Filtry UV a makijaż - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-10, 04:57   #2401
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga i jak pryzmy. Podziel sie wrazeniami, bo usycham z ciekawosci.
Wczoraj poszlam wlasnie po nie do perfumerii i qurcze znowu ich nie kupilam, bo niestety utknelam przy zapach. I zamaiast pryzm kupilam 3 pachnidla.

Aga ???? Jak pryzmy????? Dawaj relację .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 09:13   #2402
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Aga ???? Jak pryzmy????? Dawaj relację .
Sorry, że nie odpowiadałam, ale tak mi obsługa baru imprezę zepsuła, że nie miałam ochoty

Pryzmy przy pierwszej próbie przeraziły mnie nieco zielonymi drobinkami rozświetlającymi (trauma po Detective Chic), ale na szczęście są maleńkie i nie rzucają się w oczy to wstępne wrażenia, na większą relację musicie jeszcze poczekać
aaa... nie są za ciemne
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 10:22   #2403
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
aaa... nie są za ciemne
A już się bałam

A co do DC to testowałam je na dłoni - rzeczywiście - drobinowy koszmarek, ale puderniczka piękna .

Erato - jak mikołajkowy Lucidity? Spodobał ci się?

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-12-11 o 08:38
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 11:43   #2404
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresowanym pragnę donieść iż wczoraj dotarł do mnie zakupiony podkład Lancome Teint Idole 010 Beige porcelaine i dziś odbyła się próba generalna. Ten odcień to typowy jasny chłodny beż, nie mogę dopatrzeć się w nim żadnej domieszki różu, jeśli jest wogóle jakiś dodatek to musi być naprawdę mikroskopijny bo ani ja ani poproszeni o zeznania świadkowie na mojej twarzy się go niedopatrzyli

Suma sumarum z zakupu jestem zadowolona
Basiu, mogłabyś porównać kolor 01 Beige Albatre z kolorem 010 Beige Porcelane? Czy różnica w kolorach jest duża?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 12:23   #2405
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Basiu, mogłabyś porównać kolor 01 Beige Albatre z kolorem 010 Beige Porcelane? Czy różnica w kolorach jest duża?
Przede wszystkim 010 to chłodny jasny odcień dla jasnej karnacji, natomiast 01 to odcień ciepły dla normalnej karnacji, o ton ciemniejszy od poprzedniego, ale ładnie stapia się z cerą.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 12:45   #2406
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim 010 to chłodny jasny odcień dla jasnej karnacji, natomiast 01 to odcień ciepły dla normalnej karnacji, o ton ciemniejszy od poprzedniego, ale ładnie stapia się z cerą.
Basiu, dziękuję ślicznie .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 13:37   #2407
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
A już się bałam

A co do DC to testowałam je na dłoni - rzeczywiście - drobinowy koszmarek, ale puderniczka piękna .

Erato - jak mikołajkowy Lucidity? Spodobał ci się?
Nie miał szansy, bo zamiast Lucidity Mikołaj przyniósł pachnidło (kupienie pudru chyba przerasta możliwości mojego osobistego Mikołaja, bo to trzeba tyle rzeczy zapamiętać, firmę, kolor, że sypki a nie prasowany, no koniec świata ). Zdaje się, że muszę sama sobie fundnąć prezent
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 13:42   #2408
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Nie miał szansy, bo zamiast Lucidity Mikołaj przyniósł pachnidło (kupienie pudru chyba przerasta możliwości mojego osobistego Mikołaja, bo to trzeba tyle rzeczy zapamiętać, firmę, kolor, że sypki a nie prasowany, no koniec świata ). Zdaje się, że muszę sama sobie fundnąć prezent
Rozumiem, ale kartkę mu miałaś dać no nie?

Ostatnio zdarzyło mi się dwa razy pomóc Mikołajowi w zakupach - raz w Smyku doradziłam mu niezawodny Aventowski laktator (a do kasy szedł z canpol babies ), a drugi raz któraś oblubienica dostała euphorię zamiast Light Blue (tego dokonałyśmy razem z panią z sephory) - uratowałyśmy dziewczynę wspólnymi siłami - musiałaby biedna udawać, że się cieszy .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 14:20   #2409
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale kartkę mu miałaś dać no nie?

