Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek! - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 18:55   #2851
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Kawko byłam już raz na regulacji i fajnie było .A co do drugiego,niestety,tak już jest i tak pozostanie.Nic nie zrobię.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:02   #2852
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37967012]Preziu,nie wiem może to dziecinne.Ale po 1.Każdy wie jaka jest sytuacja z chemii,ale staram się tym nie przejmować.Muszę dać radę.
Po 2.Ponad miesiąc temu moja dobra koleżanka(można powiedzieć że się zaprzyjaźniłyśmy) poszła do szpitala na operacje.Jest w domu,wszystko ok.Wróci dopiero pod koniec stycznia(jak wszystko dobrze pójdzie...)Wiadomo,w klasie można powiedzieć że ze wszystkimi rozmawiam,ale cholernie brakuje mi takiej przyjaciółki z która mogłabym pogadać o wszystkim,pośmiać się,wyżalić ze swoich problemów.Można powiedzieć,że klasa podzielona jest grupki przyjaciół,no a ja nie mam nikogo.Rozmawiam ze wszystkimi,ale to nie jest żadna przyjaźń ani nic z tych rzeczy.Gdyby J.wróciła do szkoły byłoby zupełnie inaczej.Nie wiem,czemu tak jest.Klasa licealna jest 10000%... lepsza od gimnazjalnej,myślałam że zaprzyjaźnię się z kimś tak jak inni,ale nie.
Jeszcze TA piosenka mnie dobija.Wiem,dziecinne to wszystko.Przecież,chyba można żyć bez przyjaciół ?[/QUOTE]

Niezbyt milutko Też nieraz tak miałam. Ale minie. J wróci zdrowa i będzie jak dawniej

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Od wczoraj się pocieszam
Walczyłam, żeby wziąć coś jeszcze, ale wzięłam zgodne pieniądze tylko na odżywkę i takim sposobem unikam przytaszczenia do domu całej Natury z Kato.
W jednej pracuje taki śmieszny młody chłopak Nie to, żebym miała coś do facetów pracujących w drogeriach, ale on jest tak sympatyczny i rozbrajający, że od samego progu mnie rozwala

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Sprawa sie rozwiązała bo złamałam paznokcia więc krótsze paznokcie zostały automatycznie przegłosowane
Przyznać się, kto mówił, że krótsze? Wszyscy na karnego jeżyka!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Wcale nie żart
W sumie to bym się bała dać sobie brwi wyregulować. Ale z drugiej strony ja jestem skrzywiona pod tym względem i wszystko muszę sama
Ja nigdy nie regulowałam Nie mam z czego. Ale chyba nie jest źle, skoro koleżanki nie mogą uwierzyć, że z takimi się urodziłam
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:09   #2853
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
W jednej pracuje taki śmieszny młody chłopak Nie to, żebym miała coś do facetów pracujących w drogeriach, ale on jest tak sympatyczny i rozbrajający, że od samego progu mnie rozwala
Ja się jeszcze nie spotkałam z chłopakiem pracującym w drogerii


Chu - zdradź, gdzie chodzisz na regulację brwi, bo ja zawsze sobie uwalę jakieś takie, na dodatek jedna różna od drugiej
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:12   #2854
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze nie spotkałam z chłopakiem pracującym w drogerii
Musisz tam wpaść Miłą pogawędkę sobie można z nim uciąć.
To był pierwszy facet, jakiego spotkałam pracującego w drogerii
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:14   #2855
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Musisz tam wpaść Miłą pogawędkę sobie można z nim uciąć.
To był pierwszy facet, jakiego spotkałam pracującego w drogerii
Jak kiedyś trafię
Wiem jedynie gdzie jest moje LO, Korfantego przystanek, dworzec PKP, pl. Andrzeja, Skarbek, Kościół św. Piotra i Pawła, Pałac Młodzieży, Spodek, no i tyle
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:19   #2856
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Bardzo ładne!
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:26   #2857
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Miałam sprzątać ale...Johnny na jedynce
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 19:44   #2858
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Jak kiedyś trafię
Wiem jedynie gdzie jest moje LO, Korfantego przystanek, dworzec PKP, pl. Andrzeja, Skarbek, Kościół św. Piotra i Pawła, Pałac Młodzieży, Spodek, no i tyle

