Kosmetyki Tołpa. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 12:52   #121
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez sooosna Pokaż wiadomość
_agatka !! w leclercu już nie ma stanowiska Tołpy, przeniesione jest do Nałęczowa na pasaż handlowy pod supermarketem. polecam kremy do rąk!!! są rewelacyjne!!!
niedobrze,
fakt ze jeden krem zamowiłam w ciemno przez drogerie internetowa, bo brakowało mi do bezpłatnej wysyłki, ale planowałam pojsc osobiscie do sklepu i poczytac składy, bo ja wybredno-wrażliwy typ jestem. Teraz zostaje mi wycieczka do nałęczowa (pod jakim supermarketem jest ten sklep firmowy? czy to raczej drogeria?)
ew. zostaje Świdnik, bo Ani@1987 wspominała ze tam jest ten sklep? - ktos wie czy nadal jest i gdzie?
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:23   #122
sooosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tołpa

w świdniku też już nie ma tego stanowiska. póki co Firmowe stanowisko Tołpy znajduje się jak już wspomniałam w Nałęczowie na ul. 1maja 12(to jest pasaż handlowy pod supermarketem-jedynym w Nałeczowie wiec na pewno spokojnie znajdziecie) ja wolę się przejechać i tam zrobić zakupy niż przepłacać,zwłaszcza że z drogeriami internetowymi też już mialam przykre doswiadczenia!!
sooosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 12:39   #123
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Tołpa

to w takim razie musze wybrac sie na jakis sobotni spacer po nałęczowie miejmy nadzieje ze i tego nie zamkna
mały OT potrzebuje kosmetyków apotheker dr scheller i jak narazie nie dostałam tego nigdzie oprocz jednej drogerii internetowej, dlatego z niej korzystam - ale ceny ma z reguły niestety wyzsze niz normalnie
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 20:06   #124
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Smile Dot.: Tołpa

Niufka ja tez jestem tołpianka,ale we Wrocławiu)) Odezwij się proszę do mnie na gadu, pogadamy sobieAle super,że znalazlam kogos,kto pracuje w tołpie
Wiec dziewczynki witam i ja)
Ewa
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 20:25   #125
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez NIUFKA Pokaż wiadomość
Witam, odnośnie koncentratu na noc z serii antycellulitowej to miałam już dwie klientki które robiąc u mnie zakupy pochwaliły wcześniej już zakupiony koncentrat, dobrały sobie jeszcze inny produkt z tej serii i tak efekt napewno będzie szybszy.Myśle że to może być hicior
ja tez go bardzo sobie chwale,jest najlepszy ze wszystkich antycell. kosmetykow jakich uzywalam.mysle ze warto kupic razem z kremem ujedrniajacym,mam oba i efekt jest naprawde baaardzo fajny.niestety tolpa w krk zostala przez mnie zlokalizowana tylko w galerii krakowskiej w drogerii europejskiej.wie ktos gdzie jeszcze mozna kupic te cudenka?
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 07:05   #126
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Wink Dot.: Tołpa

Kraków:
Handlowa Spółdzielnia „JUBILAT” (1 piętro)
Al. Krasickiego 1/3

Centrum Handlowe Tesco
Ul. Kapelanka 54

Uzdrowisko Kraków Swoszowice
Ul. Kąpielowa 70

A koncentrat na noc Ka (Kuracja antycellulitowa) jest w zestawie z balsamem KA jest,i cena jest jak za koncentrat.
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 08:25   #127
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Tołpa

A koncentrat na noc Ka (Kuracja antycellulitowa) jest w zestawie z balsamem KA jest,i cena jest jak za koncentrat. [/quote]
wiem ze sa zestawy.ja kupilam wlasnie taki zestaw chyba we wrzesniu.tylko mam wrazenie ze ten balsam jakis malo wydajny jest.dzieki za podanie adresow sklepow
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 17:38   #128
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

hej, nie ma za coJakbyscie jeszcze czegos potrzebowaly to piszcie smialo) Kolezanka z lubelszczyzny odezwij sie tolpianeczko
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 09:48   #129
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

