Skakanka VS tłuszcz :) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-09, 20:47   #751
Kasia.Swiatek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

2 lata temu kupilam sobie skakanke taka profesjonalna :P poprzesuwalam meble i dzien w dzien skakalam 30 min wlaczalam muzyczke specjalnie wyliczona i skakalam , skakalam .. ehhh ciezko bylo naprawde ... jak konczylam cwiczonka to z bluzki moglam wode wycisnac ehhh ;p a wtedy chyba w 2 tygodnie schudlam 6 kg naprawde super uczucie bylo a jaka figurke mialam ... niestety teraz nie mam takiego samozaparcia ..;(
__________________
What you won't do, do for love
You tried everything, but you don't give up


---------------------------------------------------

Walka z kilogramami rozpoczęta
Wizaż uzależnia
Kasia.Swiatek18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 22:30   #752
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

biedronko007 czyli ile teraz skaczesz? (czyli ile minut dziennie pozowliło Ci osiągnąc taki efekt?)
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 06:25   #753
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Mrosh! Ja optymalnie skacze tak z 20-30 min, bo nie chce za bardzo obciążać stawów (a poza tym dłuższe kicanie staje się to po pewnym czasie NUDNE ) + inne ćwiczenia (przysiady, brzuszki, "nożyce", wymachy nogami itp.). Bo samo skakanie to troche za mało i trzeba się wspomagać Najogólneij mówiąć: mój dzienny trening trwa ak z 40-50 min (czasem mniej ).A no i jeszcze jedno-> woda, woda, woda! ! ! Ja piję przynjamniej 1,5l dziennie! Pozdrawiam!!
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 13:00   #754
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Czesc dziewczyny

Ja mam pytanko, troszke z innej beczki,ale widze ze jest tu tak duzo osob skaczacych ze napewno mi odpowiecie Jaka dlugosc maja Wasze skakanki i ile wzrostu macie ? Byl poodbny watek tutaj ale niestety byla tylko jedna odpowiedz, wiec nie mialam z czego sie dowiedziec jak to jest z ta dlugoscia. Moj wzrost to 168 cm - jak myslicie czy skakanka o dl. 250 cm bedzie ok ? Z gory dzieki za odpowiedzi
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 14:19   #755
kaasiulka91
Raczkowanie
 
Avatar kaasiulka91
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 33
GG do kaasiulka91
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Słoneczka, mam głupie pytanie, jak skaczą bokserzy, bo nie jestem w temacie??? ja też tak chcę, ale nie wiem jak...ogólnie w skakaniu jestem niezła, jak kiedyś skakałam to robiłam tak, że żabką 30 podskoków, lajkonikiem (tak to się nazywa w Małopolsce, yeah ) też 30, na lewej 20, na prawej 20, "iksikiem" 20 i od nowa!!! Wolniej się nudzisz, jak musisz liczyć i ciągle zmieniasz styl
kaasiulka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 07:48   #756
Michaśka_89
Przyczajenie
 
Avatar Michaśka_89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
GG do Michaśka_89
Post Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

biedronka007 ja tez dziekuje , wiem ze moze mnie dopaść efekt jo-jo , ale jesli bede wciaz stosowac diete i cwiczyc to moze mnie nie dopadnie .

kaasiulka91 bokserzy skaczą tak normalnie..zapomniałam jak sie ten styl nazywa ..razem obie nogi proste i sie podskakuje .Ja osobiście skacze 20 tak jak bokserzy potem 20 jedna noga,20 druga noga,20 żabką, 20 lajkonikiem i od nowa...a przed skakaniem robie jakies 10 min rozgrzewki .
__________________
Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom
śmiech schował się w kącie i śni...
Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo
nikt bliski nie puka do drzwi...
Tak wiele jest złego, szarego, groźnego że smutno i płakać się chce...
Mijają soboty pamiętaj więc o tym że komuś bez Ciebie tak źle...
Michaśka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 20:17   #757
kaasiulka91
Raczkowanie
 
Avatar kaasiulka91
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 33
GG do kaasiulka91
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Michaśko, słońce, to w takim razie czym różni się żabka od tego stylu którym skaczą bokserzy??? Bo dla mnie żabka od czasów przedszkolnych oznacza właśnie skakanie na 2 nogach razem... Dziś sobie poskakałam troszkę, tak że kropelki potu miałąm nawet na brzuszku i udach Nie wiem, jak to zrobiłam
kaasiulka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 22:52   #758
...:::chin:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::chin:::...
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tutaj...
Wiadomości: 708
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

a ja dzis hopsialam 10 minut, ale po wypowiedzi biedronki troche sie teraz boje o me lydeczki. chyba bede spacerowala przez godzine przez hopsianiem!
__________________
courage is being afraid but going on anyhow...
...:::chin:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 23:07   #759
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