To chodzisz do Mickiewicza?
To będziesz mieć rzut beretem

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Miałam sprzątać ale...Johnny na jedynce
Skojarzyło mi się z Walkerem
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:45   #2859
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 11:54
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:52   #2860
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Kawo widze przeciez ze fuj ale czemu nikt mi tego nie powiedział?
Bo wtedy jeszcze nie siedziałam w temacie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37969359]Kawko byłam już raz na regulacji i fajnie było .A co do drugiego,niestety,tak już jest i tak pozostanie.Nic nie zrobię.[/QUOTE]
No skoro masz zaufane miejsce to nie ma strachu
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
A ja nie. Jestem osobą wierzącą, chodzę do kościoła i nie uważam, że wszyscy księża to banda idiotów.
Dodam, że nie jestem religijną fanatyczką i nie zgadzam się ze wszystkim, co Kościół proponuje. Po prostu czasem robi mi się najzwyczajniej w świecie przykro, gdy czytam niektóre z Waszych wypowiedzi, z których wynika, że każdy ,,katol" to zakompleksiony, szalony psychol, o średniowiecznych poglądach.

Kurczę, nie chcę, żebyście to źle odebrały, jak jakiś atak. Po prostu musiałam w końcu to napisać. Szanuję Wasze poglądy i rozumiem je, chodzi mi po prostu o to, że czasem za bardzo uogólniacie.
Mam nadzieję, że nie odebrałaś źle moich wypowiedzi. Choć sama raczej wierząca nie jestem, to są osoby związane z kościołem, które bardzo szanuję. Poza tym jak najbardziej rozumiem katolików (prawdziwych, nie zakłamanych) i szanuję ich poglądy, o ile tylko zachowują przy tym zdrowy rozsądek. Po prostu są jednostki, które wizerunek Kościoła skutecznie psują, a szkoda.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:53   #2861
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Kurcze, to niemożliwe, ale chyba przez miesiąc urosła mi płytka? Czy mi się wydaje?
Chyba faktycznie przyrosły, chociaz może to być też lekkie złudzenie optyczne, bo na drugim zdjęciu jest bardziej dopracowany, smuklejszy kształt

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale nie kamieniem....


Co do pierwszej części wypowiedzi zgadzam się. Warto wiedzieć jakie są reakcje własnego organizmu, warto wiedzieć kiedy mamy owulacje- choćby dlatego że kiedyś możemy chcieć sie wstzrelić w ten moment.

Niestety do ostatniego zdania się nie zgodzę. To dość przestarzały pogląd.
Jakoś nie wyobrażam sobie, za każdym razem z mężem używać gumki, albo mówić, kochanie dziś nie możemy.
Alternatywą jest spiralka... ale @ trwająca blisko 2 tygodnie, a minimum 10 dni, gdy pierwsze pięć chodzisz z bólu po ścianach i rzygasz jak kot, nie należy do frajdy.

A tak serio..... średniowiecze normalnie..... przerażające jest to, że zycia w rodzinie uczy się w taki sposób. Gdzie tu szacunek, wzajemne zrozumienie??
W dobie internetu i ogromnej swobody seksualnej młodzieży, powinni raczej uczyć świadomości seksualnej. Tak by młody człowiek wiedział, jakie konsekwencje to może mieć- dziecko jest w tym przypadku bodaj najmniejszym problemem. A choroby...? Przed nimi nie zabezpieczy metoda termiczna...

Kamieniem? Co Ty!