Ostatnio zdarzyło mi się dwa razy pomóc Mikołajowi w zakupach - raz w Smyku doradziłam mu niezawodny Aventowski laktator (a do kasy szedł z canpol babies ), a drugi raz któraś oblubienica dostała euphorię zamiast Light Blue (tego dokonałyśmy razem z panią z sephory) - uratowałyśmy dziewczynę wspólnymi siłami - musiałaby biedna udawać, że się cieszy .
ale z ciebie Kate dobra duszyczka Może wyślę do Ciebie swojego, niezdarnego prezentowo chłopa, to ktoś z nim w końcu zrobi porządek
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 15:54   #2410
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale kartkę mu miałaś dać no nie?
Hi, mało tego, dostał link do strony, gdzie nawet fota była Ale tu moja droga nie chodziło o niedostatek wiedzy, tylko męskie zażenowanie w perfumerii W końcu i tak kupił przez internet Ale spooko, co się odwlecze, to nie uciecze
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 13:04   #2411
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Jest najjaśniejszy, ale na twarzy wyraźnie różowy. Na szczęscie miałam próbkę Beige Porcelane, bo gdybym kupiła całą butelkę, to bym się chyba zapłakała na śmierć. Nie moge mieć na twarzy odcienie różowego, bo od razu wyglądam jak świnka.
margaretko02, jaki posiadasz kolor podkładu Teint Idole Ultra Lancome?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 23:32   #2412
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Narobilyscie mi ochoty na Teint Idole Ultra Lancome a to wszystko za sprawa Marianny skusilam sie na testy i.....oniemialam poniewaz chyba znalazlam podklad idealny i na dodatek nakladany na filtry a dokladnie na mleczko Avene tzw."dzieciaczka"-po prostu bajka jeszcze zaden nie zachwycil mnie do tego stopnia!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 23:53   #2413
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
margaretko02, jaki posiadasz kolor podkładu Teint Idole Ultra Lancome?
Ja mam 01 Beige Albatre, jestem bardzo zadowolona z koloru


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Narobilyscie mi ochoty na Teint Idole Ultra Lancome a to wszystko za sprawa Marianny skusilam sie na testy i.....oniemialam poniewaz chyba znalazlam podklad idealny i na dodatek nakladany na filtry a dokladnie na mleczko Avene tzw."dzieciaczka"-po prostu bajka jeszcze zaden nie zachwycil mnie do tego stopnia!
A mnie narobiłyście dziewczyny ochoty na "dzieciaczka", natykam się na posty, gdzie go tak chwalicie, że mam ochotę w końcu kupić (mimo, że ma niższą ochronę).
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 00:12   #2414
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja mam 01 Beige Albatre, jestem bardzo zadowolona z koloru
A jakbys go mogla opisac?albo porownac odcieniem do innego podkladu? bo akurat w kwestii koloru mam chaos w glowie obecnie testuje 03 i..choc wydawal sie bardzo ciemny to pieknie stapia sie z cera ale....jednak widac ze potrafi odcinac sie odcieniem na linii szczeki od reszty....a szkoda bo nareszcie moja twarz zostala pieknie ozywiona
i przede wszystkim co jest dla mnie wazne,podklad jest niewidoczny na buzi,nie wazy sie,nie splywa,trwa praktycznie przez caly dzien-a dzisiaj mialam takowy na wysokich obrotach od rana,wiec zaskoczenie niemale,ze na filtrach potrafi sie TAK prezentowac i nie wymaga poprawek!!!



Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
A mnie narobiłyście dziewczyny ochoty na "dzieciaczka", natykam się na posty, gdzie go tak chwalicie, że mam ochotę w końcu kupić (mimo, że ma niższą ochronę).
Powiem tak,mam w nosie ze ma nizsza ochrone poniewaz nieodzalowany losos odchodzi w niepamiec-musialam znalezc filtr,ktory mi go zastapi i...udalo sie wazne,ze dobrze sluzy a moja cera coraz bardziej docenia nie tylko "dzieciaczka" ale filtry wogole.
Jezeli masz ochote to sluze duza probka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 07:46   #2415
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Powiem tak,mam w nosie ze ma nizsza ochrone poniewaz nieodzalowany losos odchodzi w niepamiec-musialam znalezc filtr,ktory mi go zastapi i...udalo sie wazne,ze dobrze sluzy a moja cera coraz bardziej docenia nie tylko "dzieciaczka" ale filtry wogole.
Jezeli masz ochote to sluze duza probka
a która to jest dokładnie avenka, ten "dzieciaczek"?
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 07:49   #2416
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
a która to jest dokładnie avenka, ten "dzieciaczek"?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=13458
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 07:58   #2417
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziękuję Kate
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 09:10   #2418
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Narobilyscie mi ochoty na Teint Idole Ultra Lancome a to wszystko za sprawa Marianny
On się nadaje tylko na avenki?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 09:15   #2419
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
On się nadaje tylko na avenki?
Chyba tak ale nie sprawdzalam skladu wiec nie powiem na 100%,akurat nie analizowalam go od tej strony tymbardziej,ze ja przy Avene i Svr trwamale jezeli masz mozliwosc dostania probek to polecam,moze akurat Tobie tez przypadnie do cery

A swoja droga jak tusz?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-13, 09:56   #2420
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A jakbys go mogla opisac?albo porownac odcieniem do innego podkladu? bo akurat w kwestii koloru mam chaos w glowie obecnie testuje 03 i..choc wydawal sie bardzo ciemny to pieknie stapia sie z cera ale....jednak widac ze potrafi odcinac sie odcieniem na linii szczeki od reszty....a szkoda bo nareszcie moja twarz zostala pieknie ozywiona
i przede wszystkim co jest dla mnie wazne,podklad jest niewidoczny na buzi,nie wazy sie,nie splywa,trwa praktycznie przez caly dzien-a dzisiaj mialam takowy na wysokich obrotach od rana,wiec zaskoczenie niemale,ze na filtrach potrafi sie TAK prezentowac i nie wymaga poprawek!!!

Powiem tak,mam w nosie ze ma nizsza ochrone poniewaz nieodzalowany losos odchodzi w niepamiec-musialam znalezc filtr,ktory mi go zastapi i...udalo sie wazne,ze dobrze sluzy a moja cera coraz bardziej docenia nie tylko "dzieciaczka" ale filtry wogole.
Jezeli masz ochote to sluze duza probka

To jest ładny jasny beż, ciepły odcień. Miałam próbkę nr 3 i mogę je porównać: oba są beżami, bez grama różu, ten 01 Beige Albatre to jest jaśniejsza wersja nr 3, ale mocno jasniejsza.
Różnica na ręce jest bardzo widoczna, ale na twarzy już mniej. Byłam przerażona tą 3, że jest taka ciemna na ręce. Ładnie mi się stopiła z cerą, nie było widać, że to tak ciemny odcień, ale nadal nie czułam się naturalnie. Nr 1 pasuje mi idealnie: w ogóle go nie widać na twarzy.

Hexxana, pewnie, że mam ochotę wypróbować słynnego dzieciaczka, wysyłam PW
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 10:16   #2421
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Chyba tak ale nie sprawdzalam skladu wiec nie powiem na 100%,akurat nie analizowalam go od tej strony tymbardziej,ze ja przy Avene i Svr trwamale jezeli masz mozliwosc dostania probek to polecam,moze akurat Tobie tez przypadnie do cery

A swoja droga jak tusz?
no chyba nie mam mozliwosci zdobycia probki. u mnie w miescie sa same natury i rossmany, niketore bardzo nedznie wyposazone.

tusz - niebieski taki, o jaki mi chodzilo
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 11:20   #2422
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Narobilyscie mi ochoty na Teint Idole Ultra Lancome a to wszystko za sprawa Marianny skusilam sie na testy i.....oniemialam poniewaz chyba znalazlam podklad idealny i na dodatek nakladany na filtry a dokladnie na mleczko Avene tzw."dzieciaczka"-po prostu bajka jeszcze zaden nie zachwycil mnie do tego stopnia!
Twoja wypowiedz Hexxanko utwierdza mnie w słuszności podjętej decyzji kupna tego podkładu .

