Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-13, 16:18   #1411
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Właśnie... Dziewczyny, mam pytanie - które olejki, wg Waszych własnych obserwacji, najlepiej wspomagają przyrost? Póki co, olejuję oliwą z oliwek, troszkę olejem rycynowym (w mieszance) i wcieram maść witaminową z wit. A. Paznokcie są twardsze, elastyczne, a skórki jak marzenie. Ale z przyrostem, póki co, słabo
Kochana polecam lekturę wątku Poza tym... Na każdego działa co innego. Ja na razie np przyrostu jakoś super nie zauważyłam.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Chce Poshe chce Poshe! Oczywiście daj znać :P
Pewnie, że dam znać A Ty zamawiałaś czy nie?
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:16   #1412
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Kochana polecam lekturę wątku Poza tym... Na każdego działa co innego. Ja na razie np przyrostu jakoś super nie zauważyłam.



Pewnie, że dam znać A Ty zamawiałaś czy nie?
Jeszcze nie xd na razie mam beznadziejny Sh Double(nie mam tu lakierów w UK, ale z ciekawości nałożyłam go na odżywkę i schną dość długo ;/ nie wiem jak będzie na lakierach.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:22   #1413
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
O matko, o tej nieumiejętności malowania białym lakierem,, to jakbyś mówiła o mnie i wszelakich nudziakach. Maziaje mi takie wychodzą, że szok Czytałam, że większość jasnych odcieni, zwłaszcza te nude, trudno się nakłada, pisały o tym nawet doświadczone w malowaniu dziewczyny, ale to, co mnie wychodzi... to przechodzi ludzkie pojęcie A tak uwielbiam mleczne, ale kryjące lakiery na paznokciach...

Rozumiem o co Ci chodzi. Ja mam tak z niebieskimi. Jak je widzę u ludzi, podobają mi się, pozazdroszczę nawet, ale... no właśnie Jeśli sama się skuszę, to mnie denerwują i zaraz zmywam Ble Choć wiem, że do mojej skóry pasują.[COLOR="Silver"]
Ja maluję od wieeelu lat i nie potrafię. Jak widzę dziewczynę z pięknymi białymi paznokciami to aż mnie skręca z zazdrości! Za nudziakami nieprzepadam, a jak mam chęć na biały to niedociągnięcia chowam pod stemplami :p
Niebieskie uwielbiam! Mam kilka odcieni i często nimi maluję
Dla każdego coś innego





Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Co do niebieskosci w lecie tak. W zimie nie Ale tez srednio lunie u siebie A ja jak ten avonowski zamowilam to pomalowalam jeden.i w sumie tyle go mialam na pazurach Wiec moze sie musze przelamac i pomalowac wszystkie albo chociaz cztery ciemne a serdeczny ten avonowski... Na razie nie maluje bo boje sie ze bede musiala na porodowke jechac a tam nie wolno

Co namieszalam? Hmmm olejek jakis do skorek i paznokci zamowiony na Allegro co firmy nie znam Dodalam troche olejku rycynowego. Plus kropelki witaminy A i kropelki witaminy E. Yyy olejek z Green Pharmacy lopianowy z arganowym. Kapsulke GAL Olejek z Avonu ten do wlosow zielony Chy a tyle
Szczęśliwego rozwiązania!





Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
W domu uzywam wlasnie Alterre migdal & papaja, ale to od kilku dni dopiero a wczesniej i poza domem z Eveline argan elixir 8w1 Nic innego z olejkow nie stosuje... Sprobuje zmienic Alterre na cos innego moze?
Jak ten Eveline się spisuje? Ostatnio rozważałam jego zakup





Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Właśnie... Dziewczyny, mam pytanie - które olejki, wg Waszych własnych obserwacji, najlepiej wspomagają przyrost? Póki co, olejuję oliwą z oliwek, troszkę olejem rycynowym (w mieszance) i wcieram maść witaminową z wit. A. Paznokcie są twardsze, elastyczne, a skórki jak marzenie. Ale z przyrostem, póki co, słabo
U mnie najlepiej spisywał się rycynowy, z tym, że po niedługim czasie okrutnie wysuszył mi skórki.
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:48   #1414
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ja maluję od wieeelu lat i nie potrafię. Jak widzę dziewczynę z pięknymi białymi paznokciami to aż mnie skręca z zazdrości! Za nudziakami nieprzepadam, a jak mam chęć na biały to niedociągnięcia chowam pod stemplami :p
Niebieskie uwielbiam! Mam kilka odcieni i często nimi maluję
Dla każdego coś innego







Szczęśliwego rozwiązania!







