Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 20:17   #121
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja nic nie wiedziałam, bo nigdy nie uczestnicze we wspolnych zakupach
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 08:24   #122
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Nuk_Nulla Pokaż wiadomość
Kupiłam krem skin79 różowy, taką malutką tubeczkę. Ale mam takie pytanie, ile takiego bb nakładacie na twarz? Jak wzięłam tak, jak zwykle używam kremu (jestem bardzo oszczędna w stosowaniu wszelkich specyfików na twarz), to nie widzę żadnej różnicy w wyglądzie skóry (nakładam na połowę twarzy, tak dla porównania). Może jest jakaś specjalna technika nakładania, żeby cokolwiek kryło?
Najlepiej nałóż go wklepując, możesz nawet palcami. 2-3 cieniutkie warsty powinny dać krycie .


Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
No niestety . I tu już chodzi o ponad 5 tys. Ja mam na minusie ok 270 zł. To się dopiero zaczyna sprawa.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 08:39   #123
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
No niestety . I tu już chodzi o ponad 5 tys. Ja mam na minusie ok 270 zł. To się dopiero zaczyna sprawa.
Dokładnie jest to 5387,56zł. Tak chciałam napisać, żeby zobaczyła, jak w ciemnej jest dupie i w jak ciemnej się niedługo znajdzie.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 09:22   #124
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Dokładnie jest to 5387,56zł. Tak chciałam napisać, żeby zobaczyła, jak w ciemnej jest dupie i w jak ciemnej się niedługo znajdzie.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:14   #125
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Suma urosła
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:55   #126
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Niech wie, że jak się nie uwinie do poniedziałku, to czeka ją niemiła wizyta mundurowych, bo taka suma to już przestępstwo...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:13   #127
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Niech wie, że jak się nie uwinie do poniedziałku, to czeka ją niemiła wizyta mundurowych, bo taka suma to już przestępstwo...
Tymbardziej,ze niektóre rozbiorki ciągną się kilka ładnych miesięcy...wiec cieżko będzie sie tlumaczyć jakąkolwiek dobrą wolą, bo gdyby była dobra wola przez ten czas można bylo już kilka/kilkanaście razy rozliczyć sie/rozwiązać sprawę i być na czysto.Nawet pomimo rzucania kłod pod nogi przez UC, sprzedawców, pocztę, sklepy i co tam jeszcze.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 11:53   #128
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Oby cała ta sprawa się szybko doczekała finału

Dzięki wielkie za porady, przy wklepywaniu efekt jest zdecydowanie lepszy! Ten kolor jest po prostu świetny - do mojej nieokreślonej kolorystycznie cery jest idealny. Znacie jakieś podobnie neutralne kremiki (do różowego skin97) z odrobinę mniejszym błyskiem? (Ten jest zupełnie w porządku dopóki nie zrobi się gorąco ;P )

I właśnie czy mocniej kryjące kremy bardziej widać na twarzy? W sensie bardziej jak podkład? Czy tak, jak ten hot pink są niewidoczne dopóki nie zacznie się człowiek oglądać pod lupą?
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 12:25   #129
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A ja chciałam podzielić się opinią na temat skin79 Snail Nutrition BB Cream SPF45/PA+++ 40g. Dzisiaj do mnie listonosz zawitał z owym BB kremem. Natychmiast go wypróbowałam. Nałożyłam go na filtr Missha all-around safe block soft finish sun milk spf 50- nie wiem jak wygląda nałożony solo na twarz, jako że jest upalna pogoda i słońce ostro praży powodując uczucie zamieniania się w mocno przypalony skwarek smażony na dużej ilości rozgrzanego tłuszczu, więc na razie nie ryzykuje nakładania niczego bez filtra.

