powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 10:33   #3421
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
popieram w tej kwesti horo i wydaje mi się ze 300-325 to max żeby je wypelnić, bo wyjściówka jest niczego sobie ale masz też troche wzrostu także myślę że ok 300 będzie dobrze, ale tak jak pisza laski nie sugeruj się za bardzo naszymi opiniami najlepiej skonsultuj to z lekarzem
Tak, bo jak do tego swojego rozmiaru (apetycznie sporego ) dołożysz jeszcze 350 jak myślałaś, to efekt byłby taki jakby wyjściowemu "zeru" wsadzić od razu ok.600
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:34   #3422
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Na jednej z konsultacji, na której byłam doktor tlumaczył mi jak to jest z tym mililitrażem... dlaczego u jednych 250 wychodzi więcej niż u innych 400. I wiem... dr powiedział, ze ja mając własne naturalne ok 25 cc muszę implant mieć znacznie większy niż ktoś kto ma swoich ok. 200 cc (tak jak Ty), nieważne czy wiszą czy sterczą, zeby osiągnąć ten sam efekt
No tak, to jest bardzo logiczne masz racje... zobaczymy jak one beda wygladaly do sierpnia bo wowczas planuje polozyc sie na stol

Horo 600cc !!!! Hahahaha juz widze mojego meza, jak biegne do niego w zwolnionym tepie by zucic mu ise na szyje po 7 miesiacach rozlaki wygladalabym jak karykatura Pameli Anderson w slonecznym patrolu

Edytowane przez GoniaJ
Czas edycji: 2009-04-29 o 10:38
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:37   #3423
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Dokładnie Ale wiesz jak sie naczytasz takich pierdół ze 275 to strata kasy ..
Maszka, do kogo Ty pijesz, ciekawe
Sto procent racji, 275 to nie sa wyrzucone pieniazki - dla mnie, to byla najlepsza lokata na rynku

Gonia, ja PRZED op. marzylam cichutko, zeby PO operacji wygladac tak jak Ty na tym zdjeciu uwazam, ze Czarodziej Jarlinski osiagnal na polu mojej wyjsciowki jakis niebotyczny, niewiarygodny sukces jakkolwiek nadal nie smiem i smiec nie bede porownywac sie z Top Ten Cycki tu na forum
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:37   #3424
Sandra_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 53
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam! Postanowiłam przyłączyć się do Was dziewczyny, gdyz mam ten sam problem . Moje piersi wyglądaja identycznie jak u GoniaJ choć dzieci jeszcze nie mam. mam rozmiar 75c ale zero jędrnośći. Jedynie przed okresem sa super ale to trwa tylko kilka dni. ..Wyglądają koszmarnie, a tak mi się marzy wyjsć w bluzce z dekoltem pokazać super jędrne piersi. Horo - biust masz śliczny, nie moge się napatrzyc.
Sandra_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:40   #3425
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Ja nie mam duzych wymagan, ja chce tylko zeby sie podniosly, na poczatku myslalm o podnoszeniu biustu ale sporo osob mowi ze one sa zamale na podnoszenie...
Nigdy nie mialam duzego biustu to co mam teraz jest wynikiem ciazy w ktorej moje piersi z malego B urosly do ogromnego E a teraz powolij opadaja i wracaja znow do B
No dobrze cierpliwie czekam w takim razie na werdykt Dr
Dziekuje wam bardzo za opinie zawsze co kilka glow to nie jedna
Zdaj sie na dr Z całą pewnością krzywdy Ci nie zrobi I pamiętaj, ze my widzimy tylko zdjęcie Twoich piersi a dr widzi Cię całą: biodra, ramiona, talie, wzrost... Nie nam dobierać Ci wkładki Choć pogadać na forum - fajna sprawa

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Maszka, do kogo Ty pijesz, ciekawe
Sto procent racji, 275 to nie sa wyrzucone pieniazki - dla mnie, to byla najlepsza lokata na rynku

