Jak pieniądze dają urodę? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-26, 12:48   #91
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Jak dla mnie to i na tym zdjęciu jest ładna. Ja za to nigdy nie rozumiałam fenomenu Poli Raksy.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 16:12   #92
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
A która polska aktorka jest według was piękna?
Magdalena Cielecka

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 16:32   #93
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;81682116]leciałam kiedys francuskimi liniami i zachwyciły mnie stewardessy.
Piękne włosy, skóra, dłonie paznokcie, figura. Bardo zadbane . Kobiety, moim zdaniem po 40stce, chciałabym tak wyglądać. Nie wiem czy to pieniądze czy wiedza jak o siebie dbać. Może i jedno i drugie ....[/QUOTE]

To glownie genetyka, one nie maja tendencji do tycia.

Widze, ze teraz jest jakas moda na diete-cud catering. Nie wiem jak to sie ma do pizzerii na kazdym rogu polskiej ulicy, ale widocznie i to i to ma swoich klientow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 17:13   #94
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wiecie zależy od foty.
Nie neguje ze dymna nie jest piekna kobieta. Ale nie zaburzajmy wizji. Załącznik 7447476
wydaje mi się, że każdy ma w swojej kolekcji zdjęcia, na których niekorzystnie wyszedł. Czy takimi fotkami chwalimy się w sieci? ja nie oceniam urody na podstawie jednego zdjęcia, filmy zazwyczaj ukazują faktyczny wygląd, w Znachorze była piękna.

z młodego pokolenia podoba mi się także uroda Anny Karczmarczyk.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 17:51   #95
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Oczywiście, że pieniądze pozytywnie wpływają na wygląd. Gdybym miała więcej kasy, to częściej chodziłabym do kosmetyczki i do dobrego dermatologa, aby doprowadzić moją cerę do idealnego stanu. Oczywiście, mogę robić naturalne maseczki albo kupować tańsze saszetki, ale to zupełnie co innego niż nieinwazyjny zabieg u kosmetyczki. W domu zwykle mi się nie chce, wyjście do kosmetyczki to wręcz przyjemność. Oprócz tego mogłabym kupić drogie kosmetyki wysokiej klasy, nauczyć się fajnie malować. Jestem tym przypadkiem, który ma bardzo korzystną figurę, ale twarz pozostawia sporo do życzenia, więc głównie na niej się skupiam.
Poza tym mając dużo pieniędzy można chodzić na piękne paznokcie, często odwiedzać fryzjera, fundować włosom różne zabiegi.
Dobrze skrojone ubrania też sporo kosztują. Nawet jeśli nie ma się wyczucia co do siebie pasuje można wręcz kupić całą stylizację z katalogu albo skorzystać z rady stylisty.
Wielokrotnie wspominane zęby - przecież piękny uśmiech kosztuje majątek!
O kateringu i trenerze nie pomyślałam, ale to też prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 17:57   #96
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Ja spodziewam się innych odpowiedzi, nawet gdybym była milonerka, nie chciałabym diety pudełkowej, czy osobistego trenera, no ale ja jadam to co lubię, a nie to co zdrowe, a siłowni i sportu nie cierpię,
Jak pieniądze dają urodę - jak dla mnie fajne, modne ubrania, ale naprawdę drogie, od projektantów, nie żadne sieciowki, dobra torba czyni cuda, chmura perfum, prawdziwa złota biżuterią, 300 procent do za☠☠☠istosci, i to uczucie, kiedy ....wszyscy się zastanawiaja ile kasy masz na sobie, a ty że twoje majtki kosztują więcej, niż wszystkie ciuchy kolezanki..... Dobrze, drogo ubrana kobieta jest pewna siebie i piękna
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 17:58   #97
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
Ja spodziewam się innych odpowiedzi, nawet gdybym była milonerka, nie chciałabym diety pudełkowej, czy osobistego trenera, no ale ja jadam to co lubię, a nie to co zdrowe, a siłowni i sportu nie cierpię,
Jak pieniądze dają urodę - jak dla mnie fajne, modne ubrania, ale naprawdę drogie, od projektantów, nie żadne sieciowki, dobra torba czyni cuda, chmura perfum, prawdziwa złota biżuterią, 300 procent do za☠☠☠istosci, i to uczucie, kiedy ....wszyscy się zastanawiaja ile kasy masz na sobie, a ty że twoje majtki kosztują więcej, niż wszystkie ciuchy kolezanki..... Dobrze, drogo ubrana kobieta jest pewna siebie i piękna
Zgadzam się z tym i sama mam niestety mentalność milionerki, w każdym sklepie wypatrzę to, co najdroższe, podobają mi się torby i ciuchy od projektantów, lubię oryginalne ubrania, drogie buty i perfumy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 18:04   #98
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
Ja spodziewam się innych odpowiedzi, nawet gdybym była milonerka, nie chciałabym diety pudełkowej, czy osobistego trenera, no ale ja jadam to co lubię, a nie to co zdrowe, a siłowni i sportu nie cierpię,
Jak pieniądze dają urodę - jak dla mnie fajne, modne ubrania, ale naprawdę drogie, od projektantów, nie żadne sieciowki, dobra torba czyni cuda, chmura perfum, prawdziwa złota biżuterią, 300 procent do za☠☠☠istosci, i to uczucie, kiedy ....wszyscy się zastanawiaja ile kasy masz na sobie, a ty że twoje majtki kosztują więcej, niż wszystkie ciuchy kolezanki..... Dobrze, drogo ubrana kobieta jest pewna siebie i piękna
No a na mnie jednak kobieta z nadwagą takiego wrażenia by nie zrobiła (przykład: Katarzyna Niezgoda, która ciuchy ma bardzo drogie), nawet gdyby miała na sobie milion. Za to z zarysowanymi mięśniami i ładną cerą tak - mogłaby nawet nic nie mieć na sobie