CZeść Tołpianka!
odezwe się do Ciebie na gadu też używasz tych kosmetyków? ja odkąd jestem w Tołpie to jestm zachwycona. Szkoda że Tołpa tak mało się reklamuje. Jaki jest Twój ulubiony kosmtyk? nie wisz czy sa planowane jakieś zestawy świąteczne?pozdrowionka
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:41   #130
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Smile Dot.: Tołpa

Niufka)))))))))))))))) Ale sie ciesze,ze sie odezwalas)) KOcham:
-pianke strefy T
-krem korygujacy Strefa T
-Peling KA (jak mowisz KA, czy AC?)
-serum do łapek op !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-cham.whitening
-pedi derm krem-maska regenerator )))))))))))
-mydlo borowinowe KA
-kiedys jak byla herbatka sencha KPR
-balsam op i te witaminowy,i ujedrniajacy
-Maska-kompres hydrativ /saszetkowa/
Ponad 4 lata pracuje wiec uzywalam chyba 90% rzeczy Kocham,uwielbiam,szanuje, pielegnuje cud miod,jestem straaaaaaaaaasznym pracoholikiem tolpianym,uwazaj - zamecze tematem tołpianym
Padlo mi gadu((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!I lipa;/
Ja mam na razie zestawy jak na stronie internetowej (widzialas nowa stronke tolpiana?->www.torf.pl - to dla dziewczynek,ktore nie byly na niej nigdy),czyli:
KA:
Serum+Balsam
Serum Duoa
Koncentrat+ Balsam (konczy sie ten zestaw,czytajcie nie ma go w fabryce na magazynie)
STREFA T:
Krem matujacy+Zel
HYDRATIV
Zestaw k.bogaty+Kremo-zel (Zestaw Hydrativ II)
Stimular:
Koncentrat+k.p/o
Koncentrat+ k.noc
Futuris:
K.lekki+k.p/o
K.bogaty+k.p/o

Immuno Duo
No i rosacal, lekki+zel mic. i druga wersja k.bog.+zel mic.
To wsio, stałe zestawy z cham.pastami,zelami
Maja byc ponoc zestawy op:
K.ochronny+k.1/2tł.

Ps- Kremu półtłustego op,ochronnego op,kremo-zel p./grzyb. z op Pedi-energic:peeling,zel,spray ,kapiel nie bedzie,ze stimularu nie bedzie toniku,emulsji,lekkiego kremu,z ka nie bedzie:toniku,esencji,i czerwonej herbaty,z kpr. nie bedzie esencji izielonej herbaty (ktorej juz dlugo nie ma),z KI nie bedzie: pro zel,hydro pianki,no i dermo kremu, z OP jeszcze maseczki zelowej. Ale to wszystko jest w ulotkach zbiorczych
Oj przegielam z dlugoscia postu
Buziaki
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:26   #131
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

to te same zestawy co i u mnie przez 4 lata to już chyba wszystko zdążyłaś przetestować
ja też ma swoje ulubione kosmetyki: tak jak Ty, peeling KA, serum i koncentrat w zasadzie wszystkie kremy do rąk Hydrativ lekka emulsja, też krem Regenerator, paste cham.z xylitolem, mydło borowinowe, balsam uj. i witaminowy,żel do mycia twarzy z op., szampon przeciwłupieżowy i kąpiel fizjoaktywna i fizjoakt.witalizującą
Propo kąpieli to ostatnio w supermarkecie powąchałam kąpieli borowinowej z eco core heheh nie wiem ile w niej borowiny hyba 1% bo pachniała jak mydło a nie borowina. Fajny też jest balsam do zmęczonych nóg Venoderm. Maseczka żelowa była bardzo fajna, szkoda że ją wycofali może wprowadzą coś na jej miejsce? Słyszałaś ze wprowadzają serię +50 !! ...wreszcie...tyle klientek mnie pytało o coś po 50. pozdrowionka
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 06:47   #132
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Wink Dot.: Tołpa

hej)))
W krew mi wejdzie nie dlugo pisanie,i czytanie nowych postów tołpianskich Co do nowej serii to słyszałam,ze ma być MODELAR, i najprawdopodobniej w styczniu,ale jak wiadomo z nasza kochana firma moze sie przesunac wszystko troszke,to pewnie o tym mowa
Ah ja jeszcze uwielbiam kapiel kpr slicznie pachnie
A propo maseczek zelowych u nas jedno stoisko ma jeszcze 6 szt. Wiec korzystam poki sa.
W piatek mam dostawe towaru i moze jakies zestawy sie jeszcze pojawia
No to milego dnia,i milej pracy))
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:15   #133
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