Gonia, ja PRZED op. marzylam cichutko, zeby PO operacji wygladac tak jak Ty na tym zdjeciu uwazam, ze Czarodziej Jarlinski osiagnal na polu mojej wyjsciowki jakis niebotyczny, niewiarygodny sukces jakkolwiek nadal nie smiem i smiec nie bede porownywac sie z Top Ten Cycki tu na forum
Oliath, ptaszyno ...zarzucasz mi że docinam Foxy a tym czasem to ona wypisuje bzdury na temat 275 i wywalonych pieniedzy ze juz nie wspomnę o innych głupotach które ona wypisuje
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:42   #3426
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Zdaj sie na dr Z całą pewnością krzywdy Ci nie zrobi I pamiętaj, ze my widzimy tylko zdjęcie Twoich piersi a dr widzi Cię całą: biodra, ramiona, talie, wzrost... Nie nam dobierać Ci wkładki Choć pogadać na forum - fajna sprawa
Doskonale zdjae sobie z tego sprawe, a mi wlasnie o gadanie chodzi pomaga mi to dotrwac do 5-tego maja. Jak to mowia w kupie zawsze razniej

Mazeniem bylo by zeby po operacji moc zalozyc dekolt ktory prezentowal by sie w staniku push-up tak jak na zdjeciu a nie wylewal sie bokami jak teraz, przez co jestem skazana na sportowe zabudowane staniki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Khary&Gosia Hi-Res_MSA0145.jpg (149,0 KB, 182 załadowań)

Edytowane przez GoniaJ
Czas edycji: 2009-04-29 o 10:49
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:44   #3427
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Czesc Sandra

Gonia, moje fotki PO sa na 63 stronie - czy jakos tak :embarassment:

Mowie, ze nie ma rewelacji jak mnie postawisz przy dziewczynach z tego watku, ale jakby porownac z wyjsciowym stanem (doktorek ma mi przeslac fotki), to to jest Top One

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Oliath, ptaszyno ...zarzucasz mi że docinam Foxy a tym czasem to ona wypisuje bzdury na temat 275 i wywalonych pieniedzy ze juz nie wspomnę o innych głupotach które ona wypisuje
Toz ja wiem, ze to Foxy
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 10:46   #3428
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Maszka, do kogo Ty pijesz, ciekawe
Sto procent racji, 275 to nie sa wyrzucone pieniazki - dla mnie, to byla najlepsza lokata na rynku

Gonia, ja PRZED op. marzylam cichutko, zeby PO operacji wygladac tak jak Ty na tym zdjeciu uwazam, ze Czarodziej Jarlinski osiagnal na polu mojej wyjsciowki jakis niebotyczny, niewiarygodny sukces jakkolwiek nadal nie smiem i smiec nie bede porownywac sie z Top Ten Cycki tu na forum
Oliath,
zgadzam się z Tobą w 100% inwestycja warta efektu
A o Jarlińskim coraz więcej się słyszy, ze jego piersi to "dzieła"

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandra_83 Pokaż wiadomość
Witam! Postanowiłam przyłączyć się do Was dziewczyny, gdyz mam ten sam problem . Moje piersi wyglądaja identycznie jak u GoniaJ choć dzieci jeszcze nie mam. mam rozmiar 75c ale zero jędrnośći. Jedynie przed okresem sa super ale to trwa tylko kilka dni. ..Wyglądają koszmarnie, a tak mi się marzy wyjsć w bluzce z dekoltem pokazać super jędrne piersi. Horo - biust masz śliczny, nie moge się napatrzyc.
SAndra,
dziękuję bardzo chocia.z jak dla mnie mogłyby wygladać ociupinke naturalniej, ale... już je uwielbiam
A ja wyjściówke miałam 70A, 75 AA (czyli jak to kiedyś usłyszałam... ok.25 cc naturalnych mega rozmiar )
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:46   #3429
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Oliath,
Ty to masz właśnie takie naturalne... jak być powinny. Ja teraz śmigam caly czas bez stanika z nadzieją, ze moje też opadna
HORO WYJDZIESZ ZA MNIE???
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:49   #3430
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Doskonale zdjae sobie z tego sprawe, a mi wlasnie o gadanie chodzi pomaga mi to dotrwac do 5-tego maja. Jak to mowia w kupie zawsze razniej
Ja tez z niecierpliwości po ścianach chodziłam I wiem ze gadanie z dziewczynami na forum pomaga Ja tu dostałam calą mase wsparcia przed i po op za co wdziecznosć ma jest niezmierna Czasem tylko mnie wpienia jak czytam mega bzdurne i szkodliwe wpisy wiadomo kogo Trzymam za Ciebie kciuki

