jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 21:08   #1
madlovelife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12

jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?


Witam

W końcu odważyłam się wkleić zdjęcia i prosić Was o pomoc. Chciałabym coś wreszcie z sobą zrobić. Najbardziej denerwują mnie moje włosy. Układają się beznadziejnie. Z przodu kręcone, a z tyłu lekko pofalowane. To dlatego, że mam gęste i ciężkie włosy, ale nie chciałabym rezygnować z długich. Jak mogłabym poprawić ich wygląd? Zastanawiałam się też nad kolorem. Bardzo podoba mi się rudy, ale nie mam pojęcia, czy by mi pasował. Chciałabym się też od Was nauczyć, jak mam się malować i jakie kolory dobierać do mojej cery. Obecnie nie maluję się w ogóle. Na wielkie wyjście trochę tuszu i to wszystko. Czasem chciałoby się jakoś ładnie wyglądać, ale nie umiem się malować, dlatego nie eksperymentuję. Nie chciałabym wyglądać sztucznie. A i bardzo chciałabym ukryć te okropne worki pod oczami i rumieńce. Przez to wyglądam jak borok. Przepraszam za chaos w mojej wypowiedzi i proszę Was o pomoc

A, zapomniałabym
1. Jak się opalasz :
szybko, najpierw na czerwono, opalenizna brązowo - złota
2. Oczy:
Niebieskie oczy z szarą oprawką, oprawa oczu ciemna
3. Piegi :
brak
4. Cera:
Nie potrafię tego określić jednoznacznie. Mam bardzo popękane naczynka i rumienię się o wiele za często niżbym tego chciała. Leczę dermatologicznie.
5. Naturalny kolor włosów
Raczej ciemne. Z przodu pod wpływem słońca mysie, z tyłu i pod spodem ciemniejszy brąz.
6. kolor ust:
jasny, bladoróżowy
7. Kolory:
Uwielbiam czarny, żółty, wszystkie odcienie brązu, granatowy, biały, zielony, szary. Źle się czuję w czerwonym, turkusowym, niebieskim.

I opis zdjęć:
1. Marzec 2008 - farba na 24 mycia tycjan ( nigdy nie farbowałam włosów na stałe, nie chce niszczyć)
2. Lato 2008 - Rudy
3. Przedwczorajsze z przodu...
4. ...i z tyłu. Tak to właśnie beznadziejnie wygląda
5. Na drugi dzień, resztki po lokach
6. Rozczesane ( wszyscy mówią, że wyglądają, jakbym nie czesała, ale po prostu taka już ich uroda)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (99,9 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (108,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,5 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (14,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (13,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (12,8 KB, 108 załadowań)
madlovelife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:13   #2
gemmini29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 210
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

Masz piękne włosy. Na Twoim miejscu używałabym odżywek np. Nivea (sprężystość i blask), sama mam falowane-kręcone włosy, a odżywki dodają im elastyczności i kręcą się na prawdę cudownie. W rudym jest Ci bardzo ładnie, a co powiesz na grzywke zaczesaną na bok i wyprostowaną? Ścieniowane na dugość włosy będa wydawały sie lzejsze
gemmini29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:35   #3
madlovelife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

Używam odżywek, na 3 i 4 zdjęciu mam włosy po odżywce z niveii właśnie Ale jak widzisz to niewiele pomaga. Chyba muszę wycieniować mocno włosy, bo nie chce ich obcinać, poza tym nie mam pomysłu na żadną fryzurę. O grzywce też myślałam, ale perspektywa codziennego prostowania skutecznie mnie zniechęca.
madlovelife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 22:19   #4
avargristiel
Przyczajenie
 
Avatar avargristiel
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

Mam dokładnie taki sam typ włosów Gdy umyję, wetrę odżywkę...wszystko ładnie Ale jak wstane na drugi dzień, to loki są przyplaśnięte, więc muszę je rozczesać, a gdy to zrobię to robi się zwykle siano ... i jedna wielka masakra ; ))
__________________
Bestiami jesteśmy, by bestiami się nie stać.
avargristiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 22:33   #5
gemmini29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 210
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

skad ja to znam ;/ taka uroda...pol-kreconych wlosow
gemmini29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 02:35   #6
kakusia2306
Przyczajenie
 
Avatar kakusia2306
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

hej;* JA teżmam kręcone włosy! I tak odżywka swoją drogą.. i tylko i wyłącznie do spłukiwania bo po tAkich których nie musisz spłukiwac niszcza się włosy. A ogóle używaj pianki jakiej kolwiek do kręconych włosów..! Wtedy bedziesz miała piekne loczki na całej głowie i nie bedzi ezadnego siana tylko po umyciu, rozczesz mokre włosy i nałuż na mokre piankę i wszystko!;] Jeżeli szybko CI sie włosy nie przetłuszczaja to rano jak wstanie to wystarczy ze włosy lekko rozczepiesz palcami i popsikasz jakims lakierem i będzie ok! A co do makijażu... Idz do drogeri i jeżeli chcesz kupić puder cyz podklad to najlepiej jakbys kolor podpasowała sobie nakładajac troche testeru na szyje(dużo osób robi błąd nakładając na rękę, na rece skóra ma całkiem inny kolor), i na poczotek moze zacznij od jakichs jasnych cieni beżowych, tusz i kredka na dół oka;*
Pozdrawiam!
kakusia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 13:41   #7
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

Mysle, ze powinnas sie wybrac do fryzjera (oczywiscie tylko takiego, co zna sie na kreconych wlosach i on odpowiednio Ci je wystopniuje ,zeby lepiej sie ukladaly i nie byly tak ciezkie i bezładne. Do tego jakis balsam poprawiajacy skret i powinno byc dobrze
Sama mam krecone wlosy ,wiec wiem jaka to udreka, sa niesforne i oczywiscie najlepiej ukladaja sie tylko po umyciu (a na drugi dzien juz sajgon).
Fajnie bys wygladala w rudych, tylko od razu mowie, ze jesli zafarbujesz to znacznie wysuszy wlosy tego typu jak Twoje i dodatkowo bedzie Ci sie tworzylo puszyste sianko.
Moze lepiej zostan przy farbach bez amoniaku..
No i najwazniejsza sprawa to odzywki wszelakie ,polecam z wlasnego doswiadczenia Wax Henna Treatment (no ale chyba nie jestem specjalnie odkrywcza
buzki
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 15:55   #8
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

Masz piękne włosy - nie wiem czym przejmujesz. Taka ich uroda, że wyglądaja na nieczesane. Wiem, bo mam bardzzzo podobne. MOja rada: 1. dobre cięcie, 2. nie czesać, 3. pokochać swoje wyjątkowe kędziorki
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:29   #9
natalie1256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

ja mam tekie same tylko ze ciemne i najlepszym rozwiazaniem jest branie ich na pianke a w twoim przypadku bedzie to wygladalo swietnie poniewaz masz geste wlosy ja bym chciala miec takie geste !!!! I pod zadnym pozorem nie scinaj !!!!
natalie1256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:48   #10
madlovelife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: jaka fryzura do dziwnie kręconych włosów?

Dziękuję Wam, że poświęciłyście mi trochę czasu Zastanawiałam się, czy ścinać, ale doszłam do wniosku, że ograniczę sobie dowolność w wybieraniu fryzur, choć loki byłyby lepsze.
madlovelife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.