co dwie glowy to nie jedna

moja suknia w Warszawie kosztowala 3300 i 450 welon
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:48   #25
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Cytat:
Napisane przez toliveistodie Pokaż wiadomość
Mierzyłam - bardzo podobały się mojemu TŻ - czy są wygodne to zależy czy jesteś przyzwyczajona do 10 cm obcasów - one są naprawdę wysokie - ślicznie wyglądają na nodze, ale zaczelam sie zastanawiać czy rzeczywiście dam radę wytrzymać na weselu (zapewne do białego rana)
Ja na szczęście jestem przyzwyczajona do obcasów, ale przy wielogodzinnym tańcu rzeczywiście mogą się nie sprawdzić. Zastanawiam się nad butami na zmianę. Zawsze można pójść na łatwiznę, skorzystać z zabawy weselnej i dać sobie "skraść" pantofelek po oczepinach, a przebrać się w inne, niższe. Następnie każdy gość, który chce zatańczyć z PM, musi włożyć "do bucika" banknot, tzw. wózkowe - sprytne i opłacalne :P Raczej jestem nieprzychylna takim zabawom, ale ta przynajmniej nie jest sprośna, jak większość z nich
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:59   #26
fala5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Mnie również bardzo podoba się model Fiona, w sobotę idę do Madonny na przymiarkę. Cena jest bardzo przystępna. A z jakiego materiału jest ona wykonana? Czy to jest jedwab?
fala5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 08:02   #27
anetka111
Raczkowanie
 
Avatar anetka111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Tak czytalam w internecie ze to jest jedwab
anetka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:55   #28
toliveistodie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

najbardziej mi się w niej spodobało to że jest lekka i 'zwiewna' idealna na ślub w ciepłe miesiące - zupełnie nie zwróciłam uwagi na Fionę a fajnie dopasowała się do mojej figury

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Ja na szczęście jestem przyzwyczajona do obcasów, ale przy wielogodzinnym tańcu rzeczywiście mogą się nie sprawdzić. Zastanawiam się nad butami na zmianę. Zawsze można pójść na łatwiznę, skorzystać z zabawy weselnej i dać sobie "skraść" pantofelek po oczepinach, a przebrać się w inne, niższe. Następnie każdy gość, który chce zatańczyć z PM, musi włożyć "do bucika" banknot, tzw. wózkowe - sprytne i opłacalne :P Raczej jestem nieprzychylna takim zabawom, ale ta przynajmniej nie jest sprośna, jak większość z nich
Hmm, tylko wtedy musisz mieć dwa podpięcia do sukni - da się to zrobić?


A jaki bukiet bedziecie mialy do tej sukni

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka111 Pokaż wiadomość
toliveistodie- ja mam 6 sierpnia chcialam warkocza na bok ale niestety na ten bok co idzie ramiaczko od sukienki wiec jakis fajny koczek, i wlosy tez mam dlugie. kolezanka powiedziala ze fajne bylyby loczki ale mi w polowie wesele jak bedzie goraco wlosy sie wyprostuja i co beda takie brzydkie. ja bede miala welon hiszpański z delikatna koronka. buty sa sliczne ale ja musze miec niskie, i chce miec niskie zle sie czuje na wysokim obcasie, nie mam pomyslu na buty. bizuterie juz znalazlam ale niestety mama powiedziala ze brzydka wiec poszukuje dalej. jak cos Ci wpadnie to wrzucaj na forum co dwie glowy to nie jedna

moja suknia w Warszawie kosztowala 3300 i 450 welon
ja pożyczę kolczyki od swiadkowej - ona ma wiszące z kryształkami svarowskiego - i nic więcej http://www.swarovski.com/Web_PL/en/6...egoryName=0110

Edytowane przez toliveistodie
Czas edycji: 2011-03-02 o 19:50
toliveistodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 20:06   #29
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

Cytat:
Napisane przez toliveistodie Pokaż wiadomość
Hmm, tylko wtedy musisz mieć dwa podpięcia do sukni - da się to zrobić?
Wydaje mi się, że to jest do zrobienia. Taki mam plan, muszę dogadać na przymiarkach, czy praktykują coś takiego. Będę prawdopodobnie za tydzień w piątek w madonnie, to spróbuję podpytać - dam znać, jak się czegoś dowiem
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 15:33   #30
wioleczek84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sunie ślubne Pronovias 20011

dziewczynki prawdopodobnie kupie suknie FAUNA PRONOVIAS,ŚLUB MAM NA POCZĄTKU WRZESNIA. Jeśli jestescie "zainteresowane"...piszci e violla1984@o2.pl

Edytowane przez wioleczek84
Czas edycji: 2011-03-09 o 08:39
wioleczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.