Jak ten Eveline się spisuje? Ostatnio rozważałam jego zakup







U mnie najlepiej spisywał się rycynowy, z tym, że po niedługim czasie okrutnie wysuszył mi skórki.
Dzięki za konkret No, z tymi skórkami będę uważać. Szczęśliwie mam zakraplacz, więc po prostu skupię się na wpuszczaniu po kropelce pod paznokieć, omijając skórki. Ciekawe, czy u mnie się sprawdzi.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:16   #1415
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Właśnie... Dziewczyny, mam pytanie - które olejki, wg Waszych własnych obserwacji, najlepiej wspomagają przyrost? Póki co, olejuję oliwą z oliwek, troszkę olejem rycynowym (w mieszance) i wcieram maść witaminową z wit. A. Paznokcie są twardsze, elastyczne, a skórki jak marzenie. Ale z przyrostem, póki co, słabo
Co paznokieć to obyczaj, najlepiej testować na sobie. Z polecanych tutaj na wątku dużo chwali Alterra migdał i papaja, BDFM oraz herbaciany. Ten szczególnie wielu dziewczynom pomógł. W moim przypadku jest o tyle zabawne, że z olejami kładł czy nie kładł przyrostwi obojętne. Po zniszczeniu z miejsca odrasta, a jak wróci już do swojego stanu to ani drgnie A teraz już w ogóle odkrywam kosmos - nie wrzucam absolutnie nic pod paznokieć, olej daję tylko na skórki i płytkę... a przyrost sobie rośnie. Może cholernik był tak wrażliwy, że nawet nie znosił tego lekkiego smyrania pędzelkiem pod spodem.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:40   #1416
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja polecam w sumie każdy olejek U mnie każdy się sprawdza
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:37   #1417
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Martinezzzz yyyy Ale nie dziekuje Chcialabym juz bo cieeezkoooo!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 21:20   #1418
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dzięki za konkret No, z tymi skórkami będę uważać. Szczęśliwie mam zakraplacz, więc po prostu skupię się na wpuszczaniu po kropelce pod paznokieć, omijając skórki. Ciekawe, czy u mnie się sprawdzi.
Ależ proszę Okaże się, ale spróbować nie zaszkodzi.
Jak napisała Drakan "co paznokieć to obyczaj"
Odbiegając od tematu ogromnie podoba mi się Twój nick! Jak mnie czasem najdzie to wszyscy są moimi pierniczkami :p





Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja polecam w sumie każdy olejek U mnie każdy się sprawdza
Też fajnie. Mnie co drugi wysusza. Aktualnie mam jojoba, ze słodkich migdałów, lniany i herbaciany. Póki co jest dobrze W każdym razie coraz lepiej jeśli chodzi o te przeklęte skórki.
A najlepsze jest to, że skórki miałam raczej ładne, raz na ruski rok mały zadziorek, a jak zaczęłam od rycyny i wysuszyłam to nie mogę z nimi dojść do ładu.
Także Pjerniczku uważaj!





Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Martinezzzz yyyy Ale nie dziekuje Chcialabym juz bo cieeezkoooo!
Oj już, już! Jeszcze chwila i będziesz miała Maleństwo u boku Aż Ci zazdroszczę! Kocham dzieci małe, duże, a najbardziej jak są wesołe rozrabiaki :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 00:10   #1419
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ależ proszę Okaże się, ale spróbować nie zaszkodzi.
Jak napisała Drakan "co paznokieć to obyczaj"
Odbiegając od tematu ogromnie podoba mi się Twój nick! Jak mnie czasem najdzie to wszyscy są moimi pierniczkami :p







Też fajnie. Mnie co drugi wysusza. Aktualnie mam jojoba, ze słodkich migdałów, lniany i herbaciany. Póki co jest dobrze W każdym razie coraz lepiej jeśli chodzi o te przeklęte skórki.
A najlepsze jest to, że skórki miałam raczej ładne, raz na ruski rok mały zadziorek, a jak zaczęłam od rycyny i wysuszyłam to nie mogę z nimi dojść do ładu.
Także Pjerniczku uważaj!
A dziękuję bardzo Tak się zastanawiałam, jaki nick wybrać, akurat poprawnie pisany pierniczek był zajęty , więc musiałam kombinować. I chyba fajnie wyszło A pierniczków od Kopernika nigdy dość.