A ja przedwczoraj poskakałam 10 minut, spaliłam 120 kalorii w miedzyczasie sobie chodziłam i rózne ćwiczenia jeszcze robiłam , ale do dziś mnie boli prawa łydka, tak, że az kulej zupełnie mi się odechciało skakać
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 06:59   #760
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Chin!! hehe nie chciałam Cię zestresować Jesli skaczesz sobie 10 min to porób przed i po tak z hmm 3-5 min ćwiczenia rozciągające i już No chyba, ze masz chęci na spacerowanie- to wtedy z pewnością i efekty będą większe!

Zmijko!! Jeśli to ból zakwasowy- to przejdzie bardzo szybko Jesli natomaist czujesz, że coś naciągnęłąś to jest to efekt niedostatecznego rozciagnięcia. Dlatego, jesli nadal czujesz, że coś jest nie tak to: zrob sobie masaż łydki, jeśli to nie pomoże, to użyj "fastum"a itp. i konieczna będzie przerwa, aż do ustąpienia bólu. Trzymam za Ciebie kciuki! I prosze mi się nie poddawać!!

TRZYMAM ZA WAS KCIUKOLE!!!!!
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 08:20   #761
Michaśka_89
Przyczajenie
 
Avatar Michaśka_89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
GG do Michaśka_89
Post Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

kaasiulka91 hehe ale ja głupia jestem , przecież faktycznie to jest żabka...chyba jak to pisałam miałam jakieś chwilowe zaćmienie. Mi sie juz powoli odechciewa skakać a skacze juz 3 tygodnie dzień w dzień.Dzisiaj sobie podaruje chyba...oby to było tylko dzisiaj.Ale diety ostro sie trzymam. Pozdrawiam i życze wytrwałości
__________________
Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom
śmiech schował się w kącie i śni...
Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo
nikt bliski nie puka do drzwi...
Tak wiele jest złego, szarego, groźnego że smutno i płakać się chce...
Mijają soboty pamiętaj więc o tym że komuś bez Ciebie tak źle...
Michaśka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 10:03   #762
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Cytat:
Napisane przez biedronka007
Mrosh! Ja optymalnie skacze tak z 20-30 min, bo nie chce za bardzo obciążać stawów (a poza tym dłuższe kicanie staje się to po pewnym czasie NUDNE ) + inne ćwiczenia (przysiady, brzuszki, "nożyce", wymachy nogami itp.). Bo samo skakanie to troche za mało i trzeba się wspomagać Najogólneij mówiąć: mój dzienny trening trwa ak z 40-50 min (czasem mniej ).A no i jeszcze jedno-> woda, woda, woda! ! ! Ja piję przynjamniej 1,5l dziennie! Pozdrawiam!!
właśnie mnie też się trochę nudzi, jak już np. 20 min skakania mam za sobą dzięki Twoim wupowiedziom postanawiam skakać regularniej, bo mam żywy dowód, że działa heheh. pozdrawiam
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 10:36   #763
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Ciesze się, że macie motywacje!
Chciałabym jeszcze napisać o jednej sprawie. Lepiej ćwiczyć np 2-3 razy w tygodniu ale regularnie, niż np każdego dnia, a po 3 tyg "dac sobie siana".

Kiedy ćwiczy się kilka kilka razy w tyg. efekty nie przychodzą od razu, ale przychodzą!!! I jest mniejsze niebezpieczeństwo, że a)przestaniecie ćwiczyć, b)nastąpi efekt jo-jo.

Kiedy na poczatku ma się ten mega power i chęci jest fajnie Np. już po tygodniu widzimy efekt... Ale no właśnie! Widzimy i myślimy sobie "O! 2 kilo mniej, to robie dzień przerwy". No i bardzo czesto z dnia przerwy robi się miesiąc, albo jeśli faktycznie nasza przerwa trwa tylko dzień, to przeważnie nadrabiamy jedzeniem za cały tydzień...