Zatem ten bb krem daje dosyć matowe wykończenie, w porównaniu do skin79 orange i skin79 scandal jest to znaczna różnica i w zasadzie nie wymaga on pudrowania, nawet w strefie T która u mnie zawsze daje po oczach niczym lampa błyskowa. Dodatkowo nie podkreślił mi suchych skórek, co jest dużą zaletą. Na pewno nakłada się go dosyć gładko, ładnie się rozprowadza na twarzy. Ciężko mi opisać jego konsystencje, bo nie jest ani zbyt lejący ani zbyt tępy, w sumie mam poczucie takiej żelowej konsystencji Co do koloru wydaje mi się być odrobinę ciemniejszy niż skin79 scandal i orange, ale mimo to ładnie dopasowuje się do twarzy. Czytałam na którymś z blogów, że odcień podchodzi pod różowy i może dawać efekt świnki na twarzy- ja tego nie zauważyłam. W zasadzie nie widzę różnicy w odcieniu na twarzy między scandalem czy oragne. Jego krycie jest nieco słabsze niż dwóch wyżej wymienionych skinów, ale podkreślam, że jest nałożony na filtr, a na nim zazwyczaj moje bb kremy słabiej kryły. Nie wiem jak wygląda jego krycie jeśli zostanie nałożony solo. Jednak dodatkowe wklepanie bb kremu punktowo, tam gdzie znajdują się nieprzyjaciele, w zupełności ich zakrywa i nie wymaga użycia korektora.
Podsumuję to tak: na tę chwilę jestem zadowolona, skóra wygląda zdrowo i "gładko", dobrze zgrywa się z filtrem (przynajmniej w dwie godziny po nałożeniu prezentuje się bardzo ładnie), zobaczymy jak będzie wyglądał pod koniec dnia na twarzy, no i najważniejsza jak dla mnie sprawa- nie wiem jak z zapycham, w najbliższym czasie zapewne się dowiem

Chciałabym jeszcze wspomnieć o bb kremie Skin Food Platinum Grape Cell Essential jako że miałam jego próbkę i testowałam kilka dni. Ponieważ jestem blada jak ściana to jego kolor niestety był za ciemny, nie dopasował się, a w związku z tym widocznie się odznaczał. Mimo to bardzo ładnie wygładzał cerę. Konsystencja według mnie była dosyć tępa, ale w efekcie dobrze rozprowadzał się na twarzy za pomocą palców. Jego krycie określiłabym na bardzo duże, nie musiałam nic poprawiać, wystarczyła jedna warstwa by zakryć tu i ówdzie niedoskonałości. Wydaje mi się jednak, że w porównaniu ze skinami79 jakie do tej pory używałam to Skin Food bardziej uwidaczniał pory lub nie radził sobie aż tak dobrze z ich "wygładzeniem", jednak nie było żadnej tragedii- nie mówię, że pory były bardzo widoczne, nie nie, nic z tych rzeczy, cera była ładnie wygładzona, jedynie robił to mniej umiejętnie aniżeli skiny79. No i wymagał on przypudrowania w mojej odblaskowej strefie T. Gdyby nie ten kolor to chętnie bym go przygarnęła. Ten bb krem testowany był solo, bez filtra.

Wspomnę również o Lioele Triple the solutiom BB Cream SPF 30 jako, że jego też testowałam, bo dostałam próbkę. Jego kolor również był dla mnie nieco przyciemny ale lepiej dopasował się do odcienia mojej skóry i nie odznaczał się jakoś bardzo widocznie. Nie podkreślił mi suchych skórek, wygładził cerę, jego krycie określiłabym jako średnie w porywach do dobrego- tzn. czasem wymagał użycia korektora. Dobrze wyglądał przez cały dzień na twarzy- dodatkowo był nakładany jedynie na filtr i dobrze się z nim zgrywał, ale nie wiem jak działa nałożony solo na twarz. Dawał dosyć spory efekt odblasku. Przy nim musiałam pudrować całą twarz, inaczej wyglądałam jak żarówa.

Mam ochotę przetestować ten polecany przez Was dollish zielony, z tym że z tego co piszecie to jego odcień jest ciemnawy no i ta jego niska ochrona spf- ale od czego mam filtr
Czy któraś z Was ma porównanie jego koloru do któregoś ze skinów79 tzn orangee, scandal lub snail? Byłabym bardzo wdzięczna
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:10   #130
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja mam trochę inne odczucia co do skin79 Snail Nutrition BB Cream SPF45/PA+++.Przy mojej suchej cerze ten krem po kilku godzinach jakby całkowicie się wchłaniał.Znikało krycie,połysk i na skórze pozostawał jakby biały proszek. Dodam,że nakładałam go na filtr spf 5o tej samej firmy.Odstręczający był też dla mnie jego zapach(może przez skojarzenie ze ślimakami?).
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:26   #131
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez kotu4 Pokaż wiadomość
Ja mam trochę inne odczucia co do skin79 Snail Nutrition BB Cream SPF45/PA+++.Przy mojej suchej cerze ten krem po kilku godzinach jakby całkowicie się wchłaniał.Znikało krycie,połysk i na skórze pozostawał jakby biały proszek. Dodam,że nakładałam go na filtr spf 5o tej samej firmy.Odstręczający był też dla mnie jego zapach(może przez skojarzenie ze ślimakami?).
Ja jeszcze nic nie mogę powiedzieć jak wygląda na dłuższą metę, zobaczę dopiero pod koniec dnia co z niego zostanie i jaki będzie efekt. Póki co prezentuje się bardzo ładnie (obym nie zapeszyła ). Moja cera jest tłusta, z tym że przesusza się w wyniku działania retinoidów i kwasów, zatem ma wiele suchych skórek mimo stosowania szmatki muślinowej (która bardzo swoją drogą pomaga mi w pozbyciu się niechcianych odstających strzępków skórnych na tyle na ile może ) i peelingu samorobnego z bromelainy. No i jak do tej pory jeszcze błyszczeć się nie zaczął, a moja gęba na prawdę na czole, nosie i brodzie błyszczy się jak psu.... nie będę kończyć