Dopisek: Właśnie odnalazłam jej instagrama i ona chyba też doszła do takiego wniosku, bo co widać... catering dietetyczny i siłownia
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill


Edytowane przez ViLLeMkA
Czas edycji: 2018-02-26 o 18:10
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 18:24   #99
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
Ja spodziewam się innych odpowiedzi, nawet gdybym była milonerka, nie chciałabym diety pudełkowej, czy osobistego trenera, no ale ja jadam to co lubię, a nie to co zdrowe, a siłowni i sportu nie cierpię,
Jak pieniądze dają urodę - jak dla mnie fajne, modne ubrania, ale naprawdę drogie, od projektantów, nie żadne sieciowki, dobra torba czyni cuda, chmura perfum, prawdziwa złota biżuterią, 300 procent do za☠☠☠istosci, i to uczucie, kiedy ....wszyscy się zastanawiaja ile kasy masz na sobie, a ty że twoje majtki kosztują więcej, niż wszystkie ciuchy kolezanki..... Dobrze, drogo ubrana kobieta jest pewna siebie i piękna
ogladałam świetny program o klinice zdrowia i urody dla bogaczy.
kilkudniowy pobyt kosztował kilkadziesiąt tysięcy euro
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 18:43   #100
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
i to uczucie, kiedy ....wszyscy się zastanawiaja ile kasy masz na sobie, a ty że twoje majtki kosztują więcej, niż wszystkie ciuchy kolezanki..... Dobrze, drogo ubrana kobieta jest pewna siebie i piękna
Tej mentalności akurat nie rozumiem. Lubię dobre jakościowo ubrania, mam ulubionych projektantów, ale nie rozumiem czerpania radości z tego, że moje buty kosztowały X czy Y, albo czy ktoś się zastanawia, ile coś kosztowało. Nie rajcuje mnie to, bo ubieram się dla siebie. Tak samo jak nie znoszę bardzo widocznych marek, wielkich logo...