Co do olejków, to święta prawda - co paznokieć, to obyczaj. Przyznam się, że nie przepadam właśnie za Alterrą migdałowo-papajową; męczył mnie ten zapach. Kompletnie mnie rozczarował i szczerze mówiąc - chciałam ten olejek jak najszybciej zużyć. Ale szkoda, że wtedy nie czytałam o olejowaniu paznokci i nie dałam mu szansy w tym względzie... Kusi mnie za to wersja oliwno-limonkowa, więc jak tylko wykończę aktualnie używane mieszanki i Fortifiera od Oriflame, to skoczę do Rossmanna na łowy Nie mogę się doczekać olejowych zakupów, bo tyle bym chciała wypróbować. Ale rozsądek mówi, żeby najpierw zużyć aktualne i wiedzieć, co służy pazurkom, a co mniej
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-01-14 o 00:23 Powód: A tak człowiek czyta i jednak coś by jeszcze dodał
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 06:55   #1420
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A dziękuję bardzo Tak się zastanawiałam, jaki nick wybrać, akurat poprawnie pisany pierniczek był zajęty , więc musiałam kombinować. I chyba fajnie wyszło A pierniczków od Kopernika nigdy dość.

Co do olejków, to święta prawda - co paznokieć, to obyczaj. Przyznam się, że nie przepadam właśnie za Alterrą migdałowo-papajową; męczył mnie ten zapach. Kompletnie mnie rozczarował i szczerze mówiąc - chciałam ten olejek jak najszybciej zużyć. Ale szkoda, że wtedy nie czytałam o olejowaniu paznokci i nie dałam mu szansy w tym względzie... Kusi mnie za to wersja oliwno-limonkowa, więc jak tylko wykończę aktualnie używane mieszanki i Fortifiera od Oriflame, to skoczę do Rossmanna na łowy Nie mogę się doczekać olejowych zakupów, bo tyle bym chciała wypróbować. Ale rozsądek mówi, żeby najpierw zużyć aktualne i wiedzieć, co służy pazurkom, a co mniej
Pjerniczku, też uważam, że nick wyszedł Ci zacny

Ajajaj, Alterra limonka oliwa Gładko się nakłada, a pachnie... jakby się właśnie z piekarnika wyjęło gorące ciasto limonkowe Wydaje mi się, że w letnie miesiące ten zapach mógłby zmęczyć, ale teraz, w zimie, jest idealny. Mam wielką ochotę połączyć ją z wersją pomarańczową, ale skończyła mi sie, a mam jeszcze prawie pół migdałowej. Do tego limonkową dopiero kupiłam, więc trochę szkoda mi kasy. Ale jak pomyślę, jaką moc zapachową miałaby taka mieszanka... to kto wie, kto wie

Pytałaś o olejek dobry na przyrost. Mnie ruszył po olejku z drzewa herbacianego. Ale dziad (przyrost, nie olejek) od jakichś 2 miesięcy, zaparł się i stoi, jak osioł
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-01-14 o 07:01
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 08:03   #1421
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Oj już, już! Jeszcze chwila i będziesz miała Maleństwo u boku Aż Ci zazdroszczę! Kocham dzieci małe, duże, a najbardziej jak są wesołe rozrabiaki :p
Ja poki co dbalam o cudze a teraz bedzie swoje... Jak ja to ogarne to nie wiem
A Ty nie zazdrosc tylko... Hihi
Swoja droga jak przyjdzie Poshe to mam nadzieje ze wyprobuje bo moje rece nie dosc ze opuchniete to jeszcze dretwe z racji ujawnienia sie zespolu ciesni nadgarstka wiec malowanie moze mi wyjsc srednio. Ale sie postaram
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 10:01   #1422
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Jak ten Eveline się spisuje? Ostatnio rozważałam jego zakup
Szczerze to ja nie zauważyłam w ogóle żeby jakoś zadziałał Tak jakbym nigdy go nie stosowała Używam go już tylko jak jestem u chłopaka, bo ten olejek to taka moja wersja "do torebki"
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 12:07   #1423
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Pjerniczku, też uważam, że nick wyszedł Ci zacny