Co tam słychać ciekawego u Tołpianki?? pozdrowionka
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:20   #134
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Tołpa peeling enzymatyczny

Czy któraś z was używała tego preparatu?jest dobry?zastanawiam się nad jego kupnem.Jak sądzicie czy warto go kupić?
http://www.allegro.pl/item562902209_...roenzymat.html
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 17:56   #135
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

hej z lekkim oopoznieniem,ale jestemA dobrze, jestem na dwoch stoiskach i w weekendy w szkole Wiec mam trzy etaty
No coz, masz niufka lipidro za 24,99? )
Ciekawe kiedy będzie wreszcie modelar ;D
Nic nowego sie nie dzieje, codziennosc, nawet ruch jest dosc spory, wiec jestem zadowolona, moj szef raczej tez
Napisz co u Ciebie
Pozdrawiam!!!
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:05   #136
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Tołpa

oj,dawno już tu nie zaglądałam, czy oststnio tołpa wypuściła na rynek jakieś nowości?
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:12   #137
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

hej
Huminea - LIPIDRO odzywczo- regenerujacy krem do twarzy, jest fajny, dobrze sie wchlania, super regeneruje, i odzywia skore, w zimie, i wczesna wiosna jako zregenerowanie skorypo zimie jest super.
Zaraz mi watek skasuja za reklame :P
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:08   #138
tussia
Raczkowanie
 
Avatar tussia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 31
Dot.: Tołpa

czy mi się wydaje czy tołpa wycofuje się z superpharm??
tussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:05   #139
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

heh,zartujesz? Fajowo
A tak powaznie to nie wiem,ale sie obiecuje dowiedziec, nufka wiesz cos o tym?
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 20:57   #140
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

hej dziewczynki
z serii informacje porzadkowe dotyczące naszej borowinki:
-seria optimum (tak jak i huminea) zmienia sZate graficzna, nie wiem jak bedzie wygladac, i czy podrozeje, ale beda nowe opakowania ekologiczne.
I tak oto, we Wrocławiu w sklepikach borowinowych do maja nie dostaniecie:
-zelu op nawilzajacego
-serum krem.do łapek
-kremu nawilzajacego
-szamponoc wszystkich.
-mleczka
-toniku
I reszta na razie jest, wiem ze konczy sie zapas zeli ujedrniajacych OP.

Z zestawów konczy sie:
-strefa t (ja juz przy dostawie ich nie dostaje)
-ka (koncentrat + Balsam).
-op VIII, czyli krem. p/zm.-noc + k.p/o p/zm.
-op VI - k.nawilżający + k.p/o naw.-koj.

Niufka odezwij sie i powiedz czy masz jeszcze cos z tego co ja nie mam
OPTIMUM ma byc w maju, po weekendzie majowym, i oby to nastapilo szybko,bo klienci mnie zjedza.
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 14:47   #141
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

hej kobietki,
pojawilo sie serum do rak OP, i kapiel fiz.-wit. Reszty tego, co nie bylo nie ma dalej.
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:18   #142
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Tołpa

Cześć Dziewczynki,

dołączam do Waszego grona. W sumie odkryłam ich kosmetyki zupełnie przypadkowo. Używałam przez jakiś czas balsamu ujędrniająco - wygładzającego i byłam mega zadowolona. Teraz szykuję się do zakupu serum i peelingu w promocyjnej cenie w super pharm No i uwielbiam ich kolekcje do stóp, peeling do stóp jest rewelacyjny, a cała seria spodobała się nawet mojej babci (szkoda, ze wycofali płn do kąpieli)

Tołpianka a w których miejscach Ty użędujesz na stoiskach Tołpy?? Orientujesz się może jaka jest tam cena serun antycellulitowego?