A nawet najdroższe ubrania i biżuteria świata będą wyglądały brzydko na kimś, kto ma np. spalone włosy, skórę zniszczoną solarką, wychudzoną sylwetkę bez ładnego zarysu mięśni. Wtedy te drogie ciuchy wyglądają jak przebranie Dla mnie osobę bardzo zamożną i zadbaną można poznać po wypracowanej sylwetce, cerze pięknej bez tapety, idealnych zębach, lśniących włosach o pięknym kolorze (jest u nas określenie "rich girl hair" i to wcale nie są doczepione kłaki)
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 18:49   #101
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
A nawet najdroższe ubrania i biżuteria świata będą wyglądały brzydko na kimś, kto ma np. spalone włosy, skórę zniszczoną solarką, wychudzoną sylwetkę bez ładnego zarysu mięśni. Wtedy te drogie ciuchy wyglądają jak przebranie Dla mnie osobę bardzo zamożną i zadbaną można poznać po wypracowanej sylwetce, cerze pięknej bez tapety, idealnych zębach, lśniących włosach o pięknym kolorze (jest u nas określenie "rich girl hair" i to wcale nie są doczepione kłaki)
A to też racja
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 19:23   #102
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Tej mentalności akurat nie rozumiem. Lubię dobre jakościowo ubrania, mam ulubionych projektantów, ale nie rozumiem czerpania radości z tego, że moje buty kosztowały X czy Y, albo czy ktoś się zastanawia, ile coś kosztowało. Nie rajcuje mnie to, bo ubieram się dla siebie. Tak samo jak nie znoszę bardzo widocznych marek, wielkich logo...

A nawet najdroższe ubrania i biżuteria świata będą wyglądały brzydko na kimś, kto ma np. spalone włosy, skórę zniszczoną solarką, wychudzoną sylwetkę bez ładnego zarysu mięśni. Wtedy te drogie ciuchy wyglądają jak przebranie Dla mnie osobę bardzo zamożną i zadbaną można poznać po wypracowanej sylwetce, cerze pięknej bez tapety, idealnych zębach, lśniących włosach o pięknym kolorze (jest u nas określenie "rich girl hair" i to wcale nie są doczepione kłaki)
wychodzę z podobnego założenia, zresztą ile to można zobaczyć zdjęć gwiazd, które są od stóp do głów ubrane w najnowsze kolekcje projektantów, drogie dodatki, ale przy tym są kompletnymi bezguściami i wszystko się ze sobą gryzie.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 19:31   #103
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
A nawet najdroższe ubrania i biżuteria świata będą wyglądały brzydko na kimś, kto ma np. spalone włosy, skórę zniszczoną solarką, wychudzoną sylwetkę bez ładnego zarysu mięśni. Wtedy te drogie ciuchy wyglądają jak przebranie Dla mnie osobę bardzo zamożną i zadbaną można poznać po wypracowanej sylwetce, cerze pięknej bez tapety, idealnych zębach, lśniących włosach o pięknym kolorze (jest u nas określenie "rich girl hair" i to wcale nie są doczepione kłaki)
Az sobie wygooglowałam to rich girl hair, i kurcze, chyba to mam W sensie taka świecącą aureolkę na załamaniach włosów. No i mam swój naturalny, niefarbowany, ciemny kolor. Los na loterii.

Z lepszymi gatunkowo ciuchami się trochę zgadzam, trochę nie. Od jakiegoś czasu inwestuję w takie. Zostawiłam tylko skórzane buty i torebki, kupiłam wełniany płaszcz, kaszmirowe i wełniane swetry. I spoko, pobobam się sobie bardziej. Ale zazwyczaj tylko do momentu wyjscia z domu.

Po drodze mi się pół makijażu zetrze (przyznam, że na makijażu sie nie znam i nie lubie robić, podklad nakladam palcami, do tego tusz do rzęs i czasem szminka i/lub roż), cała sie wymnę i spocę w komunikacji publicznej i nawet lepsze ubranie nie pomaga.