Nie napisałam, że jestem przeciwna antykoncepcji hormonalnej jako takiej. To oczywiste, że na razie nic lepszego na podorędziu nie mamy i całkowicie się z Toba zgadzam. Niestety hormony to zło i nie jest to przestarzały pogląd, a wręcz wciąż aktualny. Trochę siedzę w temacie ze względu na liczne kontakty z lekarzami i ogólnie branżą. Jest mnóstwo przeciwskazań do antykoncepcji hormonalnej właśnie ze względu na poważne zagrożenia - choroby układu krążenia, skłonność do żylaków, palenie papierosow... To takie podstawowe. Nowotwory piersi w rodzinie, piersi dyplastyczne, skłonność do torbieli. Nie są to wymysły Z tego powodu na przyklad ja nie mogę stosować tabletek i mam mirenę, czyli wkładkę z hormonem uwalnianym miejscowo (podaję info - przy tej wkładce miesiączek nie ma wcale, więc polecam ).
Moja koleżanka niedawno przeszła mastektomię i nie wiadomo co będzie z nią dalej. Po prostu zlekceważyla (właściwie jej lekarka zlekceważyła) przeciwskazania, bo wydawalo się, że 3-4 miesiące tabletek nic nie zrobią złego. Niestety zrobily

Nie żebym straszyła, ale ostrożność i skrupulatność przy doborze tabletek jest konieczna właśnie z powodu spustoszeń, które mogą powstać w organizmie przy zbyt lekkim podejściu do tematu. Nie wystarczą jakieś tabletki i każda z nas na pewno miala na swoim koncie incydenty z różnymi dolegliwościami, które wymusiły zmianę jednego preparatu na drugi. Te dolegliwości są dowodem na to jak niewielka dawka hormonów potrafi zaburzyc pracę całego organizmu.

Tak juz jest.

Co do drugiej części, to zgadzam się całkowicie. Dzieci powinny byc uświadomione o wszelkich metodach antykoncepcji. Również o tym, że hormony, podobnie jak metody naturalne nie uchronią przed chorobami przenoszonymi droga płciową Tu niestety partnera trzeba namawiać na stosowanie gumki, chociaż może to być niewygodne

Ech, temat rzeka... Powiem Ci Śniegowa, że im człowiek starszy, tym bardziej organizm robi się wrażliwy na wszystko i dopiero zaczynasz się zastanawiać skąd się bierze ten bezlik dolegliwości, a to po prostu zużycie materiału jest i reagujesz nawet na hormony z pieczonego kurczaka
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 19:55   #2862
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Skojarzyło mi się z Walkerem

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
A ja nie. Jestem osobą wierzącą, chodzę do kościoła i nie uważam, że wszyscy księża to banda idiotów.
Dodam, że nie jestem religijną fanatyczką i nie zgadzam się ze wszystkim, co Kościół proponuje. Po prostu czasem robi mi się najzwyczajniej w świecie przykro, gdy czytam niektóre z Waszych wypowiedzi, z których wynika, że każdy ,,katol" to zakompleksiony, szalony psychol, o średniowiecznych poglądach.

Kurczę, nie chcę, żebyście to źle odebrały, jak jakiś atak. Po prostu musiałam w końcu to napisać. Szanuję Wasze poglądy i rozumiem je, chodzi mi po prostu o to, że czasem za bardzo uogólniacie.

Ale tutaj nikt nie napisał, że cały KK to zło wcielone. I na pewno żadna nie napisała nic, co sugerowałoby, że ludzie którzy wierzą są zakompleksionymi psycholami

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-12-04 o 19:58
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:59   #2863
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
A ja nie. Jestem osobą wierzącą, chodzę do kościoła i nie uważam, że wszyscy księża to banda idiotów.
Dodam, że nie jestem religijną fanatyczką i nie zgadzam się ze wszystkim, co Kościół proponuje. Po prostu czasem robi mi się najzwyczajniej w świecie przykro, gdy czytam niektóre z Waszych wypowiedzi, z których wynika, że każdy ,,katol" to zakompleksiony, szalony psychol, o średniowiecznych poglądach.