Co do super pharm to niedawno tam weszli, więc dziwne by było gdyby już się wycofywali.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:09   #143
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

hej Molka
Serum KA - 57,99zl.
Teraz jest promocja, i za 57,99zl. Masz Serum i Balsam KA (ujedr.)
Albo Serum Ka Duo za 69,99zl.
A ja jestem w c.h.Borek

Ps. - Serum do łapek jednak ni ma, a peeling pedi wycofuje firma (Dostaniesz go w Leclercu jeszcze)

Tołpa w Super Pharm jest od sierpnia 2008, i maja straszne braki towarowe. W sumie dla mnie to dobrze
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:44   #144
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

heeeeeeeeeeej
Chyba nikt tu juz nie zaglada
Mamy już serum OP do rąk, ten sam skład, nowe opakowanie, już z serii natural of planet. Nowa cena.
Ale zapach i dzialanie to samo
Reszta się też będzie pojawiać
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:50   #145
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Tołpa

A ja się chcę zapytać o tę emulsję nawilżającą
HYDRATIV Lekka emulsja

Czy ktoś miał i jak się sprawuje? Potrzebuję lekkiego kremu nawilżającego, wchłaniającego się szybko i skutecznie, pod makijaż, dla cery tłustej.
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:29   #146
cath
Raczkowanie
 
Avatar cath
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 39
Dot.: Tołpa

Ta lekka emulsja jest naprawdę bardzo lekka przy suchej skórze czuć wręcz ściągnięcie, dlatego naprawdę nadaje się tylko dla cery tłustej/mieszanej. Pod makijaż jak najbardziej, bo wchłania się do matu.
cath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:51   #147
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

Tak jak obiecalam melduje sie
I kilka informacji dotyczących SPA COLLECTION, ktora posiadamy w sprzedazy na stoiskach we Wrocławiu:
Wygładzający krem peeling pod prysznic regenerująco–ujędrniający .
Innowacyjna formuła tego wyjątkowego żelu pod prysznic doskonale pielęgnuje skórę poprawiając nastrój. Masujące mikrogranulki delikatnie usuwają martwy naskórek wspomagając procesy odnowy komórkowej. Kompleks składników nawilżających i odżywczych skutecznie zapobiega utracie wilgoci, przeciwdziałając przedwczesnemu starzeniu się skóry. Preparat przyjemnie orzeźwia, pozostawia uczucie komfortu i jedwabistej miękkości, dodaje skórze blasku i młodzieńczej energii.
Składniki aktywne: kompleks nawilżający Lactil, oliwa z oliwek, olej z orzeszków macadamia.
Pojemność 200ml
Relaksujący balsam do ciała ujędrniająco-nawilżający.
Aromatyczny, relaksujący balsam do ciała łączy wyjątkową pielęgnację skóry z harmonią dla ciała i zmysłów. Naturalne ekstrakty roślinne działają kojąco, poprawiają jędrność i napięcie skóry, doskonale ją odżywiają i intensywnie nawilżają. Zapach pomarańczy z korzenną nutą cynamonu sprawia, że codzienna pielęgnacja poprawia samopoczucie, staje się źródłem przyjemności i odprężenia.
Składniki aktywne: ekstrakt z lilii wodnej, ekstrakt z lipy, ekstrakt z rozmarynu, olej z orzeszków macadamia.
Pojemność 200ml
Odprężający krem do kąpieli odżywczo-rewitalizujący.
Odprężający, aromatyczny krem do kąpieli stanowi doskonały relaks dla ciała i zmysłów. Naturalne ekstrakty roślinne doskonale nawilżają, odżywiają i wygładzają skórę. Korzenny, odprężający zapach cynamonu rozbudza zmysły, redukuje objawy stresu i zmęczenia, wprawia w doskonały nastrój.
Składniki aktywne: ekstrakt z lipy, ekstrakt z lilii wodnej, ekstrakt z rozmarynu, gliceryna.
Pojemność 200ml
Wyszczuplający żel do ciała modelująco–ujędrniający.
Specjalna formuła żelu o lekkiej konsystencji wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje kontury ciała. Intensywnie ujędrnia, napina i tonizuje. Dzięki właściwościom energizującym zwiększa potencjał sił witalnych, dodaje lekkości i przyjemnie orzeźwia.
Składniki aktywne: tygrysia trawa, kofeina, ekstrakt z kasztanowca.
Pojemność 200ml
Antycellulitowy cukrowy peeling do ciała ujędrniająco–masujący.
Specjalistyczny, cukrowy peeling do ciała o silnych właściwościach wygładzających i ujędrniających wspomaga redukcję objawów cellulitu. Masująca formuła preparatu poprawia mikrocyrkulację, wyrównuje strukturę skóry, doskonale usuwa zrogowaciały naskórek oraz napina i uelastycznia. Orzeźwiający zapach działa energizująco, pozostawia przyjemne uczucie odprężenia i świeżości.
Składniki aktywne: cukier trzcinowy, tygrysia trawa, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z bluszczu.
Pojemność 300ml
Antycellulitowe serum do ciała liftingująco-ujędrniające.
Specjalistyczny preparat wspomaga redukcję uporczywych zmian wywołanych przez cellulit. Unikalna formuła wyrównuje nierówności, ujędrnia, napina i intensywnie wygładza powierzchnię skóry oraz usprawnia proces eliminacji toksyn. Kompleks naturalnych ekstraktów roślinnych działa energizująco i pozostawia uczucie przyjemnego orzeźwienia.
Składniki aktywne: guarana, iglica włoska, cytryna, ekstrakt z piwonii, betaina.
Pojemność 200ml
Rewitalizujące serum do rąk regenerująco - wygładzające
Rewitalizujące, aromatyczne serum do rąk intensywnie pielęgnuje suche i zniszczone dłonie. Kompleks składników aktywnych doskonale regeneruje i odżywia skórę rąk oraz wzmacnia paznokcie. Relaksujący zapach cynamonowej pomarańczy rozbudza zmysły i sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się źródłem prawdziwej przyjemności.
Składniki aktywne: ekstrakt z bawełny, masło Shea, d-pantenol, alantoina, keratyna, gliceryna.