Dlatego bym chciała zainwestować wiecej w cerę, jestem po 30. młodsza nie będę. Jakbym mogła kiedyś przestać korzystac z podkladu, to byloby super.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 20:36   #104
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Az sobie wygooglowałam to rich girl hair, i kurcze, chyba to mam W sensie taka świecącą aureolkę na załamaniach włosów. No i mam swój naturalny, niefarbowany, ciemny kolor. Los na loterii.

[...]

Po drodze mi się pół makijażu zetrze (przyznam, że na makijażu sie nie znam i nie lubie robić, podklad nakladam palcami, do tego tusz do rzęs i czasem szminka i/lub roż), cała sie wymnę i spocę w komunikacji publicznej i nawet lepsze ubranie nie pomaga.

Dlatego bym chciała zainwestować wiecej w cerę, jestem po 30. młodsza nie będę. Jakbym mogła kiedyś przestać korzystac z podkladu, to byloby super.
O co chodzi z tym rich girl hair? Bo szukam szukam i chyba jestem na to za głupia, bo ciągle nie rozumiem.

Ja się też nie bardzo znam na makijażu, ale wg mnie sam podkład na twarzy, bez pudru, to kiepska opcja. Puder nie tylko matowi, ale i utrwala makijaż, zapobiega przed spływaniem, gromadzeniem się w zmarszczkach. Mało który podkład daje radę bez pudru. Jeśli mam ochotę na lżejszą "tapetę", to dla mnie o wiele lepszą opcją jest sam puder.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 23:22   #105
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym rich girl hair? Bo szukam szukam i chyba jestem na to za głupia, bo ciągle nie rozumiem.
Chodzi o lekko pofalowane, bardzo lśniące włosy które wyglądają tak, jakbyś ich wcale nie układała, a mimo to są piękne I raczej w bardziej naturalnych kolorach, nie takie wyraźnie ufarbowane.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 07:56   #106
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wychodzę z podobnego założenia, zresztą ile to można zobaczyć zdjęć gwiazd, które są od stóp do głów ubrane w najnowsze kolekcje projektantów, drogie dodatki, ale przy tym są kompletnymi bezguściami i wszystko się ze sobą gryzie.
np zestaw spodnie dresowe givenchy z rozciagnietymi kolanami, rozczlapane buty emu, pekata torebka speedy, by juz zupelnie zepsuc sylwetke, rozowe futerko od Gucci. Mokre wlosy, bo po co suszyc przed wyjsciem. I skwaszona mina typu jestem lepsza i bogatsza od reszty swiata.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 10:39   #107
Asior77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 343
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Chodzi o lekko pofalowane, bardzo lśniące włosy które wyglądają tak, jakbyś ich wcale nie układała, a mimo to są piękne I raczej w bardziej naturalnych kolorach, nie takie wyraźnie ufarbowane.
Ja takiem mam
Dzięki dziewczyny humorek mam lepszy
Asior77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 15:29   #108
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Tej mentalności akurat nie rozumiem. Lubię dobre jakościowo ubrania, mam ulubionych projektantów, ale nie rozumiem czerpania radości z tego, że moje buty kosztowały X czy Y, albo czy ktoś się zastanawia, ile coś kosztowało. Nie rajcuje mnie to, bo ubieram się dla siebie. Tak samo jak nie znoszę bardzo widocznych marek, wielkich logo...



A nawet najdroższe ubrania i biżuteria świata będą wyglądały brzydko na kimś, kto ma np. spalone włosy, skórę zniszczoną solarką, wychudzoną sylwetkę bez ładnego zarysu mięśni. Wtedy te drogie ciuchy wyglądają jak przebranie Dla mnie osobę bardzo zamożną i zadbaną można poznać po wypracowanej sylwetce, cerze pięknej bez tapety, idealnych zębach, lśniących włosach o pięknym kolorze (jest u nas określenie "rich girl hair" i to wcale nie są doczepione kłaki)


Zgadzam sie-mysle podobnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 16:32   #109
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Nie wiem w ogóle jak Ty to zdjęcie znalazłaś. Nawet jak wpiszesz w grafikę "Anna Dymna w młodości" to na każdym zdjęciu wygląda ładnie. Gdzie tu 'zaburzanie wizji'?