Kurczę, nie chcę, żebyście to źle odebrały, jak jakiś atak. Po prostu musiałam w końcu to napisać. Szanuję Wasze poglądy i rozumiem je, chodzi mi po prostu o to, że czasem za bardzo uogólniacie.
Lain ja jestem ateistką i nienawidzę obrażania osób wierzących/niewierzących/średnio-wierzących itp. Lubię natomiast czytać dyskusje na poziomie z dobrą wymianą argumentów
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:02   #2864
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 11:53
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:03   #2865
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

To chodzisz do Mickiewicza?
To będziesz mieć rzut beretem
Chciałabym... Ale niestety Konopnicka.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:07   #2866
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 11:54
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:09   #2867
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
No ja wiem, że nikt tak nie napisał, chodzi mi o to, jak ja to odebrałam (pewnie trochę przesadziłam).
Nie wiem, jak ubrać w słowa to, co chciałabym Wam powiedzieć. Ja nie twierdzę, że to, co głosi wiara katolicka, to jedyne słuszne prawdy itp, bo także i moim zdaniem zakazywanie ludziom stosowania antykoncepcji to niesamowita głupota. Nie chodzi mi o konkretne posty, ale o ogólny zarys.

Jej, naprawdę nie wiem, jak to napisać i bardzo nie chcę, żebyście poczuły się urażone i źle to odebrały.
No to o tym właśnie pisałyśmy. Nikt nikogo nie obrażał, wymieniłyśmy się tylko swoimi doświadczeniami z zajęć religii i rozmowach z konkretnymi katechetami, księżmi itp. I w żadnym wypadku nie było to uogólnianie... Nie martw się, nikogo nie uraziłaś, przecież też możesz mieć swoje zdanie.
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:16   #2868
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 11:53
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:21   #2869
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3795848 3]
Essence 126 date in the moonlight i Wibo Expres growth nr 451. Środkowy do poprawki bo niechcący zjechałam za bardzo od strony wskazującego I muszę niestety skrócić bo zaczynam sobie krzywdę robić i nie sposób pisać na klawiaturze. Na zwykłej pecetowej jeszcze ujdzie ale na lapku nie trafiam w ogóle w klawisze... [/QUOTE]

Piękne są

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
A ja dziś zaczełam szukać "długości idealnej" moich paznokci. I doszłam do wniosku, że to chyba 1,6 cm(jeśli chodzi o palce środkowe) poniżej zdjęcie obrazujące ich długość "idealną". A waszym zdaniem krótsze / dłuższe wyglądają najlepiej?
Takie są perfect Z tym, że u Ciebie każda dlugość mi się podoba, więc nie wiem

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Zaczęłam przeglądać blog... ejj dlaczego zapuściłam takie szpony? i nikt jmi nie pow8iedział ze są taaaaaaaaaaaaaaaaakie długie?
Oj tam, oj tam... Po prostu zdjęcie jest zrobione z bliska i z takiej perspektywy, że mogą się wydawać za długie, ale na pewno były piękne jak zawsze

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem, taka długość to max Bardzo ładnie te miętowe wyglądają to fakt. Mnie osobiście baaaardzo podobają się kwadraty krótkie z długą płytką. Aczkolwiek jak się ma mocno przyrośnięte pazurki, to nie zawsze da radę tak Wydaje mi się, że (poza kilkoma wyjątkami, jak np. pazurki Złej) kwadraty najczęściej ładniej wyglądają krótkie. Właściwie nie wiem po co tak się rozpisuję, jak wszystko co chciałam ujęłam w pierwszym zdaniu
Naprawdę?! Naprawdę tak myślisz? Wzruszyłam się i ucieszyłam, bo moje paznokcie podobaja mi się wyłącznie w wersji dłuższej. Cieszę się, że nie tylko ja mam takie zdanie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Poprawiłam trochę kształt ale już sama nie wiem... Lepiej takie czy dłuższe?
Babeczka była moją inspiracją
Zdjęcie kalkulatorem
Bardzo dobra długość, ale czy one się delikatnie nie łopatkują? Może to takie złudzenie...
Kropeczki i babeczki super, ale to już pisałam wcześniej

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A ja tu wrzucam moje. Tylko zdjęcia mi jakieś kiepskie wyszły (telefonem)... No i mam odciśniętą pościel :/
Fajne Ja też chętnie zobaczę ten brokacik na ciemniejszym tle, chociaż ta wersja jest całkiem niczego sobie