Co mnie bardzo ucieszyło to jego zgranie z filtrem. Skin79 scandal miał z tym problemy. Czasem wyglądał całkiem nieźle ale niestety, tylko czasem... i zupełnie nie wiem od czego to zależało. Często jednak nie potrafił się dopasować do twarzy gdy był nakładany na filtr i dodatkowo wyglądał jak zółtawa maska, nie wspominając o podkreślaniu suchych skórek- za to solo był bardzo dobry, dopasowywał się pięknie i nie podkreślał nic a nic moich suchości. Zatem zupełnie inaczej zachowywał się na filtrze, a inaczej solo.


Edit. Po około 8 godzinach noszenia skin79 snail praktycznie bez poprawiania (jedynie małe popraweczki o których zaraz wspomnę) stwierdzam, iż świeci mi się czubek nosa, można przypudrować, aczkolwiek tragedii nie ma i normalnie nie pudrowałabym tego. Chciałam jednak sprawdzić jak on zgra się z mąką zakupioną na mazidłach i musnęłam czubek nosa odrobiną mąki za pomocy pędzla. Muszę stwierdzić, że i w tym wypadku nie nastąpiło rozczarowanie z mojej strony. Reszta twarzy ma delikatny, zdrowo wyglądający "blask". Zatem efekt matu rzeczywiście nieco zanika po kilku godzinach, jednak na pewno nie ma efektu żarówki i według mnie dalej prezentuje się ładnie. Jeśli chodzi o krycie to wydaje mi się, że pozostało ono takie jakie było na początku, bądź ewentualnie jakby się uprzeć (aczkolwiek ja się nie upieram i pozostaje przy wersji nie zmniejszenia krycia) to minimalnie się zmniejszyło jednak niespodzianki dalej są niewidoczne. Nie jest także starty zatem u mnie ten bb krem się nie wchłania, ani nie ściera (oczywiście nie dotykałam twarzy rękoma czy czymkolwiek innym, jedynie palcem ale o tym dalej). Nie zauważyłam też efektu "białego proszku". Jedynie co to przy nosie delikatnie się zważył, ale poklepałam to miejsce palcem i problem zażegnany (tu również nie nastąpiło starcie bb kremu a jedynie jakby wygładzenie?? kremu). Twarz dalej jest gładka, nie widzę także suchych miejsc. Jak do tej pory chyba mogę stwierdzić, że najbardziej polubiłam się z nim ze wszystkich używanych przeze mnie skinów. Obym tylko nic nie wykrakała. Zobaczę jak będzie jutro się prezentował. Ciekawi mnie też jak wygląda nałożony bez filtra... no i kwestia zapychania, mam nadzieję, że nie sprawi mi przykrych niespodzianek.

Wydaje mi się, że jego zachowanie po prostu zależy od rodzaju cery. Na mojej sprawuje się zadowalająco. Przetestuje go przez kilka dni i dam znać czy coś się zmieniło.

Edit. Co do zapachu- ciężko mi stwierdzić bo mam lekki katar ale ja "wrażliwcem zapachowym" nie jestem i mało który kosmetyk mnie nim odstrasza

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2012-07-04 o 18:13
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 14:24   #132
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Najlepiej nałóż go wklepując, możesz nawet palcami. 2-3 cieniutkie warsty powinny dać krycie .