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------



Toz ja wiem, ze to Foxy
Jeżu no to kamlot z serducha
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:51   #3431
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
HORO WYJDZIESZ ZA MNIE???
Jasne, tylko muszę TZ-owi powiedzieć "passssssss..."
Mnie się naprawdę podobaja takie naturalne jakby od zawsze były Twoje... takie aż proszące "wymiętol nas"

No dobra, przyznam się do czegoś... pokazywałam mojemu TZ-owi. Dla niego naj, naj to... Oliath, Ruda i Kubuś
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-04-29 o 10:53
horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 10:54   #3432
Sandra_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 53
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

A co to za doktor Jarliński, gdzie przyjmuje? Narazie nie jestem za bradzo zorientowana. gdyz pomału przymierzam się do tej mysli. ale najgorsza przeszkoda bedize napewno mój mąż, bo wiadomo: kasa.
Horo od A, AA zaczynałas? to uzyskałas niesamowity efekt. juz widze tych mężczyzn co wodzą za Tobą zwrokiem.
Sandra_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:57   #3433
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Totalne, przewlekłe bezbiuście... minimalna ilość wiszącej skórki Ale mój doktorek także jest cudotwórcą

Jarliński przyjmuje we Wrocławiu
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:59   #3434
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Sandra_83 Pokaż wiadomość
A co to za doktor Jarliński, gdzie przyjmuje? Narazie nie jestem za bradzo zorientowana. gdyz pomału przymierzam się do tej mysli. ale najgorsza przeszkoda bedize napewno mój mąż, bo wiadomo: kasa.
Horo od A, AA zaczynałas? to uzyskałas niesamowity efekt. juz widze tych mężczyzn co wodzą za Tobą zwrokiem.
Sandra, wejdz na www.beautywpolsce.com tam jest cała masa info o op i o tym co po niej Sa tam tez watki konkretntych dr Ale ostrzegam-mozesz tam spedzic całe wieczory
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:05   #3435
Sandra_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 53
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziękuje Masza711, oczywiście odwiedzę strone.!!
Sandra_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:05   #3436
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość

No dobra, przyznam się do czegoś... pokazywałam mojemu TZ-owi. Dla niego naj, naj to... Oliath, Ruda i Kubuś
jasny gwint aż mi pąsy na twarzy wyszły jak jakiej nastolatce i palce z wrażenia się plączą dzięki cóż za komplemencior
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:06   #3437
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Oliath Latam jak kot z pecherzem i szukam tych Twoich zdjec i juz przelecialm od str. 57 do 69 i du...a blada, chyba poczekam na miala :P
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:07   #3438
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość

No dobra, przyznam się do czegoś... pokazywałam mojemu TZ-owi. Dla niego naj, naj to... Oliath, Ruda i Kubuś




ZBARANIALAM

Kubus, Ruda - uscislajac - zbaranialam ze wzgledu na obecnosc SWOJEGO nicka w powyzszej opinii , nie Waszych.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:08   #3439
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość

No dobra, przyznam się do czegoś... pokazywałam mojemu TZ-owi. Dla niego naj, naj to... Oliath, Ruda i Kubuś
jak mogłaś niewdzięczna!!!!!!

powiem wam dziewczynki że mi zaczęły się cycuchy już ładnie równać, już są prawie idealne, nawet mężuś ostatnio jak mu kazałam obejżeć, mrużył oczy żeby dopatrzyć się jakieś nierówności.

Jak wyrwę od doktorka moje zdjęcia z przed OP to wam pokaże , nikt ich nie przebije, zwiędłych ogórków

horo masz może do doktorka jakiś adres mailowy

Edytowane przez KUBUŚ
Czas edycji: 2009-04-29 o 11:11
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 11:11   #3440
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Oliath Latam jak kot z pecherzem i szukam tych Twoich zdjec i juz przelecialm od str. 57 do 69 i du...a blada, chyba poczekam na miala :P
SORKI - 73

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
jak mogłaś niewdzięczna!!!!!!

powiem wam dziewczynki że mi zaczęły się cycuchy już ładnie równać, już są prawie idealne, nawet mężuś ostatnio jak mu kazałam obejżeć, mrużył oczy żeby dopatrzyć się jakieś nierówności.