Pojemność 75 ml.
Relaksujący balsam do stóp rozgrzewająco - regenerujący
Relaksujący, aromatyczny balsam do stóp posiada silne właściwości regenerujące i delikatnie rozgrzewające. Zawiera składniki aktywne, które zmiękczają zrogowaciały naskórek i doskonale nawilżają. Relaksujący, korzenny zapach imbiru i cynamonu w połączeniu z substancją rozgrzewającą daje efekt delikatnego uczucia ciepła, komfortu i odprężenia.
Substancje aktywne: olej avocado, witamina A, wyciąg z kasztanowca, alantoina, gliceryna, mleczan sodu.

Pojemność 75 ml.
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:09   #148
tolpianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do tolpianka
Dot.: Tołpa

Czesc kobitki, na stronie: www.torf.pl jest do wypełnienia ankietka, przy ciekawym uzasadnieniu w jednym z pytaniem macie szansę wygrać produkty tołpy za 100zł.
Myślę, że warto poświęcić chwilę czasu
Pozdrawiam!
tolpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:34   #149
problemowiec89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Tołpa

hej z tego co wiem to kosmetyki tołpy mozna kupic w Lublinie, w aptece "Medicus" na hempla w budynku big mara. Nie wiem jak wyposazenie ale w kadym razie ja tam kupilam rosacal
problemowiec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:28   #150
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Tołpa

Z tego co wiem najkorzystniej można kupić produkty Tołpy w aptekach Super-Pharm. Czasami są takie promocje, że naprawdę warto skorzystać. Ostatnio kupiłam zestawy- Strefa T i Hydrativ po 19 zł każdy. W kartoniku jest krem i żel do twarzy oraz maseczka.
Aż sie zastanawiam czy im sie opłaca sprzedawać aż tak tanio (sam krem jest za ok 30 zł.)
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 17:40:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.