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja mam 01 Beige Albatre, jestem bardzo zadowolona z koloru
margaretko, bardzo dziekuję za odp. . Ja również skłaniam się do zakupu tego koloru, ponieważ kolor 010 jest różowawy, a przy mojej naczynkowej cerze chyba jeszcze bardziej by to podkreślał.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
podklad jest niewidoczny na buzi,nie wazy sie,nie splywa,trwa praktycznie przez caly dzien-a dzisiaj mialam takowy na wysokich obrotach od rana,wiec zaskoczenie niemale,ze na filtrach potrafi sie TAK prezentowac i nie wymaga poprawek!!!
Super, super, super .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 13:01   #2423
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To jest ładny jasny beż, ciepły odcień. Miałam próbkę nr 3 i mogę je porównać: oba są beżami, bez grama różu, ten 01 Beige Albatre to jest jaśniejsza wersja nr 3, ale mocno jasniejsza.
Różnica na ręce jest bardzo widoczna, ale na twarzy już mniej. Byłam przerażona tą 3, że jest taka ciemna na ręce. Ładnie mi się stopiła z cerą, nie było widać, że to tak ciemny odcień, ale nadal nie czułam się naturalnie. Nr 1 pasuje mi idealnie: w ogóle go nie widać na twarzy.

Hexxana, pewnie, że mam ochotę wypróbować słynnego dzieciaczka, wysyłam PW

Dzisiaj przylozylam sie sumiennie i okazalo sie,ze jednak 03 idealnie stopila sie z cera ale mam podobne odczucia,ze mimo wszystko nie czuje sie naturalnie z tym odcieniem,wydaje mi sie ze bylby idealny na lato.

A dzisiaj udalo mi sie ustrzelic 01 i wiem,ze juz leci do mnie

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
no chyba nie mam mozliwosci zdobycia probki. u mnie w miescie sa same natury i rossmany, niketore bardzo nedznie wyposazone.

tusz - niebieski taki, o jaki mi chodzilo
Skad ja to znam,sama poznalam TI Lancome dzieki uprzejmosci jednej z Wizazanek,zreszta juz nie pierwszy raz jest nieoceniona w tej materii i nie tylko,za kazdym razem zaskakuje mnie poniewaz bezinteresowna pomoc jest rzadkoscia.

Bedziesz miala mozliwosc zrobienia fotki tuszu,ciekawa jestem nasycenia koloru.
Od jakiegos czasu zalapalam faze na turkus,ale taki prawdziwy,nasycony-jednak cos mi sie wydaje,ze bedzie to marzenie scietej glowy

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Twoja wypowiedz Hexxanko utwierdza mnie w słuszności podjętej decyzji kupna tego podkładu .
Suri,nigdy nie sadzilam,ze znajde wlasnie taki podklad,ktory spelni wszelkie moje oczekiwania i sprawdzi sie w polaczeniu z filtrami.Nie mam problemowej cery i wiekszosc podkladow bylo ok,ale meczyl mnie fakt,ze kazdy podklad ktory mam jest jakby na inna okazje i dopiero Lancome okazal sie strzalem w 10-tke


Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
margaretko, bardzo dziekuję za odp. . Ja również skłaniam się do zakupu tego koloru, ponieważ kolor 010 jest różowawy, a przy mojej naczynkowej cerze chyba jeszcze bardziej by to podkreślał.
Ja wlasnie nie unikam domieszki rozu pomimo,ze nie mam typowo naczynkowej cery to pozostaje sklonnosc do rumienia itp.problemow ale ta domieszka w zaden sposob nie wplywa negatywnie;wrecz unikam kolorow ktore zdecydownie nabieraja odcienia zolci.

Zreszta przekonalam sie,ze duzo zalezy od tego jak podklad stapia sie z cera;no ale to juz metoda prob i bledow


Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Super, super, super .
Mam nadzieje,ze takze podzielisz moj zachwyt i jeszcze raz BIG CMOK dla Marianny bo gdyby nie Ona,to nie pokusilabym sie na Lancome-ale mamy podobne cery i stad wynikalo 90% pozytywnego przypuszczenia,ze bedzie dobrze

A tak OT to brakuje mi Smoka,czy ktoras wie co sie dzieje z Monika?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 13:20   #2424
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