Ale ja wlasnie tak wpisałam.
Z reszta można po prostu obejrzeć filmy z nia. Chodziło bardziej o to ze zdjęcie to co innego. Kwestia zdjecia i tyle. Polecam filmy. :p

Poza tym wyluzujcie sie haha :d

I napisałam ze nic nie jest nie tak. Po prostu wyświetla mi sie jej zdjęcie na którym nie wyglada jak ona :0 ktoś tu wstawił.

O to IMG_1519749267.910915.jpg

Po prostu nie patrzmy w jedna stronę. Piękne zdjęcie i piekna kobieta. Na moim rownież widze piekna kobietę i kadr z filmu
Wiec jakby No.... ktoś wstawi mniej korzystne zdjęcie i juz o co ci chodzi? Co chcesz przedstawić? Co chcesz nam wmówić? Skąd to w ogóle masz?
To samo moge powiedziec o tym czarno białym zdjęciu.

No. Sory w ogóle ze ośmieliłam sie wstawić tamto zdjęcie. Życie czasem boli.

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2018-02-27 o 16:35
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 16:46   #110
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Tylko Ty tamtym zdjęciem próbowałaś coś udowodnić, no i niezbyt Ci wyszło bo nikt z taką miną nie będzie wyglądał korzystnie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 17:30   #111
olis232
Przyczajenie
 
Avatar olis232
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Masz pieniądze, to masz środki na różne operacje plastyczne. Proste i logiczne to jest według mnie.
__________________
Czy romantyczna miłość to po prostu jeden wielki festiwal talentów?
olis232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 19:25   #112
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No. Sory w ogóle ze ośmieliłam sie wstawić tamto zdjęcie. Życie czasem boli.
Wiesz, jak dla mnie na tamtym zdjęciu widać ładną kobietę. Jej mina nie ma nic do rzeczy. A zupełnie inna sprawa to taka, że każdemu może się przytrafić gorsze ujęcie (w necie mnóstwo jest takich fotek, odnośnie do różnych pięknych aktorek czy innych piosenkarek). Tymczasem Ty zamieściłaś to zdjęcie jako dowód, że Anna Dymna nie zasługuje na miano pięknej aktorki.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 22:28   #113
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

gdyby Dymna nie była w młodości piękną kobietą nie mialaby takiego fejmu, a każdy wie o co chodzi.
Pomijając, że na zamieszczonym zdjęciu widać siwe włosy, więc nie jest już eteryczną 20latką jak w Samych Swoich, choć dalej jest młoda - to jest grubsza, a to też ma znaczenie, przez co wygląda mniej dziewczęco, a bardziej matczynie i dostojnie. Ona w mojej ocenie zawsze miała taką kragłą urodę, że przytycie nie bardzo jej służyło.
Choć i tak widać że naturalnie jest b. atrakcyjna.

to Anna Dymna
http://www.styl.pl/magazyn/news-anna-dymna-gdybym-go-teraz-poznala,nId,2142778
http:/ /wizerunekkobiety.pl/biografie-historie-o-kobietach/najpiekniejsza-polska-aktorka/

i to Anna Dymna
https://ro.com.pl/anna-dymna-pielegnuje-w-sobie-radosc-zycia/01225344
tu też jest piękna.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-02-27 o 22:33
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 22:40   #114
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
gdyby Dymna nie była w młodości piękną kobietą nie mialaby takiego fejmu, a każdy wie o co chodzi.
Pomijając, że na zamieszczonym zdjęciu widać siwe włosy, więc nie jest już eteryczną 20latką jak w Samych Swoich, choć dalej jest młoda - to jest grubsza, a to też ma znaczenie, przez co wygląda mniej dziewczęco, a bardziej matczynie i dostojnie. Ona w mojej ocenie zawsze miała taką kragłą urodę, że przytycie nie bardzo jej służyło.
Choć i tak widać że naturalnie jest b. atrakcyjna.