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Możliwe, acz u rączek mam chyba grzybicę (paznokci, bo skóry nie wiem), ze stóp chyba przeniosłam... Dlatego takie żółte mam paznokcie i zgrubiałe...
No nie żartuj z tą grzybicą na rękach Kav
Jeśli masz jakieś podejrzenia, to biegiem leć na badania mykologiczne i do dermatologa. Nie ma co czekać, aż je stracisz.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37965635]Fuu dopiero odblokowałam sobie komputer. Że też takie głupawe wirusy wymyślają. Wyskakuje ci ekran i blokuje wszystko na ekranie jest napisane: departament policji bla bla bla twój komputer został zablokowany, bo... i wymienione kilka punktów. Masz 48h na zapłacenie 300zł.
Taa i jak ktoś nie skapnie się że to wirus czy coś to jeszcze gotowy im przelać.[/QUOTE]


Hehe, mojemu meżowi tez już się takie coś parę razy włączyło. Dziecko mialo bekę naprawiając. Nawet ustalił stawkę serwisową dla tatusia

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37967012]Preziu,nie wiem może to dziecinne.Ale po 1.Każdy wie jaka jest sytuacja z chemii,ale staram się tym nie przejmować.Muszę dać radę.
Po 2.Ponad miesiąc temu moja dobra koleżanka(można powiedzieć że się zaprzyjaźniłyśmy) poszła do szpitala na operacje.Jest w domu,wszystko ok.Wróci dopiero pod koniec stycznia(jak wszystko dobrze pójdzie...)Wiadomo,w klasie można powiedzieć że ze wszystkimi rozmawiam,ale cholernie brakuje mi takiej przyjaciółki z która mogłabym pogadać o wszystkim,pośmiać się,wyżalić ze swoich problemów.Można powiedzieć,że klasa podzielona jest grupki przyjaciół,no a ja nie mam nikogo.Rozmawiam ze wszystkimi,ale to nie jest żadna przyjaźń ani nic z tych rzeczy.Gdyby J.wróciła do szkoły byłoby zupełnie inaczej.Nie wiem,czemu tak jest.Klasa licealna jest 10000%... lepsza od gimnazjalnej,myślałam że zaprzyjaźnię się z kimś tak jak inni,ale nie.
Jeszcze TA piosenka mnie dobija.Wiem,dziecinne to wszystko.Przecież,chyba można żyć bez przyjaciół ?[/QUOTE]

No nie płakuniaj
Na pewno minie to obniżenie nastroju.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 20:30   #2870
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No nie żartuj z tą grzybicą na rękach Kav
Jeśli masz jakieś podejrzenia, to biegiem leć na badania mykologiczne i do dermatologa. Nie ma co czekać, aż je stracisz.
Miałam już kiedyś robione, kiedy paznokcie były w gorszym stanie. W badaniu nic, a gołym okiem grzybica jak uj
To samo u stóp - grzybica paznokci (tych ciągle zrywanych) na ok. ponad roczne leczenie, ale w bad. mykologicznym nic
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:34   #2871
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Nie wytrzymalam i pojechałam dziś na wysepke GR

Łupy w kolejności od lewej:
1. JJ 101
2. JJ107
3. JJ 111
4. Rich Color 07(ma byc cukierkowy, bo o taki mi chodziło. Zobaczymy...)
5. C+S 161
6. proteinowy 318 (kupiłam na zapas, bo jest po prostu przeboski i żyć bez niego nie potrafię. Pani sprzedawczyni jak zobaczyla go u mnie na wrzosowym lakierze, to zaraz wygrzebała z kartonu i kupiła dla siebie )
7. C+S 118 - duochrom różowo-zloty (jeszcze nie wiem co z nim zrobię...)

Dostałam 10% na te cztery z promocji i pani dołożyła mi pilniczek oraz lusterko. Chyba z powodu wysokości rachunku

Nakładam sobie bana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1DSC04583.jpg (114,5 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2012-12-04 o 20:35
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:39   #2872
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Co za krowa!!!

No to biegnij po nią dziś! Założyć możesz choćby na Wigilię , a potem może Sylwestra? I wesele jakieś.....
Czułam jak sączy mi się piana dosłownie.