Ajajaj, Alterra limonka oliwa Gładko się nakłada, a pachnie... jakby się właśnie z piekarnika wyjęło gorące ciasto limonkowe Wydaje mi się, że w letnie miesiące ten zapach mógłby zmęczyć, ale teraz, w zimie, jest idealny. Mam wielką ochotę połączyć ją z wersją pomarańczową, ale skończyła mi sie, a mam jeszcze prawie pół migdałowej. Do tego limonkową dopiero kupiłam, więc trochę szkoda mi kasy. Ale jak pomyślę, jaką moc zapachową miałaby taka mieszanka... to kto wie, kto wie

Pytałaś o olejek dobry na przyrost. Mnie ruszył po olejku z drzewa herbacianego. Ale dziad (przyrost, nie olejek) od jakichś 2 miesięcy, zaparł się i stoi, jak osioł
Dziękuję, kłaniam się w pas

Już niedługo, już niedługo... Limonkowa Alterra będzie moja
Z rossmannowych olejków uwielbiam też te z serii dla mam i dziecięce. Jak dla mnie pachną gorącym masłem z migdałami i wanilią Cudo, choć aktualnie trochę odpoczywam od tego zapachu, bo co za dużo, to nie zdrowo. Bardzo lubię też olejek Wellness&Beauty z olejem sezamowym - niby do kąpieli, ale akurat ten wariant nie miał żadnych substancji pieniących, więc śmiało używałam do ciała. Świetnie wygładza.

Hm, olejek herbaciany... Czy dobrze pamiętam? Chyba błękitne rybki GAL mają go w składzie - co o nich sądzicie? Kupiłam je niedawno, ale aktualnie mam remont w domu i tam zostały, a tymczasowo mieszkam u TŻeta i nie ma jak wypróbować. Ale fajnie będzie, jak już zacznę testować. Ponoć śmiesznie pachną, jak toaletowy odświeżacz
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-01-14 o 12:09 Powód: ;)
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 12:22   #1424
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dziękuję, kłaniam się w pas

Już niedługo, już niedługo... Limonkowa Alterra będzie moja
Z rossmannowych olejków uwielbiam też te z serii dla mam i dziecięce. Jak dla mnie pachną gorącym masłem z migdałami i wanilią Cudo, choć aktualnie trochę odpoczywam od tego zapachu, bo co za dużo, to nie zdrowo. Bardzo lubię też olejek Wellness&Beauty z olejem sezamowym - niby do kąpieli, ale akurat ten wariant nie miał żadnych substancji pieniących, więc śmiało używałam do ciała. Świetnie wygładza.

Hm, olejek herbaciany... Czy dobrze pamiętam? Chyba błękitne rybki GAL mają go w składzie - co o nich sądzicie? Kupiłam je niedawno, ale aktualnie mam remont w domu i tam zostały, a tymczasowo mieszkam u TŻeta i nie ma jak wypróbować. Ale fajnie będzie, jak już zacznę testować. Ponoć śmiesznie pachną, jak toaletowy odświeżacz
Ja dodaję kapsułki do mojej olejowej mieszanki Dla mnie super. Jak stosowałam je same to działały.
Tyle, że średnio wygodne do przechowywania. Jak się rozpocznie kapsułkę to nie wiadomo jak ją położyć/postawić, żeby czegoś nie opaciała No i masz rację zapach jest przytłaczający
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 13:50   #1425
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Szczerze to ja nie zauważyłam w ogóle żeby jakoś zadziałał Tak jakbym nigdy go nie stosowała Używam go już tylko jak jestem u chłopaka, bo ten olejek to taka moja wersja "do torebki"
Dobry pomysł mieć taki olej do torebki wzięłabym do tż w piątek, ale raczej nie będzie czasu bo miesiąc mnie nie widział Hihi
Dobry ma przynajmniej skład?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 14:16   #1426
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja dzisiaj właśnie chciałam kupić te rybki GAL, a w aptece akurat ich nie mieli :/
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 15:39   #1427
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Ja dodaję kapsułki do mojej olejowej mieszanki Dla mnie super. Jak stosowałam je same to działały.
Tyle, że średnio wygodne do przechowywania. Jak się rozpocznie kapsułkę to nie wiadomo jak ją położyć/postawić, żeby czegoś nie opaciała No i masz rację zapach jest przytłaczający
No to fajniutko, nie mogę się doczekać rybkowej kuracji
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 16:00   #1428
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Ja dodaję kapsułki do mojej olejowej mieszanki Dla mnie super. Jak stosowałam je same to działały.
Tyle, że średnio wygodne do przechowywania. Jak się rozpocznie kapsułkę to nie wiadomo jak ją położyć/postawić, żeby czegoś nie opaciała No i masz rację zapach jest przytłaczający
A odkręcasz ogonek czy przebijasz? Przebijam igłą i nigdy nic nie brudzi
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 16:05   #1429
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dobry pomysł mieć taki olej do torebki wzięłabym do tż w piątek, ale raczej nie będzie czasu bo miesiąc mnie nie widział Hihi
Dobry ma przynajmniej skład?
Takie coś znalazłam: "W składzie oprócz chemicznych konserwantów i wspmagaczy znajdziemy obiecane 3 naturalne oleje: awokado, migdałowy i arganowy (ten niestety na samym końcu). Jak na taką cenę, jest naprawdę fajny"