to Anna Dymna
http://www.styl.pl/magazyn/news-anna-dymna-gdybym-go-teraz-poznala,nId,2142778
http:/ /wizerunekkobiety.pl/biografie-historie-o-kobietach/najpiekniejsza-polska-aktorka/

i to Anna Dymna
https://ro.com.pl/anna-dymna-pielegnuje-w-sobie-radosc-zycia/01225344
tu też jest piękna.
Tak sobie myślę, że w takim razie to, że lata temu polonistka w liceum powiedziała mi, że oglądając "Królową Bonę" widziała mnie (patrząc na główną bohaterkę), powinnam potraktować za nie lada komplement .

__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 23:15   #115
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Zależy jeszcze czy chodziło jej o Annę czy wizerunki z obrazów
Nie wiem może sugerowała że masz nalaną buzię :P i dobrze jest podwójne podbródki schować za okalającymi twarz sznurami pereł

Pewnie i tak
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 23:21   #116
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze czy chodziło jej o Annę czy wizerunki z obrazów
Nie wiem może sugerowała że masz nalaną buzię :P i dobrze jest podwójne podbródki schować za okalającymi twarz sznurami
Chodziło o sceny z filmu. Ale popatrz, nie pomyślałam w ten sposób jak Ty wyżej .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 23:32   #117
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

e tam, laska w bikini na rowerze nie ma takich problemów
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 06:34   #118
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
Ja spodziewam się innych odpowiedzi, nawet gdybym była milonerka, nie chciałabym diety pudełkowej, czy osobistego trenera, no ale ja jadam to co lubię, a nie to co zdrowe, a siłowni i sportu nie cierpię,
Jak pieniądze dają urodę - jak dla mnie fajne, modne ubrania, ale naprawdę drogie, od projektantów, nie żadne sieciowki, dobra torba czyni cuda, chmura perfum, prawdziwa złota biżuterią, 300 procent do za☠☠☠istosci, i to uczucie, kiedy ....wszyscy się zastanawiaja ile kasy masz na sobie, a ty że twoje majtki kosztują więcej, niż wszystkie ciuchy kolezanki..... Dobrze, drogo ubrana kobieta jest pewna siebie i piękna

Muszę sprowadzić cię nie ziemie, bo nie wszyscy zastanawiają się ile kosztowały twoje ubrania. Np mnie to wcale nie interesuje, nie zazdroszczę ani koleżankom, ani obcym kobietom na ulicy i jestem przekonana, że moje podejście nie jest wyjątkowe.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 06:39   #119
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Muszę sprowadzić cię nie ziemie, bo nie wszyscy zastanawiają się ile kosztowały twoje ubrania. Np mnie to wcale nie interesuje, nie zazdroszczę ani koleżankom, ani obcym kobietom na ulicy i jestem przekonana, że moje podejście nie jest wyjątkowe.
Ale to nic nie zmienia. Ona czuje jakby każdy się nad tym zastanawiał i jej z tym dobrze Poza tym nie wiem po co ta złośliwość
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:03   #120
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak pieniądze dają urodę?

Kasa na pewno pomaga lepiej wyglądać. Akurat ostatnio oglądałam zdjęcia Farah Abraham z Teen Mom z sezonu 1, kiedy nie była jeszcze tak popularna i teraźniejsze, to jest ogromna różnica.

Ja sobie zamawiam catering dietetyczny , bo nie chce mi się przygotowywać posiłków, więc dla mnie to jest ułatwienie, zwłaszcza, że bardzo dużo pracuje.

A kto co ma na sobie to mi jest to obojętne czy jest Bon Prix, czy Łukasz Jemioł to jego sprawa. Mi szkoda kasy na koszulkę za 2000 tys, bo znany projektant.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 15:26:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.