Nie mam jak, u mnie Zary nie ma w mieście..
Znajoma za 3 dni ma jechać to może ją dorwie..
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Zaczęłam przeglądać blog... ejj dlaczego zapuściłam takie szpony? i nikt jmi nie pow8iedział ze są taaaaaaaaaaaaaaaaakie długie?
Bez obrazy ale z pewną osobą mi się skojarzyły.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Okazja zawsze się znajdzie Pięknych sukienek nigdy za mało
Tylko, że ja mam dużo pięknych sukienek a okazji brak..
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jakie kierunki wybrałaś?

no szkoła robi pranie mózgu na niektóre sprawy, to fakt. jeszcze wiele zależy od nauczyciela.
ksiądz to ksiądz, dla niego tabletki, gumki to szatan, zło wcielone i inne takie tam (tak, chu.je-muje dzikie węże po raz kolejny)
Prawo (radca prawny) albo medycyna (chirurg plastyczny).
Problem jest taki, że mam teraz ostatni rok chemii a wychodzi mi teraz 2 bo mamy beznadziejną babkę, która nic nie tłumaczy i boje się, żeby nie mieć 3 na koniec bo wtedy medycyna pójdzie w kąt..

Ja osobiście znam jednego wspaniałego księdza, który wie o moich poglądach i nigdy mnie nie namawiał abym je zmieniała.



Dziewczyny, która z Was pisała, że słyszała złe opinie o sklepie victorias beauty?
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:39   #2873
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Hehe, mojemu meżowi tez już się takie coś parę razy włączyło. Dziecko mialo bekę naprawiając. Nawet ustalił stawkę serwisową dla tatusia
Zaszalałaś z lakierami
Właśnie na forum roku(informatyki) zastanawiali się jak to wyłączyć haha. To ich uświadomiłam A podobno to taki męski kierunek...


Pofarbowałam włosy. Zmywalną farbą 28 myć chyba na ciemną czekoladę. Wyszła jak czarna. Nie pasuje mi aż tak ciemny kolor, dobrze że będzie wypłukiwał się po trochu.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:40   #2874
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:02
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:40   #2875
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Bardzo dobra długość, ale czy one się delikatnie nie łopatkują? Może to takie złudzenie...
Kropeczki i babeczki super, ale to już pisałam wcześniej
Jak Boga kocham się nie łopatkują. Kropeczki przy bocznych wałach paznokci powodują taki złudzenie
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:42   #2876
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Laindise, przykro mi że moje wypowiedzi uraziły Twoją wiarę, postaram się wypowiadać ostrożniej zdaję sobie sprawę,że jest to ogromna bariera, mam kilka koleżanek które są bardzo wierzące i kompletnie nie możemy dojść do porozumienia w pewnych kwestiach więc rozumiem,że naszą dyskusję odebrałaś w ten sposób. Nie gniewaj się już

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Czułam jak sączy mi się piana dosłownie.

Nie mam jak, u mnie Zary nie ma w mieście..
Znajoma za 3 dni ma jechać to może ją dorwie..

Bez obrazy ale z pewną osobą mi się skojarzyły.

Tylko, że ja mam dużo pięknych sukienek a okazji brak..

Prawo (radca prawny) albo medycyna (chirurg plastyczny).
Problem jest taki, że mam teraz ostatni rok chemii a wychodzi mi teraz 2 bo mamy beznadziejną babkę, która nic nie tłumaczy i boje się, żeby nie mieć 3 na koniec bo wtedy medycyna pójdzie w kąt..

Ja osobiście znam jednego wspaniałego księdza, który wie o moich poglądach i nigdy mnie nie namawiał abym je zmieniała.