Ja już się nauczyłam ćwiczyć każdego dnia i jeśli nie mogę pokicać choćby chwile, to po prostu czuję się z tym źle! Także jeśli myślicie poważnie o trwałych zmianach to realnie ocencie swoje mozliwości!! Bo w moim przypadku, to co osiągnęłam przyszło z czasem...
Trzymajcie się cieplutko!!!
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 12:38   #764
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Cytat:
Napisane przez kaasiulka91
Michaśko, słońce, to w takim razie czym różni się żabka od tego stylu którym skaczą bokserzy??? Bo dla mnie żabka od czasów przedszkolnych oznacza właśnie skakanie na 2 nogach razem... Dziś sobie poskakałam troszkę, tak że kropelki potu miałąm nawet na brzuszku i udach Nie wiem, jak to zrobiłam
Bokserzy skaczą też żabką ale najczęściej naprzemian nogami. Po dojściu do wprawy taki styl przypomina żabkę, bo tą drugą stopę ledwo się już odrywa od podłoża.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 17:23   #765
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

biedronka007 dzieki za wiare we mnie
Noga już mniej boli, dziś spróbuje wieczorem poskakać też 10 minut
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 21:28   #766
lis_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Witam.
Czytam i czytam te informacje na temat skakanki i dochodzę do wniosku, że warto chyba było zmobilizować się do skakania na skakance Skaczę już (a może dopiero) trzeci dzień. O efektach trudno jeszcze cokolwiek powiedzieć, ale samopoczucie jest znacznie lepsze. Na razie wytrzymuję 5-6 min. Pot leje się strumieniem... Do skakania zakładam takie "portki"-saunę, które kiedyś kupiłam z reklamy w gazecie. Potem chwilka "odsapki" i prysznic ciepły-zimny-ciepły-zimny... Kończę zimnym oczywiście.
Jednak moim problemem nie jest może tłuszczyk co tak jakby notorycznie wzdęty brzuszek. Chętnie się go pozbędę
lis_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 11:13   #767
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Pisze, żeby jeszcze bardziej podkecić Wasz zapał... Mierzyłam się wczoraj i mam już 5,5 cm mniej w biodrach!!! Waga taka sama jak była- ale już nie nastawiam się na gubienie kilogramów- tylko na spalanie "tłuszcza" Mam nadzieję, że też Wam się uda! I nie zniechęcajcie się, bo efekty przyjdą do Was z czasem

Zmijko mam nadzieję, że kontuzja po wczorajszym skakaniu sie nie odnowiła i z wielką "gracją" i zapałem powróciłaś do podskoków
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 12:13   #768
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Witam
Jeżeli mogę to się przyłącze do Waszego grona.
Już jakiś czas zabieram się za skakanie na skakance ale jakoś jeszcze się nie zabrałam ale chyba w końcu się zmotywuje i bede skakać tak co 2 dzień na zmianę z innymi ćwiczeniami.
biedronka007 Twoje wyniki mnie zmotywowały. Gratulacje. Możesz jeszcze napisać w jakim czasie zgubiłaś te 5,5 cm i ile min. skaczesz????????

Pozdrawiam wszystkich
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 12:16   #769
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

biedronka007 ale ja ślepa jestem Przecież trochę wyżej napisałaś ile min skaczesz więc sorry za głupie pytanie
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 13:17   #770
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

hehe Donia nie przejmuj się- zdarza się Taki efekt osiągnęłam po 3 miesiącach i troche Trzymam kciuki i pozdrawiam!!
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 23:26   #771
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Cytat:
Napisane przez biedronka007

Zmijko mam nadzieję, że kontuzja po wczorajszym skakaniu sie nie odnowiła i z wielką "gracją" i zapałem powróciłaś do podskoków


Przestała wczoraj bolec wiec poskakałam, ale tylko 5 minut wiecej nie dałam rady i znów mnie noga zaczeła bolec
Dziś sobie jednak dam spokój. Poniewaz kupiłam hula - hop to chciałabym teraz jeden dzień poświecić na skakanie, a kolejny na hula - hop. Wiec pewnie dziesiaj sobie pokrece.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 13:47   #772
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