A dzisiaj udalo mi sie ustrzelic 01 i wiem,ze juz leci do mnie

01 Beige Albatre jest bardzo ładna

Suri,nigdy nie sadzilam,ze znajde wlasnie taki podklad,ktory spelni wszelkie moje oczekiwania i sprawdzi sie w polaczeniu z filtrami.Nie mam problemowej cery i wiekszosc podkladow bylo ok,ale meczyl mnie fakt,ze kazdy podklad ktory mam jest jakby na inna okazje i dopiero Lancome okazal sie strzalem w 10-tke

U mnie tyż Używam od dłuższego czasu

Ja wlasnie nie unikam domieszki rozu pomimo,ze nie mam typowo naczynkowej cery to pozostaje sklonnosc do rumienia itp.problemow ale ta domieszka w zaden sposob nie wplywa negatywnie;wrecz unikam kolorow ktore zdecydownie nabieraja odcienia zolci.

Zreszta przekonalam sie,ze duzo zalezy od tego jak podklad stapia sie z cera;no ale to juz metoda prob i bledow

Oba odcienie zarówno 01 Beige Albatre jak i 010 Beige porcelaine są dla mnie ok. Wczoraj zrobiłam ich mix i to dopiero wyszło cudeńko

A tak OT to brakuje mi Smoka,czy ktoras wie co sie dzieje z Monika?

Smok chyba bardzo zapracowana, tak przynajmniej pisała na Biochemii ostatnim razem jak tu była, więc pewnie dlatego rzadko zagląda do nas.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 14:23   #2425
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Suri,nigdy nie sadzilam,ze znajde wlasnie taki podklad,ktory spelni wszelkie moje oczekiwania i sprawdzi sie w polaczeniu z filtrami.Nie mam problemowej cery i wiekszosc podkladow bylo ok,ale meczyl mnie fakt,ze kazdy podklad ktory mam jest jakby na inna okazje i dopiero Lancome okazal sie strzalem w 10-tke Mam nadzieje,ze takze podzielisz moj zachwyt
Hexxano, też mam taką nadzieję .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 16:11   #2426
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

agniesko, jak sprawuje się podkład "Double Wear" EL? Widziałam na "Makijażowym", że go posiadasz w swoich zbiorach .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 16:24   #2427
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
agniesko, jak sprawuje się podkład "Double Wear" EL? Widziałam na "Makijażowym", że go posiadasz w swoich zbiorach .
Rzadko go używam, bo mimo bycia najjaśniejszym z DB - jest dla mnie mocno za ciemny i muszę szyję brązerem wyrównywać. Na filtry nie próbowałam zresztą, szczerze mówiąc, miałam go jakieś 3 razy na sobie, więc trudno mi go oceniać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 16:56   #2428
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Rzadko go używam, bo mimo bycia najjaśniejszym z DB - jest dla mnie mocno za ciemny i muszę szyję brązerem wyrównywać. Na filtry nie próbowałam zresztą, szczerze mówiąc, miałam go jakieś 3 razy na sobie, więc trudno mi go oceniać
Dzięki za odp.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 21:23   #2429
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hej, dziewczyny, dzięki za troskę, jest mi bardzo miło, że wciąż ktoś o mnie pamięta. Buziaki!!!!!
Owszem, praca (głupia , ale szukam nowej) i studia mnie tak wyczerpują, że sił nie starcza, ale do mojego ulubionego wątku o malowankach zaglądam prawie co dzień, tylko nie piszę, bo na tapecie u Was płynne podkłady Lancome, a ja maluję się tylko na sucho, i przymy, co do których nie mam przekonania. Gdyby mowa była o kompaktach, prasowańcach albo nawet Lucidity, którego Erato się na Mikołajki nie doczekała , to z chęcią bym się dołączyła. Póki co dorwałam wreszcie DP Chanela kolor 40 na Allegro i to zdecydowanie najlepszy kolor dla mnie, przebija nawet 50.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 21:39   #2430
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Filtry UV a makijaż

Smoku, a który kompakt lepiej się u Ciebie sprawdza - DP czy Clinique? Ja się dalej zachwycam Perfectly Real Clinique właśnie, i bardzo Ci jestem wdzięczna, że zwróciłaś moją uwagę na kompakty w ogóle.
No i miło Cię tu widzieć.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.