Dziewczyny, która z Was pisała, że słyszała złe opinie o sklepie victorias beauty?
a Zara online?
Anula pisała ,że są złe opinie,a ja pisałam,że trzeba kilka tyg czekać na lakiery No i zdarza się ,że pomylą coś i ciężko się z nimi dogadać
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:45   #2877
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a Zara online?
Anula pisała ,że są złe opinie,a ja pisałam,że trzeba kilka tyg czekać na lakiery No i zdarza się ,że pomylą coś i ciężko się z nimi dogadać
Mają jakieś dziwne formy płatnośći..
Kurczę, teraz to się przestraszyłam bo nie zostawię tam 10 zł.. A co z jakością lakierów?
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:45   #2878
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Prawo (radca prawny) albo medycyna (chirurg plastyczny).
Problem jest taki, że mam teraz ostatni rok chemii a wychodzi mi teraz 2 bo mamy beznadziejną babkę, która nic nie tłumaczy i boje się, żeby nie mieć 3 na koniec bo wtedy medycyna pójdzie w kąt..

Ja osobiście znam jednego wspaniałego księdza, który wie o moich poglądach i nigdy mnie nie namawiał abym je zmieniała. >

oba kierunki ciekawe
no to może jakieś korki? nie mówię o korkach u jakiś super, hiper korepetytorów, ale poszukałabym po studentach, studentkach, chcą sobie dorobić, a jak są dobrzy w tym to i pomogą, ja bym próbowała

ja znam dwóch takich księży, jeździłam z nimi na wycieczki i jeden z nich przygotowywał mnie do bierzmowania, generalnie fajnie pamiętam te lata. a teraz.. mam ochotę wyjść z klasy..


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie wytrzymalam i pojechałam dziś na wysepke GR

Łupy w kolejności od lewej:
1. JJ 101
2. JJ107
3. JJ 111
4. Rich Color 07(ma byc cukierkowy, bo o taki mi chodziło. Zobaczymy...)
5. C+S 161
6. proteinowy 318 (kupiłam na zapas, bo jest po prostu przeboski i żyć bez niego nie potrafię. Pani sprzedawczyni jak zobaczyla go u mnie na wrzosowym lakierze, to zaraz wygrzebała z kartonu i kupiła dla siebie )
7. C+S 118 - duochrom różowo-zloty (jeszcze nie wiem co z nim zrobię...)

Dostałam 10% na te cztery z promocji i pani dołożyła mi pilniczek oraz lusterko. Chyba z powodu wysokości rachunku

Nakładam sobie bana

ile lakierów ja chcę zobaczyć 318 w akcji


KLIK
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:48   #2879
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Miałam już kiedyś robione, kiedy paznokcie były w gorszym stanie. W badaniu nic, a gołym okiem grzybica jak uj
To samo u stóp - grzybica paznokci (tych ciągle zrywanych) na ok. ponad roczne leczenie, ale w bad. mykologicznym nic
Nieraz badanie mykologiczne wychodzi fałszywie negatywne na przyklad wtedy, gdy sie użyło wcześniej jakiegoś preparatu przeciwgrzybiczego.

Możesz ewentualnie na czuja wykombinować receptę (albo wyprosić w aptece, bo to lek na 100% odpatności) lakier do paznokci Batrafen. Używając go wedlug instrukcji nie powinno się malować z wierzchu kolorowymi, ale ja podczas leczenia używałam tych lakierów oddychających. Chyba z Inglota kupowałam i było OK. Jeśli lekarka nic Ci nie chce wypisać, to kup go koniecznie i używaj od razu jak tylko zaczną Ci sie pojawiać choćby szczątkowe odrosty paznokci na paluchach po zrywaniu. To powinno zabezpieczyć przed atakiem grzyba
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:49   #2880
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oba kierunki ciekawe
no to może jakieś korki? nie mówię o korkach u jakiś super, hiper korepetytorów, ale poszukałabym po studentach, studentkach, chcą sobie dorobić, a jak są dobrzy w tym to i pomogą, ja bym próbowała

ja znam dwóch takich księży, jeździłam z nimi na wycieczki i jeden z nich przygotowywał mnie do bierzmowania, generalnie fajnie pamiętam te lata. a teraz.. mam ochotę wyjść z klasy..
Albo będę Was bronić albo podnosić za drobną opłatą biust.
U mnie raczej nie ma nikogo takiego w mieście, jestem w czarnej..

Mi odkąd zmienili księdza to jest ok ale poprzedni...
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.