no i ja się wkońcu dołączam
ale nie mam się czym chwalić... dzisiaj od ponad klilku lat poskakałam sobie... ale ja ledwo skaczę minutę! jak piszecie że wy hopsiacie po 20 i więcej to szcuneczek dziewczyny ja starałam się seriami narazie po 30 a jak sie zaczepię to od nowa... później będę zwiększać. Po kilka serii. mam nadzieje że skakanka pomoże mi wyrzeźbić ładniej figurę. A to fajne rozwiązanie np. kiedy jest brzydka pogoda i nie można pobiegać lub wyjsć na rolki to sobie trochę poskaczę. narazie trudne te moje początki ale mam zapał[oby nie na krotko] tylko szybko sie męcze ;/
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 15:39   #773
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Witam!!!!!!!!!!
Ja w czwartek zadeklarowałam że zaczynam skakać ale zaczełam w piątek. Poskakałam 10 min i musiałam zrobić 2 dni przerwy bo takie miałam zakwasy w łydkach. No ale dzisiaj 10 min. już zaliczone. Narazie nie mam siły skakać więcej. Może stopnowo jak łydki się przyzwyczają to bede zwiększać do 15, 20, 25 i 30 min. Ale nie wiem kiedy to nastąpi.
Też jestem pełna podziwu dla tych dziewczyn które tak długo skaczą.
Ja wykonuje jeszcze inne ćwiczenia więc może wszystko razem przyniesie efekt.
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 16:21   #774
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

od razu za 1 razem 10min bez przerwy??:wow: no to ja kiepściutka jestem ale obiecuje poprawe a w ogóle to mam takie pytanie[jak to ja] Czy jak skacze się to biust się ujędrni czy własnie 'spali się' ? wiecie jak to jest zawsze podobno najpierw z biustu się chudnie ale czy to się tyczy diet? :P
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 16:44   #775
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Angel_ek robie przerwy ale takie kilkusekundowe. Na pewno dojdziemy do wprawy. Grunt to nie zniechęcać się.
Mam skakanke z licznikiem i przez 10 min spaliłam 120 kcal
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 11:11   #776
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Halo haloooo Nie przejmujcie się, że łapiecie po krótkim czasie zadyszke, albo, ze macie zakwasy- to naprawdę przechodzi Grunt to nie zniechęcać się i stopniowo zwiększac czas skakania (każda skacząca osoba musiała przejść przez ten "chamski" etap)

Angel_ek z tym biustem to istnieje taka możliwość, że trochę się "zmniejszy", ale.. nie jest to taka mega zmiana, że z rozm. B robi się A U siebie zaobserwowałam raczej ujędrnienie niz zmiejszenie biustu
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 14:30   #777
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

mhm a powiedzcie mi cyz 30 minut skakania na skakance pokryje 30 minut biegania bo jesli tak wubieram skakanke ale raczej chyba lepsze jest bieganie? prosze o odp;* i jaki rodzajem najlepiej skakac?
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 18:12   #778
mariolcia =)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

czesc dziewczyny!!! dzisiaj sie zalogowalam na forum ale od poczatku sledze ten temat...;p postanowilam wykorzystac wakacje i poskakac razem z wami...oczywiscie przydaloby sie cos zrzucic tu i tam zaczynam od jutra bo rano jade na zakupy i nie chce miec zakwasow hehe
mariolcia =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 11:58   #779
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Cytat:
Napisane przez mumika
mhm a powiedzcie mi cyz 30 minut skakania na skakance pokryje 30 minut biegania bo jesli tak wubieram skakanke ale raczej chyba lepsze jest bieganie? prosze o odp;* i jaki rodzajem najlepiej skakac?
Bieganie jest lepsze od skakania na skakance /szybciej można schudnąć/, ale ja tam wole skakankę Do biegania trzeba miec dużżżżżo silnej woli i motywacji, bo czy śnieg czy deszcz na dworze, to trzeba się wybrać na biegi... A poskakać na skakance można w domu, więc pogoda Cie nie obchodzi jeśli dobrze rozciągniesz mięśnie przed i po skakaniu to styl skakania nie ma większego znaczenia- skacz tak jak Ci sie podoba Moze być i rowerek i żabka i skakanie na jednej nodze. Kwestia tego, który "styl" dostarczy Ci większej frajdy i nie zniechęci Cie do dalszych ćwiczeń

Mam nadzieję, ze reszta z Was nadal ćwiczy i już osiągacie jakieś postępy
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 18:47   #780
Aluuusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 16
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

hm...jeśli mogę się wtrącić...moim zdaniem bieganie nie jest lepsze od skakania. W zeszłym roku w wakacje biegałam codziennie rano 30 min. i żadnych rewelacyjnych efektów nie zauważyłam. W te wakacje postanowiłam skakać na skakance i uważam że to o wiele lepszy wybór. Po pierwsze: szybciej niż bieganie poprawia kondycję. Po drugie: nawet nie wiem kiedy ubyło mi 2 cm w biodrach, nie zauważyłam też kiedy dokładnie zniknął paskudny tłuszczyk w okolicy kolan - poprostu pewnego razu zauważyłam, że go już tam nie ma Pozadrawiam!
Aluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.