No niestety . I tu już chodzi o ponad 5 tys. Ja mam na minusie ok 270 zł. To się dopiero zaczyna sprawa.
współczuję. niepoważne są takie osoby, myślą, ze co - wszystko rozejdzie sie po kościach??
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2012-07-05 o 11:09
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:59   #133
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

polecam tego bloga http://chrisantiss.blogspot.com/search/label/Makeup

szkoda że nie ma takich więcej - dobrze jest zobaczyć efekt na całej twarzy a nie tylko maźnięta rękę

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-07-04 o 15:00
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 07:13   #134
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Co do Anki, to dzieją się przekręty, oj dzieją... Potrafiła mi teraz policzyć 30zł za prezent, który mi wcześniej wysłała byleby tylko nie oddawać mi mojej kasy


A dług to już ponad 6tysięcy...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 07:28   #135
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
polecam tego bloga http://chrisantiss.blogspot.com/search/label/Makeup

szkoda że nie ma takich więcej - dobrze jest zobaczyć efekt na całej twarzy a nie tylko maźnięta rękę
Swietny blog, ja ze swatchy maźnietych na rekę nie jestem w stanie okrerślic koloru a tu wszystko jest pokazane super. po za tym blegerka zawsze pokazuje trzy zdjecia: bez makijazu, w bb kremie i w pełnym makijazu, dzieki temu widać jak mocno kryjacy jest krem.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:51   #136
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Co do Anki, to dzieją się przekręty, oj dzieją... Potrafiła mi teraz policzyć 30zł za prezent, który mi wcześniej wysłała byleby tylko nie oddawać mi mojej kasy


A dług to już ponad 6tysięcy...
chciała Cię w ten sposób jakoś udobruchać uuuulala ale laska ma niezły dług już...
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 16:57   #137
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
chciała Cię w ten sposób jakoś udobruchać uuuulala ale laska ma niezły dług już...
Stwierdziłam, że może się udławić tą kasą...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:25   #138
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Aktualnie 5758,84zł.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 08:24   #139
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Widzę, że nie trafiłam na najlepszy czas na pytania, afera z "kupujemy bb..." zajmuje większość osób

Ale mam pytanie. Od trzech dni stosuję ten różowy bb i jestem zachwycona normalnie. Dziś rano jak zwykle gapię się w lustro narzekając na pojawiające się zmarszczątka (zmarszczkami tego nazwać jeszcze nie wypada) wokół oczu i ust (za dużo się uśmiecham ). I co widzę? Nie ma ich. A ja zamiast się cieszyć wpadłam z panikę. Zawsze mnie uczono, że kremy przeciwzmarszczkowe to wielkie zło i tylko dla starych ludzi... A tutaj zaaplikowałam sobie takie cóś na twarz. Jak to jest z tymi antyzmarszczkami? Czy jak mam te dwadzieścia lat nie zrobi mi taki krem kuku? Czy raczej powinnam poszukać czegoś, bo ja wiem, delikatniejszego?

Swoją drogą nigdy żadnych kremów (prócz okazjonalnie w zimie czy tam z filtrem na plaży) nigdy nie stosowałam i to wszystko mnie lekko przeraża .
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 08:34   #140
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Nuk_Nulla Pokaż wiadomość
Widzę, że nie trafiłam na najlepszy czas na pytania, afera z "kupujemy bb..." zajmuje większość osób

Ale mam pytanie. Od trzech dni stosuję ten różowy bb i jestem zachwycona normalnie. Dziś rano jak zwykle gapię się w lustro narzekając na pojawiające się zmarszczątka (zmarszczkami tego nazwać jeszcze nie wypada) wokół oczu i ust (za dużo się uśmiecham ). I co widzę? Nie ma ich. A ja zamiast się cieszyć wpadłam z panikę. Zawsze mnie uczono, że kremy przeciwzmarszczkowe to wielkie zło i tylko dla starych ludzi... A tutaj zaaplikowałam sobie takie cóś na twarz. Jak to jest z tymi antyzmarszczkami? Czy jak mam te dwadzieścia lat nie zrobi mi taki krem kuku? Czy raczej powinnam poszukać czegoś, bo ja wiem, delikatniejszego?

Swoją drogą nigdy żadnych kremów (prócz okazjonalnie w zimie czy tam z filtrem na plaży) nigdy nie stosowałam i to wszystko mnie lekko przeraża .
Pprzeciwzmarszczkowe = przeciw pojawianiu się zmarszczek, prewencyjnie, poleca się właściwie już po 20 roku życia, kiedy produkcja kolagenu, elastyny i innych substancji w skórze zwania i zanika. One stymulują skórę do dalszego działania.