Kupiłam dziś olejek wellness&beauty i będzie do paznokci a Alterra jako dodatek do kąpieli, bo chyba jednak ona wysusza mi skóre przy paznokciach
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...

Edytowane przez majka5908
Czas edycji: 2015-01-14 o 16:08
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 16:12   #1430
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
A odkręcasz ogonek czy przebijasz? Przebijam igłą i nigdy nic nie brudzi
Popatrz niby szatynka ze mnie a nie pomyślałam Niue no ja odcinam zawsze. Nie pomyślałam o tym, żeby przebić igłą. Człowiek jednak uczy się całe życie Ale... Wolę ją jednak w swojej mieszance, bo nie daje tak po nosie
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 16:48   #1431
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Popatrz niby szatynka ze mnie a nie pomyślałam Niue no ja odcinam zawsze. Nie pomyślałam o tym, żeby przebić igłą. Człowiek jednak uczy się całe życie Ale... Wolę ją jednak w swojej mieszance, bo nie daje tak po nosie
Hahah spoko, ja też na początku odrywałam ogonki
Teraz też dodaję do mieszanki bo nigdy nie mogłam zużyć całej rybki.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 17:02   #1432
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

A to nie jest tak, że rybki (nie pamiętam konkretnie które, czy A+E czy keratynowe) mają rycynowy w składzie? Sprawdźcie sobie w składach, bo jak macie tendencję do wysuszania po Alterrze to z rybkami może być gorzej
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 17:18   #1433
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja kupuję czysty olejek z drzewa herbacianego w aptece. Butelka jest maleńka, ale mnie poprzednia wystarczyła na rok.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 17:53   #1434
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że rybki (nie pamiętam konkretnie które, czy A+E czy keratynowe) mają rycynowy w składzie? Sprawdźcie sobie w składach, bo jak macie tendencję do wysuszania po Alterrze to z rybkami może być gorzej
Sprawdziłam i A+E nie mają, nie wiem jak keratynowe
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 18:56   #1435
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A Wy których rybek GAL używacie ? Niebieskich (keratynowe) czy żółtych (A+E).
A może i tych i tych ?
Jaka jest ich cena tak w ogóle ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:04   #1436
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam Dermogal A+E czyli żółte i je lubię. Nadają się i na buzię i na paznokcie i na włosy Lubię takie wielofunkcyjne kosmetyki. Kupowałam kiedyś w SP za około 15 zł, ale chyba trochę przepłaciłam.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:58   #1437
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ja keratynowe i one mają rycynę. Lubię je do paznokci bardzo, ale na inne części ciała nie nakładam ;-)
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 21:01   #1438
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A Wy których rybek GAL używacie ? Niebieskich (keratynowe) czy żółtych (A+E).
A może i tych i tych ?
Jaka jest ich cena tak w ogóle ?
Ja używałam żółtych (ale zapach nie do przejścia dla mnie ) A niebieskie używam ciągle Ja kupowałam swoje za ok. 10zł.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 21:29   #1439
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja używałam żółtych (ale zapach nie do przejścia dla mnie ) A niebieskie używam ciągle Ja kupowałam swoje za ok. 10zł.
Chyba jednak coś nie tak z moim zmysłem powonienia, bo dla mnie żółte mają taki lekko orzechowy zapach Może nie są to perfumy, ale też zupełnie mi ten zapach nie przeszkadza. A jesteś kolejną osobą, która się na niego uskarża
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 21:29   #1440
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Sprawdziłam i A+E nie mają, nie wiem jak keratynowe
dobrze wiedzieć, może się w nie kiedyś zaopatrzę

Jutro spróbuję zrobić kąpiel paznokciom w Alterrze pomarańczowo brzozowej. Ciekawe co z tego wyjdzie. Generalnie cudownie działa na i na paznokcie i na skórki
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.