Jak wyrwę od doktorka moje zdjęcia z przed OP to wam pokaże , nikt ich nie przebije, zwiędłych ogórków
Kubus - no to sie szykuj na porazke
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:15   #3441
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:34
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:22   #3442
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
To szczera prawda, a nie kompemencior
I jeszcze zapytal, czy moje nie mogły wyjść takie ... nietaktowny [COLOR="Silver"]
no to teraz pojechałaś

ja za to jak patrze na twoje to czasem mnie myśl nachodzi że jednak może trzeba było brać okrągłe

Edytowane przez ruda
Czas edycji: 2009-04-29 o 11:25
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:27   #3443
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Tam gdzie ja robiłam - 500 zł więcej i teraz już oddzielnie badania (już się dowiadywałam ) Więc ok. 800 zł więcej

Słońce, a Ty już teraz zimą na stół??? tak szybko??? Kiedy planujesz?
Tak planuje na styczen, bo w tym roku, to mi juz urlopu nie starczy i w styczniu bedzie juz 11 miesiecy od pierwszej OP, ale musze jeszcze stawic czola doktorkowi i chyba go pomolestuje na komorke

Gonia, tez mysle, ze 325 to chyba max u ciebie, zeby uzyskac piekny i duzy biuscik , bo ja to mialam zero przed zabiegiem.
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski

Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:29   #3444
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:34
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:33   #3445
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

wiecie co jednak miałam dobre przeczucie zeby nie informowac swojej famili o op, jedyne na co stać bylo moja siostre jak zobaczyła że nagle i niespodziewanie urósł mi biust to cytuję "ale one są za wielkie będziesz miała problemy ze stanikiem" koniec cytatu
nie jestem z wykształcenia psychologiem ale jak widać na ludziskach ze swojego otoczenia się jednak znam i nie myliłam się co do tego zeby zachować to dla siebie

hehe no i bardzo dobrze Horo jak ma chęć się pogapić, to napewno z chęcią po spacerujesz po dom toples co by mógł oczy nacieszyć

Edytowane przez ruda
Czas edycji: 2009-04-29 o 11:35
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:34   #3446
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
Tak planuje na styczen, bo w tym roku, to mi juz urlopu nie starczy i w styczniu bedzie juz 11 miesiecy od pierwszej OP, ale musze jeszcze stawic czola doktorkowi i chyba go pomolestuje na komorke
Agnessa
No ja to musze najpierw te splacic kredyt na 5 lat yyyyyyy
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:39   #3447
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

x
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-07-13 o 07:34
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:39   #3448
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
wiecie co jednak miałam dobre przeczucie zeby nie informowac swojej famili o op, jedyne na co stać bylo moja siostre jak zobaczyła że nagle i niespodziewanie urósł mi biust to cytuję "ale one są za wielkie będziesz miała problemy ze stanikiem" koniec cytatu
nie jestem z wykształcenia psychologiem ale jak widać na ludziskach ze swojego otoczenia się jednak znam i nie myliłam się co do tego zeby zachować to dla siebie
Ruda - u mnie wie tylko TZ i 2 psiapsioly i facet jednej z tych psiapsiol, ktory tez jest moim psiapsiolem nie mam mamy, bo by sie na 100% polapala - ten typ tak ma . Psiapsiolom sie podobam, TZ cycusie uwielbia, a facet psiapsioly prosil mnie, zebym w jego okolicach nie obracala sie wokol wlasnej osi, bo go moge cyckiem uszkodzic
Moj tato zas, ktory wiedzial, ze staram sie przytyc i przybralam 2 kg, powiedzial tylko, ze jak tak sobie przytylam, to zaraz zgrabniej wygladam no pewnie ze zgrabniej, bo klepsyderkowato i to nie przez kg
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:39   #3449
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Oliath czy ty wiesz kobieto kochana że twoje 275 dały taki sam efekt co do rozmiaru jak moje 370 właśnie spojżałam na twój podpis 70D, ja kupuje staniki D tylko że 75, ale do czego zmierzam, więc nie marudź o żadnej zmianie bo cycki masz wsam raz i nie cuduj
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:40   #3450
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Agnessa30 Pokaż wiadomość
Tak planuje na styczen, bo w tym roku, to mi juz urlopu nie starczy i w styczniu bedzie juz 11 miesiecy od pierwszej OP, ale musze jeszcze stawic czola doktorkowi i chyba go pomolestuje na komorke

Gonia, tez mysle, ze 325 to chyba max u ciebie, zeby uzyskac piekny i duzy biuscik , bo ja to mialam zero przed zabiegiem.
Agnessa,
komórka do dr błagam
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.