Te typowo na zmarszczki to liftingujące.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:05   #141
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cześć dziewczyny,
Napiszę jeszcze tutaj - pierwszego posta chyba wkleiłam w złym wątku
Mam nadzieje że nie złamie jakiegoś regulaminu już pierwszego dnia
Jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o BB cream. Wczoraj otrzymałam swój pierwszy BB - Missha M Perfect Cover. Mam pytanko- czy któraś z Was mogłaby rzucić oczkiem, czy krem jest oryginalny?
Kupowałam na Allegro, a tam jak wiadomo .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ten.jpg (124,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ten2.jpg (122,7 KB, 19 załadowań)
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 11:36   #142
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Napiszę jeszcze tutaj - pierwszego posta chyba wkleiłam w złym wątku
Mam nadzieje że nie złamie jakiegoś regulaminu już pierwszego dnia
Jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o BB cream. Wczoraj otrzymałam swój pierwszy BB - Missha M Perfect Cover. Mam pytanko- czy któraś z Was mogłaby rzucić oczkiem, czy krem jest oryginalny?
Kupowałam na Allegro, a tam jak wiadomo .

Tutaj można porównać, sprawdzić http://bbgirls.com.es/index.php?topic=18.msg835#msg835

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2012-07-06 o 11:38
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 12:09   #143
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Tutaj można porównać, sprawdzić http://bbgirls.com.es/index.php?topic=18.msg835#msg835
Dzięki, ale ja mam 20 ml
Może któraś z dziewczyn ma 20 ml i mogłaby porównać razem z tym, która ja mam. Z góry dziękuje .
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 15:49   #144
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Zamówiłam Misshe PC #21 i teraz się zastanawiam, czy nie będzie za ciemna. Używam teraz Bourjois Flower Perfection nr 51(najjaśniejszy), który i tak jest za ciemny, ale kiedy miałam Misshę #13, to była chyba za jasna Nie mogę się doczekać, kiedy będę miała w końcu BBC, ale dopiero dzisiaj została wysłana z Korei Pd
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 15:58   #145
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
polecam tego bloga http://chrisantiss.blogspot.com/search/label/Makeup

szkoda że nie ma takich więcej - dobrze jest zobaczyć efekt na całej twarzy a nie tylko maźnięta rękę
Blog fajny choć ta Pani na wszystkich zdjęciach wygląda prawie identycznie. chyba że akurat te bb były podobne
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 16:37   #146
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Próbowałyście może Skin79 Super Plus Perfection Beblesh Balm SPF25? Zauważyłam, że w Asian Store i alledrogeria pojawiły się nowości.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:20   #147
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a czego się spodziewałaś?? przecież bardzo dobrze widać który bb dobrze kryje
,który daje niezdrowy wygląd a po którym skóra wygląda ładnie i promiennie

Z całą pewnością właśnie taka forma recencji jest przydatna
zdjęcie plamy rozmazanej na dłoni to żadna recenzja
i niczego nie wnosi

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-07-06 o 19:23
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 21:32   #148
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
a czego się spodziewałaś?? przecież bardzo dobrze widać który bb dobrze kryje
,który daje niezdrowy wygląd a po którym skóra wygląda ładnie i promiennie

Z całą pewnością właśnie taka forma recencji jest przydatna
zdjęcie plamy rozmazanej na dłoni to żadna recenzja
i niczego nie wnosi
No nie zupełnie. Wspomniany blog jest akurat całkiem fajny. Ale swatche na dłoniach też są pomocne, każdy na twarz może położyć odpowiednią mu ilość produkty i otrzymać różny efekt. NA dłoni już widać czy kolor będzie żółty , beżowy czy różowy. Widać czy będzie matowy czy da glow.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 00:35   #149
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, czy któraś z Was ma/miała jakiś bb podobny do The face shop oil free? Poszukuję czegoś o podobnym kolorze i konsystencji.
Póki co wypróbowałam jeszcze dollishe , ale obydwa są za ciemne, pomarańczowy skin 79, ale wydaje mi się zbyt żółty (co jest dziwne, bo stanowczo potrzebuję czegoś co ma żółtawe, broń Boże nie różowe podtony) i nie pasuje mi taka zbyt kremowa konsystencja, to samo z skinfood peach sake. Lioele triple jest stanowczo za ciemny.
Jakby ktoś mógł coś polecić to będę wdzięczna .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 08:24   #150
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Blog fajny choć ta Pani na wszystkich zdjęciach wygląda prawie identycznie. chyba że akurat te bb były podobne
Nie zgodze sie, sa zdjecia gdzie widac krycie i takie gdzie niedoskonałości sa nadal widoczne a i kolory sie różnia, niewiele bo sądze że kobieta nie kupuje wszystkiego jak leci ale dobiera pod swój kolor twarzy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.